PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle: Abalys vs JakeGirl [PASIBAIGUS]

Abalys
2014-07-14, 16:16
http://i58.tinypic.com/2m2gdts.jpg
Jau ne vieną kartą susitike kovų ringe. Taip pat ne vieną amv iškepe mes susiduriame ir vėl... Ir vėl... Paprastai, visados pasisekdavo man nusinešti saldumo kupina pergalės jausmą. Bet gal dabar bus kitaip... Taipogi Šį kartelį mes ne šiaip sau kaunames, kad pažiūrėti, kuris iš mūsų stipresnis. Šį kartelį mes kartu aiškinames ir savo jausmus. JakeGirl privalo pastovėti už savo žodžius, na o aš - kad nesu toks kokiu jį mane laiko. Kuriam iš mūsų pavyks įrodyti savo? Parodys tik nenuspėjamas žiūrovų balsavimas... Linkiu nuoširdžiausios sekmės savo priešininkei... Tikiuos ji palinkės man to pačio. Ir žinoma kartu lauksime jūsų balsų bei komentarų!
Kovos informacija:
AMV Žanras: Nenurodytas
AMV Daina: Linkin Park - PPR:KUT (Reanimation) (https://www.youtube.com/watch?v=7nuJuNQCQn8)
AMV Trukmė: Minimum minutė
Deadline: 2014.07.29
KOVA PRASIDEDA!
Kur laukus, kur nelaukus. Kova prasideda net gerom porai valandų likus iki deadline. Ar JakeGirl užtektinai patobulėjus nukauti savo seną nemesį - mane? O gal aš jau susenau? Atsakymai į šiuos klausimus rūpi mums abiems... Taigi prašome: žiūrėkite, balsuokite ir nepatingėkite pakomentuoti! Visų nuomonės laukiamos ir bus perskaitytos bei jei reikės - aptartos ;)
Abalys - Opposite
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/0Q13nLAgyB0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
JakeGirl - reconciliation.
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/0IDqvA_TNBQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas vyks iki 2014.08.03
KOVA BAIGTA!
Sakoma, kad trečias kartas nemėluoja... Na... Gaila, bet balsavimas rodo, jog tai netiesa. JakeGirl trečią kartą stojo į kovą prieš manę... Ir trečią kartą krito. Rezultatu 18:13 šios kovos pergalės šokį šoku aš. Na bet nepasiduok, JakeGirl! Gal ketvirtasis kartas bus tas lemiamas lūžis! Sekmės tau toliau siekiant šios sferos įmantrybių.
Tuo tarpu, kaip visados ačiū visiems žiūrėjusiems mūsų darbus bei balsavusiems. Dar didesnis ačiū pakomentavusiems. Tikiuosi, kad išliksit taip pat aktyvus ir toliau bei gal net niekad AMV nebandžiusių žiūrovų gretuose atsiras norinčių surizikuoti šiame gan linksmame hobyje.

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika).

cobabara
2014-07-14, 16:39
Kas per dramos...

Abalys
2014-07-14, 16:46
Kas per dramos...

http://i60.tinypic.com/25kudft.jpg

VikiChan
2014-07-14, 17:10
Man dabar net įdomu pasidarė, ką gi jau tokio JaKeGirl pasakė ir kokiu ji tave laiko :D

Pagran2kas
2014-07-14, 17:37
Man dabar net įdomu pasidarė, ką gi jau tokio JaKeGirl pasakė ir kokiu ji tave laiko :D

O koks tau skirtumas ka pasake ? :| O battle tai labai idomus nusimato. :D

VikiChan
2014-07-14, 17:38
O koks tau skirtumas ka pasake ? :|

Bobiškas smalsumas :|

Abalys
2014-07-14, 17:42
Vedam prognozes... Kas laimės, ah?

black_leja
2014-07-14, 17:44
woot tikriausiai svarbiausiai vasaros ivykis

JaKeGirl
2014-07-14, 17:46
chebra nejuokinkit, moon ir ridžio kova buvo rimtesnė.

black_leja
2014-07-14, 17:48

nu bet jie atsauke vat tam ir esme o jusu dar bus.

Pagran2kas
2014-07-14, 18:11

Gi reikia Hype. Kai bus be hype tokia kova :D

Abalys
2014-07-14, 18:20
Gi reikia Hype. Kai bus be hype tokia kova :D

Viskas, kas buna over-hyped gaunasi kaip š... Gal dėl to Volvo neskelbia Half-Life 3. Protingi niekšai...

Pagran2kas
2014-07-14, 18:23
Viskas, kas buna over-hyped gaunasi kaip š... Gal dėl to Volvo neskelbia Half-Life 3. Protingi niekšai...

O Valve normalaus automobilio nepagamina :/

JaKeGirl
2014-07-14, 18:53
Nu, ridy gerai sako, nereikia čia per didelio hype, pažiūrėkit, darbų dar nėra, o tema postų turi daugiau nei kaikurios baigtos kovos. :D

Squalleh
2014-07-15, 11:30
Tai Moon kompas jau ne su mumis? /:

Abalys
2014-07-15, 13:50
Tai Moon kompas jau ne su mumis? /:
i cri evrytiem
<iframe width="480" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/6SvxaNQ6d7M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Knives
2014-07-15, 18:25

Nu, ridy gerai sako, nereikia čia per didelio hype, pažiūrėkit, darbų dar nėra, o tema postų turi daugiau nei kaikurios baigtos kovos. :D

Hype is lyfe mofos.

JakeGirl (vadinsiu tave dawg) atrodo nieko nekomentavau iš pastarųjų tavo darbų (o gal apskritai niekad, nebepamenu jau), bet šiuo metu tu greičiausiai tobulėjanti kūrėja. So you will rip my boy Abalys apart. I fucken mean it.

So, listen dawg, pirma greitai norėjau pabrėžti jog per dažnai naudoji tuos švelnius pan-out'us. Arba FireBoy draugė esi ir jis tave išmokė juos naudot non-stop, arba iš kažkur labai blogą pavyzdį imi. Juos naudok romantiniam AMV, jei jau taip mėgsti. Antra, pernelyg daug koncentruojiesi prie anime veidų - nepamiršk plėtoti idėjos kažkokiu veiksmu kurie jungia tuos veidus, nepamiršk tolimesnio vaizdo (pan'outink ne su kamera, o ieškok pan'outintų kadrų pačiame šaltinyje dawg).

You got this.

Abalys
2014-07-17, 13:35
Kam taip nurašai mane, Knives? ;c

Knives
2014-07-17, 18:55
Kam taip nurašai mane, Knives? ;c

Because you're a fucking pussy boy. Šiuo metu jau turėjai būt ne prastesnis už Squall, bet tu kaip mini Eddie Murphy. išsiaiškinsi jei norėsi

Abalys
2014-07-18, 01:22
Because you're a fucking pussy boy.

Pažiūrėsim...

Squalleh
2014-07-18, 08:02
Šiuo metu jau turėjai būt ne prastesnis už Squall
https://s3-us-west-2.amazonaws.com/facefrontier/faces/orig/17078.jpg

Knives
2014-07-18, 11:45
https://s3-us-west-2.amazonaws.com/facefrontier/faces/orig/17078.jpg
Fucking A.

Iš dalies vistiek buvau teisus kai sakiau jog jis tau prilygs. Tik reikėjo parašyt "turi didelę galimybę prilygti" vietoj "prilygs". Užmiršau paskaičiuoti Eddie Murphy faktorių.

Kada sekantis tavo darbas?

Abalys
2014-07-18, 13:01
Iš dalies vistiek buvau teisus kai sakiau jog jis tau prilygs. Tik reikėjo parašyt "turi didelę galimybę prilygti" vietoj "prilygs". Užmiršau paskaičiuoti Eddie Murphy faktorių.

Meh...

Squalleh
2014-07-18, 22:53
Kada sekantis tavo darbas?
Kai pažiūrėsiu ką nors. Muzikos/idejų pilna, o anime nebežiuriu jau metus beveik. Nors norisi ką nors suklijot iki vasaros pabaigos bent.
Gal kas nors ir be anime išeis, velniai žino. Nenoriu nieko žadėti kol kas.

JaKeGirl
2014-07-19, 20:05
Vyrai nebejuokaukit, dabar toks pressure gaunasi, dar pavesiu veteranus.

Squall, tavo darbas labai laukiamas šiaip. (:

Abalys
2014-07-28, 20:13
Pranešimas
Vieno iš dalyvių pageidavimu kovos deadline pratęsiama vienai parai. Priešininkas su tuo sutiko.

Moon
2014-07-28, 22:28
uu can't wait ^^

black_leja
2014-07-29, 19:03
uu can't wait ^^

me too

Abalys
2014-07-29, 20:51
KOVA PRASIDEDA!
Kur laukus, kur nelaukus. Kova prasideda net gerom porai valandų likus iki deadline. Ar JakeGirl užtektinai patobulėjus nukauti savo seną nemesį - mane? O gal aš jau susenau? Atsakymai į šiuos klausimus rūpi mums abiems... Taigi prašome: žiūrėkite, balsuokite ir nepatingėkite pakomentuoti! Visų nuomonės laukiamos ir bus perskaitytos bei jei reikės - aptartos ;)
Abalys - Opposite
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/0Q13nLAgyB0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
JakeGirl - reconciliation.
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/0IDqvA_TNBQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas vyks iki 2014.08.03

matasogi
2014-07-29, 21:19
argi vel ne tik kai action stoja pries su siokia tokia istorija?

Moon
2014-07-30, 15:26
Issakiau jau savo nuomone Abaliui per skype kuri labai nepatiko :D Truputi pasikartosiu cia, daina apie kancias, nepasitikejima savim, paranoja, balsai viduj, turbut izoliuotas nuo visuomenes savo ar del kitu kaltes. O ka tu vaizduoji overused cool kadrus, I mean seriously? Vaizdas visiskai nesirisa su daina nors sync ir technika gera. Taip kad kilk i nauja lygi ir stenkis atspindet daina kitakart.

Jakegirl pasiseke zymiai geriau. As pati net nebuciau zinojus koki anime pasirinkt. Anyway tavo darbas liuksiskas na tik truputi pabaiga random bet turbut del to kad pritrukai medziagos :D

balsas Jakegirl.

VikiChan
2014-07-30, 23:42
Abalys - Opposite

* Gera sinchronizacija, patraukliai atrodančios scenos
* Parinkta dainos vieta daug skanesnė negu priešininkės
* Puikiai jauti muziką (dėja tik muziką, ne žodžius, tačiau tą jau minėjo Moon)
* 0:25-0:27 - neįprasta matyti pas tave tokius dalykus. Nors šiaip visai neblogai atrodė. O vat tuos žodžius ant 0:41 buvo sunkiau suvirškint

JakeGirl - reconciliation

* Gera idėja
* Pasirinktas anime source turi ir gerą ir blogą pusę. Gera yra ta, kad jis iš tiesų gali būt tinkamai panaudotas su tokia daina. Bloga yra ta, kad jo tėra išėję keli epizodai, taigi jis yra ribotas (Ir kaip jau minėjo Moon tai privedė prie nelabai geros pabaigos)
* Well well, faces going all over the place

pernelyg daug koncentruojiesi prie anime veidų.
* Priedainis silpnokai atrodo. Ypač einant į pabaigą

BENDRAI

Taigi, Idėja vs Technika, I guess. Asmeniškai man Abalio darbas vizualiai patrauklesnis ir susižiūri lengviau, tad balsą atiduodu technikai. I mean... Abaliui

Chloras
2014-07-31, 20:26
Aš paprastai tik pasižiūriu AMV, bet taip ir neprabalsuoju. :) Šis kartas kitoks. Mano balsas atitenka Abaliui. Good job.

black_leja
2014-07-31, 21:52
nedaznai kometuoju ir labai neisiplesiu nes abu darbus galiu apibudinti keliais sakiniais ypac abalio. Kaip jau rasiau skype man abalio darbas primine efktu kratini lyg norejimas pasirodyti ka as moku, bet nepaliko jokio liekamojo ispudzio, ypac ta vieta su zodziaias sorry bet man pasirode jau labai ne i tema. Vieninteli dalykas kuris tikrai patiko pas abali tai dainos uzbaigimas tas buvo awsome. Tuo tarpu pas jake man labai patiko kuriama atmosfera ir nors galbut noretusi kitokio galo, bet ziuredama jos amv net virptelejau nuo perteikiamos emocijos. Todel mano balsas atitenka jai.

wingweaver123
2014-07-31, 23:40
Abalys - Opposite
Darbas puikiai ispildytas. Gerai atitaikyti visi action zanro amv reikalingi kriterijai. Gudriai parinkti, tarpusavyje gerai derantys klipai, taip pat sklandus perejimai, gausu aki traukianciu, muzika gerai atitinkanciu efektu. Islaikytas geras tempas, viskas tvarkingai atidirbta nuo pradzios iki pabaigos. Pasiekta viskas ko noreta ar bent jau butu galima noreti is action tipo amv. Kas sakot, kad sis darbas jums pasirode kaip bereiksmis klipu kratinys, atminkit, kad kiekviena amv zanra reikia vertinti pagal tam tikrus kriterijus. Juk action klipo pagrindine paskirtis kiek kitokia nei papasakoti istorija ar ne? (zinoma yra action darbu su puikiomis istorijomis, taciau siuo atveju as kalbu apie gryna action-eye-candy amv, kuriuo siekiama papirkti ziurova judesiu, flashy scenom, imantriu judejimu, graziomis spalvomis, energija, ta nuolatine judejimo atmosfera bei impact). Kita vertus, darbas neturejo pasiulyti nieko nematyto ar isskirtinio, taciau niekas nera tobulas, o ir tai kas buvo pasiulyta neturejo didesniu trukumu.

JakeGirl - reconciliation
Siame darbe pasirinktas visiskai kitoks kelias. Siekiama ziurova papirkti atmosfera, kazkokia istorija ar bent jau sukrecianciu ivykiu. Saunu, kad dainos lyrics atitiko amv ideja, taciau asmeniskai istorija manes nepapirko, tuo labiau jog ji niekuo nesiskyre nuo pirmu dvieju ar triju sio anime epizodu, viskas buvo tiesiog "atpasakojama", o ir tai ne visai pavyko. Pradzia (kaip ir man asmeniskai pacio anime pradzia) atrode pakankamai random. Prasidejus vaikino uzpuolimui istorija igauna gera forma, viskas juda sava tekme, tiesiog nera prie ko prikibti, taciau link pabaigos prasideda random kovos scenos, is kazkur atsiranda nauji veikejai ir t.t. Prasideda bum bum la la ir baigias amv. Amv minti supratau, bet nelikau visiskai patenkintas minties atskleidimu, tuo labiau jog turejau darba perziureti ne viena karta. I technika nesigilinsiu, nors ir ten butu galima prikibti del keleto kameros judesiu, bet ne tame esme, pagrindinis demesys istorijai. Taciau turiu pagirti klipo autore uz puikiai sukurta atmosfera, cheers.

Balsavau uz abali, nes jo darbas savo kategorijoje atrode tobulesnis, labiau traukiantis aki, turintis didesni rewatching value. Mieliau ziureciau i grazius kadrus, flashy stuff ir tuo megausiuos. Geriau paziuresiu pati anime, o ne jo atpasakota istorija (nepyk Jake, bet koks tikslas atpasakoti istorija jei gali paziureti originala? Siulau kita syki sugalvoti savo unique istorija, kuri nustebintu ir priblokstu ziurovus; esu pilnai isitikines jei pasistengtum tau tai puikiai pavyktu). Jake, nestompinu tavo darbo, taciau nors ir abu padaret standartus, abalio darbas buvo labiau entertaining ir "pilnesnis".

Zinau, kad daug kas nesutiks su mano nuomone, taciau galit net nesistengti gincytis, kadangi komentarai skirti klipu autoriams. Jei jie nores, atkreips demesi.

Abalys
2014-08-03, 22:01
KOVA BAIGTA!
Sakoma, kad trečias kartas nemėluoja... Na... Gaila, bet balsavimas rodo, jog tai netiesa. JakeGirl trečią kartą stojo į kovą prieš manę... Ir trečią kartą krito. Rezultatu 18:13 šios kovos pergalės šokį šoku aš. Na bet nepasiduok, JakeGirl! Gal ketvirtasis kartas bus tas lemiamas lūžis! Sekmės tau toliau siekiant šios sferos įmantrybių.
Tuo tarpu, kaip visados ačiū visiems žiūrėjusiems mūsų darbus bei balsavusiems. Dar didesnis ačiū pakomentavusiems. Tikiuosi, kad išliksit taip pat aktyvus ir toliau bei gal net niekad AMV nebandžiusių žiūrovų gretuose atsiras norinčių surizikuoti šiame gan linksmame hobyje.

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika).