PDA

Žiūrėti pilną versiją : Ggx?

Lax..
2006-06-27, 12:54
Nu va paskirkime giją vienam iš geriausių kadanors sukurtų fighting geimų - ggx;Žiūriu mūsuose gan populiarus žaidimukas; Pasidalinkime savo scorais, mėgstamiausiais veikėjais, papostinkit combo judesiukus; :cool:

http://img64.imageshack.us/img64/1452/vlcsnap2640088rs.th.png (http://img64.imageshack.us/my.php?image=vlcsnap2640088rs.png)

Augiszz
2006-06-27, 16:26
Oooo prisimenu geimindavau shita zaidimuka :) Tik pas mane kitokia versija buvo ggx: reloaded. Ka zinau mano megiamiausiais veikejas buvo tox Potemkinas, didelis ir stiprus bet bisky letas :) Combo visus jau uzhmirshau bet prisimenu mokedavau vienu smugiu nugalet priesha...

Lax..
2006-06-27, 16:57
Čia tai šiaip pikas - pirma dalis, antros tingėjau ieškot; Mano nuomone reloded geriausia dalis - išėjo ant beveik visų konsolių ir ak, o isuka šiaip sucks su savo infinite combos;
Dėl potemkino tai jis ne biški lėtas - super lėtas; Šiuo metu kietas charas, bent jau man, - baiken; iš pradžiu galvojau lewiausias charas, bet dabar...:D

Augiszz
2006-06-28, 09:31
Čia tai šiaip pikas - pirma dalis, antros tingėjau ieškot; Mano nuomone reloded geriausia dalis - išėjo ant beveik visų konsolių ir ak, o isuka šiaip sucks su savo infinite combos;
Dėl potemkino tai jis ne biški lėtas - super lėtas; Šiuo metu kietas charas, bent jau man, - baiken; iš pradžiu galvojau lewiausias charas, bet dabar...:D

Jo beje dar su Zato-X (eddy) buvau labai daug perejas, bet vistiek Potiomkinas mano megiamiausias :D

Angel of Death
2006-06-28, 16:30
Zaidziau tik GGXX. Patiko labiausiai MilliaRage ir Johnny.

piccosan
2006-07-18, 11:57
ja ja... ir man teko... grajint sita graju.. nu man zappa su savo siela patiko.. tink knisdavo ja issikviesti... faustas... ar koks ten... tas daktras krc... potemkinas tai nerealus lopas...
ky kiske ir robo ky kieti tas raudonas sol ar kaip ten yra taippat nrealus lopas... nu ir vienas is megstamiausiu tai buvo tas vampyras... slayer...:blob: jis buvo kietas.. osiap tai kombo nerpisimenu visai.. bet man tas zaidas patiko dal to jog dauzant visa klavietura kazka padarydavai.. ir tas kazkas budavo labai ispudinga.. aiksu poto pramokdavai visokiu sarambaram.. bet vistiek nieko zaidas..

p.s. dar eddie pamirsau.. tas man patiko

Džiro sesė
2006-07-18, 12:26
Ooo..... GGXX......
Ašen labiausiai mėgau Baiken ir Jam.
Baiken faina kaipo kovotoja, bet jos Destroyd'as
švelniai sakant lėvas........... Todėl dažniausiai žaidaliojau su
Jam. Štai keletas judesiukų, (jei ką nors suprasit....):
1. Kažkokių galių ar ko ten pasikrovimas - žemyn, žemy + U/ I/ O
2. Kažkoks spyris - žemyn, dešinėn + U
3. "Ugnies spyris" - žemyn, kairėn + U
4. Išmetimas oran - žemyn, dešinėn +O
5. Greitas priėjimas - Žemyn, dešinėn + I
6. Fenix - dešinėn, žemyn, kairėn + dešinėn + I/ O
7. DESTROYD - (J + U + I + O) + (žemyn, dešinėn) (žemyn, dešinėn) + O
Tavataigi....... kažkas tokio.......
čia viskas išeina sėkmingai daužant klaviatūrą......
(raidės U, O, I, J atitinka raides, esančias klaviatūroje,
o šiaip visi "kodai" yra prie nustatymų ar tai panašiai,
tik tiek, kad kodai užrašyti tiems, kas žaidžia
vadinamaisiais DŽOISTIKAIS ir ten kitos raides yra......
Kiek pamenu džoistiko K atitinka klaviatūros U,
S atitinka I,
Hs atitinka O,
P atitinka J raidę.)

Tiems, kas ką nors suprato, sėkmės.

Lax..
2006-07-18, 22:39
:confused: nieko nesupratau...
Vietoje:
J + U + I + O, gal vertėtų naudoti truputėli bendresnius pavadinimus pvz:
K - Kick
P - Punch
S - Slash (SC - close slash, SF - far slash)
HS - High Slash
D - Dust...
Turėkime omeny, kad ne pas visus tokie patys controlsai, o ir defaultas ne visiems yra patogus...

O šiaip profas žaidžiant už baiken gali rankom blokuot smūgius ir mėtyt oponentui auras pvz: 14 sekundžių nešokinėk :p

BT: jei atsiras norinčių, galiu paieškoti patcho, kuris išverčia visą textinę informaciją į english iš jap, buvo kažkur...