• AMVAZAR 2010 Startas: Anime Muzikinio Klipo Konkursas (finišas)

» Sveikinam Squall su pirmuoju laimėtu AMVAZAR, taipogi sveikinimai Alexiukui, užemusiam garbingą antrą vietą ir slicKrox trečią vietą. Visų pirmą labai ačiū konkursą parėmusiems Daan ir Killerbee, be kurių vienas nebūčiau galėjęs padengti visų išlaidų. Taipogi didelis ačiūs labai padėjusiems rengti konkursą: Squall, Whitex ir aKi. Pirmos vetos nugalėtojas dovanų gauna pagrindinį trofėjų, kuriuo galės papuošti savo lentinėlę, antros vietos laimėtojas gauna nuostabų bento, kurį galės panaudoti vasarišką dieną su savo drauge, o trečios vietos nugalėtojas savo prizą skiria ketvirtos vietos laimėtojui Charke, kadangi tai buvo mano paties lėšomis pirkta dovana, tai Berserk manga pirmas tomas (eng) ir Evangelion plakatas. Rezultatai ir balsavimo schema pavaizduota žemiau. Maloniai kviečiame toliau dalyvauti bei tobulėti tuos pačius ir naujus.
    Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: AMVAZAR 2010 Startas: Anime Muzikinio Klipo Konkursas nuo Squall Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 64 kom.
    1. Alex Sugar avataras
      Alex Sugar -
      Balsuot galima iki kovo 20d? Neparasyta cia, bet kazkur maciau rodos..
    1. Reshef avataras
      Reshef -
      Na ką gi darbai nustebino, apie pusę darbų tikrai įdomus, vienintelį darbą tai atskyriau iškart dėdės Squallo( gal tikriausiai dėl to, kad norom/nenorom pasirašo užuominų, kuriuos žmogų galvose užsifiksuoja XD). O šeip absoliutus favoritas "Joking with death", nes sugebėjo kažkas taip gražiai pateikt HOTD, kad net įdomus visai pasirodė anime (btw HOTD labai paklausus šiemet tarp azaro amv).Šeip norėtųsi ir kitus aptarti amv, bet teks susivaldyti dėl laiko stokos. Taip pat didelis ačiū "goodbye" amv autoriui už tai atgabeno į Azarą dar niekad negirdėto Akiro Yamaokos( good old silent hill), u got a point for that, mate. Laukiame kitų pasisakymų ir rezultatų
    1. vytautas1313 avataras
      vytautas1313 -
      saunus darbai ir verti tikrai idetu pastangu, snekanciais metais pasistengti reikes is peties ir butinai patobuleti. Sloth kritika priimu atveromis rankomis... galiu vienu zodziu teigti, konkursas pavyko
    1. Tryer avataras
      Tryer -
      Heh... Alexiuko, Moon, Slickrox ir Squall darbus tikrai lengva atskirti, visi savam stiliuje, na ir zinoma sie keturi darbai tikrai puikus Siaip visai patiko Prarastas Rojus ( esu Hollywood Undead fanas, gal dėl to), bet pats amv tikrai galėtų būti žymiai geresnis, labiau atšlifuotas, o tas tekstas pradžioje.. hm... atrodo pigiai. Labai daug HOTD amv, tik vienas is ju patiko, nesunku atspeti kuris; Crazy Dreams tikrai neblogas. Ir siaip, sias metais "derlius" tikrai geresnis

P.S. Kazkaip labai jau daug interlace'o "In The Last Night".
    1. Silvestras avataras
      Silvestras -
      Daug nesigilinsiu. Sutiksiu su visais, kad šiais metais tikrai stiprus contest'as gavosi, visai netgi džiugu dėl to. Mano pasirinkimas būtų:

Danger Days - tiesiog patiko ir tiek, pradžia nuteikė kažkam labai smagiam, linksmam ir nebūdingam. Ačiū, that was the win.

What Lies Above (SlickRox?) - ačiū, ačiū, ačiū... u made my day, dbr žinosiu ką veikt artimiausias dvi savaites sėdint vakare prie kompo. Visada patikdavo tavo darbai ir šis taip pat lengviausiai išsiskiria iš masės. Dude, mūsų skoniai tokie panašūs.. i mean lizstomania, invaders must die?!?=> pajutau indie vibe'ą . Geriausias.

Joking with death - iš viso popsovo materialo (hotd, duraros etc.) šis man labiausiai patiko. Man, this is one kind of a crazy shit. Dinamika tiesiog verčia nuo kėdės, labai labai lengvai žiūrisi + daina drajvova parinkta. Manau dažnai amv darbams to trūksta, elementaraus teisingos dainos/ų parinkimo atmosferai perteikiant. Bet svarščiau dar dėl 'In The Last Night', irgi stiprus (itin jausmingas man pasirodė) darbelis.
    1. Puny avataras
      Puny -
      Neblogai šiemet High school of dead AMV užderėjo Mano favoritas Joking with Death - dinamiškas, puikiai parinkti efektai, geras timing'as.
      Dar labai patiko Semper Solus- puikiai sudėliota, aiški mintis, nors daina netgi be žodžių. Net keista, kad balsuoju, ne už "labai dinamišką" AMV, kokius aš mėgstu.
      Ir paskutinis balsas DANGER DAYS -The True Lives of the Fabulous Panty & Stocking - taip pat viskas gerai suderinta.

P.s.What Lies Above atskiros dalys patiko, bet tai, kaip viskas jungiama į vieną AMV - nelabai. Bet šiaip ar taip - puikus darbas!
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      1. Semper Solus tiesiog superinė atmosfera. Gal net anime pažiūrėsiu, o tai guli ir supūti baigia. Tik kažkaip iš amv anime truputi pederastiškas pasirodė. Turbūt vaidenasi....
      2. Danger Days verčia iš koto neblogiau nei pats anime.
      3. Joking with Death~! priminė koks vis tik smagus buvo šis anime. Visi snobai - išgriaužkit. Keista, kad tai vienintelis normalios kokybės klipas pagal HotD.
      Kituose daugiau ar mažiau kažkas nepatiko tai pasirinkti buvo lengva. Pasigedau žanrų įvairovės ir šeip nebuvo poros mėgstamiausių.

P.S. Nu tas Halo tai.....
    1. paschendale avataras
      paschendale -
      Squallo 16-tas, ane? Nes geriausias apie numirėlių mokyklą. Tik kad nieks už jį nebalsuos, nes nepaleidžia velnias. (Iš trečio karto paleidau.)

Iron Man, WTF.
    1. Squalleh avataras
      Squalleh -
      Squallo 16-tas, ane?
      a-ham.
    1. Sloth avataras
      Sloth -
      Na ką, peržiūrėjau kai kuriuos AMV antrą kartą ir turiu pasitaisyt nurašęs What Lies Above, geriau įsižiūrėjus nesunkiai paaiškėjo klipo mintis ir esmė, kuri yra labai ir net labai gerai išdirbta, tiesiog nebeturiu prie ko prikibt. Ketvirtas favoritas, panašu, kad reiks iš keturių rinktis tris ir vienas liks už borto.

P.S Halo intarpai čia būtini, anime atitinkantį tematiką ir idėją būtų buvę tikrai sunku surasti, o tarp 2010 m. apskritai ko gero nieko tokio nėra.
    1. Squalleh avataras
      Squalleh -
      Na o štai mano nuomone apie šių metų darbus.

Untitled
      Gaila kad autorius nusprende apsieiti be pavadinimo, kadangi klipas tikrai neblogas ir pilnai vertas jį turėti.
      Taigi.. pakankamai stiprus konkurso mastelyje anime miksas. Aišku ne visi kadrai parinkti puikiaiusiai bet geri 70% daro savo darbą. Taip pat labai gera trukmė ir pagaliau normaliai apkarpyta daina. Mano ausys ir akys sako tau ačiū.
      Iš minusu - kai kurios scenos buvo pristatytos labai nuobodžiai (01:05) ir kai kuriose vietose trūksta dinamikos (00:57).

+m/v (nors pakankamai daug klipų mačiau su šia daina)
      +neblogas montažas ir kadrų pasirinkimas
      +klipas žiurisi ir jaučiasi kaip vientisus kurinys

-dinamikos trukumai kai kuriose vietose
      -nedideli ritmo trukumai
      -absoliučiai nereikalingi foliažai pabaigoje. Pilnoje versijoje butinai atsikratyk jų.

Apskritai – galiu drąsiai teigti jog radom gera alternatyvą aKi šiais metais.

P.S. Gauni atskirą pliusą už gerai įterptą kadrą iš Final Failtasy XIII.

~

Semper Solus
      Labai tvarkingas ir malonus akim ir ausim klipas. Dėja tikriausiai reikia žinoti anime, norint suprasti tai, kas vyksta ekrane. Labai mėgstu God is an Astronaut, tad muzika irgi bandė papirkti. Bet.. na su visais savo privalumais ir (tikriausiai) siužetu, klipas man pasirodė monotoniškas.

+m/v
      +geras istorijos dėstymas

-m/v sukuria labai stipru monotonišką jausmą (nežinau kaip paaiškinti turputi)
      -reikalavimas žinoti anime

Apskritai – malonus toks eye-candy psichodelinis klipas bet man labai trūko.. climax‘o link galo.

~

Go Away
      Nukirpus pradžia su logotipu - klipo lygis tikrai pasikeltų.
      Bendrai.. Tekstai nelabai reikalingi ir dažniausiai tieisiog erzina. Ritmas laikomas gerai, bet labai dirbtinai (per daug pagreitintų scenų). Titrai, skirtingas aspektas kai kuriose vietose. Betvarke.

~

Self-Sacrifice
      Pliusas vien už anime, nors jaučiu bus greitai nuvalkiotas. Bet konkurso remeliuose - tiks. Kaip action.. na bent man.. nelabai raiški daina. Norėtusi kažko labiau aggresyvesnio, nes vaizdas tiesiog prašo to. Pirma klipo dalis gali pasirodyti šiek tiek niuri, nes kartojantys kadrai atrodo ne visai naturaliai, nors ritmą palaiko. BET. Maloni staigmena laukia tų, kas nuspręs pražiūrėti klipą iki galo, nes nuo 02:22 prasideda labai geras scenų rinkinys, kuris asmeniškai man tempia vos ne visą klipą. Aišku epileptinių momentų užtenka, bet manau autorius užaugs iš to gan greitai.

+ritmas
      +bandymas papasakoti istoriją

-m/v
      -pasikartojantys kadrai
      -dinamika

~

School of the Dead
      Labai geras muzikos ir vaizdo derinys bet tiesiog katastrofiška realizacija. Būtų labai geras klipas jeigu autorius turėtų pakankamai įgudžių igyvendinti tai.
      Graudu kad to taip ir ne ivyko.

~

Prarastas Rojus
      Visų pirmą: kodėl pradžioje lietuviški žodžiai, o dainos metu angliški? Kodėl negalima jau buvo sustoti ant vienos kalbos (šiuo atveju - lietuvių, kadangi pavadinimas lietuviškas)? Tiek to. Kas liečia klipą - ritmo jausmas kai kur yra, per daug dėmių (taip, žinau kad dauguma iš jų yra iš pačio anime). Pabaiga pasirodo keista. Dėja daugiau nieko negaliu pasakyti apie šitą.

~

What Lies Above
      O. Kažkas tikrai idomaus. Labai lengvas ir romantiškas klipas, su lengva psichodelika. Ir daina labai atitinka ir viskas taip gerai parinkta, kad ... *a wild Halo appears* ... gal netyčia isijungiau kitą klipą?.. *atsuko atgal*
      Am.. ok.. na tarkim kad sujungei namine romantiką su kosminiu chaos'u.. čia arba noras padaryti keleta klipų vienu metu, arba kažkoks konceptas kurio nematau. In any case - man klipas pasibaige ant 01:43. Ir tos ~2min yra geriausios ir mano mėgstamiausios šiame konkurse.
      Imho - klipas laisvai eitu link pirmos vietos, jei pasibaigtų ten. Bet, čia jau autorio reikalas.

~

You're Going Down
      Asmeniškai - patiko m/v. Ritmas klandžioja ir ne visada atitinka vaizdui. Ideja padaryti muštynių klipą su Durarara tikrai ne nauja, bet manau atleistina, kadangi tai vienintelis darbas su šiuo anime, kuris visiems taip patiko.
      Pora kartų peržiūrėjau su malonumu. Gal daina padare savo.. kažin.

~

Never Felt so High
      Nesupratau. Tikriausiai nebuvau ant tiek high, kad galėčiau suprasti (:
      Na o jei rimtai - labai keistas prieimas prie HOTD. Tikrai - nežinau ką pasakyti tiesiog.

~

Goodbye
      Pilnai pliusuoju Resh'ą. Tik dar papildysiu..
      Daina sukarpyta tragiškai. Kadangi ji gan minimalistine, tai atvirkščiai - turėjo būti sukarpyta nepriekaištingai. Vaizdas vietomis atrodė nuobodus.. kol nepradėjau sujunginėti tai ką matau su analogais iš The Room. Tada visai kitaip pažiurėjau į klipą. Tikrai žiūrėsiu ne vieną kartą.

~

Joking With Death~!
      Vienas sakinys – „Dar vienas H.O.T.D. klipas.“
      Na o jei detaliau.. Kažkodėl visi klipai su šiuo anime sekia kartoti save iš naujo kiekvieną kartą. Nuo to momento kai išėjo vienas iš pirmų ir gerų klipų su HOTD – HighSchool of the Dead: Abomination visi amv jau po jo atrodė kaip jo replikos. Dėja šitas – ne išimtis. Toks pat stilius, tie patys spalvu sprendimai tik aišku ne tokio lygio.
      Viso klipo metu galvojau kad autorius eksperementavo kurimo metu. Kodėl?
      Nes čia stiliaus košė. Grunge, kontrastai, dėmes, spalvos „praleisti kadrai“ ir t.t.
      Kam visa tai? Taipogi link galo pastebėjau kad klipe dominuoja vaizdai su panele Busujima, ir kylo mintis jog klipas būtų DAUG geriau jeigu susikoncentruotu būtent ant Character Profile žanro ir papasakotu viską apie Saeko. Netgi daina tam puikiai atitinka.
      Iš technines pusės viskas daugmaž stabilu – tik ritmo trukumai labai žudo kai kuriuos momentus, kas action klipe neatleidžiama.

Apskritai – nesakau kad klipas yra blogas, nes jis tikrai nėra toks ir savo auditoriją butinai ras. Tiesiog sakau kad jis yra „dar vienas“. Nėra nieko kas priverstų mane žiūrėti jį dar kartą. Ypač po Abomination. Увы.

~

Friendship
      Daug negaliu pasakyti apie šitą. Tiesiog patiko. Kniso tik priartinimai.
      Taipogi.. ačiū autoriui už tai, jog parodė BRS alt-istorija beveik be muštinių. Didelis pliusas originalumo link.

~

In the Last Night
      Bandymas padaryti iš H.O.T.D. tai, kuo jis niekada nebus - tikrai vertas pagirimo. Tik čia vėl situacija kada yra idomus konceptas o įgudžių nėra. Dėja.

~

Crazy Dream
      Taipogi dar vienas iš šio konkurso favoritų. Labai idomiai sudėstytas balansas tarp istorijos pasakojimo ir veiksmo, vertas pagirimo montažas (nors ir ne visur).
      Tarakonų aišku užtenka (nereikalingi filtrai ir kadrai su grupe) bet pliusų vos ne dvigubai daugiau. Angel Beats! nemačiau, bet istoriją sekti buvo idomu ir muzika tam padėjo kuo puikiausiai. Kiek girdėjau - autorius turi alternatyvią pabaigą, kuri keičia visą siužetą ir bendrą klipo supratimą vos ne ant 180laipsniu. Tikiuosi autorius ją pasidalins po konkurso.
      Overall - tikrai vertas dėmesio klipas.

~

H.O.T.D.
      Dar vienas HOTD veiksmo klipas. Dėja nieko negaliu daugiau pasakyt.

~

Changing Colours
      Klipa nužudė pilnas ritmo nebuvimas. Čia gi Pendulum po galais..

Taigi. Mano trejetukas:
      1. What Lies Above - TIK del pirmų 2-jų minučių. Daina užstrigs galvoj ilgam.
      2. Crazy Dream - už idomia ir gera action ir story sintezę.
      3. Untitled - už gerą prezentaciją, muzikos karpymą ir teisingą montažą, atitinkanti anime mix'ui.

Štai taip. Sekmės (;

Keista, kad tai vienintelis normalios kokybės klipas pagal HotD
      Internetuose, tamsta, nesilankot? (:
    1. Sloth avataras
      Sloth -
      Dėl What Lies Above. Jei gerai supratau, tai pavadinimas kalba už idėją, taigi klipas demonstruoja tris versijas, ką mes galime rasti žvaigždėse, kosmose, tris požiūrius. Vienas iš jų romantiškas, vaikiškas priėjimas, vienas karinis - Halo, kuris visiems nepatiko, ir trečias mokslinis, realistiškiausias. Trečioji dalis labai gerai viską suveda, daina pasirinkta tiesiog tobulai. Taigi, klipo idėja puikiai atskleista. Aišku, perėjimai tikrai galėjo būti sklandesni, tačiau aš už mintį ir jos perteikimą dedu riebų pliusą.

P.S Tikiuosi autorius nenuskalpuos jei kažką išspoilinau.
    1. Miyata avataras
      Miyata -
      please galit anuliuot mano vote ir padaryt kad is naujo galeciau votint? Nes d*chas draugas prabalsavo kai mokykloje rodziau jam amv's....
    1. Moon avataras
      Moon -
      Mano trejetukas:
      1. Joking With Death~!
      2. Goodbye
      3. Untitled

Na is tiesu truksta aki ir mdgzmustang >.>, nes darbu kurie labai isimintu, patrauktu, ir sakyciau "wow! cia geras!", nebuvo. Tai mano rinkimosi kriterijai buvo tik 2: + - kokybe ir + - personal preference. Arba abu ju misinys.

Joking With Death~! turbut labiausiai techniskai apdirbtas, todel ir skiriu pirma vieta. Butu smagiau turbut kad istorija butu ispletota ar kazkas kas kabintu ziurova imesta, nes bent manes seniai jau nebetraukia pure action amv, nebent technika ant tiek gera, kad net stebina. Visgi - labai solidu.

Goodbye atmosferinis dark amv, mm patinka tokie, bet is tikruju to darkness buvo per mazai. Gan sviesus amv tokio tipo zanrui. Intarpai su distortion patrauke aki, bet grubus dainos karpymas labai nepatiko.

Untitled - na toks nieko visai, nera labai super ypatingas, bet ir nepaskesta pilkoje maseje. Sakyciau saugus variantas. Trecios vietos tikrai vertas. Tvarkingas darbas, bet kaip is skirtingu anime truko kazko, turbut kokios nors ryskesnes minties ar stipresnes technikos. Siaip dar kliuvo klipo spalvos, panaudoti anime per daug skirtingi ir del to spalvos liko nesuderintos. Visa kita lengvas fiest'as akiai. Nuu ir daina nepatiko... bet cia tik tarp kitko.

Danger Days darbas kolkas populiariausias; na, manes visiskai nekabino - labai paprastas action, kad ir sklandus, bet nelabai ziurisi. Atrodo techniskai labai mazai apdirbtas ir didziaja dalimi parinktas anime tempia i virsu. Primena viena epizodine vieta is kazkelintu metu Reflection of Styles su Basement Jaxx daina. Siaip cia labai jau skonio reikalas, nes manes nei daina, nei toks raiskus anime netraukia >.>

Sorry, kad nera laiko parasyti apie visus likusius, bet bendrai paemus kureju lygis aukstesnis nei '08 ir '09 metu konkursu, kas labai dziugina - judam i prieki!
    1. kypshius avataras
      kypshius -
      1. sudėkit po galais į youtubą, o tai taip lagina playeris, kad beveik visų nėjo žiūrėt normaliai...
      2. kokio velnio tiek daug HOTD?!
      3. beveik visi action ir taip neįdomu juos žiūrėt.... sprogimai ir smūgiai į ritmą ir viskas....
      4. nebuvo gerų kabliuojančių gabalų...
      5. pats nieko nedariau, tai bepigu man kritikuot...

kažko tokio trūko:

arba tokio (antras vaikino bandymas amv daryt; taip gerai gabalas dera): !!!SPOILER ALERT!!!

tolokai mums iki tokių:
    1. Alex Sugar avataras
      Alex Sugar -
      Kazkaip keista.. pirma mintis, kad yra daug neblogu darbu visgi nepasiteisino. Normaliai prisedes sugebejau paziuret neprasukdamas tik 1 klipa (ne savo ). Gal ne ta nuotaika.
    1. aKi avataras
      aKi -
      Pražiūrėjęs visus amv galiu drąsiai sutikti, kad šiais metais konkursas turtingesnis nei anąkart. Labai patiko What Lies Above pirma dalis, tačiau kitos (ypač Halo) - nelabai. Untitled (čia toks pavadinimas?) irgi skaniai ramiai suvalgiau, tad neturiu priekaištų. Na nebent dėl techninės dalies, apie kurią Squall jau spėjo pakalbėt. Kas dėl Danger Days - darbas nepriekaištingas ir man patiko, tačiau tokios muzikos visgi nemėgstu. Beje, HOTD populiarumas mane ganėtinai nustebino, čia jau gal prireiktų net atskiros nominacijos a la "Geriausias HOTD AMV". Aišku ją laimėtų Joking with Death, kadangi tai techniškai geriausias iš visų šitų HOTD amv, be to daina tikrai gerai parinkta. Crazy dream užkabino gan patraukliu muzikos ir video deriniu, tik vietom buvo tokių gan random vaizdelių, kurie labai netrukdė.

Tataigi:

1. What Lies Above (balsuoju tik už 1/3 amv, kurio užteko, kad šitas darbas mano tope užkoptų į viršūnę).
      2. Danger Days.
      3. Untitled/Joking with Death/Crazy Dream. Nežinau. Reiks mesti burtus.
    1. Squalleh avataras
      Squalleh -
      kypshius
      sudėkit po galais į youtubą, o tai taip lagina playeris, kad beveik visų nėjo žiūrėt normaliai...
      1. Lagina ne grotuvas, o tavo kompiuteris. Nes sutik, jeigu lagintų grotuvas, visi jau apie tai parašytų (žiurėk gijos pradžią.)
      2. Youtube klipai atsiras vėliau, nes:
      a) norėjom išbandyti kaip dirba stream iš ftp, kad ateity galima būtų nuo YT atsisakyti išvis (for obvious reasons)
      b) kai kurie darbai iškart dalyvaus BIG Contest'e, kur reikalaujama, kad klipas neatsirastų internete iki BIG'o premjeros.

2. kokio velnio tiek daug HOTD?!
      Nes populiarus anime. O populiarus dėl to, kad jame daug gerų veiksmo scenų, fanserviso, lengva žiūrėti.

Tavo 3-ią ir 4-tą punktą galima apibendrinti 5-uoju, kadangi ne-action klipų megėjai sugebėjo rasti patikusius klipus ir už juos prabalsuoti.

aKi, pirmas klipas neturėjo pavadinimo išvis, tad reikėjo bent kažka parašyti..
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
      Internetuose, tamsta, nesilankot? (:
      "Internuotse" tamsta lankosi, bet tamsta turi omenyje tik šį konkursą.
    1. Emotionless avataras
      Emotionless -
      Šeip tik keturis darbus sugebėjau pražiurėt nuo pradžių iki galo, o kiti tiesiog nesudomino per pirmąją žiūrėjimo minutę, tad savo balsus atiduodu:
      5. Danger days ( žaismingas, linksmas, o aš buvau tokios nuotaikos, kad būtent to man ir reikėjo)
      12. Joking with death (tikrai geriausias mano matytas HOTD AMV ever )
      15. Crazy dream (nežinau kodėl, bet man vien dėl pasirinkto anime patiko šis darbas)