• Kamisama Kiss / Kami-sama Hajimemashita

Nerūpestinga Nanami paauglystė baigėsi. Kaltas prasilošęs ir dėl to pabėgęs tėvas. Vyrai juodais drabužiais net iš namų mergaitę išvarė. Sėdi bomžė parke ant suoliuko ir liūdi. Ką daryt? Net pernakvot nėra kur. Nanami nuo pikto šuns "išgelbėja" keistą vyrą vardu Mikage. Pasikalbėjo ir vyras pasiūlo pagyventi pas jį. Vis tiek pats šeimininkas jau seniai ten nebuvo, o kažkoks Tomoe turbūt jį už tai užmuš. Nupiešė planą, pabučiavo į kaktą ir dingo.

Įtartina, bet pasirinkimo nėra. Kelio gale mergaitė rando šventyklą, kuriame gyvena dvasios ir tas pats Tomoe, kuris pasirodo esąs šventyklos sargas ir aišku ne žmogus. Nanami gi nuo nekalto bučinuko tapo žemės dievu, ta prasme Mikage pakaitalu. Manot Tomoe nudžiugo vietoj pradingusio šeimininko sulaukęs kažkokios kvailos mergiotės? Aha, pasiuntė visus ant trijų raidžių ir dingo. Deja, visi žino, kad gražioji lytis yra gudri ir klastinga.
    Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: Kami-sama Hajimemashita nuo Killerbee Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 21 kom.
    1. Shenn avataras
      Shenn -
      Per šį rudeni praėjusį anime sezona pažiūrėjau "net" tris shoujo žanro ongoingus. Tai toli gražu ne man skirtas, ne per labiausiai ir mano mėgiamas žanras. Šis kone labiausiai patiko iš šios trijulės. Ir tai daugiausia del komedijos. Nežinau kodėl, bet labiausiai pralinksmindavo Kurama. Kiekvienas "didingas" pasirodymas lydymas muzikos ir apskritai juo parodijuojamas "idolas" is shoujo anime, nepabodo
    1. Nightwister avataras
      Nightwister -
      Ne esu tokio žanro gerbėja, bet komedija nebloga, ir manga įdomi Man patiko
    1. untold-picture avataras
      untold-picture -
      arggg noriu antro sezono!!!! x.x
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Watch out for spoilers!

Gerokai nustebino šis anime, ko net negalėjau įtarti pažiūrėjęs į viršelį. Gal ir mergaitiškas anime, tačiau tai nė kiek netrugdė pasimėgauti lengva, antgamtine ir komiška romantine komedija. Anime pasirodė lyg Fruits Basket + Skip Beat! + XXXHOLiC -> kokteilis. Ir jei bent vienas iš šių anime patiko, turėtų patikti ir šis. Peržiūra palieka tik pozytivus, malonius ir šiltus jausmus.

PS: Killerbee, o man personažės šypsena visai ne keista, o labiau osocijavosi su nuoširdumu ir paprastumu.
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
      PS: Killerbee, o man personažės šypsena visai ne keista, o labiau osocijavosi su nuoširdumu ir paprastumu.
      Nu nežinau, man kažkaip kvailai atrodė. Dar tas smakras....
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
      Nu nežinau, man kažkaip kvailai atrodė. Dar tas smakras....
      Maniau, galbūt buvo toks autorių sumanymas, pavaizduoti personažą kaip paprastą mergaitę.
    1. demoniacman666 avataras
      demoniacman666 -
      Antras pastaruoju metu matytas panašaus stiliaus anime, ir vėl kaip nekeista patiko. Turbūt dėl gyvenime tokios susiklosčiusios situacijos (sesija visgi) kažkaip pradėjo labiau traukti prie tokių šiltų ir neįpareigojančių kūrinėlių. O viskas kas jame buvo ir tėra šiluma. Istorijos tokios kaip vientisos nebuvo, arba buvo tik jos užuomazgos. Tačiau kaip nekeista visi veikėjai neblogai išplėtoti, visi savo tiškai įdomūs, ypač Tomoe. Pamačius jo išvaizdą posteriuose pirma mintis buvo "O ne, ir vėl padlaižys bishius visą anime keliakliūpščiaus (čia atsiminimai iš "Inu x Boku SS"). Bet ačių dievui kad žiauriai klydau, Tomoe apskritai turbūt keliauja į mano visų laikų Shoujo bachūrų top 10. Komedija taip pat buvo visai nebloga, jei ir nežvengiau, tai tikrai beveik visą laiką šypsojausi. Kas liečia techninę pusę, tai nieko ypatingo, nors pakankamai kokybiška. Tad 4/5...
    1. wajietaus avataras
      wajietaus -
      Butu malonu pamatyti ne google translate isversta aprasyma nes baisokai atrodo. Prasau nepatingek ir pataisyk pries dedamas kelias vietas kita karta :P
      Komedija kaip komedija nei labai isimintina nei bloga , labiau noreciau pamatyti koki 25 seriju PABAIGTA sedevra , bet gaila ore tvyro tik bjaurus 2 sezono kvapas :P
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Citata Autorius wajietaus Žiūrėti skelbimus
      Butu malonu pamatyti ne google translate isversta aprasyma nes baisokai atrodo. Prasau nepatingek ir pataisyk pries dedamas kelias vietas kita karta :P
      Komedija kaip komedija nei labai isimintina nei bloga , labiau noreciau pamatyti koki 25 seriju PABAIGTA sedevra , bet gaila ore tvyro tik bjaurus 2 sezono kvapas :P
      Apie ką tu čia?
    1. diaxminde avataras
      diaxminde -
      Citata Autorius wajietaus Žiūrėti skelbimus
      Kažką jau grybauji... Geras tas aprašymas, įdomu kaip pats parašytum.
    1. LustaEtano avataras
      LustaEtano -
      Man asmeniškai labai smagiai žiūrėjosi. Pati istorija man taip pat gana plačiai išreikšta, nei per daug gilintasi nei per daug trumpa lakoniška. Piešimas tikrai malonus akiai, ir charakteriai tikrai nudžiugino, kaip ir minėta buvo taip pat suklydau džiugiai dėl Tomoe. Per daug į seiles meiles neįlįsta kas irgi (bent jau man) džiugu.
      Puikus anime ramiam pasižiūrėjimui su mielais sarkastiškais bairiukais ir lengvu pasikandžiojimu, vietomis saldžiomis akimirkomis. 5/5
    1. Klotilde avataras
      Klotilde -
      man taip pat labai patiko idomu kada gi bus naujas sezonas
    1. PaaP'S avataras
      PaaP'S -
      openingo muzika žiaaauriai patiko.
    1. Hikari_ avataras
      Hikari_ -
      Citata Autorius Klotilde Žiūrėti skelbimus
      man taip pat labai patiko idomu kada gi bus naujas sezonas
      Neaišku ar iš vis bus
    1. emmiukas avataras
      emmiukas -
      AS CIA ESU MAN ATRODO DIDZIAUSIA NOOBE PER VISA ISTORYJA NES NEZINAU KAI PASIZIURETI SITO PUIKAUS ANIME!!!!!!!
    1. Draconica avataras
      Draconica -
      Visu pirma CAPS LOCK turi OFF funkciją. Visu antra - aprašyme yra įdėta nuoroda į torrent failą. Jei moki naudotis torrent problemų neturėtų būti. Jei ne - tikrai atsiras kas nepagailės savo laiko ir paaiškins.
    1. nemesis avataras
      nemesis -
      Citata Autorius emmiukas Žiūrėti skelbimus
      AS CIA ESU MAN ATRODO DIDZIAUSIA NOOBE PER VISA ISTORYJA NES NEZINAU KAI PASIZIURETI SITO PUIKAUS ANIME!!!!!!!
      Prašom.

Spoileris:
      Trumpas video

Daugiau informacijos:

1.
      2.
      3.
      4.
    1. PGirl avataras
      PGirl -
      Patiko. Nesakau, kad viena iš geriausių mangos adaptacijų, bet gera shoujo anime. Siužetas nebuvo per daug išplėtotas (kur čia virš 96 ch sudėsi į 13 serijų), bet gerai susižiūrėjo. Piešimas malonus akiai, muzikinis takelis taip pat ne iš blogiausiu. Iš veikėjų labiausiai patiko Tomoe (cute/evil-fox/demon) ir visos epic vietos kai kadre pasirodo Kurama.
    1. Nolikita avataras
      Nolikita -
      This ... was ... indeed cute & sweet .... *overload*
    1. Kaede avataras
      Kaede -
      Dėl antro sezono - neabejotinai bus Kodėl? Užtenka perskaityti iki šiol išleista mangą... Dabartiniai 107 chapteriai nuo berots 83 įsivažiavo pilnai į pagrindinę istoriją, spėju dar metukai (gal bškį daugiau) ir istorija turėtų būti užbaigta,be to populiarumas mangos- nemažas.Anime season2 - teks palaukt bent pora metų... O TOMOE <3 ... Kam reiktų vaikino jeigu tik Tomoe iš ekrano pavyktų išsitraukti