PDA

Žiūrėti pilną versiją : Manga Lietuviškai - Naujas Website

m4nc3
2019-04-05, 17:36
Sveiki visi. noriu pranešti, kad jau baigtas kurti Japoniškų komiksų (Mangos) lietuviška svetainė. Kai tik bus išversta šiek tiek daugiau mangų, projektas bus iškeltas į viešumą.

Ieškomi žmonės, kurie norėtų versti mangas į lietuvių kalbą.
Jei kas nori prisidėti prie šio projekto vystimo, būčiau labai dėkingas.

Miesto_Druidas
2019-04-06, 18:53
Įdomu. Čia naujas nepriklausomas projektas ar jau su kokios vertėjų grupės (Animesub, AMF) užnugariu?

m4nc3
2019-04-06, 20:54
"Naujas nepriklausomas" kolkas as tik vienas esu ir vertejas ir redaguotojas :D aisku, pries metus (gal daugiau) buvau amf komandoje, bet po to tiesiog isejau. Pradejau mokintis programuot, cia pirmas mano sukurtas projektas, bet dar nenoriu iskelti i viesuma, nes yra vos keliu mangu, keli chapteriai, tai ieskau zmoniu, kurie noretu prisijungti.

Kazu
2019-04-06, 23:06
"Naujas nepriklausomas" kolkas as tik vienas esu ir vertejas ir redaguotojas :D aisku, pries metus (gal daugiau) buvau amf komandoje, bet po to tiesiog isejau. Pradejau mokintis programuot, cia pirmas mano sukurtas projektas, bet dar nenoriu iskelti i viesuma, nes yra vos keliu mangu, keli chapteriai, tai ieskau zmoniu, kurie noretu prisijungti.

Nenori kelti i viesuma, nes tik keli puslapiai isversti? Tai gal bent kazkiek gali paviesinti, kad bent zmones matytu su kuo susidurs. Gal isvis neverta net testi jei prastai atrodys? O ir bet to, jei tarkim animesub ar amf vercia, tai gal geriau prie ju prisijungti? Nebent nori pats vadovauti

m4nc3
2019-04-07, 00:56
Galiu paviesinti pora pacio web'o screenshot'u, jei labai reikia, o pacio projekto nenoriu kelti i viesuma, nes isversta bendrai ~5 chapteriai. Žmones tuos chapterius greiciau perskaitys, nei spesiu versti, todel noriu bent pradziai isverst daugiau („padaryt daugiau kontento“). O kiek permeciau akimis amf nebeapsiima mangos vertimais, o animesub isvis isverte turi 2 mangu po 1 chapteri ir viskas.