PDA

Žiūrėti pilną versiją : AMV Battle: Squall vs Abalys [PASIBAIGUS]

Abalys
2013-03-14, 06:21
http://i46.tinypic.com/2hz1wdf.png

That's it, Ladies and Gentlemen! The legend himself - Squall. Prieš dar nei karto nenugalėtą Abalį! Ar tai bus Abalio pergalių grandinės pabaiga? O gal Squall kris prieš jį? Prisisekite diržus, žiūrovai. Tai bus nepakartojama!

AMV žanras: Veiksmas
AMV trukmė: Minimum 1 minutė
AMV daina: Slipknot - Duality (http://www.youtube.com/watch?v=6fVE8kSM43I)
Deadline: 2013.04.17

RINKIS NUGALĖTOJĄ!!!

Abalys - My Way

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/pE3cJzfAyNU?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Squall - BATTLE ROYALE

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/sEJmlXzrL_s?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas vyks iki 2013.04.23

KOVA BAIGTA!

Sveikinimai Squall nugalėjus manę rezultatu 22:14. Pasisekė >.>
Didelis ačiū visiems balsavusiems. Dar didesnis ačiū visiems pakomentavusiems šios kovos darbus. Be jūsų - mums nebūtu motyvacijos kūrti :) Dėkui jūms ir galąskite savo iltys artėjančiom kovom.

JaKeGirl
2013-03-14, 06:24
Damn dėl šitos kovos buvo verta suvalgyt visą naktį. :D Sekmės Abalį, sekmės...:D

Abalys
2013-03-14, 06:25
Damn dėl šitos kovos buvo verta suvalgyt visą naktį. :D Sekmės Abalį, sekmės...:D

Dėkui už labai motyvuojančius žodžius!

I hope you die in slow and painful death!

Moon
2013-03-14, 07:01
ha ha Awesome ^^ Bet daina tai... 100 kartu girdeta :F Tikiuos Abali kad pralaimesi :P Reik man tave pasivyt.

Abalys
2013-03-14, 07:07
Tikiuos Abali kad pralaimesi :P

Dar viena...

matasogi
2013-03-14, 09:14
wow.. Taigi Abalį visiem siūlei eit prieš Squalla,bet kaip matau pats užsirovei..
tikiuosi sužlugdys pergaliu grandine :)))

Draconica
2013-03-14, 09:20
Oho, va čia tai kova. Abiems sėkmės, priešininkai tikrai verti vienas kito. Turėtų būti labai įdomus žiūralas :)
Labai bus įdomu pamatyti Squall šiose kovose, o ir Abalys ne ką prastesnis "editorius" (nežinau ar teisingas terminas). Taigi dar kartą abiems sėkmės :)

Rugstis
2013-03-14, 14:35
Matytas kovos paveiksliukas. :D
O seip good luck both, laukiu nesulaukiu siu darbu ^^

DemonKurama
2013-03-14, 16:42
Cia jau kazkas... Bus tikrai nenuspejama. Laukiu nesulaukiu. Smagaus darbo. ;)

Squalleh
2013-03-14, 18:15
Na taip, sekmės mums abiems, kadangi action tai Abalio pagrindinis žanras, kuriame aš nelabai kūriau. So this will be fun~

Abalys
2013-03-14, 20:26
Na taip, sekmės mums abiems, kadangi action tai Abalio pagrindinis žanras, kuriame aš nelabai kūriau. So this will be fun~

Bet daina tavo :/ Bet nieko... Jau susikarpęs esu ir pabandysiu pasukti galvą ką galėčiau efektingo sukūrti.

denix2
2013-03-14, 20:42
Bet daina tavo :/ Bet nieko... Jau susikarpęs esu ir pabandysiu pasukti galvą ką galėčiau efektingo sukūrti.

Kad galvos sukti nereiktu ir ikvepimas pats ateitu nufotkinau savo darbo vieta, tikiuosi tai tau parodis kelia kaip atidaryti visas chakras, kad tau kiltu super ideja :D
http://thumbnails104.imagebam.com/24325/257988243240324.jpg (http://www.imagebam.com/image/257988243240324)
ps. matau tavo parasa :D

VikiChan
2013-03-15, 11:40
Vargšas Abalys, visi tik ir laukia, kad Squall'as jį gyvą suėstų :confused: Labai norisi pamatyti šviežią Squall'o darbą :dausuose: Abiem sekmės kovoje ^^

Draconica
2013-03-15, 13:46
Vargšas Abalys, visi tik ir laukia, kad Squall'as jį gyvą suėstų :confused: Labai norisi pamatyti šviežią Squall'o darbą :dausuose: Abiem sekmės kovoje ^^

Na jau, na jau, atsargiau su išvadomis, panelyte. Aš už abu vienodai "sergu" ir nepastebėjau, kad savo komentare būčiau linkėjusi tik Squall sėkmės.

VikiChan
2013-03-15, 13:53
Na jau, na jau, atsargiau su išvadomis, panelyte. Aš už abu vienodai "sergu" ir nepastebėjau, kad savo komentare būčiau linkėjusi tik Squall sėkmės.
Gerai, atsiprašau. Kitą kartą sakysiu dauguma, ne visi ^^

Squalleh
2013-03-15, 14:04
Nu kodėl visi taip negali, nu? /:

Shurpik
2013-03-15, 23:33
Tikrai turi but idomi kova, ka negaliu pasakyt apie savo :D

Miyata
2013-03-16, 00:54
Tikrai turi but idomi kova, ka negaliu pasakyt apie savo :D

Savo? What? Are you having one? Kada? Pries ka? D:

Squalleh
2013-03-16, 01:52
Tikrai turi but idomi kova, ka negaliu pasakyt apie savo
Nu pas jūs faina kova. Tik ne amv, o tinginiavimo >.>

Shurpik
2013-03-16, 11:41
Savo? What? Are you having one? Kada? Pries ka? D:
Taigi pries Mdgzmustang. Paieskok gijos.

Nu pas jūs faina kova. Tik ne amv, o tinginiavimo >.>
Tada as praleimejau :D Nes kai mustanges pries pora dienu klausiau, ji atrodo dar nieko nebuvo pradejus, nzn kaip dabar

Miyata
2013-03-16, 20:13
Taigi pries Mdgzmustang. Paieskok gijos.

Ah.. True. Visai pamirsau jau.

Squalleh
2013-03-18, 17:33
Gal šiek tiek kvailokas klausimas, bet jeigu abu dalyviai pabaigs darbus anksčiau DL'o, tai kova prasidės iškart?

Moon
2013-03-18, 19:07
Na taip, dazniausiai abu kurejai ir pabaigia anksciau :}

Squalleh
2013-03-18, 20:15
Not on my watch : D

Abalys
2013-03-23, 02:37
Kovos deadline abiejų dalyvių sutarimu nukeliamas į 2013.04.07 dieną.

daimonass
2013-03-23, 14:24
Nu ir kuris dabar bebespeja ? :)

Abalys
2013-03-23, 14:26
Nu ir kuris dabar bebespeja ? :)

NEWS FLASH:
Abiems nelabai kažkas lipdosi... Challange at it's finest!

Draconica
2013-03-23, 14:28
Va dabar tai jau tikrai bus įdomu AMV pamatyti :D

Moon
2013-03-23, 14:34
Kovos deadline abiejų dalyvių sutarimu nukeliamas į 2013.04.07 dieną.

Dislike :F

Squalleh
2013-03-23, 18:50
Have a heart D:

JaKeGirl
2013-03-29, 15:24

You mean . Dis-I-Like. :3 Yeah?

Abalys
2013-04-04, 15:50
Labai atsiprašome, bet kovos deadline nukeliamas į balandžio 10-tą dieną.

VikiChan
2013-04-04, 16:32
Not sure if need more time to do something awesome or down with Shurpik's syndrome >.>

nemesis
2013-04-04, 17:26

Ant laužo jį!

Squalleh
2013-04-04, 19:03
Omg "Shurpiko Sindromas" jau paliko chato ribas D:

Abalys
2013-04-04, 19:46
Omg "Shurpiko Sindromas" jau paliko chato ribas D:

Tai jau oficiali sąvoka. :)

daimonass
2013-04-04, 20:45
Manau praais dar keli mensiukai kol kazkas kazka padarys :D

Moon
2013-04-09, 10:19
Na ar bus pratestas deadline? :D

Squalleh
2013-04-10, 19:31
Na ar bus pratestas deadline?
Well, about that..

Žodžiu jo, deadline pratęsiamas paskutinį kartą iki 4.17.
Ir kadangi čia jau mano kaltė, paaiškinsiu. Man užvakar pradėjo lužinėti AE ir vakar diena tiesiog nustojo atidarinėti. Šiandien kai atsiunčiau kita versija, išsiaiškino, kad mano battle projektui amen. Pasiliko vienintelis senas backup, kuriame yra vos 40 sekundžių, kuriu akivaizdžiai nepakaktų. Na ir kadangi kažkas pagalvojo kad ir to neužtenka, dar dingo daugiau nei puse mano BIG Contest'o projekto. Kad būtų aiškiau - 2 mėnesiai darbo. Galiausiai, galima drąsiai teigti, jog šia kova pradedu beveik iš naujo, turint savaite padaryti klipą, kuris atsipirks visa laukimą. Ir tikrai tikiu, jog galėsiu tai pagaliau padaryti.

VikiChan
2013-04-10, 20:11
Well, about that..

Žodžiu jo, deadline pratęsiamas paskutinį kartą iki 4.17.
Ir kadangi čia jau mano kaltė, paaiškinsiu. Man užvakar pradėjo lužinėti AE ir vakar diena tiesiog nustojo atidarinėti. Šiandien kai atsiunčiau kita versija, išsiaiškino, kad mano battle projektui amen. Pasiliko vienintelis senas backup, kuriame yra vos 40 sekundžių, kuriu akivaizdžiai nepakaktų. Na ir kadangi kažkas pagalvojo kad ir to neužtenka, dar dingo daugiau nei puse mano BIG Contest'o projekto. Kad būtų aiškiau - 2 mėnesiai darbo. Galiausiai, galima drąsiai teigti, jog šia kova pradedu beveik iš naujo, turint savaite padaryti klipą, kuris atsipirks visa laukimą. Ir tikrai tikiu, jog galėsiu tai pagaliau padaryti.
:< užuojauta

nemesis
2013-04-10, 20:19
Užuojautos reikia tik silpniems, squall išgyvens :D(jk)

Abalys
2013-04-17, 21:51
Tai ką... I guess it's time...

EDIT
Man patiko kaip daugelis subėgo į šią temą... turbūt tikėdamiesi, kad jau paskelbti darbai... but NAAAAH... IT'S JUST ME!

Na... nesijaudinkit. Darbų paviešinimas jau šianakt!

Squalleh
2013-04-17, 23:05
Man patiko kaip daugelis subėgo į šią temą
Nieko nėra gi o__O

Abalys
2013-04-17, 23:18
Nieko nėra gi o__O

Aš stalkinau "Šiuo metu prisijungusius" :3

VikiChan
2013-04-18, 08:15
Deadline buvo vakar :< Kur darbai???... T.T

Abalys
2013-04-18, 09:19
Deadline buvo vakar :< Kur darbai???... T.T

Gal ir gerai, kad Squall neskuba viešinti darbų... Aš turiu laiko pasiruošti gėdai.
Yea... I phailed badly T.T

Squalleh
2013-04-18, 12:05
Pagaliau... Nepraėjo ir kelių metų kaip sakant. Šios ilgai lauktos kovos tarp šių dviejų labai gerai žinomų figurų klipai jau čia! Ir jie atiduodami jūsų teismui... Nesidrovėkite suleisti savo nagučius ar skausmingai įkąsti (;
RINKIS NUGALĖTOJĄ!!!

Abalys - My Way

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/pE3cJzfAyNU?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Squall - BATTLE ROYALE

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/sEJmlXzrL_s?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Balsavimas vyks iki 2013.04.23

KAIP PRIDĖTI BALSAVIMĄ PADĖKIT OMG

nemesis
2013-04-18, 13:38
Mano nepatyrusiai akiai, nieko nenutuokiančiai apie amv ir jos kūrybos ypatumus, labiau patiko Squal darbas, ypač vieta su besiverčiančiais mangos puslapiais. Beje iš kokių anime lipdėt šiuos amv, nes nei vieno nepažinau, o manau, turėčiau :D

Abalys
2013-04-18, 13:42
Na ką... verksiu visas šias penkias dienas. COME AT ME! REIK KRITIKOS!

nemesis
2013-04-18, 13:47
Tikiusoi servetėlių pasiruošiai :D, bet ale laimi kolkas, tai gal nereiks vekt :)

Miesto_Druidas
2013-04-18, 14:23
Man kaip paprastam žiūrovui abu darbai labai panašūs, apart idėjos su manga pas Squall, daugiau kažkokių milžiniškų skirtumų aš nepastebėjau (aišku patys kūrėjai jų privardins greičiausiai belenkiek, bet čia aš iš paprasto žiūrovo pozicijos), net ir darbai išplanuoti panašiai (ar man taip pasirodė?). Nepatiko, kad Abalys bent keliose vietose naudojo sekso scenas, neužteko vieno karto pradžioje, ar buvo kažkokia mintis? O prabalsavau už jo AMV, nes tiesiog veržlesnis darbas pasirodė ir kažkaip smagiau susižiūrėjo. Vistiek Mardock Scramble vizualiai kur kas geriau atrodo už Deadman Wonderland, tai ryškios spalvos ir efektai greičiausiai atpirko, bent mane dažnai erzinančią pašėlusią kadrų ir scenų kaitą (nors čia veiksmo AMV, tai skundas matyt be reikalo) ir jau matytą anime kituose AMV (bene kūrė kažkas dar AZ dvikovose AMV su Mardock Scramble). O šiaip labai tvarkingi video, bet, pagal mane, tik tiek, euforija abu pažiūrėjus neapėmė ir sukti iš naujo tiesiog nėra noro. Kažkaip iš tokio sukurto hype'o, kaži kokių stebuklų tikėjausi (o gal iš šios dainos tiek ir tegalima maksimaliai išpešti...) bet negriežkit danties, aš ne kūrėjas ir taip tik man atrodo.

VikiChan
2013-04-18, 15:55
My Way - pirmas dalykas, kuris žiauriai kliuvo man - sex scenes [You know, that's kind of disturbing] Na taip, tai action amv, bet ne tokio "action" tikėjausi. Nežinau kaip kitiems, bet asmeniškai man šitas dalykas labai trukdė pasimėgauti šiuo darbu ir pasirodė netinkamas tokiam amv. Užtat spalvos atrodė gražiai.
BATTLE ROYALE - was this created by the legendary Squall? O-o Netikiu... Kur tas įspūdingas amv, kurį norėtusi žiūrėti dar kartą ir dar kartą?... Ir dar kartelį. Come on dude, you're ze legendary Squall, so I was hoping to see something at least close to epic as hell :< Man nelabai patiko pasirinktas anime ir tos spalvos antroje amv pusėje (maždaug nuo 0:54) [Oh god, aš kritikuoju Squall'o darbą ._. I hope The God Of Editing won't strike me with lightning] Tačiau labai gražiai atrodė tos vietos, kur buvo panaudota manga ir 0:16-0:22 atrodė tiesiog awesome *.* Ir ačiū dievui šitam darbe nebuvo sexo scenų...
Išvada - taip, abu darbus vertinau tik iš to, kaip jie atrodo, nepaisant tokių dalykų kaip sync, timing ir pan. (because I'm a noob when it comes to such things). Pažiūrėjus abu darbus dar kelis kartus vis dėl to nusprendžiau savo balsą atiduoti Sqaull'ui

Abalys
2013-04-18, 16:01
Lygiosios... oh T.T

VikiChan - žinau, kad sex scenos šokiruoja... bet aš to ir siekiau. Šokiruoti žiūrovą, sukūrti nemalonią atmosferą bei pagrinde paaiškinti, dėl ko mergina puola žūdyti savo skriaudėjus. Tos scenos yra neatsiejama šio AMV dalis. :)

Umm, *nemalonią ir *mergina ;D [Yes I'm a grammar nazi >.<]

Thank you!!

VikiChan
2013-04-18, 16:14
Lygiosios... oh T.T

VikiChan - žinau, kad sex scenos šokiruoja... bet aš to ir siekiau. Šokiruoti žiūrovą, sukūrti nemalonę atmosferą bei pagrinde paaiškinti, dėl ko merginą puola žūdyti savo skriaudėjus. Tos scenos yra neatsiejama šio AMV dalis. :)
Umm, *nemalonią ir *mergina ;D [Yes I'm a grammar nazi >.<]
Na ir tokia tavo idėja... Ne visi ją galį suprasti ir ne visiem ji gali patikti. Oh, and now I know what kind of anime you watch ;D

Squalleh
2013-04-18, 16:27
BATTLE ROYALE - was this created by the legendary Squall? O-o Netikiu... Kur tas įspūdingas amv, kurį norėtusi žiūrėti dar kartą ir dar kartą?... Ir dar kartelį. Come on dude, you're ze legendary Squall, so I was hoping to see something at least close to epic as hell
Gaunasi toks jausmas kad aš skolingas žmoniems kažka. Supraskit, į paprasta battle tiesiog neapsimoka kurti kažka konkursinio lygio, nes neatsiperka laikas ir pastangos. O dar ir premjeros privilegija prarandama. Todėl turėdamas pakankamai paprasta, gerai atrodantį ir lengvai suvokiamą konceptą nusprendžiau padaryti beprasmiška ir negailėstingą action'ą, kas mano manymu tokioms vat greitom kovom atitinka puikiausiai. Aišku dar gali paveikti tas faktorius kad kova tiesiog nesąžiningai užtruko tiek laiko, už ką tikrai labai atsiprašau.

Whitex
2013-04-18, 19:28
Gaunasi toks jausmas kad aš skolingas žmoniems kažka. Supraskit, į paprasta battle tiesiog neapsimoka kurti kažka konkursinio lygio, nes neatsiperka laikas ir pastangos. O dar ir premjeros privilegija prarandama. Todėl turėdamas pakankamai paprasta, gerai atrodantį ir lengvai suvokiamą konceptą nusprendžiau padaryti beprasmiška ir negailėstingą action'ą, kas mano manymu tokioms vat greitom kovom atitinka puikiausiai. Aišku dar gali paveikti tas faktorius kad kova tiesiog nesąžiningai užtruko tiek laiko, už ką tikrai labai atsiprašau.

Nesu super specas, bet nesutikciau, kad Tavo darbas nera konkursinio lygio. Pridejus puse minutes jis drasiai butu top5(blogiausiu atveju, jei butu stiprus konkurentai, top-10) rimtame konkurse.
-----------------------

BATTLE ROYALE - Kaip veiksmo klipas jis - geras, techniskas, tvarkingas ir graziai sudetas, vienintelis klausimas, tikriausiai, kaip ir daugelio veiksmo klipu, ar atitinka ziurovo skoni. Man asmeniskai,- patiko ir atitiko.

My Way - N-18 scenos daro ji gana isskirtini, ziurint is artistines puses, galima sakyti autorius - gana drasus, retam klipe pamatysi toki turini, nors veiksmo serialuose jo pilna. Taip pat galima izvelgti istorija, kas - sveikintina, turint omeny zanra. Realiai man patiko, saunus klipas.

Knives
2013-04-18, 22:06
So good.

Abalys
2013-04-18, 22:17
M-My... P-P-Precious... WIN-STREAK IS FADING AWAY! T.T

Knives, nemušk. Žinau, kad nusidėjau T.T

wingweaver123
2013-04-18, 22:45
yellooow.
Pradėsiu kometuot nuo BATTLE ROYALE. Didžiausias mano nuomone minusas yra tas, kad greitose dainos vietose, priedainy, buvo per daug static scenos, gadino visą flow, imapct ir t.t. 3d AE comp, ta mangos vieta šiek tiek pagelbėjo, atrodė gražiai ir techniškai, tačiau visko neatpirko. Gavos panašus variantas kaip Bea$t Goddess of Destruction darbe, good AE stuff and 3d composition with poorly edited and lazy action parts. Nors vietomis buvo įdėta tikrai nemažai pastangų manau, tas patingėjimas kitose vietose viską man sugadino.
My Way - didžioji klipų dauguma gerai lipo prie dainos, action vietos atrodė judresnės ir šiaip geriau atidirbtos. Tiesa, vietose buvo persistengta su tais efektais arba jie nebuvo iki galo nušlifuoti, kai kur transitions atrodė tiesiog choppy as fuck, nors vietom tai visai tiko. So yeh.. In story aspect čia irgi įžvelgiau kažką aiškesnio, taigi pliusas šioks toks.

Savo balsą atiduodu Ridziui ir jo My Way darbui X) No offence to anyone.

Squalleh
2013-04-19, 04:05
So good.
Oy, Knives, kas čia yra? Tavo, Moon ir Draconic'os yra vieni laukiamiausių komentarų. Don't do this to me brah D:

with poorly edited and lazy action parts.

lazy
Ahah.

Na kadangi komentarai tiesiog liejasi iš visų pusių, manau reikėtų pakomentuoti ir priešininko darbą. Ir jeigu turėčiau tik 3 žodžius tam padaryti, jie būtų:

<iframe width="480" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/vqshPFQex_A?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Rimtai žmogau, perdėjai. Aš Mardock'ą žiūrėjau pakankamai senai, bet tikrai atsimenu ant kiek jis buvo gražus ir kad ten buvo visai neblogas action, bet rimtai - kam tiek daug.. visko ekrane? Daugumoje vietų aš tiesiog negaliu suprasti kas vyksta ir man skauda akys nuo viso to, ko manau neturėtų būti. Gaunasi toks jausmas jog tu paniškai norėjai pas save visko ir daug, bet taip ir neapsisprendei kas gi galų gale išeis ir ko tau iš tikrųjų reikės. Daina sukarpyta neblogai, bet galą reikėjo ištempti turputi ilgiau, nes klausosi niekaip. Kiekviena karta kai klipas pasibaigia ten, aš visa laika galvoju kad ateina kažkas ir tiesiog ji ten išjungia. Na bet reikia manau išskirstyti savo nuomonė į dvi dalis kaip dariau su kitais klipais.

Kas klipe gero? Pradžia (0:04-0:20) nebloga, man patiko kai ji pradeda degti, bet manau galima buvo pridėti biški daugiau agressijos. Kaip supratau čia yra siužetas, ir ne šiaip sau, o netgi su dideliu kerštu už prievartą. Na.. tiesiog pasakysiu jog gera kad bandei tai įterpti. Kas dar.. a, man patiko labai kaip ir kur idejai pavadinimą. Buvo kaip mielą staigmena :3 Ir pats jo atskleidimas atrodo pakankamai solidžiai. Vietomis action yra geras, jeigu supranti kas išvis vyksta. Manau šiaip geriausia klipo vieta yra 1:38-1:52. Va ten aš sau pagalvojau "o taip, tai yra tai, ko laukiau". Tai yra puiki sinteze tarp montažo, efektų ir dainos. Visas klipas turėjo būti toks!
...and then it ended. /:

Kas klipe blogo? Uh.. Na žiūrim. Vėl gi, pradžia - nėra to jausmo kad shit's about to go down, nors dainoje tai yra viena stipriausių vietų. Kas man dar kliuvo, tai yra scenų pasirinkimas. I mean, ant to epinio riekimo (~0:29) tu ikišai veikėjos mielą veiduką. Kam?

http://i.imgur.com/6bzzCI0.png

Taip, jis gerai susinchruotas, kadangi prikištas visokių echo/mirksėjimų, bet tai nekeičia to fakto, kad pati scena nelimpa prie dainos. Ir tai yra mano manymu didžiausia problema - tau dažniausiai nesvarbu kas ir kaip, tau tik svarbu kaip. Ir čia tai labai aiškiai matosi. Scena pati netinka, bet prikišus efektų susižiūri. Kartais tai praeina, bet dažniausiai ne. Dėl to mano pretenzijos ne sinchronizacijai, o dinamikai. Jos nėra. Iki pat galo, iki to man patinkančio momento dinamikos tiesiog nėra, nes kaip ir minėjau neatitinka scenos ir nieko nesimato.
Dabar apie siužetą ir čia labai trumpai - jeigu norėjai siužeto su rape and revenge, ne ta veikėja paemei. Ji yra pasyvi ir nesimato kad ji nori to epinio susišaudymo gale. If she's not passionate about it, why should we care, eh? Ne tai kad aš išvis laukiau kažkokio siužeto čia, bet tiesiog priimk tai kaip patarimą.

Bendras. Jeigu idemiai žiūrėti, galima pastebėti jog tu leidi žiūrovui tik žiūrėti, galvojant kad jis nesiklausys muzikos, ypač prikišus tiek daug efektų. Ir tame manau yra sunkumas sukurti gerą balansą klipe - paryškinti tai į ką nori atkreipti dėmesį ir pasitikėti vietomis publikai kad suprastu kodėl padarei taip, ar kitaip. Bet čia ir yra problemą - klipe nėra akcentų. Jis tiesiog bėga į tave riekiant "LOVE ME", dėl ko vertinti ji biški sunku. Pasikartosiu - jeigu visas darbas būtų kaip ta paskutine scena, būtų tiesiog nuostabu but as it is.. it's okay. Unfortunately nothing more.

slicKrox
2013-04-19, 21:16
...

Atvirai pasakius parinkta kompozicija nelabai patiko. Daina nėra bloga, tačiau iškarto kvepėjo dar keliais iškeptais action AMV. Nors darbai ir nėra idealūs, tačiau turint ribotą laiką bei dainos pasirinkimą, manau, padirbėjo labai šauniai abudu autoriai.

Visgi didesnį balų skaičių iš manęs gavo Squall darbas, nes derinys tarp dainos ir video medžiagos atrodė šiek tiek geriau, o labiausiai nulėmė mažiau statiška ir gyva sinchronizacija, nors ir buvo kai kur sausoka. T.y. man efektų ar mandrų perėjimų gali išvis nebūti tačiau jeigu tam tikras fragmentas rišasi su melodija be jokių papildomų įsikišimų ir atrodo natūraliai, man atrodo geriau už bet ką kitą.

Kaip ir minėjau neblogai padirbėjot ir sėkmės kituose darbuose.

Moon
2013-04-20, 00:20
Nemuskit manes kurejai bet man toks jausmas kyla kad nelabai supratot daina. Ka as isivaizduoju tai vaikina kencianti ir psichuojanti nuo kazko kol galu gale jis galutinai isproteja ir turbut gale nusizudo.

Abalys. Truputi nervino kad veikejas mergina, nu bet nebade taip akiu. Tik va kaip Squall minejo ji per daug pasyvi, tas ir trukdo pilnai atspindeti dainai. Pradzia man nepatiko scenu parinkimas, nesiriso man su daina. Tie visi mikrciojimai kaip Squallui man nekliuvo, tik reikejo profesionaliau juos padaryt, kaip pvz tas hard black fade man kazkaip nesiziurejo, bet tik tarp scenu, vidury kazkaip visai nieko >.> Nu ir kas toliau tai ant tu statisku scenu galejai uzdet sioki toki kameros judejima kad nebutu taip iskrite is dainos :F Uzrasas visai nieko toks bet nepatiko fontas. Toliau einanti vieta iki priedainio man patiko, liuks gerai padirbejai. Isivaizduoju kad jei butum dares su AE butu ziauriai geresnis darbas :} Priedainis nepatiko, per mazai dinamikos >.> Overall po tiekos daug neigiamos kritikos darbas tikrai geras :D

Squall. Pradzia labai patiko iki 16 sec, toliau nors ir labai fainiai atrodo, bet kazkaip turejo video akcentuotis ant tos dainos vietos. Turbut ten gal pristatei kovotojus or smth, net nezinau, bijau spet :D nuo 30 sec - 40 sec ziauriai truko gitaru pabrezimo... Toliau iki priedainio ir viskas puiku, bet pats priedainis tai... ziauriai truksta dinamikos. Ypac tokie kadrai kaip 1.05 ar ten toliau einanti mergina, nu jau taip netinka ~.~ viska stabdo tiesiog. Negi nebuvo ten ispudingesiu kovos scenu?

Abu darbai buvo nuostabus, abu savam stiliuj, Abalys agresyvus, Squall profesionaliau ir santuriau. Labai sunku buvo apsisprest, nes man pakankamai vienodo lygio darbai ~.~
Balsuoju uz Abali, vis delto jo amv buvo arciau mano vizijos ir agresyvesnis, ko daina ir prases.

Knives
2013-04-20, 13:25
Oy, Knives, kas čia yra? Tavo, Moon ir Draconic'os yra vieni laukiamiausių komentarų. Don't do this to me brah D

Nė kiek neperdedant - tuo metu tiek laiko ir teturėjau. Dviem žodžiams. Galėjau ir norėjau į vieną sutalpinti - Glorious. Padėjau G raidę, too corny, backspace, Sigma, Omega, space, Gama, Omega, Omega, Delta, point. Geriau.

Pradėkim nuo to, kad noriu abu pasveikinti su įdomiausia kova iki šiol. Atvirai ir nuoširdžiai. Nesuprasiu nė vieno kuris liko nepatenkintas jūsų pasirodymu, nesvarbu už ką bebalsavo. Akys, persiprašant, įstrižai rodo? Abalys, Squall, ištaškėt namą kaip vyrai. Kudos.

Su viršutine pastraipa ne tik jus pagiriu, bet, Squall, taip pat pradedu mintį, kad jūs abu labai gerai pasirodėt. Ne vienaskaita.

Abu.

Balsavimo rezultatai teisingi iš esmės - tai nėra situacija, kai stipresnis darbas pralaimi / nelaimi triuškinančiai silpnesniajam / prieš silpnesnįjį. Ar kad balsų pasiskirstymas parodo balsuotojų mentalitetą. Tai realu. Tu stovi ant žemės, on the ground level, kartu su Abaliu, iš visų jėgų bandydamas neprarasti pusiausvyros, nes kiek pats smūgiuoji, tiek gauni atgal. Neabejotinai nesitikėjai. Ai, bala nematė.

Glorious.

Viskas žemiau labai random. Brainstorm.
Išdėstymas pas abu panašus, pacing skiriasi. Squall neabejotinai prašovė su tempu. Per lėtai. Žinau tai Squall stilius. Daugumoje jo action klipų jaučiasi savotiškas montažas ir greitis, kuris gali patikti toli gražu ne visiem. Primena Christopher Nolan. Ypač Dark Knight filmų kovų scenas. Geriausias pavyzdys Batman vs. Bane fight scena. Lėtai lėtai, per daug tikroviškai. Ne visiems. Ne man. Nolan'as man jame jaučiasi viskame. Šaltas stilius, per daug apgalvotas, beveik jokių emocijų. Jam reikia dirbti reklamos agentūroje. Jo AMV - apgalvotos reklamos. Pradžia labai šauni. Pas Abalį irgi. Bet prastesnė. Visvien labai patinka. Visvien Squall neabejotinai geriau. Prasidėjus būgnams įsimyliu BATTLE ROYALE. Nerealiai atitaikytas kadras. Patinka spalvos. Abalys = sinchronizacija. Daug daugiau emocijų. Vaizdas ekrane užvaldo labiau. Spalvos patinka labiau. Ryškesnės. Daina tamsi. Bet ir juoda gali būti ryški. Squall darbas pilkas. Nepatinka. Abalys pabrėžinėja ne visai svarbius garsus, ir net pradėjęs kai kurių nepabaigia. Pabaik gi, ko nutrauki. Kai kur per daug kapota. Pas Squall viskas profesionaliau. Jaučiasi pačiame darbe. Viskuom, visur. Kokybė. Patirtis. Abu darbus peržiūriu ne vieną kartą. Doggystyle prajuokina. Ne tokio efekto turbūt tikėjosi. Būtų labiau tikę nurenginėjimo, ar kokia kitokia, žiauresnė sekso scena. Rakursas turbūt juokina. Skriejanti kulka, o taip. Geriausia My Way vieta. Taip pat kaip atsitraukiantis sosto kadras Squall darbe. Vienas kitą atstoja ir panaikina. Užrašas My Way atrodo apgailėtinai. Mokykis typography arba kopijuok. Bet placing geras. BATTLE ROYALE užrašas tai labai gražus. MARVEL. Daugiausia laiko praleista šioje vietoje. Ar apsimokėjo? Abalio darbas nuosekliai aukštai editinimo prasme. Daug visko, visur. Labai sunku išskirti geresnę ir blogesnę vietas, nėra šokinėjimo. Linija per liniją. Squall tą supranta. Reikia banguoti. Reikia geros pradžios, reikia šiek tiek tylios ir prastesnės vietos. Tada užkelti įdomumą. Nuleisti ir užkelti. Bet ne, nebeužkelia. Nebeišskiria, nesukuria kontrasto. Keista. Nemėgstu efektų. O ypač kai jų per daug. Iš visų laikų didžiausių mano favoritų nė vienas neturi daugiau nei kelių reikalingų efektų. Squall nepersistengia su efektais. Veža labiau ant montažo. Abalys persistengė. Netrukdo. Tinka prie dainos. Suteikia daugiau agresyvumo kurio trūksta Squall. Daugiau, daugiau efektų, nudažyk akis vaivorykštės spalvomis. Gi ne. Neveža ant montažo. Išimk BATTLE ROYALE, sosto atsitraukimą, palik tik kovos vietas, kas liks? Čia gi banguoja. Gerai, vidutiniškai, gerai, vidutiniškai. Daina pastoviai gera. Ji neturi vidutiniškos vietos. Kodėl banguot? Pastoviai gerai gerai gerai. Nesustok, tik duok daugiau.

Squall,

Balsuoju už Abalį. Rašydamas paskutines eilutes tvirtai apsisprendžiau. Turbūt dabartiniame savo lygyje Abalys galėtų laimėti kartą iš dešimties. Būtent tas kartas ir pasitaikė. Abalys padarė geresnių sprendimų, tu daugiau suklydai, arba šiek tiek laiko pritrūko, nes vieno ar poros prisėdimų reikalas atneša tau pralaimėjimą mano požiūriu. Galų gale viską susumavus Abalio darbas turi daug didesnį replay value, yra smagus žiūrėti, o taviškis kuo toliau tuo labiau traukiasi į tamsą. Tampa tuštokas.

Nebuvo įdomesnės dvikovos nei ši. Kad ir kas laimėtų, aš laimėtoją šioje kovoje jau turiu.
Abaly, dar 7 mėnėsiai iki kitų metų pradžios.

Nori nenori, mano pranašystė išsipildys.

Draconica
2013-04-20, 17:13
Na visu pirma sveikinu pateikus tokius gerus, ryškius ir įdomius darbus. Verti vienas kito konkurentai. Bravo. Na o dabar iš kart pasakau, kad rašau savo komentarą neskaičiusi kitų, tad priekaištų dėl to, kad man kilę klausimai jau išaiškinti - nenoriu.

Pradėsiu nuo Abalys - Iš karto sakau, kad ne mano skoniui toks tipažas. Tai yra explict content. Ne dėl to, kad bijočiau sekso tendencijos, bet tiesiog man per vulgaru. Na pats darbas labai gražiai ir skaniai susižiūrėjo. Vienas iš pliusų tai, kad Abalio darbas turėjo 720 kokybę, o Squall tik 480. Patiko Abalio darbe pasiriktas anime, nes jo spalvos ryškios. Pradžia, tiesą sakant, atrodė kažkaip keistai. Daug greitų perėjimų, drabėjimų ir spalvų susuko galvą. Suprantu, kad daina to kaip ir reikalauja, bet ties viduriu jau nieko nebesupratau iki paskutinės AMV vietos apie merginą su bodysuit'u, kuri šaudė. Apie siužetą nekalbėsiu, nes jo neieškojau, o neieškojusi ir neradau, tas pats ir su Squall darbu.
Squall - Be galo gražus vizualinis pateikimas, perėjimai, mangos intarpai ir taip toliau sukūrė labai savitą atmosferą ir kėlė susidomėjimą. Ir vaizdai aiškesni buvo nei Abalio darbe. Gražiai ir profesionaliai suderintos kovos vietos kėlė susižavėjimą.

Tiesą sakant, abu darbai tokios aukštos kokybės, kad toliau nė nebepilstysiu iš tuščio į kiaurą. Labai sunku apsispręsti kam duoti tašką, bet atiduodu jį Squall, nes tiesiog Abalio darbas man kiek mažiau patiko dėl nuogybių, o ne dėl "skill'o" stokos. Šaunuoliai abu. Tokios kovos čia dar nebuvo. Parodėt aukštą lygį į kurį kiti gali lygiuotis savo ateities darbais ir kovomis.

EDIT:

Tavo, Moon ir Draconic'os yra vieni laukiamiausių komentarų.

A-ha-ha-ha. . .Oh you. . .

Squalleh
2013-04-20, 17:31
A-ha-ha-ha. . .Oh you. . .

Nu kąąą? D:

Draconica
2013-04-20, 17:39
Žiaurus tu Squall, p*zdavoji mane :(

Squalleh
2013-04-20, 17:47
Jokių čia *zdavojimų. Rimtai gi rašiau /:
O tu čia taip. Fe. v__v

Draconica
2013-04-20, 17:57
Nu o ką galvoti, kai rašai, kad lauki komentaro tos, kuri AMV techninę pusę supranta taip pat kaip kvantinę fiziką. :D Na bet jei nesijuokei iš manęs, tai dėkui už gerą žodį.

Knives
2013-04-20, 18:16
Iš karto sakau, kad ne mano skoniui toks tipažas. Tai yra explict content. Ne dėl to, kad bijočiau sekso tendencijos, bet tiesiog man per vulgaru.

Čia su amžium išsitaiso tai. Good luck in your journey, girl~

Tiesą sakant, abu darbai tokios aukštos kokybės, kad toliau nė nebepilstysiu iš tuščio į kiaurą. Labai sunku apsispręsti kam duoti tašką, bet atiduodu jį Squall. Tokios kovos čia dar nebuvo. Parodėt aukštą lygį į kurį kiti gali lygiuotis savo ateities darbais ir kovomis.

Labai teisingai, man atrodo nė vienam bent kiek mąstančiam nebuvo lengva išsirinkti. Neįtikėtinai panašaus lygio darbai, kažkuo skirtingi, kažkuo panašūs, bet neabejotinai verti vienas kito.

Abaly, susiimk gi. Semkis energijos iš kosmoso or something. Rupūs miltai.

Draconica
2013-04-20, 19:25
Čia su amžium išsitaiso tai. Good luck in your journey, girl~

Na, aš nemanau, kad sendama pamėgsiu pornografiją ar atvirą erotiką. O paauglystės periodas praėjęs, kad mane tai domintų, kaip kažkas "oho". Taip, Abalio darbe tai turėjo idėją (kaip paaiškėjo perskaičius vėliau komentarus), bet nebūtina idėją sukišti į b*bio ir p*zdos rėmus.
Just my opinion. . .~

Abalys
2013-04-20, 19:30
bet nebūtina idėją sukišti į b*bio ir p*zdos rėmus.

I'm sorry T.T

Na... be tų kadrų būtu klausimas "dėl ko ji žūdo juos?". Na... bet jei kai kam tokia tematika netinka, per daug vulgaru or something... Fine T.T Kitą kartą prieš tokį drąstišką žingsnį paliksiu įspėjimą apie "Mature Content" AMV pradžioje.

Abaly, susiimk gi. Semkis energijos iš kosmoso or something. Rupūs miltai.

I cant win man... I just cant. At least not yet... But someday... I'll be back to make Squall my slave!

Draconica
2013-04-20, 19:51
Abaly, aš nesakau, kad tai blogai, jog tu sukišai idėją į sekso rėmus. Tiesiog ji ne man ir aš galbūt būčiau norėjusi kitokio rezultato, bet galų gale juk nesakau (kartojuosi), kad tai blogai. Ir tokio tipo meną (ar šiuo atveju kaip AMV idėjos pateikimo priemonę) netgi sveikinu, nes ne kiekvienas žinodamas rizikos dėsnius tai išdrįstų padaryti.
Pabaigai, kad visi suprastų - tai tiesiog ne mano skoniui, bet tai dar nereiškia, kad nesuprantu.

Knives
2013-04-20, 20:21
Na, aš nemanau, kad sendama pamėgsiu pornografiją ar atvirą erotiką. O paauglystės periodas praėjęs, kad mane tai domintų, kaip kažkas "oho". Taip, Abalio darbe tai turėjo idėją (kaip paaiškėjo perskaičius vėliau komentarus), bet nebūtina idėją sukišti į b*bio ir p*zdos rėmus.
Just my opinion. . .~

Abaly, aš nesakau, kad tai blogai, jog tu sukišai idėją į sekso rėmus. Tiesiog ji ne man ir aš galbūt būčiau norėjusi kitokio rezultato, bet galų gale juk nesakau (kartojuosi), kad tai blogai. Ir tokio tipo meną (ar šiuo atveju kaip AMV idėjos pateikimo priemonę) netgi sveikinu, nes ne kiekvienas žinodamas rizikos dėsnius tai išdrįstų padaryti.
Pabaigai, kad visi suprastų - tai tiesiog ne mano skoniui, bet tai dar nereiškia, kad nesuprantu.

Pamiršk, viskas bus gerai. ^__-

I'm sorry T.T
Don't be.

I cant win man... I just cant. At least not yet... But someday... I'll be back to make Squall my slave!

Hey bro just try. Use your antenas!!!

Last part was still disturbing. Štai kas vertas mūsų visų dėmesio.

I gave you 1 point. JUMP HIGHER.

Squalleh
2013-04-20, 20:35
But someday... I'll be back to make Squall my slave!
Ew.

Draconica
2013-04-20, 20:43
Ew.

He didn't said sexy slave ^^

Knives
2013-04-20, 20:52

Am i missing something here? :3 Čia kas kieno pana?

Squalleh
2013-04-20, 20:56
Oh..

http://i.imgur.com/BuWjlbu.png

Draconica
2013-04-20, 20:56
Am i missing something here? :3 Čia kas kieno pana?
Squall galvoja, kad jis bus Abalio pana, nes į paprasto vergo pasakymą niekas nesako "ew", taip sako apie sekso vergus ^^ Womans logic - hell yeah (sarcasm here).

EDIT:

Oh..

http://i.imgur.com/BuWjlbu.png
I lol'd

Knives
2013-04-20, 21:21
Squall galvoja, kad jis bus Abalio pana, nes į paprasto vergo pasakymą niekas nesako "ew", taip sako apie sekso vergus ^^ Womans logic - hell yeah (sarcasm here).

Kažkaip net nesusimąsčiau apie kitokį kind of vergą, slave yra slave. He's your bitch, isn't he?
Anyway getting outta here, i've got an akward feeling being between you. Ouch. Be to Moon grįžo, einu kokią morką jai nuskust.

Abaly, muškis mano sūnau. Rinkis sintetikų pabaigą.

Abalys
2013-04-21, 20:35
Na ką... Laikas man įkąsti Squall'ui. :3

Norėčiau pradėti nuo to, kad vieta su vaikinuku ant suoliuko ir už jo besišypsančiais šešėliais yra atidirbta... bent jau mano akimis... be priekaištų ir atrodo nepakartojamai. Tas pats ir su AMV pavadinimo tekstu. Taip pat sexy atrodo ir mangos intarpas ant 1:05 - 1:07 atspindintis Deadman Wonderland OP stiliu. Tik vat jis man atrodo ne vietoje... Tas pats ir su įdomiu zoom out efektu ant 0:57. Sakyčiau, kad jį reikėjo padaryti ant "drumroll" vietos esančios TIESIAI prieš dabartinę šio efekto vietą.

...Ir tai maždaug viskas kas man +/- patiko. Sorry, bet viskas kitą jau i Squall neneša visai. Action vietos neatidirbtos bei net nelabai atitinka dainos tempą. Rimtai, Squall, sulėtinti kadrai ant priedainio? Wut? Taip pat būtent šios vietos (0:30 - 0:40) kadrai tiesiog per ilgai užlaikomi ant ekrano... kas man tiesiog įvaro nuobodulį bei taip pat atrodo... na... well... lyg žmogus ką tik būtu pradėjęs kūrti AMV. Squall aiškiai nusileido iki pradinuko lygio palikdamas tik kelias Squall'iškas vietas, kas iš tikro manę labai nuvylė. Aš jau pradėdamas kovą - žinojau kad pralošiu, nes šansų prieš Squall dabartiniame savo lygyje tikrai neturiu... bet pamatęs tokį darbą... Man net pasidaro pikta, kad tokiu dideliu skirtumu pralaimiu. Ir čia prisimenu, kai Squall man ankščiau minėjo, kad bijo gan nesąžiningo žmonių elgesio - balsavimo ne už darbą, bet už nick'ą. Man atrodo, kad dabar būtent taip ir yra su kai kuriais balsavusiaisiais. Gal čia ir yra koks nors Squall'o testas balsuojantiems? Ant kiek jie sąžiningi yra? O gal tiesiog per daug sureikšminu savąjį darbą, kuris yra toli nuo tobulo, bet nemanau, kad turėtu taip smarkiai pralaiminėti šiam Squall'o darbui. Who knows... Kad ir kas bus - teks priimti pralaimėjimą :)
Overall - Squall darbas man susižiūrėjo labai sunkiai. Laiko dėl techninių nesklandumo turėjai mažiau nei aš... na bet... manau galėjai atsisakyti kai kurių sudetingesnių efektų, ko dėka būtum gavęs daugiau laiko atšlifuoti veiksmą, kuris dabar tiesiog nesižiūri. Trunka vos minutę su 37s, bet deka gan aiškaus kai kurių aštrių muzikos vietų ignoravimo bei užtestų kadrų, jaučiuos lyg prie klipo praleiščiau apie 3 minutes. Žinoma, pastangų įdėta nemažai į mangos vietas, bet ir pilna neatidirbto veiksmo. :/

Abalys
2013-04-23, 14:52
KOVA BAIGTA!

Sveikinimai Squall nugalėjus manę rezultatu 22:14. Pasisekė >.>
Didelis ačiū visiems balsavusiems. Dar didesnis ačiū visiems pakomentavusiems šios kovos darbus. Be jūsų - mums nebūtu motyvacijos kūrti :) Dėkui jūms ir galąskite savo iltys ateinančiom kovom.

Na o Squall... I'll be back for my revenge. MUHAHAHAHA!

Atnaujinta Statistikos Lentelė (http://www.animezona.net/forum/threads/7516-AMV-1x1-kovų-statistika).

Squalleh
2013-04-24, 11:51
Na o Squall... I'll be back for my revenge. MUHAHAHAHA!
Anytime brah~

Draconica
2013-04-24, 13:33
Sveikinu Squall su pergale, nors mano nuomone abu buvot jos lygiai verti. Kam atrodo kitaip, tegul ir atrodo.

Knives
2013-04-24, 14:00
Sorry, bet viskas kitą jau i Squall neneša visai. Action vietos neatidirbtos bei net nelabai atitinka dainos tempą.

BATTLE ROYALE netgi labai panašus į visus likusius jo darbus. Toks pat stilius, sinchronizacija, darbo išdėstymas. Pacing tik šiek tiek daugiau lėtesnis nei įprastai, bet apskritai, irgi toks pat braižas. Kam keisti tai kas nesugedę, arba kam atradinėti save iš naujo, jeigu tai veikia. Nieko panašaus, iš krūvos darbų nė nemirktelėjus galima būtų atskirti, kuris darbas buvo padarytas jo paties (šiuo atveju ir BR). Man keista skaityti kiekvieną, kuris sako, kad darbas ne-Squall'iškas, kai tai negalėtų būti toliau nuo tiesos.

Aš tau ir kitiems taip manantiems duosiu mintį kurią galit apmąstyti - koks jūsų lygis buvo tuomet, kai žiūrėjot senesnius Squall darbus, ir koks - dabar? Leiskit šiam klausimui šiek tiek įsisunkti. Kai pradedi augti, ir suprasti fundamentalius kūrimo principus kurie slepiasi po muzika / filmais / AMV / menu, viskas pradeda atrodyti kiek mažiau magiška, nes pro aks suvalgomas vaizdas jau suprantamas kitaip.

Squall aiškiai nusileido iki pradinuko lygio palikdamas tik kelias Squall'iškas vietas

Čia tik tu pasikeitei, ne jis nusileido. Jo darbas kokybiškas kaip ir visada. Ar patinka ar nepatinka toks stilius jau kitas klausimas.

Ir čia prisimenu, kai Squall man ankščiau minėjo, kad bijo gan nesąžiningo žmonių elgesio - balsavimo ne už darbą, bet už nick'ą.

Nereikia to bijoti nei vengti. Uždirbtas vardas yra uždirbtas vardas. Tai tavo vardas, tai tavo brand'as. Nešioti reikia išdidžiai, nesijaudinant dėl kažkurio procento balsų, kurie tau atiteks vien dėl to. Ko jūs tikitės? Sukurk sau vardą, Abaly, ir tau taip pat jis pradės tarnauti. Net ir paslėpus nick'us viskas būtų pasibaigę panašiai. Tiek šiame tiek kitame battle, ar netgi konkurse. Jo stilius jau labai plačiai atpažįstamas, tai žmonės kurie norės balsuoti už jį - balsuos už jį. Visada konkuruodamas su labiau žinomu ir mėgstamu asmeniu turėsi konkuruoti ir su jo vardu - tiesiog susitaikyk su tuo, ir būk pasiruošęs pasirodyti ne lygiai, ne šiek tiek geriau, bet tikrai geriau. Tada ir laimėsi oficialiam pool'e.

Kovos baigčiai dar norėčiau ištapnoti vieną pagrindinių dalykų, kodėl oficialiam pool'e tu pralaimėjai. Aš nei balsuodamas, nei dabar, nesutinku su oficialiu rezultatu, kad tavo darbas, kaip AMV, yra silpnesnis. Jeigu tavo darbas turi didesnį replay-value, yra tuo pačiu ir gilesnis ir paprastesnis, ne tik labiau klauso muzikos, bet ir lyrics'ų

I push my fingers into my eyes...
It's the only thing that slowly stops the ache...
But it's made of all the things I have to take...
Jesus, it never ends, it works it's way inside...
If the pain goes on...
Aaaaaaaah!

(juokas juokais bet prievartaujama moteris kažką panašaus išdainuotų)

yra dinamiškesnis, smagesnis žiūrėti, yra more emotion-dense, o vietomis netgi stebinantis savo sinchronizacjija, tai mano knygoje darbas tampa neabejotinu nugalėtoju. Visgi, to neužtenka laimėti visose galvose. Tau (kaip, beje, ir Moon, kad ir kiek kartų jai kartočiau) trūksta supratimo, kad darbą reikia parduoti kaip produktą. Įvynioti į gražią pakuotę. Pakvėpinti. Kalbėti tik apie pozityvą. Nušluostyti dulkę. Apšikti zefyru. Tu net neįsivaizduoji, kiek daug darbo nuveikia pateikimas. O parduodant produktą būtent tai yra svarbiausia. Pateikimas. Squall tą puikiai supranta, ir tuo naudojasi. Paimkim paprastą, greitą pavyzdį - išrink kuris video labiau priverčia susidomėti produktu.

Pirmas (http://www.youtube.com/watch?v=ktIhuJA_92I)

Antras (http://www.youtube.com/watch?v=NmdA2QXtxnE)

Be abejo pirmas, tiesa? Todėl, kad jis pateikiamas apgalvotai ir protingai. Taip pat su AMV, turi išmokti pateikti savo AMV labai ryškioje šviesoje. Tas pats My Way užrašas pas tave atėmė nė vieną balsą, nes žmonės suprato, kad tu gražaus užrašo padaryti nemoki. Reiškia ir visas likęs darbas yra arba akla sėkmė, arba ne toks geras, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Vien tas užrašas pas tave numuša vertinimo liniją daug žemiau, nei pats AMV yra vertas. Tiesiog taip. Žmonės iš tikrųjų yra labai paprasti padarai. Užkariauti jų širdis nereikia kažko nerealaus. Kitaip nei kažkas kitas tau pasakytų - įvaizdis yra viskas.

Tikrai gera kova. Sėkmės abiems ateities kūryboje ir tobulėjime!

Squalleh
2013-04-24, 20:52
Noriu tik padėkoti Knives už puikias mintys. Kaip visada - bullseye.

Abalys
2013-04-24, 21:35
Pasigedau tik dėdės Absurdo komentaro T.T