• Pati Juokingiausia Manga pagal Oricon

» Japonų žurnalas „Oricon“ panoro atlikti apklausą ir sužinoti visų laikų pačią juokingiausią ir smagiausią mangą. Daugiau nei tūkstantis apklaustųjų, nuo 10 iki 40‘ies amžiaus, atsakė į šį klausimą. Apklaustųjų nuomone tai – Gintama. Jei manęs būtų paklausę, manau, būčiau atsakęs tą patį. „Ping Pong Club“ pelnytai atsistojo trečioje vietoje. Kas be ko 1’ą ir 3‘ią vietą paėmusios mangos, pagal kurias buvo pastatyti anime, man buvo vieni juokingiausi iš kada nors matytų TV serialų. One Piece išties smagi ir įtraukianti istorija, bet niekada nebuvo prajuokinęs iki ašarų. Taipogi gera naujiena Gintama fanams, nes režisierius Shinji Takamatsu pažadėjo, kad Gintama pratesimas TV pavidalu bus.

Šis straipsnis pirma buvo paskelbtas šioje forumo gijoje: Pati Juokingiausia Manga nuo Oricon nuo slicKrox Žiūrėti originalų pranešimą
    kom. 17 kom.
    1. Shiki avataras
      Shiki -
      Visiskai patenkintas pirma vieta. Gintama tikrai juokingiausias dalikas kuri esu mates ir velniskai dziugu, zinant, kad sulauksim tesinio
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      One Piece antroj vietoj? Dar čia esantys romantiniai anime atrodo keistai.....mergaitės užbalsavo?
    1. SolidSnake avataras
      SolidSnake -
      One Piece romantinis anime? KillerBee ar visi namuose ? man nelabai patinka listas kuriame nera ,Cromartie Highschool' nes mano manimu jis turetu buti 1 vietoje.ir kur nors 6-7 vietoje GTO o 4 Golden Boy. Nesutiksiu su Slickrox del One Piece,buvo pora seriju kuriose apsiverkiau del juoko,ir tai ne metafora.Gintama tokiu juokingu seriju turejo nedaugiau uz One Piece.Pinpongas su jumoru nusipute pabaigai.
    1. Alex Sugar avataras
      Alex Sugar -
      Wow, Lovely Complex, ech kokia nostalgija, ten tai prisizvengiau manau jis turetu auksciau but Kas dar nemate, siulau paziuret jeigu domina comedy ir romance, nepasigailesit ^^

Citata Autorius SolidSnake Žiūrėti skelbimus
      One Piece romantinis anime? KillerBee ar visi namuose ?
      o jis rase
      One Piece antroj vietoj? Dar čia esantys romantiniai anime atrodo keistai
    1. SolidSnake avataras
      SolidSnake -
      DD mano klaida .Vienas draugas visada sako man kad One Piece tai romantika skirta vaikams ir automatu mano smegenys suformavo neteisinga nuomone ir atshove atgal i One Piece skriaudeja DDDDDD
    1. Killerbee avataras
      Killerbee -
      Citata Autorius SolidSnake Žiūrėti skelbimus
      DD mano klaida .Vienas draugas visada sako man kad One Piece tai romantika skirta vaikams
      Chm, įdomi mintis, verta apmąstymo.....
    1. Sable avataras
      Sable -
      Na romantizmas siejamas kartais ir su svajonėm, ne vien meilės reikalais Dėl topo stipriai nesiginčysiu, bet pritarsiu Solidui dėl Cromartie, bent jau dėl jo neteisėto nebuvimo tope.
    1. skystalker avataras
      skystalker -
      Aš bandžiau žiūrėti Gintama. Netgi pasakyčiau, kad stengiausi.. Visi jį taip giria. Bet peržiūrėjus keliolika serijų tiesiog nebegalėjau daugiau. Man kyla klausimas: ar Gintamos pradžia prasta ir vėliau jis pasiturbina ir tampa juoko maišu AR mano iškreiptas humoro jausmas ir man belieka slėptis ir nurašyti šį anime kaip ''nejuokingą''..? > _ >

One Piece antroj vietoj pilnai užskaitau. Tikrai kartais iki ašarų prajuokina. ^ ^
    1. Džiro sesė avataras
      Džiro sesė -
      Mano nuomone Gintama yra juokingiausia tadum, kai tikrai esi matęs daug
      visokių kitokių anime, kuriuos Gintamoje ir parodijuoja ar imituoja~ Man irgi ne visi episodai
      patiko, nes tiesiog nebuvau mačiusi tų anime ar filmų, iš kurių ten juokus voliojo~
      Bet kad Gintama yra fun, tai tikrai~
    1. Mint Royale avataras
      Mint Royale -
      yup, gintama yra troll tiek is visos anime/manga industrijos, tiek is pacios japoniskos visuomenes. daugmaz kai jau zinomi veikejai, tada galima tiek manga, tiek anime nuo belenkurios vietos skaityt/ziuret. yay for gintama xD
    1. Kanda avataras
      Kanda -
      Na viskas - turejau atsiusta gintamos manga ir neskaiciau - dabar ziauriai gailiuosi po tokiu komentaru : ir plius naujos juokingu mangu rekomendacijos ;/ ;D O geresnis anime ar manga isejo ?;D
    1. skystalker avataras
      skystalker -
      hm.. Aišku aišku.. Anime mačius nemažai, gal tik nesurišau, o gal kas ir nežinomo buvo. Jo, reik dar sykį pabandyt žiūrėt. Šiaip veikėjai tikrai visai mieli. Galų gale gal tiesiog nenuotaikoj buvau. ^ ^

Another go for Gintama! Horayyy! (^ o ^)/
    1. amidau avataras
      amidau -
      Ping Ponga, Sexy Commando, Cromartie ir Gag Manga Biyori dėčiau į pirmas vietas, dar manau greta jų tiktų "Urayasu Tekkin Kazoku" "Kochira Katsushikaku Kameari Kouenmae Hashutsujo" ir "Pyu to Fuku! Jaguar" (nors jų dar nemačiau/neskaičiau tai negarantuoju). Mat jie yra "rimto" humoro atstovai, t.y. kupini absurdo, juodojo humoro, bei kalantys per smegenis, o ne tik keliantys juoką.
      Gintama eitų po jų, žinau tai nereali parodija, bet parodija ir lieka parodija, t.y. kažko perdirbinys į juokingesnę versiją.
      One Piece iš vis nelabai į temą, na taip tai nuolat nuotaiką kelianti manga/anime tačiau ne iki tiek...
      Nodame Cantabile ir Lovely Complex nemačiau/neskaičiau, bet taip pat nesitikiu kad ten būtu to "rimto" humoro... tačiau po Gintamos dėl manęs sąraše gali būti

Šiaip toks jausmas, kad šis topas tiesiog atspindi skaitytojų/žiūrovų auditorijas... nors ko norėt visiems gi neįtiksi...
    1. slicKrox avataras
      slicKrox -
      Ačiū SolidSnake ir Sable už rekomendaciją. Cromartie High school būtinai pažiūrėsiu. Labai sudomino.

Citata Autorius skystalker Žiūrėti skelbimus
      Aš bandžiau žiūrėti Gintama. Netgi pasakyčiau, kad stengiausi.. Visi jį taip giria. Bet peržiūrėjus keliolika serijų tiesiog nebegalėjau daugiau. Man kyla klausimas: ar Gintamos pradžia prasta ir vėliau jis pasiturbina ir tampa juoko maišu AR mano iškreiptas humoro jausmas ir man belieka slėptis ir nurašyti šį anime kaip ''nejuokingą''..? > _ >

One Piece antroj vietoj pilnai užskaitau. Tikrai kartais iki ašarų prajuokina. ^ ^
      Tiesą pasakius... mane pirmieji ~15-30 epizodai nelabai įtraukė. Galbūt dėl to, kad buvo skirta daugiau laiko personažų, istorijos ir pasaulio pažinimui. Be to kartais tikrai šiek tiek nuobodokai žiūrėsi serijos su rimtesnėm istorijom, tačiau kadangi kiekviena serija - nauja istorija, tai labai gelbėdavo ir kuo toliau, tuo labiau kiekviena serija kuo nors nustebindavo. Tas tikrai didelis privalumas, nes išvysi begalę skirtingų nuotykių.

Citata Autorius amidau Žiūrėti skelbimus
      Gintama eitų po jų, žinau tai nereali parodija, bet parodija ir lieka parodija, t.y. kažko perdirbinys į juokingesnę versiją.
      Na... toji parodija galbūt daugiau - išjuokimas arba mėgdžiojimas, bet nemanau, kad tai kažkas nepilnaverčio ir taip lengvai atvaizduojamo. Parodija kartais gali būti ne iš lengviausių humorų ir tai ne ant delno patiesta, o kartais riekia ir susivokt ar susimastyt kas gi būtent vyksta ir ką gi bando pašiepti, o jei žiūrovas nesusivokia, tai žinoma, kad tai jam juoko dozės nesuteiks. Gintamoje parodijuojama viskas: žaidybinės konsolės bei kompiuteriniai žaidimai, muzika, kiti anime bei jų personažai, Japonų ir vakarų kultūrą, vakarietiškas kinas ir daug, daug kito, tačiau tai nėra vaizduojama ištisai, o tiesiog įterpiama pačiu tinkamiausiu metu. Seriale begalė ir kitų juokingų akimirkų be parodijos elementų. Žinoma kiekvienam savas humoras arčiau širdies ir tikrai ne kiekvienam patiks ten vaizduojamas tiek humoras, tiek parodija. Beto, kaip Džiro ir sakė... kartais parodiją suprasi tik tuo atveju, jei žinai kas būtent yra parodijuojama. Tuomet būna juokingiausia.
    1. skystalker avataras
      skystalker -
      Eina sau, gerai kad nemečiau! XDDD Elizabeth...
    1. Olasas avataras
      Olasas -
      Šeip One Piece į pirmą vietą manau pastatyt reiktų, bet ir Gintama atsimenu gerai prajuokindavo
    1. Fraifan avataras
      Fraifan -
      Nėra tas Vanpysas toks jau juokingas, kaip čia kai kurie sakote. Taip, šiek tiek juokingų vietų yra, tačiau juokingiausiu dalyku pavadinti tikrai nelabai galima.