PDA

Žiūrėti pilną versiją : FREE! arba フリー!

Kaoru-chan
2013-07-12, 18:38
Kadangi kolkas neturime gero aprašymo, tačiau yra trumpas anime pristatymas Anime naujienų skiltyje, tikiuosi niekas neupyks jeigu pasiskolinsiu :3

http://i.imgur.com/QE3ag0S.jpg

Režisierius: Hiroko Utsumi
Studija: Kyoto Animation
Žanrai: Sportas, gyvenimiškas
Formatas: TV
Premjera: 2013-07-??
Papildoma info:
:AniDB: (http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=9858#) :MAL: (http://myanimelist.net/anime/18507) :ANN: (http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=15291)

Anime jau nuo pat pirmojo anonso tituluojamas K-on! alternatyva skirta merginoms.
Istorija suksis apie vaikinus kurie įkuria plaukimo klubą ir jų kasdienybę.

Ar kas jau žiūrėjote/žiūrite? Kokios nuomonės, kas patiko, nepatiko?

Asmeniškai buvau nusiteikus labai skeptiškai, ir net abejojau kad bus kažkas žiūrimo. Bet jau nuo antro episodo jaučiu, kad visgi čia tikras magnetas v.v trumpai tariant, nori nenori, net skeptiškai nusiteikųsi gali įtraukti. Įdomu, kaip istorija vystysis toliau.

O ką manot apie šį anime Jūs?

VikiChan
2013-07-12, 20:23
Na, Free yra toks anime, kuris skirtas tam, kad merginos galėtų pasedėt ir pasigrožėt gražiai nupieštais vaikinų kūnais. Iš dalies šis anime primena K-On (piešimas yra panašus). VISI vaikinai turi be galo mergaitiškus vardus, o rūbai egzistuoja tik tam, kad juos galima būtų vaizdingai nusimauti. Asmeniškai manęs jis neįtraukė.

Miesto_Druidas
2013-07-12, 20:46
Nelabai supratau... merginos žiūri skeptiškai į anime skirtą būtent joms? :) Niekam šiais laikais taip lengvai neįtiksi... Aš pakankamai esu teigiamai nusiteikęs serialo atžvilgiu. Tai visai neblogas slice of life. Galiu aš nekreipti dėmesio į fanservisą jei jis nėra kažkoks atgrasus ir linkstantis į shounen-ai. Animacija graži, nuostabiai atvaizduotas vanduo, purslai plaukiant, na neveltui KyoAni. Ir šiaip nėra anime apie nieką, yra konfliktas, bus greičiausiai ir konkretus tikslas atskleistas. Vienas minusas tai charakteriai. Vaikinus tikrai reikėjo padaryti tokiu bobiškus? Ir duoti jiems mergaičių vardus? Vienintelis Rin lyg ir turi kažkokį charakterį ir kaip ir aišku kodėl jis toks piktas ir priešiškai nusiteikęs kitų atžvilgiu, bet likę tikrai kol kas vienpusiai ir nelabai vykę personažai. Tiesa patiko moteriškoji pusė čia, tiek mokytoja, tiek Gou labai gražiai nupieštos ir visai paįvairina visą serialą. Tai jei Free! nenukryps į yaoi žiūrėsiu greičiausiai iki galo.

nemesis
2013-07-13, 10:13
Ale, koks pasikeitęs Druidas po gimtadienio :D, bręsta matyt.

O į tema, tai kolkas žiūrisi, jei men service praignoruoji. Jei išgyvensiu vakinų "bobiškumą" ir istorija sudomins, gal ir sužiūrėsiu iki galo. Pakolkas - meh, laukiam tolimesnių serijų.

Miesto_Druidas
2013-07-13, 12:04
Ale, koks pasikeitęs Druidas po gimtadienio :D, bręsta matyt.
Kaip čia taip padarei tokias išvadas? :huh: Niekas nepasikeitė, užtikrinu. Ir tu apie kokį čia brendimą sulaukus tokio amžiaus ir vis dar tebežiūrint anime? :D. Jei apie serialą, nepirmas toks žiūrimas, Hakkenden, K labai nekliuvo, nesu priešiškai nusiteikęs ir prieš Free! Jei tik galima įžvelgti teigiamą stuff'ą jį žiūrint ir neigiamus aspektus galima padėti į antrą planą tai kogi ne. Lyg turėtumėm daugiau anime susietų su plaukimu...

nemesis
2013-07-13, 12:11
Aš apie profiio paveikslelį, o bręstama visą gyvenimą, nesvarbu žiūri anime ar ne :D

Miesto_Druidas
2013-07-13, 12:58
Aš apie profiio paveikslelį, o bręstama visą gyvenimą, nesvarbu žiūri anime ar ne :D
:D Na kai pažiūrėsi Gatchaman Crowds 1 ep'ą galbūt suprasi (o gal ir nesuprasi) šitą pokytį :). Na čia jau nebe į temą.

Kaoru-chan
2013-07-13, 13:53
Tai jau jo, tikrai truputi nukrypot nuo temos :D anyways, daug nepasakysiu. Asmeniškai nesu shonen-ai arba yaoi mylėtoja, todėl tokie "merginom skirti anime" nelabai traukia, todel ir buvo skeptiskumo. Todėl kaip ir daugumai, jeigu visi fanserviso elementai nepradės badyt akių, tęsiu žiūrėjimą, jei pradės lietis per kraštus, geriačiausiai kad teks nustot :I

sesshomaru
2013-07-26, 22:32
Fanservice visų akiai, gražus piešimas, geri aktoriai, vasariška baseino tematika
???? man i really like it ??????

nemesis
2013-07-26, 23:33
O aš paskendau tam baseine, nužudė tas pats shoujo žanras, nebeištvėriau ir dropinau.

EvilNekoNya
2013-07-27, 11:51
Visai įdomus anime, turi gerą animation, na man garso takelis irgi patinka, bežiūrint tikrai atgaivina, bet... Ketvirtoje serijoje man akis badė fanservice, galėjo jo kai kuriuose vietose išvis nekišti arba tiesiog iškarto duoti Rei normalų maudimuką, bet turbūt tada būtų iškirpta dalis komedijos. Tikiuosi kad mano akis bus sveikos bežiūrint kitas serijas~

Miesto_Druidas
2013-07-27, 12:15
Jo ketvirto epizodo fanservisas išties nemaloniai žiūrėjosi, o veikėjams toli gražu iki gerų, pagrindinis čia tiesiog kažkoks iš mėnulio nukritęs. Bet vis dar žiūriu. Prie serialo laiko Kou su mokytoja ir graži animacija su vasariška nuotaika (sporto čia jaučiu daug ir nebus). Tačiau tikrai geriau buvo galima laiką praleist nei prikišt to fanserviso.

nemesis
2013-09-17, 18:35
http://gyazo.com/1fe16b48c92574d25c700443b3ad8baa.png

http://www.youtube.com/watch?v=umDr0mPuyQc

Miesto_Druidas
2013-09-17, 18:48
http://gyazo.com/1fe16b48c92574d25c700443b3ad8baa.png

http://www.youtube.com/watch?v=umDr0mPuyQc

O kas ten tokio blogo? Tai kokia gi reakcija bus, kai anonsuos antrą sezoną? :D O to šansai dideli, nes 1 vol. pardavimi tikrai geri.

Aeval
2013-09-17, 19:28
Kai pasižiūriu tokius anime, susimąstau, kodėl kūrėjai galvoja, kad man turėtų užtekt gražių nusirenginėjančių bernų? Turiu juos nuvilt. Užmigau, žiūrėdama pirmą seriją. O dėl bernelių-dobilėlių, na... internete galiu gražesnių susirast. Plikų ir nelabai. Ir nereikės valios ugdymo pratybų. Geriau Kimi to Boku žiūrėt. Apie bernus su smagia istorija.

nemesis
2013-09-17, 21:33
Kai pasižiūriu tokius anime, susimąstau, kodėl kūrėjai galvoja, kad man turėtų užtekt gražių nusirenginėjančių bernų? Turiu juos nuvilt. Užmigau, žiūrėdama pirmą seriją. O dėl bernelių-dobilėlių, na... internete galiu gražesnių susirast. Plikų ir nelabai. Ir nereikės valios ugdymo pratybų. Geriau Kimi to Boku žiūrėt. Apie bernus su smagia istorija.

Na , manau, kūrėjai neprašovė; pardavimai tikrai aukšti, o ir tame pačiame mal'e ar kituose forumuose dominuoja ne episodo aptarimo temos, o tokios temos kaip "kuris vaikinas karčiausias" ir pnš. Kažkaip baimingai žiūriu į ateitį, kad nepereitų prie man service daugiau kūrinių, nes vyrai liksim prie prakiurusios geldos :D

Tai kokia gi reakcija bus, kai anonsuos antrą sezoną? :D

Reaguosiu taip, kaip į iškilusias problemas reaguoja/sprendžia NHK personažai - susirasiu aukščiausią uolą :D

Na ir lauksim anime aprašymo iš merginų pusės :D

Miesto_Druidas
2013-09-17, 21:46
Na , manau, kūrėjai neprašovė; pardavimai tikrai aukšti, o ir tame pačiame mal'e ar kituose forumuose dominuoja ne episodo aptarimo temos, o tokios temos kaip "kuris vaikinas karčiausias" ir pnš. Kažkaip baimingai žiūriu į ateitį, kad nepereitų prie man service daugiau kūrinių, nes vyrai liksim prie prakiurusios geldos :D
Ai nu nebūkim tokie egoistai :). Skaityk pirmas toks anime orientuotas į merginų publiką sulaukęs tokio ažiotažo, nes visi kiti reverse harem'ai/bishounenų perkrauti serialai nė dalies tokio populiarumo nesulaukdavo (nors tik vieną tokių galiu kol kas pavadinti visai vertu dėmesio). Tegui pasidžiaugia ir merginos, tos kurios tuo džiaugiasi. Dabartinė tendencija yra mokyklinukių ir mums skirto fanserviso perkrauti anime, bet ar mums nuo to tikrai geriau? O čia išeina koks Free ir visi raunasi plaukus nuo galvos visomis prasmėmis. O visgi šiaip sau serialas, nei labai blogas, nei geras. Veikėjai buki, sporto nulis, animacija kokybiška, keletas azartiškų akimirkų ir dvigubai tiek nuobodaus stuff'o ir viskas. Žiūrėti žiūrisi, bet Kyoani laikas daryti kažką kitką nei nuobodus slice of life.... ir tą jie greičiausiai padarys su Kyoukai no Kanata.

Aeval
2013-09-17, 22:39

Man prašovė :) Ir, aišku, kad pardavimai aukšti. Pvz. ar toks, kaip K-ON nenusisekė? Jis toks pat, tik vaikinam :) Dabar užtenka gražaus piešimo ir dailių veidukų:) Ir viskas - žiūrovų širdys ir piniginės pavergtos.