PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle: Best of The Best 2013 [PASIBAIGUS]

Abalys
2014-02-10, 15:35
http://i59.tinypic.com/5b9xk2.jpg

Laikas niekada nestoja. Ir tu jam niekaip neįsakysi sustoti, palaukti truputį. "Sustok akimirka žavinga!" Ne... Jis neklauso... O gal nenori klausyti? Net nepajunti kaip praeina dienos... Mėnesiai... Metai. Ir štai vėl žvelgi į ateitį su viltimį, o praeitis te lieka prisiminimų kratiniu. Neabejotinai 2013 metai Lietuvos AMV bendruomenei buvo labai sekmingi. Daugybe naujų veidų papildė senbuvių gretas. Kokybiškų darbų gausa žavėjo žiūrovus ir net viską mačiusius veteranus. Naujoji karta nestoja stebinti. Kiek protingų žodžių mums išsakė komentatoriai... O dar kiek valandų išėjo žvelgiant į ekraną ir mąstant "O kaip toliau...". Aš drįstu teigti, kad mes esam... Viena, graži ir vieninga AMV bendruomenė - nusiteikus padėti viens kitam kaip tik iškyla reikalas, o laisvalaikiu pasidžiaugti viens kito draugija. Mes kaip didelė šeima. Visi pažįstami - visi savi! Tik vat... Vat... Niekaip nerandam taikos pypkės tame nelemtame AMV kovų fronte... Praėjo vos metai, o kovų jau apie 30. Išbandžiusių savo jėgas kūrėjų - 25. Pradedant vystyti šį projektėlį, pasakysiu atvirai, tokių skaičių tikrai nesitikėjau. Ypač prisimenant tuos laikus, dar prieš visko kaltininką - STARS AMV kovų turnyrą (http://www.animezona.net/forum/threads/7218-STARS-Finalas), kai AMV senolių vos vienas kitas sukiojosi aplink AZ, o Youtube buvo grupelė atsiskyrusių, šviežutėlių editoriukų (eh?)... Kai abu šie frontai nesutarė tarpusavyje, tokia gausa kovų, kūrėjų ir vienybė tarp jų atrodė neįmanoma! Na, bet štai kaip viskas susiklostė. Taigi, užteks tų prisiminimų ir žengiam iškart prie reikalo! Siekiant paaštrinti mūsų kovų fronto atmosferą, skelbiu pirmuosius geriausio 2013 metų AMV kovų darbo rinkimus! Čia susikauna tik stipriausi iš stipriausiojų! Čia - titanų kova!

Kovos eiga
Kova susideda iš dviejų etapų.
Pirmasis etapas - surenkama AMV išmanančių, besidominančių, kūriančių žmonių komisija, kurios kiekvienas iš narių turi sudaryti savąjį TOP5 iš visų AMV kovų darbų vykusiu 2013.01.01 - 2013.12.31 laikotarpiu. Gavus visų komisijos narių topus - sudaromas finalinis TOP5, kuris keliauja į antrąjį etapą. (Šiuo metu komisiją sudaro Absurdëh, Moon, JakeGirl ir Pearliik. Tikėkites jų komentarų!)
Antrasis etapas - žiūrovų teismas. Kaip ir normalioje kovoje - balsavimo metu, žiūrovai nuspręs kuris AMV 2013 metais buvo geriausias! Taip pat laukiami ir komentarai! Paargumentuokite kodėl vienoks darbas yra geresnis nei kiti, kodėl balsavote, kas paskatino. O jei galit - pakomentuokite visus darbus! Komentarai visados laukiami.

Kovos darbai

Moon - Run Into Tomorrow
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/W1xD6J4QnwE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Apomas - There's no answer
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/O1gJ6oidBao" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Squall - Battle Royale
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/sEJmlXzrL_s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Wingweaver - Not this time, not here
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/DBZZfYUCFiE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

TrXdorif - I don't even...
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube-nocookie.com/embed/EINXrP00r5k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Komisijos paminėtų darbų sąrašas

1. Moon - Run Into Tomorrow (http://www.youtube.com/watch?v=W1xD6J4QnwE) : 2 taškai (JakeGirl ir Absurdëh)
2. Apomas - There's no answer (http://www.youtube.com/watch?v=O1gJ6oidBao) : 2 taškai (Absurdëh ir Moon)
3. Squall - Battle Royale (http://www.youtube.com/watch?v=sEJmlXzrL_s) : 2 taškai (Absurdëh ir Moon)
4. Wingweaver - Not this time, not here (http://www.youtube.com/watch?v=DBZZfYUCFiE) : 2 taškai (Moon ir JakeGirl)
5. TrXdorif - I don't even... (http://www.youtube.com/watch?v=EINXrP00r5k) : 2 taškai (Absurdëh ir JakeGirl)
6. Jakegirl - Blooody Nightmare (http://www.youtube.com/watch?v=0KT4GndAdmc) : 1 taškas (Moon)
7. Girls - 4 Witches (http://www.youtube.com/watch?v=rpea7Bj-8nQ) : 1 taškas (Absurdëh)
8. aCid - Never Changes (http://www.youtube.com/watch?v=JERH9oCBpgU) : 1 taškas (JakeGirl)
9. Abalys - My way (http://www.youtube.com/watch?v=pE3cJzfAyNU) : 1 taškas (Moon)
10. Abalys - How I Feel (http://www.youtube.com/watch?v=I2NSbFC73zI) : 1 taškas (JakeGirl)
11. Abalys - Let's Ride (http://www.youtube.com/watch?v=gqZe_ZnaR50) : 1 taškas (Pearliik)
12. SempaiEditz - Answer is Online (http://www.youtube.com/watch?v=RNRkzHpBXks) : 1 taškas (Pearliik)
13. Moon - Babes gone Mad (http://www.youtube.com/watch?v=W0Fxn_bdnKc) : 1 taškas (Pearliik)
14. DamnKazu - The.End (http://www.youtube.com/watch?v=-E9X9V7sXSE) : 1 taškas (Pearliik)
15. VikiChan - You & Me (http://www.youtube.com/watch?v=h1yzMwFJ4MQ) : 1 taškas (Pearliik)

Balsavimas vyks iki 2014.02.25

Balsavimas baigtas

Pagaliau balsavimas pasibaigė. Geriausiu 2013 metų amv kovų darbu nenugynčiojamai tampa Moon - Run Into Tomorrow! Sveikinu su triuškinančia pergale, Moon! Tikiuosi atpirks tau nepavykusią kovą su Squall. 2013 metai atitenka tau - tu esi šio karo lauko karalienė!
Antroje vietoje lieka Wingweaver - Not this time, not here. Skirtumas balsais nuo pirmos vietos... nelabai mažas, bet vistiek antra vieta yra pagirtinas dalykas tarp tokių stiprių darbų. Sveikinu!
Trečioji vieta: Squall - Battle Royale. Puikus "motion graphics" pavizdys, vienintelis ir nepakartojamas 2013 metais! Tikėkimes tokių įdomių kompozicijų ir daugiau. Sveikinu, Squall!
Ketvirtoji vieta: TrXdorif - I don't even... Nelabai gražu balsuoti už save, hah? Na... vistiek sveikinimai pakliuvus į šį topą.
Penktoji vieta: Apomas - There's no answer. Nenusimink... Tu nesi pralaimėtojas. Tu - vienas iš geriausių! Šaunuolis!

Vienintelė Moon šį kartą gauna pergalės tašką. Nei vienas iš dalyvių pralaimėjimo į sąskaitą negauna - juk jūs visi šiais metais skaitotes geriausi.
Taip pat didelis ačiū visiems balsavusiems. Dar didesnis ačiū visiems pakomentavusiems!

Jei kyla klausimų, minčių, įdėjų ar rekomendacijų dėl tolesnio šio projekto vystymo, galimų ateities "Best of The Best" kovų - nesidrovėkite, rašykite čia arba man į PM. Vertingos nuomonės visados laukiamos.

Rugstis
2014-02-10, 16:05
Balsavau uz Moon, nes AMV tolygiai ispildytas, kokybe islieka iki pat galo, patrauklus syncas, not oversynced either. Grazus scene selectionas, paprastas darbas, bet geriausias imo. :)

wingweaver123
2014-02-10, 16:25
savaime aisku, kad moon darbas geriausias. nesulauke darbas atsako kovoje, tai nors cia triumfuos ;) vis ne veltui toks sedevras.
nera ko detaliai komentuoti, nes darbas tiesiog geriausias.. visame kame :D

Squalleh
2014-02-10, 17:55
Keista jog nera nei vieno Abalio klipo, bet tiek to.

Del balsavimo - tegul buna Moon.

Puny
2014-02-10, 19:06
Man labai gaila, kad į TOP'ą nepateko Abalio - How I feel..iš visų 1x1 AMV kovų tai buvo mėgstamiausias darbas.
O realiai, iš esančių darbų, nelabai yra iš ko rinktis... Moon darbas kitus lenkia gerokai ir nėra čia ką ir be pridurti... Tiesa, įdomumo dėlei galiu pasakyti, kad antrą vietą duočiau Squall - Battle Royale.

Abalys
2014-02-10, 21:25
Man labai gaila, kad į TOP'ą nepateko Abalio - How I feel..iš visų 1x1 AMV kovų tai buvo mėgstamiausias darbas.

Taip jau gavos... Komisija paminėjo skirtingus 3 mano darbus, o ne vieną geresnį... Eh... Jau kai nesiseka - tai nesiseka. :D

Moon
2014-02-10, 21:38
Taigis taigis o mano favoritas bus wingweaverio darbas Not this time. Zinoma taip pat neblogas buvo ir Squall gal butu buves dar geresnis jei butu sukovojes su manim :D but oh well... Tai va vienintelis turbut Not this time amv kuri perziuriu karts nuo karto turbut mano angst spirit verzias laukan :D
Anyway juokingiausia kad nei vienas Pearliik prabalsuotas amv nepateko ir kad Abalio nematyt :D Smagus sitas dalykas tikrai :D

Squalleh
2014-02-12, 10:41
savaime aisku, kad moon darbas geriausias.

O realiai, iš esančių darbų, nelabai yra iš ko rinktis
Jeigu viskas būtų savaime aišku ir nebūtų iš ko rinktis - gija neegzistuotu. Biški lengviau su tokiais pasisakymais.

Zx-Shade
2014-02-12, 12:54
Wingweaver - Not this time, not here man visus nurunge. Patiko labai klipas, graziai sumontuotas, gal neisbaigtas truputi, bet vistiek nustebau pamates amv su screamo elementais dainoje ir dar graziai sumontuota. Viska kita kai ziurejau nu sorry bet nieko naujo nepamaciau ir vos tik isgirdau dainas kazkaip net nebeliko jokio ispudzio ir noro toliau ziuret.

Moon
2014-02-17, 00:18
Truputi pakomentuosiu apie darbus nes Abalys liepe >.>

Apomas toks svelnumo isikunijimas. Visad kai matau jo darba isivaizduoju ka nors svelnaus. Ir nors vis tiek pakankamai daug edgy action vis tiek kazkaip svelniausias darbas is visu. Aisku nera tai blogai, ypac tiems kam patinka romantiniai sentimentalus amv :} Na ir nenustebau kad ramesnes vietos labiau patiko sitam amv, tokios su trupuciu mistikos ir kazkokios nostalgijos, manau.
Squall tai savam stiliuj kaip visad, toks stiliovas darbas :D Tik kad zinai truputuka dinamikos truksta, nu zinai. Norejos daugiau creepiskumo su situo amv, nors net neisivaizduoju ar tau patinka tai isvis. Sakyciau gal sukurk jau ka nors vel!
mmm wingweaverio darbas. Mano favoritas. Tokia mesmale, bet tiek daug minciu kyla ziurint :} Ir kas be ko daina to reikalavo tai tik pliusas uz tai. Manau zinai ir taip savo kurimo stiliu ir kas svarbiausia kad zmonems tai labai patinka :}
TrXdorif kaip ir skaitytus naujokas, nu vis dar vadinsiu naujoku. Grazus tavo stilius, svarus toks. Linkeciau tik tobulet ir megint save ir kituose amv zanruose, nu zinai nebutinai rimtai bet kad ir for fun. Gal atrasi kas labiau tave traukia :}

Is tikruju visi autoriai savotiski, kiekvienas turi aisku savo stiliu, tai manau didelis pliusas kad ryskiai matos is darbu :} Sekmes chebra !

JaKeGirl
2014-02-20, 01:33
Susidėliojau čia esančius AMV tam tikra skale, pradėsiu komentuoti nuo prasčiausio čia esančio darbo ir baigsiu geriausiuoju. Na , tikriausiai neturėčiau čia vartoti tokio žodžiu,kaip prastas, nes čia jau best of the best. Tai mano nuomone darbai išsidėstę būtų šitaip:
1. Moon - Run Into Tommorow
2. Wingweaver - Not this time, not here
3. Squall - Battle Royale
4. TrXdorif - I don't even...
5. Apomas - There's no answer
Po šito išsidėstymo daugelis galite ,net nebeskaityti, nes čia jau kaip ir viskas aišku. Na, o dabar trumpai apie darbus... Dar sykį? Kitomis akimis, kitu laiku, tikriausiai - su kita nuomone.

There's No Answer

Bendrai apie patį AMV, iš pirmo karto peržiūrėjus,kokia nuomonė susidarė. Taigi, šitame darbe tavo pagrindinė problema, mano atžvilgiu, buvo per ilgos scenos veiksmo reikalaujančiose vietose. Pas tave tikrai pagirtinos lėtos dainos vietos, jos išpildytos puikiai. Gal šiek tiek per tamsios, bet atmosfera tose vietose tikrai žavėjo ir gniaužė kvapą, deja, action ten labai nelipo. Tavo AMV nebuvo vientisas, jis liko kaip sukapotas į action ir slow dalis,kas manau labai gadina bendrą vaizdą. AMV turi plaukti, tiesiog visas klipas , viena scena kabintis už kitos ,viena išplaukti iš kitos. Viskas turi rištis. Pas tave buvo,kaip su kirviu atskirtos action ir slow vietos. Taigi didžiausias minusas, tai AMV netolygumas ir per ilgos scenos. Galiu pasakyti,kad daina tikrai sunki ir labai pagirtina,kad sukūrei kažką tokio būdamas naujoku ,kas užkopė į mūsų best of the best! Sveikinimai. Tačiau man trukdė per tamsus coloring, šiek prastokas sync action vietose ir per ilgos scenos action vietomis. Tau koją čia pakišo action. Slow partai išpildyti puikiai, gal tik reikalavo šiek tiek kameros judesio. Fainiausia klipo atkarpa : 0:44 - 0:50 ! Gražu. Užburia tiesiog.
Na, o dabar tikriausiai keista , dabar komentuoti tavo tokį darbą, kai matau kiek tu jau daug esi pažengęs šioje srityje. Progresas pas tave stiprus ir jei nepabijosi būti aktyvesnis šiais metais AMV kovų fronte, tikrai pakliūsi į sekančius best of the best rinkimus. Linkiu sėkmės tolesnėje kūryboje ir didžiausi sveikinimai , pakliuvus čia - į topų topą! ^^

I don't even...

Mane visada žavėjo, žavės ir žavi tavo žaidimas su scenomis! Ne gana to,kad pasirinkimas scenose tavo yra kruopštus, originalus, savotiškas ir tuo pačiu unikalus, tai dar jų apdirbimas, duoda tokį fatal blow. (Aš tikiuosi,kad gerai panaudojau šį išsireiškimą) Pagreitinimai vietose, scena einanti priešingai, pasikartojančios tos pačios scenos ar lėtesni , ar random still kadrai, taip gražiai susilieja į visą darbą ir gaunasi labai kabinanti ir atpalaiduojanti visuma. Darbas pats ramina, gražu žiūrėt. Galiu palyginti su apomo darbu ir pasakyti,kad va toks darbo pateikimas ir išpildymas man patinka. Turiu omeny,kad darbas tiesiog plaukia, viena scena po kitos, vienas kadras po kito. Tavo scene selection'as vienas iš rimčiausių, kuriuos mačiau Lietuvos kūrėjų akiratyje. Vietomis gal kliudė šiek tiek per staigūs flashiukai ar kameros judesiai, bet tai yra senai pataisyta ir dabar esi smarkiai patobulėjęs. Gal vietomis užkliuvo tas toks staigus spalvų gamos pasikeitimas iš šviesios klipo pradžios į tamsią, bet labai patiko pradžioje parinktos spalvos. (o gal jos tokios originaliai yra?) Bet tas smėliškumo atspalvis , tiesiog tobulas. Žodžiu, šaunuolis. Darbas tikrai gražus.
Apie patį editorių šnekant, tai žmogutis išleidžia retai savo darbus, nes ilgokai prie jų sėdi, bet tavo AKROSSCON2013 darbelis tavo stipriausias smūgis ir tikrai daug kam galėtų čia išspardyt penktąją. Šaunuolis , didžiausios tau sėkmės kūryboje ir neišsisemk! Stebink ir toliau mus savo smegenis maišančiais ir akis glostančiais darbais.

Battle Royale

Na va, priėjom ir prie Squally darbelio. Nu gi gražu žiūrėti, nors manau toje kovoje būčiau balsavusi už Abalio darbelį. Kiek ir pats minėjai, čia savo pilno potencialo AMV kūrime neparodei ir savo visų jėgų ant Abalio neišliejai. Galiu pasakyt,kad man patiko parinkta raudonos spalvos tematika, coloringas , nors aš dažniausiai esu prieš tokius dalykus dėl savo kreivo požiūrio į spalvas. Manau nieko nenustebinsiu jei paminėsiu,kad mėgstamiausios mano vietos AMV yra apdirbtos su manga. Bet tiesiog ir durnam aišku,kad jei visas klipas būtų nusėtas tavo mangos scenomis , tai jis būtų nedinamiškas ir nuobodus, ko dabar nėra. Bet vistiek jaučiasi per didelis skirtumas tarp epic mangos vietų ir MARVEL scenos ir tų still kadrų, kurios pagražintos keliais į ritmą mušančiais overlay'ajais. Tiesiog, gal kažkaip reikėjo sulyginti, kad tų scenų edit lygis taip nesiskirtų. Na, tikriausiai nemoku pasakyti, to ko noriu. Bet apskritai paėmus darbas gražus, išpildytas, tiesiog kelios vietos tave numušė žemiau wingweaverio.
Žodžiu, Squally, rodyk daugiau savo epiškų darbų , stebink publikas, kapok visus iš kelio ir toliau sėdėk kalno viršūnėje, kol tavęs ateis koks pienalūpis jauniklis ir bus numuštas žemyn. Lauksim tavo darbų! Dar kartą sveikinimai pakliuvus į topą, nors nemanau,kad tuo reikia stebėtis.

Not this time, not here

"...And I've kept it bottled down
But not this time, not here..." Damn, vien šitie žodžiai jau pasako AMV reikšmę. Švarus, action dabar su istorija. Youtubėj retai rasi kažką as good as that. Žinoma, konkursiniuose pasiknisę,mes dar ne tokių rasim. Net manau neverta minėti,kad įsimylėjau tavo mask transitionus . Mėgstamiausi tai apie 0:23 su peiliu ir garais ar dūmai ar dulkėm ten ir 0:47 tas kur išmaskinai pagr. veikėją ir dar flashukas.. uhh perfect. Labai gražiai paišėsi tas kitoks anime piešimas , taip pat labai gerai panaudotos scenos iš kitų anime. Norėčiau pamatyti daugiau tavo darbų su istorija. Manau, tau koją pakišo per greitas tempas , nes žmonės tada nelabai išžiūrėjo pateiktą istoriją. But don't you dare to give up! Tavo stilius yra savotiškas, jei žadi dar toliau jį tobulinti ir progresuoti jame,tavęs tikrai laukia ir taip jau artima Lietuvos editorių viršūnė. :) Good luck boy~

Pastebėjau,kad kuo toliau komentuojant, tuo sunkiau parašyti kažkokius tai darbuose esančius trūkumus ar tiesiog kažką ,kas galėtų padėt jums tobulėti. Na tikriausiai labai atsiprašau, visų pirma darbai senoki daugelio, tai jūsų gabumai tikrai pakitę, o antras dalykas, tai darbai yra geri ir aš dar negreitai pasieksiu tokį lygį, kuris galėtų pamokyti jus visus kažką naujo. Bet ačiū , visiems kurie paskaitėte iki čia. Dabar prieisime prie trumpo, geriausio darbo aptarimo. O gal greičiau pasiseilėjimo,koks jis gražus, nes ką ten be aptarti yra sunkiai nusakoma, nes neberandu žodžių šiems darbams.

Run Into Tommorow

Na, brangioji, visų pirma sveikinu tave su artima pergale! Manau daugelis nesistebi,kad tavo darbas laimi. Visų pirma, tai pilnas , lengvai susižiūrintis, nuotaikingas ir rimtas darbas ,kuris neturėjo šanso pasirodyti savo kovoje. Jei nesuspardei Squall'o kovoje, tai suspardei jį čia ir dar tris likusius darbus. Šaunuolė. Moterytės valdo! Niekada neabejok savo gabumais ir kurk toliau,kaip kuri. Norėčiau daugiau tokių rimtų darbų iš tavęs. Galiu drąsiai sakyti, kad tavo darbas man yra stiprus pavyzdys, nes visada norėjau iš savo darbų būtent tokio konteksto. Su skatinančiu, gražiai bei paprastai pateiktu tekstu ir gražiais vaizdais ,kurie sudaro atmosferą, kuri porai minučių atplešia nuo realybės ir paneria į mintis kelioms valandoms. Verčia susimąstyti. Gal kada nors ir man pavyks sukurti kažką tokio,kas žmones priverstų pamiršti aplinką ir labai įtrauktų. Šaunuolė. Tu esi verta pirmauti šioje kovoje. Sveikinimai, Moon.

Taigi, ačiū visiems skaičiusiems, ir ačiū visiems editoriams, kurie leido šiai gijai gimti. Ir toliau būkite aktyvus kovose, peškitės, įrodinėkite, kuris už kurį geresnis ir lepinkit mūsų akutes gražiais ir tvarkingais darbais ,kurie neblogai pasispardytų ir užsienyje. Nes jūs geriausi iš geriausių!

Aš dievinu tai, jog Ridy pirmame poste pasirinko oranžinę spalvą. Ji nuostabi. -drools-

slicKrox
2014-02-21, 22:43
Nugalėtojas kaip ir aiškus, o gaila, tikėjausi kiek aršesnės kovos. Apie Moon darbą jau komentavau, tad neminėsiu to paties du kartus.

Labai patiko Apomas - There's no answer. Be galo įtraukianti pradžia ir gaila jog vėliau kiek statiškos kovos po truputi naikina visą atmosferą...

Battle Royale iš karto matosi jog tai Squall stiliaus darbas. Gražūs, kūrybiški ir ne vieno sluoksnio sulieti perėjimai. Iš mano pusės galbūt klipui reikėjo duoti kiek greitesnį tempą.

Wingweaver - Not this time, not here nors po kelių dešimčių sekundžių atrodo jog tai dar vienas standartinis action AMV, tačiau po kelių akimirkų pradedi suvokti jog tai geriausias kokybės - montažo - perteikimo santykio darbas. Netgi nustebau jog AMV kovai per tokį trumpą laiko tarpą sukurtas toks pilnavertis ir pilnai išpildytas darbas. Už tai mano balsas eina šiam darbui.

TrXdorif - I don't even... Pasakysiu atvirai jog man darbas patiko iki 40 sekundžių, o po to tikėjausi perteikimą kiek kitaip matyti... o pabaiga tikriausiai silpniausia šio darbo dalis. Labiausiai trūksta padoraus užbaigimo.

Abalys
2014-02-22, 20:23
Šį kartą kuklokas komentaras...

Balsavimas sakyčiau parodo teisingą top5 išsidėstymą. Moon - Run Into Tommorow darbas neabejotinai tampa 2013 metu nugalėtoju. Tas iš tikro buvo aišku jau nuo pat pradžių... Sunku pasakyti ką jame galima būtu keisti dėl geresnio rezultato, o ko reikėjo privengti - jis susižiūri lengvai, nekliuva jokia detalė, jokia scena! Viskas vietoje ir viskas laiku. Tai - klasiškas AMV, kurį dar ilgai atsiminsime mūsų mažoje bendruomeneje bei jį, kaip pavizdį ką mūsų veteranai sugeba, kartu su kitais Lietuvos AMV bendruomenės šedevrais rodysime ateinančioms kartoms! Labai abejoju ar Squall būtu atsilaikęs prieš tavę... Bet deja... O nusimatė dieviška kova. Turbūt net Miyatai būtu sunku pasakyti, kad kovose kokybės 0. :D
Prakalbus apie Squall - jo darbas, Battle Royale, mane asmeniškai kiek nuviliantis dėl per lėto tempo ir neatšlifuoto veiksmo. Neskaitant to - jis mums pasiūlė išskirtiniausius ir skaniausius "Motion graphics" fragmentus, kurie turbūt ir nulėmė jo pergalę prieš mane kovoje. Eh... Aš to dar nepamiršau... Dar susidursime... Ir nepamiršk - bus jau mano daina! <- Šitoje teksto dalyje aš turėjau kalbėti apie Wingweaver darbą - "Not this time, not here", kuris beje, yra vienintelis TOP5 darbas, kuris savo originalią kovą pralaimėjo. Kiesta, ar ne? Bet nesvarbu... buna magijų ir man pačiam asmeniškai jo priešininkės, JakeGirl, darbas atrodė solidesnis nei šį mėsmalė... Mėsmalė... Mėėėėsmalė... Būtent tai kas Wingweaver daro išskirtiniu - tas individualus action montažo elementas. Jis vienas vienintelis toks Lietuvoje. Ekrane vyksta daug ir labai greitai! Darbas tikrai neatpalaiduojantis kaip Moon - Run Into Tommorow, bet vistiek yra skanus ir įdomus. Nepamirškim dar, kad šis darbas yra ir su istorijos elementais. Kiek prisvilusiais, bet yra...
P.S Kas jei sukūrtum atpalaiduojančią mėsmalę? ... Čia turbūt būtu tas pats kas dalinti iš 0, ar ne?
Prie atpalaiduojančių TOP5 darbų prirašyčiau TrXdorif - I don't even. Gražus scenų pasirinkimas, muzikos sinchronizacija bei kažkoks... Paslaptingumas jį žiūrint. Toks pats paslaptingumas kaip ir žiūrint Moon darbą. Jis susižiūri labai lengvai ir yra labai skanus. Iš visų darbų turbūt panašiausias sava atmosfera į TOP5 šeimininkę. Darbas vertas TOP5 geriausiųjų pozicijos!
Na ir galiausiai: Apomas - There's no answer - turbūt papraščiausiai atrodantis (apgaulinga) iš visų TOP5 darbų, parodantis dar vieną būdą kaip įgyvendinti action amv. Parodantis, kad mėsmalė - nėra būtina norint gero veiksmo! O ką jau kalbėti apie tobulą raktinę sceną su traukiniu, sulėtinimu ir šviesa... Bendrai paemus, autorius visados mokėjo parinkti tobūlas raktines scenas. Savo talentu dalinasi su TrXdorif. Kodėl jums nesusikovus? Scene selection madness garantuota!

Liko dar kelios dienos balsavimui. Norėčiau paskatinti nebalsavusius - prabalsuoti, nepakomentavusius, bet norinčius pakomentuoti - pakomentuot. Kiekviena nuomonė svarbi ir įdomi. Pati laimėtojo pozicija gal ir nepasikeis, bet apatinės pozicijos dar gali trupūti pasimėtyti. Na... Bet kad ir kaip bus, kad ir kas paklius ant TOP5 dugno - nenusiminkite. Vien pakliuvus į šį TOP5 galit savę vadinti nugalėtojais. Jūs šiais metais būvote geriausi! Ačiū, kad kūrėte, kad dalyvavote ir nugalėjote. Tikiuosi, kad ir šiais metais būsite aktyvus ir ištroške išbandyti savo jėgas!

Abalys
2014-02-25, 19:10
Balsavimas baigtas

Pagaliau balsavimas pasibaigė. Geriausiu 2013 metų amv kovų darbu nenugynčiojamai tampa Moon - Run Into Tomorrow! Sveikinu su triuškinančia pergale, Moon! Tikiuosi atpirks tau nepavykusią kovą su Squall. 2013 metai atitenka tau - tu esi šio karo lauko karalienė!
Antroje vietoje lieka Wingweaver - Not this time, not here. Skirtumas balsais nuo pirmos vietos... nelabai mažas, bet vistiek antra vieta yra pagirtinas dalykas tarp tokių stiprių darbų. Sveikinu!
Trečioji vieta: Squall - Battle Royale. Puikus "motion graphics" pavizdys, vienintelis ir nepakartojamas 2013 metais! Tikėkimes tokių įdomių kompozicijų ir daugiau. Sveikinu, Squall!
Ketvirtoji vieta: TrXdorif - I don't even... Nelabai gražu balsuoti už save, hah? Na... vistiek sveikinimai pakliuvus į šį topą.
Penktoji vieta: Apomas - There's no answer. Nenusimink... Tu nesi pralaimėtojas. Tu - vienas iš geriausių! Šaunuolis!

Vienintelė Moon šį kartą gauna pergalės tašką. Nei vienas iš dalyvių pralaimėjimo į sąskaitą negauna - juk jūs visi šiais metais skaitotes geriausi.
Taip pat didelis ačiū visiems balsavusiems. Dar didesnis ačiū visiems pakomentavusiems!

Jei kyla klausimų, minčių, įdėjų ar rekomendacijų dėl tolesnio šio projekto vystymo, galimų ateities "Best of The Best" kovų - nesidrovėkite, rašykite čia arba man į PM. Vertingos nuomonės visados laukiamos.

TrXdorif
2014-02-26, 19:57
SVARBU NE DALYVAUTI, O LAIMĖTI, Rūkyk Apomai ;D