• Nauji Anime: 2012 Vasara

kom. 36 kom.
    1. setas avataras
      setas -
      as kaip rimtas Muv Luv fanas laukiu Total Eclipses rodos daugiau nelabai bus ko ir laukt... nebent keliu is nepazimetu
    1. OmNomNom avataras
      OmNomNom -
      Sakiau, kad bus Guilty Crown 2 sezonas, gaila, kad nebeplėtos pirmo sezono, bet gal tai ir į gerą, nauja istorija, gal gausim kažko padoresnio nei pirmas o ir piešimas bei muzika neatsiliks ir žiūrėk dar bus ledas vasarą O apie kitus: Total Eclipse, Tari Tari žiūrėsiu , gal dar kokį Arcana Famiglia, bet nežinau, nors realiai ir praitas sezonas atrodė skurdokas, bet tikrai buvo neblogų anime. Dabar kitas klausimas pastebėjau Code Geass: Boukoku no Akito Gal galit plačiau apie tai kas čia yra ir iš kur galima būtų siųstis, bei žinoma ar esatę matę ir pareikštumėte savo nuomonę Geros dienos
    1. ciombiukas avataras
      ciombiukas -
      Osum, pora pratęsimų neblogų, visai laukiu, o šeip pagrinde vėl nieko rimto. Vat labai laukiu ir vis nesulaukiu Code Geass, gal pagaliau jau išeis...
    1. SataNa avataras
      SataNa -
      yeah... Iš viso "nuostabaus" vasaros sąrašo pasižymėjau tik Blood Lad pabandymui.
      Jau vemti verčia vien pasižiūrėjus į cover'ius, kurie vis
    1. Miyata avataras
      Miyata -
      Kingdom, neseniai paziurejau Twelve Kingdoms ir labai patiko pati ideja apie kara senais laikais asijoje.
      Sword Art Online, jau ne vienas anime apie MMORPG zaidimus yra, bet nei vienas nepatrauke, bet sitas labai idomiai atrodo, ir ideja biski idomense kad genijus programeris, ir jai game over tai mirsi. O ir veikejai idomiai atrodo.
      Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi, na cia jau ziuresiu for personal satisfaction xD Po Chihayafuru, anime apie kurata, sis anime patraukia mane.
      Hagure Yuusha no Estetica, velgi anime susijes su zaidimu, irgi labai idomi istorija, ypac kad prasideda nuo ten kur jau laimes pries bossa. Lauksiu labai.
      Blood Lad, visai idomiai skamba man tikrai turetu patikt.
      Koi to Senkyo to Chocolate, sito aprasyme nera, bet patikrinus nepaminetus anime tai sitas mane patrauke, labai idomiai skamba. Tik kad reikes ziuret kaip veikejai elgsis, ju characteris ir panasiai nes su tokio tipo anime labai lengvai galima sugadint, bet nuojauta, kuri man niekada nemeluoja, kuzda kad tikrai nepasigailesiu.
      Campione!, ecchi jau simta metu kaip neziurejau ir nesinori, bet labai mane jau patraukia ideja apie toki kieta veikeja kurys nugale dieva. Tikiosi bus ten kokiu mustyniu ir siaip kokia gera istorija, be to ecchi ir komedijos. Tikiosi nustebins.
      Tari tari, cia jau ziuret reikes kokie veikejai bus nes galima lengvai sugadint anime su lievais veikejais.

O is pratesimu tai lauksiu Guilty Crown: Lost Christmas, nes kaip tik dabar ziuriu pirma sezona, ant 11 ar 12 serijos. Labai idomu butu suzinot kas su Mana atsitiko ten praeityje, jai rodys tai. Nors pirmas sezonas daug kam nepatiko, bet man visai idomus, tuo labiau kad nemegstu as mechos. Veikejai tai nerealus, man labai patinka. O ir istorija gera, tiktais kad siam anime reikejo daug daugiau epizodu nes dabar per greit viskas viksta ir daugeliui atrodo kaip makaline. Taigi taip, lauksim sito prequel'o.
    1. Nightwister avataras
      Nightwister -
      Geras sezonas nusimato su romantiniais animais, kurių aš pasiilgau O šiaip vėl nėra gerų veiksmo ir siaubo animų
      Balsavau už šiuos anime, nes:
      1. Arcana Famiglia - nes sudomino aprašymas
      2. Natsuyuki Rendezvous - sugundė mane su tuo mirusio vyro vaiduokliu ir šiaip romantinių animų pasiilgau
      3. Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi - man patinka japonų poemos tai ir manau animas turėtų būti geras
      4. Dakara Boku wa, H ga Dekinai - suintrigavo mane
      5. Hagure Yuusha no Estetica - seniai veiksmo animą jau žiūrėjau
      6. Hakuouki: Reimei-roku - ką jie ten parodys 3 sezone
      7. Blood Lab - siužeto prašymas pasirodė įdomus ir intriguojantis
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius OmNomNom Žiūrėti skelbimus
      Sakiau, kad bus Guilty Crown 2 sezonas
      Na negąsdink taip, būtų tikrai ne kas (man asmeniškai). Čia viso labo tik OVA, pagal to paties pavadinimo žaidimą........

Šįkart labiausiai domina tik NoitaminA slot'o serialai, labai tikiuos kad po tikrai verto dėmesio šio sezono serialų seks dar du ne ką mažiau verti dėmesio ir Guilty Crown (bei Black Rock Shooter) situacija niekada nebepasikartos. Apie Moyashimon neturiu abejonių jog bus puikus tęsinys. Apie Natsuyuki Rendezvous labai nedaug žinoma, bet norisi galvoti kad bus vertas dėmesio ir rimtesnio tono anime nei kiti.
      Prie sudominusių pasižymiu Kingdom ir Tari Tari (tik tegu nebūna Hanasaku Iroha antrininkas).
    1. Miyata avataras
      Miyata -
      Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
      Na negąsdink taip, būtų vienas blogiausių įvykių anime istorijoj. Čia viso labo tik OVA, pagal to paties pavadinimo žaidimą........
      Mhm, amidau padare mistake parasydamas TV series. MAL sako tai special'as cia bus :/ O siaip jai nepatinka, tai neziurek nesakidamas nesamoniu.
    1. Miesto_Druidas avataras
      Miesto_Druidas -
      Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus
      Mhm, amidau padare mistake parasydamas TV series. MAL sako tai special'as cia bus :/ O siaip jai nepatinka, tai neziurek nesakidamas nesamoniu.
      Nepyk Miyata, negaliu nekalbėti kai kalba eina apie Guilty Crown, apie kitką dar galima patylėti, bet apie šitą serialą na tikrai negaliu. Tiesiog nepriimkit to labai asmeniškai Guilty Crown gerbėjai. Jei jis būtų išėjęs kitomis aplinkybėmis (na bent jau ne Noitaminoj) ir nebūtų buvę įdėta tokių lūkesčių, situacija gal būtų kitokia ir būtų galima buvę žiūrėti į jį atlaidžiau. Aš tikrai norėjau kad jis man patiktų ir tikrai to tikėjausi, bet gavosi didžiąja dalimi atvirkščiai. Tiesiog pamiršau pridėti priedėliuką "mano nuomone" ar "man asmeniškai" prie neigiamo komentaro. Šiaip nesu juk vienintelis kuris šiuo serialu nusivylė, manau.
    1. Miyata avataras
      Miyata -
      Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
      Nepyk Miyata, negaliu nekalbėti kai kalba eina apie Guilty Crown, apie kitką dar galima patylėti, bet apie šitą 'šedevrą' na tikrai negaliu. Tiesiog nepriimkit to labai asmeniškai Guilty Crown gerbėjai. Jei jis būtų išėjęs kitomis aplinkybėmis (na bent jau ne Noitaminoj) ir nebūtų buvę įdėta tokių lūkesčių, situacija gal būtų kitokia ir būtų galima buvę žiūrėti į jį atlaidžiau.
      Prie ko cia pikti? As pasakiau kaip yra, ir tai yra faktas, jai tau nepatiko, nereiskia kad visiem nepatiko. Taip, yra daug nusivilusiu zmoniu, bet yra ir tokiu kuriem jis patiko arba suejo, tai reiskia kad jis nera blogiausias anime kaip pasakiai ir antras sezonas nebutu suniui ant uodegos. Na, bet as biski per rimtai paziurejau i tavo komentara, vis gi tai tik tavo nuomone. Tiesiog man pasirode labai jau zemai ziuri i si anime, kaip daugelis. Man pavyzdziui nesvarbu kiek ir kaip buvo panaudota kuriant si anime, koks hype'as buvo sukurtas pries isleidziant ji, nei as ka girdejau pries siam anime iseinant nei man rupejo. As tik ziuriu i finalini rezultanta, ir mano nuomone anime nera toks siaubingas kaip zmones sako. Kaip pats sakiai, jai jis butu isejes kitomis aplinkybemis, as manau daug kas i ji geriau ziuretu, bet cia velgi zmoniu kalte, kad per daug tikietasi is jo buvo.

Šiaip nesu juk vienintelis kuris šiuo serialu nusivylė, manau.
      And?
    1. dfsafsaf avataras
      dfsafsaf -
      Eh, daug sudomino, tikrai žiūrėsiu Sword Art Online, Kono Naka ni Hitori,
      Imouto ga Iru!
      , Blood Lad, Kyoukaisen-jou no Horizon II, Koi to Senkyo to Chocolate bei dar Arve Rezzle: Kikaijikake no Yoseitachi, kurio čia kažkaip nematau. Iš šitų tikiuosi nemažai.
      Dar mėginsiu žiūrėt Jinrui wa Suitai Shimashita, Campione!, Total Eclipse, Oda Nobuna no Yabou, Dakara Boku wa, H ga Dekinai., Hagure Yuusha no Estetica, Kokoro Connect. Tačiau su pastaraisiais jau nžn kaip bus.
      Ir aišku reikės pažiūrėt Code Geass OVA, To Love-Ru OVA (tikiuosi ecchi kokybiškumas bus toks pats kaip mangoje), Nogizaka tęsinį, Guilty Crown prequel OVA, iš kurios tiesa sakant tikiuosi gal visai kas neblogo išeis.
    1. Ozis avataras
      Ozis -
      Standartinis rinkinukas (nors kiek dosnesnis nei keli paskutiniai sezonai) is kurio galima isskirti nebent tik neabejotina sezono uoga Moyashimon Returns.

Visgi yra keletas kitu i kuriuos veikiausiai teks mest aki. Tai eilines ROTK (Kingdom) ir Sengoku periodo (Oda Nobuna no Yabou) interpretacijos, nors nieko ypatingo tiketis neverta - tai standartinis istorijos uzpildas GARo ir papu pertekliui, kuriam fonas siaip nelabai ir reikalingas. Sword Art Online - kazkaip pasiilgau kazko Druaga no Tou stiliumi. Jinrui wa Suitai Shimashita - tiketinai skanus alternative world, sci-fi ir fantasy kokteiliukas, tikiuosi standartiskai pamirstamas socialinis aspektas nebus pamirstas ir si kart. Idomu uzsukima gyvenimiskam zanrui gali suteikti - Joshiraku ir Kokoro Connect.
    1. Aeval avataras
      Aeval -
      Fanservisas, fanservisas ir dar kartą fanservisas įvairiems skoniams. Bood lad vienintelis padoresnis ( skaitau mangą dabar ), Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi - gal, jeigu neįvels yaoi, Natsuyuki Rendezvous - irgi gal, jei neperspaus su saldumais ( vis tik ne shojo, tad galiu tikėtis ). O visa kita... Žinau, kad yra tokių, kuriems patiks, už juos džiaugiuosi, bet man asmeniškai jau kelintas sezonas nepasiūlo nieko gero
    1. juodidrugiai avataras
      juodidrugiai -
      Och, labiausiai laukiu tai Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi., Natsuyuki Rendezvous ir Jinrui wa Suitai Shimashita
      atrodo taip gaiviai, spalvingai ir dar nenuvalkiotai
    1. Zx-Shade avataras
      Zx-Shade -
      Jau užkniso visas tas popsas... Gal žvilgtelsiu Blood Lad.

P.s. Gal kas žino kodėl evangelion filmu nebeleidžia?
    1. vrblitz avataras
      vrblitz -
      Nes uzkniso popsas.
    1. Hellsing_lover avataras
      Hellsing_lover -
      O, visiškai klaikus sezonas O_o Absoliučiai niekas neužkabino >_< Net Blood Lads, ir tas atrodo, kad po pirmos serijos turėtų užknist žiūrėt. Na, bet ką padarysi
    1. ewlds avataras
      ewlds -
      Tkriausiai pirmas sezonas kai nei vienas darbas visiškai nesudomino. God.. pasiilgau ištikro gerų romance, comedy anime kaip Kaichou wa Maid-sama!, clannad, Itazura na Kiss.. ar turinčių rimtą istoriją. Tai dabar tenka vis dažniau knaisiotis po anime archyvus ir ieškoti ten konors padoraus.
    1. cobabara avataras
      Pirmas kartas, kai net aš, būdama tokia neišranki ir kartais žiūrėdama anime vien dėl tam tikrų seiyuu, nieko neplanuoju žiūrėti iš šito sąrašo. Feels weird.