PDA

Žiūrėti pilną versiją : Diskusijos

Squalleh
2013-02-13, 15:45
Pagalvojau kad ši tema būtų reikalinga tam, kad nekurti visokių skirtingų tik norint kažka aptart ar paklausti.
Taipogi, čia galim aptarinėti busimuosius konkursus arba smulkius, jau esančius/vykstančius.

Ši tema nėra skirta techniniams klausimams. Štai. Galima sakyt jog čia bus mūsų little social hub, tad naudokites (;

O pradėsiu jau pats, klausdamas ar yra kas nors, kas susidomėtų išbandyti savo jėgas prancūzų Iron Chef IX?
Esmė tame, kad konkursas vyks tik 3 dienas, po kurių jūsu komanda turės pristatyti 3 skirtingų žanrų klipus. Pagrindinis catch - muzika, su kuria jūs kursit gaunatė pirma konkurso diena, o tai būtų 21.02, ketvirtadienio vakaras. Praeitais metais mūsų komanda LUNCHROOM RIOT (Engine of Death, VovanKoperativ ir aš) pasirodė labai gerai: VovanKoperativ sukūrė geriausia konkurso Fun klipą, aš paemiau geriausia Drama, taipogi abu mes pataikėm į TOP10 konkurso kūrėjų sarašą (VK - 9, aš - 5 vieta.) ir galiausiai pati komanda užemė 7-ta vieta iš 34-ių. Kaip pirmam kartui - skaityčiau neblogai :3
Taigi, mūsų komanda yra jau pasiruošusi, tad gal susirinks kitų ir iš AZ? Ypač matant kaip čia pamėgo trumpo laiko battle.

Norint užsiregistruoti - reikės, kaip ir minėjau, suburti komandą ir užsiregistruoti Souls Team forume. Štaaaai čia (http://souls-team.frbb.net/forum).

Abalys
2013-02-14, 21:04
Shurpikas siūlė eiti į IC, bet atsisakiau... Kažkaip demotyvuoja tas, kad komandos reik, o iš ko komandą susidaryti aš net nelabai ir išsivaizduoju nors editorių gan nemažai žinau. So... gal geriau sutelksiu savo dėmesį link BIG'o ir AnimeNights su STARS (kad ir kada pastarasis vyks... Knives?)

Squalleh
2013-02-14, 22:27
Tai jei sutiktum, jums tereikėtų vieno žmogaus. 3 žmonės, 3 žanrai, 3 darbai. Plius konkursas vyksta tik 3 dienas (:
... ir tikrai labiau vertingas nei AnimeNights.

slicKrox
2013-02-14, 22:33
Konkurso promo labai sužavėjo. Jau geriau būtum sukūręs šio konkurso temą -> užsienio konkursų gijoje, nes tikrai įdomu bus pamatyt rezultatus ir dalyvių darbus. Žinoma, jei nori, keliais paspaudimais galiu tai padaryti :)

Kiek pamenu, berods esi dalyvavęs praėjusiais metais. Konkurso idėja taip pat įdomi, bet nesugebėjau atkapstyti taisyklių... taip išeina, jog startui duodama dainos ir anime medžiaga, jog savo darbo negalėtum būti paruošęs iš anksto? Jokio savo medžiagos pasirinkimo neturi?

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/2UHexPBhXJU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kazu
2013-02-14, 23:19
Sutikau dalyvauti, tad tikiuos pavyks per 3 dienas ka nors gero padaryt :D

Miyata
2013-02-15, 01:02
Kiek pamenu, berods esi dalyvavęs praėjusiais metais. Konkurso idėja taip pat įdomi, bet nesugebėjau atkapstyti taisyklių... taip išeina, jog startui duodama dainos ir anime medžiaga, jog savo darbo negalėtum būti paruošęs iš anksto? Jokio savo medžiagos pasirinkimo neturi?

Ant kiek atsimenu kalbedamas su squall praeitais metais kai dalyvavo tai is pasiulytu zanru issirenki viena kuri nori is duoto saraso, ir veliau kai prasides konkursas duoda pasirinkt daina is kazkiek pasiulytu tam zanrui dainu, dainos tik paskelbiamos pries pat konkurso pradzia, kad nezinotum daugiau kaip 3 dienas kokios bus dainos. Jai painiuoju, pataisyk squall xD

Taigi siaip galima pasiruost is anksto, issirinkt anime ir apkarpyt viska.

Squalleh
2013-02-15, 01:42
taip išeina, jog startui duodama dainos ir anime medžiaga, jog savo darbo negalėtum būti paruošęs iš anksto?
Ne. Tau duoda tik muzika. Anime renki pats.

Jau geriau būtum sukūręs šio konkurso temą -> užsienio konkursų gijoje, nes tikrai įdomu bus pamatyt rezultatus ir dalyvių darbus. Žinoma, jei nori, keliais paspaudimais galiu tai padaryti
Neverta. Vėl gi liks dar viena gija su vos vienu puslapiu. Kam?
Aš geriau kai šita gija užaugs pirmame poste padarysiu link'us į skirtingas diskusijas.

Squalleh
2013-02-18, 19:21
Ir šiandien yra paskutine diena Iron Chef registracijai. Savaitgalis bus linksmas >.<

Moon
2013-03-12, 08:42
Erm tai kur butu galima paziuret Iron Chef visus klipus ir apskritai kas ka laimejo :}

Absurdëh
2013-03-12, 09:31
Erm tai kur butu galima paziuret Iron Chef visus klipus ir apskritai kas ka laimejo :}
visa info galima rasti "ST forume": [klipai (http://souls-team.frbb.net/f30-iron-chef-09-amv)]
edit:. hmmm...regis dar nėra nepaskelbti visi rezultatai (http://souls-team.frbb.net/t4594-souls-team-iron-chef-09-rumble-edition-results-thread).

Squalleh
2013-03-16, 14:17
O štai ir Iron Chef rezultatai:

Best Action: Raitei - Bitch don't kill my vibe (http://souls-team.frbb.net/t4553-action-raitei-bitch-don-t-kill-my-vibe)
Best Dance/Fun: MDL - Astral Paradise (http://souls-team.frbb.net/t4581-dancemdl-god-eaters-astral-paradise)
Best Psyche/Horror: ThePooh - Yurei (http://souls-team.frbb.net/t4614-horrorthepooh-yurei-unchained-basterds)
Best Romance/Sentimental: [madaraxD] - Holding On (http://souls-team.frbb.net/t4532-sentimental-madaraxd-holding-on)

Komandų TOP3:
1 vieta God Eaters (Luciole, MagicDarkLight, Cross)
2 vieta Unchained Basterds (Hayden, Creed, ThePooh)
3 vieta The Law (Satsumayu, Okill, Skydean)

Apibendrinus - nugalėjo didelė prancūziška draugystė. Velniop tokia organizacija.
Štai čia (http://souls-team.frbb.net/t4594-souls-team-iron-chef-09-category-results-thread) galima pažiūrėti kategorijų rezultatus, o čia (http://souls-team.frbb.net/t4631-ironchef-st-09-and-the-winners-are) bendrą vertinimą. Nusivyliau kaip niekad ne tik konkursu šiais metais, bet ir visa prancuzų kūrėjų bendruomene. Bootlicking fucks.

Moon
2013-03-16, 21:31
Na jo tikrai gaila kad nelaimejai best horror, tikrai buvai vertas :F

Absurdëh
2013-03-16, 22:04
Kadangi nesekiau ir nesusipažinęs su konkursu, (kaip veikia taškų sistema..t.t.) nežinau kur buvo pagr. nesklandumai (pastebejau tik "gramatinių" klaidų tech. taisyklėse (; Bet kokiu atveju, Squall sveikinu su 2 vieta hmmm...savo kategorijoj, taip pat DamnKazu su 9 vieta atitinkamai...Tačiau planuoju pažiūrėti ir kitus darbus liko ~100

Squalleh
2013-06-18, 16:30
Dabar AMVNews'e startuoja pakankamai keistas Mix Con, apie kuri galima paskaityti štai čia (http://amvnews.ru/forum/viewtopic.php?t=3708&lang=en).
Kas ką galvoja?

Kazu
2013-06-18, 16:43
Sounds fun. Gal verta sudalyvaut ;o

Abalys
2013-06-18, 16:47
Palieku tą stipresniems. Man dar iki užsienio toli...

Moon
2013-06-18, 18:37
nah tired of everything. Nors nesupratau konkurso minties ~.~

Squalleh
2013-06-19, 21:50
Beje, kaip manau girdėjot/matėt - Banzai žurnalas planuoja grįžt (http://www.animezona.net/forum/threads/7649-Banzai%21-Sugr%C4%AF%C5%BEta), tai kadangi amv yra viena iš planuojamų skilčių, ką jūs norėtumet ten matyti? Konkursus? Klipus? Kovas? Reikia labai pasiūlymų, jei mes norim ten atsirast.

denix2
2013-06-19, 23:05
Dabar AMVNews'e startuoja pakankamai keistas Mix Con, apie kuri galima paskaityti štai čia (http://amvnews.ru/forum/viewtopic.php?t=3708&lang=en).
Kas ką galvoja?
Gal reiks ta su kategorija no fx pabandyti :)

Knives
2013-06-21, 14:01
Paaiškinkit man kas Mix Con'ą. Ir vienaip ir kitaip skaitau, laptopą žemyn ekranu apverčiu, pakratau, bet neiškrenta niekas įdomaus. Kokią esminę traukos detalę praleidžiu?

Squalleh
2013-06-21, 17:28
Paaiškinkit man kas Mix Con'ą. Ir vienaip ir kitaip skaitau, laptopą žemyn ekranu apverčiu, pakratau, bet neiškrenta niekas įdomaus. Kokią esminę traukos detalę praleidžiu?
Got me there. Iš tiesų - jis kaip ir kon'as, bet ne vienas, o keturi. Bet ne keturi, o vienas. Iiiir... žodžiu aš jo irgi nesuprantu. Sedėjom makerių konfoj ir ten irgi dauguma nesupranta kas prie ko >.>

Squalleh
2013-09-23, 17:49
Taigi, AKROSS Con 2013 startuos už savaites! Ar bus dalyvių iš AZ šiais metais? Ypač žiurint į aktyvumą nowJapan'e, tai gal ir entuziazmas liks ir šitam konkursui-kolossui?

Abalys
2013-09-24, 11:37
Turiu klipą, kurį reikėtu pabaigt... Jaučiu sudirbsiu aš jį.
Nieko pažadėti negaliu >.>

P.S O kada STARS?

Squalleh
2013-10-01, 18:11
Šiandien atsidarė registracija į AKROSS Con 2013! (http://akross.ru/index.cgi?sec=contest;l=e) Pirmyn, jopt ;D

cobabara
2013-10-31, 12:31
O kodėl editoriai nesutiktų dalyvaut trikovėse? Mažiau galimybės laimėti kovą? Hmm, man, kaip kuriančiam žmogui [kad ir ne AMV], būtų žymiai smagiau dalyvauti trikovėje, kad ir šansai laimėti šiek tiek sumažėtų, negu eikvoti laiką darbui ir laimėti tik dėl to, kad kitas dalyvis nepridavė darbo. Taip, jeigu būtų materialus prizas, tada taip - nes gaučiau kažką. Bet kai kovojoma tik dėl garbės, tai kokia čia garbė? O ir trise kovojant tos garbės daugiau - kai laimi dviese tai nebūtinai, kad tavo buvo geras darbas, tiesiog kito žmogaus buvo prastesnis. O kai yra trys, ir laimi, jaučiasi tikras accomplishment, kad tavo darbas tikrai kažkam patiko.

Abalys
2013-10-31, 13:06
O kodėl editoriai nesutiktų dalyvaut trikovėse? Mažiau galimybės laimėti kovą? Hmm, man, kaip kuriančiam žmogui [kad ir ne AMV], būtų žymiai smagiau dalyvauti trikovėje, kad ir šansai laimėti šiek tiek sumažėtų, negu eikvoti laiką darbui ir laimėti tik dėl to, kad kitas dalyvis nepridavė darbo. Taip, jeigu būtų materialus prizas, tada taip - nes gaučiau kažką. Bet kai kovojoma tik dėl garbės, tai kokia čia garbė? O ir trise kovojant tos garbės daugiau - kai laimi dviese tai nebūtinai, kad tavo buvo geras darbas, tiesiog kito žmogaus buvo prastesnis. O kai yra trys, ir laimi, jaučiasi tikras accomplishment, kad tavo darbas tikrai kažkam patiko.
Pergalės taškas po nenusisekusios kovos dėl to, kad vienas iš priešininkų nepristatė darbo yra pasirinktinas dalykas. Čia editoriaus asmeninis reikalas ir priimti tokią pergalę ar ne. Taip pat... Tai nėra kovojimas vien dėl garbės. Tai labai asmeninis, akis į akį jėgų išbandymas prieš kitą kūrėją. Dalyvis susitelkia tik į vieno asmens kūrybą ir bando jį perkąsti. Kas paprastame konkurse nelabai išeina. Tuo tarpu trikovė labiau panašėja į nenusisekusį konkursą su daug didesne rizika pralaimėti.

cobabara
2013-10-31, 14:18
Na bet kai psakiau nezinau is kur istraukei kad niekas 3-way nedarytu, tiesiog battle zmones iprate 1v1 kaip PvP pvz. Galima Clan vs Clan, tik kad cia tu kureju tiek yra kad iseitu 3x3 koks.

Aš ir nesakiau, kad trikovės nedarytų, VikiChan sakė.

VikiChan
2013-10-31, 15:26
Aš ir nesakiau, kad trikovės nedarytų, VikiChan sakė.

Nu nu nu, nereik čia klaidint kitų žmonių tuom, ko nesakiau. Nesakiau, kad niekas trikovės nedarytų, sakiau, kad ne visi editoriai tokiose norėtų dalyvaut.

cobabara
2013-10-31, 16:21
Tavo klausimas buvo "kodėl editoriai nesutiktų dalyvaut trikovėse?", implying kad tu taip galvoji. Is kur man zinot kad cia tau drauge ar kas pasake kazkur, ne telepatas juk.

Tai ir pasakau, kad žinotum.

Squalleh
2013-10-31, 19:35
Iš tikrųjų manau labai idomu būtų išbandyti team battle tipo konkursą. Tarkim keletas komandų po 4 žmonės ir kiekvienas iš jų daro klipą vienu žanru. Paskui telieka nuspręsti geriausią žanro atstovą, geriausią overall klipą, geriausią komandą ir taip toliau. Tik kad nemanau jog žmonių susirinktų.

Squalleh
2013-10-31, 20:21
Būtų gera žinoti apytikslu dalyvių kiekį. Nes tada galima būtų kaip nors reguliuoti ir nominacijas.

Squalleh
2013-11-03, 21:39
Pražiūrėjau neseniai taisyklės iš Team Battle 2011 ir šiaip vat ten labai idomios klipų kategorijos. Esmė paprasta - dalyviai susiburia į komandas po 4 žmonės (galima ir po 3 mūsų atveju) ir kiekvienas iš jų išsirenka sau kategoriją ir pagal ja daro klipą. Iš viso jų 8:

Inside Out - pagrindinė esmė viska padaryti atvirkščiai. Iš komedijos - tragedija, iš mergaičių - berniukus, iš blogiečių - naivius vaikus, iš Detroit Metal City - Mokinukės ir taip toliau. Siužetas nereikalingas, kaip ir kažkoks konkretus žanras - svarbiausia viska parodyti atvirkščiai. Kuo aiškiau tai atrodys, tuo geresnis klipas.

Monochrome - pagrindinis klipo konceptas būtų kuo kūrybingiau pristatyti darbą su minimum spalvų. 2-3 kaip tik.

Parody of Original - reikia sukurti parodija. Į dainos originalu klipą, ar į filmą, ar į trailerį, ar openingą - svarbu kad būtų parodija.

Upbeat Party - kitaip sakant, dance klipas. Reikia kad šoktų, kad būtų linksma, kad būtų atitinkama muzika, bei gražūs efektai irgi laukiami.

Not Again! - Naruto su Linkin' Park, Evangelion su Rammstein, Elfen Lied su Evanescence ir t.t. Esmė čia yra paimti banaliausius šaltinius ir sukurti su jais kažka originalaus. Kuo daugiau nustebinsit žiūrovą, tuo geresnis klipas.

Trash - darbai, verčiantys šaukti "WTF?!" Įkvepimui galima pažiūrėti YouTube kanalą WTF Japan Seriously?! (http://www.youtube.com/user/WTFjapanBLOG/videos)

Remaster - reikia padaryti kokybišką remasterį savo ar kito kūrėjo darbo. Klipe butinai turi būti nuordytas originalo autorius, o registracijos metu pristatyta nuorodą į klipą.

Crossover - pagrindinė esmė čia, kad 2 (ar daugiau) veikėjų iš skirtingų šaltinių kažkaip bendrautų, sąveikautų ir kuo dažniau būtų viename kadre. Kuo geriau parodyti jų santykiai - tuo geresnis klipas.

Konkurso nominacijos daugmaž būtų tokios:
1. Geriausias klipas iš visų
2. Geriausias klipas savo nominacijoje (8 nominacijos, bet galų galiausiai jų kiekis priklausys nuo darbų kiekio)
3. Geriausias komandos pristatymas (posteris, klipukas ar abu. bus matyt)

Taigi.. jeigu bus pakankamai žmonių tokiam dalykui, aš laisvai galėčiau šituo užsiimt ir gal net sudalyvauti po AKROSS'o. Labai reikia jūsų nuomonės. Gal būt paplatinkit kur nors jeigu imanoma, kad planuojamas toks dalykas - nes kuo daugiau žmonių, tuo daugiau komandų, tuo daugiau klipų ir tuo idomesne kova už nominacijas būtų.

Squalleh
2013-11-04, 08:43
Na laiko kurimui tikrai pakaks. Dabar aš noriu iki metų pabaigos įsitikinti, kad išvis verta tai būtų pradėti, ir sausio pradžioje anonsuoti. Tarkim jei deadline būtų kokio vasario pabaigoj, tai manau būtų sąžininga. O jeigu žmonių tikrai bus pakankamai daug, gal net ir galima iš šito padaryti AMVAZAR alternatyva šiais metais.

Squalleh
2013-11-04, 12:48
Na norint daugiau žmoniu aš galvoju šiandien surinkt žmonių iš amvnews ir (sigh) amvfrance. Nes pirmieji labiau pripratę prie tokio formato ir tikrai susirinktų, o antrieji tiesiog nenustojant kuria beveik. Tik vat jeigu bus tiek užseniečių, klausimas būtų kur geriau host'inti visa konkursą.

VikiChan
2013-11-04, 16:15
Aš tai tokiam dalykėly su malonumu sudalyvaučiau, tik su komandos paieška gal kokių problemėlių būtų
cuz I'm a bit anti-social and not very friendly >.>

Squalleh
2013-11-04, 16:27
Registracijai bus skirta gija, kur kartu vyks ir komandos paieška. Savo poste reikės duoti nuorodą į darbus ir parašyti kategorija (gal ir ne viena) kurioje norėtum sudalyvauti.

dangerous
2013-11-08, 19:07
pasirašau su šita diela ;D

Absurdëh
2013-12-19, 11:42
vienas kelias, jūs galit laikinai pasistatyt forumą ant phpBB, SMF, vBulletin ar kitos atviro kodo alternatyvos. Tas pasiūlytų daug privalumų, nors su tiek pat bjaurių minusų.

slicKrox
2013-12-19, 14:57
Na norint daugiau žmoniu aš galvoju šiandien surinkt žmonių iš amvnews ir (sigh) amvfrance. Nes pirmieji labiau pripratę prie tokio formato ir tikrai susirinktų, o antrieji tiesiog nenustojant kuria beveik. Tik vat jeigu bus tiek užseniečių, klausimas būtų kur geriau host'inti visa konkursą.
Nežinau kurioje stadijoje viskas, bet kodėl jums nekurt tarp savų sienų, t.y. čia? Žinoma tai ne paprastas konkursas, tačiau jau senai ko bebuvo, tad manyčiau norinčių dalyvauti turėtų atsirasti. Iki sausio 4d. dar busiu Lietuvoje, tad jei ką sugalvosit rasčiau laiko padėt organizuojant temas.

Squalleh
2014-02-27, 13:13
Kaip matau mdgzmustang irgi dalyvaus Iron Chef :3 Bus idomu~