PDA

Žiūrėti pilną versiją : nowJapan 2010 - Mangos konkurso nominantai

Dark-Tarou
2010-08-15, 21:57
Sveiki. Kaip ir žadėta, esu čia, kad parodyti jums visus mangos nominantus prieš renginį, kad galėtumėte žinoti ir sirgti už savo mėgstamiausią darbą :)

Forumo nariams ir mangų kūrėjams būtų įdomi jūsų nuomonė, taigi nepatingėkite brukštelėti, kokia manga jums patiko labiausiai ir kodėl.

(mangas reikės parsisiųti iš sendspace.com paspaudus ant mangos pavadinimo nominantų sąraše)

Ir nominantai į geriausią manga yra:

Dejavu (manga laisva tema) by Dovile Liesyte (dovile) (http://www.sendspace.com/file/cgmcdh)
Dreamwalk (manga laisva tema) by Greta Zokaitytė (Winrry) (http://www.sendspace.com/file/2n6mr8)
Yoru (manga laisva tema) by Ernesta Aleknaitė ir Eglė Ratkevičiūtė (Same-chan ir SasukeEglė) (http://www.sendspace.com/file/tkxih4)
Life Light (manga laisva tema) by Julijana Zavjalova (HOkai) (http://www.sendspace.com/file/pbge2k)
Run (manga laisva tema) by Ieva Šaučiūnaitė (Ivi924) (http://www.sendspace.com/file/wlnqez)
She-He (manga laisva tema) by Monika Zvėgaitė (Sasumi) (http://www.sendspace.com/file/1l38sf)
The death ring (manga-Death note doujinshi laisva tema) by Rasa Jakšaitė (http://www.sendspace.com/file/sh517f)
Autostopas (manga laisva tema) by Inga Dmitrijenko (jermaina) (http://www.sendspace.com/file/80gq3i)
Angelų Dulkės (manga laisva tema) by Renata Baliukevičiūtė (Renata) (http://www.sendspace.com/file/2y0cgg)

Linkiu gero skaitymo, o dalyviams sėkmės :)

EDIT: Laimėtojai:
1 vieta: She-He
2 vieta: Run

Sveikinu nugalėtojus~

Hellsing_lover
2010-08-15, 23:21
Taigi, peržiūrėjau visas mangas. Tenka pasakyti, jog šįmet daugelis jų pasirodė labai neįdomios tiek istorijos, tiek piešimo ir stiliaus atžvilgiu :/ Visgi, akis labiausiai užkliuvo bene visais aspektais už Ievos "Run" mangos. Istorija pasirodė viena įdomiausių ir mažiausiai banalių, nors, aišku, tokios temos mangos irgi nėra naujiena, bet čia aš ir nesitikėjau ko visiškai naujo ir originalaus atrasti :) Tačiau, kitų istorijų atžvilgiu, ji man pasirodė pakankamai protinga ir savotiškai žavi. Piešimas taip tikrais atžvilgiais kiek nestandartinis ir savitas, pakankamai išlaikęs kokybę. Pabaiga kiek netikėta, galbūt ir ne tokios norėjosi, kažkaip, pasirinktas buvo bene vienas lengviausių istorijos pabaigimo būdų, kada pats autorius save lyg ir įsivarytų į akligatvį, ir jau patingėtų iš jo kiek įmantriau išlaviruoti :) Na, tai tiek nuo manęs, kitų mangų kažkaip nelabai yra noro komentuoti :p

yuujin
2010-08-16, 18:56
Na man labiausiai uzstrigo "she-he" ir zinoma jau minetasis "run" (pasakiskas ^^). Vertinu kai zmones piesia ranka, netingi tonuoti, o istorijos, nors ir trumpos taciau tikrai noretusi paskaityti tesini.

Sasumi
2010-08-20, 19:24
Okey~ aš irgi norėčiau išreikšti nuomonę apie visas šias mangas :3 Tad nuo pradžios:

*Dejavu – labai nebloga istorija, bet piešimas kliūna. Aš deja esu toks žmogus,kuris į piešimą laaaabai žiūriu. Sausai žiūrisi be šešėlių ir tonų.

*Dreamwalk – istorija labai cute, bet tekstas kažkaip... Jo ligtai per daug? Per mažai? Kaip ir per staigiai viskas peršoka,tas berniukas dingsta,atsiranda,myli,nebe...Norėtųsi tęsinio :3

*Yoru – 95% Naruto piešimo adaptacija. Bet patiko. Ši manga mano favoritas,neslėpsiu, istorija tokia jė,piešimas irgi jė :D Velniop,tirkai labai patiko,malonu skaityti!!

*Life Light – savo nuomonę jau seniai išsakiau autoriui tiesiai į akis xD

*Run –Avatar. Įsikūnijimas. Is it just me..? Tikrai panašu,nežinau,bet tik pradėjau skaityti ta istorija...ale točnai. Bet labai patiko,kad piešimas toooooooks savotiškas. Pabaiga labai nepatiko.
-----
*The Death Ring – Um...Respect už tokį editing su kompiuteriu. Pavadinimą perskaičius,galvojau istorija suksis visai apie ką kitą. Momentais tikrai buvo juokinga. Visai nieko.

*Autostopas – patiko tai,kad piešimas priminė labiau amerikietiškus superman, spiderman komiksus nei anime. Kažkodėl tirkai labai patiko. Istorija...Mm..Not really. Truputį confusing.

* Angelų dulkės – mielas kąsniukas, bet iš istorijos aprašymo tikėjaus DAUG daugiau ir įdomiau. Galvojau tiek to tas piešimas,istorija bent bus įdomi,bet deja..

SaMe-chan
2010-08-20, 20:37
as zinok ir is pradziu pagalvojau nu tikrai, kad avataras ;DDD o istorija tokia truputi be pabaigos.

HOkai
2010-08-21, 13:39
YOSH! laikas man issakyti viska ka misliju, RIGHT? :cat7: sooo... visu pirma RESPEKTAS VISIEMS KURIE SAZININGAI PIESE RANKA! :sup: o kas man labiausiai uzstrigo? weeeell...
RUN siaip visai gerulis jei tik prie pabaigos butu saziningiau padirbejus...
DREAMWALK siuzetiskai toks kawaiiiii~ grinai vaikiskai mielas!:kawaii:
YORU heheh... im a naruto freak too soooo.. khm...:cat20: but seriously >_< vis perzvelgineju ir bandau ismastyt kokia mintis mangos buvo huh? siaip tai tik tas uzkliuva :cat1:
vo tiek

SaMe-chan
2010-08-21, 14:20
Chukle ^^

Yoru piestas ranka. O apie minti- tai, kad ne visi sapnai kuriuos matome miegodami is tikro yra tik sapnai, o kai kurie gal kazkada buvusi ar busima realybe. na cia tokia idomiai minti bandem surutulioti, nezinau ar gavosi ^^

Bet dziugu, kad patiko kai kam ^^
:cat5:

Ivi942
2010-08-21, 14:55
Sorry kad ta pabaiga neisbaigta >_> Ta istorija kaip ir ongoing, nieko geresnio nesugebejau sumastyt :sorry: :baime:
Run yra kaip mazas teaser mano didesnei istorijai...
Siaip labai dzaigiousi kad kazkam patiko :cat6: Aciu jums!

(O siaip tai kada rezultatai konkurso bus....? Zinau kad konvente siandien paskelbs, o kada mes gausim juos?)

Vilius
2010-08-25, 22:51
Sorry kad ta pabaiga neisbaigta >_> Ta istorija kaip ir ongoing, nieko geresnio nesugebejau sumastyt :sorry: :baime:
Run yra kaip mazas teaser mano didesnei istorijai...
Siaip labai dzaigiousi kad kazkam patiko :cat6: Aciu jums!

(O siaip tai kada rezultatai konkurso bus....? Zinau kad konvente siandien paskelbs, o kada mes gausim juos?)

tavo mnga visai nieko bet kažkodėl man atrodo kad pradžioj tonavai pieštuku o paskui atradai būdą tonuoti tušu (šį būdą ir aš naudoju). btw traditional art valdo, o tie kurie piešiat kompu (išskyrus profus kaip lust, dark-tarou ir gal dar kąnors) eikit šikt.

kitu mangu neskaičiau nes ilgai siunčia ir šiaip tingiu

Ivi942
2010-08-27, 21:50
tavo mnga visai nieko bet kažkodėl man atrodo kad pradžioj tonavai pieštuku o paskui atradai būdą tonuoti tušu (šį būdą ir aš naudoju). btw traditional art valdo, o tie kurie piešiat kompu (išskyrus profus kaip lust, dark-tarou ir gal dar kąnors) eikit šikt.

Tai kad ne xD As nuo pat pradziu tonavau tusu. Is karto zinojau kad su juo tonuosiu, tai and akvarelinio popieriaus viska dariau.

Sasumi
2010-08-28, 01:00

Va čia tai nepagarba. Total. D:<
(mano manga irgi traditional 100%, tad ne dėl to aš čia..)

Labai negražu šitaip kalbėti perskaičius vos vieną mangą...O ką tu žinai,gal tau labiausiai patiks pc atlikta manga? D:
I mean c'mon,mes mangas piešėme BŪTENT DĖL JŪSŲ,t.y.,žmonėms.
Mes vargom ne savaitę ir ne dvi,kad jas nupieštume ir jums pateiktume,nagi būk žmogus,paaukok keliasdešimt minučių ir paskaityk jas D:

Dude...seriously now -.-

Dark-Tarou
2010-08-31, 00:31
Nugalėtojų ieškokit pirmame post'e

Wiliux: tai nori pasakyti, kad tie kurie ne profai digital arte, iš vis neturi teises kišti nosių į piešimą o traditional ne profai jau turi? Noriu priminti, kad "profais" tampama nuo pačių papraščiausių ir praščiausių piešinių, kuriuos tu pamatęs iškart išjuoktum ir pasiųstum kur nors... O dabar tik demotivuoji ateities "profus', kad digital art yra kažkas, nevertas pagarbos. Būkime truputėli pagarbesni vieni kitiems, kas per "eikit šikt"?

Iš pradžių pabandyk tą patį su kompu nupiešt, tai tas pats kas traditional, tik tu turi priėjimą prie visų priemonių pasaulyje ir turi edit/undo mygtuką, bet tai nepadaro jo lengviau įvykdomo. Piešt su planšete yra kur kas sunkiau nei tu įsivaizduoji... Tiesiog tie žmonės kurie arba nebandę, arba nemoka, visąlaik juodiną kompiuterinį piešimą, o mums tenka tik klausyt jų neapibrėžto juodinimo, kuris susidaro iš mano jau išvardintų punktų (nežinojimo ir nemokėjimo + naujovių nepripažinimo).

Nesvabu su kuo atliktas darbas, jei tu nemoki naudotis priemonėm - nieko nepavyks ir tave neišgelbės jokie efektai (pastebėjau kompiuterio piešimo nekentėjai viską mėgsta suverst and efektų, lygtais egzistuoja stebuklingas filtras, kuris padaro piešinius gražius..).

Mano komento esmė ne tame, kad tu pradėtum paišyt su kompu, ar pamėgtum kompiuterinius piešinius, visa ko prašoma yra elementarios pagarbos, kitų medijų atlikėjams, nejaugi taip sunku? Tiesiog perfrazuot savo nuomonę iš kitų juodinimo, į tai, kad tau tiesiog nepatinka kompiuteriu daryti darbai.... Ačiū.

Ivi942
2010-09-07, 22:27
O mangos konkurso laimetojai kokius nors prizus gaus?

Squalleh
2010-09-07, 22:50
Tai siaip jau gavo renginio metu >.>

BlueBerry
2010-09-07, 22:50
perskaičiau laimėtojos mangą.... kitų skaityt nebenorėjau....

Ivi942
2010-09-08, 16:26
Tai siaip jau gavo renginio metu >.>
O antra vieta? As tai rengini nebuvau, noriu suzinot ar man tiketis ko nors ar ne.

Squalleh
2010-09-09, 14:31
Ivi, na kazin.. gal diplomas ir kokia nors manga.

Iki siol idomu kur dingo 3-ios vietos? ir ne tik mangoje, bet ir amv ir karaoke (jei neklystu) ir kituose pirmos dienos konkursuose.

Kanda
2010-09-27, 11:46
Man kažkodėl labai patiko manga Autostopas - istorija labai išraiškinga - veidų mimikos tobulos XD Labai pralinksmino ;D