• Nauji Anime: 2012 Ruduo

kom. 28 kom.
    1. ciombiukas avataras
      ciombiukas -
      OMG OMG OMG INITIAL D, OMG OMG. Ruduo visai nieko toks, dar laukiu Evangelion 3.0 ir Bakuman, Robotics;Notes gal dar bus geras, nes i Steins;Gate panasus
    1. Bardakas avataras
      Bardakas -
      Labiau ištikro domina tie kurie nepaminėti, negu paminėti anime, kaip pvz. Asura. Evangeliono be vasaros nepamatysim bet kokiu atveju.
    1. mattusha avataras
      mattusha -
      Joo.. neblogas sezonas laukia sci-fi mėgėjų :/

Reiks pažiūrėt s2 Medaka box (pradžia tokia prastoka buvo pirmo sezono ,bet galąs sezono atnešė vilčių ,kad antras sezonas bus tikrai geresnis už pirmą). ir Jormungand: Perfect Order (pirmas sezonas susižiūrėjo gan neblogai tikiuosiu ir antras nenuvils)

Robotics;Notes
      reikės pabandyt labai patiko steins;gate rekia tikėtis ir iš to anime kažkokio kabliuko.
      Little Busters! šitą tai žiūrėsiu dedu vilčių ,kad clannad kūrėjai išspaus dramos .

Sudomino Code: Breaker savo trailer ir jame parašytais žodžias fullmetal alchemist brotherhood.
      Reikės pabandyt kažką orginalesnio kai : Litchi De Hikari Club ir Girls und Panzer.

Suki-tte Ii na yo. perskaičius aprašymą prisiminiau kimi ni todoke ,turbūt vėl bus koks slow romance :/
    1. cobabara avataras
      Aš, aišku, ne ekspertė, tad viskas labai subjektyvu, bet atrodo, kad ruduo pateikia žymiai geresnių dalykų negu vasarą. Užsižymėjau kaip plan to watch keturis [nors garantuotai žiūrėsiu tik vieną, kiti daugiau turėt omeny, nes sudomino.
      Usogui - idėja ir nuotaika skamba labai panašiai kaip Liar Game, nuo kurio kaifavau. Girls and Panzer - šiaip mechos nemėgstu, bet kažkodėl gana įdomiai nuskambėjo kautynės tankais kaip sporto rungtis. Code: Breaker - nepatinka man tie bandymai perauklėt blogiukus, bet mėlynos liepsnos gana įdomia fantastika pakvipo... O Magi tai - na, mėgstu pasakas, ir tiek.
    1. Aeval avataras
      Aeval -
      Na, šį kartą radau šį bei tą artimesnio širdžiai nei vasarą. Magi - na, patinka man pasakos, be to normalesnio shounen senokiai nemačiau. Psycho-pass, Zetsuen no Tempest:The Civilization Blaster ir Btoom tokie įdomūs-veiksmas ir drama visada patiko. K-projekt ( prašau, tik be berniukų meilės ( meldžiasi )). Bus neblogų (gal) shojo - Kami-sama Hajimemashita,Tonari no Kaibutsu-kun ir Suki-tte Ii na yo. Mangas skaičiau, gal susigundysiu ir pasižiūrėt jei ko saldaus norėsis. O visa kita - žiūrim pirma seriją ir tikimės, kad užkabins. Išskyrus Code:Breaker - skaičiau mangą ir mečiau, tad negadinsiu akių ir savo laiko su ekranizacija.
    1. ewlds avataras
      ewlds -
      Uhh.. nusimato daug romantniu komediju.. cant wait Dar tikriausiai reiks uzmesti aki i Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster, neblogai skamba istorija + Bones. Bones retai kada nuvilia. Dar is tokiu idomesniu butu Robotics;Notes ir Little Busters!. Ai ir zinoma vos nepamirsau Bakuman. Laukia daug smagesnis sezonas nei vasaras ("ant popieriaus"), nes is vasaros sezono apskritai nieko neziurejau, bet planuoju ateityje Kokoro connect dar paziureti.
    1. Draconica avataras
      Draconica -
      Apmaudu, kad visą rudenį nebus gero siaubo anime. Romantinių ir sci-fi prileidžia, o siaubo žanras beveik pamirštas. Po Another taip nieko gero ir neišėjo.
    1. Kuroi Tsubasa avataras
      Kuroi Tsubasa -
      Be galo laukiu 2 mangų, kurios mane itin užkabino, ekranizacijų - Kami-sama Hajimemashita, kadangi labai patiko manga su savo šilta, jaukia ir miela istorija bei atmosfera ir visiškos pastarosios priešingybės - Litchi De Hikari Club (įdomu, kaip ir kokia apimtimi bus įgyvendinta tai, kas buvo parodyta mangoje). Taip pat veikiausiai žiūrėsiu Bakuman. tęsinį ir dar žvilgtelsiu į Magi (vėlgi todėl, kad manga atrodė neblogai, nors jos taip ir neprisiruošiau normaliai paskaityti). Jeigu kūrėjai nesugadins to, kas buvo gero mangose, man nusimato visai smagus anime sezonas, bent jau kur kas įdomesnis nei praėjęs vasaros sezonas.
    1. Contact avataras
      Contact -
      pagaliau padoriau sutvarkytas nepaminetu anime isdestymas.

1. Absurdëh avataras
      Absurdëh -
      nu ir Kodėl tu toks lėtapėdis..."Quickening" laukiau tavęs jau visą amžinybę. ir pasirodo teks dar. q_q.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Nusimato nemažai gero žiūrimėlio, į gana daug ką reikės atkreipti dėmesį:
      Zetsuen no Tempest - fantastika iš Bones..., greičiausiai bus visai puiku.
      Tonari no Kaibutsu-kun - Brains Base bei galimai verta dėmesio 'chemija' tarp veikėjų (bent aš kažkokio šarmo tikiuos, kitaip nelabai nusimato kad kuo kitu patrauktu).
      K - Mardock Scramble kūrėjai, labai mažai žinių apie projektą ir greičiausiai didelis cast'as bei gera animacija, to užtenka kad patrauktų dėmesį.
      Btooom! - debiutuojanti režisierė moteris? tokiam veiksmo serialui? galutinio rezultato nuspėti niekaip negaliu.
      Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - na Kyoto Animation bei Haruhi ir Clannad režisierius, to man užtenka kad pamėginčiau, iš treilerių neperlabiausiai visgi patraukė.
      Code:Breaker - kol kas jokių komentarų, bet patraukė dėmesį.
      Little Busters! - pagal fanus VN yra kažkas TOKIO, tuo tiesiog reikia įsitikinti ar anime bus irgi kažkas panašaus.
      Noitamina: Psycho-Pass - idėja išties įdomi nusimato, tik reikia tikėtis Production IG nepadarys kokio antro Guilty Crown.
      Noitamina: Robotics;Notes - vėl Production IG, iš Steins;Gate VN kūrėjų tikriausiai verta tikėtis kažko įdomaus siužete, kaip tai bus išpildyta neaišku.
      Shinsekai yori - atmosfera kažkokia paslaptinga ir traukianti bent iš piešimo ir treilerių, tiek kad veikėjai kaip ir vaikai nusimato.
      Jormungand: Perfect Order - pirmas sezonas neblogas buvo, čia viskas nusimato jog bus dar geriau.
      Medaka Box: Abnormal - sprendžiant iš pirmo sezono galo, čia gali būti kažkas visai verto dėmesio, mažiau random neįdomių atskirų istorijų, daugiau ekstremalaus ir pašėlusio shounen'o veiksmo.
      Usogui - kodėl tik OVA? Ką joje tikimasi parodyti, kai manga jau kaži kiek nutolusi į priekį, duokit mums pilną anime!

Lyg ir žadėtas buvo Chihayafuru 2 sezonas, kartais gal ne šiam sezone nusimato?

Bei iš filmų tikrai gerų nusimato, gaila kad jų laukti ilgai
    1. Ruu avataras
      Ruu -
      Baisiai laukiu Kami-sama Hajimemashita! Prieš porą mėnesių perskaičiau aprašymą ir jis mane taaaip sudomino o.o Tikiuosi pats anime nenuvils o.O
    1. Maimi avataras
      Maimi -
      Suki-tte Ii na yo!!! Šito tai nesitikėjau, kad mano mėgstamiausia manga pavirs anime DD Made my day ^_^
    1. DowyChan avataras
      DowyChan -
      Citata Autorius Draconica Žiūrėti skelbimus
      Apmaudu, kad visą rudenį nebus gero siaubo anime. Romantinių ir sci-fi prileidžia, o siaubo žanras beveik pamirštas. Po Another taip nieko gero ir neišėjo.
      Visiskai pritariu ... As isnarsius siabo anime kaip reikalas ir vis laukiu nauju. "Another" - vertas demesio anime. Kai pamaciau kad isejo nauji vasaros anime " Sankarea " ir " Tasogare otome x amnesia " as labai apsidziaugiau, bet veliau nusivyliau, nes siaubo ten nebuvo daug uzbrezta :< Tas pagrindas ROMANTIKA truputi pjove. Ir stai , dabar naujas siaubo anime "Litchi De Hikari Club" iiiir .... drama , komedija. Jauciu bus tas pats kaip ir vasara...
      O del kitokiu , tai pasizymejau kelis. "K-project" ir "Magi", mane ikalbinejo drauges. Sake skaite Manga ir labai idomu, bei labai laukia. Manau paziuresiu kas ten vyks :> . "Btoooom" patrauke demesi vien is " Who needs KAWAII , when you have SWAG and Tits ? " poster'io ^^ bet dar pasiskaicius, sounds not so bad. "Zetsuen no Tempest:
      The Civilization Blaster" atrodo neblogai. Perziuresiu. Bet jeigu bus vel tas pats kaip su " Nazo no Kanojo X " , patrauke is aprasymo ir poster'io, bet nuvyle , tai blogai... blogai.... Bet. Cia mano oppinion :>
    1. Skypy_Stick avataras
      Skypy_Stick -
      Bent jau iš trumpų aprašymų laukiu: Kami-sama Hajimemashita, Tonari no Kaibutsu-kun, Usogui, Btooom!, Bakuman. (2012), Jormungand: Perfect Order. Beje kur dingo banalus haremai??? Jau seniai bent viena žiūrėjau. Vis romantinės komedijos arba fantastika .
    1. Nightwister avataras
      Nightwister -
      Mane tai sudomino šie anime
      Kami-sama Hajimemashita, skaičiau manga tai įdomu bus anima pažiūrėti
      Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster, aprašymas sudomino
      Suki-tte Ii na yo, šiuo metu manga skaitau tai bus įdomu anima pamatyti
      Usogui, sudomino aprašymas
      Arata-naru Sekai, MadHouse anime visada geri tai tikiuosi, kad bus ir šitas

O šis pratęsimų tai nieko gero nėra
    1. Gvauz avataras
      Gvauz -
      Usogi, Arata-naru Sekai, Psycho-pass, Robotics;Notes atrodo kiek įdomesni pagal aprašymus, nes vasaros anime nuvylė.
    1. Tomas1516 avataras
      Tomas1516 -
      na mane patrauke sie anime is nauju
      Tonari no Kaibutsu-kun
      Btooom!
      BTOOOM!
      Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
      Code: Breaker
      Magi

bet labausei laukiu tesiniu
      Bakuman. (2012)nes man labai patiko abudu sesonai
      To Love-Ru Darknesspirmas sesonas man patiko labai bet antras jau sumautas buvo su tom sviesom kai puse ekranto tampa balta perzurejau 3 serijas uzkniso tikuos sekancio sesono taip nesugadin
      High School DxD (2012) sito taip pat bus is ko pakvatoti
    1. amidau avataras
      amidau -
      Citata Autorius Tomas1516 Žiūrėti skelbimus
      To Love-Ru Darknesspirmas sesonas man patiko labai bet antras jau sumautas buvo su tom sviesom kai puse ekranto tampa balta perzurejau 3 serijas uzkniso tikuos sekancio sesono taip nesugadin
      O nebandei uncensored versijos žiūrėti, t.y. DVD ar BluRay ripo?
    1. Klotilde avataras
      Klotilde -
      kada isversit Kami-sama Hajimemashita anime nes angliskai nera ieskojau jei rasit meskit lika lb prasau