PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle: Abalys vs Moon [ATŠAUKTA]

Abalys
2014-07-01, 23:59
http://i58.tinypic.com/2rg0qdz.jpg
Nežinau ką rašyti... Šiai kovai aprašymo turbūt nereikia, nes gal tai vienas iš tų kvailų mano gyvenimo pasirinkimų. O gal šiaip užvažiavo kokią durnystę iškrėsti. Na ir prisidirbau taip... O prisidirbau rimtokai. Viso to rezultatą matote čia. Verksiu? Verksiu... ar labai? Priklauso tik nuo jūsų ;)
Kovos informacija:
AMV Žanras: Nenurodytas
AMV Daina: Raunchy - Nght Prty (https://www.youtube.com/watch?v=2kc4ntmKdlU)
AMV Trukmė: Minimum 1:30
Deadline: 2014.07.16
KOVA ATŠAUKIAMA
Moon kompiuteris pradeda skaičiuoti paskutiniasias dienas. Iškylo problemų su HDD, todėl Moon nenori rizikuoti ir atšaukia šią kovą. Kadangi tai nenumatyta techninė problema - Moon negauna nei pralaimėjimo, nei baudos taško. Labai dėl to atsiprašome.

Squalleh
2014-07-02, 09:05
Nekovos jis, aha.

Knives
2014-07-02, 14:37
Haha, leiskit atspėt kas dainą išrinko. Čia handicap'as Mėnuliui? Iš esmės ritmas nėra greitas, tai vien iš to suprantu, kad turėjo žodį pasirinkime; bet pati dainos emocija yra nesuderinama su jos kūryba, kad ir kiek lanksti būtų. Visgi, meluosiu sakydamas kad neįdomu kas bus iškepta.

Manot dviejų savaičių jums tikrai užteks? Moon tikrai neturės daug laiko, net jei ir turtėtų - dvi savaitės? Aš asmeniškai nenoriu sub-par darbų nei iš vieno nei iš kito. Make it a month, and do it right i say.

Fainas paveiksliukasSilpnas aprašymas

Abalys
2014-07-02, 20:44
Silpnas aprašymas
Pasenau aš jau...

Squalleh
2014-07-03, 09:42
Nesuprantu kodėl jūs apribojat save tik su daina? Imkit žanrą, ar temą, ar stiliu. Daug idomiau gi ir kiekvienas kurs su ta daina, su kuria nori.

Abalys
2014-07-03, 11:56
KOVA ATŠAUKIAMA
Moon kompiuteris pradeda skaičiuoti paskutiniasias dienas. Iškylo problemų su HDD, todėl Moon nenori rizikuoti ir atšaukia šią kovą. Kadangi tai nenumatyta techninė problema - Moon negauna nei pralaimėjimo, nei baudos taško. Labai dėl to atsiprašome.

Nesuprantu kodėl jūs apribojat save tik su daina? Imkit žanrą, ar temą, ar stiliu. Daug idomiau gi ir kiekvienas kurs su ta daina, su kuria nori.
Paprastai daina tampa geriausias pasirinkimas norint tiksliai palyginti skirtingų kūrėjų sugebėjimus. Dėl to tokios kovos, kur daina yra visko pagrindas ir yra populiariausios ;)

black_leja
2014-07-03, 12:38
apsiverkiau t.t, bet gal atidesite sia kova kai moon susitvarkys pc?

Moon
2014-07-03, 13:16
As tikiuos, tu net neisivaizduoji leja kaip norejau susikaut su Abaliu :(

Squalleh
2014-07-07, 23:39
Ridikai, kam tu Moon kompą sulaužei? D:

Abalys
2014-07-08, 01:35
Ridikai, kam tu Moon kompą sulaužei? D:

Ar aš... Kaip... Ne... Negalėčiau... Ne toks žmogus