Žiūrėti RSS

Augis24

 1. 42% Japonų yra "Otaku"

  Failas 9843
  Ir kas galėjo pamanyti? (Juokauju...). Vėl gi naujiena arba gal tik marazmas iš Sankaku Complex.
  Otaku vėl pribloškia statistika, kurioje rodoma, jog 130,000 apklaustu Japonų, kažkur 40% laiko save “otaku,” bet dar didesnė dalis – 62% – paauglių - tai patvirtina.
  Kai 137,734 Japonai dalyvavę apklausoje buvo paklausti: “Ar Jūs laikote save otaku, kai tai yra susiję su kažkokia specifine pomėgio sritimi?”, 42.2% atsakė taip manantys.
  Surinkti atsakymai iš tų, kurie "prisipažino" svyravo nuo meilės žaidimam ar sportui iki muilo operų ir seiyuu.
  Statistika buvo ...

  Atnaujinta 2013-05-11 18:21 nuo Augis24

  Kategorijos
  Anime , Manga
 2. DC Komiksai: Pirkit Amerikietišką, išmeskit mangą


  Turbūt DC komiksai pajuto grėsmę, ar vis labiau kylančią konkurenciją tarp komiksų ir mangos. Kaip galima suprasti- manga populiarėja kasdien, joje galime pamatyti ne tik peraugusius raumenų kalnus ar super herojus, kurie iš įvairiausių kūno dalių šaudo lazerius, todėl, DC pajusdami pavojų, jog net ir šiuolaikinis amerikietis norės skaityti manga labiau, nei komiksu, ėmėsi savų veiksmų, kuriuos galite matyti jų plakate (pateiktame viršuje): "Iškeiskit savo mangą į amerikietišką komiksą!"
  Galbūt jie taip nori paskelbti karą? Numanau, kad ugnį tikrai įžiebė. O ar imsis kokių drąstiškesnių priemonių, turėtume pamatyti ...
  Kategorijos
  Manga
 3. Otaku


  Kokio tipo otaku esi?

  Taigi 2ch suskirstė Otaku's į 2 tipus:

  Tipas A

  Žmogus, kuris paprasčiausiai mėgaujasi "anime".

  Didžiuojasi Japonijoje kuriama anime.

  Įvertina anime remiantis kūrėjais, įgarsinimų piešimu ir t.t.

  Istorijos dÄ—mesys >>>> Moe Anime

  Pavyzdžiai būtų: Higashi no Eden. Tokių anime, kaip Lain ar Ghost in Shell taip pat būtu priskiriami šiam tipui.
  Tipas B

  Žmogus, kuris mėgaujasi "veikėjais".

  Žiūrės anime, jeigu jame bus žavių ar gražių veikėjų.

  Nekreipia
  ...
  Kategorijos
  Anime , Manga
 4. KUIBA: Kinietiškas Naruto  KUIBA - tai pirmasis kinietiškas anime, kuris bus rodomas Japonijoje. Šį anime žada išleisti 2011 metais, taigi telieka tik luktelti ir galbūt bus galimybė pamatyti kinietiškąjį anime, kuris yra kuriamas studijuojant didžiuosius shonen'us, tokius kaip "Naruto" ir "One Piece" ir netgi piešimo stilius bus savinamasis iš Japonų.

  Traileriai: 1st [Youtube] || 2nd [Youtube]


  Mano nuomone, tai bus remix'as pagamintas iš išvardintų shonen'ų ir neturės pabaigos. Kaip ir visuose- stiprus priešas-> fileriai -> final battle -> stipresnis priešas -> fileriai -> final battle and so on... Na bet kadangi tai ne japonų gaminys, ...

  Atnaujinta 2011-02-07 23:00 nuo Augis24

  Kategorijos
  Anime
 5. Live Action Evangelion

  Visi žinome apie Neon Genesis Evangelion ir taip pat girdėjome, jog senai planuojamas yra ir live-action, šiek tiek suabejojome, kai įvyko tokia pauzė, bet vis dėl to tai yra tiesa, bent jau kiek kalba patys kūrėjai.
  [PICBORDER="right"]http://3.bp.blogspot.com/_hIfZla1VWGI/S2vM7SXsZVI/AAAAAAAAJTY/ozDfQ1PnanA/s400/A3123-21.jpg[/PICBORDER] Prodiuseris Joseph Chou (Halo Legends, Appleseed: Ex Machina) pasakė, kad žadėtoji Neon Genesis Evangelion anime adaptacija tęsiama. "Yra daug popierizmo, tačiau kai viskas bus sutvarkyta, visi rimtai imsis filmo kūrimo..." pasakė Chou. Taigi filmas pajudės į priekį jau kitais metais.
  Chou taip pat nerimauja ir dÄ—l filmo koncepcijos pardavimo Hollywood'o studijoms, nes tikimasi ...
  Kategorijos
  Be kategorijos
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis