• Black★Rock Shooter - JRPG pavidale?!

» Taip, visiems, susižavėjusiems B★RS idėja, bet nepasisotinusiems šitaip neseniai pasirodžiusia anime adaptacija OVA formate ir pasigedusiems veiksmo, išties džiugi žinia - paskelbtas B★RS JRPG kūrimas! jrpg.jp svetainė, naudodamasi frančizės teise, savo puslapyje anonsavo, jog bus kuriamas "role-playing" pagrindo žaidimas ir http://brs.jrpg.jp/ pristato trumpą anonsinį filmuką, skelbiantį: „2032 mūsų eros metais žmonija išnyko. Prieš jai pabundant... Ji tampa RPG“. Tenka pridėti, kad jrpg.jp domeno savininkas Ryuta Konuma yra garbus direktorius ir prodiuseris tokių legendinių japoniškų žaidimų kaip Valkyria Chronicle II ir Persona 3/4.

» Japonų menininko, slapyvardžiu huke, sukurtos iliustracijos jau įkvėpė muzikantą Ryo parašyti dainą, o Yutaka Yamamoto režisuoti anime versiją... Ir tai dar ne pabaiga. Įdomu, ar sugebės žaidimas sužavėti ir užimti žadą jau bene viską mačiusiems otaku ir anime mėgėjams? Tikiuosi, liksime nenusivylę.

kom. 13 kom.
    1. skyaddict avataras
      skyaddict -
      looks awesum >.<
    1. Zx-Shade avataras
      Zx-Shade -
      Nu jo, is anime sprendziant neturetu buti epic, bet tikekimes geriausio
    1. Hellsing_lover avataras
      Hellsing_lover -
      Beje, jau galime pasidžiaugti pilniau atidaryta svetaine, kurioje galime rasti šiek tiek platesnės informacijos apie numatomą j-rpg (deja, tik japonų kalba, bet visada galime į pagalbą pasitelkti ir g00gle vertėją :})
    1. Gasss avataras
      Gasss -
      Black Rock Shooter game - PSP Trailer
    1. Neringa-chan avataras
      Neringa-chan -
      Mane asmeniškai BRS sužavėjo... Netgi šiurpuliukus pajutau žiūrėdama kovas
      Lauksim, lauksim
    1. witkus avataras
      witkus -
      Na nežinau, mane antras traileris truputį nuvylė. Kažkaip visiškai nedera tie raumeningi skustagalviai dėdulės ir BRS. Maniau, kad ji kovos prieš kitas Black rock serijos merginas...
      Kyla toks įspūdis jog paėmė BRS ir įklijavo į eilinį visiškai su ja nesusijusį žaidą.
      Pats anime man patiko, ypač merginų aprangos bei galingų ginklų stilistika...
    1. witkus avataras
      witkus -

Na OP paliko įspūdį...
      Hellsing_lover -
      Citata Autorius witkus Žiūrėti skelbimus
      Na OP paliko įspūdį...
      Taip pat visai įdomūs ir naujų veikėjų dizainai ^__^ Sakyčiau, man jau vien dėl jų labai smalsu, kadangi visi iki šiol matyti BRS veikėjai yra tikrai savotiškai patrauklūs
    1. witkus avataras
      witkus -
      Citata Autorius Hellsing_lover Žiūrėti skelbimus
      Taip pat visai įdomūs ir naujų veikėjų dizainai ^__^ Sakyčiau, man jau vien dėl jų labai smalsu, kadangi visi iki šiol matyti BRS veikėjai yra tikrai savotiškai patrauklūs
      Apskritai visu BRS veikejų kūrėjas turi neeilinę fantaziją. O piešimo stilius taip pat labai savotiškas. BRS ova ir šis žaidas sukurti pagal jo piešimo stilių ir visi veikėjai sugalvoti jo. Autoriaus slapyvardis: Huke.
    1. wajietaus avataras
      wajietaus -
      Yra ir Anime 8 serijos, visai nieko man patiko
    1. Bardakas avataras
      Bardakas -
      Citata Autorius wajietaus Žiūrėti skelbimus
      Yra ir Anime 8 serijos, visai nieko man patiko
    1. mixas5 avataras
      mixas5 -
      2032 metais išleis? Ar klystu?
      Hellsing_lover -