PDA

Žiūrėti pilną versiją : Shingeki no Kyojin (ongoing)

Puslapiai : [1] 2

bergzdas
2013-05-08, 23:31
Sveiki, esu naujas narys, nlb žinau jūsų bendravimo įpročių čia, bet tikiuos pasireikšt į temą

http://img507.imageshack.us/img507/6565/mainvisual.jpg

copy/paste iš linkomanijos:

"Title: Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)
Genre: Action, Drama, Fantasy, Super Power
Type: TV Series, two cours
Release date: 2013.04.07
Producers: Wit Studio, Production I.G
Website: http://shingeki.tv/

Story:Several hundred years ago, humans were nearly exterminated by giants. Giants are typically several stories tall, seem to have no intelligence, devour human beings and, worst of all, seem to do it for the pleasure rather than as a food source. A small percentage of humanity survived by walling themselves in a city protected by extremely high walls, even taller than the biggest of giants.

Flash forward to the present and the city has not seen a giant in over 100 years. Teenage boy Elen and his foster sister Mikasa witness something horrific as the city walls are destroyed by a super giant that appears out of thin air. As the smaller giants flood the city, the two kids watch in horror as their mother is eaten alive. Elen vows that he will murder every single giant and take revenge for all of mankind."

Šiaip net anime aprašymų skilties nesugebėjau rast...nu bet nesvarbu
Šitas anime po gan ilgo laiko ir ieškojimų vėl suteikė vilties t.y. žada kelių mėnesių tęstinį malonumą
Em, dabar yra 5 serijos, liko dar ~20.

Nu ir db pradėsiu spoilint

Kaip jums patinka, kai kūrėjai taško per pirmas serijas užaugintus, daug žadančius herojus į visas puses? valgo, traiško, taško - man tai žiauriai patinka. Ypač netikėta buvo, kad jau 5 serijoj pagrindiniam herojui nukando ranką ir koją, o jis pats liko titano burnoj. Net sukėlė abejone ar beliks jis gyvas...

Tai vat kas žiūrit ir jau kankinatės belaukdami sekmadienio, pakomentuokit, kokius įspūdžius jums sukėlė

P.S. Tie gudruoliai kur manga skaito, įspėkit dar papildomai prieš spoilindami, nes yra tokių, kurie ir neskaito

liezuvelis
2013-05-09, 00:10
užeik čia: http://www.animezona.net/forum/threads/7527-Shingeki-no-Kyojin

Red_Elf
2013-05-09, 04:21
Širdis verkia bežiūrint į aprašymą... aprašymų skiltis >>čia<< (http://www.animezona.net/forum/threads/239-Esam%C5%B3-Anime-apra%C5%A1ym%C5%B3-s%C4%85ra%C5%A1as), tikrai paskaitinėti būtina, prieš imantis daryti aprašymus. Turim aprašymų generatorių (http://www.animezona.net/forum/threads/7073-AZgen-Apra%C5%A1ym%C5%B3-Generatorius), šabloną (http://www.animezona.net/forum/threads/5684-Apra%C5%A1ymo-%C5%A1ablonas) - būtų gerai, kad užmestum į juos akį (:

Aišku, jai neplanuoji vėliau jo perkelti į užbaigtus aprašymus, kaip ongoing užtektų to, kas yra, vis tiek čia aptarimai ir spoilai bus

Miesto_Druidas
2013-05-09, 12:34
Šiaip labai didelis poster'is, o trumpai glaustai lietuviškai pateikti siužetą irgi būtų privalumas. Tada būtų gerai tavo paties bendra nuomonė, pastebėjimai apie anime, be spoilerių. Keletas screen'ų, kad ir iš pirmos serijos galima padaryti. O patiems spoileriams yra spoiler tag'as, tad būtų gerai jį naudoti visur, kur toliau skleidžiamos siužeto detalės iš tolesnių serijų. Na ir kalba aprašyme galėtų būti tvarkingesnė. Pasižvalgyk po pastaruosius animezonos aprašymus ir jei netingi pakoreguok aprašymą, jei kaip sakė, norėtum jį išlaikyti ir serialui pasibaigus.

liezuvelis
2013-05-09, 12:44
Kam daryti tą patį du kartus? http://www.animezona.net/forum/threads/7527-Shingeki-no-Kyojin čia jau yra lietuviškas aprašymas. Vertinimų kišimas į aprašymą – iš vis ydinga praktika. Asmeninė nuomonė turėtų būti tarp komentarų, neprimesdama atėjusiam pasmalsauti, kažkokios išankstinės vieno žmogaus nuomonės. Tegu patys žiūrovai susidaro nuomonę. Aprašymas turi informuoti, o ne už kitus sukramtyti jų patiekalą, prieš valgį. Manau.

Miesto_Druidas
2013-05-09, 13:11
Kam daryti tą patį du kartus? http://www.animezona.net/forum/threads/7527-Shingeki-no-Kyojin čia jau yra lietuviškas aprašymas.
Kaip mes suprantam, žmogus šitoj temoj nori aprašyti dabar prasidėjusį anime serialą, o toj nuorodoj yra mangos aprašymas, iš kurios yra adaptuojamas dabar rodomas anime. Du skirtingi aprašymai. Tik šičia dar iki aprašymo trūksta.
O nuomonę, manau, pasakyti galima, galbūt labiau objektyvesnę, arba apsiribojant trumpu apibendrinimu pabaigoje, kad nebūtų labai sausas aprašymas. Vistiek, aprašymas tam ir yra kad sudaryti kažkokį įspūdį, sudominti, o ir tos bendros detalės irgi aprašomos iš autoriaus pozicijų, tai irgi šiektiek subjektyvios. Vienu žodžiu kaip kas išmano taip rašo, nesam gi žurnalistai, o čia ne rimto pobūdžio tinklapis. Tiesiog gerbėjai dalinasi įspūdžiais, bando sudominti kituos tuo ką patys žiūri ir tiek. Aišku, tvarka pageidautina.

bergzdas
2013-05-09, 14:12
O čia jūs labai rimtai į viską žiūrit :D
aš nieko aprašyt nenorėjau, tik įspūdžiais pasidalint (tam šita skiltis ir yra, taip?). Jei jums bado akis, širdys verkia - trinkit lauk :D prieš srovę eit nežadu :)

davai pašnekam apie anime, o ne apie tai, kad mano kalba netvarkinga. Iš jūsų komentarų pasirodė, kad nei vienas jo dar nematėt :( o čia gi tikras hitas, bent jau tiek kiek aš suprantu.
Man šiaip kompu piešti nepatinka (nžn kaip išsirekšt teisingai, bet tokie kaip berserko ovos), o šitam tas kompas visai netrukdo, piešimas gražus, detalus. Pati dinamika gera. Bet labiausiai tai patinka kaip tie titanai atvaizduoti, jų išraiškos ir kaip jau minėjau - per pirmas serijas sukurtos teigiamos aplinkos visiškas sugriovimas jau 5 serijoj (nu vėliau kažkaip atitaisyt turės, bet užtat db sekmadienio tenka laukt išsižiojus).

Miesto_Druidas
2013-05-09, 14:42
Galim pašnekėt, kas nors parašys normalų aprašymą serialui pasibaigus.
Matėm, ir žiūrim, ir laukiam kitų serijų. Išties stiprus shounen'as ir pagaliau pirmas tikrai patinkantis po tokių pervertintų ir nuvylusių 'hitų' kaip Guilty Crown ar Sword Art Online, bet šedevru dar nevadinčiau. Veiksmo scenos puikios, brutalios, išties užgniaužė kvapą penktas epizodas ir išties laukiu tolesnių serijų. Kas jau kas, animacija kiek išgalint padaryta kokybiška veiksmo metu, pataupant ramesnėse vietose (nejudančiais kadrais ir t.t.) Bet ir trūkumų yra. Perspėju, toliau neskaitykit, kas serialo dar nežiūrėjot.
Ar jie taip jau dažnai žada naudoti flashback'us? Veiksmas penktoje serijoje buvo nerealus, o štai kitoje serijoje žada Mikasos prisiminimus rodyti, aš suprantu, kad jie turi prasmę, bet šitaip kūrėjai įtampos galėtų ir nenaikinti. Reikia tikėtis, kad tai netruks daugiau nei pusę serijos.
Kitas subjektyvus trūkumas, tai tos dvi treniruočių serijos. Taip jos buvo reikalingos, ir visai sveikintinas sprendimas buvo jas įterpti chronologiškai, o ne kaip flashback'ą vėlesnėse serijose. Bet tiesiog nepapirko šalutiniai veikėjai ir bandytas įterpti humoras man tiesiog nelipo.

Ir paskutinio epizodo galas. Mangos neskaičiau, bet juk nereikia būti genijum, kad suprasti jog Eren nežus. Kol kas man atrodo kad scenarijus pasuks Claymore kryptimi, galbūt grįžęs tėvas su sūnum paeksperimentuos ir į Eren'ą 'prikiš' titanų mėsos, ar panašiai ir to pasekoje jis regeneruos nukąstas galunes ir įgys didesnį pranašumą kovoje. Atsakymo sužinoti nenoriu dabar, čia tik mano spekuliacijos, bet jei taip atsitiktų (o kažkas visgi turės atsitikti po dabartinių įvykių, kad vėl paruošti Eren'ą kovai po jo patirtų traumų), nebūčiau itin patenkintas, nes jau pavargau nuo tokių shounen'iškų klišių, kaip kad pagrindinis veikėjas visada būna kažkuo stipresnis ir galingesnis už kitus. Minėtas Claymore man irgi tuo labiausiai užkliuvo. Na bet nėra ko norėti Shingeki no Kyojin visgi pirma yra juk shounen manga, tai anime kitoks nebus. Jis vistiek nusimato žiauriai geras veiksmo ir emocijų užtaisas.

liezuvelis
2013-05-09, 14:47
[...]Iš jūsų komentarų pasirodė, kad nei vienas jo dar nematėt :([...]

kodėl gi nematę? Matę, bet:

kodėl tu manai, kad taip kruopščiai užaugintus veikėjus kūrėjai išmeta? palauk, gal tie gigantai nori žmones išgelbėti? gali būti dar daug posūkių... Beje, nuo pat pradžių pastebimas išsitaškymas: tėvukas lekia ieškoti ir gelbėti savo šeimos, o jau vos po kelių serijų jo sūnus baigia karo mokslus, trukusius 2 metus. Kaip ten su tuo tėvuku bus? Jei jis praslampinėjo paieškose – anime stilius užduotas nuo pat pradžių, jei vis tik kūrėjai (ne duok die) sugalvos kokį stebuklingą būdą kaip visi išgyvens – pakeiksnosime, bet vis vien vertinsime už išmonę.

Kaip mes suprantam, žmogus šitoj temoj nori aprašyti dabar prasidėjusį anime serialą, o toj nuorodoj yra mangos aprašymas, iš kurios yra adaptuojamas dabar rodomas anime. Du skirtingi aprašymai. [...]

ir ar smarkiai jie skirtingi? Ar anime ar mangos siužetas – tas pat. Įvertinimai ir asmeninė nuomonė tik skirsis. O šitiems dalykams, mano nuomone – vieta komentaruose, o ne aprašyme. Jei aprašymą daro žmogus, nemėgstantis šio stiliaus jis parašys kitokią nuomonę ir įvertinimą apie šį kūrinį.

Ieškantys aprašymų nori susipažinti su bendrais dalykais: maždaug koks siužetas. Ir tikrai nori susidaryti savo nuomonę ar tai geras kūrinys ar ne, o norintys visokių statistikų, jų gali rasti to paties aprašymo pateiktose nuorodose į AniDB, ANN ar aprašymo temos komentaruose.

bergzdas
2013-05-09, 17:08
O čia ir reikia po spoileriais diskutuot, nors ant skilties parašyta, kad nekišt nosies, jei nenori išsispoilint?

Tos dvi serijos apie treniruotes, tai čiuju buvo nuotaikai pakelt, viltį pakurstyt. Mano nuomone todėl 5 serijos pabaiga taip ir ištaškė :D viską sutrypė. Miela malonu tiesiog :D beje, ačiū už claymore, nebeskaudės taip laukt. Ai, o shounen klišės, nu tai geriausiu atveju nužudo juos ant galo :D vistiek jie kažkuo gudresni būna už kitus. Arba stipresni. Arba labai labai labai nori ir tada patampa. Anyway Mikasa vistiek stipriausia šiam momentui.
Dėl ereno regeneracijos/atgaivinimo, tai matėt, jam per sapną tėvas leido kažką + dar yra tas slaptas kambarėlis jų senuose namuose, kuriuos sugriovė. Šiaip tėvas biologas/medikas, nes nuo maro ar kokio ten velnio išgelbėjo miestiečius kažkada, tai turbūt jo, ataugins jam galūnes organiškai. Nu tipo, semi mechos nebus :D

nemesis
2013-05-09, 17:13
Kaip norėčiau jums išspoilint, bet susilaikysiu kaip nors :D

taven
2013-05-09, 19:38
Va jum SPOILERIS

Viskas kolkas eina pagal manga

Aurimasak
2013-05-09, 19:47
Kaip norėčiau jums išspoilint, bet susilaikysiu kaip nors :D

Man toks pats urge yra. Bet kaip taven sakė, viskas eina pagal mangą. Nežinau, ko kas tikisi iš sekančio epizodo, tačiau išspoilinsiu tik tiek, kad nenusivilsit per daug.

liezuvelis
2013-05-09, 22:42
t.y. jūs žinote tiek pat, kaip ir visi... ot tai spoileris... juokas vienas..

.RECAni
2013-05-11, 22:41
Kas liecia "Attack on Titan", tai turbut apsiimsiu jo igarsinimu, todel tie kas jo nepradejo ziuret ir noretumet lietuviskai isgirst, tai galit dar kokia savaiciuke pakentet :) A-ONLINE (http://animeonline.lt/) subtitruoja, tai kazka kartu ir sumastysim.

Maspo / RECANI-LT

nemesis
2013-05-12, 01:12
Dar vienas puikus episodas, drįsčiau teigti, kad anime Mikasos istoriją perteikė net geriau nei manga. Tiesa užkliuvo viena vieta:
Cenzūruota Franz ir Hanos tragedijahttp://i35.mangareader.net/shingeki-no-kyojin/5/shingeki-no-kyojin-2078669.jpg

Miesto_Druidas
2013-05-12, 15:36
Nežinau, ko kas tikisi iš sekančio epizodo, tačiau išspoilinsiu tik tiek, kad nenusivilsit per daug.
Na neblogas buvo tas epizodas, bet kai kurie dalykai tiesiog trukdė megautis.
Čia tikrai gera vieta buvo Mikasos prisiminimams? Negalėjo to parodyti pavyzdžiui po visos šitos Defense of Trost arkos... Man tokie dalykai, kai vienas epizodas epinis ir baigiasi epiniu kabliu, o kitam didžiąją dalį rodo flashback'us, nelabai patinka.
Ir nepatiko, kad Eren'as buvo pavaizduotas toks šaltakraujis. Aš net nebūčiau buvęs prieš, jei Mikasa būtų susidorojusi kaip nors su visais trim, tai pateisintų tą jos šaltumą, gal net tokį antžmogiškumą. O dabar berniukas pats rado kur gyvena pagrobėjai, ir taip niekur nieko du paskerdė.... mes dar kažko apie jo praeitį nežinom...?

nemesis
2013-05-12, 17:55
Aš asmeniškai neįsivaizuoju kada šitas fashback'as turėtų būti idėtas, likusioje istorijos dalyje nematau jam vietos. O dėl antro punkto neturiu nieko prieš tą "šaltakraujiškumą".

bergzdas
2013-05-12, 17:57
Ai, man tai pirma mintis po epizodo buvo "liūdna" :D epizodas, jo, geras.

Blogiečiai nužudė tėvus, vaikai supjaustė blogiečius ir t.t. Bet jo, pusė serijos buvo į dabartinę temą, o kita pusė flashback'ino :( Dar savaitė mąstymo, ką su Erenu padarys, kad jis gyvas ir piktas būtų.
O iš to flashback'o, tai jo, pasirodė, lyg Erenas kietesnis už Mikasą turėtų būt. Atėjo, pasibeldė, papjovė :D tipo chill. Kitą nulurino į sandėliuką, per tą laiką užsimovė peilį ant šluotos :D ir ramiai pripjovė :D wtf. Daktaro vaikelis tipo :DDDDD

Aurimasak
2013-05-12, 18:28
Aš asmeniškai neįsivaizuoju kada šitas fashback'as turėtų būti idėtas, likusioje istorijos dalyje nematau jam vietos. O dėl antro punkto neturiu nieko prieš tą "šaltakraujiškumą".

Jam nebuvo daugiau 12-kos. Vaikai tikrai negali būti tokie šaltakraujiški, kokį parodė Eren'ą. Jis galbūt agresyvus ir sako nužudys visus titanus, tačiau prieš žmones jis neturi turėti ypač didelės neapykantos ar kažko, kas jį verstų taip elgtis.

nemesis
2013-05-12, 19:43
Mano nuomone, 2 žmonių nužudymas, pakankama priežastis atsirasti tokiai nepykantai. Jau kitas klausimas ar tai ką jis padarė yra teisinga.

DemonKurama
2013-05-14, 16:54
Geras epizodas. Manau šitas flashback'as buvo visai tinkamoj vietoj, kad parodytų kodėl Mikasai taip rūpi Eren'as.
Neapykanta tai neapykanta, bet vis dėl to keistokai atrodė, kad devynmetis vaikas sugebėjo šitaip nugalabyt du vyrus tarsi niekur nieko. Nors tai netrukdė mėgautis epizodu. Mikasos situacija kažkiek suprantamesnė.
p.s. gal kas gali pasakyt kuriame mangos chaptery šita istorijos dalis?

nemesis
2013-05-14, 17:06
6 skyriuje 34 puslapyje, bet patarčiau viską skaityti nuo pradžių, nes dėl cenzūros keletas mangos vietų buvo "sušvelnintos".

Miesto_Druidas
2013-05-19, 11:54
Viena ką galiu tvirtai pasakyti apie Shingeki no Kyojin turint omeny ir naujausią epizodą - mano nuomone, jis turi fantastišką muzikinį takelį, kol kas vieną geriausių (jei ne geriausią šiais metais), tiek energingos dainos kovų metų, tiek įspūdingos melodijos ramesniais momentais (kad ir naujausiojo epizodo gale grojusi muzika - wow).

nemesis
2013-05-19, 12:08
Nepamirškim, kad track iš treilerio dar net nebuvo panaudotas, tad galima tikėtis dar daugiau gero, kokybiško soundtrack'o.

Eizenhaimas
2013-05-19, 14:09
Ka tik peržiūrėjau 7 ep. ir jame pamačiau, kaip titanas žudo titaną, ir tas titanas, kuris nužudė kitą titaną, man kilo tokia mintis, kad jis Erenas :) Gal čia taip dėl to, kad tėvas jam kažko įleido ?

Miesto_Druidas
2013-05-19, 14:32
Ka tik peržiūrėjau 7 ep. ir jame pamačiau, kaip titanas žudo titaną, ir tas titanas, kuris nužudė kitą titaną, man kilo tokia mintis, kad jis Erenas :)
Jei taip ir bus, būsiu labai nusivylęs serialu. Kažkaip galvojau, kad Shingeki no Kyojin bent iš dalies panašių klišių išvengs, ypač jei būtų taip kaip tu sakai.
Visų pirma mes nieko nežinom kas tie titanai, jei tai būtų kažkokia tai evoliucionavusi distopinė ateities žmonių versija (vienintelis variantas kurį sugalvoju), tuomet galbūt būtų logiškas variantas, jog ir ten atsirastų tokių, besipriešiančių kitiems titanams. Kad su Erenu bus kažkas, kas jį išryškins iš kitų karių ir duos šansą smogti atsakomąjį smūgį titanams (tėvo eksperimentai veikiausia priežastis), tai, manau faktas. Bet apsidžiaugčiau jei tai neturėtų nieko bendro su kokia masine Ereno transformaciją į titaną (kaip tolimas pavyzdys tarkim Hulk). Dar kart paminėsiu, jog, asmeniškai, galvoju, kad bus kažkas panašaus į Claymore, bet tai tik spėjimas. Pamatysim, kaip bus iš tikro ir reikia tikėtis, kad tai nustebins.

Eizenhaimas
2013-05-19, 14:42
Gal ir galėtų taip būti, nes Erenas visur rodomos pirmam plane.
Nusprendžiau nelaukti ir iškart ėmiausi skaityti manga 9 ch. paaiškėjo, kad tas 15 metrų klasės titanas buvo Erenas :)

nemesis
2013-05-19, 19:43
Būk žmogus, jeigu spoilini, tai bent uždek spoil tagą. Nes tikrai yra žmonių, kurie neskaito mangos. Gadini jiems visą malonumą.

Miesto_Druidas
2013-05-19, 19:48
Neskaityti jei neskaitoma mangaNusprendžiau nelaukti ir iškart ėmiausi skaityti manga 9 ch. paaiškėjo, kad tas 15 metrų klasės titanas buvo Erenas :) Nusikeikčiau, bet tiek jau to. Reikėjo tikrai (dvigubai) uždėt spoilerius ir dar įspėt, o dabar išpliurpei tokią svarbią detalę. Ačiū tau labai :hmm:.
Ir šis spoilas mane stipriai nuvylė taip jau būna, kai tikies kažko realistiškesnio iš shounen žanro...., bent jau tikiuos kad paaiškinimas bus geras

nemesis
2013-05-19, 20:10
Druidai, nepirma ir nepaskutine auka būsi. Jau užsienio forumuos senai neįmanoma lankytis, ką bekalbėt apie youtubė's komentarus.

Miesto_Druidas
2013-05-19, 20:21
Druidai, nepirma ir nepaskutine auka būsi. Jau užsienio forumuos senai neįmanoma lankytis, ką bekalbėt apie youtubė's komentarus.
Tai jau taip, ne pirmą anime taip ir aš išsispoilinau, dalinai ir suprasti žmogų galima, smalsumą norisi patenkinti, bet jei jau išsispoilino sau, tai būtų gerai kad užlaikytų intrigą kitiems. Nors nepasakysi, kad labai nustebino ši detalė, bet vistiek nesmagu.
Nors jo, taip dabar visur atrodo lyg turėtum sėdėt 'užsidaręs tarp keturių sienų' ir išsijungęs internetą, kad neiššoktų prieš akis spoileris :).

bergzdas
2013-05-20, 15:13
Ėėėėėė...negražu taip :confused: Aš tik prascrolinau, pamačiau kaip druidas keikiasi ir nebegaliu skaityt :D čia gi šnekam apie anime, mangą spoilint plikai negražu... Prirašykit gal papildomai, kai apie ją kalbat, nes db net ant spoilerio paspaust baisu bus.

O seriją tai gera pasitaikė.

Vis dar niekas neaišku. Mikasa pajungus GOD mode :D gal kitą savaitę jau ereną parodys, nes db tai žiūri ir pastoviai bandai viską susiet su juo :D

DemonKurama
2013-05-20, 18:59
Juk visai akivaizdu kas tas titanas. Bene Mikasa net ir nujaute kas jis. Tik noreciau, kad greiciau paaisketu kaip tai atsitiko. Serija praejo taip greitai... Ongoingo ziurejimas kills. >.>

nemesis
2013-05-23, 16:00
Na ką, Shingeki no Kyojin jau reitinguotas 10 vietoje mal'o visų laikų anime reitinge, vos prabėgus 7 epams/ trečdaliui serialo, kaip manote ar pelnytai? Ar ne per anksti tokios liaupsės?

Miesto_Druidas
2013-05-23, 16:39
Ne per anksti. Jis to vertas. Žinant apskritai MAL top ir pačio reitingo vertę kai kuriais atvejais..., bet vistiek Shingeki no Kyojin geras shounen'as, tai tebūnie, tas balas ilgainiui apsiglaistys, tada bus matyt. Dabar, bent aš ne prieš :). Apskritai šis iš tų overhype'intų serialų (kaip ehem SAO, Guilty Crown...) man geriausias ir priešingai nei šie, visai tenkina lūkesčius, na nepaisant to, kad yra vistiek tik shounen'as.

DemonKurama
2013-05-23, 19:43
Mal'e visi duoda balus atsizvelgdami i tuos epus, kuriuos yra mate. Kai anime pasibaigs bus aiskesnis tas reitingas. Siaip esami epai tikrai sukelia nemaza impact'a, tad nieko keisto.

Orfėjas
2013-05-28, 06:46
Na, ką galiu pasakyt, jis nėra toks geras, kad patektų į mano geriausių anime topą, nes saviškį vertinu pagal kitokius kriterijus, bet tarti, kad tik geras, irgi tikrai negaliu. MAL reitingas kiek pakils, nes visa istorija yra tikrai FMA lygio, o jau net neverta minėti grafinio apipavidalinimo. Kadangi veiksmas seka tiksliai pagal mangą, nemanau, kad susilauksim Claymore animės lygio (turiu omenyje pačią pabaigą), nes pernelyg daug žiūrovų teigiamai atsiliepa apie šį darbą. Įtariu, kad sustiksime antrojį sezoną tiksliai pagal mangą, kadangi ji išsiveržusi pakankamai toli, o vietos improvizacijoms palikta tikrai pakankamai daug. Nors skaičiau mangą iki 26 skyriaus, galiu pasakyti, kad veiksmo ir vietų anime plėtojimui turėtų būti per akis. Taip pat, parašykite jei turite pastabų dėl vertimo kokybės, šį darbą norėčiau padaryti kuo geriau, tad norėčiau įvertinti ir kuo daugiau kritikos.

Miesto_Druidas
2013-05-29, 15:06
Tik spėjimas, bet po praeito epizodo kilo tokios mintys (nespoilinkit jei ką kaip iš tikro yra :))
kažkaip pasirodė, kad tie titanai yra kokios tai bio-mechos, o ne kaip gyvi padarai. Nerodo jokių išraiškų veide, negali daugintis ir naikina tik žmones, tai kodėl? Gal gali būti, kad iš tikro juos valdo kažkas kitas, kokia pažengusi rasė (ar frakcija), griežianti dantį ant žmonių, bet gebanti valdyti tokias pažengusias technologijas (na juk jei neklystu anime vaizduojama ateitis). Ypač tokia mintis kilo, kai Erenas išniro iš tos silpnosios titano vietos praeitame epizode, kas jei ta silpnoji vieta yra koks tai valdymo centras, o Erenui pavyko iki jo prasiskverbti kažkaip ir perimti titano valdymą (ir pasinaudoti jo regeneracinėm savybėm). Na arba titanai - tos pačios žmonijos kūriniai ,atsisukę prieš juos pačius, įprastas, bei dažnai kur sutinkamas aiškinimas... net nežinau norėtųsi logiško paaiškinimo iš kūrėjų. Tikrai visgi nesinorėtų kokio kvailo spiritualistinio/fantasy tipo tų titanų egzistavimo paaiškinimo.

nemesis
2013-05-29, 15:42
Titanų prigimtis ir jų atsiradimo priežastys dar neatskleistos iki šiol, tad nėra ką ir spoilinti.

taven
2013-05-29, 18:21
Kaip toks spoileris :Titanai subinej turi saulės baterijas ir gyvena laimingai, be jokio maisto :D

Orfėjas
2013-05-29, 20:15
Miesto_Druide, nesu skaitęs visos mangos, bet galiu atsakyti: pažvelk iš tos pusės, kurią jau žinai. Kaip žudyti Titanus, ir kas nutiko Erenui. Tada suvoksi 90% visko, kas vyksta.

Miesto_Druidas
2013-05-29, 21:43
Miesto_Druide, nesu skaitęs visos mangos, bet galiu atsakyti: pažvelk iš tos pusės, kurią jau žinai. Kaip žudyti Titanus, ir kas nutiko Erenui. Tada suvoksi 90% visko, kas vyksta.
Tai nesvarbu, tik tokios mano fantastinės spekuliacijos :), juk pasvajoti galima.

setas
2013-05-30, 11:54
Seip mangoj yra kelios mazos uzuomenos kaip atsiranda titanai, tai neturetu buti jokio spiritualistinio/fantasy atsiradimo. :D

DemonKurama
2013-05-30, 12:15
Dar yra teorija, kad Eren'as atsiustas is ateities.
Warning. Spoileriai. http://www.reddit.com/r/FanTheories/comments/1eua5q

Orfėjas
2013-05-30, 14:19
Įdomi idėja, bet turi vieną rimtą trūkumą. Parašyčiau kokį, bet nemoku uždėti "spoil" rėmų.

Squalleh
2013-05-30, 14:36
Va taip:

[SPOILER][/ SPOILER]

Orfėjas
2013-05-30, 18:27
Ką gi, maniškė tirada bus kiek ilgoka
Pradėkime nuo to straipsnio aptarimo, jis buvo neįtikėtinai tikslus iki pirmųjų dviejų pastraipų pabaigos. Bet čia spekuliacijos ir prasidėjo netinkamos. Pirmiausia, nors esu skaitęs tik iki 36 skyriaus, galiu pasakyti, kad Titanais galima gimti arba tapti. Mažesnieji Titanai yra sugebėjimą valdytis praradę žmonės, juose veja tik noras misti. Geriausias pavyzdys būtų mangoje buvusi dalis, kai mergina iš žvalgų legiono sutiko 7 metrų aukščio klasės Titaną. Jis galėjo kalbėti, bet sunkiai valdėsi. Antra- 36 chapteryje palikau sau neatskleistą įdomiausią vietą, Primatų klasės Titanus. Jie aiškiai suvokia kas esantys ir žino apie žmonių technologijas. Bet neturi tiesioginių sąsajų su viduje gyvenančiais išdavikais, nes nėra regėję Erdvinio Manevravimo įrangos. Ir galiausiai- Siena. Ją pastatė žmonių ir Titanų pastangomis. Negaliu įsivaizduoti kitokio varianto, kadangi žmonės pernelyg ilgai negalėjo efektyviai gintis. Pritariu dėl Titanų sukūrimo kariniams tikslams, šiuo metu dirbama ties panašių, tik mechaninių ekvivalentų sritimi. Be to, čia jau gerokai perdėta su mitologija ir Ymiro įsikišimu. Galiu galvą atiduoti, kad viskas bus paaiškinta iš žymiai objektyvesnės mokslinės pusės.

nemesis
2013-06-02, 09:14
Išėjo naujas episodas. Kokie įspudžiai?

Miesto_Druidas
2013-06-02, 10:04
Be komentarų, kol jie man logiškai nepaaiškins kas po galais yra su Erenu. Ir geriau jau tai būtų kažkas suvokiamo. O taip tai solidus epizodas, gera muzika, nauji veikėjai ir keletas naujų detalių.

nemesis
2013-06-02, 10:12
Be komentarų, kol jie man logiškai nepaaiškins kas po galais yra su Erenu.

Nemanau, kad to sulauksi, mangoje vis dar aiškinamasi, kaip žmogus gali pavirsti į titaną, na nebent gausim fillerinę pabaigą, kurios tikrai nenorėčiau.

Miesto_Druidas
2013-06-02, 11:12
Nemanau, kad to sulauksi, mangoje vis dar aiškinamasi, kaip žmogus gali pavirsti į titaną, na nebent gausim fillerinę pabaigą, kurios tikrai nenorėčiau.
Jo tada būtų gaila.
O juk tėvo paslaptis su tuo kažkaip susijusi, reikia tikėtis, kad atsakymus bent kokius dalinius gausiu, kai jie pasieks tą slaptą vietą, nuo kurios Eren turi raktą.

nemesis
2013-06-02, 11:30
Jo tada būtų gaila.
O juk tėvo paslaptis su tuo kažkaip susijusi, reikia tikėtis, kad atsakymus bent kokius dalinius gausiu, kai jie pasieks tą slaptą vietą, nuo kurios Eren turi raktą.

Nemanau, kad čia didelis spoileris, tik nurodymas kuria puse suksis siužetas, bet vis dėlto užmesiu spoileri.
Švelniai tariant manga dar labai toli iki to "paslaptingojo" rūsio atradimo, norėčiau pasakyti daugiau, bet bijau sugadinti visą malonumą, o galbūt kai anime baigsis ir pats užsinorėsi tęsti istoriją mangos pavidalu.

Squalleh
2013-06-02, 18:26
Pražiūrėjau 8-tą epizodą. Jeigu jie normaliai paaiškins kaip..
Eren grįžo gyvas ir sveikas
.. tai jo, bus puiku.

Futari
2013-06-02, 19:49
O jie nuo devinto jau ir pradeda aiškint. Labai po truputį, bet pradeda. Ir devintąjį jau galima rasti online, kas ongoing žiūri.
Dėkoju draugams, kurie feisbūke apie šį anime pradėjo bruzdėti. Esamos serijos labai greitai ir skaniai susižiūrėjo, laukiam toliau.

nemesis
2013-06-09, 14:05
Išėjo naujas episodas. Istorijos likme pajudėjom nedaug, bet gavom šiek tiek veikėjų vystymosi. Tiesa, episodas pasirodė kiek perdėtai emocialus, nors to galima ir tikėtis iš Araki Tetsurou, žinant jo prieš tai buvusius jo darbus.

http://www.youtube.com/watch?v=XrpdFmb0EMc

Galit spaust nieko baisaus :D

Miesto_Druidas
2013-06-09, 19:50
Tiesa, episodas pasirodė kiek perdėtai emocialus
Tai čia gerai... ar ne? Man atrodo, kad kitaip Armino 'žygdarbis' nebūtų ant tiek efektingas, koks ji buvo dabar jei nebūtų tokio kiekio emocijų. Na nežinau, man nekliuvo. Epizodas neblogas. Bet šiektiek sunervino kad bene 14 epizodas bus recap'as.... gal studijai reikia laiko užbaigt kai kuriuos darbus tolesnėse serijose, nežinia, bet vistiek teks gyventi savaitėlę ir be Shingeki no Kyojin, nors jaučiu užbaigs iki to dabartinę arką.

Squalleh
2013-06-09, 20:02
Dar nežiūrėjau naujo ep'o, bet jeigu tas emocianalumas eis iš Eren'o.. >.>

nemesis
2013-06-09, 21:57
Bet šiektiek sunervino kad bene 14 epizodas bus recap'as.... gal studijai reikia laiko užbaigt kai kuriuos darbus tolesnėse serijose, nežinia, bet vistiek teks gyventi savaitėlę ir be Shingeki no Kyojin, nors jaučiu užbaigs iki to dabartinę arką.

Laisvai iki arcos pabaigos beliko vos 2 skyriai.

Squalleh
2013-06-10, 23:54
Nušaukit Eren'ą. Jis jau juokingas darosi su tuo savo pykčiu. Gadina man nuostabu serijalą /:

Orfėjas
2013-06-11, 07:11
Nelieka nieko kito, bet tik taikstytis. Jau Linkomanijoj rašiau, kad vaikiška tikėtis vien tik veiksmo. Truputis laukimo dar niekam nepakenkė, reikia išmokti ir kantrumo. O iki arkos pabaigos sulauksime bent trijų serijų, na, bent jau mano manymu tiek galima ištempti.

Squalleh
2013-06-11, 10:26
Jau Linkomanijoj rašiau, kad vaikiška tikėtis vien tik veiksmo
Na, niekas ir nelaukia tik veiksmo. Savaime aišku, jog psichologinės dilemmos, veikėjų vystimas, bei bendra atmosfera yra tai, dėl ko manau dauguma žiūri serijalą. Ir aišku vidury viso to yra Eren. Juokingas, nereikšmingas, kalbantis tik "grr-ais, harr-ais ir aš visus nužudysiu grrrr-ais" ir knisantis kiekviena sekundė kai jis yra ekrane. Ir man iš tiesų labai gaila kad būtent jis gauna svarbiausia vieta serijale (kol kas), o ne Armin arba Mikasa.

DemonKurama
2013-06-11, 11:52
Latest ep neblogas apart to, kad siužetas vystosi labai lėtai. Ko gero pagrindinis istorijos trūkumas. Kaži ar anime užsibaigs taip ir neatsakęs į visus svarbius klausimus. >.>
Na, o Eren jau toks tipiškas charakteris. :D Man jis asmeniškai netrukdo, nes bent nėra ištižėlis. Tik galėtų būt mažiau vienareikšmiškas.

Miesto_Druidas
2013-06-11, 13:06
O koks gi jis, keršto varomas, veikėjas turėtų būti? Kažkaip manęs jis labai nenervina, kaip sakė - tipinis ir vienpusis. Mane tik sunervino ta vaiksytės priešistorės detalė, kai jis išgelbėjo Mikasą, kažkaip labai nenatūralu buvo ir jis toks žymiai šaltesnio būdo tada buvo nei dabar, o daugiau kaip ir neina jo labai teisti. Bent jau jaučiam kad jis būna ekrane :), kai iš kitų veikėjo to, bent man šiektiek, trūksta, ypač šaltosios Mikasos.

Squalleh
2013-06-11, 18:42
O koks gi jis, keršto varomas, veikėjas turėtų būti?
Oj, nu nežinau. Gal šiek tiek protingesnis? Gal bent ant kiek nors simpatiškesnis žiūrovui?
Ir ne, jis visada piktas ir rėkia ant visų - peržiūrėk pirmą epizodą, peržiūrėk Mikasos praeitį. Jis visada toks. Dėl to jis neidomus, dėl to jis knisantis ir dėl to jis taip ir turėjo pasilikti 5-ame epizode.
O Mikasa yra emocijų spektras - ji toli gražų nėra vienapusiška, ji auga, ji mokosi, ji yra tikroviška. Tas pats liečia ir Arminą, kuri galima puikiausiai suprasti. Ereną - nu niekaip. Taip, jis prarado motiną, bet argi ne visi kažka ten prarado? Argi ne visi nori atkeršyti? He's just a douche.

Orfėjas
2013-06-11, 21:39
Gerai, Squall, dabar pasakyk ar galėtum suprasti daugumą bendraamžių? Jų požiūrį, veiksmus? Man daugumos net požiūriai jų atrodo keistai siauri. Erenas yra vienareikšmiškas, taip, bet jis toks ir turi būti, kadangi jis simbolizuoja jaunatvišką veržlumą ir idiotizmą. Įsivaizduok Vudstoką tik pakeltą kvadratu. Štai koks yra Erenas, suprantu kodėl jis gali nepatikti, bet taip reikia.

Squalleh
2013-06-12, 04:16
Erenas yra vienareikšmiškas, taip, bet jis toks ir turi būti, kadangi jis simbolizuoja jaunatvišką veržlumą ir idiotizmą
Ir iki 5-to epizodo jis simbolizavo tai puikiausiai. Jis buvo aiškus pavyzdys to, kas gali būti ir kas dažniausiai būna su idiotais kaip jis. Tai buvo kaip pamoka.
Bet paskui iš visų žmonių - jis gauna ta monstrišką galią. Ne Mikasa, ne dar kas nors - būtent jis. Ir jis pasilieka pagrindiniu veikėju.
Štai kas man labiausiai nepatinka jame. Visas fokusas dabar tikriausiai bus ant jo ir ant to jo keršto, į kuri nu daugumai rimtai nusispjaut, nes iš to jis nieko negaus, nieko nepasimokys ir tiesiog toliau rėks kaip visus nekenčia.
Aš tikrai norėjau kad jis būtų čia kaip Kamina (Tengen Toppa Gurren Lagann) - pridarys kaip ir gerų dalykų, paliks įspudį ir pasitrauks. O jo draugai mokysis iš to, laikys ji kaip simboliu. Jis būtų tiesiog kaip įkvepimas visiems. Ir iš čia galėtų vystytis kiti veikėjai - Mikasa pereitu kažkokia savo dilemma, galėtų išvis išsikraust iš proto ar dar ko (sukurtame SnK pasaulyje tai būtų oj kaip į temą) ir tai tikrai būtų idomu. Tai būtų šviežus veikėjas, kuriam galima simpatizuoti.
Draugai skaitantys mangą man sake jog galų gale turiu likt patenkintų su Erenu, tad labai tikiuosi kad bent kažkas verto atsitiks.

Miesto_Druidas
2013-06-12, 05:45
Ir iki 5-to epizodo jis simbolizavo tai puikiausiai. Jis buvo aiškus pavyzdys to, kas gali būti ir kas dažniausiai būna su idiotais kaip jis. Tai buvo kaip pamoka.
Bet paskui iš visų žmonių - jis gauna ta monstrišką galią. Ne Mikasa, ne dar kas nors - būtent jis. Ir jis pasilieka pagrindiniu veikėju.
Na dėl spoilerio tai aš sutinku 100 proc. Kas labiausiai nervina shounen'uose, kad pagr. veikėjas kažkuo išsiskiria ir yra geresnis nei kiti, o kitus veikėjus tiesiog pastato antrame plane. Taip, dėl to aš tikrai sutinku, nors čia šiaip visų tokio pobūdžio serialų bėda, bet dėl viso kito Eren'ą aš kol kas pakenčiu, tik tegu logiškai paaiškina kaip ir dėl ko jis tapo toks, kokiu tapo ir kaip shounen'ą aš užskaitau šį anime, kaip tikrai vieną geresnių iš žanro. Man visgi labiau būtų patikę, jei visi veikėjai būtų likę paprastais žmonėmis, ir tai tiesiog būtų toks survival pobūdžio anime, kur gali žūti bet kas ir bet kada, ir nebūtų tokių galių, ištrauktų iš bet kur, bet yra kaip yra. Argumentas dėl Gurren Lagan irgi labai svarus, net nebuvau apie tai susimąstęs, nes nu niekaip netikėjau, kad autorius galėtų tokį pokštą iškrėsti šitam shounen'e, kažkaip tai atrodytų per drąsiai ir per keistai, jei herojus būtų pasitraukęs nenugalėjęs nė vieno svarbesnio mūšio.

Orfėjas
2013-06-12, 05:47
Na, juk žinai pagrindinį anime aspektą, kurio nepamatysi paprastuose amerikietiškuose filmukuose- herojai čia bręsta fiziškai, protiškai ir dvasiškai. Man vis dar kiek keistas tavo požiūris dėl Ereno, Squall, nes vertini jį labai vienprasmiškai, bet tai tavo nuomonė, neketinu nei peikti, nei girti. Beje, dėkui už Gurren Lagan anime paminėjimą, dabar tikrai peržiūrėsiu.

DemonKurama
2013-06-12, 11:50
Jau yra original OST preview. Laukiu nesulaukiu kada išeis pilni track'ai.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6zLuqje3vus

Miesto_Druidas
2013-06-12, 16:19
Jau yra original OST preview. Laukiu nesulaukiu kada išeis pilni track'ai.

Vaje, tikrai gerai skamba ir atskirai ne vien serialo fone. Vienas geriausių OST'ų kol kas šiais metais. man visada patinka, kai kompozitoriai sumano į OST'ą įdėti ir insert dainų, visada tai dievinau Yoko Kanno muzikoje, džiugu matyti, kad ir čia padirbėta buvo puikiai.

Orfėjas
2013-06-13, 07:54
Pilni track bus 28 dieną, nebedaug beliko

Squalleh
2013-06-13, 14:05
Vienas geriausių OST'ų
Aš irgi taip galvojau, kol nesutikau štai ką:

<iframe width="853" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/2SancH8V12k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="853" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/6SYwhmotB4I" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="853" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/TUwPI7cYHxM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Miesto_Druidas
2013-06-13, 15:16
Tai čia kas be ko, man dar labai Psycho-Pass OST'as labai patiko iš pastarųjų. Zetsuen no Tempest nuostabiai dieviškas kasikinės muzikos skambesio OST'as. Todėl ir sakau, kad SnK takelis vienas geriausių, bet neafišuoju jog geriausias :).

Vandarenas
2013-06-24, 20:07
Sekantis ep neblogas turėtų būt. :)

nemesis
2013-06-30, 12:20
Na ką jau įpusėjome serialą, kokie įspudžiai iš pirmosios pusės? Kas nuvylė, o kas nustebino? Ko tikitės iš ateinančių įvykių? Na, o kitas episodas bus recapas, tad turėsime 2 savaičių pertrauką , gal gerai, o gal ir ne. Beje išėjo Shingekio soundtrack'as (http://www.youtube.com/watch?v=r1KwluP6x8Q)( parsisiuntimo nuorodą rasite vaizdo įrašo aprašyme, o aš asmeniškai siunčiausi iš čia) (http://www41.zippyshare.com/v/57045259/file.html).

Miesto_Druidas
2013-06-30, 21:07
Didžiausias minusas, kad ir šis anime tėra tik shounen'as, labai geras, bet išlaikęs didžiausią klišę - pagr. veikėjas gauna super galią, o kiti lieka nuošaly. Ir dar buvo sakyta, kad nebus gailima ir svarbių veikėjų, bet kad visi svarbesni išgyveno.... nors gal ir gerai, patinka man posityvios nuotaikos, ir tai juk čia shounen.
Visgi čia yra ir nemažai privalumų, kurių didžiausias man - puikios veiksmo scenos, kai pirmą kartą išvydau, kaip kovotojai kaip spiderman'ai laksto po miestą tiesiog buvau apšalęs, tikrai wow. Na ir istorija visai nebloga, o arka visai neblogai išbalansuota bei OST'as kaip jau buvo šnekėta yra puikus. Tikrai nėra šedevras tas SnK, bet tiesiog geras anime, mano nuomone. Laukiam antros pusės.

Lkira
2013-07-03, 20:47
super dar tokio nerealaus nemaciau tiek veiksmo toks itraukiantis dabar po biski aiskeja bent jau man taip atrodo kaip tie titanai atsirado bent jau is 7 ep. supratau bet gal kiti nieko neitaria tai nieko ir nesakysiu ka as manau :) lauksim antros puses nekantraudami :)

Orfėjas
2013-07-04, 07:51
Labai didelė užuomina bus 13 epizode, o šiaip, gerokai daugiau atsiskleis gal tik antrame sezone, jei jis bus išleistas, nes tokiais tempais anime pasibaigs pačioje įdomiausioje, matuojant mangos siužetu.

Miesto_Druidas
2013-07-23, 14:35
1 savaitė, 1 vol. Blu-ray + DVD = 56 793 parduotų kopijų. Įspūdinga pradžia. Vos keletas serialų yra turėję geresnį rezultatą. Ką nors nustebino? :)

nemesis
2013-07-23, 15:21
Nah, pretty much expected that. Visi forumai baigia nusporgt nuo hypinimo, senai taip bebuvo.

Knives
2013-07-23, 21:39
Mano paskutinis žiūrėtas anime būtų FMA: Brotherhood, jei gerai pamenu. Prieš gerus porą metų. Per tuos porą metų kartas nuo karto užmetu akį į kritiškai pripažintų anime pirmąsias serijas, bet dažniausia net epizodą sunku užbaigti. Niekaip neįsikalu sau į galvą, kad anime vertinimai kone lygūs videožaidimų vertinimo kriterijams.

Shingeki no Kyojin labai patiko. Turbūt bus pirmas anime kurį peržiūrėsiu po FMA: Brotherhood. Gaila tik kad nieko geresnio nei pirmi trys epizodai nebegausime. Ech. Kaina kurią tenka mokėti pradedant gerai.

Sakyčiau Mikasa ir Armin labai smugdo bendrą vaizdą. Ir ateinančiuose epizoduose tas tik ryškės.

Orfėjas
2013-07-23, 21:51
Knives, labai klysti teigdamas, kad nieko geresnio už pirmus tris epizodus nesulauksime, tai tikrai bus, ir su trenksmu.

Knives
2013-07-23, 22:04
Ten greičiau taisyklė nei teiginys, tuo labiau, kad mangos neskaitau ir niekaip kitaip nesidomiu kūriniu kol pats jo neužbaigiu. Jeigu tai išimtis iš taisyklės, tai lauksiu pasičepsėdamas. Tik dar kartą užtvirtintų gerą pasirinkimą po poros metų (neprašytos) pertraukos. Cheers.

Orfėjas
2013-07-23, 22:07
Ten greičiau taisyklė nei teiginys, tuo labiau, kad mangos neskaitau ir niekaip kitaip nesidomiu kūriniu kol pats jo neužbaigiu. Jeigu tai išimtis iš taisyklės, tai lauksiu pasičepsėdamas. Tik dar kartą užtvirtintų gerą pasirinkimą po poros metų (neprašytos) pertraukos. Cheers.

Dėl poros metų gali būti teisus, bet nemanau, kad reiks laukti tiek ilgai, tačiau čia jau reikėtų spoilint, o tai tik viską sugadintų.

sesshomaru
2013-07-26, 22:27
Sakyčiau wayyy ovrhyped one, bet pati užsikabinau. Prrimityvus yra pats Eren charakteris ir ta manipuliacija žiūrovo emocijomis, na bet čia tikriausiai kūrėjų tikslas pritraukt kiek galima daugiau žiūrovų, negaliu kaltint. Bet šiaip, kas patinka labiausiai, kad veiksmo yra pakankamai užgožt tom perdėtom emocijom ir įtampai, čia už tai ačiū Levi ir Hanji, šita kombinacija man pati mieliausia
Negalvojau, kad kada šalia on-going anime skaitysiu ir mangą, bet jau taip nutiko ir sakyčiau manga labiau patinka nei pati animacija, bet čia tik dabartinė nuomonė

Sable
2013-07-27, 15:21
Hitler reacts to Shingeki no Kyojin Episode 5

http://www.youtube.com/watch?v=fmFzRPpRaWk

nemesis
2013-08-04, 14:30
Puikus 17 episodas, manau galbūt geresenis net už patį pirmąjį. Puiki animacija ir dar puikesnis soundtrack, daug veiksmo, bet tuo pačiu ir vystomas siužetas.

Miesto_Druidas
2013-08-04, 22:56
Turiu sutikt, puiki serija, nebuvau dar taip azartiškai nusiteikęs nuo penkto epizodo. Veiksmas puikus, tiek daug judesio ir animacija kone nepriekaištinga. Jei taip paskirsto biudžetą tai galima atleisti tuo still kadrus ramesnėse serijose (kaži ar ištaisys animacijos trūkumus Blu-ray, kai juos graibsto kaip karštas bandeles). Pati taktika naudota ekspedicijos metu visai logiška ir įdomi, tik titanės elgsenos nelabai supratau, tikiuos bus paaiškinimas kodėl nesutraiškė būtent Armino.
Visgi kurgi tas žadėtas veikėjų kill'inimas be jokio sąžinės graužimo, kol kas tas buvo vykdoma tik su kokiais n-kelinto plano veikėjais. Ne tai kad skųsčiaus, buvo smagu kai to vaikino taip ir nesutraiškė, kaip atrodė, kad bus. Vienžo laukiu daugiau.

Orfėjas
2013-08-04, 23:12
Nenoriu spoilint, bet tik nepradėkit tikėtis per daug, tai pirmas autoriaus darbas, pabrėžiu, PIRMAS. Nederėtų vien dėl nepaprasto piešimo ir geros istorijos sumesti domėn viską, ko tikitės ir viliatės, gali tekti skaudžiai nusvilti nagus, o kol kas tegaliu pažadėt, kad viskas bus paaiškinta logiškai ir laukia tikrai intriguojančių scenų, tad tik turėkite kantrybės :sup:

CemyCemy
2013-08-04, 23:21
Mano manymu, kaip ir daugelyje anime kur daug veiksmo, viską gadina, kaip čia pasakius(?), per daug teksto. Turiu omeny kažkas panašaus į Naruto, na kaip jis taps hokage ir pnš. O gal čia tik man vienai tai trukdo? O.o Nes mane tai tikrai klaikiai erzina. Nors gal būt viską atperka tikrai geras piešimas ir palikta intriga, kas bus toliau :)

Miesto_Druidas
2013-08-05, 05:58
Nenoriu spoilint, bet tik nepradėkit tikėtis per daug, tai pirmas autoriaus darbas, pabrėžiu, PIRMAS. Nederėtų vien dėl nepaprasto piešimo ir geros istorijos sumesti domėn viską, ko tikitės ir viliatės, gali tekti skaudžiai nusvilti nagus, o kol kas tegaliu pažadėt, kad viskas bus paaiškinta logiškai ir laukia tikrai intriguojančių scenų, tad tik turėkite kantrybės :sup:
Ne, bent jau aš iš istorijos nebesitikiu per daug, kai pirmoj pusėj įvyko kas įvyko. Viltys tikėtis šedevro pas mane jau išmuštos seniai. Čia kaip jau kartojaus vistiek shounen'as, kad ir rimtesnis ir intensyvesnis nei dauguma. Vistiek epizodą bežiūrint buvau ant kėdės krašto. Bet čia jau režisūros dėka greičiausiai. Jei logika šio darbo visiškai neaplenks (jau jo pačio ribose, bet vistiek) kaip sakai, tada aš ramus visiškai - gale turėsim solidų pirmą sezoną.

Mano manymu, kaip ir daugelyje anime kur daug veiksmo, viską gadina, kaip čia pasakius(?), per daug teksto.
Kaip tik atrodė kad čia serialas to išvengė bent šiam epizode, viską įvilkęs į nuolatinį judėjimą, ko nelabai ir teko matyti. Tad ir visas aiškinimas atrodė kažkaip "dinamiškiau". Daug geriau nei kokios moralės pamokos prieš kitų shounen'ų kovas.

nemesis
2013-08-05, 06:38
Nepasakyčiau, kad daug kalbama, o kai kalbama - dažniausiai įdomiai. Visi episodai negali būti prikišti veiksmo, nes turi būti vystomas siužetas su veikėjais. O veiksmo anime, kuriame tikrai daug kalbama, būtų Katanagatari ( kas matė, tas žino) ir nesakyčiau, kad jis buvo nuobodus.

bergzdas
2013-08-18, 03:12
Kokią gerą nuotaiką sukūrė paskutinė serija! Pusė serijos buvo gryna neviltis, tada kankinantis flashbackas ir galų gale mini atomazga. Ir dar viena kankinanti savaitė priešaky :D Nežinau kaip jum, man žiauriai geras epizodas pasirodė. Kaip akimirka prabėgo :w00t:

Hikari_
2013-08-18, 14:06
Kokią gerą nuotaiką sukūrė paskutinė serija! Pusė serijos buvo gryna neviltis, tada kankinantis flashbackas ir galų gale mini atomazga. Ir dar viena kankinanti savaitė priešaky :D Nežinau kaip jum, man žiauriai geras epizodas pasirodė. Kaip akimirka prabėgo :w00t:

Aš, kaip kvailė, viską susispoilinau per mangą, taigi galiu pasakyti, kad geriausią dar prieš akį. :D (jeigu pasivys mangą)

nemesis
2013-08-18, 16:34
jeigu pasivys mangą

Tebus 25 serijos, tad pabaigs šitą arcą ir baigsis 1 sezonas ir tikėkimės nepaskutinis

Orfėjas
2013-08-18, 18:32
Tebus 25 serijos, tad pabaigs šitą arcą ir baigsis 1 sezonas ir tikėkimės nepaskutinis

Pernelyg gerai leidžiamas anime, kad būtų vienas sezonas. Antrojo gali tekti laukti bent 6 mėnesius, bet bus.

nemesis
2013-08-18, 18:57
Tai kad materijos mažoka, na 12 serijų laisvai išeitų antras sezonas, bet pilnas 24 - abejotinai, nebent prikištų fillerių.

Miesto_Druidas
2013-08-18, 19:08
Siūlau nesitikėt antro sezono taip greitai. Manau jei bus tai neanksčiau nei po metų, ypač kai nemesis sakė jog dar nėra pakankamai turinio pilnam sezonui. Plius ir kūrimas tokio serialo trukti turi tikrai ilgai, reikia darbo įdėti daug, tad palūkėti teks, plius Wit Studio (http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=creator&creatorid=34645) juk turi filmo Hal išleidimą kažkada šiais metais, tad darbo jiems greičiausiai netrūksta. Jei SAO gaus antrą sezoną (o jį tikrai gaus), gaus ir SnK anksčiau ar vėliau. Galų gale galima tęsinį pateikti ir kitais pavidalais nei TV serialas, kaip pavyzdžiui filmų serija. Na bet jei pabaigos mangoje dar nematyti, tada sezoną turėtumėm gauti kadanors tikrai, o gerų dalykų palaukti verta.

Orfėjas
2013-08-18, 22:41
Siūlau nesitikėt antro sezono taip greitai. Manau jei bus tai neanksčiau nei po metų, ypač kai nemesis sakė jog dar nėra pakankamai turinio pilnam sezonui. Plius ir kūrimas tokio serialo trukti turi tikrai ilgai, reikia darbo įdėti daug, tad palūkėti teks, plius Wit Studio (http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=creator&creatorid=34645) juk turi filmo Hal išleidimą kažkada šiais metais, tad darbo jiems greičiausiai netrūksta. Jei SAO gaus antrą sezoną (o jį tikrai gaus), gaus ir SnK anksčiau ar vėliau. Galų gale galima tęsinį pateikti ir kitais pavidalais nei TV serialas, kaip pavyzdžiui filmų serija. Na bet jei pabaigos mangoje dar nematyti, tada sezoną turėtumėm gauti kadanors tikrai, o gerų dalykų palaukti verta.

Tiesa, logiška tiek, kad nieko nepridursi, bet yra toks reikalas, kaip pardavimai. Tikrai nenoriu, kad sulauktume Naruto filerių likimo, bet SnK populiarumas perelyg didelis. Nors, jei prisiminsime HSOD, tai antrasis sezonas irgi turi pasirodyti, pareikšta oficialiai, tik nepamenu kokiame konkurse. Juk irgi buvo mėgiamas ir laukiamas, o keletas metų kaip neišeina. Ką gi, kad ir kaip bebūtų, lauksim, kas daryt nelieka,