PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle : Denix vs JaKeGirl [PASIBAIGUS]

JaKeGirl
2013-10-23, 19:43
http://i43.tinypic.com/2ytspjl.png

Sveiki, AZ forumo lankytojai !
Taigi skelbiame naująją kovą, kurioje dalyvaus, kadaise susirėmę - Denix ir JaKeGirl . Taigi ar Denix dar sykį atplėš iš JaKeGirl pergalę? O gal JaKeGirlsugebės atkeršyti už praėjusią kovą? Tai nuspręsite tik jūs, mielieji žiūrovai ! :)

AMV žanras : neribojamas ;
AMV trukmė : nemažiau kaip viena minutė ;
AMV daina : Hurts - The Water (http://www.youtube.com/watch?v=ylwMslo_3PY) ;
Deadline : 2013.11.10

RINKIS NUGALĖTOJĄ !

Denix - depth's

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/y8qBPaAl_2g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

JaKeGirl - The Water

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/2d-KayWLK-s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

balsavimas vyks iki 2013.11.16

KOVA BAIGTA !

JaKeGirl laimėjo rezultatu 19:10 . Neslėpsiu, jog džiaugiuosi, atsiemusi savo pergalę, o Denixui linkiu tolesnės sėkmės kūryboje ir nekreipti dėmėsio į tokius pasisakymus , kaip "editinimas ne tau" . Ne jiems spręsti - ką ir kaip tau kurti . Ačiū visiems balsavusiems ir dar didesnis ačiū komentavusiems! Ir toliau laukiame jūsų aktyvumo AMV kovose, nes tik jūs verčiate mus judėti toliau. :)

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kov%C5%B3-statistika)

VikiChan
2013-10-23, 19:59
Ak, pamačius šitos dainos pavadinimą iškart į galvą šauna Umikos darbas pavadinimu "14th". Tikiuosi LABAI gražių darbų :3 Sekmės abiems.

P.S. tau, Grėtut, trūksta vaizduotės rašant kovų aprašymus D:

JaKeGirl
2013-10-23, 20:01
Taip, taip. Visai pamiršusi apie jį buvau. O mes sausainių už gerus darbus gausim ? :D

VikiChan
2013-10-23, 20:03
Gal >w<

JaKeGirl
2013-10-23, 20:13
P.S. tau, Grėtut, trūksta vaizduotės rašant kovų aprašymus D:

Jei abu koordinatoriai, temas vestų vienodai,tada jokios įvairovės nebūtų. Neliesiu aš čia į lankas, kaip Ridy. Va jums bus priežastis labiau Abalio aprašymų laukti. Ir aš ne Grėtutė. :hmm:

black_leja
2013-10-24, 00:10
laukisu graziu amv su nekantrumu

JaKeGirl
2013-10-24, 00:42
Ačiū, Lėja. Palaikymas visada svarbus !

Abalys
2013-10-24, 01:32
Senai mačiau Denixą ;D
Sveikas sugrįžęs į mūsų kovų frontą. Žiūrėk... apgink savo pirmąją pergalę prieš Gretą. Jei galėjai kartą... Manau galėsi tą ir pakartoti. :)

JaKeGirl
2013-11-04, 18:57
Abiejų dalyvių nutarimu deadline nukeliamas į 2013.11.10

JaKeGirl
2013-11-10, 19:06
RINKIS NUGALĖTOJĄ !

Denix - depth's

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/y8qBPaAl_2g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

JaKeGirl - The Water

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/2d-KayWLK-s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

balsavimas vyks iki 2013.11.16

wingweaver123
2013-11-10, 19:18
CHOOSED

JaKeGirl
2013-11-10, 19:36
Nuuu gi nebemuškit manęs, žinau, žinau. ;A;

heawenangel
2013-11-10, 20:42
THESE are good. Nors man jie kai kuriose vietose per ne lyg užryškinti (is that even a word?)

Abalys
2013-11-10, 23:30
Woah... Čia tai darbai gavos. Abu parodėte kažką ko tikėtis tikrai nesitikėjau. Sakyčiau - viršijote mano lūkesčius. Stengiuos per daug neišsiplėsti apžvelgiant darbus :) O gal kaip papuls...

Denix - depth's
Ne jau nejauti nei trupučio pagarbos sau ir savo darbui, kad ji vadini iš mažosios raidės - kvaila priežastis prisikabinti... Labai gražios, šiltos spalvos - išskirtinis šio taviškio amv bruožas... Nors ir pačios spalvos nėra tobulos ir niekur nematytos. Kadras 0:04 - 0:06 yra geras pavizdys to, kad vietomis trūksta papildomo darbo prie spalvų. Tokių pavizdžių yra ir daugiau... Gerai parinktas source, ko deka gaunasi: įdomi sinchronizacija, išlaikoma harmonija tarp vaizdo ir dainos - kadrai nesikeičia per greitai, viskas bent mano akimis atrodo, kad taip ir turi būti... Nėra kažkokių kadrų, kurie savo struktūra per daug skirtusi nuo kaimininių kadrų. Apskritai, visas darbas gan saugiai kurtas, nesistengiant parodyti per daug... Ir... Nesistengiant kažko nerodyti. Ką galiu pasakyti - šaunuolis! Švarus, žiūrimas ir įdomus darbas! Laikas jį žiūrint tikrai neprailgo. Pradėtu mąstyti, kad su šiuo anime galima belekokią įdomią dainą paversti į labai įdomų amv. Jis tiesiog pilnas įdomių kadrų... Ir dabar tas tau labai pasitarnaus ;D

JakeGirl - The Water
Laaaabai drąsus ekspermentas... Ir žinoma - drąsa atnešė ir techninių klaidų. Pasakojama istorija - labai gera. Nors ir iš pradžių ją supratau kiek kitaip nei pati esi parašius youtube aprašyme... Aš pagalvojau, kad Haru rimtai Taigą nužudė tempdamas ją į dugną, kol jį vos gaudė kvapą paviršiuje... Ir... Čia susidūrė 2 anime... Tai turėtu būti kaip crossover... Ir ko tam 'crossover' labai trūksta... Tai daugiau kadrų, kur skirtingų anime veikėjai būtu kartu. Dabar tokį aiškų, bet vistiek gan saugiai padarytą kadrą užmačiau tik vieną (1:10). Šis kadras beje atliktas techniškai netvarkingai dėl sluoksnių judesio. 1:16 - būtu buvęs labai geras perėjimas, jei būtum jį atlikus teisingai... Dabar te yra to perėjimo griaučiai. Ai dar vietomis nespėju perskaityti teksto... Ir tikrai nesiruošiu atsukinėti video dėl to - aš žiūrovas, aš noriu atsipalaiduoti žiūrint, matyti kaip viskas liejasi išvien, o ne vos užmačius tekstą - stabdyti video bijant, kad jis per greitai pradings. Taip pat - blogas dainos kirpimas jau amv artėjant prie galo... Toks paprastas dalykas, daug kartų sakytas, bet... NAUDOK AUSINES DIRBANT SU GARSU!

Verdiktas
Abu šios kovos darbai yra žiūrimi, įdomus ir saviti. Abu verti dėmesio ir pasirinkti laimėtoją gan sunku. Abų kūrėjai manę nustebino... Rimtai... Abų kažką parodė, nors ir kai kas iš jų savo darbą nuolatos keikia... Denix pasirinko saugu būda skintis kelią link pergalės, kol tuo tarpu JakeGirl pasirinko pasielgti labai drąsiai ir netikėtai - su ekspermentu... ir oooooi kokiu ekspermentu! Ir kas svarbiausia - jį išpildė tikrai neblogai. Nors ir crossover to nepavadinčiau. Čia tiesiog amv su tikrai galinga istorija. Pas Denixą istorijos tuo tarpu neradau... Labiau įdėja... Ir tai nesu ją tikras. Gal tai tik mano vaizduotė, o gal Denix tikrai kažką parodyti norėjo. Žodžiau, šia kova esu labai patenkintas ir abiems norėtusi paspausti letenas. Nežinau kiek stengiatės... ar stengiatės... Gal čia tik akla sekmė, bet... Dammit... Tikrai šauniai padirbėjote. Taigi, savo balsą atiduodu JakeGirl už labai drąsu darbą, kuris manau visgi yra stipresnis už Denix darbą. Tu tai ypač šaunuolė (http://www.youtube.com/watch?v=-yNhl8wT3Pc)!

Squalleh
2013-11-11, 10:06
Kas iš jūsų pasiūlė šia daina?

denix2
2013-11-11, 13:25
Kas iš jūsų pasiūlė šia daina?

As dainoms nereiklus (ziuriu kaip i isuki kuriu su bet kuom), todel rinkosi JaKeGirl

Moon
2013-11-11, 23:56
denix, man siaip visad idomu budavo kodel zmones priskiria unlisted savo darbams, negi gedyjames? :D Anyway amv susiziurejo smagiai be jokiu sunkumu. Atmosfera plius minus pramuse, neskaitant tu scenu kur traukia krauja beganti is nosies atgal, atrode kaip snarglys >.> bet nieko tokio. Ir siaip gale jau truputi komiskai atrode krentantis kunas. Nieko ypatingo bet nieko ir nereikejo ane? :}

JakeGirl, na truputi forcinta drama buvo bet neprailgo ir tavo darbelis. Matosi tikrai stengeis sukurti grazu amv, tik nepyk bet toradora anime man visiskai netiko, tiesiog krito is bendro vaizdo, kad ir kaip graziai ikomponavai... Ir link galo nepatiko kalbantys personazai >.> Mano manymu reikejo isvengt to.

Apibendrinus balsuoju uz Jake, nes idejo daugiau pastangu ir labiau atitiko daina, bent jau emociniam lygmeny.

Moon
2013-11-12, 09:57
Please, please prasau susilaikyt kalbant apie zmogaus pastangas next time. Visiems.

Zmogus A galejo praleist 150+ valandu ant vieno klipo, ir ziurejo i tai rimtai ir stengiesi is visu, kol zmogus B praleido 15 valandu ir viska dare tiap liap uzdaryta akim. Jai tau patiko zmogaus B darbas labiau, tai super! Bet jai nezinai tiksliai kas kiek stengiesi, kiek valandu idejo, nereikia apie tai kalbet. Reikejo sakyt kad darbas svariau/idomiau ziurisi, o ne tai kad neidejo pastangu.

Oh Miyata Miyata... Jei tas tavo A kurejas praleido 150 valandu ziuredamas i viena kadra tai nereiskia kad daugiau pastangu idejo :D Pas denix simple edit, nezinau ka tu ten dar izvelgi. Tu isvis bent darbus matei? :D

denix2
2013-11-12, 17:58
Most beautiful things are simple...

denix, man siaip visad idomu budavo kodel zmones priskiria unlisted savo darbams, negi gedyjames? :D Anyway amv susiziurejo smagiai be jokiu sunkumu. Atmosfera plius minus pramuse, neskaitant tu scenu kur traukia krauja beganti is nosies atgal, atrode kaip snarglys >.> bet nieko tokio. Ir siaip gale jau truputi komiskai atrode krentantis kunas. Nieko ypatingo bet nieko ir nereikejo ane? :}
Seip savo darba idejau unlisted nes ji pirmas padariau nu, kad anksiau laiko niekas nepaziuretu, o antra priezasti tesiog, kad man kazkaip nesavarbu ar kas ziuri ar ne linkus idomesniu darbu visada duodu anime zonoj to ir uztenka man youtube fanu nereikia :D o trecia priezastis tesiog veliau arba uzmirstu arba tingiu padaryti i global :D

Squalleh
2013-11-13, 13:18
Kažkaip nelabai man patiko kova, tad daug nekomentuosiu.

Pas denixą viskas paprasta ir kažkaip meh, ypač turint omeny kiek jau yra tokių klipų su Genius Party.

Pas Jake visa drama yra apibendrinama taip:

http://global3.memecdn.com/she-used-to-drink-water_o_1516853.jpg

Nu ir Umika siunčia linkėjimus.

JaKeGirl
2013-11-13, 22:38
Nuuu, Squalli, jis baseino vandens tai negeria. :D
Nu ir Umika siunčia linkėjimus.
huh?

black_leja
2013-11-13, 22:44
awsome kova. labai patiko abu darbai, vienas labiau emotional style (denix), kitas story (jake).
Pirmiausiai apie denix, labai patiko vaizdo pritaikymas prie muzikos, ir is pradziu maciau sokia tokia story bet tada ji kazkur dingo, labai grazios spalvos, manau kad palikti juodi tarpai amv per ilgi ypac paskutinis. Ir sis klipas man labiau primine emotional style, deja kazkaip i gala ta emocija irgi pasimete.

Jake awsome story, awsome emotions, ir viskas butu perfeckt jei ne tie ekrano susiaurejimai ir isipletimai.

Absurdëh
2013-11-14, 19:25
Can't wait to see something 'less dirty' from denix2 at AKROSS Con (and after a year of labor I suspect)

Most beautiful things are simple...
...it is hard to make simple things.

denix2
2013-11-14, 23:47
Can't wait to see something 'less dirty' from denix2 at AKROSS Con (and after a year of labor I suspect)

...it is hard to make simple things.
Gaila bet savo pazado del across negalesiu igivendinti siems metams nors ir dalivauju bet su kita ideja kuria galeciau pritaikiti savo tingumui :D

denix2
2013-11-15, 10:01
Why even bother

Why not ? Darau tai kas man patinka savo laisvu laiku...

Apsispresk, tau tai patinka ar tu tingi tai daryt. Jai tau patiktu tu netingetu ir darytum rimta darba. Koks tau tolkas daryt kazkoki mediocre sh? Kas cia patinka? Jai patiktu turetum stengtis is visu ir visada savo geriausia ideja naudot, o ne taip "ai tingiu siais metais gera daryt, davai darysiu ka nors lengvo ir mediocre". 0 logic.
Dont search for logic tesiog projektui kuri norejau daryti siems metams neturejau nei laiko nei resursu...

wingweaver123
2013-11-15, 22:34
dude kas tau nesiseka..pms? kaip zmogus nori taip tegul kuria, cia ne darbas, o hobis. atsibusk. jei zmogus nori sukurti ka nors lengvo, nesukuriant sau dideles apkrovos ar streso, tai kodel jis to negali padaryti? ir is vis kas tu toks, kad aiskintum jam koki amv kurt ar ne. del darbo kritikos, klaidu komentavimo ir patarimu tai suprantu, bet del tokio uzsipuolimo ir lyginimo su zeme tai issibadyk akis geriau ir nebeziurek tu amv.
P.S. idomu ar pats kazka bent mediocre sukurtum. visu pirma ne visiem zmonem ir iseina kazka gero sukurt, bet tai neturi ju sustabdyti nuo tolimesnes kurybos jei jie to nori. o tuo labiau ju sustabdyti negali ir tu.

Squalleh
2013-11-15, 23:34
Miyata, kas tau yra? O_o Nenori jis laiko skirt rimtiems amv - tegul neskiria, čia jo sprendimas. Taves jis išvis nu niekaip neliečia.

Kazu
2013-11-16, 04:54
Pala pala.... amv kurimas gi ne kazkoks darbas uz kuri tau bus sumoketa. Kodel dbr jis turi sedet ir stengtis ka nors superfreakinepic sukurt kai jis to nenori? Gal jis pats nori ka nors lengvesnio. Nesvarbu ar tingi ar ka? Cia gi jo reiklas. Kam dabar taip dramatizuoti. Argi AMV kurimas neturi but for fun? Be reikalo uzsipuolei ant zmogaus, bro.

Abalys
2013-11-16, 11:30
Chebra, gyvenkit draugiškai. Geriau darbus pakomentuokit...

Absurdëh
2013-11-16, 11:50
Taip. Tikriausiai apibendrinimas lieka:
[The Water][Drama]
[-] irrelevant effects -> numerous technical mistakes -> stylistical & visual confusion;
[+] compatible m/v, alternate story-line; attention to 'details' (relatively).

[depth's][Sentimental]
[-] improper color adjustment, slightly prolonged & inconsistent scene changes, worn-out source;
[+] holds atmosphere, minimalistic approach, reasonable scene selection...

VikiChan
2013-11-16, 20:30
Toks jausmas lyg praleidau kokį pasaulinį karą O_o

Why even bother, isvis nedalyvauk tuomet. Sustok kurti, ne tau amv kurimas
... Man trūksta žodžių. Gyvenime aš nesu mačius tokių asshole. Galėtum tu tada nekomentuot - juk jei nieko gero neparašai, tai kam tada išvis kažką rašyt?

Dwesk
2013-11-16, 21:04
Chebra, gyvenkit draugiškai. Geriau darbus pakomentuokit...
Vis įdomiau nei circklejerk'as ;)

JaKeGirl
2013-11-17, 13:44
KOVA BAIGTA !

JaKeGirl laimėjo rezultatu 19:10 . Neslėpsiu, jog džiaugiuosi, atsiemusi savo pergalę, o Denixui linkiu tolesnės sėkmės kūryboje ir nekreipti dėmėsio į tokius pasisakymus , kaip "editinimas ne tau" . Ne jiems spręsti - ką ir kaip tau kurti . Ačiū visiems balsavusiems ir dar didesnis ačiū komentavusiems! Ir toliau laukiame jūsų aktyvumo AMV kovose, nes tik jūs verčiate mus judėti toliau. :)

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kov%C5%B3-statistika)