PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bleach Manga'os aptarimas.

Puslapiai : 1 2 [3] 4 5

nemesis
2013-01-24, 12:12
http://www.animezona.net/forum/threads/6174-Kaip-%C5%BEengti-pirmuosius-%C5%BEingsnius-Anime-Zonoje-rangai-reputacija-daromos-klaidos?p=193343&viewfull=1#post193343

Cia yra hentai skiltis :O Na kituose forumuose iprasta, kad savo zinutes galima trinti nebunat kakokio iskirtinio rango, na bet ok.

O kalbant i tema, siame chapteryje man labiausiai patiko vieta, kur vice kapitonai rado kapitonu zenklelius, tai tarsi pranesimas, kad jie patys nezino ar liks gyvi.

pilkasis kardinolas
2013-01-30, 10:46
525 skyrius (http://www.mangapanda.com/bleach/525)

Draconica
2013-01-30, 10:56
Tikėjausi kažko didesnio, bet turiu įtarimą, kad Kubo dar ne viską parodė. Ir, jei manęs atmintis neapgauna, primą sykį buvo parodyta Kenpachio vaikystė, nors tai tik fragmentas.

Aizen
2013-01-31, 14:15
Kenpachis sajanas... :P Anyway, greiciau Aizen parodytu -.-

Draconica
2013-01-31, 14:49
Baigi iš kantrybės išvesti su savo fanbojizmu. Viskam yra ribos. Aš kaip tik tikiuosi, kad kiek įmanoma jis ilgiau nepasirodys.

Aizen
2013-01-31, 15:00
Baigi iš kantrybės išvesti su savo fanbojizmu. Viskam yra ribos.
Baigiu isvesti is kantrybes? Sorry, bet siek tiek keista esi.

Aš kaip tik tikiuosi, kad kiek įmanoma jis ilgiau nepasirodys.
Tai ir tikekis, bet as labai abejoju, kad ji ten surakinta dar ilgai laikys.

pilkasis kardinolas
2013-02-06, 15:33
Šią savaitę bleach nebus

It didn't come out because Tite Kubo was sick with the flu. It should be out next week.
<hr>

Baigiu isvesti is kantrybes? Sorry, bet siek tiek keista esi.

Tai ir tikekis, bet as labai abejoju, kad ji ten surakinta dar ilgai laikys.

„Belieberėmis“ pasivadinusios dėl Justino Bieberio išprotėjusios gerbėjos atakuoja žiniasklaidą prašydamos surengti dievaičio koncertą

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/pramogos/belieberemis-pasivadinusios-del-justino-bieberio-isprotejusios-gerbejos-atakuoja-ziniasklaida-prasydamos-surengti-dievaicio-koncerta-517-303914#ixzz2K7rPlKi6

Bet juk puiki idėja, gal pabandykite ir Jūs? Tik prašykite ne Bieberio, o Aizen'o paleidimo iš dabartinės savo padėties... Geri pavyzdžiai užkrečia.

pilkasis kardinolas
2013-02-13, 09:42
526 skyrius (http://www.mangapanda.com/bleach/526)

Draconica
2013-02-13, 09:52
Tai dabar vėl neaišku ar Kubo Unohaną jau su visam nužudė ar vėl kokį stebuklą sugalvos, kad prikelti ją.

nemesis
2013-02-13, 12:57
Na is Unohanos bankajaus tikejausi daugiau, nes jis beveik toks pat kaip Aizeno Shikai. O cepteris neblogas, mazai kalbos, daug kovos, piesiimas kaip visada nuostabus, bet jei ir su sita mirtimi, kaip ir Byakuyos, patrolins mus, tai labai nusivilsiu, bet is dalies gaila, kad Unohana numire ir jos neisvysime kare ir nelabai zinau ar Kenpacis gavo kazkoki power upa, tikejausi, kad jis atskleis savo bankaju ar kazka panasaus.

Draconica
2013-02-13, 13:48
Kaip ir daugelį dalykų spėju, kad Kubo Kenpachi'o bankai paliko pabaigai. Labai įtariu, kad gali dabar būti nereikalingų veikėjų atsikratymo "sezonas".

Aizen
2013-02-13, 18:51
Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/pramogos/belieberemis-pasivadinusios-del-justino-bieberio-isprotejusios-gerbejos-atakuoja-ziniasklaida-prasydamos-surengti-dievaicio-koncerta-517-303914#ixzz2K7rPlKi6

Bet juk puiki idėja, gal pabandykite ir Jūs? Tik prašykite ne Bieberio, o Aizen'o paleidimo iš dabartinės savo padėties... Geri pavyzdžiai užkrečia.

Tavo bandymas sukelti off topic ginca nuejo veltui...sekmes kita karta. Butu juokinga, jei nebutu graudu.

Na is Unohanos bankajaus tikejausi daugiau, nes jis beveik toks pat kaip Aizeno Shikai.

Tikrai ne "beveik toks pat"

vrblitz
2013-02-13, 19:57
Tai kad Kenpachis pats sake, kad Bankai neturi. Jis nei nezino savo kardo vardo.

nemesis
2013-02-13, 20:17
Tai va per sia kova del gyvybes/ treniruote buvo pats geriausias laikas pazinti savo karda, kai gyvybe kabo ant plauko :D

pilkasis kardinolas
2013-02-20, 14:03
Naujas skyrius, 527 (http://www.mangapanda.com/bleach/527)

Tavo bandymas sukelti off topic ginca nuejo veltui...sekmes kita karta. Butu juokinga, jei nebutu graudu.
Tai sakyti man, zmogui, kuris cia pasirodo TIK pranesti apie nauja skyriu, arba ji rasti... :)
Tiesiog seilemis besitaskantys gerbejai, nesugebantys pasakyti nieko kito tik "tikiuosi mano stabas laimes" man varo vezi. Jei neturite ka pasakyti, darykite kaip ir as - patylekite, protingiau pasirodysite. Kaip sakoma, "kalbejimas sidabras, tylejimas auksas", ir palikite savo prisipazinimus meileje Aizenui, tam laikui kai jis atliks ka nors idomaus (apsivers ant kito sono), nes siai dienai visi jau supranta koks jis Jums svarbus, ir jau tikrai nemegina jo uzgauti...

Draconica
2013-02-20, 14:37
Skyrius man labai patiko. Aišku, Unohana man krito į "dislike" sąrašą, o Ichigo pagaliau vėl sudominti sugebėjo, nes fail'ino (irony at its best). Anyway, bus smagu sužinoti, kas per Kenpachio kardas ir kaip Ichigo žada grįžti ir visiems kaip visada padėti (nes akivaizdu jog taip bus.)

nemesis
2013-02-20, 16:48
Haha ka jums sakiau apie bankaju :D O man Unohana priesingai patikt pradejo ir gaila, kad vos pazinus teks su ja atsisiveikint ( jei Kubo eilini karta nepatrolins), lakste Bleach pasaulyje 500 chapteriu, o mes ja tik dabar pazinom. Ir isvis pasirode, kad Kenpachis gilioje agonijoje :/

Draconica
2013-02-20, 16:56
Mes iš esmės dar labai daug ko nepažystam, bet tikriausiai Kubo visus galų gale atskleis. Apie Unohaną irgi per daugiausiai nežinom, tik labai abstrakčius dalykus.

vrblitz
2013-02-24, 22:29
Užsičiaupk :kiss:

pilkasis kardinolas
2013-02-27, 09:04
Naujas skyrius, 528 (http://www.mangareader.net/bleach/528)

Draconica
2013-02-27, 09:23
Nieko naujo nepasakė šis skyrius. Ir taip jau buvo aišku kas per viena Ichigo mamulė.

nemesis
2013-02-27, 12:19
Na nors Ichigo virsininke pamatem :D

pilkasis kardinolas
2013-03-06, 10:51
Naujas skyrius, 529 (http://www.mangapanda.com/bleach/529). Naruto ir Bleach pasineria i prisiminimus...

Draconica
2013-03-06, 11:08
Baisiai nevykęs skyrius. Jokios naujos vertingos informacijos, o pilna nuvalkiotos komedijos elementų. Fe.

Hip hip hurray for Aizen!
http://thumbnails107.imagebam.com/24153/cb5e81241529419.jpg (http://www.imagebam.com/image/cb5e81241529419)

nemesis
2013-03-06, 13:19
Na nepasakyciau, kad nevykes chapteris, galu gale gal suzinosim, ka reiskia Aizeno zodziai " As zinojau apie tavo gimima dar pries tau gimstant", tie zodziia galbut tures tam tikra prasme ir zmones gal to nebelaikys Kubo trollinimu. O del prisiminimu nesiskudziu, visada megstu suzinoti daugiau apie soul society praeiti, galu gale visai nesupykciau, jei butu sukurtas side story apie pacios soul society formavimosi, praeities musius, kapitonus nuo pacios pradzios iki siu laiku.

Draconica
2013-03-06, 13:21
Na nepasakyciau, kad nevykes chapteris, galu gale gal suzinosim, ka reiskia Aizeno zodziai " As zinojau apie tavo gimima dar pries tau gimstant", tie zodziia galbut tures tam tikra prasme ir zmones gal to nebelaikys Kubo trollinimu. O del prisiminimu nesiskudziu, visada megstu suzinoti daugiau apie soul society praeiti, galu gale visai nesupykciau, jei butu sukurtas side story apie pacios soul society formavimosi, praeities musius, kapitonus nuo pacios pradzios iki siu laiku.

Ale "naruto kopija" man čia kvepia tavo noras :D

nemesis
2013-03-06, 13:29
Na ne tai , kad kopija, bet aisku norisi zinoti daugiau apie soul society, visko pradzia, kodel kilo karas tarp ju ir quinciu ir galbut jos ne tokia jos "sviesia" praeiti. Aplmaia skaitant kazka tokio ilgo, kaip Narutas, Bleach, Fairy Tail ir t.t, norom nenorom atsizvelgi i praeiti ir susimaistai nuo ko tai prasidejo, na bent jau man taip daznai buna.

Draconica
2013-03-06, 13:35
Taip, dėl to pritariu, tačiau labai nesinorėtų, kad tokio ilgio mangos viena su kita supanašėtų. Beto, jei neklystu tai Kubo kažką pakankamai ankstyvuose skyriuose ir minėjęs apie praeitį ir kaip susidarė. Aišku, tik užuominomis ir atsiminimų fragmentais. Berods. Puikia atmintimi negaliu pasigirti ypač kai manga leidžiama jau tiek laiko.

vrblitz
2013-03-06, 19:34
Ichigo - Rukios mokytojo Kaieno, Ganju, bei Kukaku giminaitis. Sakyciau kazkas labai naujo.

Draconica
2013-03-07, 07:55
Ichigo - Rukios mokytojo Kaieno, Ganju, bei Kukaku giminaitis. Sakyciau kazkas labai naujo.

Ale visvien nematau kas čia tokio. Kažkaip neprideda man aiškumo prie esmės. Kieno jis giminaitis ir kieno ne - nėra ypatingai svarbu. Jau ir taip buvo "paminėta", kad Ichigo tėvas shinigami's, tai elementaru, kad ir su kažkuo giminiuojasi. Juk tėvai iš niekur neatsiranda. Tuoj dar paaiškės ir iš motinos pusės giminių, bet tai čia juk ne giminės medį piešiam.

vrblitz
2013-03-07, 08:18
Tiesa, jeigu tau viskas vienodai, tai nustebint nebus lengva.

Draconica
2013-03-07, 08:45
Tiesa, jeigu tau viskas vienodai, tai nustebint nebus lengva.

nustebintų jei būtų aizeno anūkas.

vrblitz
2013-03-07, 21:47
Tai tave tik bullshitai stebina

Draconica
2013-03-08, 07:50
Tiesiog prie logiškų teorijų ir taip yra vedama, tad tai nėra kažkas naujo. Būtent tai pavadinčiau bullshit jei žmonės tuo dar stebisi.

mattusha
2013-03-08, 21:10
Keista klausima turi :/ Ar apsimoka skaityt manga ,nes kažkaip paskutinė arc'a labai jau prasta pasirodė ?Gal mangoj kažkas įdomesnio yra ?

Draconica
2013-03-08, 21:22
Keista klausima turi :/ Ar apsimoka skaityt manga ,nes kažkaip paskutinė arc'a labai jau prasta pasirodė ?Gal mangoj kažkas įdomesnio yra ?

Na manga tęsiasi toliau ir jau link pabaigos "keliauja", tad jei nori sužinoti viską iki galo - skaityk. Jei tikiesi kažko daugiau ir įdomiau - skaityk. Jei mėgsti Bleach - skaityk. :)

nemesis
2013-03-08, 21:39
Paskutinė arka beveik prilygsta Soul Society arkai ,tad jeigu išgyvenai tiek episodų su bleachu, manau, tikrai verta tęsti kelionę mangos pavidalu.

Aeval
2013-03-08, 23:26
Kažko įdomiau tikrai nebus. Nebent tau Ichigo - visų laikų geriausias personažas, o Bleach - geriausia manga. Skaityt patarčiau jei nori sužinot kaip baigsis (manga eina į pabaigą, bet kokius 2 metus dar temps ) arba nieko geriau neradai.

pilkasis kardinolas
2013-03-13, 11:08
530 skyrius (http://www.mangapanda.com/bleach/530).
Sužinosime iš kur Ichigo gavo Hollow galių prieš gimimą?
P.S. Kitą savaitę skyriaus nebus...

Draconica
2013-03-13, 11:16
Va šis skyrius jau kažkas įdomesnio. Jei neklystu ten Uryuu tėvas buvo? Jei taip, tai įdomiai čia. Beto, sunkiai pamenu kodėl "Quiny" (ar kaip ten) smarkiai sunyko. Yra prisimenančių? Ir net keista, kad Ichigo pakankamai rimtas personažas kai motina ir tėvas tokie. . .lengvabūdžiai.

pilkasis kardinolas
2013-03-13, 11:21
Va šis skyrius jau kažkas įdomesnio. Jei neklystu ten Uryuu tėvas buvo? Jei taip, tai įdomiai čia. Beto, sunkiai pamenu kodėl "Quiny" (ar kaip ten) smarkiai sunyko. Yra prisimenančių? Ir net keista, kad Ichigo pakankamai rimtas personažas kai motina ir tėvas tokie. . .lengvabūdžiai.
Quincy buvo išnaikinti Shinigam'ių dėl to, kad priešingai nei patys Shinigami jie ne siunčia sielas Hollow į SoulSociety, o jas sunaikina, padaro nestabiliomis. Be to, Quincy dar norėjo iš Shinigami Hollow žudymo monopoliją perimti, palikti Shinigamius tik pribaigti Hollow...

Since the origin of the Quincy, many years passed within Soul Society trying to appeal to the Quincy that the handling of Hollows should be left to the Shinigami. The Quincy refused to accept the situation. As time went on, the number of Quincy increased and the cycle of souls became more unstable, forcing the Shinigami to reluctantly wipe out the Quincy in order to maintain the balance of the world.[7]

The Quincy line was closely monitored over the decades, as their numbers continued to dwindle. Later the Quincy advanced the idea that since they were already among the living and still more numerous at the time, they could act as "first responders" to Hollow attacks: protecting Humans until the less-numerous Shinigami could send a representative to finish the Hollow off. Embittered by the recent war, the Shinigami refused to participate, opting instead to allocate their limited resources to reacting to the most dangerous Hollows and current Hollow attacks. This caused great enmity towards Shinigami by Uryū Ishida, Ichigo's classmate and a Quincy, whose grandfather, the last advocate of the Quincy plan, had been slain by a team of Hollows before the Shinigami could arrive.

Source (http://bleach.wikia.com/wiki/Quincy)
Taip, ten Uryuu tėvas buvo.

Draconica
2013-03-13, 11:28
Quincy buvo išnaikinti Shinigam'ių dėl to, kad priešingai nei patys Shinigami jie ne siunčia sielas Hollow į SoulSociety, o jas sunaikina, padaro nestabiliomis. Be to, Quincy dar norėjo iš Shinigami Hollow žudymo monopoliją perimti, palikti Shinigamius tik pribaigti Hollow...

O tai teisybė jomajo. "Davai išžudom, nes su mumis rungtyniauja". Labai humaniškas požiūris išžudyti žmones dėl to, kad jie gelbėdami kitus žmones sunaikina sielą (o gal tiesiog kitaip nesugeba). Psio, prarado shinigamiai mano susižavėjimą. :hmm:

pilkasis kardinolas
2013-03-13, 11:32
O tai teisybė jomajo. "Davai išžudom, nes su mumis rungtyniauja". Labai humaniškas požiūris išžudyti žmones dėl to, kad jie gelbėdami kitus žmones sunaikina sielą (o gal tiesiog kitaip nesugeba). Psio, prarado shinigamiai mano susižavėjimą. :hmm:
Dėl Shinigami nebūčiau toks kategoriškas, jie labai jau nevienareikšmiški, jų toks darbas, palaikyti tvarką.
Quincy irgi "Mes galim, todėl ir darom, o po mūsų kad ir tvanas" stiliaus požiūriu vadovaujasi

Draconica
2013-03-13, 11:47
Aha, bet jie tai shinigamių dėl monopolijos turėjimo juk neišskerdė.

pilkasis kardinolas
2013-03-13, 12:06
Aha, bet jie tai shinigamių dėl monopolijos turėjimo juk neišskerdė.
Khem khem Vandenreich

Draconica
2013-03-13, 12:31
Tai dabar, o kad išgyveno tai matyt sugebėjo gerai pasislėpti nuo beskerdžiančių shinigamių. Taip pastariesiems ir reikėjo. Vandenreich jie nusipelnė.

nemesis
2013-03-13, 13:07
Jeigu gerai atsimenu, dar blogas dalykas kai Quincy nužudo sielą, tai ta siela nepatenka nei souls society, nei į pragarą ir taip naikinamas pasaulio balansas. Jeigu tai viršija kažkokia normą, rodos, pasaulio tiesiog susainaikina ar kažkas panašaus. Tiesa pasakius, net pats nežinau ar šita ištraukia iš anime ar mangos :D

okinawa
2013-03-13, 16:54
Ar cia man vienam kazkur matytas sitas holow? Man atrodo ichigo buvo pasivertes i kazka panasaus. Ichigo vs ulquiorra kai rode

Draconica
2013-03-13, 17:20
Ne, ne tau vienam.

nemesis
2013-03-13, 19:33
Tai čia ir buvo pagrindinis mangos kabliukas, dėl kurio liaudis ir sukruto po šio champterio.

Aeval
2013-03-13, 22:34
Ichigo mama - Orihime kopija :D O aš einu pirkt švininio bliūdo, kad Kubo mano minčių neskaitytų.

nemesis
2013-03-13, 22:46
Arba tu jo :D, nes manau šitas reikalas jau gana senai planuotas.

Aeval
2013-03-13, 22:56
Arba tu jo :D, nes manau šitas reikalas jau gana senai planuotas.

Aš tai apie tokius "vingius" juokauju, o jis, deja, rimtai...

pilkasis kardinolas
2013-03-27, 13:38
531 skyrius (http://www.mangapanda.com/bleach/531)

Draconica
2013-03-27, 13:47
Kai kas galės džiaugtis Gayzen pasirodymu ^^

Aeval
2013-03-27, 21:45
Likau nustebus ir susidomėjus ( čia sarkazmas ). Be je, kilo man kvaila mintis - ichigo mamatė tikra Orihimes kopija. Yra du variantai: 1. Kubo pavargo naujus veidus paišaliot tai čia tik random copy/paste 2. Orihime turi quincy kraujo. God, please, be first one :cat6:

nemesis
2013-03-27, 22:52
Tai kad tų charakterių prikepta tiek, kad jau sunku kažką naujo sugalvot.

Draconica
2013-03-27, 23:35
Tai, kad jau visos jos man baigia supanašėti kažkaip. Matau ne man vienai.
Vyrukai dar kaip vyrukai, atskirti galima, bet moteraitės tai jau kita kalba.

pilkasis kardinolas
2013-03-27, 23:46
Likau nustebus ir susidomėjus ( čia sarkazmas ). Be je, kilo man kvaila mintis - ichigo mamatė tikra Orihimes kopija. Yra du variantai: 1. Kubo pavargo naujus veidus paišaliot tai čia tik random copy/paste 2. Orihime turi quincy kraujo. God, please, be first one :cat6:

Quincy šeimos laikėsi "gryno kraujo" politikos, todėl nenustebčiau net jei Sado ir Orihime giminiuotųs su Ichigo. Jei jau Ichigo quincy galias gavo, galutiniame variante paaiškės, jog tai tik dvi karališko kraujo giminės riejasi dėl to, kad vienas kitam būdami vaikai per snukelius davė.

Dėl Gaizen fan klubo, berods nepajėgė jie ištverti žiemos šalčių ir grįš tik pavasarį, kai paaiškės jog pastarasis yra Ichigo motina persirengus...

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk 2

nemesis
2013-03-28, 00:33
Pala pala, Orihime ir Ichigo giminaičiai? Kažkaip "incest" tagu kvepia.

vrblitz
2013-03-28, 08:08
Uzteks fantazuot, iskrypeli.

Aeval
2013-03-28, 09:24
Pala pala, Orihime ir Ichigo giminaičiai? Kažkaip "incest" tagu kvepia.

Niekuo čia dar nekvepia. Čia tik mano pastaba, kad Ichigo mama tiek išvaizda, tiek charakteriu Orihime primena. Apie Orihime tėvus beveik nieko nežinom, ją išlaiko teta, kurios irgi nematėm. Tad galimybė, kad ji GALI būti quincy yra. Bet nebūtinai su Ichigo artimai giminiuosis, greičiau su Ishida.

nemesis
2013-03-28, 09:39
Uzteks fantazuot, iskrypeli.

Nu jau , nebūk, kaip visai visuomenei žinomas asmuo, kuris vien iškrypelius aplink mato. Gal kiek lazdą ir perlenkiau, bet kiek atsimenu bučinys, tikrai nebuvo "giminaitiškas", nors ir vienos pusės incetyva.

Draconica
2013-03-28, 09:44
Taip, bet Aeval minėjo, kad nieko nėra aišku. Jei Orihime ir turi Quincy kraujo ir giminiuotusi su Ishida, tai greičiau ten būtų incest, nes Ishida gi dėl jos galvą pametęs. (Nors Orihime su Ichigo truputį panašūs, panašesni nei jis ir jo sesės. Bet man jau visi baigia supanašėti)

Aeval
2013-03-28, 10:46
Jei Orihime ir turi Quincy kraujo ir giminiuotusi su Ishida, tai greičiau ten būtų incest, nes Ishida gi dėl jos galvą pametęs. (Nors Orihime su Ichigo truputį panašūs, panašesni nei jis ir jo sesės. Bet man jau visi baigia supanašėti)

Būkim biedni, bet teisingi, taip sakydavo mano baba. Vienintelė viešai ir nenuginčyjamai savo jausmus deklaravo tik Orihime. Visa kita yra mūsų, fanų, spekuliacijos, norai ir fantazijos. Dėl incest - Ichigo ir Orihime brolis ir sesuo tikrai nebus. Nemanau, kad tokie ryšiai sietų ir Ishida su Inoue. Nebent kokios nors eilės pusbroliai ir pusseserės. Jei bus - su sąlyga, kad mano prielaida yra teisinga. O dėl panašumų, na, čia gana sudėtinga. Vistik, kaip jau minėjo nemesis, personažų daug ir gali būt, kad čia tik random copy/paste. Prisiminkim Aizen ir Ginjo. Manau, paieškojus ir daugiau būtų galima rast. Šiaip jau man Orihime ir Ichigo nėra panašūs, labiau gal su Yuzu nebent.

pilkasis kardinolas
2013-04-03, 11:02
532 skyrius (http://www.mangapanda.com/bleach/532)

Draconica
2013-04-04, 22:32
Kažkaip nenustebino herojiškas aktas. Kaži ką dar Kubo pasiūlys.

nemesis
2013-04-04, 22:39
Kažkaip nenustebino herojiškas aktas. Kaži ką dar Kubo pasiūlys.
Pabursiu, kad po šitos kovos nusimato lytiniu santykių, kurie turės rezultatą ir matau, kad tai berniukas... vardas lyg per migla.. rodos Ic prasideda.

Draconica
2013-04-04, 23:00
Ha ha ha. . . Your joke fails.
O idėja tai ne ta buvo, nesupaprastink visko iki pi*imo lygio.

nemesis
2013-04-04, 23:25
Tai čia aiškus Shiro planas:
1. Defeat Holow
2. Have sex
3. Retire as Shinigami

vrblitz
2013-04-05, 07:26
Pabursiu, kad po šitos kovos nusimato lytiniu santykių, kurie turės rezultatą ir matau, kad tai berniukas... vardas lyg per migla.. rodos Ic prasideda.

Lyg tai kazka apie iskrypelio fantazijas rasiau..

nemesis
2013-04-05, 15:19
Žiūriu romanovizmas tapo užkrečiama liga.
Na bet užteks off topic, nes baigiu susigadinti doro forumo nario reputaciją :/

Draconica
2013-04-05, 17:12
Žiūriu romanovizmas tapo užkrečiama liga.
Na bet užteks off topic, nes baigiu susigadinti doro forumo nario reputaciją :/

Too late.

pilkasis kardinolas
2013-04-10, 15:33
533 skyrius (http://www.mangapanda.com/bleach/533/3)

mattusha
2013-04-10, 15:36
Kažin ko Urahara pasirodė :/

Draconica
2013-04-10, 18:48
Kažkas tikrai paslaptingo, nes jei gerai pamenu tai jo visa istorija nėra padoriai išdėstyta.

pilkasis kardinolas
2013-04-17, 13:39
534 skyrius (http://www.mangapanda.com/bleach/534)

Draconica
2013-04-17, 15:46
Nieko naujo nepasakė šis skyrius. Kaip gi daugiau Urahara įsikišti galėjo.

Aeval
2013-04-17, 18:56
Mano galva, apskritai visa ši istorija galėtų greičiau eit. Juk pusę to, ką rodo, jau žinom.

vrblitz
2013-04-17, 19:20
Mano galva, uzteks bambet.

Draconica
2013-04-17, 19:37
Mano galva, kiekvienas turi savo nuomonę ir gali ją reikšti šiame forume, kol tai netampa temos offtopic (ką aš pati ką tik ir padariau).

vrblitz
2013-04-17, 19:48
Mano galva, jeigu didzioji dalis komentaru yra bambesiai, galima be dalies ju ir apsieiti.

Draconica
2013-04-17, 19:59
Mano galva, jei nepatinka - neskaityk. Moralizuodamas nieko nepakeisi, o pats bambėdamas tik rodai pavyzdį.

vrblitz
2013-04-17, 20:12
Mano galva, jei nepatinka - neskaityk mangos. Bambedama baidai zmones kuriem ji patinka.

Draconica
2013-04-17, 20:18
Mano galva, kam ji patinka - tam ir patiks. Kažkieno kito nusiskundimai, kad keletas skyrių iš eilės yra nuspėjami ir neįdomūs, atbaido tik paviršutiniškus žmones.

vrblitz
2013-04-17, 20:26
Mano galva tiem kuriem patinka nepatinka skaityt bambesiu. O nusiskundimus reikia rasyti autoriui, o ne jo fanams.

nemesis
2013-04-18, 10:26
Skyrius, kaip skyrius, tik man kolkas galai nesueina, kaip Masaki taip lengvai nugalėjusi Vasto Lord ,po kiek laiko buvo nužudyta paprasto hollow. Tikiuosi Kubo paaiškins.

skubus
2013-04-18, 13:25
Mano galva visai neblogas skyrius:))))

Draconica
2013-04-20, 17:25
Mano galva tiem kuriem patinka nepatinka skaityt bambesiu. O nusiskundimus reikia rasyti autoriui, o ne jo fanams.

Mano galva, skundies ne fanams, skundies SU fanais.

nemesis
2013-04-20, 20:53
Gal baigiam? Maniau, jau šitas "Mano galva" reikalas - užrauktas.
http://media.fakeposters.com/results/2013/03/17/xojfut9uno.jpg

vrblitz
2013-04-20, 20:54
As irgi taip maniau.

Draconica
2013-04-20, 20:54
Muahahahaha.

pilkasis kardinolas
2013-04-23, 10:56
535 skyrius (http://www.mangapanda.com/bleach/535)

Draconica
2013-04-23, 22:44
Kažkaip per greit mano galva jis pasirašė tam.

Pacanas
2013-05-08, 09:52
536 chapter (http://www.mangapanda.com/bleach/536)

Draconica
2013-05-09, 21:09
Erzina mane tokie Kubo skyriaus pabaigimai. Būtinai pasižaist jam reikia. Fu.

vrblitz
2013-05-09, 22:17
Mano galva vel bambi.

nemesis
2013-05-09, 22:34
omg... not again.

Draconica
2013-05-10, 01:41
Noriu ir bambu. Mano reikalas. O jei modai (aš savo post'ų netrinu) netrina - vadinas jie tinkami. O čia tik tu bambi, kad kažkas kažkam nepatinka. Aš reiškiu nuomonę apie skyrių, o tu - apie mano nuomonę. Tai jei tau taip nepatinka - rašyk privačiai, nes realiai manęs nekąso kas tau patinka, o kas ne. Lietuva laisva (kol kas) , tad nuomonę kokią noriu, tokią ir reiškiu. Galų gale forumai tam ir skirti (nors šis gal ir ne pats aktyviausias), obettačiau net ir tu turėtum suprasti ką noriu pasakyti :)

ForestTiger
2013-05-10, 11:52
Jei jau trinat komentarą, tai bent parašykit kodėl. Ale kiek man šviečias, kad komentaras tikrai į temą, nes papai tikrai buvo gražūs