• GantZ "Live Action" 29.01.2011 (Video)

» Jeigu jums 15s. buvo per mažai, nesenai pasirodė naujas "traileris". Pagal Hiroya Oku manga Gantz motyvais bus pastatytas „live-action“ ir netgi keli. Jau žinoma, kad pagrindinius vaidmenis atliks Kazunari Ninomiya ir Kenichi Matsuyama. Pirmasis filmas ekranus turėtų išvysti 2011 metų žiemą, o antrasis pavasarį. Kaip žinoma, manga jau priartėjo prie pabaigos, tad galima pagaliau tikėtis užbaigtos pabaigos, nors gaila ir ne anime formate, bet vis geriau nei nieko.

» Siužetas bei istorija gan novatoriška ir originali, kuri gan netikėta ir be „MindFuck“ elementų, ir smurto, istorija pateikia žmogaus esybę bei dvigubos moralės idėją. Kam patiko anime ir nori sužinoti, kaipgi iš tiesų viskas vyko pagal manga, tuomet jums tikrai verta laukti.

kom. 46 kom.
    1. Doommuks avataras
      Doommuks -
      Anime peržiūrėjau staigiai, o ir mangą skaičiau tada, vis dėl to taip ir neturėjau kantrybės ją visą perskaityti (mečiau beveik iš karto).... Taigi tik belieka laukti ir tikėtis, kad filmas išeis tikrai labai geras, ir neapvils. Taigi laukiam, laukiam ^^
    1. Egura avataras
      Egura -
      Na kiek man teko girdėti filmas pasirodys tik 2011 metais. ANN

O traileris kurį teko matyti, tai varganas filmavimo aikštelės vaizdas... ach kaip jie mėgtsa mums tampyti nervus.
    1. Evil_of_Darknesz avataras
      Evil_of_Darknesz -
      Šiaip tai labai laukiu Gantz live action, nors iš japaškiu vaidybos daug nesitikiu, bet siaubo filmus ir gerus efektus jie tikrai moka kurti. O Gantz kaip tik toks darbas, kuriame, be kraujo, siaubo ir vaizdo efektų tikrai neapseis.
    1. Miyata avataras
      Miyata -
      Labiau noreciau tv seriju anime, o ne live action - neziuriu as ju, na bet geriau nei nieko, ypac kai anime toks geras. Bet negreit dar bus, nezinia ar dar anime ziuresiu po tiek laiko..
    1. FantasyBeast avataras
      FantasyBeast -
      Na manga tikrai jau prie pabaigos,o anime tikriausiai ir nebus pratęstas..teks žiurėt fylmą kai tik pasirodys,bet už tokį treilerį ar preview kurėjus reik į rusį uždaryt. .Tik vis dar įdomu,koks scenarijus bus parinktas šiam live action..
    1. SolidSnake avataras
      SolidSnake -
      Sush...ks visa reikala japonai vel.nemoka jie vaidinti.Muilo opera padarys kaip visada.uzknisa kai ish shedevro padaro beleka.EPIC FAIL!!!
    1. Gatexxx avataras
      Gatexxx -
      Ne tie japonai negali nekurt jų, ar jiems niekas nepasakė jog jų live action movies sucks ir kad ju vaidyba bandant apsimest anime personažais apgailėtina .Tik gadina gera anime varda.
    1. Termis avataras
      Termis -
      Cia kazka manga apvyle? turbut juokaujat. Gantz manga - dievas
    1. fasian avataras
      fasian -
      Kad trailer nieko beveik neparodo :S
      Nu lauksim daugiau ziniu ;S
    1. Egura avataras
      Egura -
      Įdomu kas iš viso šito gausis...
      Šiaip ganėtinai nuliūdau išgirdus, kad Kei Kurono vaidins Nino, mačiau su juo keletą dramų, tai susidarė toks įspūdis, kad jis tik vėpliškiems personažams tinkamas... Labai norėčiau, kad ta nuomonė pasikeistų žinoma... Nustebink mus Nino.
      Bet užtat dedu viltis į Kenichi prisiminus jį kaip Krauzerį DMC live actione, juolab, kad esu turbūt viena iš nedaugelio Katou Masaru fanų.
    1. SataNa avataras
      SataNa -
      nu tik tegul pabando sugadint tiek story line, tiek personažus ir t.t. >.< nu, bet ir nieko nepadarysi jei filmą padarys Dragon Ball: Evolution lygmens ...

Bet dabar Egura dar mane išgazdino, kad Kei Kurono vaidins čiuvas, kuris tinka tik nevėkšlas vaidint. Och, cmon... Dėsiu 1 balą užkart už filmą jei neparodis Kurono badass style
    1. Light avataras
      Light -
      Deja jie ne ,tik veikėjus sugadins ,bet ir viską. Gi aišku po mineto Dragonball kokie tie live action gaunas. Nežinau ar jie biudžeto mažo ?
    1. Egura avataras
      Egura -
      Projekto biudžetas 45 milijonai dolerių... nežinau ar tai daug ar mažai, kažkaip nesidomėjau kokios sumos būna... Hmmm

O dėl Nino bijau prišnekėt... ir prigąsdint.... na bet man jis nelabai atrodo tinkamas ...:/
      Čia quick trumpa reklama su juo:
      Kei Kurono aktorius
      Spoileris:

Katou Masaru vaidinsiantis aktorius Kennichi, žinomas kaip vaidinęs Krauzerį DMC mūvyje, bei L death note live actione.
      Spoileris:
    1. SataNa avataras
      SataNa -
      nu tikėkimes, kad paviks tam Nino išraut cinišką, ištvirkusį, kietą Kei Kurono.. Nors ką žinau..
    1. Egura avataras
      Egura -
      Citata Autorius SataNa Žiūrėti skelbimus
      nu tikėkimes, kad paviks tam Nino išraut cinišką, ištvirkusį, kietą Kei Kurono.. Nors ką žinau..
      Man ciniškas, ištvirkęs ir kietas su Nino vardu nesiriša, bet let's pray, kad jis tikrai geras aktorius....
      Dėl Kenicho vaidybos aš ramesnė kažkodėl, visai neblogas iš jo Krauzeris išėjo.

Ką tik paskaičiau, kad tie 45 milijonai vos ne didžiausia suma kurią galima gauti japoniškam moviui... Na tai reikštų bent jau biudžetas neskylėtas ir turėsim begalę spec. efektų... ? XDDD
    1. Spirit of Nightmare avataras
      Spirit of Nightmare -
      Citata Autorius Egura Žiūrėti skelbimus
      Man ciniškas, ištvirkęs ir kietas su Nino vardu nesiriša, bet let's pray, kad jis tikrai geras aktorius....
      Dėl Kenicho vaidybos aš ramesnė kažkodėl, visai neblogas iš jo Krauzeris išėjo.

Ką tik paskaičiau, kad tie 45 milijonai vos ne didžiausia suma kurią galima gauti japoniškam moviui... Na tai reikštų bent jau biudžetas neskylėtas ir turėsim begalę spec. efektų... ? XDDD
      45 milijonai filmui yra tikrai nemaža suma. Pažiūrėkit, ką Neil Blockamp'as padarė su District 9, kurio viužetas buvo vos 30 milijonų $. Efektai buvo tikrai įspūdingi. Tikėkimės, kad kūrėjai tų pinigų nepragers ir sukiš juos ten kur reikia. Ir tikėkimės, kad padirbės ne vien prie efektų, o ir prie siužeto.

Bene, laukiamiausias Japonijos filmas ^^
    1. mariux9998 avataras
      mariux9998 -
      Lol, japonai have failed conclusively, taigi jie tam ir kuria anime ir manga, nes totaliai vaidint nemoka, o traileris tai žemiau visko
    1. SataNa avataras
      SataNa -
      Jei jie sugebės tokią aplinką išrauti, tai parodysiu net liux ženklą xD

Spoileris:
    1. Egura avataras
      Egura -
      Truputis filmavimo aikštelės...