PDA

Žiūrėti pilną versiją : VideoEditing.lt atidarytas

Zx-Shade
2011-08-04, 18:58
VideoEditing.lt atidarytas

http://eye-ris.org/images/RainbowEye.png

Sveiki visi, pagaliau su whitex baigėm base'inius darbus, ir galim po biski atidaryti šį puslapį. Užtrukom apie mėnesį ir vis dar dirbam prie jo.
Kas gero bus šitam puslapyje?

* Nuosavas video player'is
* Postinamos naujausios naujienos, bei Lietuvos/užsienio konkursai
* Download skiltis į kurią bus keliami video klipai(po kol kas dar dirbama prie jos)
* Platus forumas
* Tutorial'ai Lietuvių kalba

Kokie atnaujinimai/papildymai laukia puslapio?
Forumas:
* Forumo taisyklės
* Video upload'o taisyklės
* Padėkos funkcija
* Pilnas vertimas iš Anglų į Lietuvių kalbas.
* Nauji header'iai
* Nauji smile'ai
* Reputacijų ženkliukai virš avataro suteikti už nuopelnus
* Sutvarkytas JAU ĮKELTAS video player'is į kurį bus galima dėti savo klipus

www.VideoEditing.lt

Taipogi išklausysime jūsų žmogišką kritiką ir lauksim pasiūlymų savuose ribose

Atnaujinimus galite stebėti atnaujinimu forume (http://videoediting.lt/forumdisplay.php?16-Atnaujinimai) arba šioje gijoje

Su pagarba whitex ir ZxShade

Moon
2011-08-04, 20:56
Siaip smagiai kad pagaliau toki puslapi sukuret, gerai padirbejot ;), tikiuos ateity jis bus visu lankomas.
Man kas labiausiai nepatiko, kad backgroundas eina kartu scrollu, kazkaip blasko bent jau mano demesi.

Kenčis-Himura
2011-08-05, 11:14
Pasižiūriu į puslapį ir galvoju sau "COPY" from animezona. Puslapyje nematau jokios perspektyvos, bei jo geros ateities. :hmm::varna::muzika:

Sentum
2011-08-05, 13:37
Panašu, kad jiems trūko naujienų naujam webui. Bet čia tikrai šiek tiek per daug "COPY". Man patinka webai kur kokio nors ongoingo kiekvieną epą aprašo, screenshotus parodo, o dar lietuvių kalba būtų išvis pasaka :D. Yra daugybė tų anime naujienų webų, o jūs imat informaciją iš čia. Na trumpiau pasakius norim unikalumo ir tikrų naujienų, o ne ctrl+c. Sakydamas unikalumo turiu omeny, kad parašot savaip, o ne imat mintis iš kitų.

Toxiz
2011-08-05, 14:18
O jus atkreipet kad saitas vadinas Video Editing, turinys apie video kurima, ne anime. Ir del to, kad dizainas panasus, tai viskas ateina su laiku, veliau gal ji pakeis :)
P.S. Respects ZxShade'ui ir Whitex'ui, kad stengiasi del video kureju ir sukure toki foruma :)

Whitex
2011-08-05, 14:57
Pasižiūriu į puslapį ir galvoju sau "COPY" from animezona. Puslapyje nematau jokios perspektyvos, bei jo geros ateities. :hmm::varna::muzika:
hehe, pagalvojai kiniskas stampas, ane?:D Tik problema tame, kad tokiu atveju visi VBULLETIN forumai -copy paste nuo animezonos ;D o ju - tikrai ne vienas ir ne du.. ;D

Zx-Shade
2011-08-05, 20:00
Panašu, kad jiems trūko naujienų naujam webui. Bet čia tikrai šiek tiek per daug "COPY". Man patinka webai kur kokio nors ongoingo kiekvieną epą aprašo, screenshotus parodo, o dar lietuvių kalba būtų išvis pasaka :D. Yra daugybė tų anime naujienų webų, o jūs imat informaciją iš čia. Na trumpiau pasakius norim unikalumo ir tikrų naujienų, o ne ctrl+c. Sakydamas unikalumo turiu omeny, kad parašot savaip, o ne imat mintis iš kitų.

Jūs gal degradave ar skaityt nemokat? Ne anime zona sukurė vbulletin ir tuolab nepaėmiau nei vienos naujienos kuri priklausytu az'ui. Tai, kad viena naujiena buvo idėta į abu puslapius (ir tai parašyta manęs) reiškias, kad viską imam iš az'o? Žodžiu, kam reikia, tas suprast site'o esmę ir jai tuom neužsiemat, NERAŠOT nesamonių. Išklausysim tik kokybiškus pasiūlymus ir pastabas. Ačiu.

Sentum
2011-08-05, 22:31
Jūs gal degradave ar skaityt nemokat? Ne anime zona sukurė vbulletin ir tuolab nepaėmiau nei vienos naujienos kuri priklausytu az'ui. Tai, kad viena naujiena buvo idėta į abu puslapius (ir tai parašyta manęs) reiškias, kad viską imam iš az'o? Žodžiu, kam reikia, tas suprast site'o esmę ir jai tuom neužsiemat, NERAŠOT nesamonių. Išklausysim tik kokybiškus pasiūlymus ir pastabas. Ačiu.

Hah, nori pasakyti šias naujienas ir t.t. ne iš az pasiėmei. Tiesiog gal kiek kitaip perrašei ir pan, bet apie jas iš AZ sužinojai. Kiek to, nieko nepešiu iš to ir čia man niekas nepriklauso, todėl nosies nekišiu... Savo nuomonės nekeičiu. Kad ir koks būtų tavo atsakymas aš nieko neberašysiu šioje gijoje. Vbulletin daug kas naudoja, o jug prie naujienų tikrai nerašys privati az nuosavybė ir šiaip manau jie nieko prieš šiam copy reikalui. Man nusispjaut...

fasian
2011-08-06, 19:01
atsidariau puslapį , hmm dizainas gražus , but then pamatau šokoladine akcija :DDDDDDDDDDDDDDDD
nice nice su ta šokoladine akcija ;DD

Squalleh
2011-08-06, 19:05
Zx-Shade, baik pranešimus trint jau. Žinau kad patinka, bet visko gi ne ištrinsi .___.

Zx-Shade
2011-08-06, 19:28
Zx-Shade, baik pranešimus trint jau. Žinau kad patinka, bet visko gi ne ištrinsi .___.

Verta pamegint

Zeroskills
2011-08-06, 21:17
atsidariau puslapį , hmm dizainas gražus , but then pamatau šokoladine akcija :DDDDDDDDDDDDDDDD
nice nice su ta šokoladine akcija ;DD
Jaja xDDDD as irgi zvengiau, bet siaip ideja super ;D

slicKrox
2011-08-06, 21:44
Manau puslapio pavadinimas gerai parinktas, kadangi apima pakankamai platų ratą ir akcentuojama ne tik į AMV. Rekomenduočiau papildyt svetainę pamokom ar kita naudinga informacija pradedantiesiems, nes dabar užėjus atrodo labai sausoka.

Pritariu. Zx-Shade, prisimink vieną iš svarbiausių taisyklių, jog moderavimo teisė nesuteikia visagalių teisių ir kritika reikia mokėt priimti.

Whitex
2011-08-06, 22:10
Manau puslapio pavadinimas gerai parinktas, kadangi apima pakankamai platų ratą ir akcentuojama ne tik į AMV. Rekomenduočiau papildyt svetainę pamokom ar kita naudinga informacija pradedantiesiems, nes dabar užėjus atrodo labai sausoka.
Viskas su laiku.:) Juk svetaine buvo atidaryta vos pries kelias dienas..:)

slicKrox
2011-08-06, 22:45
Viskas su laiku.:) Juk svetaine buvo atidaryta vos pries kelias dienas..:)
Tai ir su laiku svetainės egzistavimą galima buvo paskelbt. Tačiau suprantu kaip nieštėjo rankos kuo greičiau pasiskelbt, tad nieko nepakeisi.

daimonass
2011-08-07, 10:23
Zx-Shade - esi jau toks zmogus, kad pradedi daryti darba bet po kurio laiko tu ji numeti... Manau tas pats laukia ir sito projekto. Neisizeisk, bet tikrai neatrodot rimtai. :cat19:
Bent jau kolkas.

Zx-Shade
2011-08-07, 12:27
Zx-Shade - esi jau toks zmogus, kad pradedi daryti darba bet po kurio laiko tu ji numeti... Manau tas pats laukia ir sito projekto. Neisizeisk, bet tikrai neatrodot rimtai. :cat19:
Bent jau kolkas.
O tu man atrodai toks zmogus kuris tik plepeti moka. Kiek as emiausi darbu, visus dabaigiau(nors ir sunkiai). Amvzona.tk buvo ne mano reikalas. Zinoma, jai zmogus stengiasi del amv bendruomenes kiek gali ir jam nors kiek nesiseka, jis gauna antausi vietoi paskatinimu. Aciu.

P.S vakar pradejau daryti/post'int video tutorial'us lietuviu kalba.

Whitex
2011-08-07, 15:58
Zinoma, jai zmogus stengiasi del amv bendruomenes kiek gali ir jam nors kiek nesiseka, jis gauna antausi vietoi paskatinimu. Aciu.
Pilnai pritariu.:) Tie išsireiškimai, ale nieko nepabaigi, esi nepatikimas atrodo bereikšmiai ir tuo labiau nereikalingi. Parašyti lyg norint specialiai įžeisti.. Žeeema!
Bet iš kitos pusės suprantama ir žinoma, kad tai - eilinio lietuvio tautinis bruožas.

slicKrox
2011-08-14, 12:50
Maniau, jei yra pateikiamas svetainėje ne tavo sukurtas straipsnis ar kita naujiena - atsiklausiama autoriaus leidimo ar bent nurodomi autoriai ir originalus šaltinis.

DowyChan
2011-08-14, 13:43
O man Kaiptik patinka tas puslapis ir matau perspektyva =3 I mean... Pats puslapis NAUJAS ir man patinka, kad ten galima jau dabar rasti informacijos kuri klesti ir po biski dides. Juk gimes vaiksciot nemoki. Reikia ismokti. Taip pat ir cia. katik sukurta svetaine ir po biski stengias deti svarbia informacija, bei zengia pirmuosius zingsnius (=^^=) I like it ~ Jau po metu tikrai matau, kad bus daugiau lankytoju ir tikrai dideliu temu.
Pastaba !! Vienas menkas " thingy " kuris mane gal siektiek erzina ir kliudo, tai pats dizainas. Jis grazus ir viska, bet Siektiek per tamus ir scrollinas kazkaip strange :I Nenoriu perdet, bet man siektiek sunku sukaupti akis i teksta kai aplinkui toks blaskantis background'as and stuff. :sorry: Bet cia tikriausiai tik man taip atrodo.
Bet siaip awesome and Keep up the good work ~ ^///w///^

Whitex
2011-08-14, 13:46
Maniau, jei yra pateikiamas svetainėje ne tavo sukurtas straipsnis ar kita naujiena - atsiklausiama autoriaus leidimo ar bent nurodomi autoriai ir originalus šaltinis.
Čia kam skirta? :) Man, videoediting, Dievui, šiaip random mintis? :D

p.s. Manai/-ei teisingai, žurnalistinė etika, bei copyright'as reikalauja pateikti autorių ir nuorodą į originalų straipsnį. :)

Zx-Shade
2011-08-14, 16:10
Pamirsau ant vieno straipsnio nick'a autoriau parasyti.