PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle: FarCry 3 laukia nugalėtojo! [PASIBAIGUS]

Abalys
2014-04-04, 23:05
http://i60.tinypic.com/2rgo0mx.jpg

Praūžė pro šalį dar vienas konkursas - AMVAZAR 2014 (http://www.animezona.net/forum/threads/8027-AMVAZAR-2014-Finišo-tiesioji-ir-Rezultatai). Daugeliui turbūt dabar reikia šiokio tokio atodūsio po ypač įtempto konkurso. Ką nors paprasto... Ką nors atpalaidojančio... Taigi... Kodėl gi nesusikovus dėl kokio nors menkučio priziuko? Šį kartą atiduodu FarCry3 žaidimą tam, kuris įrodys esą geresnis už savo priešininką!
Tai kogi laukiam? JAMAM!
Prizas - FarCry3 žaidimas [STEAM versija]
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/q-gi9-aqp4g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Kovos informacija bei kaip ją pradėti
Ši kova, visai kaip ir ankstesnės kovos, prasidės, kai šioje temoje garantuotai pasirašys, kad kautis nori, pirmieji du AZ nariai. Po to jiems bus atskleistas reikalaujamas AMV žanras bei daina, pagal kurią jiems reikės sukūrti AMV ne mažiau kaip per dvi savaites be galimybės pratęsti deadlinę. O po to viskas klostysis kaip ir įprastoje amv kovoje. Skelbiamas balsavimas - žiūrovų teismas, kuris ir nulems kas laimėjo. Nepamirškime tik kelių taisyklių, kurias rasite čia (http://www.animezona.net/forum/threads/7611-Kovų-taisyklės-bei-D-U-K).
Šiuo metu, dėl turimo baudos taško atmintyje, šioje kovoje negali dalyvauti šie autoriai: Squall, Matasogi, 1998ltr, DamnKazu, Denix, Edvis.
KOVA PRASIDEDA!
Nebekankinsiu pasirašiusių kolegų, VikiChan ir JakeGirl, su įtemptu laukimu visų kovos detalių atskleidimo, todėl skelbiu kovos pradžią jau dabar! Linkiu nuoširdžios sekmės, nes daina turbūt jum abiejom - nekažkas. Atiduodu vieną dainą iš savo asmeninio "planuotų amv dainų" sąrašo... Todėl galiu garantuoti, kad pagal ją tikrai kažkas įmanoma bei tikiuosi kokybiškų darbų. Pasikankinkit truputį :)

Kovos informacija
AMV Žanras: Veiksmas
AMV Trukmė: Minimum 1 minutė
AMV Daina: Eskimo Callboy - Is Anyone Up (https://www.youtube.com/watch?v=V_EvhxynAdY)
Deadline: 2014.04.23

Žiūrovus ir nespėjusias kolegas, norečiau padrąsinti palaikyti mūsų porelę kovos eigoje bei nepamiršti prabalsuoti ir jei gali... pakomentuoti :)
BALSAVIMAS PRASIDEDA!
Kaip nuostabu, kai darbai pristatomi laiku... Ir šiuo atveju net keliomis valandomis ankščiau! Bet ar tie darbai verti to laukimo ir galų gale prizo? Į šį klausimą ieškos atsakymo žiūrovai. Skelbiamas balsavimas, kuris kaip visada truks vieną savaitę. Laukiame jūsų balsų bei žinoma... Jei tik galite - pakomentuokite. Juk kiekviena nuomonė svarbi :)
Tai kuris AMV geresnis?
VikiChan - Gunslinger
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/BxxallZGhpQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
JakeGirl - It was nothing personal
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/ncGt29p6iOY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas vyks iki 2014.04.30
KOVA BAIGTA!
Pagaliau, pagaliau, pagaliau ši dramatiška ir daug apkalbėta kova pasibaigė triuškinančiu rezultatu 21:7. Žaidimas iškeliauja pas VikiChan į glėbį, kuri beje įžengė ir į Statistikos TOP3 (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika)! Sveikinu ir linkiu įdomios žaidimo sesijos ;) Tuo tarpu JakeGirl, nenusimink, geriau kaupk savo stipriausią smūgį sekančiam tavo susidūrimui su VikiChan. Pats aplaužiau jūs abidvi savo komentaru šioje kovoje, bet velniai rautu... Juk FarCry3 buvo vertas tų nervų, ar ne? Linkiu mergaitėm sekmės, dėkoju visiems prabalsavusiems bei pakomentavusiems... Senai tokio aktyvumo nematėm. Ir galų gale tikiuos neužilgo vėl susitiksime kovų fronte ;)

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika).

VikiChan
2014-04-08, 14:04
Rimtai?? Šits dalykas paskelbtas prieš keturias dienas ir nei vienas žmogus nenori pasikapot dėl šio žaidimo? D: Oh well, I'm ready for this torture. BRING IT!

Abalys
2014-04-08, 14:35
Bijo nežinomos dainos. :c
Šiaip labai mažas ratukas te gali pretenduoti į šią kovą... Ir turbūt prizas jų nedomina.

Vykutia
2014-04-08, 22:46
I wanna ! ! ! : )

ah perskaiciau taisykles negaliu as : ( Dalivavau tik 1 kart amv kovose

Abalys
2014-04-08, 23:14
Nu vat kaip... Ne tu viena už šito užkliūvai.

JaKeGirl
2014-04-08, 23:46
Okay, I'm in.

Kazu
2014-04-09, 10:19
Owww o norejau pabandyt dar karta :/ kaip tik laiko ir motyvacijos turiu, bet oh well, sekmes kitiems! :D

VikiChan
2014-04-09, 11:34
Okay, I'm in.

Pajėgsi kovot dviem frontais? ;D

Squalleh
2014-04-09, 13:06
Neleiskit Jake dalyvauti - ji parduoda žaidimus /:

Abalys
2014-04-09, 21:21
KOVA PRASIDEDA!
Nebekankinsiu pasirašiusių kolegų, VikiChan ir JakeGirl, su įtemptu laukimu visų kovos detalių atskleidimo, todėl skelbiu kovos pradžią jau dabar! Linkiu nuoširdžios sekmės, nes daina turbūt jum abiejom - nekažkas. Atiduodu vieną dainą iš savo asmeninio "planuotų amv dainų" sąrašo... Todėl galiu garantuoti, kad pagal ją tikrai kažkas įmanoma bei tikiuosi kokybiškų darbų. Pasikankinkit truputį :)

Kovos informacija
AMV Žanras: Veiksmas
AMV Trukmė: Minimum 1 minutė
AMV Daina: Eskimo Callboy - Is Anyone Up (https://www.youtube.com/watch?v=V_EvhxynAdY)
Deadline: 2014.04.23

Zx-Shade
2014-04-09, 21:24
gaila jog nemaciau sitos gijos ir nespejau. Tikrai buciau pasirases :)

Moon
2014-04-15, 20:25
omg kokia horrible daina uzjauciu jake ir viki :D

Abalys
2014-04-15, 21:20

Gera yra... Jei kada kausies su manim - tai tik su tokia daina ;D

JaKeGirl
2014-04-19, 15:24
No shit, woman.

Abalys
2014-04-23, 21:00
BALSAVIMAS PRASIDEDA!
Kaip nuostabu, kai darbai pristatomi laiku... Ir šiuo atveju net keliomis valandomis ankščiau! Bet ar tie darbai verti to laukimo ir galų gale prizo? Į šį klausimą ieškos atsakymo žiūrovai. Skelbiamas balsavimas, kuris kaip visada truks vieną savaitę. Laukiame jūsų balsų bei žinoma... Jei tik galite - pakomentuokite. Juk kiekviena nuomonė svarbi :)
Tai kuris AMV geresnis?
VikiChan - Gunslinger
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/BxxallZGhpQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/ncGt29p6iOY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas vyks iki 2014.04.30

JaKeGirl
2014-04-24, 12:41
Nu ką, žiūriu niekas šitoj temoj dar nevyksta. Tinginiai. ;D
Okay, pakomentuosiu priešininkės darbą.
Žodžiu, man tai patiko. Labai graži pradžia. Labai atmosferiška, net kabinanti, scena po scenos domina, kas bus toliau. Deja atėjus kulminacijai, darbas mūsų nenustebina. Gražiai panaudotas TV sim , bet po jo einantys dalykai - nekažką. Silpnokas action'as, nežinau, gal man tie kulkosvaidžiai or whatever nesukelia tokio šiurpuliuko, kurį turėtų žiūrinčiajam, bet čia man pasirodė labai silpna. Ir taigi , tempusi mus iki tos kulminacijos su TIKRAI gražia pradžia (damn I really liked it xD) tu nebeparodei to arkliuko ant stipriausios dainos vietos, negana to dar jį ir nukirpai. Bet ką padarysi, purvais nelabai galiu ir drabstytis , nes pati ne ką geresnį darbą teparodžiau. (daina man per sunki, sorry. T_T) Žodžiu, labai ačiū už tikrai fascinating pradžią. Buvo epic. :)

Moon
2014-04-24, 13:28
Eghem :D Na smagus darbai ir ziauriai sunku issirinkti...

Gal iskart abu komentuosiu nes labai jau panasus man. Abiem truputi truko dinamikos bet labiau Jakegirl. Nezinau gal tai anime kalte, bet pamenu atrodo Ridy kure su tuo paciu anime ir buvo ziauiai letas. Bet matos stengeis islaikyt dinamika, taciau neuzteko, o ir ziopciojantys kadrai, nu zinai (bet gale man patiko lipsync :})... O tau Viki nuo 0.48 sec labai truko veiksmo, gal patingejai ten ar kas, bet atrodo neisbaigta.
Abu darbai kvepia kokybe ir kaip ne keista nors Jake toks labiau parodijuojantis man vis tiek abu sitie darbai vienodi, net nesuprantu kuo. Visgi man atmosfera ir pats anime labiau tiko tai dainai ka Viki pasirinko. Kaip ir matos kad Jake daugiau pastangu ideju bet linkstu prie Viki. Tai ir balsuoju uz ja :}

black_leja
2014-04-24, 14:38
Dar viena nuostabi kova ^^. Tiesa pasakius gal 15min sedejau ir perziurinejau darbus norint nuspresti kuris labiau patiko. Na man Jake darbe nepatiko galas, tuo tarpu pradzia buvo tokia awsome ir tada kazkur pradingo. Tuo tarpu viki man atvirksciai pradzia nelabai bet paskui isivaziavo. Ughh kaip pasirinkti, niekaip negalejau apsipresti, kol nusprendziau paziureti i zanra. Asmeniskai viki darbas labiau man atitiko action zanra, o jake labiau comedy priskirsciau (priverte tikrai nusisypsoti vietomis), todel balsa skiriu viki.

Jetstream
2014-04-24, 15:30
Neesu labai patyres AMV srityje, bet pasistengsiu... (taigi nepykit jei vietomis nusisnekesiu)

JaKeGirl darbas man labai patiko, nes pats anime pakankamai gerai atitiko dainos zodzius ir manau matosi, kiek daug laiko buvo praleista prie transitions, bet man asmeniskai nepatiko pasirinkta dainos vieta bei tas lipsync pabaigoje. Kaip ten bebutu, I enyoed it :D
VikiChan video gal vietomis truputi letokas, bet mano manymu pasirinko geresne sios dainos vieta. Patiko pats anime pasirinkimas, nes jis buvo rimtesnis ir gerai pataikyta i muzika. Todel balsuoju uz ja. Puiki kova!

Maspo
2014-04-24, 19:25
Is pirmo zvilgsnio naudojot skirtingas amosferas siai dainai perteikti, bet galiausiai, renkantis nugaletoja, viskas issilygina. Balansuojat panasiame lygyje. Pasirinkau prabalsuot uz JakeG darba, kuriame buvo daugiau ivairumo.

Abalys
2014-04-24, 20:45
Nors ir nenoriu, kad FarCry3 būtu perparduotas, bet vistiek prabalsavau už JakeGirl.
Kodėl? Pabandysiu paaiškinti per ateinančias dienas... Na o dabar. C'mon, nestojam, daugiau nuomonių liejam!

Knives
2014-04-25, 05:57
Abu darbai galėtų būti ilgesni - daina man nelabai skirta vienos minutės atkarpai. Viki nespėja išbaigt, netgi, sakyčiau, įsibėgėt, o Jake normaliai nepradeda, nors suprantu, kodėl toks dainos pradžios pasirinkimas jai galėjo pasirodyti logiškas. Apskritai paėmus nė viena dainos "neišjautė" pakankamai, kad neklausyčiau ausim atjungęs akis ir atvirkščiai (tiek muzika, tiek vaizdas ėjo atskirai, ne synchrono prasme). Parinkta daina tiesiog nesuprasta ir neįgyvendinta. Turbūt todėl, kad kūrė merginos.

Jei balsuočiau, tai balsuočiau už Vikichan, bet tik todėl, kad spalvų paletė labiau solidi ir vientisa. Ne todėl, kad būtent ta paletė tinka dainai, bet pažodžiui, atrodo solidžiau (http://cdn.androidpolice.com/wp-content/uploads/2013/09/nexusae0_2_Xperia_Z_1_Black_Group.jpg) nei, tarkim JakeGirl variantas (http://allaboutwindowsphone.com/images/news/misc/lumia620c.jpg). Hah.

black_leja
2014-04-25, 10:18
Neesu labai patyres AMV srityje, bet pasistengsiu... (taigi nepykit jei vietomis nusisnekesiu)

visu nuomone yra laukiama nes kiekvienas ziuri vis i kitokius amv aspektus, todel kartais nepatyrusio zmogaus nuomone yra netgi idomesne. ^^

Abalys
2014-04-26, 14:32
Jei balsuočiau, tai balsuočiau už Vikichan...
Bet kodėl nebalsuoji? :c

Squalleh
2014-04-26, 22:18
Blem, daina tai čia davei.. /:

Abalys
2014-04-27, 00:26
Blem, daina tai čia davei.. /:

Nesusitvarkytum? :/
Nejuokauk. Tokios dainos - mano komforto zona... Ir panelės mums parodė kokia atšiauri joms toji zona.

Aš su tokiomis dainelėmis užaugau, buvau jų užgrūdintas sinchronizacijos atžvilgiu. Tik tokių dainų deka išmokau tą ką moku šiandien... Ir man kažkiek juokinga kai mergaitės skundžiasi šia daina. Ale žodžiai nesamoningi ir žiaurus... Ale karpyti neišeina... bla bla bla. Instrumentinis čia labai dinamiškas ir agresivus. Atveriantis mums vartus į lankstoką montažą bei ypač dinamišką sinchronizacija... Deja, bet jus abi to nesugebėjot įgyvendinti. Gal tai patirties trukūmas, klausos neturėjimas ar tiesiog durnas principas kaltinti dainą, kai kas nors nesigauna. Vietoj to, kad bandyti išrasti kažką, ko jūs abidvi dar niekad nesat dariusios. Paekspermentuoti! Abi autorės pasirinko likti savo komforto zonose vietoj to, kad praskelti savo lukštą, praplėsti savo pasaulėžiūrą... Ir tas mane nuliūdino. Tai ką jus mokėjot iki šiol - netinka tokio tipo AMV. Dabar mes gavome du leisgyvius darbus, prašančius, kad kažkas užbaigtu jų kančias. Taip, mergaitės, jūs abidvi pralošėt... Na o man tenka rinktis ne geresnį, o mažiau tragiškesnį darbą.

VikiChan - Gunslinger
Na? Kaip laikaisi? Nejauti gėdos? Nes žinai... Man pačiam būtu gėda po to, ką tu padarei savajame darbe. Kas nutiko? Ar pamiršai banaliausius AMV principus? Supranti... Aš tavo veiksmus karpant dainą galiu suprasti tik vienaip - tinginystė. Tu iškirpai galingiausią tavo darbe grėsusią dainos vietą. Vietą, kurį žinoma būtu pareikalavusi ir daugiausiai pastangų. Čia tau būtu buvęs tas išbandymas, kai tau tektu daryti kažką naujo... Kažką kitokio nei ką esi darius ankščiau. Ir tu gėdingai pasirinkai tą apeiti. Darbas smarkiai sutrumpėja. Na o tokia trukmė mus priveda prie kritinės klaidos - darbas pasibaigia vos prasidėjus. Taip, aš čia matau tik... įprasto... AMV pradžią, o ne vientisą, pilnavertišką darbą. Tavajame darbe ižvelgiau tik vieną pliusą - dainos kirpimas net keistai švarus. To, prisipažinsiu, nesitikėjau. Viskas kita - siaubinga, absurdiška ir labai neskanu. Anime pasirinkimas - blogas. Scenų pasirinkimas - blogas. Sinchronizacijos - nerasta... Rimtai... NERASTA. Ne taip turėtu atrodyti tokios dainos sinchronizacija! Efektų pasirinkimas - ... ... ... ... ... Taip... TV simuliaturius užtektinai galingas tokiam dainos "drop'ui" pabrėžti...(0:40)? Aš juokiuosi... Juokiuosi iš absurdo ant kiek tu nusieditinai. Gal susirgai? Nu ateik... Ateik arčiau... Dar truputį paverkšlenk man kokia daina nevykusi ir kaip tau jos tekstas sutrukdė sukūrti kažką PA (https://www.youtube.com/watch?v=enSAC-7DWKU) . PRA (https://www.youtube.com/watch?v=NyeegqaGxC8) . STO (https://www.youtube.com/watch?v=nPmsoFee7fU). Nagi... Nesidrovėk. Tau pavyzdys kaip tvarkytis su tokio tipo dainomis buvo tiesiai po nosimi. Toli ieškoti tikrai nereikėjo. Eh...

Tu savo animę pasirinkai kiek geriau, nei VikiChan. Taviškis - pilnas efektingų, pilnų šokančių pikselių kadrų, puikiai derančių šiai dainai, bet... Nėra tas aukso viduriukas. Dainos vieta pasirinkta tikrai daug geresnė, nei VikiChan, to deka sugebi parodyti daug daugiau skanaus tūrinio nei priešininkė. Sinchronizacija daug geresnė nei pas priešininkę, bet... netobula. Vietomis gan skausmingai ignoruoji muziką. Nepamiršk, kad sinchronizacija nėra vien kadrų kaita į ritmą ar ryškesnius garsus. Eh... Minejau privačiai, paminėsiu ir viešai, atsikratyk youtubinių įpročių... AMV PRIVALO TURĖTI AIŠKIĄ PRADŽIĄ BEI AIŠKIĄ PABAIGĄ. Dabar tavasis AMV neturi tos aiškios pradžios. Prasideda iš niekur nieko, vos paspaudus "play", be jokio standartinio įsibegėjimo į visą "fun". Toliau... pagirtinas kadrų pasirinkimas tinkantis dainos žodžiams. Nevėkšliškas lip-sync. Gadinantis regą, per daug stiprus ar per pigiai atrodantis blyksniai, nesuteikiantis jokios dinamikos efektų aibeje. Lyg juos vienus te ir moki. Neaiškios paskirties bei per daug aštrus black&white panaudojimai. Neaiškus spalvu naudojimas... Vieni kadrai atrodo pagardinti (na arba sugadinti) spalvomis, o kiti - originalus... Ir taip miksuojasi į mišrainę - nėra pastovumo ar aiškaus to tikslo. 0:58 - nematau jokio to tikslo, išskyrus "hey, pažiūrėkit į mano e-pe**o dydį". Suprask tą tik taip, kad šitoks... nežinau... efektas?... yra smarkiai iškrentantis iš bendro darbo konteksto. Link galo kažkiek nervino "fade to black". Tokių dalykų reikia vengti, nebent tai yra stiliaus dalis. O tavo darbas solidaus stiliaus tikrai neturi. Apskritai, kad aiškiam stiliui turėti jis yra kiek per trumpas. Dabar tai te yra mišrainė viso to, ką tu jau senai moki ir kas kartu tiesiog nesidera. O koks tos mišrainės tikslas? Viską sumetus į vieną kaip matai gero darbo tu tikrai negauni... Pradėk tvirčiau dalinti savo porcijas, nes moki jau daugiau negu reikia vienam paprastam darbui.

Apibendrinimas
Abu darbai turi daugiau minusų bei bent man asmeniškai yra sunkiai žiūrimi. Gavot šansą paragauti mano duonos... Mano komforto zonos... Turėjot net 3 mano darbus pagal Eskimo Callboy dainas, kuriuos beje mėgstate abi neigiamai pakritikuoti, tiesiai sau po nosimi, bet abi kritote kovoje nesugebėdamos pateikti tvirtų, išbaigtų darbų. Aš šiandien švenčių pergalę prieš jūs abidvi bei laukiu balsavimo pabaigos. Asmeniškai, man geresnis yra JakeGirl darbas, todėl už jį ir balsuoju. Žiūrovai tuo tarpu nusprendė visiškai kitaip. Ar kas pasikeis? Labai abejoju. Balsavimo liko vos kelios dienos, FarCry3 turbūt keliaus pas VikiChan. Tuo tarpu tikiuosi, kad pas JakeGirl įsižiebs karinga dvasia kada nors dar susidūrti viena prieš kitą, ji prieš VikiChan, amv kovų fronte ir atkeršyti už šią kovą.

Pabaigti savo komentarą norėčiau su daina, kuria ankščiau planavau šiai kovai... Taigi, panelės, ką butumete su ją sukūrusios? :)
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/t5Sd5c4o9UM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Sekančiai kovai dėl priziuko jau parinkau daina... Daug paprastesnė ir gan dinamiška. Atsiras rizikuojančių? ;D

JaKeGirl
2014-04-27, 10:22
Pabaigti savo komentarą norėčiau su daina, kuria ankščiau planavau šiai kovai... Taigi, panelės, ką butumete su ją sukūrusios?

Dabar iš principo,ką nors su šita sukursiu. :D

Knives
2014-04-27, 14:59
Bet kodėl nebalsuoji? :c

Nes nė vienas darbas nelaimi, nėra geresnis už kitą. O kaip dar gali ir lyginti, kai nė vienas neįgyvendintas. Išjungus muziką nebent žiūrint vaizdą gali pasakyti kuris labiau patiko, ką aš ir turiu omenyje sakydamas jog Viki darbas "solidesnis". Spalvų gama vientisa, efektai minimalistiniai, papildantys. Bet jeigu reikia griebtis tokio palyginimo, tai, realiai, niekas nelaimi. Galbūt dar gali rinktis iš panaudotų anime - kuris labiau patiko, už tą ir balsuoji. Aha. Manau komentaras, kad ir trumpas, dalyviams smagiau nei balsas kovoje, kurioje niekas nekovoja.

Nesusitvarkytum? :/
Nejuokauk. Tokios dainos - mano komforto zona... Ir panelės mums parodė kokia atšiauri joms toji zona.

Aš su tokiomis dainelėmis užaugau, buvau jų užgrūdintas sinchronizacijos atžvilgiu. Tik tokių dainų deka išmokau tą ką moku šiandien... Ir man kažkiek juokinga kai mergaitės skundžiasi šia daina. Ale žodžiai nesamoningi ir žiaurus... Ale karpyti neišeina... bla bla bla. Instrumentinis čia labai dinamiškas ir agresivus. Atveriantis mums vartus į lankstoką montažą bei ypač dinamišką sinchronizacija... Deja, bet jus abi to nesugebėjot įgyvendinti. Gal tai patirties trukūmas, klausos neturėjimas ar tiesiog durnas principas kaltinti dainą, kai kas nors nesigauna. Vietoj to, kad bandyti išrasti kažką, ko jūs abidvi dar niekad nesat dariusios. Paekspermentuoti! Abi autorės pasirinko likti savo komforto zonose vietoj to, kad praskelti savo lukštą, praplėsti savo pasaulėžiūrą... Ir tas mane nuliūdino. Tai ką jus mokėjot iki šiol - netinka tokio tipo AMV. Dabar mes gavome du leisgyvius darbus, prašančius, kad kažkas užbaigtu jų kančias. Taip, mergaitės, jūs abidvi pralošėt... Na o man tenka rinktis ne geresnį, o mažiau tragiškesnį darbą.

VikiChan - Gunslinger
Na? Kaip laikaisi? Nejauti gėdos? Nes žinai... Man pačiam būtu gėda po to, ką tu padarei savajame darbe. Kas nutiko? Ar pamiršai banaliausius AMV principus? Supranti... Aš tavo veiksmus karpant dainą galiu suprasti tik vienaip - tinginystė. Tu iškirpai galingiausią tavo darbe grėsusią dainos vietą. Vietą, kurį žinoma būtu pareikalavusi ir daugiausiai pastangų. Čia tau būtu buvęs tas išbandymas, kai tau tektu daryti kažką naujo... Kažką kitokio nei ką esi darius ankščiau. Ir tu gėdingai pasirinkai tą apeiti. Darbas smarkiai sutrumpėja. Na o tokia trukmė mus priveda prie kritinės klaidos - darbas pasibaigia vos prasidėjus. Taip, aš čia matau tik... įprasto... AMV pradžią, o ne vientisą, pilnavertišką darbą. Tavajame darbe ižvelgiau tik vieną pliusą - dainos kirpimas net keistai švarus. To, prisipažinsiu, nesitikėjau. Viskas kita - siaubinga, absurdiška ir labai neskanu. Anime pasirinkimas - blogas. Scenų pasirinkimas - blogas. Sinchronizacijos - nerasta... Rimtai... NERASTA. Ne taip turėtu atrodyti tokios dainos sinchronizacija! Efektų pasirinkimas - ... ... ... ... ... Taip... TV simuliaturius užtektinai galingas tokiam dainos "drop'ui" pabrėžti...(0:40)? Aš juokiuosi... Juokiuosi iš absurdo ant kiek tu nusieditinai. Gal susirgai? Nu ateik... Ateik arčiau... Dar truputį paverkšlenk man kokia daina nevykusi ir kaip tau jos tekstas sutrukdė sukūrti kažką PA (https://www.youtube.com/watch?v=enSAC-7DWKU) . PRA (https://www.youtube.com/watch?v=NyeegqaGxC8) . STO (https://www.youtube.com/watch?v=nPmsoFee7fU). Nagi... Nesidrovėk. Tau pavyzdys kaip tvarkytis su tokio tipo dainomis buvo tiesiai po nosimi. Toli ieškoti tikrai nereikėjo. Eh...

Tu savo animę pasirinkai kiek geriau, nei VikiChan. Taviškis - pilnas efektingų, pilnų šokančių pikselių kadrų, puikiai derančių šiai dainai, bet... Nėra tas aukso viduriukas. Dainos vieta pasirinkta tikrai daug geresnė, nei VikiChan, to deka sugebi parodyti daug daugiau skanaus tūrinio nei priešininkė. Sinchronizacija daug geresnė nei pas priešininkę, bet... netobula. Vietomis gan skausmingai ignoruoji muziką. Nepamiršk, kad sinchronizacija nėra vien kadrų kaita į ritmą ar ryškesnius garsus. Eh... Minejau privačiai, paminėsiu ir viešai, atsikratyk youtubinių įpročių... AMV PRIVALO TURĖTI AIŠKIĄ PRADŽIĄ BEI AIŠKIĄ PABAIGĄ. Dabar tavasis AMV neturi tos aiškios pradžios. Prasideda iš niekur nieko, vos paspaudus "play", be jokio standartinio įsibegėjimo į visą "fun". Toliau... pagirtinas kadrų pasirinkimas tinkantis dainos žodžiams. Nevėkšliškas lip-sync. Gadinantis regą, per daug stiprus ar per pigiai atrodantis blyksniai, nesuteikiantis jokios dinamikos efektų aibeje. Lyg juos vienus te ir moki. Neaiškios paskirties bei per daug aštrus black&white panaudojimai. Neaiškus spalvu naudojimas... Vieni kadrai atrodo pagardinti (na arba sugadinti) spalvomis, o kiti - originalus... Ir taip miksuojasi į mišrainę - nėra pastovumo ar aiškaus to tikslo. 0:58 - nematau jokio to tikslo, išskyrus "hey, pažiūrėkit į mano e-pe**o dydį". Suprask tą tik taip, kad šitoks... nežinau... efektas?... yra smarkiai iškrentantis iš bendro darbo konteksto. Link galo kažkiek nervino "fade to black". Tokių dalykų reikia vengti, nebent tai yra stiliaus dalis. O tavo darbas solidaus stiliaus tikrai neturi. Apskritai, kad aiškiam stiliui turėti jis yra kiek per trumpas. Dabar tai te yra mišrainė viso to, ką tu jau senai moki ir kas kartu tiesiog nesidera. O koks tos mišrainės tikslas? Viską sumetus į vieną kaip matai gero darbo tu tikrai negauni... Pradėk tvirčiau dalinti savo porcijas, nes moki jau daugiau negu reikia vienam paprastam darbui.

Apibendrinimas
Abu darbai turi daugiau minusų bei bent man asmeniškai yra sunkiai žiūrimi. Gavot šansą paragauti mano duonos... Mano komforto zonos... Turėjot net 3 mano darbus pagal Eskimo Callboy dainas, kuriuos beje mėgstate abi neigiamai pakritikuoti, tiesiai sau po nosimi, bet abi kritote kovoje nesugebėdamos pateikti tvirtų, išbaigtų darbų. Aš šiandien švenčių pergalę prieš jūs abidvi bei laukiu balsavimo pabaigos. Asmeniškai, man geresnis yra JakeGirl darbas, todėl už jį ir balsuoju. Žiūrovai tuo tarpu nusprendė visiškai kitaip. Ar kas pasikeis? Labai abejoju. Balsavimo liko vos kelios dienos, FarCry3 turbūt keliaus pas VikiChan. Tuo tarpu tikiuosi, kad pas JakeGirl įsižiebs karinga dvasia kada nors dar susidūrti viena prieš kitą, ji prieš VikiChan, amv kovų fronte ir atkeršyti už šią kovą.

Pabaigti savo komentarą norėčiau su daina, kuria ankščiau planavau šiai kovai... Taigi, panelės, ką butumete su ją sukūrusios? :)
Sekančiai kovai dėl priziuko jau parinkau daina... Daug paprastesnė ir gan dinamiška. Atsiras rizikuojančių? ;D

Galų gale geresnį pasirinkimą padarei nei Katy Perry. Nors su pastarąja būtume sulaukę geresnių darbų.

Necituok manęs ant šito, bet esu įsitikinęs, kad super-aštri ir pikta, žeminanti kritika neatneša daugiau naudos nei patapšnojimas per petį. Buvo atliktas ne vienas tyrimas tiek privačiuose tiek valstybiniuose darbo sektoriuose, kad darbuotojai stipriai kritikuojami ir spaudžiami pasiekti aukštesnių rezultatų, net jei labiau stengdavosi, to nepasiekdavo. Keista dar ir tai, kad pastoviai giriami žmonės taip pat neparodydavo geresnių rezultatų. What gives? Na, yra šiek tiek kitaip - rezultatai gerėja tada, kai pasiekiamas balansas. Žmogus yra giriamas dėl jo pastangų, dėl jo pasiekimų, dėl pakeltos šiukšlės kurios niekad gyvenime nepakėlė, bet tuo pačiu ir lengvai kritikuojamas, netiesiogiai, ir nesuasmenintai. Norintis nenuvilti žmogus yra daug stipresnis nei bijantis nuvilti, nes jis tiki tuo ką daro.

Kazu
2014-04-27, 15:27

-rises up hand- nebent vel negalima :D

Abalys
2014-04-27, 15:38
Knives, o aš taip norėčiau...

-rises up hand- nebent vel negalima :D

Pasidomėk ČIA (http://www.animezona.net/forum/threads/7611-Kovų-taisyklės-bei-D-U-K) kaip atsikratyti baudos taško bei gauti priėjimą prie kovų su prizais.

Squalleh
2014-04-27, 16:56
žodžiai nesamoningi ir žiaurus
Nu... taip.
and I tell you I'm sorry girl
it was nothing personal
is anyone up?
is anyone up?
your pussy
your boobies
on the world wide web

girl it's nothing personal
I'm sorry for this
but I think you fuck anal so well
that everybody should know

your pussy deserves much more attention
than I could give to you

O jei norėjai pamatyti tobulėjimą, kaip tik reikia leisti jiems kurti savo komforto zonoje. Daina turi patikti norint išbandyti ja kažkaip kitaip įgyvendinti.

Abalys
2014-04-27, 17:14
Nu... taip.
Ir kuom tai turėtu sutrukdyti paprastam montažui?

O jei norėjai pamatyti tobulėjimą, kaip tik reikia leisti jiems kurti savo komforto zonoje. Daina turi patikti norint išbandyti ja kažkaip kitaip įgyvendinti.
Eh... na aš kaip matau kitaip suprantu tobulėjimą - tai daryti kažką, ko niekad ankščiau nesi daręs. Jei bučiau jom įprasta romantine popsine ar roko dainą davęs, nemanau, kad jom tai būtu buvęs koks nors įšūkis. Turint galvoje, kad pergalė dar bus apdovanota prizu. Žinoma, darbų lygis būtu aukštesnis, bet... Kodėl dalyvių truputį nepakratyti?

Squalleh
2014-04-29, 11:38
Ir kuom tai turėtu sutrukdyti paprastam montažui?
Niekuom, bet tame ir esme - kad galų gale vistiek gauni konvejerinius darbus, vietoj kažko idomaus.

Eh... na aš kaip matau kitaip suprantu tobulėjimą - tai daryti kažką, ko niekad ankščiau nesi daręs.
Nu taip, bet argi darysi kažka tokio su nepatinkančia muzika? Manau ne. Ir nesakyk kad taip - belekokia diena galiu tau pasiūlyti sukurt kažka su ta (https://www.youtube.com/watch?v=8RUMpYDlE5Y) daina ir atsisakysi (:

Abalys
2014-04-29, 12:11
Nu taip, bet argi darysi kažka tokio su nepatinkančia muzika? Manau ne. Ir nesakyk kad taip - belekokia diena galiu tau pasiūlyti sukurt kažka su ta (https://www.youtube.com/watch?v=8RUMpYDlE5Y) daina ir atsisakysi (:

Per STARS teko kūrti su nemėgstamom dainom. Daugelyje dvikovų irgi budavo priešininko daina (įskaitant ir tavo). Vienos patikdavo - kitos nelabai. Su šia daina mes norėjom MEP vs MEP kovoje kūrti, bet... Kas buvo - tas pražūvo. Šiuo atveju kova vyksta ne šiaip sau, o su proga gauti mažytį priziuką, todėl merginos turėtu mažiau pergyventi, nes pergalės atveju dar bus ir apdovanota viena iš jų.

Abalys
2014-04-30, 21:15
KOVA BAIGTA!
Pagaliau, pagaliau, pagaliau ši dramatiška ir daug apkalbėta kova pasibaigė triuškinančiu rezultatu 21:7. Žaidimas iškeliauja pas VikiChan į glėbį, kuri beje įžengė ir į Statistikos TOP3 (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika)! Sveikinu ir linkiu įdomios žaidimo sesijos ;) Tuo tarpu JakeGirl, nenusimink, geriau kaupk savo stipriausią smūgį sekančiam tavo susidūrimui su VikiChan. Pats aplaužiau jūs abidvi savo komentaru šioje kovoje, bet velniai rautu... Juk FarCry3 buvo vertas tų nervų, ar ne? Linkiu mergaitėm sekmės, dėkoju visiems prabalsavusiems bei pakomentavusiems... Senai tokio aktyvumo nematėm. Ir galų gale tikiuos neužilgo vėl susitiksime kovų fronte ;)

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika).

Squalleh
2014-05-01, 15:56
Sveikinu nugalėtoją (:
Enjoy your game~
.. and add me on Steam :3