PDA

Žiūrėti pilną versiją : Trys geriausi žiemos anime 2015

daimonass
2015-02-01, 20:05
Sveiki, atėjo metas pradėti Žiemos sezono balsavimui. Yra tikrai labai daug geru šias metais. Pasidalinkit savo favoritais, ir išrinkim TRIS labiausiai jums patinkančias animes ~!

Šaltinis: http://anichart.net/winter

Froxas
2015-02-02, 00:20
uhh... tai vasaris isbrauktas is ziemos? ok.. :cat11:
kad ir kaip beziureciau beveik nera uz ka balsuot :nosis: o gal del to, kad beveik ir net nezejau ziemos sezono, bet jeigu yra pasakykit bent viena kuris butu vertas ziuret? kaip sakant above average? :cat11:

daimonass
2015-02-02, 11:12
Del vasario nesupratau..

O del sezono, tai yra bent 5 geru animiu tęsiniai... :)

Ozis
2015-02-02, 15:24
Šis sezonas turi du <strike>tikrus</strike> wannabe flagmanus - Durarara ir Death Parade. Visgi nei vienas jų dar neišnaudoja savo galimo potencialo ir neverčia sušukti, kad čia nauja klasika ;)

Death Billiards, Death Parade pirmtakas, buvo puikus, nes jis buvo atmosferinis ir trumpas. Įtampa, dvejonės, klausimai laikėsi tik ant to, kad tai tebuvo viena "serija", kuri nepateikė jokių atsakymų. Ir iš to radosi savotiškas "gylis". Dabar jau... matosi, kad kūrėjai eksperimentuoja su įvairiomis pasakojimo technikomis, bet jiems nepavyksta išlaikyti to paties intensyvumo. Tikros istorijos nėra, o atmosfera praskiesta.

Durarara tęsinys vietoje kažko realiai naujo teužmeta kelis naujus personažus. Kas yra šioks toks nusivylimas. Žinoma, tikėtis naujos kokybės vargu ar galima buvo.

Iš likusios pilkos masės išsiskiria dar Rolling☆Girls, bet veikiausiai čia mano asmeninių skonių įtaka ;) Sora-no-Woto kiek kreizovu užhipintu Sengoku-jidai stiliumi ;) Why not?

Red_Elf
2015-02-11, 23:18
Tokio skurdaus sezono dar nesu mačiusi. Nėra nei vieno tikrai gero naujo anime, net tik GERO nei vieno nėra...
Viską gelbsti Death Parade, Durarara, Kamisama Kiss ir Tokyo Ghoul tęsiniai, o tai išvis nebūtų ką žiūrėti.
Galbūt vėliau pabandysiu Junketsu no Maria, Kantai Collection ar Assassination Classroom, bet tik galbūt, nors turbūt ne.

Kuo toliau, tuo žemiau krenta leidžiamų serialų lygis, tas matosi jau kuris laikas. Toks jausmas, kad dabar studijos ima ekranizuoti viską, ką tik randa turint papus, pantie shotus ir krūvas vienodų mergų (marios ecchi), dar moe ir mega moe (cukrus, cukrus ir dar karta cukrus), siužetas jau lieka antrame, trečiame plane arba dar toliau horizonte.

Šis sezonas mano akimis (abėcėlės tvarka):
OK (kažkaip tik tęsiniai gavosi):

Aldnoah.Zero 2
Death Parade
Durarara!!x2 Shou
JoJo Stardust Crusaders 2
Kamisama Hajimemashita
Kuroko no Basket 3
Tokyo Ghoul √A

Tokie +/- (gan liūdnas vaizdelis):

Ansatsu Kyoushitsu (TV)
Junketsu no Maria
Kantai Collection: Kan Colle,
Koufuku Graffiti
Rolling Girls

Tragedija arba ne mano skonio anime:

Absolute Duo
Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu Love!
Go! Princess Precure
Isuca
Juuou Mujin no Fafnir
Saenai Heroine no Sodate-kata
Seiken Tsukai no World Break
Sengoku Musou
Shinmai Maou no Keiyakusha
Shounen Hollywood: Holly Stage for 50
Yoru no Yatterman
Yuri Kuma Arashi

„Necheckinau“:

Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor – Exodus
Tantei Opera Milky Holmes TD
THE iDOLM@STER: Cinderella Girls
Dog Days''

Na, bent yra geroji pusė, iš tokios baisiai nykios pilkos masės bent lengva išskirti kas tikrai verta dėmesio.

Miesto_Druidas
2015-02-12, 00:30
Tragedija:
6. Saenai Heroine no Sodate-kata
11. Yoru no Yatterman
12. Yuri Kuma Arashi

O man kaip tik patinka. Yuri Kuma Arashi pagaliau įsivažiavo ir pateikia visai gerą žiūralą, prikrautą režisieriaus pamėgto simbolizmo, reikėjo laukti, bet atrodo buvo verta. Yatterman irgi nėra prastas serialas, ir net nežinau kodėl pirmas epizodas turėjo nepatikti, tai kad mergaitė loliško pobūdžio jau automatiškai gaunasi drop? Saekano taipogi nėra tragedija, arba apie tai sprendžiama turint omeny tik 0 epizodą, seriale veikėjos iš pažiūros žiauriai stereotipinės, bet po paviršium slepiasi visai įdomus turinys serialo tema.
Taip kad viskas atsiremia į skonį. Su minėtais tęsiniais (DP ir ilgai lauktas Durarara), ir visai (mano nuomone) neblogom šviežienom + pora gerų ongoing iš rudens, sezonas kaip žiemai mane daugiau nei tenkina.

Red_Elf
2015-02-12, 09:31
O man kaip tik patinka. Yuri Kuma Arashi pagaliau įsivažiavo ir pateikia visai gerą žiūralą, prikrautą režisieriaus pamėgto simbolizmo, reikėjo laukti, bet atrodo buvo verta. Yatterman irgi nėra prastas serialas, ir net nežinau kodėl pirmas epizodas turėjo nepatikti, tai kad mergaitė loliško pobūdžio jau automatiškai gaunasi drop? Saekano taipogi nėra tragedija, arba apie tai sprendžiama turint omeny tik 0 epizodą, seriale veikėjos iš pažiūros žiauriai stereotipinės, bet po paviršium slepiasi visai įdomus turinys serialo tema.
Taip kad viskas atsiremia į skonį. Su minėtais tęsiniais (DP ir ilgai lauktas Durarara), ir visai (mano nuomone) neblogom šviežienom + pora gerų ongoing iš rudens, sezonas kaip žiemai mane daugiau nei tenkina.

Žinoma, viskas atsiremia į mano asmeninį skonį, kitaip ir būti negali. Gal nepakankamai gerai išsireiškiau su apibrėžimu „Tragedija“, labiau tiktų „Tragedija arba ne mano skonio anime“.

Yatterman būtent ir patektų į „ne mano skonio anime“ dalį, loliška mergaitė čia visiškai ne esmė (:
Yuri Kuma Arashi – nežinau, gal vėliau jis kaip sakei ir įsivažiavo, bet užsimaskavusios kaip žmonės yuri meškos, kurios dar ir valgo paaugles mergaites... man tai jau virš daugelio ribų, o žodis yuri čia tikrai tame esmės nesudaro.
Saekano 0 epizodas buvo toks „įspūdingas“, kad vėliau net bandant žiūrėti nuo 1 serijos negalėjau to įspūdžio išmesti iš galvos.