PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle : Vykutia vs Black_Lėja [PASIBAIGUS]

JaKeGirl
2014-07-04, 22:05
http://i58.tinypic.com/28c3mnt.png Kaip Ridy minėjo , mano kraujo giminaitės , Black_Lėjos ryžtas kautis niekada mūsų nenuvilia. Šį sykį, ji dvikovos pirštinę nuteškė Vykutiai prieš akis. Kuri mergina sugebės nustebinti žiūrovus labiau? Kas bus vertas pergalės šioje kovoje? Pamatysime dviejų savaičių bėgyje. :)
Kovos informacija :
AMV žanras : nepasirinktas
AMV daina : Uppermost - Mistakes (https://www.youtube.com/watch?v=4s62Z2SPv-s)
AMV trukmė : Netrumpiau minutės
AMV deadline : 2014.07.23
KOVA PRASIDEDA !
Minutę kitą pavėlavus, vis dėlto turime abu darbus! Taigi ganėtinai senokai AMV kovų fronto duris atvėrusi Vykutia, galiausiai sutiko šokti Black Lėjai į pravirus nasrus. Kuri iš merginų nusipelno pergalės? Viskas lieka tik jūsų - žiūrovų rankose. Balsuokite, komentuokite, žiūrėkite! :)
Black_Lėja - In Memorian
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/1mwl0q_hUQY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Vykutia - Tokyo Magnitude 8.0
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/-rLP4sNhjGE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas tęsiasi iki 2014.07.28

Kova baigta
Triuškinančiu rezultatu 25:3 nugalėjo Black_leja. Didžiausi sveikinimai jai iškovojus pirmąją tokia, sakykim, vienpusę pergalę! Labai šaunu, kad nenustoji tobulėti ir toliau stengies po truputį skintis kelią į geriausiųjų viršūnę! Vykutiai linkiu pasimokyti iš gan žioplos klaidelės, kuri turbūt ir nulėme tokį negailestingą rezultatą. Nenusimink - pasitiako tokių nesąmonių daugeliui. Dabar te kitą kartelį patariu gerai pasitikrinti darbą prieš jį viešinant. Taip pat tikiuosi išvysti revanšą ;)

cobabara
2014-07-04, 22:14
Labai bus įdomu pamatyt darbus su tokiu kūriniu.

Pagran2kas
2014-07-04, 23:56
Daina idomi, darbai irgi turetu but idomus ( i hope ). Anyway bus smagu pamatyt darbus :) ( jei jie bus :D )

black_leja
2014-07-05, 00:01
( jei jie bus :D )

siaip vykutia nera tas zmogus kuris palieka priesininkus ant ledo, tai darbai tikrai bus ^^.

Vykutia
2014-07-10, 20:27
pala, mes taremes deadline 20 , ne ? plius daina vadinasi mistakes, o ne memories. : )

Abalys
2014-07-10, 23:45
Tegu JakeGirl pasiaiškina...

JaKeGirl
2014-07-10, 23:58
pala, mes taremes deadline 20 , ne ? plius daina vadinasi mistakes, o ne memories. : )

1) dėl dainos pavadinimo tikrai labai atsiprašau, nežinau, kodėl, bet įsikaliau,kad memories vadinasi. Pataisysiu žioplą klaidą.
ta ironija,kai dainos pavadinimas apibūdina čia situaciją.. :D

2) dėl deadline, visų pirma taisyklėse minima,kad nuo dviejų autorių susitarimo dėl kovos galimas ilgiausias deadline yra 2 savaitės. Aš turėjau paskelbti tą pačią dieną, tačiau dėl užmaršumo ir kitų kvailų priežasčių vėlavau dviejomis dienomis paviešinti jūsų kovą. Bet tai nekeičia fakto, kad jūsų kūrimo procesas neturi pailgėti. Turite originaliai dvi savaites ir šio limito viršyti negalima. Jei neklystu apie tai, prieš skelbdama temą , kalbėjau su Lėja. Atsiprašau jei neteko tavęs informuoti, mat neturiu tavęs savo skype kontaktuose. Tačiau kaip kūrėja turėtum žinoti taisykles - pasak pastarųjų - maksimali leidžiama deadline riba yra 2 savaitės, kurią galima pratęsti maksimum 1 savaitei. Kad ir nebūtų mano klaida, darbą paskelbusi 07-04 dieną, galėčiau jūsų deadline maksimaliai padaryti iki 07-18, o ne 07-20. Čia yra mano kaltės, tačiau taisykles pravartu ir kūrėjams žinoti. Dar sykį atsiprašau už bet kokį sukeltą diskomfortą. :)

Vykutia
2014-07-11, 20:24
Mes susitarem kova Is Lepos 1 i Liepos 2 . galim sakyt Liepos 1 , dvi savates butu liepos 15. Pratesimas 1 savaite - Liepos 22. Mes iskart susitarem Liepos 20, aiskus be jokios galimybes pratesti. Ta diena ieina i galima laika. Po susitarimo as susplavau laika per kuri galesiu kurti amv, kad 20 dienai jis butu baigtas. Anksciau man niekaip nesigauna. nebuvau informuota, kad data pakeista , tai ir darbavausi pagal savo plana. Dabar galiu tik atsiprasyt savo priesininkes kad nepristatysiu savo darbo, nes be mano zinios data buvo ''pakoreguota''.

JaKeGirl
2014-07-11, 21:56
Tai niekas šitoje kovoje nepaminėjo,kad jūs neturėsit galimybės pratęst deadline, bet kitą sykį viską planuokites atidžiau ir abi iš karto, nes nė vienos nė kitos minčių aš neperskaitysiu. Numatytą dieną pratęsiu deadline,tik susitarkit ar visai savaitei ar iki 20 dienos. Jūsų reikalas. Tik informuokit jau su visais nukopijavimais pokalbio ar dar kokiu brūdu,kad nebebūtų jokio nesusipratimo.

black_leja
2014-07-13, 16:35
ok kadangi biski kilo nesklandumou del deadline paasikinsiu kaip buvo. Pirmiausiai mes pradejome planuoti kova tuo paciu metu kaip ir abalys ir moon todel musu dealine turejo sutapt. Todel is pradziu mes ir nusprendeme 20d be pratesimo. Taciau pastaroji kova buvo atsaukta ir mums padare original 2 sav ir gavosi 16d. Labai atsiprasau vykutia del nesklandumu bet man paciai prireiks pratesimo. Tad jei tu sutinki pratesiam dar sav?

VikiChan
2014-07-14, 16:01
maksimali leidžiama deadline riba yra 2 savaitės, kurią galima pratęsti maksimum 1 savaitei.
Tai jeigu po 2 savaičių ribos deadline galima pratęsti dar vienai savaitei, tai kodėl negalima tiesiog duot 2.5 ar 3 savaites laiko darbams padaryti be galimybęs pratęsti? D:

Abalys
2014-07-14, 16:02
Tai jeigu po 2 savaičių ribos deadline galima pratęsti dar vienai savaitei, tai kodėl negalima tiesiog duot 2.5 ar 3 savaites laiko darbams padaryti be galimybęs pratęsti? D:

Tas yra galima.

VikiChan
2014-07-14, 16:07
visų pirma taisyklėse minima,kad nuo dviejų autorių susitarimo dėl kovos galimas ilgiausias deadline yra 2 savaitės. Aš turėjau paskelbti tą pačią dieną, tačiau dėl užmaršumo ir kitų kvailų priežasčių vėlavau dviejomis dienomis paviešinti jūsų kovą. Bet tai nekeičia fakto, kad jūsų kūrimo procesas neturi pailgėti. Turite originaliai dvi savaites ir šio limito viršyti negalima.

Tas yra galima.

What? o.o Jeigu galima, tai nesuprantu kame čia iškilo problema ir kodėl JaKe sako, kad "negalima viršyti 2 savaičių limito"

Abalys
2014-07-14, 16:24
What? o.o Jeigu galima, tai nesuprantu kame čia iškilo problema ir kodėl JaKe sako, kad "negalima viršyti 2 savaičių limito"

Ji tiesiog normaliai "praleido" kelias praleistas dienas nuo susitarimo dėl kovos, kadangi pamiršo paviešinti temą (tą patį aš esu padaręs su jos ir Acido kova). Todėl dabar nelabai žiūrisi, kai buvo tartasi dėl dviejų sav, bet aiškaus tokio tarpo tarp deadline ir kovos temos paskelbimo nėra.

Šiaip nebuvo tariamasi čia dėl ilgesnio nei 2 sav deadline.

black_leja
2014-07-14, 17:35
Ji tiesiog normaliai "praleido" kelias praleistas dienas nuo susitarimo dėl kovos, kadangi pamiršo paviešinti temą (tą patį aš esu padaręs su jos ir Acido kova). Todėl dabar nelabai žiūrisi, kai buvo tartasi dėl dviejų sav, bet aiškaus tokio tarpo tarp deadline ir kovos temos paskelbimo nėra.

Šiaip nebuvo tariamasi čia dėl ilgesnio nei 2 sav deadline.

hmm? pl pls read what i wrote before writing. is dalies tai buvo mano kalte tikriausiai nes pamirsau pranesti priesininkei. Ir taip originaly mes taremes ilgesniam laikui nei 2 sav t.y 20d kad nesidubliuotu kovos.

Vykutia
2014-07-14, 20:48
Labai atsiprasau vykutia del nesklandumu bet man paciai prireiks pratesimo. Tad jei tu sutinki pratesiam dar sav? oki saule. Pratesiam .

JaKeGirl
2014-07-19, 20:02
Deadline pratęsta iki 07.23

JaKeGirl
2014-07-23, 23:37
KOVA PRASIDEDA !
Minutę kitą pavėlavus, vis dėlto turime abu darbus! Taigi ganėtinai senokai AMV kovų fronto duris atvėrusi Vykutia, galiausiai sutiko šokti Black Lėjai į pravirus nasrus. Kuri iš merginų nusipelno pergalės? Viskas lieka tik jūsų - žiūrovų rankose. Balsuokite, komentuokite, žiūrėkite! :)
Black_Lėja - In Memorian
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/1mwl0q_hUQY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/-rLP4sNhjGE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas tęsiasi iki 2014.07.28

black_leja
2014-07-24, 18:54
why no coments 12 jau balsavo o dar nei vienas nepareiske kritikos T.T

nakties
2014-07-24, 19:09
Na, prabalsavau.. Prabalsavau už ,,In memorian". Iš karto galiu pasakyti, kad AMV kovose nelabai ką žinau, tik tiek, kad esu šiek tiek jų matęs, gražių, įdomių. Taaaigi iš techninės pusės, sorry, neišmanau, nežinau. Bet kodėl prabalsavau būtent už pasirinktą variantą. Todėl kad bežiūrint jaučiausi kaip žiūrėdmas į prabėgančius atsiminimus=). Man buvo gražu. Muzika derėjo su besisukančiais vaizdais ir jautėsi pilnumas. O vat antrąjame darbelyje šiek tiek jutau, kad tai ką matau yra kažkokia nedidelė istorija, jos fragmentas.. Beeet, muzika ir ta istorija man nederėjo. Tai vat. Tokia mano nuomonė..

Abalys
2014-07-24, 19:37
why no coments 12 jau balsavo o dar nei vienas nepareiske kritikos T.T

Bus dar... Pakentėk ;)

VikiChan
2014-07-25, 09:20
Tiesą pasakius man abu darbai patiko. Na bet balsą atidaviau Lėjai. Papirko mane Lėjos darbo atmosfera. Matos, kad tobulėji.

Na o Vykutės darbas: viskas būtų gerai jei ne murmantys veikėjai bei aiškios pabaigos nebuvimas. Toks jausmas lyg ten toliau dar turėtų kažkas būt, tačiau darbas nukerpamas. Aš tau siūlyčiau gal dar pasedėt prie šito darbo ir suteikti jam pabaigą

Abalys
2014-07-25, 11:40
Wow... nesitikėjau, kad tokia gan vienpusiška kova bus D:
Va ką reiškia viena žiauri klaida...

black_leja
2014-07-25, 17:53
oh comon ppl 22 zmones ir kiek komentaru? prasau bukit aktyvesni nes branginu kiekvieno nuomone profesionalo ir nieko nenusimanacio juk kiekvienas amv darbuose ieskom kazko savo, tad reiskites man idomu.

Absurdëh
2014-07-26, 01:49
Uppermost - Mistakes. Muzikos žanras diktuoja sentimentalizmą. Ypač ties dinamiškesnėm sekcijom su pianinu. Ilgesingai violetinė nuotaika.
-tačiau pirma sekcija (įžanga) yra nedaug kitokia, nei kiti intarpai,-dalinai psichodelinė.

#In Memorian

• pirmos sekcijos nepasirikta, atsižvelginat ties kur darbas koncentruojas tas nėra labai blogai. Šiek tiek nestandartiškai, bet pagrindinės dalys savo vietoj, kas liečia klipo struktūra.
• monochromatinės spalvos (violetinio atspalvio) idealus variantas tokiam dizainui, kaip mėgčiau. Ar bendra švelni kolekcija atspalvių. Kaip yra. Amnezijos stipri raudona kiek per seksuali.
• white fading out and turning grey 0.13-0.14 (at least, chances in motion graphics domain you'll get scolded for this) kadangi originali kolorizacija yra prarasta, tas visados atrodys prastai.
• sync: dėl priimto sprendimo dabar darbas jis važiuos/ja ant nuotaikos.
antra sekcija: nuotaika lieka,-tik pabrėžimui pridedi dinamika. < teisingai. Keletas intra-frame momentų niekad nemaišo. Pianinas maloniai nepamirštas.
• scenų parinkimas ko reikia, taipogi ir spalvos. Dažnai buitiški kadrai nėra sveikintini 0.32-0.33, 0.47-0.48, 0.58-0.59 … tokiu atveju... > nes tematika daugiau esoterinė, papildomai bendra spalvų paletė nukrypsta kartu su (ir taip lengva) dinamika. Net jei ir pristatytum abstrakciją,-tiktu.
'In memorian' bendrai daugiau-mažiau pildo beveik viską, ko prašo pats muzikos takelis. Ko paprastai natūraliai ir reikia.
(imanoma sudaryt subtilus kontrastas, parenkant kažką nepadoraus šiai muzikai, tas gali sužaist kaip suplanuotas-savitas klipo/idėjos stliaus elementas. Ne taip lengva)

//Pabaigos atkarpa. Jei norėtum atkartot efektas. Panašus į 'damage (http://www.digieffects.com/products/damage)' iš digieffects. Asmeniškai švelnus 'blokade' (masyvesni ir spalvoti blokai) ties būgnų lėkštėm, jei norima, atrodytų artistiškiau vietoj ‘artefact' šablono. Kodėl? Deja šitai labai subjektyvus ir filosofiškas konceptas ir vietos diskusijai per daug.
External sync: tada tiksliai ir mechaniškai pastoviai dėliot tą patį efektą ant tų aiškių garsu, kaip kad pirmoj takelio pusėj, ar jei panaši situacija. Pats galas išėjo taip ~negracingai, na čia industrija, aną glitch efektą pravarčiau būtų kontroliuot, jei reikia, pačiam..iš mano pozicijos. Nors visad labau patiko Data_Glitch 2 plugin'as.

#Tokyo Magnitude 8.0

Dabar atvirksčiai, nėra stiprios dalies su pianinu,- nėra puiku, net jei neturi pasirinktas šaltinis (pilkokas) reikiamų scenų. (That is a problem in its own right) Neturėtų ši muziko atkarpa (priedainis, jeigu būtų daina) but išmesta. Paprastai siekt netik įvairovės muzikos struktūroj, bet turėt ją teisingą. Kadangi muzikos karpymas sąlygoja viso klipo struktūrą. Todėl šita stadija kūrybos tokia svarbi.
~ praleidžiant smulkesnius niuansus:
• visad gali sutraukt pradžia ir pabaiga muzikos, jei nenori daryt perėjimo finalui, bei tuo pat turėt stipresnė ir natūrali takelio pabaiga.
• pagal garsų šabloną t.t nesunkiai galima grubiai išmest dainos atkarpas be juntamo pakitimo, bet tikėtina ties pabaiga nenori nurėžt ir dar nurežt ties kulminacija. Kitais atvejais išradingai išjunkt pabaigą vizualiai su efektu yra kitas greitas ir purvinas kelias. Neveiktų dabartiniu momentu.
• dabar su esama 'įžanga'. Trukmė turėtų išaukt dvigubai.
• ir darbas neatrodis baiktas, net jei įvykių eiga užbaikta.
• pasirinkta nuosekli atkarpa ir su ja dirbama. Gerai, tik dainos atkarpai tematiškai ir vizualiai reikalauja bjauriau.
• jei naudojant vienas šaltinis, tuo pačiu įdededant sąlyginai nedaug valandų, 'Sakasama no Patema' anksčiau atrodė gan perspektyvus pasrinkimas. Kažko abiem atžvilgiais: kombinacijos tarp psichadelikos ir sentimentalizmo; naujo ir nenaivaus (in any way, already mentioned sync pattern would be a requirement)

~as well, demand is on more engineering & creativity for this author.

[~] Iš vizualinė perspektyva. Taip. Bet ir sumoj, daugiau racionalių sprendimų turi 'In Memorian'. Arčiau idealimzo, kaip klipas tuėtų atrodyt su šia muzika. black_leja jinai kaip visad. Entuziastingai. Truputėlį pasispaudus nuo paskutinio nJ, tačiau dar atsargiai su perėjimais..ir vis dar truputėlį šiukšlynas (errant frames) and (or) you cutting with non-frame accurate source filter. Nepaisant maniškės paranojos, visgi leja dažnai regis kaip esanti gan išsiblaškiusi asmenybė, tad atidumo detalėm.

Abalys
2014-07-27, 14:24
Triuškinanti pergalė. Vienpusiška kova. Jokio pasigailėjimo. Stiprus smūgis... Taip ir anaip galima trumpai pakomentuoti šią kovą. Įvyko pats neitikimiausias dalykas... Jau kas ką, bet šito nesitikėjau. Black_leja nežengė žingsnio į priekį... Ji tiesiog šoko į priekį... Ir jai tas pavyko. Vargšei Vykutei neliko vietos kur kvėpuoti ir yra išstumiama iš TOP3 (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika). Neilgai besidžiaugė šiltą vietą po saule...
Black_Lėja - In Memorian
Viskas gan gerai, kabintis techniškai prie kažko nelabai yra kur. Gal vietomis kadrų pasirinkimas kiek keistokas (pvz: 0:29... Rodo bičą - kamera kyla į viršų... Užkyla... ir vėl ta pati biča atsisukanti rodo - nukenčia taip vadinamas "flow"). 0:08 matosi nukirptas kadras iš kitos scenos - žiopla klaidelė. Paslaptinga pradžia - pliusas. Sinchronizacija gan paprasta... Taikaisi į pianino garsus. Link galo pradėdi šiek tiek smarkiau vietomis ignoruoti pianiną, bet tai netrukdo. Galas deja... paprastas fade-out, bet dėl to tave kritikuoti būtu gan kvaila, nes tai originalios dainos dalis. Gal kiek kliuva ant galo parinktos scenos - nežinau ar tu pati savo rankomis dėjai tą "blockade" efektą lyg kodekai bugintusi. Ar taip jau buvo originaliai animeje? Manyčiau reikėjo to privengti. Paieškoti kiek solidesnių, tinkančių bendram amv vaizdui kadrų. Neišsišokančių savo ypač ryškiais efektais.
Apibendrinant - tikrai labai geras darbas iš taves. Šiuo metu - tavo geriausias. Kaip minėjau įžangoje - tu nežengei į priekį - tu šokai. Tikiuosi toks progresas bus ir toliau ;) Šaunuolė.

Įdėja daug aiškesnė už priešininkės ir daug originalesnė. Teisybė. Taip pat ji suteikia gan plačią laisvę improvizuoti žiūrovui siekiant suprasti ką tu nori parodyti. Pačiam galvoje sukasi net 2 versijos: Power of the sound bei tragedijos siužėtas, kad niekad nežinai kas tau gali nutikti gyvenant, atrodytu, įprastą monotonišką gyvenimą ;) Gaila, bet techniškai darbas daug silpnesnis. Neturi svarbiausio ko turi tavo priešininkė - atmosferos. Pradžioje darbo truksta aiškios sinchronizacijos. Apskritai, pradžia sukūria ispūdį, kad atrodo lyg tiesiog būtu sumesti, neapkarpyti kadrai siekiant parodyti įdėjos esmę. Tai gal ir suveiktu jei bent kiek sinchronizacijos pastovumas jaustusi. Tau dabar tiesiog nepavyko persiplėšti per šias dvi puses - įdėja ir technika. Paaukojai technika siekdama sukūrti įdėja ir tai... deja... tau kainavo pergalę. Na o čia, kovų fronte, yra gan įprastą, kad net ir labai stiprios įdėjos krenta prieš technika. Juk visados pirma teisiame akimis, o tik po to bandom įsigylinti. Ar ne? ;) Sekanti kartą pamąstyk kaip tau pavyktu tarp šių dviejų pusių rasti tobulą balansą arba tiesiog susikoncentruok vien į techniką nesukdama galvos dėl įdėjos. Ir beje... kas čia su tuo galu pas tave? Tokie nukirpimai yra tiesiog netoleruotini. Nebuk kaip Moon (https://www.youtube.com/watch?v=rN2lhAdlE3U)...

Moon
2014-07-27, 15:09
Aww nespejau prabalsuot bet ir taip buciau balsavus uz leja ^^
Leja grazus toks darbelis, toks sakyciau melynas, cia turbut del pradzios. Anway tau patarima duosiu nustok galvot ka rodysi bet labiau stenks atspindet daina. Kai ta ismoksi bus viskas paprasciau ^^ Siulyciau truputi panagrinet sita darba, bet ne per daug, tik mazdaug suprast kas kurioj vietoj yra rodoma, http://youtu.be/BPYeKtDLrKc

O Vykutia, butu viskas gerai jei ne kulminacijos nebuvimas. Jo trukumas darba pavercia cheap one hour lazy edit. Gaila bet as toki ispudi susidariau.

lol dar nesibaige, man Abalio postas visasd asocijuojas su pergales paskelbimu :D

Abalys
2014-07-27, 15:14
lol dar nesibaige, man Abalio postas visasd asocijuojas su pergales paskelbimu :D

Ne aš šią kovą koordinuoju ;c

slicKrox
2014-07-27, 15:20
Man ir Black_Lejos dabas patiko. Scenų pakopos klasikinės, tačiau bent jau nenuvalkiotos ir efektų neperkrautos. Chilinis ir gražus. Vienintelis tik minusas jog darbas nukirptas pabaigoje ir nepabaigtas.

Vykutia, nemanau jog padarei klaidą pasirinkdama tokį anime, tačiau atrodė jog scenos ir koordinacija galėjo būti kitokios.

cobabara
2014-07-27, 17:54
Aš trumpai ir bendrai. Pas Lėją vaizdai labai gražiai plaukia su muzika ir užtat bendra nuotaika svajingai superinė. Bet nesupratau/neradau jokios istorijos ar idėjos, o kadangi anime naudota daug, tie veikėjai dėl to labai trukdė. Pas Vykutią viskas aišku ir faina ir jau turbūt būčiau balsavusi už ją, bet toj pabaigoj ta parduotuvės sub-istorija kažkaip visai ne į temą, ir absoliučiai jos nesupratau.

Labai draskiausi, už kurį darbą vis dėlto balsuoti, bet pamačius situaciją, nusprendžiau, kad šį kartą pusiau ramia širdim nebalsuosiu už nė vieną.

Abalys
2014-07-27, 19:09
bet toj pabaigoj ta parduotuvės sub-istorija kažkaip visai ne į temą, ir absoliučiai jos nesupratau.

Flashback į gyvenimą prieš žemės drebėjimą.

cobabara
2014-07-27, 19:19
Flashback į gyvenimą prieš žemės drebėjimą.

Nu bet supranti, kai įvedamas naujas veikėjas taip link galo ir dar ypač flashbacke, ir daugiau nėra jokio surišimo su juo, labai ne į temą ir nesuprantamai gaunasi.

Abalys
2014-07-27, 19:51
Nu bet supranti, kai įvedamas naujas veikėjas taip link galo ir dar ypač flashbacke, ir daugiau nėra jokio surišimo su juo, labai ne į temą ir nesuprantamai gaunasi.

Šiuo atveju tai nėra blogai. Tai kaip tik atlikta gerai. Tai kaip papildoma priežastis panikuoti ne tik dėl savo gyvybės, bet ir dėl kitų. Lengva padaryti prielaidą, kad tas berniukas - jos mažasis brolis, kurio ji pasigedo prasidėjus drebėjimui. Ji dėl jo nervinasi - jį reikia parodyti.

P.S jį ir pradžioje rodo... Tai tuo labiau jis nėra "naujas".

P.S.S nebent tu turi omenyje kadrą su motina... Čia tai lengviau nei lengva suprasti kas ji.

cobabara
2014-07-27, 19:57
Šiuo atveju tai nėra blogai. Tai kaip tik atlikta gerai. Tai kaip papildoma priežastis panikuoti ne tik dėl savo gyvybės, bet ir dėl kitų. Lengva padaryti prielaidą, kad tas berniukas - jos mažasis brolis, kurio ji pasigedo prasidėjus drebėjimui. Ji dėl jo nervinasi - jį reikia parodyti.

P.S jį ir pradžioje rodo... Tai tuo labiau jis nėra "naujas".

P.S.S nebent tu turi omenyje kadrą su motina... Čia tai lengviau nei lengva suprasti kas ji.

Ok, kad pradžioj jo nepastebėjau, pati kalta, šitą nurašom. Bet kodėl tuomet reikia išplėtoti tą brolį iki tokio ilgumo? Kuo ta dalis parduotuvėje ypatinga apart to, kad va, broliukas, ir aš dėl jo bijau? Tame ir esmė, bent jau man - jeigu ta dalis tokio ilgio, reiškia, tai turi būti kažkokia mini istorija, o dabar tai tėra tiesiog faktas, kad dar yra ir broliukas, dėl kurio jaudinamasi. Tam parodyti visiškai užtenka ir kelių kadrų.

Abalys
2014-07-27, 20:04
Ok, kad pradžioj jo nepastebėjau, pati kalta, šitą nurašom. Bet kodėl tuomet reikia išplėtoti tą brolį iki tokio ilgumo? Kuo ta dalis parduotuvėje ypatinga apart to, kad va, broliukas, ir aš dėl jo bijau? Tame ir esmė, bent jau man - jeigu ta dalis tokio ilgio, reiškia, tai turi būti kažkokia mini istorija, o dabar tai tėra tiesiog faktas, kad dar yra ir broliukas, dėl kurio jaudinamasi. Tam parodyti visiškai užtenka ir kelių kadrų.

Tiesą pasakius... Daina reikalauja dar ilgesnio flashback nei dabar :D
Techninis dalykas žodžiu... Ir tikrai ne per ilgas. Jei sužybsėtu porą kartelių - santykiai tarp veikėjų nebutu tokie reikšmingi. Visgi ne action amv čia. Dabar aišku, kad pagrindinė veikėja tikrai nėra kažkokią savanaudė ar panašiai. Akivaizdi meilė ir rūpestis savo broliui... Taip pat ir žiūrovui šansas pamąstyti, kad va... atrodo viena minute viskas gerai, o sekančia - visas ramus gyvenimas griuva kaip pastatai per žemės drebėjimą. Sutapatinimas. Nemanau, kad pati Vykutia turėjo tokių minčių kuriant... but oh well... štai kaip jai gavos ir kaip paprasta truputį pamąščius improvizuoti įdėjos reikšmę bei veikėjų santykius, žinutę bandoma pasakyti per amv. :)

cobabara
2014-07-27, 20:14
Tiesą pasakius... Daina reikalauja dar ilgesnio flashback nei dabar :D
Techninis dalykas žodžiu... Ir tikrai ne per ilgas. Jei sužybsėtu porą kartelių - santykiai tarp veikėjų nebutu tokie reikšmingi. Visgi ne action amv čia. Dabar aišku, kad pagrindinė veikėja tikrai nėra kažkokią savanaudė ar panašiai. Akivaizdi meilė ir rūpestis savo broliui... Taip pat ir žiūrovui šansas pamąstyti, kad va... atrodo viena minute viskas gerai, o sekančia - visas ramus gyvenimas griuva kaip pastatai per žemės drebėjimą. Sutapatinimas. Nemanau, kad pati Vykutia turėjo tokių minčių kuriant... but oh well... štai kaip jai gavos ir kaip paprasta truputį pamąščius improvizuoti įdėjos reikšmę bei veikėjų santykius, žinutę bandoma pasakyti per amv. :)

Tuomet reikėjo rodyt jo ir sesės santykius. Arba tą jų ramų gyvenimą. O dabar buvo tiesiog parodoma, kad jis toks yra kaip subjektas. O tiesiog subjekto parodymui tokios ilgos scenos tikrai nereikia.

Abalys
2014-07-27, 20:16
Arba tą jų ramų gyvenimą.

Tai tą ir rodė...
P.S Su tortadieniu ;3

Vykutia
2014-07-28, 20:02
paaiskinsiu, paskutine minute skubedama ikeliau ne uzbaigta darba, bet ne tame problema, tas flash back yra kad jie kartu iejo... o is parduotues tik ji isejo.. kai ji atsisiuko pamate kad parduotuve sugriuvus, kur tas pianinas pradeda groti, mano amv, ejo tai kad ji jo iesko, bet kaip matot sian darbe tas pianinas kuriptas :DD nu niekis. kita kart zinosiu kad reikia atidiziau man ziuret ka keliu ir kaip, ir del laiko atsizvelgt.

Abalys
2014-07-30, 01:13
Kova baigta
Triuškinančiu rezultatu 25:3 nugalėjo Black_leja. Didžiausi sveikinimai jai iškovojus pirmąją tokia, sakykim, vienpusę pergalę! Labai šaunu, kad nenustoji tobulėti ir toliau stengies po truputį skintis kelią į geriausiųjų viršūnę! Vykutiai linkiu pasimokyti iš gan žioplos klaidelės, kuri turbūt ir nulėme tokį negailestingą rezultatą. Nenusimink - pasitiako tokių nesąmonių daugeliui. Dabar te kitą kartelį patariu gerai pasitikrinti darbą prieš jį viešinant. Taip pat tikiuosi išvysti revanšą ;)

Squalleh
2014-07-30, 10:07
Lejos klipas labai maloniai nustebino. Telieka tikėtis jog autorė augs ir toliau (:

JaKeGirl
2014-07-30, 21:00
Labai nesiplėsiu su komentaru, nes manau ir rezultatas daug ką parodo, o ir autores savo šiokias tokias klaidas žinot.
Visų pirma, tai Vika turėjo žiaurią žioplą klaidą, tai sumaišei savo render failus. Taigi su tavo darbeliu nesiplėsiu. Jis paprastas, gražus, tvarkingas. Clean edit'as nėra mano priešas, bet jis nuobodus. Negana to, klaidos dėka, jis neturi normalios pabaigos ir išvis yra neaiškus ir neišbaigtas. Tavo darbas turi šiokios tokios istorijos nuotrupas pradžioje, tačiau didžioji jo apimtis yra tik pats įvykis. Jokio dėstymo. Galima palyginti ir su rašiniu, turime įžangą ir turime vieną dėstymo sakinį. Neturim nei plėtojimo, nei argumentavimo (kodėl šis vaizdas vyksta?) ir panašiai. Nebekalbu apie pabaigą. Bet tikriausiai negalima labai žeisti, juk darbas tai nepabaigtas. Galėtum pabandyti įkelti pilną darbelį, ten atsirastų rimtesnis komentaras. Beje tavo spalvų paletė darbe man pasirodė per niūri, daina reikalavo kažko daugiau. O ko reikalavo imo, gali pamatyti pažvelgus į priešininkės darbelį.
Lėja, lėja, lėja.. Nu kai pirmą kartą man atsiuntei darbelį patikrinimui,jau tada aš buvau nustebusi tavo tokiu dideliu šuoliu ir progresu. Gražu žiūrėti. Žinoma, tikriausiai dabar manai,kad tave daugelis per daug nepagrįstai išgyrė, na... klysti. Tobulėjimas pas tave pagaliau jaučiasi. Nežinau ar priėmei mūsų su Moon patarimą kurti sau ir atsipalaidavus, ar čia kažkas kito įvyko, bet nepamesk to. Deja, žinok,kad padarius kažką gero, dabar užsikėlei kartelę ir iš tavęs tikėsimes tik geresnių darbelių.:D Na bet sveikinimai su pergale, darbas yra labai gaivus ir labai įtraukiantis. Žiūri ir toks chillax'as gaudo, net gera. Sakytum , vasaros karštą dieną atgaivina. Taigi turėjai keletą klaidelių, manau atidumo ir kruopštumo trūkumas : 0:42 keistas pan/crop darbas (nežinau ar čia net klaida) vaizdas lyg ir tolėja, bet staigus zoom in ir vėl zoom out tęsiasi, na pasimečiau aš čia ,1:02 labai negražus zoom'as, 1:09 neaiškus glitch'as (jei pastebi). Labai daug techninių klaidelių neregiu, nes nesu stipri šitoje editinimo pusėje, bet dabar yra tavo geriausias ir tu nusipelnai šios pergalės.