PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle: DamnKazu vs Black_leja [PASIBAIGUS]

Abalys
2013-07-18, 22:07
http://i39.tinypic.com/14ctmo7.jpg

Black_leja galime praminti AZ kamikadze. Ji judino į kovą Squall'ą, ką galima prilyginti savižudybei. Po to nesekmingai išbandė savo jėgas prieš naujokėlę BananaPrincess. O dabar ir vėl "užsirovė" ant ypač stipraus priešininko - DamnKazu. Black_leja, tikiuos tu žinai kaip išminuoti įvairius sprogmenys, nes dabar susidursi su tiksinčią bombą. Sekmės, tau jos prireiks... O Kazu, tikiuos tavo mechanizmai nedalina atomų, nes taip nuo žemės paviršiaus nušluosi ne tik išminuotoją, bet ir viską stebinčius bei komentuojančius smalsuolius... Ir miestą... Gal net kelis... Joo...

Kovos informacija:
AMV Žanras: Neribotas
AMV Trukmė: Minimum 1 minutė
AMV Daina: Vexare - The Clockmaker (http://www.youtube.com/watch?v=-fhj30f3aJ0)
Deadline: 2013.08.08
KOVA BAIGTA!
Gėda DamnKazu už nepristatytą laiku darbą. Atrodo patikimas žmogus... Teisėjavo STARS, visų žinoma kaip tikrai nebloga editorė... ir štai! Spjūvis nuo jos į veidą savo priešininkei - Black_leja, bei visai likusiai LT AMV bendruomenei ir ją sekantiems žiūrovams. GĖDA! Pralaimėjimo taškas keliauja į jos sąskaitą bei vienu žingsneliu arčiau Gėdos Lentos. Kazu... mes tavim tikėjom.
Black_leja pristatė savo darbą, bet nesutinka nuo tokios kovos gauti pergalės tašką, todėl jo ir negauna. Pagarba už tokį žingsnį :)

Black_leja - Lost in paradise
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/AIs7Pzf5vAo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Norėčiau pranešti, kad Leja vis dar laukia jūsų nuomonių bei kritikos. :)
Prašome pakomentuoti.

Draconica
2013-07-24, 12:55
Teisingai sakai, Abaly, Black_leja tikrai kaip kamikadzė. Na, paskutinėje kovoje Kazu nieko neparodė, tad jei nepasitemps atsiras galimybė Black_lejai laimėti. Ot būtų smagu :D

EDIT: Pirmą kartą paklausiau dainos prieš pamatydama video. Na, dabar jau žinau ką norėčiau pamatyti.

Abalys
2013-07-24, 15:42
EDIT: Pirmą kartą paklausiau dainos prieš pamatydama video. Na, dabar jau žinau ką norėčiau pamatyti.

Turėsi kuom remtis komentuojant :3

Draconica
2013-07-24, 15:55
Na aš tikrai nenorėčiau, kad tai paveiktų mano vertinimą, o taip gali nutikti, nes dabar žinau ką noriu išvysti, ir jei to neišvysiu nusivilsiu ir man bus nesvarbu, kad žmogus gal visai kitaip įsivaizdavo :D Aišku, tikiuosi susilaikyti nuo to.

Abalys
2013-07-31, 17:08
Kovos deadline atnaujinimas

Vieno iš dalyvių pageidavimu, kovos deadline nukeliama į rugpjūčio 8 dieną. Oponentė su tuo sutiko.

Kazu
2013-08-01, 01:44
Na, paskutinėje kovoje Kazu nieko neparodė, tad jei nepasitemps atsiras galimybė Black_lejai laimėti.

jau atsirado :D free wins ftw!

Draconica
2013-08-01, 10:39
Oh you.:D

Abalys
2013-08-06, 22:52
Kovos deadline čia pat. Tikiuos niekas nepamiršo...

Squalleh
2013-08-08, 19:06
Ir kur?

Amberry
2013-08-08, 19:18
:c

Abalys
2013-08-08, 19:20
Ir kur?

Dar liko 4 valandos... Laukiam Kazu.

Abalys
2013-08-08, 23:16
KOVA BAIGTA!
Gėda DamnKazu už nepristatytą laiku darbą. Atrodo patikimas žmogus... Teisėjavo STARS, visų žinoma kaip tikrai nebloga editorė... ir štai! Spjūvis nuo jos į veidą savo priešininkei - Black_leja, bei visai likusiai LT AMV bendruomenei ir ją sekantiems žiūrovams. GĖDA! Pralaimėjimo taškas keliauja į jos sąskaitą bei vienu žingsneliu arčiau Gėdos Lentos. Kazu... mes tavim tikėjom.
Black_leja pristatė savo darbą, bet nesutinka nuo tokios kovos gauti pergalės tašką, todėl jo ir negauna. Pagarba už tokį žingsnį :)

Black_leja - Lost in paradise
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/AIs7Pzf5vAo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Norėčiau pranešti, kad Leja vis dar laukia jūsų nuomonių bei kritikos. :)
Prašome pakomentuoti.

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika)

Squalleh
2013-08-08, 23:34
Na man asmeniškai labai patiko 0:36-0:47. Ten pasakyta yra visko daugiau negu visame klipe.
Visa kita.. na ritmo nėra beveik absoliučiai, o tie ekranai labai jau.. nu ne į tema tiesiog. Jeigu visas klipas būtų ramus kaip pirma dalis - būtų daug geriau.

CemyCemy
2013-08-09, 10:03
Mano nuomone padaryti video tokiai dainai yra sudėtinga, nes aplink aišku ritmą eina ramus garsas ir norėtųsi, kad vaizdas atitiktų muziką. Gal būt reikėjo uždėti kokius nors efektus ir pnš. Bet darbas nėra blogas :) Mintys geros tik dar tobulėt yra kur ^^ Sėkmės tau Black_leja :sup:

black_leja
2013-08-09, 12:04
jeigu visas klipas būtų ramus kaip pirma dalis - būtų daug geriau.

cia spec dariau dual ritmus, emocijas ir pan nes visa tai suseina i galini sakini. tai buvo sioks toks eksperimentas.

norėtųsi, kad vaizdas atitiktų muziką. Gal būt reikėjo uždėti kokius nors efektus ir pnš.

na del synch jo prasilenkai kai ae ekranelius dariau, bet velaiu kai supratau kad priesininke paliko mane, tai buvo biski demotyvacija ir nusprendziau nevargti ir netaisyti. O del efektu galvojau apie juos bet nieko gerio nesugalvojau ir kazkaip nesinorejo perkrauti video bereikalingais.

Draconica
2013-08-09, 16:41
Na, pakomentuosiu trumpai, nes kovos laukiau, o gavau 1 iš dviejų žadėtų, ha ha. Pradžia tikrai daug žadanti ir maniau, kad net gi skaniai susivalgys romantika, kas mano atveju beveik neįmanomas dalykas, tačiau likusi dalis, t.y. antroji pusė kažkaip . . . fu. Nesiderina, nėra prasmės. Atvirai sakant net iki pabaigos nepažiūrėjau, nes taip nepatiko.
Na o Kazu manau tikrai norės atsigriebti, kad ir kokios tos priežastys kodėl jos darbo čia nėra.
Sveikinimai Lėjai dėl pasiryžimo ir punktualumo.

Aeval
2013-08-09, 17:15
Na, visai nieko, susižiūrėjo. Tik man norėjosi, kad video vieną mintį turėtų ir išpildytų, o dabar pradžia vienokia, kita dalis - kitokia ir jų niekas nesieja. O šiaip šaunuolė, matosi, kad žmogus tikrai dirbo, stengėsi. Vietos kur tobulėt tikrai yra, bet matosi potencialas. Lauksiu kitų tavo darbų :)

Abalys
2013-08-10, 02:19
Per daug stengsiuos nesismulkinti bei iš tuščio į kiaurą nepilstyti. Pasistengsiu viską kiek įmanoma kompaktiškiau aprašyti :)
Taigi... Pradėti norėčiau su pastebėjimu, kad nuo tavo pirmosios kovos amv prieš BananaPrincess, šios kovos amv tikrai gan smarkiai šoka į priekį. Ir tai žinoma yra tik pliusas... Deja tik, kad visgi neišvengei naujokui būdingų klaidų bei neapskaičiavai savo jėgų, todėl kai kurie padaryti pasirinkimai gal ir yra įdomus, bet iki galo neišpildyti taip kaip jų reikalauja daina. AMV iš tikro yra malonus žiūrėti iki maždaug 0:57... Prie to kas vyksta po 57 sekundės prieisime vėliau.
Kuom žavi tos pirmosios 57 sekundės? Tai turbūt atmosfera, kurią kūria muzika, o viską pastiprina paslaptingi vaizdai, kuriuos pakeičia "poros santykiai" (???). Su jais būvo bandyta istoriją kūrti. Visas amv aiškiai yra kelių istorijų kratinys... Nes ne vien šios poros jausmus bei išgyvenimus regime toliau. Ar tokia ir yra šio amv įdėja? Jei taip... ji man neatrodo pakankamai stipri... Tarp istorijų reikėtu ryšio, kurio dabar aš nejaučiu.
Grįžtu atgal prie pirmųjų 57 sekundžių... Laikas pakalbėti apie jų techniką. O čia regime "ghosting", kurį tau jau numečiau kaip panaikinti (ji regime per visą amv, ne vien pradžią)... Regime blogą Aspect Ratio (0:07, 1:19) arba užsilikusią pan/crop (SV), Scale (AE) klaidą - juodi šonai. Regime ir TV logotipus (tai yra blogai), bet kartu ir matome puiku scenų pasirinkimą, kurios sugeba sukūrti stiprią atmosferą... Visas sukeltas malonumas staiga krenta po 57 sekundės... Čia tu gal ir galvojai įdomiai... Stengeis kažką įmantraus sukūrti... Bet deja tau tas nepavyko. Daina pasidaro dramatiška - reik ir dramatiško vaizdo, o ne iš lėto beskraidančios gramozdiškos kameros 3d ekranų erdvėje. Bandančiai rodyti vis kitą istoriją, kurios tarpusavyje... nu man bent jau visiškai nesiriša. Ir nors ir rodomos istorijos būna pilnos greitų, pilnų veiksmo kadrų - aš nespėju atsigauti po labai prastai atlikto darbo su 3d erdve (tai labai rizikingas dalykas... ir tu nuo jo nudegei). Prie viso to dar prisdeda music sync nebūvimas... Bei net pagreitinti veiksmo kadrai (1:19 - 1:40). Kodėl?
Overall: Progresas pas tavę aiškus ir jis žengia į pliusą, bet vis dar yra daromos gan skausmingos klaidos. Dar tau praverstu mokytis pagrindų, o tik po to užsiimti sudėtingesnėmis įdėjomis (kaip sudėtingesni efektai, 3d erdvės komponavimas ir kameros joje valdymas)
Šį kartą tiek - sekmės tolesnėje kūryboje bei kovoje prieš Vykutią :)

black_leja
2013-08-10, 02:38
aciu uz kritika abalys atsizvegsim ir tobulesim ^^

Kazu
2013-08-17, 20:54
IM SO SORRY ;wwww; praziopsojau deadline (vel) + dar AZ nekrove T_T tai tik dabar tegalejau prisijungt ir paprasyt dyyyydelio sorry black_lejos uz mano siaubinga neatsakinguma :( na ir visu kitu, kurie lauke dar ir mano darbo. Taigiiii, i'm sorry T_T"

Puny
2013-08-18, 10:58
IM SO SORRY ;wwww; praziopsojau deadline (vel) + dar AZ nekrove T_T tai tik dabar tegalejau prisijungt ir paprasyt dyyyydelio sorry black_lejos uz mano siaubinga neatsakinguma :( na ir visu kitu, kurie lauke dar ir mano darbo. Taigiiii, i'm sorry T_T"

Yeah mate, sounds legit

Squalleh
2013-08-18, 15:48
Tai įkelk, jeigu buvai tiesiog praleidus deadline. Klipas gi yra?

Kazu
2013-08-18, 19:52
Yeah mate, sounds legit
yaaaa, legit :(

Tai įkelk, jeigu buvai tiesiog praleidus deadline. Klipas gi yra?

Tiek kiek buvau pradejus ir padariau (kol.taip.atsitiko.kad.tiesiog.pamirsau.ir.praziop sojau.deadline.vel) galiu ikelt ir parodyt : >