PDA

Žiūrėti pilną versiją : AKROSS Con 2010

Squalleh
2010-09-05, 18:51
Na dziugu matyti kad pagaliau visu lauktas (na bent manes tai tikrai) perspektyviausias amv konkursas buvo anonsuotas ir nuo Rugsejo 15d jau prasides registracija. Idomu ar kas nors galvoja dalyvauti? Gal vis delto bus daugiau susidomejusiu siais metais?

Home. (http://akross.ru/index.cgi?sec=contest;id=230;l=e)

Alex Sugar
2010-09-05, 19:30
As dar neapsisprendziau, jeigu bus laiko, tai sukursiu ka nors... praeitais metais man isejo i nauda tas konkursas :D

Hellsing_lover
2010-09-05, 19:39
Na, kurti mes nekursim, bet šiaip įdomu bus pažiūrėti, ką šiais metais pateiks AC(K)ROSS :) O dargi ir kur kas įdomiau bus žiūrėti, jei kas ir iš mūsiškių dalyvaus ^^

Squalleh
2010-09-05, 19:52
Irgi idomu ka ACROSS parodys.
AKROSS stands for Ассоциация Клипмэйкеров РОССии. (;

Siaip del saves, tai ideju tikrai turiu. lieka tik apsispresti kuria panaudoti AZAR'ui o kuria AKROSS'ui.

shikigamijako
2010-09-05, 19:58
O norint dalyvauti reikia mokėti rūsų kalbą?

aKi
2010-09-05, 21:32
Sudalyvausiu ir aš, bo jau beveik metus nieko naujo nesukūriau. :)

O norint dalyvauti reikia mokėti rūsų kalbą?

Nope, jų saitas turi ir anglišką vertimą.

Squalleh
2010-09-15, 15:27
Well.. AKROSS 2010 startavo! *confetti*
Taigi galima jau registruotis.
P.S. jau esu sarase :3

Alex Sugar
2010-09-15, 16:51
Blin, ziauriai norisi sudalyvaut :D per artimiausia menesi tikiuosi apsispresiu..

Edit: vsio, uzsireginau ;D beje sekmes visiems, tai rimtas konkursas ^^

Reshef
2010-09-15, 18:18
Kurt tai kuriu jau dabar tik pažiūrėsim ar sistema leis man spėti viską XD

Alex Sugar
2010-10-10, 15:36
Oba, is Lietuvos jau 6 dalyviai ( http://www.akross.ru/index.cgi?sec=contest;id=233 )
Tik puse gali nedalyvaut (kas labai tiketina). As jauciu praskrendu si AKROSS'a. Beje, kas is Silutes dalyvaus?

Moon
2010-10-19, 16:13
Nu va mano jau ikele video:
http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=2042

Reshef
2010-10-19, 17:56
Honestly, tai ką matau- mažai suprantu, bet man patinka. Labai gerai kadrus vieną į kitą sukomponavus, toks geras susiliejimas gaunasi. Tam numanau reikėtų daug bandymų/kadrų derinimo. Nebent u were lucky ir viskas greit gavosi. Šeip matosi tie balti raštai atsirandantys, kurie jau tarsi tavo firminis ženklas. Gal kaikas sakytų, kad tai jau naudota praeituose klipuose ir reiktų sugalvoti kažką nauja, bet aš įžvelgiu čia specifinį bruožą, kai jau po poros amv sek galima suprast "čia jau Moon AMV"
Btw, aš čia postų neseku, tad gal jau esi sakius, but are u a girl? cause your amv's looks like they are done by girl XD

Moon
2010-10-19, 18:00
Btw, aš čia postų neseku, tad gal jau esi sakius, but are u a girl? cause your amv's looks like they are done by girl XD

Yes I am.

Squalleh
2010-10-19, 19:50
ką matau- mažai suprantu
+1

bet man patinka
-1

Tiek daug visko, kad nezinau nuo ko pradet. Bendras ispudis - AZAR darbo tesinys, nes daugmaz viskas taip ir isliko (muzika, mergaitiska teh drama, kai kur ir netgi atmosfera, efektai, ritmas). Techniskai - progresuoji vis toliau. Su stiliu ir bendros kompozicijos jautimu - beveik stovi vietoje. Gaunasi toks paradoksas: viskas ka tu padarei klipe is technines puses yra padoraus ir atitinkamo lygio, bet is logiskos puses, visos tos technikos nereikia. Tu puikiai parenki muzika prie vaizdo, kam dar kazkuo tai kraut? Nes kam yra efektai? Kad paryskintu tai, ko negalima isgauti tik su muzika ir vaizdu. Tavo atveju galima buvo drasiai isvaziuoti ant gero montazo, spalvu korekcijos ir m/v derinio. Is visu triju pas tave tik paskutinis ir vietomis pirmas punktas.
Viso klipo begyje tu taip ir neapsisprendei su spalvomis, bet labiausiai dominuoja zydra/juoda ir rausva/ruda/geltona. Mano nuomone reikejo imti pirma.
Daina gale nelabai gerai atkarpyta, todel klipas baigiasi kazkaip.. staigiai.
Titruose ryskiai melynas fonas isvis gadina vos ne visa atmosfera, kuria visai neblogai sukurei.
Taipogi.. kam 60fps? pasakyk man, kam jie reikalingi tokio zanro klipe? vat jeigu darytum 60fps tame MEP gabaliuke, visai logiskai butu, nes greita muzika, daug veiksmo and blah-blah..
Na ir velgi.. kaip visada jau tie patys pliusai ir minusai:

+atmosfera
+m/v derinys
+bendras ritmas

-nereikalingi efektai
-neaiskus kadru rinkimas
-per daug skirtingos spalvos
-titrai.

Alex Sugar
2010-10-24, 22:56
Nu va, pagaliau klipas, kuri man nubuvo nuobodu ziuret. Ne sedevras, bet nice and sexy^^ http://www.akross.ru/index.cgi?act=video;id=2062

Tryer
2010-10-25, 13:52
Tikrai neblogas, man patiko, net ir labai :)

Squalleh
2010-10-25, 15:10
http://www.akross.ru/index.cgi?act=video;id=2062
it's crap ir zingsnis atgal po 'Gimme More'. Labai nusivyliau. Ir kas blogiausia - padarytos tokios banalios klaidos, kad norisi autoriu uzmust uz tai, zinant ka jis moka kurti. Neatleisiu net ir tai, jog sitas 'sedevras' buvo sukurtas uz savaite. kas prase skubeti? galima buvo gera saldainiuka padaryt.

Alex Sugar
2010-10-25, 19:22
Squall, o man atvirksciai sitas jo darbas daug labiau praeina nei 'Gimme More'. Na o del savaites tai sutinku.. nereikejo jam skubet, bet cia gali but tik jo atmazke ;D

Zx-Shade
2010-10-27, 15:53
Fuck.. Nespejau siemet. Bet manau i nauda man tai bus, galesiu patobulet per tuos metelius ir sudalivaut akross 2011. :)

Reshef
2010-10-27, 16:41
it's crap ir zingsnis atgal po 'Gimme More'. Labai nusivyliau. Ir kas blogiausia - padarytos tokios banalios klaidos, kad norisi autoriu uzmust uz tai, zinant ka jis moka kurti. Neatleisiu net ir tai, jog sitas 'sedevras' buvo sukurtas uz savaite. kas prase skubeti? galima buvo gera saldainiuka padaryt.

Squall, tu man primeni AMV Simon'ą Cowell'ą xD

Squalleh
2010-10-27, 16:55
Resh, nu rimtai, paziurek Gimme More by VIDOK. ):

Reshef
2010-10-27, 17:55
Resh, nu rimtai, paziurek Gimme More by VIDOK. ):

Matęs, dar kažkur tarp geresnių AMV turiu. Sutinku, kad Gimme more kietas. Na bet aš nesu tokio lygio makeris, kad matyčiau tų amv makerių progresą ar degradavimą, kurie yra už mane aukščiau.
Btw, Squall, iki tobulo kritiko įvaizdžio tau betrūksta britiško akcento XD.(joke)

Squalleh
2010-10-27, 20:11
iki prie tobulo kritiko įvaizdžio tau betrūksta britiško akcento XD
Resh, tai ateina su laiku :3

Moon
2010-11-25, 17:39
aKi kada sukursi savo video akrosui? :)

Lkira
2010-11-25, 18:06
dar nesu darews amv bet gal kitais metais pabandysiu dalyvauti :) butu saunu isbandyti

Tryer
2010-11-25, 18:09
dar nesu darews amv bet gal kitais metais pabandysiu dalyvauti :) butu saunu isbandyti

No offence, bet gal pirmiau pabandyk siaip sukurt pora klipu, o tada ziurek kaip sekasi :)

Zx-Shade
2010-11-25, 18:26

Dude, nekokia mintis. Pirmiau lietuvoi sudalyvauk o tik paskui eik i visos europos lygio konkursa.

Zx-Shade
2010-11-27, 19:42
OMFG!! Geriausias seis metais isleistas amv, o gal net man apskritai geriausias is visu matytu... Fuck this, net pasistojo(joke) :D
<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZFlWssRuVg0?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x5d1719&amp;color2=0 xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZFlWssRuVg0?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x5d1719&amp;color2=0 xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>
Taip pat neblogas darbelis
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/W66VXb1WSAE?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x5d1719&amp;color2=0 xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/W66VXb1WSAE?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x5d1719&amp;color2=0 xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Na ka galiu sakyti, siemet action valdo viska.

Squalleh
2010-11-28, 01:51
Noize - techniskai - turbut geriausias klipas kone. Logiskai - wait, what? Realiai - niekad nemegau vizualizaciju grotuvuose. Cia ne isimtis. 6 minutes tiesiog sinchronizacijos. Action? kur? O_o parodykit lol. Ai jo.. ir ka ten CC veikia pabaigoj?

TRAP - patiko tik del sketch-effektu, nes pats su jais dirbu ir zinau ka tai reiskia. Visa kita - meeh.

Dude, nekokia mintis. Pirmiau lietuvoi sudalyvauk o tik paskui eik i visos europos lygio konkursa.
um, hello? as kazkaip ne nuo lietuvos pradejau ir rezultatas manau yra siek tiek geresnis. tad jei zmogus tiki kad gali, as visom keturiom uz.

Zx-Shade
2010-11-28, 19:13
. Action? kur? O_o parodykit lol.

http://i992.photobucket.com/albums/af41/AlchemyBoy/_MG_1191-1.jpg

Squalleh
2010-11-28, 19:17
labai noriu *facepalm* smile'o.

Zx-Shade,

http://nowsourcing.com/blog/wp-content/uploads/2009/10/bush_doing_it_wrong.jpg

klausiau kur klipe action elementai, o ne zanre. zanre visi mate kad yra terminas. tik kad dabar puse akross'o galvoja kur cia action. it's a bloody VJ footage. nors ir labai kokybiskas.

Zx-Shade
2010-11-28, 19:38
klausiau kur klipe action elementai, o ne zanre. zanre visi mate kad yra terminas. tik kad dabar puse akross'o galvoja kur cia action. it's a bloody VJ footage. nors ir labai kokybiskas.
Nu nezinau koks cia zanras, bet man tai amv nekeicia. Tada kokiu cia zanru pavadinti jai ne action?

Alex Sugar
2010-11-28, 20:28
Man jis labiau i netradicini dance uznesa ^^

Squalleh
2010-11-28, 22:42
Zx-Shade, cia ne amv jeigu taip imti. 80% nera anime, o tiesiog 3D momentai is to ar kito serialo. pagal zanra - rimtai - vienas didelis VJ sample. globaliau galvoti reikia.

Zx-Shade
2010-11-29, 17:38
Na dabar iprasta matyti tokius amv. Pvz: Artofeel - perfect lips, no lipstick, ten irgi koks 60% amv sukurta 3d efektais.

Squalleh
2010-11-30, 03:46
Na dabar iprasta matyti tokius amv. Pvz: Artofeel - perfect lips, no lipstick, ten irgi koks 60% amv sukurta 3d efektais.
nepainiok Artofeel'o darbus su muzikos vizualizatoriais.

Zx-Shade
2010-11-30, 09:54

Nu nenori gincytis. Manau tu labiau ismanai sitoi sryti ;)

Knives
2010-12-01, 15:29
http://img530.imageshack.us/img530/6885/1268489455458.jpg
Or you will get a nice stash of hair on your hands.

blahblah .. Logiskai - wait, what? Realiai - niekad nemegau vizualizaciju grotuvuose. Cia ne isimtis. 6 minutes tiesiog sinchronizacijos. Action? kur? O_o parodykit lol. Ai jo.. ir ka ten CC veikia pabaigoj?
Geriau tu logiškai pagalvok apie savo rašomus rašinėlius. Bent logiką naudosi pagal paskirtį. Srsly? Techniškai puikus, bet logiškai.. nu čia jau nelogiškai atrodo. O ne, sere. Šitas darbas prieštarauja visai AMV logikai. Vienas iš kvailiausių mano girdėtų dalykų considering AMV. Siūlyčiau slėpt šią savo pusę.
Ir rimtai... Ką ten CC veikė? Damn... Ką ji ten veikė?

AMV darbas galėtų būti visiškai plikas: be autoriaus, be pateikiamo žanro, be aprašymo "ką aš čia noriu parodyti" ir "kodėl ir kaip viską dariau". Nes tau to nereikia. Tu žiūri ir vertini AMV. Prikibti prie to, kad klipe nėra action elementų ir lyginti tai su žanro terminu yra bereikalingas seiliojimasis.
Beje, tai nėra VJ. Tuoj paaiškinsiu.

Zx-Shade, cia ne amv jeigu taip imti. 80% nera anime, o tiesiog 3D momentai is to ar kito serialo. pagal zanra - rimtai - vienas didelis VJ sample. globaliau galvoti reikia.

Taip, čia AMV. Nereikia nagrinėti kodėl. Gėrimas tai gėrimas, šaukštas - šaukštas, AMV - AMV. Viskas daug paprasčiau nei bandai itikinėti kitus. Antra - tai nėra VJ. Tu bent esi matęs kaip atrodo VJ? Leisk atsakyti už tave - ne. Vien dėl to, kad VJ taip neatrodo. Nulėk i gera užsienio klubą ir pamatysi kas yra VJ. Nereikia kalbėti apie tai apie ką visiškai nieko nenutuoki.
Jeigu jau nori palyginimo, kodėl tas AMV tiesiog atspindi ar stengiasi atspindėti garsus, ir be jokios realios tvarkos (pastebėk, neparašiau logikos, ujo) tai atkreipk dėmėsį į muziką ir jos stilių. Tai Glitch'as. Trumpai tariant - elektroninių garsų glitch'inimas, tam tikras jų lūžinėjimas. Ir glitch'o žanras yra labai artimas IDM (Intelligent Dance Music - tegul pavadinimas neapgauna, pagal ją nešokama). Ir tiek Glitch tiek IDM music video turi tą patį principą - tam tikrą lygiagretų muzikos atspindėjimą pasitelkiant video. Autorius padarė tą patį.
http://www.youtube.com/watch?v=tWGc5v0v0Oo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=JoMKbWM6D0c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=exhL6zYvYts

Iš esmės vienokiu ar kitokiu būdu video visada vizualizuoja audio failą. lol

Ergo: laikykis prie to ką žinai, nešnekėk apie tai ko nenusimanai. Žinai daugiau nei kiti? Puiku - padėk / patark jiems. Tik jokio e-penio demonstravimo prieš ir taip mažą community. Nemanau, kad tai jiems patinka. Jeigu tau darbas nepatiko - reiškia nepatiko, ar, galbūt, net nesupratai jo. Neanalizuok to, kas su darbu net nesusiję, bet priskirdamas tai prie darbo minusų.

Zx-Shade ačiū už Noize. Nesakyčiau kad stačią išverčiau, bet man visai patiko, ant galo šiek tiek nuobodžiau tik darėsi. ;)

Squalleh
2010-12-01, 16:53
Knives, o komentara is taves as labai laukiau lol.

O ne, sere. Šitas darbas prieštarauja visai AMV logikai.
Uh.. yeah? Your point pls?

Vienas iš kvailiausių mano girdėtų dalykų considering AMV.
^ This.

Ir rimtai... Ką ten CC veikė? Damn... Ką ji ten veikė?
Willing to explain? Jeigu visas klipas abstract ir beveik nespalvotas, prikamstytas nois'o ir kito slamsto, kokio velnio kist ta CC i gala?

AMV darbas galėtų būti visiškai plikas: be autoriaus, be pateikiamo žanro, be aprašymo "ką aš čia noriu parodyti" ir "kodėl ir kaip viską dariau".
Aciu, kapitone. Turputi daugiau apie tai zinau, nes butent taip klipus ir kuriu.

Prikibti prie to, kad klipe nėra action elementų ir lyginti tai su žanro terminu yra bereikalingas seiliojimasis.
*facepalm*
jeigu tau sako kad dabar rodys action klipa, o rodo is tikruju psychedelic tai reiskia viskas ok. yeah, sure, why not?

Taip, čia AMV.
you don't say.. aisku kad cia amv, nes is anime padaryta, jeez.

Tu bent esi matęs kaip atrodo VJ?
Nereikia

jokio e-penio demonstravimo prieš ir taip mažą community
nes zinau kas yra VJ. Patikek.
Ir zinai kodel tas community mazas? nes visi blm iki siol taip ir galvoja:

Taip, čia AMV. Nereikia nagrinėti kodėl.
Nebandydami suprasti kas, kodel ir kaip buvo butent taip surinkta, sudeta ir pateikta. Paziurek i konkursus kurie laikomi lietuvoj. paziurek KAM leidzia dalyvauti ir paziurek kas laimi. And again - tiesiog todel kad nereikia nagrineti kodel. I mean, c'mon, it's just a half-hour work in WMM. Who cares? Boobs - check, sparkling lights - check, my fav music - check = best amv. YEAH.

Autorius padarė tą patį.
Aha. Ir pavadino tai action. Superb. Kalba eina ne apie klipo supratima, o klipo aprasyma, jeigu vis dar manai kad nesupratau sito kurinio.

Iš esmės vienokiu ar kitokiu būdu video visada vizualizuoja audio failą.
Facepalm. Nu pats dabar ir pasakei kad klausai klipus, kaip-ir-dar-kai-kas. Reikejo siaip nuo to ir pradet jog muzika tau svarbiau uz video, m/v derini ir isvis svarbiau uz visa kompozicija. Gali toliau nieko nerasyt sia tema, nes tiesiog jau pavargau nuo sito.
Paziurek i savo post'a. Tu daugiausiai laiko ten skyri laiko spilling shit ant manes uz tai ko nesakiau ir nedariau ir kalbedamas apie muzika. Jeigu pirma dar galiu suprasti, nes jau pripratau, tai del antro kazkaip nelabai gaunasi, nes kalba prasidejo apie
klaidinga zanro nurodyma ir bendra ispudi del to, o ne klipo kokybe (apie kuria nerasiau nei vieno blogo komentaro). Ir toliau tik pasakiau (ir ne as vienas) kad tai paprasciausia, Winamp'o vizualizacija. Kodel palyginau su VJ? Nes nei ten, nei siame amv niekas nevyksta. Tai tiesiog ritmo vizualizacija. Labai gera ritmo ritmo vizualizacija, nevertheless. Tai tas pats kaip ir muzikos palaikymas kokiame nors klube ant ekrano.

Nulėk i gera užsienio klubą ir pamatysi kas yra VJ.
paliksiu sita uzsiemima tau.

Neanalizuok to, kas su darbu net nesusiję, bet priskirdamas tai prie darbo minusų.
Цитату в студию kur priskyriau bent kazka darbe prie minusu.

Overall:
Jeigu labai norejai man kazka pasakyt, tai reikejo sakyt bent i tema, o ne offtop'int apie mano muzikos 'nesupratima', 'nusisnekejima' ir 'bloga darbu analize', kurios ant sito klipo net nedariau. Kazkaip daugiau is taves tikejausi. O gavau dar viena mob'a su neaiskiu butthurt'u. Pity.

P.S:

Lack of smartass thoughts
^ indeed.

aKi
2010-12-01, 18:15
Apsiraminkit su ta anglų kalba, čia gi lietuviškas forumas. Neįmanoma skaityt. :/

Knives
2010-12-01, 21:51
o komentara is taves as labai laukiau lol.
Net aš nelaukiau savo komentara lol. O šiaip tai nesupratau.

Uh.. yeah? Your point pls?
Nai. Your point.

Willing to explain? Jeigu visas klipas abstract ir beveik nespalvotas, prikamstytas nois'o ir kito slamsto, kokio velnio kist ta CC i gala?

Žinoma, kad prikaišytas nois'o. Gali būti, kad pavadinimas per daug subtiliai užsimena.
"Kitą šlamštą" idėkim į įdomybių "Цитату в студию kur priskyriau bent kazka darbe prie minusu" papkutę.

Aciu, kapitone. Turputi daugiau apie tai zinau, nes butent taip klipus ir kuriu.

Prašom.

jeigu tau sako kad dabar rodys action klipa, o man atrodo psychedelic, tai reiskia viskas ok. yeah, sure, why not?

Nu va klausyk, ir aš radau kur įkišti viską keičiantį žodelį "mano".

Ir zinai kodel tas community mazas? nes visi blm iki siol taip ir galvoja: "Taip, čia AMV. Nereikia nagrinėti kodėl"

Isivaizduoju didelį AMV community forume sprendžianti darbo likimą "AMV čia, ar ne AMV, štai kur klausimas". Nėra prasmės uždavinėti klausimą "kodėl" ten kur jo visiškai nereikia. Ne filosofas aš asmeniškai, o patys AMV ne aukštoji matematika. Ne ten gilią šaknį knisi.
Jeigu dar nematei siūlyčiau pažiūrėt South Park "Dances with Smurfs".

Toliau nebesiplėsiu, nes, atvirai pasakius, nesuprantu tavo interpretacijų apie muziką, blogą darbų analizę ir dar kažką. Supažindinau tave šiek tiek su muzikos žanru, kad praplėstum akiratį, nesipainiotum, ir suprastum kodėl darbas yra toks koks jis yra. Ar tu tai priimi ar ne - tavo reikalas. Visgi, darbas yra visapusiškai pilnavertis, be to - puikiai atliktas.

P.S Noize vadinti VJ - labai didelis minusas. Į tą pačią papkutę.

Squalleh
2010-12-02, 07:32
O šiaip tai nesupratau.
Taip galima apibendrinti visa tavo rasyba nuo pirmo post'o.

Nai. Your point.
?

http://i659.photobucket.com/albums/uu318/skeleton359/english-do-you-speak-it-demotivatio.jpg

Supažindinau tave šiek tiek su muzikos žanru, kad praplėstum akiratį, nesipainiotum, ir suprastum kodėl darbas yra toks koks jis yra.

http://img560.imageshack.us/img560/7682/englishdoyouspeakitdemo.jpg

kalba buvo apie klipa ir video, o ne apie muzikos zanra, apie kuri tu taip norejai visiems papasakot.

Isivaizduoju didelį AMV community forume sprendžianti darbo likimą "AMV čia, ar ne AMV, štai kur klausimas".
apsilankyk AKROSS'e.

Taigi dabar mes turim geriausia isvaizda lietuvos amvmaker'io - nesuprantancio ka jis daro, klausancio tik muzika ir kuriancio papkutes. Puiku.

P.S Noize vadinti VJ - labai didelis minusas. Į tą pačią papkutę.
http://i660.photobucket.com/albums/uu330/cthulhu19887/forum/facepalm/Facepalm-2.jpg

slicKrox
2010-12-02, 12:46
Tema trumpam uždaroma, kol atslūgs jau ne pirmą dieną vykstantis ginčai.

Alex Sugar
2010-12-10, 18:48
Sveikinimai Moon, vienintele dalyvauji is Lietuvos ir patekai i finala, saunuole ^^

Zx-Shade
2010-12-10, 19:33
Gerai, truputis mano nuomones kai kuriems akross'o darbams.

Nostromo - Binary Overdrive

http://www.youtube.com/watch?v=WUU2t-MrZIs

Patiko muzika, nerealus efektai.. Bet, keistokas darbas. Muzika ir vaizdas galėjo būti labiau suderinti, krito į akį kai kuriuose vietuose kadru perėjimai. Nu nežinau, bet šiaip visai patiko, linksmas toks darbelis, :)

Troolex MEP'as

http://www.youtube.com/watch?v=oGFEvTDb56s

wtf?.. Viskas absoliučiai kopijuota nuo vortex'o ir ką galiu pasakyti.. FAIL. Išvis nepatiko. Buvo keletas vietų neblogų. Manau jaigu darė vortex'o kloną tai bent galėjo pasistenkt padaryti geresni. Kaip vortex'o gerbėjas esu LABAI nusivylęs šita nesamone.

MEP - Age of Machines

http://www.youtube.com/watch?v=PGLgWvFer44&feature=related

Na o va čia jau kita kalba. Toks jausmas, kad viena studija darė visą darbą. Labai patiko efektai, muzika, perėjimai. Ta visa "action' atmosfera. Žiūrėdamas šitą mep'ą pasileidęs ant viso garso, ant plataus monitoriaus, nuo kokybės jaučiausi kaip kino teatre. Šaunu.

S-studio - Heritage

http://www.youtube.com/watch?v=pnHUCIvhgQo
Gražus action'as. Pradžioja labai krito titrai į akį, bet kitoje pusėje jau buvo kaifas žiūrėti, kai prasidėjo veiksmas. Taipogi neblogas darbelis.

Tai va. Sveikinimai moon, tikrai šaunuolė :)

P.S Manau būtu šaunu jai kas nors ištrintu tą prieš tai esantį flood'a.

shikigamijako
2010-12-10, 20:33
O kur galėčiau pamatyti Moon ir kitų lietuvių darbus? (norėčiau konkrečių link'ų)

Zx-Shade
2010-12-10, 20:38
O kur galėčiau pamatyti Moon ir kitų lietuvių darbus? (norėčiau konkrečių link'ų)

Siu metu moon darbas. Kiti niekas nedalyvavo.

http://www.youtube.com/watch?v=E4d73TjMk28
orginalus linkas http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=2042

Moon
2010-12-10, 22:21
Aciu uz sveikinimus, realiai net nemaniau kad pakliusiu i finala, nors buvo mano toks tikslas siais metais :D

O nostromo klipas nepatiko, vien del vardo perziurejau klipa iki galo, kitaip buciau isjungus po minutes. Kazkoks per daug nuobodus pasirode.

Zx-Shade
2010-12-10, 22:27
O nostromo klipas nepatiko, vien del vardo perziurejau klipa iki galo, kitaip buciau isjungus po minutes. Kazkoks per daug nuobodus pasirode.

Tiesa pasakius ir man tas pats buvo is pradziu ;D bet kai keleta kartu paziurejau, visai nieko pasidare :D

slicKrox
2010-12-10, 22:34
Neteko dar matyti visų darbų, bet Nostromo kaip visada savam stiliuje. Jo darbas užkabino nuo pat pirmos sekundės... tiesiog malonus, neapkrautas, labai dinamiškas ir kaip visada puikiai suderinta kažkokia visiškai nauja daina bei anime ir viską tai sudėjus kartu, žiūrovo nepaleidžia iki paskutinės sekundės. Neveltui kiekvienas jo darbas atrodo šviežias. Ne visada dėl technikos, bet tiesiog dėl pasirinktos nenuvalkiotos media.

Moon darbas labai lėtas ir kažkuo hipnotizuojantis... Kol kas nelabai galiu adekvačiai vertinti, bet užkliuvo kartais nelabai kokybiškas slow-motion. Sveikinimai ir iš mano pusės.

Martis!
2010-12-11, 11:10
Pavyko ir man su viena grupele prasimušt i finala. Pats nesitikejau kad pavyks :o

http://www.youtube.com/watch?v=iWe-QsErf3A
Track 1 : Kara No Kyoukai darbas. Vertinkit.

Akross link : http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=2254;l=e

Zx-Shade
2010-12-11, 11:42
Pavyko ir man su viena grupele prasimušt i finala. Pats nesitikejau kad pavyks :o

http://www.youtube.com/watch?v=iWe-QsErf3A
Track 1 : Kara No Kyoukai darbas. Vertinkit.

Akross link : http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=2254;l=e

Oba! Sakyčiau visai neblogai, bet man labiausiai jaučiu canaan vieta patiko. Asmeniškai man šitas mep'as net geresnis už troolex. Patiko muzikiniai perėjimai, ir visa muzika. kadrai geri. Nu žodžiu gražiai čia. Sveikinu ;)

Squalleh
2010-12-11, 16:02
Vertinkit.
Kose. Kaip ir visas MEP. Bet gal tai ir yra beveik visu MEP'u problema.

Squalleh
2010-12-12, 23:12
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/c-cwsSfCZ1o?fs=1&amp;hl=en_US&amp;rel=0&amp;color1=0x402061&amp;colo r2=0x9461ca"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/c-cwsSfCZ1o?fs=1&amp;hl=en_US&amp;rel=0&amp;color1=0x402061&amp;colo r2=0x9461ca" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Mano dabartinis favoritas.

AKROSS nuoroda: http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=2236

Alex Sugar
2010-12-12, 23:55
Paziurejau 2 kartus, vis tiek nesuprantu ka jame dauguma rado. Boring! Nuobodu del muzikos pasidare, todel puse amv pramiegojau, gal ne ta nuotaika tiesiog. 4min romance + su tokia daina, hmm... Ryt dar pabandysiu paziuret...

Hellsing_lover
2010-12-13, 20:36
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/c-cwsSfCZ1o?fs=1&amp;hl=en_US&amp;rel=0&amp;color1=0x402061&amp;colo r2=0x9461ca"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/c-cwsSfCZ1o?fs=1&amp;hl=en_US&amp;rel=0&amp;color1=0x402061&amp;colo r2=0x9461ca" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Mano dabartinis favoritas.

AKROSS nuoroda: http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=2236

Išties labai savotiškas. Pradžioje, tiesą pasakius, tikrai nelabai kabino ir net nežinojau, kodėl jį žiūriu, bet vėliau, įsiklausius į žodžius, kažkaip lyg ir prikaustė ir įdomių emocijų pradėjo teikti. Labai įdomi atmosfera pasijuto pirmąsyk žiūrint. Aišku, ten vietomis gal kiek nelabai patiko, bet čia jau skonio reikalas. Bendrai, patiko ir man toks savotiškas amv :)

Squalleh
2010-12-13, 23:58
The key to eargasm - ziureti su gerais ausiniais. Ir vienam. Nepakartojamas jausmas.

Reshef
2010-12-14, 00:42
The key to eargasm - ziureti su gerais ausiniais. Ir vienam. Nepakartojamas jausmas.

Do the ears get wet during it?

Alex Sugar
2010-12-15, 19:16
http://www.akross.ru/index.cgi?act=video;id=2299
Neblogai patobulejo, labai patiko sis darbas ^^

http://www.youtube.com/watch?v=0HPUrsjJ5uA

Squalleh
2010-12-15, 21:39
Alexiukas, o kuo jis tau pa- *looks at screenshots* aaa.. aisku (http://www.akross.ru/pics/screens/ac2010/69-1110914946_deidara94_03.jpg).

Kazkaip.. gal ir nieko bet kazkaip kitaip Durarara!! matau. bet sau paliksiu.
p.s. kiek jau galima daryti klaidas anglu kalboje? jos taip gadina viska. ypac kai autorio technika gera.

Puny
2010-12-15, 21:57
P.s. kiek jau galima daryti klaidas anglu kalboje? jos taip gadina viska. ypac kai autorio technika gera.

Visiškai pritariu. tikrai labai kliūna tos klaidos - aš nesupratu... jei žmogui labai sunkiai sekasi, tai galėtų bent žodyne pasitikrint ar paprašyt ko nors, kad peržiūrėtų...
Bet bendrai paėmus tai gerai žiūrisi - įdomiai sudėliotas darbas :)

Alex Sugar
2010-12-15, 22:28
Squall, taip, mane happy face'ai papirko, gal kada reikes visa savo kolekcija panauduot :D amv lengvai ziuris, patinka man tokie pozityvus klipukai ^^

P.S. autorius turejo temperaturos, todel pridare zioplu klaidu.. net pats is pradziu nepastebejau, kad ten yong, o ne yoUng, tiesiog automatiskai teisingai maciau :D

Zx-Shade
2010-12-17, 22:22
Gražus darbas. :)

http://www.youtube.com/watch?v=UMQCatV5_C8

Ka galiu pasakyti. Amv labai lengvai susižiūrėjo. Pats amv techniškai nėra labai jau geras. Matosi, kad autorius padarė nemažai į aky krenrančių klaidų. Na bet muzika tikrai sužavėjo ir vaizdai buvo parinkti labai gražūs. Vaizdų perėjimai labai gražūs. Tikrai man asmeniškai gan neblogas amv :)

Alex Sugar
2010-12-17, 23:17
Labai idomu sekt naujienas akross'e. Nustebau, kad TRAP(tas amv, kuris tamsus ir zalias su HOTD) nepateko i finala, visai ''zazralis'' ar kaip? NET(!) 70 amv bus finale, kuriu tarpe tikrai yra silpnesniu darbu nei minetasis. Artofeelas su savo super-puper-mega-ultra kietu klipu (Smile) dar sugebejo papult i finala, ot vargselis :D isvis kazkoks silpnas siemet akross con'as.. na dar liko 3 amv, gal jie nustebins :)

Zx-Shade
2010-12-17, 23:52
Labai idomu sekt naujienas akross'e. Nustebau, kad TRAP(tas amv, kuris tamsus ir zalias su HOTD) nepateko i finala, visai ''zazralis'' ar kaip? NET(!) 70 amv bus finale, kuriu tarpe tikrai yra silpnesniu darbu nei minetasis. Artofeelas su savo super-puper-mega-ultra kietu klipu (Smile) dar sugebejo papult i finala, ot vargselis :D isvis kazkoks silpnas siemet akross con'as.. na dar liko 3 amv, gal jie nustebins :)

O gal zinai kokiu naujienu apie mano "spindulėli" De29v101L ? :D sunkiai gaudaus as tam akross'e :/

Squalleh
2010-12-18, 02:01
Zx-Shade, jis nedalyvauja.

Nustebau, kad TRAP(tas amv, kuris tamsus ir zalias su HOTD) nepateko i finala,
Alex, o kas jame buvo, del ko jis turetu patektu i finala? Bruksniukai? Manau jis patektu i finala jeigu autorius HOTD pristatytu taip, kaip tai nedarys niekas, sakykim, artimiausius metus ir kaip niekas iki jo nedare.

Artofeelas su savo super-puper-mega-ultra kietu klipu (Smile) dar sugebejo papult i finala, ot vargselis
*facepalm* sarcasm denied. sunku paaiskinti, bet yra toks dalykas kaip autorio stilius. o techniskai - puiki realizacija gan sunkios muzikos. trumpai, aiskiai ir stylish. sutrumpinciau gal paskutine minute.

isvis kazkoks silpnas siemet akross con'as..
ka sake ir praeitais metais, ir uzpraeitais ir t.t

Siaip pats balsavau uz Chono, FreY ir Artofeel. Gaila kad nepraejo FreY. Labai man jo darbas patiko. Taipogi dziaugiuosi kad organizatoriai pergalvojo ir leido Umika'i praeiti i finala. Kur tikras finalistas, tai tikrai ten, o jus cia su savo TRAP'ais.

Alex Sugar
2010-12-18, 13:05
http://www.akross.ru/index.cgi?act=video;id=2276
Vertas demesio amv, issiskiriantis is kitu, grazus akiai,neilgas. Turetu imt nominacija ^^

http://www.youtube.com/watch?v=rGyFnLx0Ftw

Squalleh
2010-12-18, 19:57
aaargh. aplenkei su situo. antras megstamiausias klipas is kono. labai patiko.

Squalleh
2010-12-19, 19:28
Viskas pasakyta.

http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=2245

denix2
2010-12-19, 19:41
Viskas pasakyta.

http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=2245

Dar butu geriau jei šito klipo atsirastu koks nors angliškas variantas, kad didesne auditorija suprastu

Hellsing_lover
2010-12-19, 19:57
Dar butu geriau jei šito klipo atsirastu koks nors angliškas variantas, kad didesne auditorija suprastu

Visiškai tam neprieštaraučiau. Dabar pati tik bandau įsivaizduoti, kokias ten ossum geras mintis išdėjo xD

Squalleh
2010-12-23, 09:44
Jau yra pirmi rezultatai.
http://akross.ru/index.cgi?sec=contest;id=248

Alex Sugar
2010-12-23, 16:10
Awww, galvojau Moon bus auksciau psichodelikoj..
Dar vienas rezultatu update: http://www.akross.ru/index.cgi?sec=contest;id=248

P.S. kitas rezultatu update'as ryt ryte

Moon
2010-12-23, 16:30
Jo as ir laikiau spygas kad buciau 5 vietoj, bet gerai ir taip :). Kitais metais labiau pasistengsiu.

Hellsing_lover
2010-12-23, 16:37
Kažkaip nepastebėjau, ar ką, bet ar be Moon yra kitų šįmet dalyvavusių lietuvių? O_o Be galo įdomu būtų išvysti ir jų darbus (jei tokių tik yra).

Squalleh
2010-12-23, 17:21
Hellsing_Lover, berods dar kazkas su kazkokiu MEP'u dalyvavo. Bet kazin, galiu klyst. Galvojo dar aKi, bet paskui dingo kazkur.

Zx-Shade
2010-12-23, 19:13
Kažkaip nepastebėjau, ar ką, bet ar be Moon yra kitų šįmet dalyvavusių lietuvių? O_o Be galo įdomu būtų išvysti ir jų darbus (jei tokių tik yra).

Vienas lietuvis prisidėjo prie mep'o
Pirma dalis(neskaitant intro) - martis(kazkoks)
http://www.youtube.com/watch?v=iWe-QsErf3A&feature=player_embedded

Alex Sugar
2010-12-24, 12:13
Dar vienas update'as. Darosi vis karsciau. Nostromo top15 - facepalm, hipnuotizuoja jis visus :D Man siaip patinka jo kuryba, bet sis amv turbut nuobodziausias is visu jo darbu. Wow, netgi VIDOK bus top15. Na idomu kas gi bus toliau, kolkas mano favoritai laikosi :)

Squalleh
2010-12-24, 19:46
labai gaila Kaito. taipogi tai, kad Silentman nebekovoja uz geriausia prezentacija ir dizaina isvis uzmuse. rage.

Alex Sugar
2010-12-24, 22:10
Na tikrai keista del Silentman'o, bent jau jis dar gyvas kitose nominacijose. Liko tik 10 pretendentu, ziuresim kaip ten bus :)

Edit: Ohohoho trolololololo, darosi vis smagiau ir smagiau :D Nostromo 10 vietoj tik del savo zinomo nicko ;D dziugu del Deidara94, kad pakilo taip aukstai :) Beje siemet bus papildomas balsavimas del 1-2 vietos, nes jie surinko vienoda tasku skaiciu. Berods taip buvo tik 2004 metais, dabar istorija pasikartos. Blemba, idomu stebet, skaityt komentarus, ten tokia itampa :D

Squalleh
2010-12-25, 15:50
nesupratau, kuo Gidra visiems taip patiko siais metais? del intro? O_o

dfsafsaf
2010-12-25, 16:03

Visgi Akross dauguma yra rusų, o čia ir daina rusiška, ir iš dalies tai kas rodoma atitinka su tuo kas dainuojama. Beto jei čia kokia populiari daina, tai dar irgi spėju įtakoja :D
Man tai Gidros amv visai nieko, bet prie dainos priprast reikia :D

Alex Sugar
2010-12-25, 17:09
intro irgi neblogas :D na man patiko jo darbas, jauciasi stilius, autorius draugauja su technika, keletas idomiu sprendimu, perejimu. Visumoje isejo tikrai puikus darbelis. Galejo aisku daina anglu kalba pasirinkt, tada butu daugiau sansu jam, bet netgi su rusiska daina atsidure taip aukstai. Gidra ir praeitais, ir uzpraeitais patiko daugumai ^^

Squalleh
2010-12-25, 17:10
dfsafsaf, AKROSS'e ir apskritai rusiskuose konkursuose i dainos kalba neziuri ir tai dazniausiai neturi jokios itakos rezultatams, ko tikrai negaliu pasakyti apie Lietuva ir tavo postas tam geriausias irodymas, tereikia pakeisti kai kuriuos zodzius...

Visgi [LT konkurso pavadinimas] dauguma yra lietuvių, o čia ir daina lietuviška, ir iš dalies tai kas rodoma atitinka su tuo kas dainuojama. Beto jei čia kokia populiari daina, tai dar irgi spėju įtakoja
there.
atskleisiu tokia maza detale - amv su rusiskom dainom 90% atvejuose dazniausiai tiesiog nekencia.

Alex, tame ir esme, jog savo Fu Logic jis kol kas taip ir neaplenke. Isejo kazkoks neaiskus Fu Logic 2 ir dabar No Action. Ir kazkaip.. na nesakysiu jog degraduoja, bet jei jis norejo uzbaigti savo amv kuryba keliems metams, tai reikejo daryt su Fu Logic, kuris tikrai buvo geras.

Siaip Gidros klipas man irgi siek tiek patiko, ir nesakau jog blogas, tik kad jam kazkaip nelabai tinka buti taip aukstai. Nera tame to, del ko ziureciau ir ziureciau ta darba.

amw
http://4.bp.blogspot.com/_CpWdX0vhroA/SwUHvlvCfWI/AAAAAAAAB0M/WcOi7vTPcNY/s1600/AtomicFFFFFF.jpg

Alex Sugar
2010-12-25, 17:43
19 val Lietuvos laiku(20 val Maskvos laiku) paaiskes galutinis rezultatas :) laukiam ^^

Alex Sugar
2010-12-25, 19:06
3. Umika 4.Gidra! (skirtumas tarp ju tik 3 taskai) SilentMan su impr3ssive 1-2! (lygiai tasku surinko)

http://www.akross.ru/index.cgi?sec=contest;id=248

Zx-Shade
2010-12-25, 20:05
3. Umika 4.Gidra! (skirtumas tarp ju tik 3 taskai) SilentMan su impr3ssive 1-2! (lygiai tasku surinko)

http://www.akross.ru/index.cgi?sec=contest;id=248

Tai tipo 2 nugalėtojus turim? ;D

Squalleh
2010-12-25, 20:22
SilentMan su impr3ssive 1-2! (lygiai tasku surinko)
wait, what? WHAT?!

http://i.imgur.com/ZkDkV.jpg

Jeigu laimes tas equalizer'is, tai rimtai bus pats banaliausias, popsovas ir neidomiausias AKROSS. srsly.

Best Action - VIDOK?! oh for the love of..
Best Drama - Tayo. WHAT? adequate result? nejaugi?!
Best Melodrama - SilentMan. Um.. dziaugiuosi uz ji, bet siame zanre Kaito geriausia.
Best Fun - approved.
Best Psychedelic - vat kur vieta tam noize, tai cia. nors Maniaki darbas irgi neblogas.
Best Story - Aggressor. I mean, cia gi AGGRESSOR. o ten kazkokia Umika padare kazkoki geriausia darba, I mean, who cares, right? Geriau tureti buferuotas dievaites negu gera ir paprasta istorija apie zmogu. sure.
Best Concept - o. dar vienas geras rezultatas. nejaugi?
Best Technical Performance - taipogi sutinku.
Best use of Effects - galima daug diskutuoti bet butent CIA ir pirma ir antra vieta gera.

kitais metais butinai reikia daryti kazka su finalistu skaiciumi, nes greitai AKROSS taps antru AMV.org ir tada bus viskas.

Alex Sugar
2010-12-25, 22:07
Tai tipo 2 nugalėtojus turim? ;D
Gi rasiau, kad bus papildomas balsavimas, tada ir isaiskes nugaletojas.

Na su finalistais tikrai persistenge, 50max ir uztenka, o cia net 70.. ziuresim kaip ten bus, SilentMan pirmyn ;D

BEST ACTION - VIDOK.. trololololololo, amv geras, bet BEST ACTION?
BEST DRAMA - ok
BEST ROMANCE / SENTIMENTAL - na Kaito turetu cia but.
BEST COMEDY / PARODY - zzerg, bet jeigu vertint atskirai, tai COMEDY - Uk@R, o PARODY - zzerg.
BEST FUN / DANCE - jega ^^
BEST PSYCHEDELIC - sakykim.
BEST CHARACTER PROFILE - velniop, buvo ir geresniu..
BEST MULTI-EDITOR / COLLABORATION VIDEO - ok.
BEST STORY / HISTORY - na netgi vienas is silpniausiu Aggressor'o darbu sugebejo kazka laimet..
BEST ORIGINAL CONCEPT - 100%
BEST TECHNICAL WORK, BEST DESIGN OF VISUAL EFFECTS - na cia kaip paziuresi
BEST PRESENTATION / DESIGN - 2 vieta nenusileidzia ^^

Alex Sugar
2010-12-26, 20:27
Jeee, SilentMan laimejo! http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=2276

Squalleh
2010-12-27, 12:21
SilentMan laimejo!
http://www.wtf.com/gallery/data/501/Obama_fuckyeah.jpg

Vis dar tikiu i AKROSS'o adekvatinius teisejus. Grats SilentMan'ui!