PDA

Žiūrėti pilną versiją : Manga Battle

Lax..
2006-03-30, 07:08
Tai va iskilo man klausimas:
"Ka mieliau rinktumetes: ilga, apie 30vol. manga, ar one-shot manga?"
Bandziau sudeti privalumus:
Manga

Daugiau veikeju;
Ilgesne fabula;
Kartais idomesnis siuzetas;

One-shot

Keli, bet labai detalizuoti veikejai
Veiksmas trumpas, bet i ji gilinamasi labiau;
Piesimas kartais buna grazesnis;

Sable
2006-03-30, 07:42
Pirmas variantas. Taip jau yra man, kad pradedu ka nors skaityt, isitraukiu i istorija ir jei greit ateina pabaiga buna biski :sick: Nemegstu trumpu. Atrodo nerimtai ir taip pat nerimtai skaitosi. Mano ribos butu mazdaug 15 ir daugiau tomu. Na bet cia tik ne kazi kokio skaitovo nuomone XD

Ozis
2006-03-30, 08:21
Balsavau uz pirma, taciau visgi manau kas perdaug tas nesveikia (per 25-26 tomus jau yra perdaug).

Dai-Katana
2006-03-30, 11:38
Aš mangos nelabai mėgstu, bet prijaučiu ilgai bei tuo pačiu įdomiai. Šiuo metu skaitau bene vienintelę iki šiol savo sakityta TIEK DAUG čapterių mangą - Blame!. Tiek manga tiek bonusinis animas prie mangos unreal...

Youka
2006-03-30, 13:08
man sunkoka sukoncentruot demesi ilgiau prie kokio nors skaitymo kompo ekrane, todel balsuoju uz one-shot.
kol kas skaiciau tik keleta doujinu, butent del to, kad jie trumpi.
ilga manga greitai uzmetu ir pamirstu - -"

Nikti
2006-03-30, 14:00
Na, kai istorija tikrai įdomi, ji gali būti ir labai ilga.Taigi balsavau už pirmą.
Pripažinsiu, kad ilgai koncentruoti dėmesį kažkam vienam man neišeina, todėl darau tai su didelėmis pertraukomis.:)

ocard'a
2006-04-01, 23:31
Man labiau patinka ilga manga. Joje galima plačiau išplėtoti charakterių paveikslus ir siužetą. Beto, labai liūdna, kai manga trumpa ir greit baigiasi:cry: . Kai surandi gera manga norisi ja skaityti ir skaityti , daugiau ir daugiau, su nekantrumu laukiant galo, bet paslapčia viliantis , kad ji niekada nesibaigs... :)

Myojin`
2006-04-06, 19:50
Nu as uz one-shot nes labiau koncentruojasi ties viena mintim ir dazniau graziau piesta.
Del to kad greit baigesi tik dziaugiuosi nes viska suzinau ir susizavejau per greita laika ir galiu eit prie kitos Mangos,taip daugiau exp gauni:cool:
O tos ilgos atsibosta ir dazniausiai issisakoja kuo tolyn tuo blogyn.pvz:Naruto:hmm:
Na gal ir tos ilgos geros tik reikia jaust ribas ir nepradet belekaip testi.Geriau ilgiau pasedet ir sugalvot kanors gero ir trumpo:love:
Ne kiekybe o kokybe kaip visi sako.Nors gali but kokybiskos ir ilgos as vistiek uz one-shot:rolleyes:

ocard'a
2006-04-06, 23:35
Sutinku dėl Naruto, tiek manga, tiek anime. Tačiau, pvz. Hikaru no Go kokybė, dėl kiekybės tikrai nenukentėjo.

SolidSnake
2006-04-07, 19:17
1 variantas the best !!! Bet 1 mix 2 The best Foreva !!! !!! !!!

Berserker
2006-04-29, 01:29
Jei vien one-shotai butu, taij isvis mangos gal neskaityciau, nes butu per daug pasiulos ir nezinociau kur dingti;], kaip parduotuvej - sunku issirinkti geriausia varianta is visokiausiu prekiu;]]] Jei vien 100vol mangos butu - eiciau pirkti akinius, tep, tokius kaip mociutes nesioja. Tinkamiausias ir idealiausias variantas man yra 80-85% ilgu mangu ir 20-15% trumpu.

spacefox
2006-05-14, 14:15
one-shootu rinkis nesirinkciau, nes one-shoot tera tik vienas skyrius per kuri nei siuzeto nei veikeju isvystimo negali padaryt, reikia nebent kanors l labai gero sugalvot ir pavaizduot situacija. Kolkas skaiciau tik du gerus one-shoot'us. Na aisku oneshoot'us dazniausiai hentaiscikai ir yaoiscikai daro- daug ten ko reikia jo*lia* parodyt.
Man geriausia mangos nuo vieno iki 5 tomu. Karatis ilgos mangos pradeda nuobodet, nes veiksmas uztesiamas. O trumpose tik pagrindiniai dalykai pasakojami.

CHEZA
2006-05-14, 21:02
hm,pasirinkciau 1 varianta,geriau ilgesnis,veiksmas rutuliojasi,o jei dar uzvedanti manga, tai is vis lux,skaitai ir negali atsiplest.

epas
2006-05-14, 23:21
As taip pat pirmojo varianto salininkas, nors kartais atsibosta ilgai ta pati skaityt, pvz. One Piece. Skaiciau kol atsibodo, taip pabaigos ir nepasiekes...

PigsOnTheWing
2006-07-07, 04:41
man tai per viduri... aplinkui 8-14 vol. manga

arna
2006-07-07, 14:17
aš už pirmąjį variantą-ilgąją mangą :-). ypač jei ji atitinka mano skonį. prie jos galima ne vieną sykį sugrįšti. trumputės mangos skaitosi, kai nelabai yra laiko, ir kai nori pakelt sau nuotaiką. ypač vertinu tas, kur yra gera, originali mintis-idėja, ir jumoras (ypač, ji jis dar juodas). sutinku su Berseker del skitomumo procentų :)

Evil_of_Darknesz
2008-01-26, 00:32
:mad: As rinkciaus one shot manga, nes skaityt as nelabai megstu, o tokia manga kaip geras filmas sueina, aisku jeigu pati manga gera :D :mad:

damn.
2008-01-26, 11:08
už manga.man ydomiau ilgesnė.

rienka
2008-04-26, 09:48
man tai seip nesvarbu kokio ilgiumo manga, manau daug svarbiau kaip ji skaitosi ir kokio zanro, nes kartais buna trumpos istorijos, o jau taip sunku skaityt, kiekvienam burbukiuke sitek zodziu... As manau kad manga me pagal ilgi reikia skirstyt, be to tas ilgis irgi kiekvienam zmogui vis kitaip, pvz man 10vol tai jau ilga, o kazkam gal ir 40vol ne problema;D

Miglaja
2008-04-26, 16:52
Man taip pat pirmasis variantas prie sirdies, bet neatsisakau ir antrojo, nes as tik pradedanti skaityti mangas ir man norisi kuo trumpesnes:haha:. Mano ribos db butu 10-15 volumu:love:.