PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle : Kazu vs kikieditz [PASIBAIGUS]

Pagran2kas
2016-05-03, 22:13
http://i.imgur.com/pZoDMBd.png

Atrodo, kad AMV kovos įgauna pagreitį ir prisikelia iš sąstingio. Šį kartą mūsų laukia labai įnirtinga kova. Dabar gerkles kovos lauke vienas kitam bandys perrėžti Kazu ir Kikieditz. Kikieditz neseniai laimėjo AMVAZAR 2016, tai bus puiki proga parodyti, kad autorius neužmigo ant laurų bei pristatyt kažką įdomaus.

Kovos informacija:
AMV Žanras: Drama/Romance
AMV Daina: Pasirinktina
AMV Anime: Pasirinktinas
AMV Trukmė: Minimum 1 minutė
Deadline: 2016.05.10

Pranešimas
Vieno iš dalyvių pageidavimu ir kito sutikimu, kovos deadline pratęsiama vienai savaitei iki 2016.05.17 .

Kova prasideda!

Laukėm laukėm ir sulaukėm. Ši kova turbut bus viena iš rimtesnių kurios įvyko iki šiol. Todėl negaišdamas daugiau laiko skelbiu kovos pradžią !

Kikieditz - Fidelity

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/sl93h3SDfts" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Kazu - Time Waits For No One

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/Na-oLk1Mp2g" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Balsavimas vyksta iki 2016.05.24

KOVA BAIGTA!

Rezultatu 8:4 pergalę iškovojo kikieditz ! Sveikiname nugalėtoja. Tikiuosi pamatyti jus dar nevieną kartą amv kovų fronte !

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/8560-AMV-kov%C5%B3-statistikos-lentel%C4%97?p=250533#post250533).

Kazu
2016-05-03, 22:22
it's gonna be a painful week <'3

JuusanKitsune
2016-05-04, 13:57
Sėkmės ~

Pagran2kas
2016-05-09, 23:21
Pranešimas
Vieno iš dalyvių pageidavimu ir kito sutikimu, kovos deadline pratęsiama vienai savaitei iki 2016.05.17 .

Pagran2kas
2016-05-17, 22:25
Kova prasideda!

Laukėm laukėm ir sulaukėm. Ši kova turbut bus viena iš rimtesnių kurios įvyko iki šiol. Todėl negaišdamas daugiau laiko skelbiu kovos pradžią !

Kikieditz - Fidelity

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/sl93h3SDfts" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Kazu - Time Waits For No One

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/Na-oLk1Mp2g" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Balsavimas vyksta iki 2016.05.24

arturs
2016-05-18, 20:19
Visų pirma pas abi nenuobodi muzika (na bent jau asmeniškai) .

Kikieditz: Paprastas ir gražus darbas, tiek kad daugumoj vietų šiek tiek persudyta su overlaijais. Garso takelio garsas atrodė šiek tiek murzinas, bet pasiskaičius YT komentarą paaiškėjo kodėl. Neišsiplėčiant galiu sakyt, kad man patiko galutinis rezultatas.

Kazu: Darbas prasidėjo su intriga žadančia, kad bus kažkokia drama, šitas aspektas išpildomas darbui pasibaigus, bet užsitęsusi sinchronizacija naudojant šokinėjimą į juoda foną mane tiesiog išmušė iš vėžių (Šviesus šaltinis keičiamas juodu fonu, tai tiesiog per stiprus kontrastas, lyginant su pritaikomais muzikos beatais tarp likusių muzikos garsų. Kelios vietos nebūtu trukdžiusios, bet problema, kad visas vidurinis segmentas sekė būtent tokią synchronizaciją. Iki 0:48 būtu labai padėje jau būtu vengta tokio sync, vien dėl to, kad likusioje dalyje kur jau prasideda „shit happens“ scenos su deramai agresyviu ritmu, tai suteiktu kur kas dramatiškesni efektą. Šiaip su visa kita viskas šaunu ir patiko visi maži efektai.

Maniškis balsas atitenka Kikieditz, už savo smulkesnes problemas. Nepaisant visko abiejų darbai stiprūs, ir buvo malonu abu juos peržiūrėti. Sėkmės tolimesnėje kuryboje.

JuusanKitsune
2016-05-18, 21:12
Taigi man patiko abu darbai, muzika taip pat puikiai buvo parinkta.
Vis dėl to apsimesiu, kad nežinau naudotų anime siužetinės linijos. (ir tikrai, vieno iš jų tikrai nemačiau)

Kikieditz: Pernelyg daug overlays... Tų kuriuos panaudojai vieną kartą... jeigu antro karto nebuvo, tai kiek išmuša iš vėžių? Tas žalias ypač, jis buvo pernelyg tamsus/purvinas/griežtas ir nederėjo su kitais, kurie buvo šilti ir išlieti. Jeigu nebūčiau mačius anime, nesuprasčiau kame ta drama ir kodėl ten visi verkia (is she dead or what? How did she died?), kadangi nemačiau kūno nei rankos lavoninės...? Bet žinoma, pateikei keletą interpretacijų (bent jau taip mačiau)... tai manau kaip ir gaunasi ta drama/romance.
O šiaip atspalviai, daina, scenos iš esmės gražiai parinktos. Gavosi toks mielas amv ~

Kazu: Ant woosh, pritrūko stipresnio perėjimo/scenos pakeitimo? Atrodė visiškai nuignoruotas jis pradžioje. O tie juodi blyksniai, ar kaip juos pavadinti, puikiai sukūrė įtampa, drastišką pokyti, nors visas darbas ir spindėjo tokiu... nejaukumu ir susikaustymu, o tai yra gerai, nes perteikia dramatiškumą/įtampą!
Daugiau nebūtų prie ko prikibti, garso takelis pasirinktas šauniai, siužetas lengvai suprantamas, atlikimas puikus, tačiau.... Kur romance? Kur? Čia incest nesigauna. Per amv yra pateikta akivaizdi šeimyninė meilė, bet tai juk ne romance.

Nors man ir antrasis darbas labiau prie širdies, bet juk ten ne drama/romance, o tiesiog drama. Tad mano balsas tenka Kikieditz!
Sėkmės su kitais darbais ir... Šioje kovoje (kadangi balsų skaičius gali pakrypti drastiškai arba ne) n_n

Kazu
2016-05-18, 21:21
Kazu: tačiau.... Kur romance? Kur? Čia incest nesigauna. Per amv yra pateikta akivaizdi šeimyninė meilė, bet tai juk ne romance.

Aciu uz kritika, taciau ne butinai turejo but romance? Svarbiausia, kad drama dominuotu? :O bent jau pasitikslinau del to pries kurdama. Correct me if I'm wrong ^^

kikieditz
2016-05-18, 21:21
Taigi man patiko abu darbai, muzika taip pat puikiai buvo parinkta.
Vis dėl to apsimesiu, kad nežinau naudotų anime siužetinės linijos. (ir tikrai, vieno iš jų tikrai nemačiau)

Kikieditz: Pernelyg daug overlays... Tų kuriuos panaudojai vieną kartą... jeigu antro karto nebuvo, tai kiek išmuša iš vėžių? Tas žalias ypač, jis buvo pernelyg tamsus/purvinas/griežtas ir nederėjo su kitais, kurie buvo šilti ir išlieti. Jeigu nebūčiau mačius anime, nesuprasčiau kame ta drama ir kodėl ten visi verkia (is she dead or what? How did she died?), kadangi nemačiau kūno nei rankos lavoninės...? Bet žinoma, pateikei keletą interpretacijų (bent jau taip mačiau)... tai manau kaip ir gaunasi ta drama/romance.
O šiaip atspalviai, daina, scenos iš esmės gražiai parinktos. Gavosi toks mielas amv ~

Kazu: Ant woosh, pritrūko stipresnio perėjimo/scenos pakeitimo? Atrodė visiškai nuignoruotas jis pradžioje. O tie juodi blyksniai, ar kaip juos pavadinti, puikiai sukūrė įtampa, drastišką pokyti, nors visas darbas ir spindėjo tokiu... nejaukumu ir susikaustymu, o tai yra gerai, nes perteikia dramatiškumą/įtampą!
Daugiau nebūtų prie ko prikibti, garso takelis pasirinktas šauniai, siužetas lengvai suprantamas, atlikimas puikus, tačiau.... Kur romance? Kur? Čia incest nesigauna. Per amv yra pateikta akivaizdi šeimyninė meilė, bet tai juk ne romance.

Nors man ir antrasis darbas labiau prie širdies, bet juk ten ne drama/romance, o tiesiog drama. Tad mano balsas tenka Kikieditz!
Sėkmės su kitais darbais ir... Šioje kovoje (kadangi balsų skaičius gali pakrypti drastiškai arba ne) n_n

Aciu uz komentara bet toks dalykas kaip "zalias overlay" neegzistavo, nes ten is kokiu 9 efektu padarytas coloring :) Ir seip 90% visu overlay panaudotu yra mano pacios darymo tai :D

JuusanKitsune
2016-05-18, 21:36
Kazu - dėl to nežinau, bet... tikiu, kad jeigu jau drama/romance tai ir turėtų atsispindėti abu? Čia jau reikėtu klaust.

Kiki - Ehh, tai nejaugi ne tą išsireiškimą panaudojau? Sorry then xD neesu įsitikinusi, kaip tie vadinasi, tiesa pasakius.
Tas, kadrinis dalykėlis kuris 40-41 sekundėm pasirodė griežtas ir ne į temą ~ bet čia mano akimis tai.
http://i.imgur.com/6lQggvo.png

Kazu
2016-05-18, 21:41
Kazu - dėl to nežinau, bet... tikiu, kad jeigu jau drama/romance tai ir turėtų atsispindėti abu? Čia jau reikėtu klaust Pragaro.

Yap, klausiau xD Nes asmeniskai varyt drama/romance man nuobodu ir neidomu. Tad sake kas labiau prie sirdies, todel romance ignoravau :/

Pagran2kas
2016-05-18, 23:00
Yap, klausiau xD Nes asmeniskai varyt drama/romance man nuobodu ir neidomu. Tad sake kas labiau prie sirdies, todel romance ignoravau :/

Na ta romance ten nera ta tipiska. Labiau ten viskas i ta kaip jau issireiske "seimyniska", bet tai vistiek suteikia mano manymui amv stipresne emocinia reiksme. Paivairina ir pacia drama. Just my humble opinion.

Kazu
2016-05-19, 00:13
Na ta romance ten nera ta tipiska. Labiau ten viskas i ta kaip jau issireiske "seimyniska", bet tai vistiek suteikia mano manymui amv stipresne emocinia reiksme. Paivairina ir pacia drama. Just my humble opinion.

Bet jei ziuret is kitos puses, uzrasyta gi drama/romance, o ne drama & romance. Tai reiskia galejom arba atkreipt demesi i pacia drama, arba i pati romance, ar as klystu? Jei vieni pasirenka drama, o daro komedija arba dance, taip cia butu dydele klaida. Galbut nebandyciau net apgint savo darbo, taciau siuo atveju nemanau, kad romance butinas buvo, kadangi tas mazas kirtimas padaro savo :/
Pataisykit mane jei klystu del kazko ^^

arturs
2016-05-19, 00:55
Bet jei ziuret is kitos puses, uzrasyta gi drama/romance, o ne drama & romance. Tai reiskia galejom arba atkreipt demesi i pacia drama, arba i pati romance, ar as klystu? Jei vieni pasirenka drama, o daro komedija arba dance, taip cia butu dydele klaida. Galbut nebandyciau net apgint savo darbo, taciau siuo atveju nemanau, kad romance butinas buvo, kadangi tas mazas kirtimas padaro savo :/
Pataisykit mane jei klystu del kazko ^^ Jūs pačios sau žanrą užsidėjot? :D Žinoma čia labai koja kiša žymėjimas kuris prieš tai nebuvo niekur aptartas, bet reliai norint atitikti visas taisyklės žymėjimas turėtu veikti, kaip (x&b). Nes kovų taisyklės skelbia, kad abu dalyviai turi kovoti naudojantis vieną identišką apribojimą: dainą/anime/žanrą. Jei žvelgtume į dabartinį reikalavima šitaip (x/b) gautusi, kad abu dalyviai gali pristatyti skirtingus žanrus tenkinančius darbus, šiuo atveju tai pakanakamai panašūs žanrai, bet lygiai taip pat tai leistu konkuruoti horror ir comedy žanram, kas beabojo, netenkintu kovų reikalavimų. Žinoma jei jie papildomai neturėtu kitų apribojimų

Na ta romance ten nera ta tipiska. Labiau ten viskas i ta kaip jau issireiske "seimyniska", bet tai vistiek suteikia mano manymui amv stipresne emocinia reiksme. Paivairina ir pacia drama. Just my humble opinion. Na apie šeimynine meile žinau, o apie šeimyninę romantiką girdėjau, kad žmonės į tai šiek tiek kreivai žvelgia (just my rotten imagination) :D

Pagran2kas
2016-05-19, 00:58
wall of text

Gal siektiek netaip issireiskiau :D Na bet atrodo kad esme pagavai nes turejau omeny ta seiminyne meile labiau, ne incest :D

Reader
2016-05-19, 01:07
Kikieditz darbe patiko efektai, kurie pagyvino visą amv, o nepatiko scenų pasirinkimas, nes nebuvo vientisos sekos. Tiesiog viskas sudėliota pagal muziką. Gal reikėjo kažkaip labiau išskirt pradžią ir pabaigą. Dramos požymių nepastebėjau, nebent tos ašaros ir skubėjimas kažkur (čia nesupratau). Pabaigoje nuotraukos pasirodė truputį ne į temą. Galima buvo palikt vieną jųdviejų nuotrauką kažkaip taip (http://www.part.lt/img/c2e5ae1f417d888dd35bcecc1d117236774.png). O šiaip - neblogai.

Pirmą kartą žiūrint Kazu amv nelabai supratau apie ką jis (turbūt, nes nemačiau to anime), bet vėliau "pagavau" idėją ir ji patiko.

Taigi, Kikieditz darbas pasirodė techniškai stipresnis, bet prabalsavau už Kazu, nes man svarbiau pati idėja.

Abalys
2016-05-22, 15:07
Aš tai perdaug į detales nepasinersius, bet viską ką galiu pasakyti, tai kad mano pasirinkimą nulemė mažai matytas anime, kuris automatiškai padarė amv šiek tiek įdomesniu. Kol tuo tarpu priešininkas naudojo jau tukstantį kartų per kelerius metus matyta animę.
Na o jeigu šiaip - tai pas abu autorius be jokių abejonių matosi patirtis :) Labai faina kova. Daugiau tokių kaip šį ;)

Breaker
2016-05-22, 20:32
Na reik man kaip naujam nariui manau uzsiraut biski ant zmoniu ;D Nesu ekspertas tikrai bet vis tiek pakomentuosiu trumpai :)

Kikieditz is karto man eina biasediskumas, nes mates(ir adorines) ta anime, taciau manau jei nebuciau mates manau nebutu labai aisku kas vyksta, besides a cute relationship. Su efektais matosi dirbta, bei syncas gerai padarytas.

Kazu amv gal but geriau perteike pacia minti, taciau is editingo puses, nors buvo ir graziu scenu, Kikieditz suderinimas atrode geriau. Plius, man(gal cia labiau personal thing) pastovus black beats reze akis ;D

Taigi balsas Kikieditz, nors abu geri, o siaip reiks pasubint channelius ;D

Pagran2kas
2016-05-25, 01:12
KOVA BAIGTA!

Rezultatu 8:4 pergalę iškovojo kikieditz ! Sveikiname nugalėtoja. Tikiuosi pamatyti jus dar neviena kart AMV kovų fronte !

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/8560-AMV-kov%C5%B3-statistikos-lentel%C4%97?p=250533#post250533).