• Jamesas Cameronas nelaidoja „Battle Angel Alita“ projekto

Duotame interviu Cameronas prasitarė jog kol kas jo prioritetas yra Avatar pratęsimas ir Deep-sea dokumentinis filmas. Tačiau nespėja nurašyti prieš kelis metus minėto Gunnm anime/mangos ekranizacijos. "Vis dar myliu šį projektą, tačiau per ateinančius du metus Battle Angel Alita nepasieks plačiųjų ekranų, bet projektas tikrai nėra miręs." Kaip žinia anime apėmė tik mažąją mangos dalį ir scenarijaus vystymuisi begalė vietos.

Katsu: Distopinis pasaulis bei kiberpankas (cybepunk) yra ideali pora, ypač kai plėtojamos tokios sudėtingos temos, kaip mechanikos ir žmogaus kūno sąsaja. Ir svarbiausia, kuris iš šių dviejų dalykų turi pirmumo teisę? Tokiems ir panašiems klausimams atsakyti ar bent jau pabandyti atsakyti, štai jums puiki proga pasinerti į Battle Angel Alita pasaulį...

kom. 12 kom.
    1. Vilius avataras
      Vilius -
      Velias, man tas mangos epizodas su riedučiais buvo labiausiai neidomus, ir dalį jo esu praleidęs. galėtų kurti apie tą epižzodą, kur su Den.
      O šiaip tai laukiu kada sukurs šį filmą.
    1. Bardakas avataras
      Bardakas -
      Kol kas naujienos nekokios dėl Alitos...
      Būtų užtekę anime filmo, be 3D.
    1. fasian avataras
      fasian -
      Nu jo geriau butu nedare sport+3D fail čiuju gausis :/
    1. FreaK`aZ avataras
      FreaK`aZ -
      dar reik pridėt, kad alita bus kuriama po Avataro tesinio, tai matomai labai negreit "James Cameron’s production partner Jon Landau told MTV’s Splash Page that the filmmaker plans to make a film based on the Battle Angel Alita anime and manga after he finishes an Avatar sequel. "
    1. black_leja avataras
      black_leja -
      gaila kad neliks vaidybines dalie tikejausi kad bus idomu a seip paziuesim kas gausis ^^ nors 3d anime dar nemaciau tai laukiu nesulaukiu
    1. Red_Elf avataras
      Red_Elf -
      kvepia dar vienu dideliu fiasko... jaučiu, kad nieko gero neišeis iš šio reikalo, jau geriau butų vaidybinis nei 3D, labai jau man tokie ne prie širdies šiaip apskritai labai užvilkintas projektas, toks jausmas, kad sugadins vieną mano pirmųjų ir geriausių anime
    1. Vilius avataras
      Vilius -
      Na jei ir kurs su kompu tai juk netaip jau ir blogai juk jei cameronas kuria tai nemanau, kad bus panašus į tipinius kompiuterinės grafikos filmus su apvaliom galvom, beje avataras irgi buvo kurtas kompu, bet atrodė rimtai ir tikroviškai.
      Tik dėl to epizodo kurį rodys, tai nesuprantu, kam rodyti nuobodžiausias dalis?
    1. Onycius avataras
      Onycius -
      3D gal baisiai nebus bent jau mano nuomone geriau piestinis anime , kazkaip fainiau kazkoks cia keistas sumanymas su kompu daryt ar kazkaip
    1. karosas avataras
      karosas -
      Kaip matau is sio anime padarys eilini suda atsiprasant.Bus koks banalus lenktyniu filmas Holivudinis sudas Negaliu nervu nelaiko man toke dalykai.
    1. Olasas avataras
      Olasas -
      Reiks anime pažiūrėt ;}}

P.s. Dar nėra informacijos kas pieš?
    1. OpHiEll avataras
      OpHiEll -
      Na James Cameron Avataras tai tikrai neblogas filmas buvo ir 3d formatu idomu žiurėt tokius filmus, ypač imax kino salėse kur 3D išriškėja dar labiau ir efektingiau. Tik dėja mes imax lygtais dar kiek žinau neturim, todėl negalim pamatyt visų 3D galimybių,,o šiaip jeigu filmas bus su efektais tai manau 3d jam labai tiks.
    1. Shaka avataras
      Shaka -
      visa beda filmu ta ir yra, o ypac kai imasi amerikieciai perdarinet anime i filmus- gaunasi bardakas. is vienos puses idomu, is kitos, zinans visus praeitus projektus- baisu.