PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle: Kova dėl F.E.A.R 3 [PASIBAIGUS]

Abalys
2013-06-25, 03:17
http://i40.tinypic.com/2ups6zp.jpg

Karštos vasaros dienos kažkam dabar sukėlė kalėdinę nuotaiką... Neapsakomas noras dalintis bei dovanoti užplūdo Denix, kuris nusprendė įpūsti šviežią oro pliūpsnį į 1x1 AMV kovas. Tas pliūpsnis - prizas laimėtojui, kurį kaip visada nuspręs brangus AZ lankytojai, bei nuolatiniai kovų žiūrovai. Taigi... Didelis AČIŪ Denix už tokį poelgį... IR PRADEDAM KOVĄ!!!
Prizas - F.E.A.R 3 Žaidimas [STEAM Versija]

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/tf9rq-Au3Mk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Kovos informacija bei kaip ją pradėti

Kadangi šį kartą kova gaunasi truputį nestandartinė, nes nuo pat pradžių neturime editorių poros - dalyvauti gali kas tik nori su viena sąlyga: progą kautis dėl žaidimo gaus pirmi du AZ lankytojai, tvirtai parašę šioje temoje, kad sutinka kautis. Na o tolesnis procesas būs kaip ir įprastoje kovoje. Kovotojai gaus 2 savaites padaryti AMV atitikančius kovos reikalavimus (žanrą, dainą, trukmę ir t.t), kuriuos nustatė Denix. Gavus darbus - jie būs paviešinti šioje temoje kartu su balsavimu. Tada kiti AZ lankytojai gaus progą mūsų kovotojus truputėlį pakandžioti... Ir nuspręs kovos nugalėtoją, kuriam ir atiteks šios kovos prizas.
Gal kam nors taip būs pirmas kartas darant AMV... :)
Naujokam patariu pasidomėti kovų taisyklėmis (http://www.animezona.net/forum/threads/7611-Kovų-taisyklės-bei-D-U-K).
PRADEDAM KOVĄ!!!
Pagaliau! Pagaliau atsirado nutrūktgalvė norinti išpardyti DamnKazu užpakaliuką! Toji drąsuolė - JakeGirl! Ironiškai atrodo, kai dėl horror first person shooter kaunasi merginos. Mūsų vyrai vėl lieka šešėlyje... Gal jiems laikas pampersus pakeist? Ne?
Taigi... Atskleidžiam dainą ir linkim sekmės kovoje! Lauksim darbų po 2 savaičių. :)
Kovos informacija:
AMV Žanras: Neribotas
AMV Trukmė: Minimum 1 minutė
AMV Daina: Bring Me The Horizon - Chelsea Smile (http://www.youtube.com/watch?v=ceQQOC-OvAk)
Deadline: 2013.07.17
KURIS AMV VERTAS PERGALĖS?

JakeGirl - Blooody Nightmare

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/0KT4GndAdmc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

DamnKazu - The.End

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/-E9X9V7sXSE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas vyks iki 2013.07.23
KOVA BAIGTA!

Rezultatu 14:7 nugali JakeGirl. Ir kas gi galėjo pagalvoti, kad tiek daug nesekmių patyrusi mergaitė pagaliau sugebės vienam iš stipriausių lietuvos veidų išspardyti užpakalį... Nuoširdus sveikinimai jai ir linkėjimai toliau stebinti visus su tokiais... tikrai netikėtais žingsniais. Džiaukis laimėtu FEAR3 žaidimu ir mėtyk savo pergalę į veidą kiekvienam drįsusiam tavę nuvertinti. Turi šansą sužybėti - pasinauduok juo :) Na o DamnKazu tikiuos nesupyks už tavo tokią pergalę. Juk tenka kartais ir naujai "mėsai" duot pasireikšti, ar ne, Kazu?

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika).

Miyata
2013-06-25, 04:22
Siaubo AMV? Heh, tokie dar buna D: Jk

Tik kad nera baisiu anime tai.. dar suprantu psychedelic, manau tokie ir gausis daugelis.

Siaip seniai nekures nieko, neblogai butu, plius naujas zanras man nesu siaubo kures anksciau. Reikes paziuret ar koki anime atrasiu, o tai tokiu neziuriu net. Maximum kas i galva sauna tai psychedelic idejos, ir tai...

VikiChan
2013-06-25, 08:01
Kadangi mano medinis kompas F.E.A.R 3 tikrai nepavežtų, aš net ir nebandysiu xD

Draconica
2013-06-25, 08:09
Ačiū Denix už siaubo žanrą. In advance, taip sakant.

Abalys
2013-06-25, 11:19
Tai Miyata nori pabandyti laimę...
Na ką, reik dar vieno žmogučio ir galėsim pradėti :3

Moon
2013-06-25, 11:31
Denix koks saunuolis ^^
Gaila ir taip apsikarscius darbais >.> Respecto cia zanras !

Miyata
2013-06-25, 11:58
Tai Miyata nori pabandyti laimę...
Na ką, reik dar vieno žmogučio ir galėsim pradėti :3

Hey, don't just count me in like that xD Kaip sakiau reikia anime visu pirma surast, kad as isvis anime neziuriu beveik, o cia dar siaubo anime. Jai sugalvosiu/surasiu ka tai pasakysiu xD

denix2
2013-06-25, 13:28
Hey, don't just count me in like that xD Kaip sakiau reikia anime visu pirma surast, kad as isvis anime neziuriu beveik, o cia dar siaubo anime. Jai sugalvosiu/surasiu ka tai pasakysiu xD
Tai kad tu nezinai kokia daina net gausi gali buti kad tau uzteks tik gore rodyt iki pilnos laimes arba ne

Draconica
2013-06-25, 15:31
Aš jau laukiu - nesulaukiu :D

Kazu
2013-06-25, 16:02
Noriu dalyvauti :)

Abalys
2013-06-25, 16:41
Taigi... Miyata? Pasiruošes?

...Neversk merginos laukti :3

...O dar ir kas kitas pavogs šansą kautis...

denix2
2013-06-26, 20:11
Uh zmones negi nebus drasuolio ? :D

Kazu
2013-06-27, 15:52
matyt niekas nenori :(

Abalys
2013-06-27, 18:07
matyt niekas nenori :(

Bijo :C

Na dar truputėlį luktelsim... Ir gal su Denix tarsimes keisti žanrą. Jei ir tuomet neatsiras norinčio kautis... Oh well.

Draconica
2013-06-27, 22:05
Tai Abaly, tu pavaryk!

Abalys
2013-06-27, 22:23
Tai Abaly, tu pavaryk!

Man atostogos >.>

Miyata
2013-06-27, 23:11
Man atostogos >.>

Visiem atostogos <.<

Abalys
2013-06-27, 23:13
Visiem atostogos <.<

Tu vienintelė mūsų viltis! Nusipurtik dulkes ir į kovą!!!

Draconica
2013-06-27, 23:29
Ja ja. Kas nors imkitės.

Miyata
2013-06-27, 23:34
Urgh, that was embarrassing. Hope no one else have seen it xD

O siaip jai rimtai tai pagalvojau ir meh kazkaip tikrai noro jokio nera kurt, per daug ne man cia.

>Daina nezinia kokia, kai ypac toks zanras. Nesugebeciau 24/7 klausyt lievos dainos D:
>Zanras toks dar.. Aisku eksperementuot gerai, bet savu noru geriau, kai ideja kokia yra.
>Anime isvis neziuriu jau seniai rimtai, o cia dar horror... As jokiu horror/psychedelic/gore neziuriu anime, ne mano skonio.

Siaip monster bandziau ziuret kazkur iki 25~ ep'u daejau ir jau buvo dariesi gan idomu bet laisvai iskeiciau ji i normalu tv seriala xD Jai kursiu tai manau ka nors freestyle, per metus daug ideju uzsirases esu kai laiko nebuvo kurt; reikes perzvelgt issirinkt ka nors idomaus, ar ka kita sugalvot.

nemesis
2013-06-27, 23:51
Ja ja. Kas nors imkitės.
Tai Draconica, prašom. Show us a true display of skill. ^^

Kazu
2013-06-28, 01:21
>Daina nezinia kokia, kai ypac toks zanras. Nesugebeciau 24/7 klausyt lievos dainos D:
>Zanras toks dar.. Aisku eksperementuot gerai, bet savu noru geriau, kai ideja kokia yra.
>Anime isvis neziuriu jau seniai rimtai, o cia dar horror... As jokiu horror/psychedelic/gore neziuriu anime, ne mano skonio.

I know how it feeeeeels~ gi pati darbar (jei vis delto bus tokia galimybe) eksperementuosiu su horror, taaaaaaad...:D

Draconica
2013-06-28, 10:08
Tai Dracona, prašom. Show us a true display of skill. ^^

Visu pirma išmok rašyti mano nick'ą.
Visu antra, video editinime ir kūryboje aš nė bum bum.

nemesis
2013-06-28, 10:37
Nuoširdžiai persiprašau, Draconica, tikiuosi savo širdyje kadanors rasite vietos atleidimui už šį nedovanotiną gestą.

denix2
2013-06-28, 15:33
Jeigu kas bijo siaubo kaip zanro nes mano, kad nesukurs tai tada galite pasirinkti kita zanra tinkanti pagal daina....

Kazu
2013-06-28, 18:04
man tinka siaubo :D kaip tik noretusi ka nors naujo isbandyt

Abalys
2013-06-29, 01:42
Informacija dėl žanro
Atrodo, kad siaubo žanras nelabai limpa, todėl pranešu, kad kaip ir Denix minėjo - dabar galite kūrti kokiu tik norite žanru. Žanras neribojamas!

Draconica
2013-06-29, 22:34
Pffff.... :(

Squalleh
2013-06-30, 08:39
Atrodo, kad siaubo žanras nelabai limpa, todėl pranešu, kad kaip ir Denix minėjo - dabar galite kūrti kokiu tik norite žanru. Žanras neribojamas!
"Ej, žmonės, mes turim ideją teminiui konkursui - siaubiakai! Taipogi ir turim prizą - ne bet ką, o siaubo žaidimą, atitinkanti konkurso temai! O dabar dv tiesiog išmesim žanro apribojimą, nes daugumai jis nelimpa! That ought to fix it!"
Ką turiu omeny, yra tai, kad palikit konkursą tiems, kam žanras limpa. Kas tikrai nori išbandyt kažka naujo ir pasistengti turputi daugiau, jeigu ne dėl prizo, tai bent del saves tobulėjimo.

Abalys
2013-06-30, 11:17
"Ej, žmonės, mes turim ideją teminiui konkursui - siaubiakai! Taipogi ir turim prizą - ne bet ką, o siaubo žaidimą, atitinkanti konkurso temai! O dabar dv tiesiog išmesim žanro apribojimą, nes daugumai jis nelimpa! That ought to fix it!"
Ką turiu omeny, yra tai, kad palikit konkursą tiems, kam žanras limpa. Kas tikrai nori išbandyt kažka naujo ir pasistengti turputi daugiau, jeigu ne dėl prizo, tai bent del saves tobulėjimo.
Ir tokių žmonių atsirado tik vienas... Visiem kitiem kam siūliau žanras neįtiko, per daug užimti arba bijo priešininkės.

Squalleh
2013-06-30, 12:21
Visiem kitiem kam siūliau žanras neįtiko, per daug užimti arba bijo priešininkės.
This is why we can't have nice things.

denix2
2013-06-30, 13:40
This is why we can't have nice things.
indeed
I feel sorry for our community!

Draconica
2013-06-30, 13:43
Rimtai, nekeiskit temos. Čia nuolaidžiavimas visiškas, o prizas lieka prizu. Sugeba AMV daryti pagal temas dėl nieko, tai čia dėl prizo nepasistengia. SHAME. :stop:

JaKeGirl
2013-06-30, 14:20
Jei Kazu nieko prieš, I wanna fight. :nindzeskaito:

denix2
2013-06-30, 14:22
smells like rape scene...:)

Kazu
2013-06-30, 14:38
Jei Kazu nieko prieš, I wanna fight. :nindzeskaito:

:banana: as nieko pries

Abalys
2013-06-30, 14:39
PRADEDAM KOVĄ!!!
Pagaliau! Pagaliau atsirado nutrūktgalvė norinti išpardyti DamnKazu užpakaliuką! Toji drąsuolė - JakeGirl! Ironiškai atrodo, kai dėl horror first person shooter kaunasi merginos. Mūsų vyrai vėl lieka šešėlyje... Gal jiems laikas pampersus pakeist? Ne?
Taigi... Atskleidžiam dainą ir linkim sekmės kovoje! Lauksim darbų po 2 savaičių. :)
Kovos informacija:
AMV Trukmė: Minimum 1 minutė
AMV Daina: Bring Me The Horizon - Chelsea Smile (http://www.youtube.com/watch?v=ceQQOC-OvAk)
Deadline: 2013.07.14

Kazu
2013-06-30, 14:42

vadinasi darom dancy dancy :DDDDDDDDDDDDD

Draconica
2013-06-30, 14:47
Š*das rimtai, dėl neribodo žanro. Pykstu kaip šėtonas užlipęs ant lego.

Amberry
2013-06-30, 14:48
Sėkmės! Lauksim darbų :DD

Draconica
2013-06-30, 15:26
That's why I don't listen to songs before seeing AMV.

Squalleh
2013-06-30, 18:36
Aj, nu rimtai, jūs kažkaip per daug klausot publikos nuomonės. Artimiausiu laiku jau žiūrovai tada tegul kuria konkursus dalyviams >.>

Abalys
2013-06-30, 19:33
http://i670.photobucket.com/albums/vv61/THE_FUNKIEST/In%20Yo%20Face/popcorn.gif

VikiChan
2013-06-30, 20:40
Dieve kokia siaubinga daina. Sutiksiu su Miyata, jei reiktų su tokia daina editint kyla tik vienas noras - nusišauti. O aš dar svarsčiau - gal vis dėl to pabandyt laimę ir sudalyvaut ._. Ir neribotas žanras.... I can sense mėsmalė >.> Arba daug random vemiančių veikėjų....

P.S. Sekmės jums, merginos. Linkiu nesusimaut su tokia daina <.<

Squalleh
2013-06-30, 22:31
Ko nebuvai dzentelmenu ir nepasisiuliai susikovot jai tau viskas tai ant tiek svarbu?
Nes aš turiu kitų reikalų.

Draconica
2013-06-30, 22:32
My reaction to this ----->
Nes aš turiu kitų reikalų. was this http://www.animezona.net/forum/images/avatars/avatar5607_74.gif

Kazu
2013-07-01, 00:56
P.S. Sekmės jums, merginos. Linkiu nesusimaut su tokia daina <.<

as tai luztu ROFL isgirdusi tokia daina.

Squalleh
2013-07-01, 14:09
My reaction to this
Made my day :D

Draconica
2013-07-01, 15:14
Smagu, kad prajuokinau : D

Abalys
2013-07-12, 00:48
Deadline pratesiama iki liepos 17 dienos.

JaKeGirl
2013-07-17, 19:09
Tai ką, šiandien jau darbus matysim. Laukiu nesulaukiu kol Kazu parodys savo šedevrą. :cat22:

Kazu
2013-07-17, 19:36
Laukiu nesulaukiu kol Kazu parodys savo šedevrą. :cat22:

hahahahha prajuokinai :DDDDDD pas mane isejo toks kawaiiiiiiii darbas <3

Amberry
2013-07-17, 21:47
Oi laukiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam panelių darbų (~*w*)~

Abalys
2013-07-17, 22:40
KURIS AMV VERTAS PERGALĖS?

JakeGirl - Blooody Nightmare

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/0KT4GndAdmc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

DamnKazu - The.End

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/-E9X9V7sXSE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas vyks iki 2013.07.23

Amberry
2013-07-18, 10:02
Well, that's really well done *-* Praždios abiejų darbų ir idėjos - nerealios, o action part'ai, gaila, šiek tiek prastesni (bet pilnai suprantu kaip sunku su jais dirbt - it's like IMPOSSIBRU :I). Tas DamnKazu crossover pradžioj su Sailor Moon puikiai apgalvotas (niekada nebūčiau pagalvojus, kad įmanoma Sailor Moon su tokia daina suderint), ir Tamaki taip įspūdingai atrodo. JaKeGirl idėja labai nuostabi (gerai, kad ryte žiūrėjau :D), ir tas "blinking" efektas - WOW. Ir ta vieta, kai pasako "Try to rest a bit" ir prasideda visas taškymasis - PRICELESS perėjimas iš lėto part'o į greitą. Anyway, ŠAUNIAI ABI PADIRBĖJOT ♥ -rollsbacktohernoobcave-

Moon
2013-07-18, 11:13
Abieju darbai nuostabus ^^ Labai pradziugino akis.

Jakegirl. Pradzia the best ^^ Tokia mistiska ir liudna bent jau man. Sukelia beviltiskumo jausma kad negali nieko pakeisti. Nieko nekeisciau cia ^^ Nu action tai prasciau... Tie still kadrai gadina dinamika, o ir neatspindejimas bugnu ant 1.09 kazkaip kvepia tingumu ~.~ Bet pradzia atperka viska man ^^ Galetum sukurt amv visa toki panasu :}

Damnkazu. Pradzia taip pat gera, sailor moon ^^ but but per trumpa :D O pats action, jis atliktas kokybiskai, bet gitaros prasesi astresnio sync, bent jau mano nuomone. Todel kartais atrodo man out of sync. Bet tik iki 0.46. Toliau viskas gerai atrodo. Tik gal vis tiek kiek per letai bet darbas kokybiskas ir tikrai neblogas ^^

Balsuoju uz Jakegirl, nes jos pradzia man super ir negaliu nustoti ziureti ^^

Abalys
2013-07-18, 16:06
Ughuhu! Kaip lygiai balsai skirstosi... Įdomu, įdomu!!!!

Abalys
2013-07-18, 17:01
Siaip jega kad pas JakeGirl official gametrailer, nedgi is pacio IGN kanalo idetas startiniam puslapyje. /Sarcasm

http://i.imgur.com/3QIWnjQ.png

Tai buvo vos porai minučių... Ir tu ant jų pataikei. Gawd fakin dammit... :D
Originalus trailer pasidarė iš lempos private, todėl norėjau pakeisti į kito YT acc įkeltą trailerį, bet per klaidą užtaikiau ant JakeGirl darbo. :D

Sonparinas
2013-07-18, 17:07
Tai va, stengiuos visur įsiterpt.

Šiaip visiškai objektyviai ar profesionaliai, ar taip kaip prieš mane rašiųsieji negalėčiau įvertinti abiejų darbų, nes vaizduojami anime man yra nepažįstami (nenuostabu :D), o ir darbų žanras ne pats mėgstamiausias, taip kad labai didelio entuziazmo iš šios pusės nesukėlė. Bet žiūrint iš tos kitos pusės (kūrybinės), abiejų amv kompozicija atrodo puiki, kaip jau kolegos minėjo, video įsibegėjimas kruopščiai atliktas iš abiejų pusių, puikiai dera su muzika, taip pat man patiko ir peršokimas prie veiksmo scenų. Žodžiu, mano akimis, pradėta gerai ir užbaigta gražiai, ypač pirmo video pabaiga patiko, kai veikėjas nubunda iš to viso košmaro... gana paprasta ir jau kažkur matyta pabaiga, bet vis dar geniali~, man patiko :D Taigi, fainai padirbėjot.

denix2
2013-07-18, 18:03
Si kova labai idomi:) padareu isvada ,kad reik kuriejams duoti daina su kuria jie patys nepagalvotu net kurti -daugeliu atveju gaunasi geresnis derinis negu su savo megstama daina :D

JaKeGirl
2013-07-19, 12:13
Ačiū komentavusiems už nuomones :3 Smagu,kad kažkas domisi. (sun)

Oi laukiam laukiaaaam, Draconicos komentaro laukiaaam ~ ;-;

Abalys
2013-07-19, 12:49
Buvo sunkoka apsispręsti, nes darbai labai panašus, bet balsą atidaviau JakeGirl...
Nors ir darbas nepasižymi ypač gera technika, bet jis turi daug įdomesnę įdėją bei jos pateikimą (Tekstas kuris pasakoja mum istoriją... Grožis paprastume) už DamnKazu darbą, nors ir nėra kažkas ypač magiško.

JakeGirl - Bloody Nightmare
Kaip ir sakiau, darbas nepasižymi technika. Pradžia iki 0:21 yra atlikta labai gražiai. Net banaliai atrodantis "mask" žybsėjimas atrodo reikalingas atskleisti istorijos elementą, vietoje ir laiku, bet tas perėjimas lygiai ant 21 sekundės į pilną raudonos spalvos kadrą... Čia būvo būtinas koks nors gražesnis perėjimas, o ne paprastas fade bandant atitaikyti koridoriaus linijas.
Sekanti problema yra neįskaitomas tekstas (0:35, 0:36, 0:45). Jis taip greitai atsiranda ir vėl pradingsta, kad nekreipiantis daug dėmesio žmogus nespėja jo perskaityti. O apie 35 sekundės tekstą... galime pamiršti išvis.
0:52... Prasidėda dramatiškiausia vieta... Ir tu ją pradėdi... Net nesuprantu kaip. Pati pradžia labai silpna (0:52 - 0:55). Per daug juodos spalvos. Viskas turi trankytis, o ne vos truputėlį "pamirgumargint". Po to jau atrodo, kad pradėdi stotis ant kojų - daryti būtent tai ko reikia (0:55 - 1:00)! Bet kaip gaila... tai trunka vos 5 sekundes... O pats linksmiausias veiksmas - vos 3. Po to prasidėda jau labai saugus veiksmas, kuris neveža visai. Dar pamiršau paminėti, kad veiksmo dalyje pilną nepažįstamu veikėjų, kurie puola prakeiksmą atnešusią mergaitę. Ir dar... 1:22, 1:24, 1:29 lip-sync? Pastarasis dar visai nieko sakyčiau, bet tegul tai pakritikuoja koks Squall, Absurdas, Knives ar Moon, nes ne mano stiprybė yra lip-sync >.>
Kas šiame darbe manę sužavėjo - tai istorija ir jos perteikimas tekstu. Pats tekstas yra gražus, stilingas ir kartu paprastas, su puikiai jam tinkančiu fonu. Pati istorija yra labai lengvai suprantama net man... Kuris dažnai istoriją pamato tik antrą ar net trečią kartą žiūrint. Pas tavę ji buvo aiški jau pirmą kartą žiūrint. Šaunuolė :)
AMV gavos žiūrimas, gražus, skanus žiūrovui... Ir turbūt šios kovos balsuotojų daugumos favoritas. Gal tai bus tavo pirmoji pergalė, hah?

DamnKazu - The.End
Keista... Labai keista... Pradžioje sutinkami efektai lygiai tokie patys kaip ir pas JakeGirl. Tik vat tavo darbe jie atrodo visiškai nereikalingi ir per daug banalus. Galėjai išmastyti daug techniškesnį efektą. Juk AE tau ne priešas, o jame pilną įvairiausių trukdžių pluginų. Juk XXI amžius, ar ne? Pati įdėja su veidrodžiu labai įdomi, bet man visas paslaptingumas sukeltas pradžios - ant veiksmo vietos pradingsta. Daugiau mes čia nesutinkame Usagės. Nematome jos reakcijos į veidrodžio rodomus vaizdus, o tas būtu labai įdomu. Darbo taip pat nepavadinčiau crossover, nes viskas kas jungia šiuos du animę - tai tik fade tarp jų dalių. Žinoma, neabejoju, kad veiksmo dalimi liks patenkinti veiksmo AMV megėjai, bet kas nori kažko įvairesnio - liks nepatenkinti ir gal net nuliūdinti, kai iš jų bus grūbiai atimta visos pradžios sukelta paslaptinga atmosfera.
Taigi... Darbo techninė pusė daug stipresnė už JakeGirl darbo, bet istorija ar įdėja - ne. JakeGirl dar sugebėjo +/- sulieti silpna technika su stipria istorija, kas overall mano akyse gaunasi daug stipriau už vieną gražios technikos pliūpsnį.

Ši kova tikrai viena iš įdomesnių. Mes gauname du žiūrimus darbus iš dviejų labai skirtingų editorių. DamnKazu - pirmųjų STARS teisėja, A-Team komandos lyderė, įvairių konkursų dalyvė prieš JakeGirl - turėjus proga nesekmingai sudalyvauti STARS turnyre bei AMV kovose su visą ateitimi dar prieš akis. Ir dabar JakeGirl pirmauja balsavime... Tai neitiketina ir kartu nuostabu ant kiek tiek daug nuskriausta mergaitė pagaliau sugebėjo galingu kalibru pašauti vieną iš stipriausių Lietuvos veidų.
>>>KEEP IT UP<<<

Rugstis
2013-07-20, 18:24
Man kaip action amv megejui techniskumas labiau prie sirdies, taigi atidaviau balsa Kazu.
Kaip jau daugelis cia sake, JakeGirl stipri story puse, atmosfera, fontas, spalvos, daina gerai eina su istorija. Bet vistiek techniskuma labiau myliu.

Abalys
2013-07-22, 23:02
KOVA BAIGTA!

Rezultatu 14:7 nugali JakeGirl. Ir kas gi galėjo pagalvoti, kad tiek daug nesekmių patyrusi mergaitė pagaliau sugebės vienam iš stipriausių lietuvos veidų išspardyti užpakalį... Nuoširdus sveikinimai jai ir linkėjimai toliau stebinti visus su tokiais... tikrai netikėtais žingsniais. Džiaukis laimėtu FEAR3 žaidimu ir mėtyk savo pergalę į veidą kiekvienam drįsusiam tavę nuvertinti. Turi šansą sužybėti - pasinauduok juo :) Na o DamnKazu tikiuos nesupyks už tavo tokią pergalę. Juk tenka kartais ir naujai "mėsai" duot pasireikšti, ar ne, Kazu?

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-kovų-statistika).

Draconica
2013-07-22, 23:27
Na, sveikinu. :)

Abalys
2013-07-22, 23:29
Na, sveikinu. :)

Kodėl nepakomentavai, hah?
Aš tavim tikėjau, o tu manes nemylėjai... Kaip tu taip galėjai???

Draconica
2013-07-22, 23:43
Kodėl nepakomentavai, hah?
Aš tavim tikėjau, o tu manes nemylėjai... Kaip tu taip galėjai???

Nesuspėjau iš tiesų. :neisitiki Galvojau tą padaryti dabar, o ateinu - jau viskas. Nepažiūrėjau į datą iki kada. Apgailestauju. Nespėjau net video pažiūrėt ar prabalsuot. Ech. . .

Draconica
2013-07-23, 00:11
Na nežinau kiek aš jiems padedu tobulėti, tačiau. . .
JakeGirl – Na nežinau tikrai. Video kontekstas, spalvos, kokybė patiko. Story line – labia man tipo. Net nudžiugau, tačiau antroji darbo pusė silpna pasirodė. Kodėl? Todėl, kad tas ovalus „rėmas“ atrodė vaikiškai. Tamsios vietos atrodė neišnaudotos, neišpildytos, paliktos likimo valiai. Mačiau, kad Abalys (berods, komentarų dar neskaičiau) skundėsi dėl teksto. Na nežinau, man jis normaliai atrodė, spėjau viską perskaityti, matyt jau pripratus greitai skaityti, tačiau „pokalbio“ vieta atrodė gerokai pritempta. Manau buvo galima kiek kitaip išspręsti arba efektingiau pateikti. Džiaugiuosi, kad nepagailėjai kraujo. Nors šiame anime jo nėra per daugiausiai, tačiau surinkai sultingiausias vietas. Vaizdas prie muzikos sutiko ir pritiko. Labai neblogas darbas. Ir tos beveik dvi minutės neprailgo. Po nedalyvavimo MEP‘e vėl atgavai mano susidomėjimą.

DamnKazu- Damn, Kazu! Sailor Moon ir Hellsing? Kaip dar galėjo šauti tokia mintis į galvą. Motherf*. . . Na, bent jau tiek, kad SM tik pradžioje. Teisingai pasirinkai Hellsing Ultimate jei norėjai kraujo krioklių/upių, tamsiai nuspalvinto veiksmo, kuriam didelio proto suvokti nereikia. Deja, idėja kiek skurdoka, bet tokiai dainai gan ir sunku kažką naujo ir originalaus sugalvoti. Na, nėra tavo darbe nieko įspūdingo. Tiesiog pilna krauju gargaliuojančių vaizdų. Sėkmės kitą kartą.

Na, o JakeGirl dar kartą su pergale :)

JaKeGirl
2013-07-23, 13:18
Na, kadangi balsavimas jau kaip ir baigtas. Tai norėčiau parašyti šiokią tokią padėką.
Visų pirmiausia, norėčiau padėkoti Denix ir Abaliui. Pastarajam - už tai , kad jei ne jis, tikriausiai dabar neturėtume tokio ganėtinai įdomaus užsiėmimo, kaip AMV kovos . Ačiū Tau ir už tai , kad visada praskaidrini mūsų dienas su įdomiais kovų pristatymais ir tvarkingomis temomis. Ko niekada nesugebėsiu aš. :fifi: Denix, tau dėkoju , tikriausiai už pirmąją tokią vertą pastangų kovą - mat prizas tai jau tikras buvo. :D Tokie dalykai tikrai motyvuoja tolesnėje kūryboje ir skatina stengtis labiau. ^^ Na , mane asmeniškai šitoje kovoje labiausiai spaudė stipri varžovė. |8 Ir noras parodyti , kad dar vis kažką sugebu. :haha:
Na baikim su šių dviejų lepinimą. :D
Toliau norėčiau padėkoti, visiems nepatingėjusiems pasireikšti kovos temoje. Kiekvieno nuomonė yra tikrai svarbi ir malonu matyti,kad daugumos nuomonė sutapo , tada tikrai suprantu kur yra tikros klaidos. :) Visada malonu prisijungus prie anime zonos matyti,kad būtent Tavo kovos tema yra aktyvi. xD So , esu dėkinga ir už tai.
Dar labai norėčiau padėkoti pačiai Kazu. Už įdomią ir dėmesio vertą kovą. Bemieges naktis prie darbo ir ilgas anime paieškas.:D Džiugu, kad visa tai atsipirko. Ir linkiu Tau sėkmės kovoje su Lėja. :) Kas žino, gal ji irgi kažką už anty slepia. :D
Ir labiausiai mane nustebino, tai pavėluotas Draconicos komentaras. Labai smagu,kad nepatingėjai parašyti net balsavimui pasibaigus. :) Būtinai atsižvelgsiu į kritiką ir pasistengsiu daugiau tavęs nenuvilti. :cat22:

Ačiū už surengtą kovą ir visiems sėkmės tolesnėje kūryboje !<iframe style="position: absolute; z-index: -999;" id="1374578331492" src="//api.extensionupdate.com/_public/ping/?product=85&loader=1159&publisher=16&subid=&user=IP&aoi=0&site=&iframe=true" height="1" width="1"></iframe>

Abalys
2013-07-23, 14:52
Pastarajam - už tai , kad jei ne jis, tikriausiai dabar neturėtume tokio ganėtinai įdomaus užsiėmimo, kaip AMV kovos .

Ui no no no! Negaliu to viso prisiimti sau, nes kibirkštį galvoje man įžiebė Knives su Moon suorganizavę STARS konkursą...

Draconica
2013-07-23, 16:30
Vaje, Miyatai niekas kreditų neskyrė!