PDA

Žiūrėti pilną versiją : Forumo "žaidimai" a.k.a. konkursai - taip ar ne?

Draconica
2013-09-26, 15:01
Galvojau, galvojau ir benaršydama šio bei to forume užtikau nemažai temų su idėjomis (įgyvendintomis ir nelabai) apie įvairius turnyrus/dvikovas/trikoves/keturkoves ir t.t. Ankščiau buvo žadėta/kalbėta/mąstyta ir man sakyta, kad kai kurie tokie forumo renginukai bus gaivinami ir etc. tačiau jokių ketinimų nematyti. Be abejo į viešumą šį klausimą kelti verčia noras pačiai kur nors sudalyvauti. Mano dar praeitą rudenį keltas parašų konkursas visiškai jokio dėmesio nesulaukė, tačiau mane aplankė idėja fix. Tiesiog kodėl nepadarius apklausos? Apklausa visai paprasta - forumo nary, pažymėk kur pats dalyvautum, jei vis dėl to "forumo renginukas" būtų gaivinamas. Taip bus aiškiau, kiek bent vienam "sužaidimui" galima tikėtis žmonių ir ar verta kažką daryti iš vis ^^

Beje, pabrėšiu, kad kiek man žinoma (skersai išilgai forumo netyrinėjau) visi tokie pasižaidimai be prizų, tiesiog skill'o parodymas ir panašiai. Esmė tame, kad net ir su prizais konkursai nelabai sulaukia dėmesio, o čia būtų tik dėl smagumo ir kas daugiau "like'ų" surinks.

P.S. Kol kas teradau tris iš tiesų pasimiršusius projektus, jei kas pamena ar žino daugiau - lai leidžia žinoti ir man ^^

P.P.S. Na ir jeigu vis dėl to atsirastų norinčių kažkur dalyvauti pirminius to "reikalo" organizatorius reikės griebti už ragų ^^

nemesis
2013-09-26, 17:51
Žinoma, būtų smagu karts nuo karto kažką pažaisti, bet tokie žaidimai užema gana daug laiko pasiruošti tiek organizatoriams, tiek ir patiems žaidėjams, o grįžęs po sunkios darbo dienos/paskaitų/pamokų ir kitokių veiklų, tikrai, švelniai tariant, pritingi, tad darai darbą "iš reikalo", kur dingsta visa žaidimo esmė - malonumas, to pasakoje krenta ir susidomėjimas, arba išvis nedarai. Tad šioje vietoje reiktų gerai pagalvot, kad patiems neapsikrauti ir kitų neapkrauti. O kiek aš lankiausi kituose forumuose, dominuoja trumpi ir jokios didelės idėjos neturintys spaminimo žaidimai, kuriems nereikia nei jokio pasiruošimo, nei didelio protinio mąstymo. O aš, jei norima idėjų, galėčiau pasiūlyti role playing žaidimus, tiesiog vedėjas sugalvoja vietą, aplinkybes, tikslą ir palieka visus kapstytis toje "smėlio dėžėje".

Draconica
2013-09-26, 17:56
Role playing man kažkaip niekada nelipo, o kiek forumų teko lankytis tai šis žanras miręs seniausiai. Na paveikslėlių turnyras tikrai daug minties nereikalauja, surenki pagal temą kas pačiam gražu. Spalvinimo? Pagalvot nebent reikia tiek, kokią kam spalvą parinkti. Na parašų kiek sunkesnis nes čia jau reikia idėjos ir jei nenori paskutino crap'o pateikt tenka laiką ir skill'ą įdėti.

Airiz
2013-10-01, 17:59
Pasigendama įvairovės.
Parašų konkursas - nedaug kas parašais užsiima arba daro jas kokybiškas, kitaip tariant nėra masinis hobis, galutinis rezultatas yra mažai dalyvių
Spalvinimo - em...o tokių būna?
Paveiksliukų - čia yra kur konkuruoti?
Viskas būtų ok jei būtų dar keletas konkursus jei minėtieji nesudomino.

Draconica
2013-10-01, 18:03
Taip, sutinku, bet juos sugalvoti reikia. Beto neturėtų jie būti per nelyg sunkūs, nes niekas užsiimti nenorės.
P.S. Spalvinimo kaip tokio konkurso nebuvo, tačiau tema yra.