PDA

Žiūrėti pilną versiją : draugiskiausias ir nedraugiskiausias anime zonos narys?

madness_heaven
2006-07-19, 22:37
tei va kaip manot ar nebutu idomu aptari tarpusavyje, kuris is musu draugiskas, padedantis ir tt... o , kuris piktas, pasaipus ir nedraugiskas cia sitame forume... rasykite savo muomone ir pagryskite ja(aisku taip butu aiskiau;) )

Augiszz
2006-07-19, 22:59
:D ash jau zinau ka ishrinks nedraugishkiausiu :D Oj zhinau, bet patylesiu :p

Ka zhinau draugishku ce daug, bet nedraugishku ir pashaipiu vienetai, pats neesu lb draugishkas... Jeigu man reikia kritikuot pieshiny ta ash mieliau jo autoriu apreksiu nei parodysiu jam jo klaidas :p

Lax..
2006-07-19, 23:02
Man tai adminas labai draugiskas .... :D
Nerekia, nepyksta, tik gaila retai reiskiasi...

Ozis
2006-07-20, 07:46
hmmmm, nzn ar ka galima isskirti tiesiog yra kruva idomiu zmogiuku, kuriu kiekvienas turi savo poziuri, kuris neretai buna bent siek tiek kitoks. Nematau jokiu nedraugiskumo apraisku... (nors gal kartais isjautus ir isprusta kas nors ne to)

SolidSnake
2006-07-20, 14:15
Jaigu kas nors laiko mane blogiuku ! tai jus dar palaukit ,nes dabar suzeistas gilei i shirdy draskysiu kiekviena .............. (Tamsus laikai ateina i jusu karalyste)

Eisas Kuperis
2006-07-20, 15:26
Jaigu kas nors laiko mane blogiuku ! tai jus dar palaukit ,nes dabar suzeistas gilei i shirdy draskysiu kiekviena .............. (Tamsus laikai ateina i jusu karalyste)

Mmm. Apskritai nematau kad būtum minimas kur. Kiek skaičiau niekur neradau parašyta esi blogiukas, bet perskaičius tavo žinute pradedu itarti jog tokiu save laikai.

Tamsos_Elfe
2006-07-20, 16:53
Mhmm.. Nesinoretu izeisti SolidSnake'o savimeile ar savigarba, bet tikrai jis niekur nebuvo ivardijamas kaip blogiukas. O jei stengies tokiu atrodyt tai dar nereiskia kad toks ir esi...
Cia su tais geriausias draugas ir blogiausias draugas tai tikrai nesamone...o galima keliolika ju pasiulyti ;)

Daan
2006-07-20, 17:12
manau kad aš būsiu nedraugiškiausias :)

madness_heaven
2006-07-20, 17:15
gal blogai pasakiau:rolleyes: as noriu, kad cia pasakytumet savo mintis apie kitus...ehem man solidsnake tok biski ummm:p ai toks toks nu patys zinot...jo zinutes geros man patinka:D kritika reikalingas dalykas...bet tai pavyzdziui yra sitame forume geru zmoniu ir bendraujanciu maloniai:) aisku as dar tik naujoke nespejau jusu daugumos pazinti, pabendrauti...o cia yra ir seniau esanciu, o jus gal jau turite nuomone apie bent keleta nariu elgesy cia...:eek:

madness_heaven
2006-07-20, 17:16

seip tai kiek skaiciau tavo zinuciu toks man neatrodei;)

SolidSnake
2006-07-20, 17:17
niekas, nieko save ne laiko! sprendiu ish kaikuriu zmoniu privaciu zinuciu !!! !!! ................O izeist jums mane jau gaila bet neisheis, rashykit ka norit ........... http://img235.imageshack.us/img235/1903/berserk2020v14c03p0525320copy1ec1.th.jpg (http://img235.imageshack.us/my.php?image=berserk2020v14c03p0525320copy1ec1.jpg ) Daan tai visai nedorelis !!!

madness_heaven
2006-07-20, 17:26
niekas, nieko save ne laiko! sprendiu ish kaikuriu zmoniu privaciu zinuciu !!! !!! ................O izeist jums mane jau gaila bet neisheis, rashykit ka norit ........... http://img235.imageshack.us/img235/1903/berserk2020v14c03p0525320copy1ec1.th.jpg (http://img235.imageshack.us/my.php?image=berserk2020v14c03p0525320copy1ec1.jpg ) Daan tai visai nedorelis !!!

wow:w00t: pavarai tu...seip tave izeisti sunku tu greiciau galva nukasi:hmm: reki ir reki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!...nu, tai esi svotiskas kaip ir kiekvienas, beja paklauskit kas nezino solidsnake:haha: tagi va, o daan nera nedorelis...bent taip tikiuosi:fifi: :p

Daan
2006-07-20, 17:57
oi ir dar koks nedorelis, krūmuose vakarais slepias ir ten traukia mažas mergaites ...

kita
2006-07-20, 18:28
Pastebėjau paplito čia 'aš-man-mano-manęs' pobūdžio temos. man atrodo, jeigu kam jaučiama simpatija galima ir pm pasakyti, (o ir 'reputacija' lyg ir panašią paskirtį atlieka).
Kaip bebūtų draugiškiausas Rokas, nes Rokas - draugas. Paprasta. O jeigu kalbam apie komentavimą, niekad nepastebėjau, kad Sable, E.Kuperis, Youka, Balioniukas, Hakim, ką nors šauktukais užmėtytų.

Fantasy
2006-07-20, 22:52
Deje cia pasireiskt negaliu nes mazai ka cia zinau kad galeciau vertinti... kai buvau uzkietejus floodintoja kokius 2 -3 metus atgal amzina atilsi gamelande oi kuriau tokias temas :D Iki siol atsimenu viena labai pykstanti modera... lyg ir dox nicku...:D siaip as pries tokias temas dabar...

Audria
2006-07-20, 23:31
Pastebėjau paplito čia 'aš-man-mano-manęs' pobūdžio temos.
Labai jau teisingai pasakyta..Siaip cia reikia kalbet apie KITUS o ne apie SAVE.Ce tai snake skiriama.Is kart kiekvienoj temoj stengies atkreipt i save demesi.Jei neturi ko protingo pasakyt tai geriau patylek...
O siaip tai nieko apie zmones negaliu sakit,nei gero,nei blogo,kadangi su niekuo nebendrauju xDDD
/ce sorry uz flooda,daugiau taip nebus,tik tiek uzknisa biski tokie savimylos,tai ir noris issakyt savo nuomone..../

Ekgp97sl
2006-07-23, 15:36
ech..
na, kad titulu lyg nieks ir nebeskirstys.. tad..
o SolidSnake tikrai neeilinis tipas cia..
ir sunku siuo atveju ji suprast... :bored: butu kas kitas - sakyciau girtas, kliedi ar pan.
bet cia..

Tsubasa fuju
2006-07-23, 16:25
solid snake- man tavo zinutes skaitant juokas imt pradeda :D . kaip galima ale tayp naglai nusisneket ant kiekvienos temos :D . Snake'as pavarys!!! 1 VIETA JAM! :D :D :D
P.S. Tas piesinukas labai pukuotas ir mielas, be nesuprantu jo esmes.... kas ten pavaizduota? *nesuprantancios, pasaipios sabakos zvilgsnis*

as esu as
2006-07-23, 19:04
o as tai tik pagrinde skaitau tad konfliktuoti netenka. jai rimtai tai beveik visi zmones yra draugiski jai nelendi per daug i akis ir zmogui nera bjauri nuotaika. yra ir kitas variantaas bet jis susija su psichinem problem tad ....

Augiszz
2006-07-23, 22:48
Ka as tau klounas, linksminti tave !!! Nelisk i ugni ,nes sudegsi kartu !!! O mano juodajame sarashe nera tau vietos !!!

Heh del draugu ash i ugni ilysciau, bet deja nesi mano draugas... Tik pasidomejau, o tie sauktukai mane nervina, isgerk valeriono ir nesinervink o jai nepades neprashyk kitu kad tave nuKILLintu, nusizhudyk pats :cool:

Lax..
2006-07-23, 23:22
ech..
o SolidSnake tikrai neeilinis tipas cia..

Jo akimis mes tokie patys neeiliniai. Jam tai normalu. O jei tai ką jis parašė būtų taisyklingiau parašyta, skambėtų kraupiai ir neatrodytų kaip kliedesiai.

KenYoo
2006-07-24, 09:37
shaunus zmones forume: Ekgp97sl, Eisas,Sable, Lax...,Daan, kita, Ozis.
neshaunus: n/a
patariu padaryt balsavima!

SolidSnake
2006-07-24, 11:48
Sable tu pats geriusias zmogus shiame forume !!! rashau todel kad tokio zmogaus kaip jis niekur daugiau nera !!! Tu niekada nepalikdavai mane kai ateidavo problemos! Sable the best !with all my respect !!!

Sasumi
2006-08-10, 22:40
na as dar naujoke jusu nepazystju ir jus manes nepazystat,bet pirma kart paskajciusi si ir ne tik sita,o apskritaj visus(savo didziausej lajmej rastus) forumus labaj apsidziaugiau radus daug skirtingu,linksmu ir ivajriu nuomoniu,barniu ir sutarimu...takart as net pravirkau :cry: ...tapau labaj lajminga radus ce daug tokiu asmenybiu kajp as...nes jau buvau praradus vilty,kad man vienaj patinka anime...ir manga...ce spejau jau sutikt siltu atsakymu i mano parasytas zinutes...aciu...:rolleyes: tikiuosi visi busim draugajs ir geraj sutarsim :)
beja SolidSnake...paskajciau tavo zinutes...ir pirma kart pamaniau kad jos labaj saltos ir piktos...galvojau,kad nekesiu taves,bet dabar manau,kad tju gilej sirdyje esi labaj mielas...o gal ir sejp geras tik as nesuprantu :)
MYLIU JUMIS VISUS :haha: !!!
beto jej norit mane truputi pazint...taj esu siek tiek panasi i savo avatara...=3 esu drovi,bet wild mergioote :blob: ir nuosirdi,sakau viska tiesiai i akis...(beja sju didziausiu nuosirdumu tajp pat rasiau ir sia zinute,tikiuosit suprasit mane,nes manes paprastaj niekas nenori ir nesistengia suprast... :( )
:love:

madness_heaven
2006-08-10, 23:06
jeez manau musu Sasumi yra begalo meili, kaip man ji patinka:D tokia wild ir tokia fainulka , nuostabus zmogutis, o jos zinutes tiesiog spinuluoja siluma:) Saunuole tju Sasume:D

Ozis
2006-08-10, 23:42
Kaip senai teko skaityti posta, kuri perskaicius buvo neimanoma nenusisypsoti siltai ir nuosirdziai. Aciu, Sasumi, uz geros nuotaikos doze...

Augiszz
2006-08-10, 23:44
Malonu kai prie musu burelio prisijungia naujas zmogutis, ipach toks fainas kaip tu... Bet zinok viena zinute mane retai kas nustebina, bet tu mane nustebinai, savo siltumu ir nuosirdumu, tikiuosi gerai sugyvensim ir musu diskusijos bus labai idomios :)

Ekgp97sl
2006-08-11, 10:25
o mane tai nesusilde.. kazakip net supykde...:hmm: to much love.. overload..:dizzy: neisizeisk... na bet jei reiktu rinkti toki kaip draugiskiausia tai.. gal tu ir butum...:hmm: bet vistiek :sick:
o mane jos ir tavo post'ai priverte nusisypsoti. :D smagu.
tik, zinoma, del skirtingu priezasciu... "overload"

Youka
2006-08-11, 16:43
sasumi susikurtas charakteris yra tipiskas ecchiu ir dramu bruozas, kuriu stengiuosi vengti, nes paprasciausiai jais netikiu. cia arba bandymas itikti, arba absoliutus naivumas.

siaip cia visi yra pakankamai draugiski. tik solidas stengiasi buti labiausiai nedraugiskas. kitus neblogai "aptvarko" moderatoriai.

Sasumi
2006-08-11, 18:16
nea bet rimtaj as snekejau sju didziausiu nuosirdumu,nes pirma kart kaj radau sita psl ir perskajciau forumus akimirksniu tapau lajminga...o vakare ta pacia diena mane apeme neapsakomas ikvepimas ir as nupiesiau piesini...tiesa sakant tas ikvepimas nuo tos dienos mane dar ir dabar ikvepineja :) mane ikvapiat jus :)
gajla kad tu netiki manim Youka :(

kita
2006-08-13, 00:48
Aš irgi mačiau vieną žmogų, kuris dažnai klausinėdavo ('kur eini?'; 'ko ieškai?'). Visus kažkodėl erzindavo. Ir girdėjau apie vieną, kuris kartais mėgo būti kitais.
Margas pasaulis, ar ne?
O jei duotajam asmeniui jo kalbėjimo įpročiai netrukdo, kodėl turi trukdyti kitiems?
Bendrai tai keisčiau nei keista.

p.s. nemanau, kad kažkokių dalykų tikrumas/nuoširdumas matuojamas šūksniais, bet kiekvienas savaip .

Myojin`
2006-08-16, 15:33
Visokiu ira visokiu ir reikia:rolleyes: tox jau spalvotas ira pasaulis,ir nieko nepakeisi.:p ;)

Laimonas
2006-08-27, 15:24
nu as sitoi temoi dar neapsireiskiau :D taigi manau, kad draugiskiausias forumo narys yra "kita" ko tik nepaklausciau i viska atsako ir net jai neklausiu pataria :love: o nedraugiskiausias turbut as nes nieko pats neopatariu o tik klausineju kaip durnelis :neisitiki

Evil_of_Darknesz
2006-12-18, 22:19
:mad: Na draugisku sitame forume daug bet priesisku tai gal vienas tik ***(nenoriu apsmeizti).
Seip pats tai tikrai draugiskas neesu bet neesu jau ir priesiskas.... :) :mad:

zio> kiek daug nick'u is triju raidzhiu forume.. :D

Tikrai ne zio...

Kira
2006-12-19, 13:45
Nominuojuos į nedraugiškus. :mad:
To hell that "love & peace", viva "hatred & chaos"

DevilsLittleSister
2006-12-19, 19:04
Nominuojuos į nedraugiškus.

Skaitai save nedraugisku, kad taip sakai? O gal nori ir stengiesi toks buti? ... O siaip, sakyciau, kad forume beveik visi yra labai draugiski, o tie kurie nelabai draugiski tikriausia turi priezasciu tokiais buti arba paprasciausia yra tokio budo...:p

piccosan
2006-12-19, 19:08
Skaitai save nedraugisku, kad taip sakai? O gal nori ir stengiesi toks buti? ... O siaip, sakyciau, kad forume beveik visi yra labai draugiski, o tie kurie nelabai draugiski tikriausia turi priezasciu tokiais buti arba paprasciausia yra tokio budo...:p

arba mano kad buti nedraugisku ir ziauriu yra kieta ir populiaru ar kazkas pns... kitaip tai butu protinis nukrypimas... kaip "Kiros" atveju

^sancta^
2006-12-19, 19:27
kaip "Kiros" atveju
lol ... ^ ^

Seip lb ydomi tema ... Bet seip kiek pastebejau , mazai kas rase kad kasnors yra nedraugiskiausias ar kasnors draugiskas ? :D Na seip manau beveik visi sitame forume draugiski ... O nedraugisku pakolkas nesutrikau ... Na tikeimes sutiksiu , anksciau ar veliau ... :P

Sable
2006-12-19, 19:37
kazkuom Kira primena Solid'a tik vat bent jau taisyklingiau raso >.< bet siaip ner nedraugiskas, nemaciau dar, kad kazka uzsipultu tiesiai, tiesiog piktas psichas

teisingiau vaizduojantis toki :)

ps.: dabar susidaro tokia 'nedraugiskuju trijule':

Per visa savo givenima citavau tik Kamfuciju !O kamfucijus pasake " O huinia" Kai tau spyxter gyvenimas nulauzil sparnus !kaip man tu ir ne tai parashysi

Daan tai visai nedorelis !!!
oi ir dar koks nedorelis, krūmuose vakarais slepias ir ten traukia mažas mergaites ...

Nominuojuos į nedraugiškus. :mad:

taigi, Solid'as uzbanintas, Kira kazka vaizduoja, Daan... Daan per mazai reiskias... rimtai uzimtas mazom mergaitem >.<
just kiddin'
jei rimtai ner cia tikru nedraugisku zmoniu :)

Lax..
2006-12-20, 13:25
Kira yra lolas, kuris vaizduojasi esąs raito. Žodžiu, nelaimėlis neturintis gyvenimo, bandantis kažką vaizduot nevykėlis. SolidSneikas turėjo šarmą, kaip jis man patiko:
"nuzhudyk sawe!"

niekšas
2006-12-20, 13:56
Nu ko jus čia varot ant Kira, geras čiuvas. Mes visi susikuriam koky nors yvaizdy internete, pvz:Evil_of_Darknesz vaizduoja kad jis iš pragaro >:mad: , aš vaizduoju save niekshu, o Kira vaizduoja save žudiku, blogiečiu. Tai nereiškia kad jis toks ir gyvenime, tai jo susikurtas yvaizdis, ir nera cia ko ant jo duotis. piccosan2, nu tu nepyk, bet ar esi psichologas, kad komentuoji kaip Kira "iš tiesu jaučiasi,ka bando nuslept ir koks jis ištiesu"?

O jei į tema, tai čia daug draugiškų,manau,beveik visi čia draugiški, tačiau yra ir šiek tiek netolerantišku.

Audria
2006-12-20, 18:33
visa tai yra vaikiska

Butent.Koks pontas apsimest tuo,kuo nesi?As esu cia lygiai tokia pat kaip ir realiam gyvenime,nebandau primest ko nors shustro,tipo "Ehehehe as Lucy,ir jusu visu nekenciu!!!:mad: Kill everyone!! " Nenormalu,yra toks zodis kaip sizofrenija tam apibudinti..

O kad cia nebutu tik floodas atsakysiu i tema - na pats draugiskiausias forumo narys..Uhuhu to nzn,su nieko nebendrauju,bet labiausiai nervinantis buvo SolidSnake (rasyba tai klaiki..) ir gerai kad jis uzbanintas:D

kita
2006-12-20, 20:38
'vaikiška' yra kilę nuo žodžio 'vaikas', o vaikai neveidmainiauja, nėra niekam skolingi ir mato pasaulį blaiviai.
bendrai, visa šita diskusija man gana beprasmiška atrodo - žmogus save mato vienaip, aplinkiniai jį kitaip, o yra jis dar kitoks. norint pasakyti kas esi, neužtenka ''keistas''. ('keistas - įpatingai neįprastas'.) visas tas loner'ių kultas apėmęs žmones jau graudžiai atrodo. aišku, sakyčiau 'kiekvienas savo renkasi', bet kai taip mąsiškai visi mėgina įsispraust į "nepažeidžiamo vienišiaus, kurio praeitis tamsesnė už kanalizaciją, ir kuris buvo įskaudintas taip, kad daugiau nesugeba jausti" rėmelį, jau net nebejuokinga.

kas dėl visų internetinių 'aš' - jei žmogus pats savęs nepažįsta, galbūt ir gali save kaip plasteliną formuot, savo pasisakymus šlifuot iki tol kol pasieks norimą idealą. bet kiek ten pačio žmogaus?

^sancta^
2006-12-20, 20:52
Nu ka lol reiskia tj zinau ... Todel ir sakau kjp turetu gautis jaj dar dadedi kazkokia galune? O seip prie zodziu galima kabinetis ... Ir seip man patinka prie zodziu kabines , visai fun ... :) Ir kas ce tokio kad nezinau raito ? Ir man tjp ir nebuvo Paaiskinta ka tas reiskia ?

Myojin`
2006-12-20, 21:26
Tai ce naturalu kaip nepilnamecems irjuo labiau otakams.Man ir kartais uzeina pakrutakint per neta :D Juk taves niex nemato niex per galva neduos, tu tesiog panaikini savo trukumus ir susikuri sau patinkanti stiliu.(Ir taip iseina kad nete tu esi vienas zmogus o realybei kitas :fifi: ) O jei psichologiskai tai dazniausei tas vaidinimas kaskuo kitu uzmaskuoi kaskoke tai zmogaus silpnybe ar trukuma :haha:
Sjp as irgi nevirskinu tu visokiu Kiru pedrilu ir dar visokiu super hero :haha: :rant:
Butu idomu kada suburt koki forumo meeta ir paziuret kas jus per tipelei ;)

Nu zodziu tie kuririe gyvena virtualybei ir uzmaskuoja save kaskokiu tai herojum,realybei ira mulkiai... Jus patis esat herojai ir turit savo vaidmeni gyvenime ir galbut neatrastu gabumu!

Pacituosiu vieno tokio ciuvelio(kuris tikrai turi kuo pasididziuot) fraze:

Keep safe
Keep clam
Keep confident
Keep REAL
Peace...

Eisas Kuperis
2006-12-21, 00:03
Na kad nedraukiški pan kažkuo nepatinku negaliu pasakyti tikrai. Tokie neegzistuoja (todėl ir draugiškiausia sunku išskirti iš šios minios), išskyrus tuos kurie tiesiog vaidina, arba tyčia tešia. Tai erzina.
Na nei internete, nei kur kitur savo blogų savybių rodyti nenoriu, manau ir nelabai kas kitas to nori. Bent jau pats linkęs jų bandyti atsikratyti, bet kartais tai buna kėbloka, kaip jau kur esu rašęs, nesugebu isižeisti pats, tai nepajuntu kaip ir kitą ižeidžiau, iki pasirodo pasekmės.
O šiaip jei vengti parodyti savo trukumus tai jau kaip ir veidmainiavimas, ar ne?
Apie herojus. Ir kiek kartu girdėjau, kad kokio velnio sumaniau keisti nicka savo visur. Nežinojau kas tas Eisas Kuperis, buvo lyg ir gerai. Sužinojau, nu bet tai ką? Neskubėjau keisti, lyg ir geras tas, bet kažkaip vat užsinorėjo būti pačiam savo herojumi, savimi, o ne ne turėti kažkieno asmenybe, tarsi pačiam neitu nieko gero sugalvoti. Na kur jis pasikeitė, kitur tam nėra galybiu, bet tai ką sugalvojau pats, man yra tiesiog mieliau ir rodos labiau limpa prie asmenybės. Taip ir gaunasi. Vaidinu savę.

Juzut
2006-12-21, 11:46
Nezinau kas cia draugiskiausias o kas ne, nes nieko dar gerai nepazystu ir esu naujoke :p bet uztat noreciau pagirti visa si tinklapi nes mano pirmas ispudis apie jus - labai draugiski zmones :D kai bandziau parasyt i lnk anime forumus mane aprekdavo neismanele, issidergdavo ir pan, o cia labai silta atmosfera :love:

Kira
2006-12-21, 13:10
Uch kokį diskusijų šurmulį sukėlė mano nominavimasis :haha: Neįsivaizdavau, kad registruodamasis čionais pakliūnų į psichologijos megėjų klubelį. :huh: Visų jūsų įžvalga tiesiog juokina. Šizofrenija, susidvejinus asmenybė, buvimas pačiu savim ir kitas šudas. Įvaizdžio formavimas yra visai kitas dalykas. Jei jums patinka būt vienašališkom asmenybėm, tai prašom - man linksmiau būt daugialypiu ir nėr čia joks veidmainiavimas.

piccosan2, nebijok - mano įvaizdžiai manęs neužvaldo, miegok ramiai (tikrai niekas nesilauš į namus su pjūklų bandydamas filmuot megejišką 'pjūklo' ketvirtą dalį :fifi: )
LAX... "nuzhudyk sawe!"

Prie tos frazės - su kažkokiais beraščiais prašom nelygint. Čia,tai būtų didžiausias įžeidimas. Ir kažkaip nesuprantu jūsų mastysenos: sakot, kad nėra čia nedraugiškų žmonių, bet kažkodėl neigiamų replikų sulaukiau į savo pusę nemažai, nors pats dar nieko tiesiogiai nesuvarinėjau į miltus.

Raito=Light iš Death Note. Jo aš nevaidinų - Raito dar tolį iki mano įvaizdžio:mad:

Ekgp97sl
2006-12-25, 12:03
Įvaizdžio formavimas yra visai kitas dalykas. Jei jums patinka būt vienašališkom asmenybėm, tai prašom - man linksmiau būt daugialypiu ir nėr čia joks veidmainiavimas.
<...>
piccosan2, nebijok - mano įvaizdžiai manęs neužvaldo, miegok ramiai (tikrai niekas nesilauš į namus su pjūklų bandydamas filmuot megejišką 'pjūklo' ketvirtą dalį :fifi: )
LAX... "nuzhudyk sawe!"
Na, žinai, veidmainiavimas ar šiaip velniai žino kas, bet išsidirbinėjimas, kad ir virtualiai tik, tačiau erzina. kaip kad:

Nominuojuos į nedraugiškus.
Iš esmės kaip kitaip tai pavadinti?
Niekam nereikalingos blevyzgos mano manymu.

Ir kažkaip nesuprantu jūsų mastysenos: sakot, kad nėra čia nedraugiškų žmonių, bet kažkodėl neigiamų replikų sulaukiau į savo pusę nemažai, nors pats dar nieko tiesiogiai nesuvarinėjau į miltus.

Sveika kritika ar šioks toks pasipiktinimas.
Žmonės iš anksto ča tikrai nebūna priešiškai nusistatę, pats nebent prisiprašai.

seijuri
2007-01-03, 18:45
jo jo jo.cia visi tikrai lb draugiski.na,kartais atsiranda vienas kitas kandesnis, bet manau kad viskas yra ok,kol nepradedi vaidinti to ko nera.....na pvz.diskutuoji ir rasai nesamonones apie koki nors anime, nors nesi mates jo.....nu blyn....i pievas as cia biski...:confused: :D

Kira
2007-01-04, 09:44
Hah, jei į orą pašaudai negerų žodžių tai dar nepateisina užsipuolimą visų su savo toli nuo taikinio einančiais psichologiniais išvedžiojimais - sveika kritika pavadint liežuvis neapsiverčia niekaip.
Nesvarbu šiaip. Turėkites kokią tiktai norit nuomonę. Vis vien teisinga nebus. :p:mad:

yohdawn
2007-01-04, 17:36
man,,,cia visi teisus,,savotiskai,,
bet as manau,kad jei zmogus siek tiek uzsipuola tave,nereiskia,kad jis nedraugiskas,,gal jis turi kokiu nors priezasciu taip elgtis,,arba gal turi problemu,arba jam sunku ir pan,,:)

seijuri
2007-01-07, 18:39
gal jis turi kokiu nors priezasciu taip elgtis,,arba gal turi problemu,arba jam sunku ir pan,,:)

bet tai nereiskIA KAD DEL JO ...HM...nenusisekusio gyvenimo(??) turi kenteti kiti.:confused:

^sancta^
2007-01-07, 21:36
Vaje jūs čia sudėtingai ...

Kira - na nežinau , nemanau , kad kas tave būtų užzipuolęs ... Šiap forumai gi nekomercinės , vietos kuriose gali išreikšti savo nuomonę visiškai laisvai ... Taipogi pagal tai ka rašei anksčiau žmones susidarė bendra vaizdą ir raše savo nuomonę apie tavo įrašus ... :p Beje niekas negali žinoti koks esi iš tikruju , nes kaip pats sakei , skirtingose vietose sudarai skirtingą įvaizdį , taigi vargiai ar kasnors išviso žino koksai tu ištikrujų ... :)

Ir šiap niekas čia nikeo neužsipuola nes tai forume neįmanoma , forumai lb gerai sukurti , čia išlaikoma tolerancija ir niekas nemaišys tau išsakyt visų savo minčių ...

Pritariu seijuri , jeigu tau blogai ? Tai ko turi kentėti kiti ?

Kira
2007-01-08, 12:06
Cut the delusional psychology. Ain't matchin' the target. Even if i feel good it doesn't mean i must make someone feel good too u know. :bored:

Kaip forumai nebūtų sukurti, pavaryt ant žmogaus įmanoma visur, o ir apeinant subtilias taisykles visai subtiliai žmogų įžeist irgi imanoma ir netgi labiau nei tiesiogiai užsipuolant. Taigi tas, ką čia prirašei netūri didelės prasmės iš tikrūjų. Tiesiog bandžiau įrodyt, kad šventuoliai patys irgi neesat.
Tiesiog nekenčių vaidinančių tuos šventuolius, kad ir nesamoningai tai darančius. Vemt verčia nuo tokių žmonių. Būt piktam ir blogam kartais natūraliau ir sveikiau nei būt įsikabinus gerulio samariečio įvaizdį ir po to nuvilt žmogų nes toks iš tikrųjų nesi ir gaunas tiesiog, kad prisilaikei kažkokio patinkančio stereotipo, kuris visuomenei yra tinkamas ir pagirtinas. :sick:
Nieko konkrečiai neužsipuldinėjau, o tik reiškiaus savo įvaizdžio čia nuomonę. Nesu čia toks pirmas ir manau ne paskutinis irgi.

^sancta^
2007-01-08, 22:00
Huh ? :huh: Žinai man atrodo čia šnekama , č skirtingom temom , "vienas apie batus , kitas apie ratus" ... Nemanai ? Niekas čia nevaidina geručių angelėlių , o gal ir vaidina , ne bent ne akivaizdžiai ... :p Būt piktam ir blogam , kartais būtina pabūti ... Niekas nesakė , kad negerai būti piktam ar ten velniai žino kokiam ... Tik manau dėl to , kad tave kažkas supykdė nebūtina varyt ant kitų , tą rašiau , tixliau šiai minčiai pritariau ... O pričiom čia įsikibimas į gerulio vaidmenį , kurio niekas čia nevaidina ... Bent aš taip manau ... Ir apskritai , nemanau , kad čia yra daug žmoniu kurie laikosi visuomenės stereotipu ar pan ... Šiaip tie visuomenės stereotipai ar pan ? , nieko gero ir mažai kas jų besilaiko ... Ir šiaip pats sakei kad skirtingose vietose elgiesi skirtingai , tai ta prasme sudarai kažkokį įvaizdį ? Na argi tai ta prasme , nesvarbu kad ir kokį įvaizdį besudarinėtum taigi tipo , susitinki ir visvien bus nusivilimas ? Nesvarbu ar vaidinai gerulį ar super eevil mad genious kuris ketina sunaikint pasaulį ...

P.S.:O kas nors tave kaltino dėl atviro užsipuldinėjimo ? Nemanau , kažką perskaitaei :)

Eisas Kuperis
2007-01-08, 22:33
Kažkur skaičiau kažkokia Peterio Steinerio fraze "Internete niekas nežino, kad esi šuo".
Tinka.
Esu toks koks esu ir nėr čia ko vaidinti netikro šventuolio. Aha, puiku, reiškias aš tavę dabar pažystu tokį koks esi ir galiu būti ramus dėl savo nuomonės tikrumo. Gerai, bet ar tai ir reiškia kad toks visados ir nori būti? Ir kodėl manai kad kiti vaidina, gal kuri dalis... na gal didelė dalis čia esančių išties esti tokie kaip sakei, geruoliai, ar bent jau tokie norėtu būti.
O šiaip tai kažkokio kitokio įvaizdžio kurimas apie savę, man atrodo per sunkus ir daug laiko kainuojantis dalykas, kad kadanors bandyčiau ką vaidinti kito nei esu. Tiesa, tai nereiškia kad pats nesikeičiu.

^sancta^
2007-01-09, 21:23
Gerai žmonės , katik pastebejau šius gijos pavadinimą ir smarkiai pastebėjau kiek mes off topic ... :p Rišam su tais visais apkalbinejimais ir asmenybėm ar net neįsivaizduoju ... Žodžiu ...

P.S.: Eisai ? "Tavę" ? :huh: ?

Neko-ears
2007-01-09, 21:47
man kolkas visi lb faini;D:love:

Kunoichi
2009-07-16, 17:21
Cut the delusional psychology. Ain't matchin' the target. Even if i feel good it doesn't mean i must make someone feel good too u know. :bored:

Vemt verčia nuo tokių žmonių. Būt piktam ir blogam kartais natūraliau ir sveikiau nei būt įsikabinus gerulio samariečio įvaizdį ir po to nuvilt žmogų nes toks iš tikrųjų nesi ir gaunas tiesiog, kad prisilaikei kažkokio patinkančio stereotipo, kuris visuomenei yra tinkamas ir pagirtinas. :sick:
Nieko konkrečiai neužsipuldinėjau, o tik reiškiaus savo įvaizdžio čia nuomonę. Nesu čia toks pirmas ir manau ne paskutinis irgi.

čia gal truputėlį ne į temą,bet pastebėjau(ar bent jau man taip pasirodė),Kira,kad tavo pasisakymas labai jau sutampa su Raito iš Death note pasisakymu.
Cituoju iš mangos : "Ryuuku,there's something you should know about people.For example,at school...Well for one thing,they'd never raise the question "Is it okay to kill bad people?".But if it ever was raised everybody would pretend to be a good kid and say something like"No,killing is wrong.".Of course,that's what they should say.People have to put up that sort of facade in public,but here is where their hearts really lie.People are too afraid to admit that I exist in public.But on the internet "Kira" is everywhere."

Šaltinis : http://www.onemanga.com/Death_Note/2/14/

karolisvis
2009-07-16, 18:25
Seip nenoriu izeist ar dar kaip , bet man Airiz nedraugiskas pasirode prastoka nuomone susidariau...

------------

O draugiskiausi tai kai pagalbos reik visada atsiliepe Lucion666

Aramis
2009-07-16, 18:27
Negaliu aš nepasireikšti tokioje temoje.
Ką noriu pasakyti - ši tema skirta ne savianalizei, bet nominuoti dalyvius iš kurių gali tikėtis pagalbos/ kurių vengti kaip ugnies. Iš tiesų būtų puikus gidas naujokams. Bet leiskite paklausti, ką Jūs iš rimtos temos padarėte? Savianalizės būrelį? Nominaciją "Kas iš mūsų blogiausias?" Nejuokinkite liaudies.
Man nelabai įdomu, kaip save nominuojate, užėjęs į temą tiesiog noriu sužinoti, iš ko sulauksiu pagalbos, iš ko tik niekam nereikalingų ginčų. Jau žinau, kad čia yra pilna cinikų (aš pats esu vienas jų), bet tai kaip ir norma. Airiz/Firo/Izzo..., gal ir ciniški, bet nepiktybiški (mano žiniomis) , iš jų tikrai sulauksi pagalbos.
Dabar, kad žinutė nebūtų šiukšlės, pats patarsiu, kas yra tikrai suteiks pagalbą naujokams, kai bus reikalas. Kiek pastebėjau, vienintelis, kuris tikrai elgėsi (su manimi) pagarbiai diskusijų metu - Amidau. Taip, gal kai kurių mylimas/ kai kurių gal nelabai administratorius.
O kaip žmogų, su kuriuo geriausia iš vis neturėti reikalų, pavadinčiau Smart. Kodėl? Todėl, kad yra Jo nuomonė, arba neteisinga, ko pasekoje kyla konfliktinės situacijos, su kuriomis ne kartą teko susidurti, lartais net pasiduoti konfliktui...
Dar berods Bllizard tuo keliu pasuko...

Airiz
2009-07-16, 19:21
Aciu aisku uz nominacija,ilgai saves ieskojau,bet kai tokias temas kuria naujokeliai ir dar naujokeliai pradeda aptarinet kitus nenaujoku pagalba be to kai asmeniskai vienas kito(aptariamaji)nepazysta net nejuokinga.Visi kam reikejo pagalbos ir kreipesi pas mane ja gavo,o realiai nepazystamu niku nuomones kaip pagristos negaliu laikyti.

karolisvis
2009-07-16, 19:28
Aciu aisku uz nominacija,ilgai saves ieskojau,bet kai tokias temas kuria naujokeliai ir dar naujokeliai pradeda aptarinet kitus nenaujoku pagalba be to kai asmeniskai vienas kito(aptariamaji)nepazysta net nejuokinga.Visi kam reikejo pagalbos ir kreipesi pas mane ja gavo,o realiai nepazystamu niku nuomones kaip pagristos negaliu laikyti.

Seip man pasirode tavo komentarai ir bendravimas nlb draugiskas (reiskiu savo nuomone).

Aivaras
2009-07-16, 19:36
Draugiškiausias tai manau būtų Miyata, bent jau mano nuomone, ai ir Red elf :]

Aramis
2009-07-16, 19:37
O kas yra AZ naujokai? Žmonės kurie turi 1/2 žinutes ar tie, kurie čia tik porą mėnesių yra?
Ir dar. Airi, cinizmas nėra blogai. Turėjau galvoje, kad nemanau, kad rimtai taip pasakytum

Too much kiddo's,
But lookin' like...3 is already too much for me ,
kai Paulius pasakė:
anime spokso dideli ir maži, tad amžiaus ribų iki kiek ar nuo kiek nėra
Viskas iš čia (http://www.animezona.net/forum/showthread.php?t=3032)
Kaip tai pavadintum, jei ne ironija?

Tabeko
2009-07-16, 19:38
Jo komentarai ir bendravimas gal ir nėra iš draugiškių, bet vis dėlto, ne taip jau lengva kiekvienam protingai paaiškint vieną ar kitą dalyką. Aš Airiz galėčiau apdovanoti vien už kantrybę, kad jis išvis užsiima tokiais dalykais, kaip pagalbos suteikimu ir nieko nepraleidžia pro akis, nepakomentavęs. Rimtai, be tokio žmogaus būtų krūvos bereikalingo flūdo ir šiaip visokio offtopic'o. Ar mum to reikia? O po tiek tvarkymo, abejoju ar atsirastų meiliai kalbančių su kitais žmonių. Tad nedarom iš Airio pabaisos ir dėkojam jam už jo gerą darbą.

Aramis
2009-07-16, 19:47
Jo komentarai ir bendravimas gal ir nėra iš draugiškių, bet vis dėlto, ne taip jau lengva kiekvienam protingai paaiškint vieną ar kitą dalyką. Aš Airiz galėčiau apdovanoti vien už kantrybę, kad jis išvis užsiima tokiais dalykais, kaip pagalbos suteikimu ir nieko nepraleidžia pro akis, nepakomentavęs. Rimtai, be tokio žmogaus būtų krūvos bereikalingo flūdo ir šiaip visokio offtopic'o. Ar mum to reikia? O po tiek tvarkymo, abejoju ar atsirastų meiliai kalbančių su kitais žmonių. Tad nedarom iš Airio pabaisos ir dėkojam jam už jo gerą darbą.

Manyčiau visi supranta, kokį milžinišką darbą jis atlieka, bet tai nereiškia, kad jei jau žmogus pasakė, jog mano, kad Airis blogietis turi kilti konfliktas ta tema.
Ir nemanau, kad gavęs draugiškiausio titulą labai panorėtų jis užsikrauti dar ir atsakinėjimo į naujokų klausimus (kurie paprastai jau yra atsakyti, tereikia naudotis paieška), kas šios temos pasekoje labai įmanoma. Ir šiaip ar taip, tai tik žmogaus nuomonė.
Niekam neverta įsižeisti

Smart
2009-07-16, 20:22
As esu cia draugiskiausias^^ Now all of you come here and give me a hug.

Tabeko
2009-07-16, 20:26
Manyčiau visi supranta, kokį milžinišką darbą jis atlieka, bet tai nereiškia, kad jei jau žmogus pasakė, jog mano, kad Airis blogietis turi kilti konfliktas ta tema.
Ir nemanau, kad gavęs draugiškiausio titulą labai panorėtų jis užsikrauti dar ir atsakinėjimo į naujokų klausimus (kurie paprastai jau yra atsakyti, tereikia naudotis paieška), kas šios temos pasekoje labai įmanoma. Ir šiaip ar taip, tai tik žmogaus nuomonė.
Niekam neverta įsižeisti

Niekas, tikiuosi, ir neįsižeidė. Aš irgi tik išdėsčiau savo nuomonę. Baigiam offtopic'ą.

Lucion666
2009-07-16, 20:32
Man rodos si tema offtopic'as...

Ru.
2009-07-16, 23:00
kadangi nesu labai aktyvi pilietė šiame forume nelabai ką ir galiu pasakyt, bet iš post'u matosi į ką galima kreiptis o nuo ko prisilaikyti atokiau jeigu nenori būti iškritikuotas ar pan :fifi::haha:

piccosan
2009-07-16, 23:20
Gal nesiveliam i asmeniskumus. rakink tema nes cia tik bevertes kalbos arba saldainis troliams.

Zx-Shade
2009-07-26, 04:48
Man visame forume yra tik vienas ziauriai nervinantis narys, kurio neminesiu (nenoriu izeisti to asmens)... Ir is vis kai cia prisireginau, pradejau kurti beprasmiskas gijas ir floodint tuo nesuprasdamas... per 1h gavau 5 minusus, tada pagalvojau, kad nedraugiskesnio forumo gyvenime nemaciau, bet kai pabuvau ilgiau supratau, kad cia visai nera taip blogai... Pavardinsiu "draugiskiausius": Miyata, Airiz, amidau, red elf, Daan, doomuks, squall, lucion666, soshite ir dar daug, daug kitu... :)

Laarf
2009-07-27, 11:09
beverte tema. Kaip jos dar neuzrakino? :confused:

Airiz
2009-07-27, 12:23
Gija - Švelniai Pavarom Ant Kitų- o kas dėl "nedraugiškiausio" Airio..be reason nebūna.
Thread CLOSED.