• Deadman Wonderland pagaliau išvys ekranus 2011

» Dar praėjusių metų rugpjūčio 26 d. išėjusiame šeštame Deadman Wonderland mangos tome buvo paskelbta mangos ekranizacija, tačiau visų laukiančių liūdesiui projektas buvo pristabdytas. Mangos autorius Jinsei Kaoka ir iliustruotojas Kazuma Kondau, kurių bendras darbas taipogi buvo Eureka Seven manga. Nieko nuostabaus, nes...

» Pasaulis - vaizduojama ateitis, apokaliptinis pasaulis, kai stiprus žemės drebėjimas pasiglemžė 70% Tokijo ir didžioji dalis megapolio pasmerkta po vandenynu. Po dešimties metų istorija sukasi aplink moksleivį Igarashi Ganta, įprastą paauglį, tačiau vieną eilinę dieną jo gyvenimas apsiverčia aukštin kojom, kai mistinėm ir keistom aplinkybėm yra išžudomi visi jo klasės draugai buvę klasėje ir tik vienas jis likęs gyvas. Ar tai jo rankų darbas? Išgyvenęs tik vienas – vadinas jis ir yra kaltininkas, logiškai nusprendė prisiekusiųjų teismas...

Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: Deadman Wonderland pagaliau išvis ekranus 2011 nuo slicKrox Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 17 kom.
    1. dfsafsaf avataras
      dfsafsaf -
      Jeigu nenukentės perdaug nuo cenzūros ir seks pagal manga normaliai, tai bus tiesiog nuostabu. Tikiuosi, kad bus bent 26ep.
      Tik va, jei jau bus nemažai cenzūros, tai teks BD/DVD laukt :/
    1. Puny avataras
      Puny -
      Sudomino, net labai Laukiu.
      Tik pastabėlė. slicKrox išsitaisyk bent rašybos klaidas (pradedant nuo antraštės - išvys, o ne išvis), nes jų čia ne viena ir ne dvi ( jau nekalbant apie blogą linksnių derinimą ir pan.).
    1. vrblitz avataras
      vrblitz -
      oh man oh man oh man, sito seniai laukiau ))
    1. ciombiukas avataras
      ciombiukas -
      Vat šitas tikrai labai sudomino, man kadangi Eureka 7 piešimas patiko labai, tai šitas tikiuosiu bus irgi geras.
    1. giedriusonline avataras
      giedriusonline -
      cia tik man vienam su deadspace treileriu asociacijos?
    1. Puny avataras
      Puny -
      Citata Autorius giedriusonline Žiūrėti skelbimus
      cia tik man vienam su deadspace treileriu asociacijos?
      Ten ne originalus treileris, o fanės darbas.
    1. Narya avataras
      Narya -
      Oooo, pagaliau, taip ilgai lauktas anime
      Prisidedu prie besitikinčių, kad nebus viskas perdaug užcenzūruota ir nukrypta nuo mangos x]
    1. giedriusonline avataras
      giedriusonline -
      Citata Autorius Puny Žiūrėti skelbimus
      Ten ne originalus treileris, o fanės darbas.
      ale akurat tas pats soundtrakas iš sito treilerio
      Spoileris:

na bet jeigu fanės tai dar manau priimtina

o originalaus treilerio nėra?
    1. OpHiEll avataras
      OpHiEll -
      ale akurat tas pats soundtrakas iš sito treilerio
      Spoileris:

na bet jeigu fanės tai dar manau priimtina

Šiaip tai jo šita lopšinė yra panaudota dead space žaidime bei filmukė,nors originaliai tai čia amierikiečiu mamyčių mėgstama lopšinė prieš miega savo mažosioms atžaloms ,bet kadangi ja panaudojo dead space tai jinai tapo ir populiari tarp jaunimo visi gameriai kas išgirsta šia daina iškarto o geras čia gi dead space, ne lopšinė o dead space ,dabar šitą lopšynė yra baisi .Vargšai tie vaikai kuriems dainuoja šita lopšinę

Twinkle, twinkle, little star,
      How I wonder what you are...Mumy i am scared...
    1. Puny avataras
      Puny -
      Aš užmečiau akį, bet nepanašu, kad yra. Aišku, reiktų labiau paieškot.

Citata Autorius OpHiEll Žiūrėti skelbimus
      Vargšai tie vaikai kuriems dainuoja šita lopšinę
      Šitas atlikimas, tai tikrai creepy. Net negalvojau, kad twinkle twinkle gali taip skambėt...
    1. Lkira avataras
      Lkira -
      mums tai dbr nk klausytis bet mazies turetu buti dar baisiau klausytis jos, ta lopsine pagal mane neuzmigdyti turetu vaikus o ibauginti kad nemiegotu

p.s. o apie anime tai as ir laukiu, o jis kino teatruose pasirodys ar tik dvd formatu iseis?
    1. witkus avataras
      witkus -
      Sudomino mane ši manga, reiks paskaityt, o anime tikiuosi išlaikys tokį pat piešimo stilių kaip ir mangoj, nes man jis labai patiko...
      Ir beja dėl tos lopšinės... manau čia geriausias fan made amv su šita lopšine...
    1. dreamflyer avataras
      dreamflyer -
      yes jau manga sou cool ir dabar pagaliau anime tikrai ziuresiu o.O
    1. Sable avataras
      Sable -
      Manga bene nuo jos pasirodymo pradžios skaitinėju. Tiesa pasakius nesinori tų Eureka 7 kurėjų, nes bijau kad pernelyg spalvingas gausis animas. Neveltui ten tas fanmade treileris toks niurus padarytas. Bet ir veikėjai čia to paties tipo kaip ir Eurekoj, vos ne copy paste Anyway, jei nepadarys eilinio special powers snukiadaužio, o padirbės labiau ties atmosfera, tai gali kažkas gero gautis
    1. Silvestras avataras
      Silvestras -
      Nu vo, pagaliau smagi žinia iš anime pasaulio, kuri pilnai mane patenkintų. Galima tik tikėtis, kad paruoš labiau rimtesnį darbelį. Ir aišku sutiksiu su Sable mintim dėl atmosferos, nes visos tos psichodelikos paperka žiūrovą savo atmosfera, jei čia ištikro bus labiau "tamsus" stuff'as (sprendžiant iš trailerio), o ne koks spalvingas nuotykių random'as. Nors Eurekos kūrėjai kažkiek suteikia pasitikėjimo kokybės atžvilgiu. Būtinai patikrinsiu kai pasirodys!
    1. angelele avataras
      angelele -
      owsum jau pradejau ziureti.... man taip belenkaip patiko!!!!!!!!
    1. OpHiEll avataras
      OpHiEll -
      Man tai irgi kolkas patinka šitas anime jau septynis epizodus pažiūrėjau online nenuvylė ,piešimas geras ,kovos geros ir dar nematytos idomi pati kovų idėja, naudoti savo kraują kaip ginklą kuris praktiškai pjausto bet ka kas pasitaiko kelyje...Dažniausiai naudojami animuose kardai šaunamieji ginklai kurie jau truputi nusibodo o čia kažkas naujo,tik Ganta kažko netobuliną savo igūdžių jeigu jis nori nudėti red man taip vadinama nors ten ne man, jam kolkas to nepakaks.Na bus matyt kaip įvykiai toliau klostisis...