PDA

Žiūrėti pilną versiją : nowJapan 2010 atsiliepimai

Puslapiai : [1] 2 3 4

Wishmaster
2010-08-21, 04:21
well... subject desu

Squalleh
2010-08-21, 06:45
OKAY. dabar 06:46 ir mes ka tik atvaziavom i musu hostel. alkani, pavarge bet su gera nuotaika :3 taigi. tikiuosi isgyvensim iki pradzios >.>

.yu-yu
Squall
Rina
ZyXyS

Sanahi
2010-08-21, 08:58
9 ryto. Siuvom iki išnaktų, esam visi pachmielni, neišsimiegoję. Ruošiamės į karaokės repeticiją. Nekaltinkit jeigu balsas netyčia "palagins" :)

Sanahi
Miharuse
Yuuku
Futari

PaperAngel
2010-08-21, 10:05
NowJapan nebūsiu, bet jaučiasi ta renginio laukimo atmosfera forume. Kažkaip tusčia visi tikriausiai ruošiasi...
Visiems gerai laiką praleist :):geriu:

SaMe-chan
2010-08-21, 13:44
tai jau tikrai , kad visiems gero laiko ir smagaus festivalio. :cat5:

zeke
2010-08-21, 19:10
Smagu buvo, lauksiu rytojaus :)

tsuki_hana
2010-08-21, 19:20
gerai buvo gerai ^ ^ o ryt bus dar 100 kartu geriau!!
Kas del karaokes tai problema buvo kad visiskai negirdejau saves.. Cia gal ir mano klaida kad neuzsikimsau ausies bet kiek zinau tai garsinimas kaltas. Oh well.. manau visiem ta pati problema buvo(gal todel ir atrode kad mes be klausos XD).

nu ka, reik pabaigt kostiuma ir pirmyn!

p.s. jei ryt rasite duryse istrigusi cosplayeri(mane), prasom padeti spyriu is nugaros arba truktelejimu is priekio(geriau ne uz plauku) dekui. XD

Hellsing_lover
2010-08-21, 19:22
Oij, pavargom, lengvai pašėlom ir šiaip nesiorientavom laike ir erdvėj, bet buvo smagu :) Prifilmavom random vaizdelių ir nekantriai laukiam rytdienos cosplay~ DESSSSU! Diena smagiai praėjo :)

P.S. Super, buvo nerealu būt įvertintoms ir paimt pirmą muzikanto konkurso vietą... Iš dviejų.... milijonų! xD

zhmogeliukas
2010-08-21, 19:33
Na pargrįžau ir aš. Pirmą dieną buvo gan linksma, bet gal kiek mažiau veiklos. Arba mes neapsižiūrėjomXD
Bet visgi fun~~Visi linksmi,draugiški.
Ir svarbiausia gali žmogaus metus nematyt,o čia imsi ir sutiksi~~~

Ryt turėtų būti dar geriau~

P.S. Mačiau kažkas dėl karaokės rašėt, tai mums kaip žiūrovams pasirodė, kad muzika buvo kiek per garsiai užleista o.O" arba mikrofonai tylūs~

EDIT:
Hellsing_lover > Sveikinu jūs su pirma vieta. Šauniai pasirodėt~

FrozenNote
2010-08-21, 19:36
D1e mane own'ino finale konsolių.........

My dreams have been crushed :klavatura: :cat2:

Ahh, bet jau labai laukiu rytdienos! Pavargau, bet reik dar. :3

Tack1
2010-08-21, 19:57
Labai daug veiklos buvo, daug kur nespejau, daug ko nepamaciau, visur kazkas idomaus vyko. Na bent jau OST konkurse sudalyvavau 3 kart.

~nyuu
2010-08-21, 20:11
woah, buvo tikrai labai smagu, praktiškai nebuvo taip kad nebūtų buvę kur eit ar ką daryt, nes visur kur vis kažkas įdomaus~ didelis ačiū, laukiam rytojaus.

Yumenator
2010-08-21, 20:12
Labai patiko~
Ypac OST konkursai~
Team Ichigo FTW~<3
Jei siandien problemu nebuvo , ryt ju TIKRAI nebus~^_^
Laukiam rytojaus~

sarunasnet
2010-08-21, 20:12
Pirma diena labai patiko,
buvo ką pažiūrėti, sudalyvauti, šiaip praleisti laiką.... gal truko stendu ar panašiai... nežinau.

Vienu žodžiu, laukiam rytojaus

Lemon
2010-08-21, 20:14
Gana nusikaliau, pribėgu prie vieno dalyko, sužinau apie kitą ir bėgu ten. :3
Pagaliau organizatoriai nevėlavo, nebuvo techninių nesklandumų (?), 'dienotvarkė' buvo labai gražiai sudėliota.
Bene geriausias Koi organizuotas renginys. Praeitais metais pirmas blynas buvo apsvilęs v.v (kalbant apie didesnius renginius už paprastą cosplay)
Laukiam nesulaukiam rytojaus~
Ir gal kas gali duoti sarašėlį, kad ir nepilną, tų, kurie sedėjo prie a la profesionalių piešėjų (prie Yurlos ir kitų)?

kaguya
2010-08-21, 20:17
man patiko, labai labai laukiu rytojaus!

Konata
2010-08-21, 20:28
visai patiko :3
laukiu rytojaus.idomu paziuret siu metu cosplay'u.
[p.s.labai miela buvo ta mergele su Haruhi Sudzumyos kostiumu kuri karaoke dainavo,bet ne konkursui o seip ^^]

Shary
2010-08-21, 20:33
Pritarsiu visiem - daug veiklos, linksma and so on. Labai patiko meninkų kampelis, tik , kodėl gerų AMV buvo vos... du? Belieka laukt rytojaus :) vieninteliai minusai, tai, kad žmonėm su "žieminiais" kostiumais tikrai bus per karšta (haha, little costumes FTW).

Beje. Čia visiems, kas vakar buvo nemokamam kine . -> http://www.youtube.com/watch?v=rTfucQleYLw

Monkey
2010-08-21, 20:57
Šaunuoliai, šiemet nefailinot su laiku!! ^^
Šiandienos išsitaškymas buvo AWESOME!! Žiūrom, kaip rytoj bus ^^

P.S. o kodėl jūs tokie aršūs dėl maisto?

Futari
2010-08-21, 21:13
Na ką, grįžau štai į nakvynės vietelę po dienos. Kadangi mažai miegojau pastarą naktį (ech tos nesąžiningos aplinkybės) visą dieną jaučiaus apsnūdus, bet apie renginį pakolkas tik pliusus galiu vardint. Erdvios fainos patalpos, daug užsiėmimų. Seniai tiek nepiešiau ir smagu buvo išbandyt profesionalias piešimo priemones, padalyvaut piešimo konkursuose. Organizuotumas puikus, na tik biškį pastrigau prie durų (chebra viduje neturėjo kurį laiką el.bilietų skaitytuvų, tai per juos aš pavėlavau į repeticiją ir paskui Wishmaster katytę-balandį baudė už nebuvimą repeticijoj) :D Nepatiko gal tik karaokės sąlygos - VISIŠKAI negirdėjau ką kaip dainuoju, tik kažkokį neaiškų aidą. Išvydau daug seniai matytų veidų, atradau nors vieną tikrą TOUHOU gerbėją (jam ryt skiriu VIP nuotrauką su savo cosbandu), daug kas jau žino kad ryt būsiu Reimu iš TOUHOU - viskas puiku. Labai laukiu rytojaus - nekantrauju išvyst visus cosplayerius ir pasirodymus. Šianakt dar tvarkom kostiumus, gulsim vėl matyt vėlokai, o repeticija 8tą ryto... ugh... ką padarysi.

TO DO: išsiaiškinti, kas per vienas tas vaikinas kuris žino mano vardą ir mane šnekino, nors man jis atrodo nematytas :D

~nyuu
2010-08-21, 21:16
P.S. o kodėl jūs tokie aršūs dėl maisto?

I 2nd that, turėjau išmest savo visai nekaltą buteliuką vandens. ):

tsuki_hana
2010-08-21, 21:22
I 2nd that, turėjau išmest savo visai nekaltą buteliuką vandens. ):

siaip tai tikrai problema. bent vandeni mazam buteliuke galetumet leist.. gi karsta su kostiumais bus, troskins o pro parduotuves duris deje netilpsiu, ir siaip mane ten sutraiskytu.. http://209.85.48.11/13502/103/emo/th_090_.gif

p.s. i repke ryt jau su kostiumu?

Dark-Tarou
2010-08-21, 21:26
Ir gal kas gali duoti sarašėlį, kad ir nepilną, tų, kurie sedėjo prie a la profesionalių piešėjų (prie Yurlos ir kitų)?

Pagal sėdėjimo padėtį:
Kurenaida (Jurga, džiro sesė)
Derogatory
Yurla
ERO-T
Milk-assasin
Jogarasu
Schwarz gold
Dark Tarou

Caffeine
2010-08-21, 21:30
Laukiam rytdienos. :) Turėtų būt dar geriau nei šiandien.:kawaii:

Džiro sesė
2010-08-21, 21:37
Pagal sėdėjimo padėtį:
Kurenaida (Jurga, džiro sesė)
Derogatory
Yurla
ERO-T
Milk-assasin
Jogarasu
Schwarz gold
Dark Tarou

Pati pirmoji sedėjo Derogatory, tik tadum ašen~

Anywayz, nusikaliau nežmoniškai, nors rodos nieko ir nedariau~
Bet man visai patiko, indomu, kaip bus ryt~~

Drakashka
2010-08-21, 22:00
Nu ką, mes su drauge tik ką (beveik xD) iš ten. Buvau, Koi cosplay :3, NowJapan'09, bet šito vien pirma diena NEREALI BUVO!!!!!!!!!!!!:sup: Pagal visas taisykles turėjau nepaeit po visko, o išėjau su daugiau energijos nei atėjau (šakės, net gal gatvėj elgiaus taip, kaip prie žmonių nesielgiu...:laimingas::cat4:) Aina sau, gavau su Džiro Sese paplepėt (awsum :cat7::cat8:), tik gaila Dark-Tarou stende nebuvo...:nepalikit: nu bet anyways...:cat1:
Jausmas matant AZ'o grietinėle nerealus irgi xDD:cat20:
Žodžiu, po rytdienios šokinėsiu ir neduosiu kaimynam miegot :cat16:
P.S. Kas šendien Lavį cosplay'ino (su dviem kūjais xD), parasykit man PM (jaigu netingit xDD):kawaii::dausuose:

biaka
2010-08-21, 22:03
Diena buvo puiki, bet vakaras... :cat23: Ateje i rengini, iskart nuejom i informacija registruotis Kino nakciai. Labai graziai uzrase mus ant lapelio ir ikiso ji matyt bala zino kur. Vaiksciojom po miesta, laukem Kino nakties, o ateje suzinojom, jog musu nera pakviestuju sarase. Be musu tokioj situacijoj atsidure dar maziausiai 4 zmones. Nelabai grazu, sakyciau. Jauciu viena informacijoj uzrase ant vieno lapo, o kita paskui pradejo rasyt ant kito, o apie pirma uzmirso kazkaip. Noretusi kad toks dalykas butu labiau organizuotas ( Nes labai sugadino visa nuotaika :cat2: Bet cia jau manau ne paciu organizatoriu, o tu neatsakingu merginu informacijoje kalte :rant:

Egura
2010-08-21, 22:39
och po pirmos dienos atrakcijų grįžau namo :)
Dalyvavom karaokės konkurse, ir paneigsiu tą faktą, kad visi negirdėjo savęs.
Iš tikrųjų kaip koi 3 mes negirdėjom muzikos, nowjapan2009 negirdėjom savęs, šį kartą viskas buvo puikiai tiek muzika, tiek pačios sau girdėjomės, nebuvo atsimušančio aido ir panašiai, Ir tą menką nesusipratimą dėl pačios karaokės nebuvimo mes pamiršom, kadangi šiaip ar taip esam žlibos ir žiūrim visad į savo A4 formato lapus. Smagu, kad kažkam patiko mūsų Modern strange cowboy :)

Thumbs up for CMV :) Nemėgstu Naruto ir narutardų bet pirmasis CMV buvo nerealus :) Tiesa antrasis man taipogi labai patiko :) Ateityje tikiuosi pamatyti tokių smagių cosplay music video :)

Kaip stipriai nekenčiu K-on, taip stipriai myliu DMC, Squallo AMV buvo kažkas nerealaus, sėdėjau išsižiojus, tikiuosi, kad šis Amv bus prieinamas downloadinimui. Tai, kad jis nelaimėjo pirmos vietos man buvo kažkas nesuprantamo....

Alex Sugar
2010-08-21, 22:42
Nyaaaaaaa~ ;D Labai netiketa pirma diena, net 16 amv ir tik 2 vietos.. hm, strange, kur 3vieta? Ji turejo but mano, bet kazkodel nusprende, kad turiu but auksciau :D fun, siaip visai patiko dienele nyaaa ^^

Smooth
2010-08-21, 22:48
neileido musu i kino nakti:sorry:

Wishmaster
2010-08-21, 22:49
Ačiū visiems! Jūs buvot nuostabus! "Nyaaaaa.." <--noriu tokios ikonėlės

Cere
2010-08-21, 23:02
Ryt laukit nesulaukit nuotraukų. Jau ne už kalnų :cat10:

Sasumi
2010-08-22, 00:02
Hooooolly crap žmonės,žiūriu linksminatės visi iki žemės graibymo!!
Pavydas nesvietiškai pripildė ir traukia žemyn kelnias :baime::nepalikit:
Ėėėėh koooookia neteisybė,kad turiu praleist TOOOOKĮĮĮ renginįįįį,damnit damnit damnit!:rofl:
....Labai laukiu nuotraukų ir NORIU JŲ DAUG TAIP VISKO DAUG KAD PASIJUSČIAU KAIP BUVUS RENGINY!!!
Ačiū xD

Ivi942
2010-08-22, 03:45
O gal kas kartais zinot kas mangu konkursa laimejo...? Siandien(Na, jau vakar) turejo paskelbt...

zhmogeliukas
2010-08-22, 07:11
Na ką, antrai dienai pasiruošę.

Susikraunam kostiumus ir į kelią!
looking forward to meet you all again there~

*nuėjo pakuotis likusių šmutkių*

avarice
2010-08-22, 18:47
Nusprendžiau išvažiuoti iš renginio ankščiau. Nuovargis visgi daro savo. Prabudimas 5val. ryto yra awesome :>

Taigi, vieta skaityk nepakeista, netgi arčiau, einant nuo geležinkelio stoties. O tai yra labai gerai.
Dėl maisto. Oj turbūt kiek kritikos sulauksit, bent jau jūs būtumėt areštavę.. Kažkaip maistą|gėrimus man nepriimtina mėtyt, tad teko valgyt ir kimšt sausainius ir gėrimus per prievartą kitiems.
Patekus į vidų truputėlį nustebau dėl bilietų kainos. Čia jie buvo (netgi)2lt pigesni, nei įsigyjant ankščiau.

Pirmą dieną turbūt labiausiai man rūpėjo AMV ir Muzikinis konkursas, kuris nelabai nustebino, nors ir kaip gaila.
Kaip ir kiekvienais metais metais, Meno alėjoje galima prasėdėti visą dieną, visgi yra į ką pažiūrėti! O dar ir užslėpta žaidimų zona..OSUM XD

Antroji dieną, bent man buvo geresnė.
Kadangi žmonių buvo žymiai mažiau(ryte), tad buvo galimybė apvaikščioti ir įdėmiai išklausyti Kendo, Okinavos Goju Ryu Karate Do pasakojimus ir netgi pamokymus. Kuriems labai dėkojame.
Na ir kaip be cosplay ~_~ Buvo gerų ir labai gerų. Kitais metais gal bent 2m Gundam bus? XD
Pyramid Head FTW XD

---------------
Dabar šiaip asmeniškumai

Kaipgi ir be pusvalandinių vėlavimų. Šią tradiciją manau ir toliau tęskit.
Likau nustebintas, savo AMV tokios aukštos vietos(bent jau man. dar ir su bugais siunčiau keliais.) O_o Bet jei taip jau įvertinot, į savo kuriamus AMV, pradėsiu žiūrėt rimčiau.
Matosi, kad per metus dar labiau patobulėjot ir manau, kad ties šiuo lygiu nesustosit.

Ačiū.
-----------------
Hikari_ Šiaip ekranas kaip ir pernai, tokio pačio dydžio. Tik dabar jis buvo kokybiškai sumontuotas ir apšviestas.

Hikari_
2010-08-22, 19:28
Renginys man patiko, geroi vietoj surengtas ir šiaip visko buvo, bent šį kartą buvo didelis ir ryškus ekranas :D
Beje, o ar visi per NJ parodyti AMV bus įdėti į Linkomaniją ar kur kitur, kad būtų galima dar kartą pažiūrėti? :) :cat11:

RaySanXIII
2010-08-22, 20:41
Naisu!! labaaaai patiko ;3 nuostabus cosplay, daug siltu zmoniu, nuostabiu kostiumu, puikus laiko praleidimas ^^ lauksiu sekanciu metu~.

Dreamer
2010-08-22, 20:55
Labai nuostabus renginys. Noresiu pamatyti kitu zmoniu darytas nuotraukas, bei mielai pasidalinciau savomis. Galbut ir filmuotos medziagos atsiras?

Konata
2010-08-22, 21:04
laabai fainas renginys buvo :3
gaila jau pasibaige ._,
laukiu kitu metu ^^
p.s. vaikinai is latvijos kurie cosplay'ino Hetalia (vokietija ir rusija) buvo tiesiog unreal <3
p.p.s.noriu fotkiuu~

Lemon
2010-08-22, 21:12
Na va. Katik po eisenos.
Esu nusikalusi kaip nežinia kas, bet buvo verta. Tikrai nepakartojamas renginys x3
Truksta žodžių.
Tikiuosi, kad kitais metais bus taip pat gerai ar dar geriau x3
AČIŪAČIŪAČIŪ :D

PaperAngel
2010-08-22, 21:19
Gerai jau pasakėt kaip ten fainai ir panašiai,dabar prie reikalo. Rodykit nuotraukas

Gecas
2010-08-22, 21:35
Na va katik grįžau iš NJ. Renginys man patiko, cosplayeriai žymiai įspūdingiau ir originaliau pasirodė negu praeitais metais. Techninių nesklandumu daug nebuvo, buvo šioks toks vėlavimas. Kaina: buvo normali bet manau jog žmonėms kurie cosplayina kaina turėtų būt mažesnė. Nepatiko tik tai kad nebuvo galima įsinešti maisto. Kartais netgi juokinga buvo kai isineši neatidaryta vandens buteli, išeini parūkyt ir taves su tuo pačiu buteliu nebeileidžia. Bet šiaip renginys buvo super:laimingas:

Renata
2010-08-22, 21:36
OMFD O-O that thas so awesome, užsikroviau emociju iki kalėdų ~~~~~ vienžo laaaaaabai smagu buvo, žmonės geri ir mieli, draugiški, labai pradžiugino~
nu tikrai, fotes parodykit, nes su mano raritetu nyuotraukas gausiu tik kai iki foto atelje nusigausiu :] nuostabus renginys, koi šiaip metais tikrai paaugo ;] aše irgi paaugau, jau nebebijau žmonių kaip anksčiau ^^

tsuki_hana
2010-08-22, 21:40
Buvo nerealu!!! http://209.85.48.11/13502/103/emo/th_155.gif Taip smagu kad tik grizus namo prisiminiau kad miegojau valanda. XD Daug tikrai geru cosplay - manau lygis neabejotinai pakilo. Pribarsciau as visus kongresu rumus sidabru nes mano sarvus istiko erozija ir jie is leto pereidinejo i baltaja faze.. XD Dekui KOI uz simpatija!!!! http://209.85.48.11/13502/103/emo/b20.gif Taip pat dekui savo mechanikams - you did great!! ^ ^ Laukiu nesulaukiu nuotrauku ir video!!!

p.s. tai kaip ten del tos VIP vakarienes? http://209.85.48.11/13502/103/emo/th_052_.gif

Horkis
2010-08-22, 21:50
Okei... maniau kad sitas renginys bus nenusisekes... bet as klydau ir dziaqugiuosi i ji nueje,,,.... BUvo Awesome...... atrinksiu neuzilgo fotkes.. is kokio 400 kalno.... XD
Ir aisku sveikinam nugaletoja uz tikrai puiku kostiuma.... jis buvo nerealus
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9263.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9263.jpg)

SataNa
2010-08-22, 22:06
akey, atvariau išvargęs po jubiliejaus ir 2jų valandų miego ir todėl turiu pripažint, kad nowjapan buvo awesome, nes jo dėka visą dieną iki šiolei buvau pakilios nuotaikos ir nenorėjau ne velnio miegot. So, dėkoju organizatoriams už puikią šventę :)

nors kita vertus ir nesirodyčiau ten jei nebūtų pas lufį plati šypsena.

3de4
2010-08-22, 22:11
Buvo nuostabu nuostabiausia =^.^= kaip pirmam lankytam nJ festevalyje tai jauciausi nuostabiai (tik kad tokia griezta kontrole kad net tenka sukciaut), labiausiai nudziugino eisna - Vilnius is musu to nesitikejo xDDDD

Viktoras
2010-08-22, 22:22
YEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

*achem*

Labai geras ir pakankamai gerai suorganizuotas renginys. Bent pusę visų įspūdžių gavau iš visokių apdovanojimų skelbimo ir pan, nes jūs, vedėjai, esat tiesiog nuostabūs. Antra diena buvo įdomesnė už pirmą dėl kostiumų gausos ir įvairovės. ;) O šiaip veiklos pakako ir už tai didelis dėkui. Vieta superinė visomis prasmėmis, tik su karaoke tikrai buvo problemų - turbūt reiktų kitais metais pasirūpinti brangesne/geresne audio technika; kitavertus antra dieną didelių problemų su garsu nesijautė. Buvo kiek juokinga, kai mikrofonai scenoje vis keliavo iš rankų į rankas ir vis kas kelintą kartą jie būdavo išjungti ir reikdavo duoti ženklus, kad juos įjungtu. ;)

p.s. Dėl maisto: na, taip, sutinku, kad reikia žaboti šiukšlinimą ir palaikyti tvarką renginio metu, bet jūs per toli nuėjot - nereikėjo taip persistengti... nebent toks buvo patalpų savininkų reikalavimas - tokiu atveju nieko nepadarysi.

p.s.s. Laukiu nesulaukiu nowJapan 2011!!!!!!!!!!!!! :blob:

vytska
2010-08-22, 22:29
Buvo awesome, nors ėjau neigiamai nusistatęs/prisiskaitęs, kad kiekvienais metais viskas eina blogyn :) Vienas dalykas kas nepatiko, tai, kad eisena vėlavo 1h 15min.. Koks pusvalandis dar nieko, bet, kai virš valandos, tai jau vėlokai gavosi viskas :) Anyways, vertinu labai labai teigiamai viską, lauksiu kitų metų :)

Aminna
2010-08-22, 22:36
Buvo tikrai labai labai faina, pagarba organizatoriams, nes nepaisant visokių vėlavimų tikrai viskas atrodė sklandžiai ir be didesnių trūkumų. Žmonės nuostabūs, eisena turbūt buvo dar linksmesnė už visą cosplay! Ačiū!!!

3de4
2010-08-22, 22:36
YAY youtubei jau yra dedami visu pasirodymai

Reika.Gazerock
2010-08-22, 22:41
Buvo SUGOI!! nuostabus cosplay (bow), pasirodymai, zmogeliukai, contest'ai ir tjp toliau >w< zdziu nerealu, tiek daug ispudziu :DD tik rimtaj galejo neveluot x.x (bow)(party)(bow)(party)(bow)(party)XDD

FrozenNote
2010-08-22, 22:41
Buvo nuostabu :dausuose:
Didelis ačiū organizatoriams. Tikrai pasistengėt ši kartą.
Ir su veikla, ir su laiku, ir net su apsauga jau po eisenos. Na, kiek jos galima buvo.
Kad ir kas mus nukreipė į kitą pusę eiti - ačiū. We got home..alive..vat šitas tai sunervino, kad kažkas kabinėjosi :rukau: Vėliau mačiau policija stovėjo.

But anyway... Pats renginys buvo epic win. Pasiilgsiu tų konsolių..
Kiek sugebėsiu išpešti nuotraukų iš draugų, kurie nekels - sukelsiu aš.
Juk visi norim nuotraukų... x3

Jau pradedu laukti kitų metų~ :geriu:

Scarpo
2010-08-22, 22:57
AHOI :D buvo tikrai neįtikėtinai beprotiskai fantastiska :D csotiumai ohohoho :D pirmų vietų nugaletojai to yra tikrai verti, nu ka laukiam kitu metu, o tuo tarpu galima galvoti kuo rengtis kitais metais :D:D:D

P.S. DIDELIS AČIŪ organizatoriam :)

zhmogeliukas
2010-08-22, 23:11
Na, katik pargrįžau ir aš~~

Buvo super!
Pasikroviau teigiama energija turbūt visiems metams :D

Pailinksminau, išsiklykiau, prisijuokiau, susipažinau su daug linksmų žmonių ir vėl sutikau pažįstamų. Be galo geras jausmas.

Ir svarbiausia yra tai, jog visi buvo draugiški ir gerai nusiteikę :)

Ačiū organizatoriams už viską. Beje, ta idėja su pasirodymų sumaišymu buvo puiki. Nebuvo nuobodu žiūrėti, nes ne tas per tą patį buvo.

Dėl dalyvių - Nors pati cosplayinau 9(ukaitau tai tik pusę laikoXD), bet daug įdomiau buvo žiūrėti į kitus. Mačiau tikrai daug gražių kostiumų ir pasirodymų.
Ką čia dabar pagirus....
Na va, galėčiau pasakyt, kad patiko čia jau minėti mūsų svečiai Hetalia. Užkrėtė mane Džiro ir Dero tai klykavom. Tikrai šaunūs,bet manau daug kam patiko.
Taip pat nugalėtojos kostiumas *.* Vargšelė, tokis karštis v.v"
Taip pat labai gražūs buvo kitų žaidimų personažai. Įsiminė Cloud(sorry,kad tave kankinom net po renginio iki pat bėgimo autobusanXD) ir mergina šilkine suknele. Deja nepamenu, kas ji tokia, bet kostiumas įspūdingas. Respect.
Ir kas be ko - "broliukai" iš Devil may cry. Jūsų šokis būvo fun :sup:
Bet labiausiai patiko JinHwa. Girdėjau apie šias merginas iš pažįstamų dar prieš renginį, tačiau nesitikėjqau tokio puikaus pasirodymo. - eina gyditis balso stygų- B2ST buvo geras pasirinkimas. Užvedė ir daina ir jūsų šokis. Iki šiol Shock galvoj skamba :D Na tikrai matosi įdėta daug darbo ir verta pirmos vietos~
Ir thanks dėdei Sparrow už kantrybę ir foto~~Ir puikią vaidybą^^

Žodžiu dabar viskas galvoj painiojasi ir buvo dar daugiau patikusių personažų,kur ten prisiminsi. Bet pasirodymai buvo šaunūs. Manau repeticija taip pat padėjo.

Žmonės,tobulėjam su kiekvienais metais~~

P.S. Labai faina, jog žmonės esat draugiški. Jei skaitys mano litanijas tie, kas važiavo 26 autobusu iki jeruzalės, tai ačiū jums, kad priėmėt į savo kompaniją. Pasijaučiau esanti tarp senų gerų draugų *.* Tikrai labai malonu, kai su visais galima šiltai ir draugiškai pabendrauti.

Ech, nepamiršiu šio con ilgai. Tiek gerų emocijų per kelias dienas :kawaii:

~nyuu
2010-08-22, 23:13
didelis ačiū organizatoriam, tikrai labai patiko~
buvo labai linksma, eisena ypatingai, jaučiu rytoj nebeprakalbėsiu xD so many awesum ppl in one place.
nors ir buvo tų nesklandumų, vistiek it was so much fun, gotta go there next year.
and JinHwa was so effin osum. tikrai nesitikėjau kažką panašaus pamatyt, nesveikai sužavėjo.
p.s. nugalėtoja tikrai buvo to verta, kostiumas buvo fantastiškas, įsivaizduoju kaip su tuo kailiu buvo karšta..
p.p.s. laukiam video iš to vaikinuko, kuris per eiseną su katino ausytėm su kamera bėgiojo.

Nimh1
2010-08-22, 23:15
Nekantraujantiems :p http://img717.imageshack.us/img717/9756/dsc0104r.th.jpg (http://img717.imageshack.us/i/dsc0104r.jpg/)
Bendra nuotrauka (((:

Mao
2010-08-22, 23:19
yo dawgs.

Kągi, viskas buvo palyginus awesome, neskaitant trumpų laiko tarpų kai nebuvo ką veikt ir tekdavo sėdėt rūbinėj ir malt šūdą (nors tiesą pasakius net tas buvo awesome). Ketvirtadienio/penktadienio neatsimenu dėl tam tikrų priežasčių, so.. Šeštadienis buvo nice, nes buvo daug ką veikt ir pamatyt, su daug nerealių žmonių susipažinau ir apskritai, visi savi, su visais sutari, net nepažįstamais, kas man nesveikai patiko. Friggin' šilta atmosfera ir neskaitant narutardų ir kelių particular cosplayų matosi, kad buvo žymiai daugiau pasistengta nei ankstesniuose renginiuose. Menkos techninės problemos nuotaikos ir mano nuomonės nesugadino nei kiek. Ir Soul Calibur II yra fakken awesome.
Sekmadienį pradėjau kiek neišsimiegojęs tai iš pradžių kiek nuobodu buvo tiesiog klaidžiot visur (jei kas pamena du trenktus kavenskus pastoviai dainuojančius Let's Fighting Love ar Show Me Your Genitals, tai va viso to nuobodulio rezultatas ;D), bet prasidėjus patiems prisistatymams nuobodulys praėjo. Susipažinom su dar daugiau random awesome people, pamatėm gan epic cosplays ir fun pasirodymų (na, žinoma, trūkumų taip pat kiek buvo, bet tingiu aš juos dabar prisimint). Manau laimėjo žmogus labiausiai nusipelnęs pergalės, so I have no complaints with that too.

P.S. Dėkui keliem žmonėm už aprūpintą nakvynę ir visiem jum (išskyrus hobbitą) už gerai praleistą laiką ;D

Drakashka
2010-08-22, 23:20
Ahhh, nu negaliu.... Nerealu žiauriai (damn, mūsų kalboj per mažai žodžių tokiam nerealumui išreikšti)...
Ech, tik kad pusės kažkur antros dalies cosplay nemačiau, and that makes me feel sad....:cat2:
Kostiumai nerealus šiais metais, fotiko nžn kiek, gal geras 4 poras batarkiu iškroviau, dvi pilnos kortos, ir tai ne visus įamžinau... :cat19:
Apie eiseną išvis be žodžiu, balsą prarėkiau išvis ('kroksai, kroksai' xDD) Bet įsivaizduoju žmonėm senamiestį kaip jėga turėjo būt, pati norėčiau pakliūt taip kur nors :DD
Free hugs rulez, nyaaa~!!!:cat20:
P.S. sveikinimai MILŽINIŠKI visiem visiem nugalėtojam, visi (in my oppinion) verti buvo. Congrats!!!!!
P.P.S. Sklido gandas, kad skrido gandras, kad žodžiu mane papracino 'atliekančia vergo vaidmenį' (tik kad ne palmės lapas ten buvo, o big big vėduoklė xDD) tai vat, tai paparaciui būč labai labai dėkinga už ta foto xDD

Tai tiek nuo mano pusės, kai išsimiegosiu, gal papildysiu ką nors xDD

Horkis
2010-08-22, 23:24
Foto Foto FOTO>...///. nepeikit uz kokybe nes daugkur bandziau fotkint be blico nes tas padaro vaiza kazkaip negyva....
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF8983.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF8983.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF8984.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF8984.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF8984.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF8984.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF8987.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF8987.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF8992.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF8992.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF8994.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF8994.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF8995.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF8995.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF8997.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF8997.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF8998.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF8998.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9010.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9010.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9012.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9012.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9058.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9058.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9067.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9067.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9078.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9078.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9082.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9082.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9087.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9087.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9092.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9092.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9097.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9097.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9100.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9100.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9106.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9106.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9111.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9111.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9117.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9117.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9118.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9118.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9123.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9123.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9124.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9124.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9127.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9127.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9127.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9127.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9131.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9131.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9135.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9135.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9137.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9137.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9138.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9138.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9139.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9139.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9140.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9140.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9141.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9141.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9143.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9143.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9144.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9144.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9145.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9145.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9149.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9149.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9150.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9150.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9153.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9153.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9155.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9155.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9158.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9158.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9160.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9160.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9165.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9165.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9167.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9167.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9168.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9168.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9170.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9170.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9172.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9172.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9177.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9177.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9180.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9180.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9184.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9184.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9185.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9185.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9192.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9192.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9194.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9194.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9196.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9196.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9200.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9200.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9202.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9202.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9204.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9204.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9206.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9206.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9211.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9211.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9212.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9212.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9213.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9213.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9243.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9243.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9256.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9256.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9258.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9258.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9263-1.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9263-1.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9267.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9267.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9273.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9273.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9274.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9274.jpg)
http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9279.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9279.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9280.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9280.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9285.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9285.jpg)http://i385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/th_DSCF9287.jpg (http://s385.photobucket.com/albums/oo298/Horkis/?action=view&current=DSCF9287.jpg)

Takahashi
2010-08-22, 23:31
nyuu, pasisakysiu kaip žmogus,nebuvęs renginyje,bet matęs tą reginį senamiesčio gatvėse :D Omg cosplayeriai!!! Jūs belekaip pakėlėt nuotaiką ! ačiūū ! Visai linksma buvo su jumis,kad ir nedaug prasieit:}}}

Satomi
2010-08-22, 23:35
Yay!!! ^___^ Perfect! Buvo nuostabu, ipac antra diena ^^ Visi zmones tokie mieli, draugiski ^_^ O ta eisena tai isvis xDD ipac idomu buvo ziuret i zmoniu reakcija, kokiu tik ten ne buvo xD
O stai kol kas keletos nuotraukos nuo manes ^^
http://s004.radikal.ru/i208/1008/72/d834cc51ff73.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s61.radikal.ru/i171/1008/cf/4e2d76c6919c.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s002.radikal.ru/i198/1008/9f/b4f5043a614e.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s001.radikal.ru/i194/1008/39/b073a3fd6efb.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s41.radikal.ru/i094/1008/c5/3267f7d57204.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s003.radikal.ru/i202/1008/e5/c82a3ae34585.jpg (http://www.radikal.ru)
http://s47.radikal.ru/i116/1008/98/bda28219a221.jpg (http://www.radikal.ru)
Veliau kitas idesiu ^^ Didelis ACIU organizatoriams!!! ^__^

Djfragas
2010-08-22, 23:37
nedalyvavau pačiam CP ,bet eitynėse ,tai taip pagerino nuotaiką :D ypač tas kačius ,kur prieky visad ėjo su saldainiu :D Mane tai atgaivino :D žodžiu kitąmet gal gausis ir visas keturias dienas būt :D

Haruko
2010-08-22, 23:38
WOOOHOOO!!! Tai buvo cool, nice, interesting, awesome!!! Na net nežinau dar kaip išreikšti emocijas žodžiais! Pirmą kartą buvau tokiame renginyje ir kai viskas pasibaigė nuliūdau, bet LABAI LABAI LAUKSIU KITŲŲŲ METŲŲŲ!!!Sveikinu visus nugalėtojus, jie tikrai to nusipelnė! ^___^
Labai dėkoju organizatoriams ir ambasadai už PATĮ GERIAUSIA FESTIVALĮ!!!

Yumenator
2010-08-22, 23:39
Nu ka, gryzom visi patenkinti ir linksmi. Pasirodymai - NEREALUS , (GO HETALIA~)
Labai aciu visiem ~ Renginys nuostabus.
Ypac patiko tas kaciukas ,kuris voge ginklus~

Laukiu nowJapan'11~~

P.S Nuotraukas veliau idesiu

Kamiko.
2010-08-22, 23:45
This was so awesome~
Didelės cosplay patirties neturiu, buvau tik antram, o tada, kai vyko trečias, kaip tyčia susirgau (ir nuėjo šuniui ant uodegos visas mano kostiumas), tai palygint kaip ir negaliu. Bet anyway, matosi, kad organizatoriai stengėsi ^^
Kaip ir tikėjaus, mane pagavo žvėriškas noras prisipirkti anime figūrėlių (kažkas nupirko mano nusižiūrėtą Grell'ą kol aš buvau tualete).
Dalyvavau beveik visuose piešimo konkursuose, bet man tikrai nesisekė.
Būčiau dalyvavus ir pasirodymuose, bet per vėlai sužinojau apie nowJapan, todėl ėjau neužsiregistravus. Bet tiems, kurie parengė pasirodymus - great job :D Ir laimėtojai buvo verti savo titulų.

P.S. Savanoriai buvo geri ir šnekūs XD (tesiu pažadą)
P.P.S. Kai pirmą kartą pamačiau tą, kuris cosplayina Excalibur, išsigandau. O po to balsavau už jį. XD
P.P.P.S. Kitais metais irgi būtinai dalyvausiu~

Domas
2010-08-22, 23:56
buvo smagu, dekuj uz rengini ;] Bet kodel maistas, atsukti buteliukai bei didesni nei 0.5l buteliai yra blogai, as nesupratau :}

Squalleh
2010-08-23, 00:20
Ok. apie viska paeiliai ir trumpai kol kas.

Kur renginys gavo pliusu, tai kitur gavo DIDELIU minusu. pabraukiu DIDELIU.
visu pirma: ziuri/teisejai. aisku Higan atstova buvo labai malonu matyti, bet kiti... kazkaip nusivyliau. bet tiek to. tradiciskai pradesiu nuo pliusu.
+ maziausias velojimas is organizatoriu puses. 30 minuciu tai tikrai mazai palyginus su kitais kartais, tad labai dziaugiuosi kad daugmaz viskas beveik atitiko nurodytu programoje laiku.
+ organizacija. PA-GA-LIAU. srsly, pagaliau KOI priejo prie sito dalyko kaip niekad rimtai. repeticija, technical staff, vieta ir t.t. buvo labai gerai parinkta. labai supratingi zmones sedejo sikart prie technikos su kuriais buvo labai lengvai kontaktuoti. thnx.
+ temperatura renginio vietoje. labai svarbus aspektas, ypac man. netgi su savo 1,5 metru bandura ant galvos nesijauciau taip karstai kaip namie.

apimant, pliusu daugiau negu minusu. minusu irgi beveik nera, yra nesusipratimai. pradedam.

- teisejai. srsly. teisejai kurie negali pasakyti garsiai aiskiai kodel, kaip ir uz ka jie padare ta ar ana sprendima tiesiog suck. teiginiai kad "man taip patiko\nepatiko" yra ziurovu teiginiai, o ne teiseju. taip ir negavau aiskaus atsakymo is Wizard'o del jo sprendimo amv konkurse.
- nominaciju apkirpimas. pirma diena buvo atkarpytos visos trecios vietos visose nominacijose. ko taip? suprasciau jei ant triju vietu jus butu gave 2 darbus, tai viskas aisku. nenoriu knist visus su savo amv ego, bet kur dingo 3-ia vieta? ne nu rimtai, is 16 darbu negalima buvo atrinkti trecia gera klipa? ten buvo galima atrinkt visa penketuka geru darbu, butu tik noras.
- prizai. nenoriu pasirodyti tokiu bjauriu zmogumi, bet kadangi dar esu siandienos Excalibur, tai mano darbas visus mindfuck'int. as suprantu kad festivalio biudzetas dar nera toks didelis, ir kompensuojamas ivairovemis konkursais, bet nu rimtai. jeigu pirmos vietos cosplayer gauna XBOX360, manau galima kitiems pirmu vietu atstovams padovanoti bent kokia nors figurele, bet gera is japonijos. kaip khm-khm AZAR'e khm-khm. nes pavyzdziui ka zmogus darys su kendo kuponu, kuris veikia tik vilniuje, jeigu jis pats is kito salies galo? taipogi baeris su manga. IMHO jei dovanoti manga, tai dovanoti full set, o ne vienam 3-ia dali, kitam 24-ta.
- rezultatai. put me in a dress and call me Sally, bet nu niekaip negaliu suprast pagal kokias kriterijas ziuri rinko nugaletojus? Taigi:
*Best non-JP character - approved.
*Best child cosplay - approved, nors Soul'o kostiumas buvo geresnis.
*Best game - denied. Pyramid Head ISVIS nebuvo trejetuke. Laimejo Amaterasu. srsly, ziuri nezaide Silent Hill? nemate filmo? Nors jei jis ir nelaimetu, bet jis TUREJO, tiesiog TUREJO buti bent paminetas trejetuke.
*Koi simpatija - negaliu nieko pasakyt, nes cia vienintele nominacija kur skonio reikalas prevails. P.S. vel Amaterasu.
*Solo defile - as. negaliu pasakyt kad mano buvo geriausias, tiesiog veikejas buvo populiarus. .yu-yu galejo BENT buti trejetuke. del kostiumo, geles ir pasirodymo. o ar visi Code GayAss'e atsimena tik Lelouch'a? >.> beje, kas uzeme antra vieta?
*Cosband - Hetalia. approved.
*Best dance - approved.
*Best show - approved. bet galejo sutrumpint. nes link galo jau miegojau.
*na ir galiausiai Best of the best. dalyvis beveik uzeme 3 nominacijas. nieko nesakysiu, bet keista. po to kai KOI simpatijos rezultatai buvo paviesenti ir kai iskart paskelbe BOB, tai minumum buvo not right. kostiumas buvo geras, nesigyncysiu, bet nu rimtai netikiu kad per menesi buvo padaryta tik kauke. jei ji buvo pirkta ir atsiusta i lietuva per ta laika - patikeciau, nes mes mano skrybele ir galva irgi menesi darem dviese. leisiu sau teigti jog craft skills nebuvo zemaus lygio. difference anyone?

Verdict. zodziu nesu tokioj pozicijoj kad kazka irodyneciau teisejams, organizatoriams ar dar kam nors, bet tiesiog manau kad teisti reikia zmogiskai, atsizvelgiant i kostiuma, vaidinima ir kitus aspektus negu i personalini skoni ir poziuri. tai ta riba kur teisejas pavirsta i ziurova. apimant visa rengini, gavosi DAUG geriau negu praeita karta, uz tai KOI Team didelis ACIU.

P.S. dabar rasau is Hostel'io tad nelabai turiu galimybes perskaityti visu ispudzius. todel kai grisiu rytoj, perskaitysiu viska ir dar ka nors pridesiu.
P.P.S butu puiku jei surinkciau bent 80% fotkiu su Excalibur'u.
P.P.P.S goodnight.

Derogatory`
2010-08-23, 00:24
Taip, senai Dero čia besireiškė, bet manau, kad vėl pradės!
Pirmiausiai apie pirmą dieną. Taip, mes artistai, piešėjai, smagiai leidome laiką, piešdami, kurdami, bendraudami, pakankamai dėmesio sulaukdami iš lankytojų ir tai buvo fun!
Ramesnė diena, kalbant apie įvykius, tačiau darbingesnė mums.
Aišku, antrąją dieną prasidėjo visi smagumai ir tik šiek tiek piešimo. Oh well, mes irgi norėjome (ir tai darėme) pasigrožėti kostiumais bei pabendrauti. Taip pat, tuos šauniuosius pasirodymus pamatyti.
Ką galiu sakyti. Pastebėjome, kad šį kartą dominavo ne kiekis, o KOKYBĖ. Ir tas labai pagirtina!
Mano asmeniniai favoritai, aišku, akivaizdūs: VOKIETIJA, Rusija, mūsų šaunioji Vilkė x3, Excalibur, Line age dark elfė, šaunieji braliukai latviai - Dante ir Nero.
Viskas buvo taip smagu, kad net sunku dabar rišliai kalbėti. xD

Taigis, vienintėlis minusas - tvankumas nublanko prieš visą tą patirtą awesomeness!

*happy dance*

Amaya
2010-08-23, 00:43
Nya, it was really fun =^_^= All the ppl were really nice, place for the CP was awesome, so... We have some good quality photos now ^^
http://s45.radikal.ru/i110/1008/e5/68419af5af5at.jpg (http://radikal.ru/F/s45.radikal.ru/i110/1008/e5/68419af5af5a.jpg.html) http://s41.radikal.ru/i092/1008/5c/a06fa1d9a38ct.jpg (http://radikal.ru/F/s41.radikal.ru/i092/1008/5c/a06fa1d9a38c.jpg.html) http://s53.radikal.ru/i141/1008/02/fd4aea43fde8t.jpg (http://radikal.ru/F/s53.radikal.ru/i141/1008/02/fd4aea43fde8.jpg.html) http://s40.radikal.ru/i087/1008/08/46bb3f1d9dc2t.jpg (http://radikal.ru/F/s40.radikal.ru/i087/1008/08/46bb3f1d9dc2.jpg.html) http://s59.radikal.ru/i163/1008/f8/88a4b39e0ec3t.jpg (http://radikal.ru/F/s59.radikal.ru/i163/1008/f8/88a4b39e0ec3.jpg.html) http://s006.radikal.ru/i213/1008/02/65ec889498dct.jpg (http://radikal.ru/F/s006.radikal.ru/i213/1008/02/65ec889498dc.jpg.html) http://s58.radikal.ru/i159/1008/95/05e96d53b18ft.jpg (http://radikal.ru/F/s58.radikal.ru/i159/1008/95/05e96d53b18f.jpg.html) http://s41.radikal.ru/i092/1008/e0/8db1ff4390fbt.jpg (http://radikal.ru/F/s41.radikal.ru/i092/1008/e0/8db1ff4390fb.jpg.html) http://s003.radikal.ru/i204/1008/0b/e428fc7e5d25t.jpg (http://radikal.ru/F/s003.radikal.ru/i204/1008/0b/e428fc7e5d25.jpg.html) http://s61.radikal.ru/i172/1008/99/6b0ea245f1ebt.jpg (http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i172/1008/99/6b0ea245f1eb.jpg.html) http://s42.radikal.ru/i098/1008/31/ab3be916c241t.jpg (http://radikal.ru/F/s42.radikal.ru/i098/1008/31/ab3be916c241.jpg.html) http://s57.radikal.ru/i156/1008/ef/1ab843ddf4cct.jpg (http://radikal.ru/F/s57.radikal.ru/i156/1008/ef/1ab843ddf4cc.jpg.html) http://s46.radikal.ru/i113/1008/fd/0240853b1608t.jpg (http://radikal.ru/F/s46.radikal.ru/i113/1008/fd/0240853b1608.jpg.html) http://s48.radikal.ru/i120/1008/7a/d8a5ed0e6992t.jpg (http://radikal.ru/F/s48.radikal.ru/i120/1008/7a/d8a5ed0e6992.jpg.html) http://s54.radikal.ru/i143/1008/c2/a76aa3aa4c03t.jpg (http://radikal.ru/F/s54.radikal.ru/i143/1008/c2/a76aa3aa4c03.jpg.html) http://s58.radikal.ru/i162/1008/51/421d5596f39dt.jpg (http://radikal.ru/F/s58.radikal.ru/i162/1008/51/421d5596f39d.jpg.html) http://s43.radikal.ru/i102/1008/dd/268277c8ea53t.jpg (http://radikal.ru/F/s43.radikal.ru/i102/1008/dd/268277c8ea53.jpg.html) http://s001.radikal.ru/i196/1008/43/1d61d270190ft.jpg (http://radikal.ru/F/s001.radikal.ru/i196/1008/43/1d61d270190f.jpg.html) http://s004.radikal.ru/i208/1008/4b/dcaee3707175t.jpg (http://radikal.ru/F/s004.radikal.ru/i208/1008/4b/dcaee3707175.jpg.html) http://s43.radikal.ru/i102/1008/a3/d07561e26a25t.jpg (http://radikal.ru/F/s43.radikal.ru/i102/1008/a3/d07561e26a25.jpg.html) http://i060.radikal.ru/1008/e4/008392049358t.jpg (http://radikal.ru/F/i060.radikal.ru/1008/e4/008392049358.jpg.html) http://s45.radikal.ru/i110/1008/e8/8bab6f00bfe9t.jpg (http://radikal.ru/F/s45.radikal.ru/i110/1008/e8/8bab6f00bfe9.jpg.html) http://s07.radikal.ru/i180/1008/65/9bd94a0defbct.jpg (http://radikal.ru/F/s07.radikal.ru/i180/1008/65/9bd94a0defbc.jpg.html) http://i060.radikal.ru/1008/fd/0c1e467e3d00t.jpg (http://radikal.ru/F/i060.radikal.ru/1008/fd/0c1e467e3d00.jpg.html) http://i076.radikal.ru/1008/f1/fe3d8ea221d6t.jpg (http://radikal.ru/F/i076.radikal.ru/1008/f1/fe3d8ea221d6.jpg.html) http://s13.radikal.ru/i186/1008/6d/df50dd175359t.jpg (http://radikal.ru/F/s13.radikal.ru/i186/1008/6d/df50dd175359.jpg.html) http://s61.radikal.ru/i173/1008/38/f01d9a964642t.jpg (http://radikal.ru/F/s61.radikal.ru/i173/1008/38/f01d9a964642.jpg.html) http://i062.radikal.ru/1008/11/e94d5bebbf83t.jpg (http://radikal.ru/F/i062.radikal.ru/1008/11/e94d5bebbf83.jpg.html)
:laimingas::laimingas::laimingas:

Hitogoroshi
2010-08-23, 01:09
Buvau pirma kartą, labai patiko :) Ačiu visiems už 2 idomias dienas.

Heccu
2010-08-23, 02:54
So, we’re home.
It was a hard day, but we loved it! The fest was great.
1. Guys, your cosplays are just great!
2. The final skit (with pokemon, I WAS SUPER NICE!)
3. Lithuanians are so friendly :3
4. DEAR ORGANIZATORS, thank you that you told us what to do, and where to go. (super big hug from all Latvian cosplayers)
5. The best dance was very dynamic and energetic, but many of us had dejavu when we saw it *_* (we had a dance, which liked like the one we saw on the fest, but we had 5 boys. Link- http://www.youtube.com/watch?v=vMPBj_0KiFk&feature=player_embedded), and an other Korean dance- http://www.youtube.com/watch?v=LyWl979NJco
Hetalia dance - http://www.youtube.com/watch?v=1cK-PL_PqHQ&
(delifle, skits(in Russian), dances from the last fest http://cosplay.lv/viewtopic.php?f=6&t=43)
6. We have only AnimeFests and CosplayCons, but we never had something like this (we don’t have anything what is not related to anime on such fests (kendo e.t.c)

In the end, we would like to say THANK YOU, ACHU, DANKE, СПАСИБО, PALDIES for this fest!

kaguya
2010-08-23, 08:53
na ką gi, patiko man nerealiai, nuotraukas įdėsiu jei spėsiu dabar, jei ne, rytoj ryte, turiu ir porą video trumpų :) savo numylėtinio grell'io iš kuroshitsuji taip ir nepagavau, bet ačiū AMAYAI už nuotraukas :D:D:D
būtinai kitais metais cosplayinsiu :)

neko_pari
2010-08-23, 09:33
Sveiki pragrize namo ar dar ne pargrize (mano atveju). Turejom dvi super intensyvias dienas :cat1: truputis atsiliepimu apie jas is mano puses:
Sestadienis:
Buvo smagu, kad niekas beveik nevelavo, bet nesmagu tasytis visa savo manta, kadangi rubines buvo apsitarnauk pats. Labai patiko Bon Odori dance, ponia ambasadore pasirode tokia miela ir gracinga sokdama ji. Wishmasterio mini konkurseliai tikrai fainus (uzjauciu, kad ir ko astraus buvo prideta i ryzius) :cat7: Tada AMV man asmeniskai pasirode - WTH :negirdziu: Pirmas man tikrai patiko (CMV), toliau prasidejo skardos pjovimas, kuris spenge ausyse dar isejus is sales. Ar butina isnaudoti visa garso stipruma? Cmon arba as pasenus arba kazkas nelabai mokejo paleisti garso taip, kad muzika neperrektu visko, kartu ir veliau pasirodziusius karaoke atlikejus, kurie tikrai stengesi, kad juos isgirstu. Sorry garso zmones, bet cia riedulys i jusu darza :cat19: Kadangi skardos pjovimas man uzgule ausis, tai diena baigesi vos keliais AMV pasirodymais antojoje dalyje.

Sekmadienis:
I repeticija atkeliavau, kiek veluodama, del to dziaugiuosi, nes kas per cosplayeriu repeticija repetavo visa valanda - Kendo ar pan. Kam buvo skirta repeticija? Cosplayeriai atsikele, neissimiegojo, kad ateitu 8, o repeticija realiai prasidejo 9. kitiem isviso neteko repetuoti... Repeticija tikrai didelis pasiekimas, nes galima buvo pasiderinti viska, nors man realiai patiko tiesiog baltas (gelsvas) apsvietimas per pasirodymus, nes tada gali realiai ivertinti - kostiuma, vaidyba panasuma. Bet to pajuodusio zmogaus is game pasirodymas (sorry tikrai nepamenu kaip vadinosi veikejas) sokis tamsoje ir zybsint ekranui tikrai priverte sulaikyti kvepavima. Man kaip tiek cosplayeriui tiek ziurovui, teko du kart stebeti tuos pacius pasirodymus per kelias valandas :cat12: Kai kurie pasirodymai tikrai buvo tokie, kuriuos norejosi pamatyti dar karta ir dar karta. Vaidinimai buvo super isskyrus, ta toki ilga ilga, kur po kokiu 5min nebesinorejo ziureti i beprasmiskai besisokancius cosplayerius, kuriu pasirodymas buvo pypinams del necenzuriniu issireiskimu (tikrai nepagavau kampo ir pacios vaidinimo idejos). Cmon kas juos leido is scena? :cat15: Daupe pasirodymas buvo SUPER, bet... as maciau sita - http://www.youtube.com/watch?v=vAr7k6Uyk44 Taigi pati vaidinimo ideja, nebuvo itin orginali.

Keletas mano pastabu:
1. repeticija galima surengti is vakaro, nes dauguma cosplayeriu vistiek atsigrudo i rengini dviem dienom.
2. kodel nebuvo kur pasideti daiktu? Savitarnos rubines? WTH Tasiausi tikrai daug daiktu, kurie ne kazin ka turejo bendro su mano kostiumu.
3. skirstyti cosplayerius ir ne cosplayerius OK, bet ar butina pasiusti lauk, ta zmogu, kuris turejo priziureti, kad mano plaukai ir make up stovetu vietoj pries iseinant ant scenos, plius moralinis palaikymas, nors aplink mane buvo dar laisvos vietos, kad ir 8 zmonem? Kazkokio veidrodzio nemaciau, kuriame galeciau visa tai pasitaisyti pries iseinant i scena. Tada turejau dar gera pusvalandi klaidzioti, kad susirasciau minioje, nes yey as likau be rysio priemoniu. Taigi aciu zmogau, kuris pasiuntei mano best frienda lauk :piktas:

Repeticija vargino, ir geroji energija apleido dienai ipusejus - zodziu pavargau ir smilintis ne itin norejau, todel uzjauciu visus, kurie su manim fotkinosi :cat9:

Renginys vistik buvo SUPER, ir kas kasmet geresnis - saunuoliai organizatoriai :sup: :cat5:

Egura
2010-08-23, 09:43
Puikus renginys, dėkoju KOI :) Renginys iš tiesų kokybiškai pagerėjo, ir aš jokių priekaištų kaip ir neturiu. Puiki vieta, nuostabūs kostiumai, kokybe priartėjantys tarptautiniams Kon'ams. Tikras džiaugsmas akims.

Labiausiai patiko turbūt kaip ir daugeliui merginų Russia-san ir Germany-san, your guys were awesome :sup:
Mane taipogi itin sužavėjo Jack Sparrow, tobulas įsijautimas į personažą viso renginio metu, turbūt tokios geros vaidybos aš iki šiol nesu mačius, respect.

Gaila, kad tarp nugalėtojų nebuvo Piramide heado, Giedriaus kostiumai visad įspūdingi.
Sveikinu nugalėtoją, ji tikrai verta pirmos vietos. Šiaip man fiziškai neįsivaizduojama kaip tokį kostiumą galima pagaminti ir dar per mėnesį. Aš elementariausią savo maikę-suknelę rankom kelias savaites siuvau O_O
Itin džiugu buvo pamatyti personažus iš manhwos Bride of the water God ir šiaip džiugu, kad cosplayinimui pasirenkami įvairesni personažai.

Dar kartą ačiū KOI ir visiems dalyviams už puikų reginį :)

fasian
2010-08-23, 10:01
ok buvau sestadieni -sekmadieni tikrai nenusivyliau keli pastebejimai/mintys:
apie konsoles suzinojau tik kaip jau dalino prizus uz konsoliu turnyra :D anyway visvien nemoku gerai zaist :S
Del to maisto : wtf negalejot is anksto pasakyt ? teko iseiti is eiles priekio o kaip atejo buvo like tik patys brangiausi bilietai :D
cosplay buvo zymiai geresnes kokybes turejau daug favoritu bet sirgau uz ta vilke kuri ir laimejo
Kodel piramid head negavo jokio apdovanojimo? ar praleidau kazka as?
Sokio nominacijoje broliai latviai uzeme tik 3 vieta :( o pirma vieta uzeme kazkokia j-pop grupe or smtg kurios pasirodybe buvo beveik 0 sinchrono?del sito tai nusivyliau ;/
Jack Sparrow - pagarba
buvo keli minusai bet renginys ypac nusiseke :) visa energija isnaudojau per dvi dienas :D gerai kad neileido i kino nakty nes buciau sekmadienio neistveres :D didelis pliusas koi uz si rengini ;)
is amv konkurso labai 2 darbai patiko laukiam kada amv bus ikelti i lm /torrent
p.s. Eisena. '' Jo balsas ftw'' - thanks :laimingas:
p.s.s. jei ka dar prisiminsiu editinsiu :D

Dreamer
2010-08-23, 10:21
Is tiesu tai su tom repeticijom keistai buvo, pagal mane. Gerai kad nedare vakare, nes vakare nemazai zmoniu bego filmu ziuret per nakti. Bet taip naksti repeticija daryti irgi negerai. Po visu filmu eidamas i stotele (apie 7:30) vos pramerkdamas akis, jau maciau grupele cosplay'eriu keliaujanciu repetuot. Dziaugiuosi kad pats nieko necosplay'inau, buciau nieko nespejes.

Be to, labai mazai muzikantu pasirode, reikes kitiem metam kanors paruosti.

Cheshiro
2010-08-23, 10:29
Diena buvo puiki, bet vakaras... :cat23: Ateje i rengini, iskart nuejom i informacija registruotis Kino nakciai. Labai graziai uzrase mus ant lapelio ir ikiso ji matyt bala zino kur. Vaiksciojom po miesta, laukem Kino nakties, o ateje suzinojom, jog musu nera pakviestuju sarase. Be musu tokioj situacijoj atsidure dar maziausiai 4 zmones. Nelabai grazu, sakyciau. Jauciu viena informacijoj uzrase ant vieno lapo, o kita paskui pradejo rasyt ant kito, o apie pirma uzmirso kazkaip. Noretusi kad toks dalykas butu labiau organizuotas ( Nes labai sugadino visa nuotaika :cat2: Bet cia jau manau ne paciu organizatoriu, o tu neatsakingu merginu informacijoje kalte :rant:

Mano kalte. Tikrai labai atsiprasau. Tiesiog del gan intensyvaus darbo ir nedaziurejimo netycia neissaugojau saraso dalies. Stengiausi poto sugaudyt zmones kad uzsiregistruotu dar karta bet matyt kazka praleidau. Tikrai labai atsiprasau tu zmoniu.

Integra
2010-08-23, 10:37
Sokio nominacijoje broliai latviai uzeme tik 3 vieta :( o pirma vieta uzeme kazkokia j-pop grupe or smtg kurios pasirodybe buvo beveik 0 sinchrono?del sito tai nusivyliau ;/

Ne j-pop, o k-pop. Ko norėt tokiam renginį kaip cosplay, tobulo sinchrono kurio net kartais profesonalūs šokėjai nepadaro. Ir tuo labiau kai pirma kart gyvenime šoki tikrai nemanau, kad galima per tiek mažai laiko bent puse to ką mes parodėm išmokti tobulai. Mes atėjom pašokom patikom, ir laimėjom.<3 Jei broliai latviai būtu ėje i vaidinimo konkursa tikrai 1 vietą būtu laimėje.

Bėje labai ačiū tiem žmonėm kurie mus palaikė. Gyvenime taip gerai nesijaučiau ant scenos kaip per šį pasirodymą. Minia tiesiog buvo įsiaudrinus <3

Integra
2010-08-23, 10:49
Turiu viena prašymą organizatoriems. Gal galėtumėt įdėti komisijos balų rezultatus už visus pasirodymus.?;]

Nuney
2010-08-23, 10:56
Festivalis labai patiko^_^ Norisi pasakyti dideli ačiū organizaoriams, tikrai buvo labai faina, be to viskas buvo beveik laiku, that's a big progress))
Kaip ir praeitą kartą, latviai labai gerai pasirodė, bet ir be jų buvo daug tikrai geru cospleerių, be to visi buvo labai draugiški^_^
Žodžiu labai nuostabiai praleidau laiką, lauksių kitų metų))

Caffeine
2010-08-23, 10:59
Dėkui organizatoriams! :3 Nerealiai praleidau laiką, nors net necosplayinau.:kawaii:

arna
2010-08-23, 11:03
Pliusai:
Pirmiausia Didelis Ačiū organizatoriams už sugalvotą, suorganizuotą ir realizuotą šventę visiems tiems, kas domisi anime pasauliu.
Kongresų Rūmų erdvės buvo tikrai gerai parinktos tokiam kiekiui dalyvių ir žiūrovų. Bent jau pagrindinė salė kur vyko visas veiksmas. Ir svarbiausia visai šalia miesto centro.
Jautėsi šioks toks solidumas visos šios šventės.

Manga drawing style:
Patiko piešėjai-lietuviškieji mangakos. Nesitikėjau išvysti tokio aukšto profesionalumo iš tokių jaunų žmonių piešiančių pieštuku. Būtent “gyvas” piešimas vertas didelių pagyrų visoms toms merginoms – džiro sesė, Derogatory, Yurla, ERO-T, Milk-assasin, Jogarasu, Schwarz gold, Dark Tarou, kurios sėdėjo už to vieno ilgo stalo. Gražūs jūsų darbų portfolio. Sveikinu.

Cosplay:
Puikus “balto vilko” kostiumas – tokio gražaus “gyvo” personažo įsikūnijimo nesitikėjau čia, Lietuvoje, išvysti. Labai labai gražus šis kostiumas. Gaila tik, kad kiek silpnas šio personažo pasirodymas ant scenos buvo, bet tas “baltas vilkas” buvo pats gražiausias sutvėrimas iš visų ten buvusiųjų personažų.
Be galo mielos, tiesiog super kawaii man pasirodė dvi mergaitės: viena visa juodu aptemtu triko ir kita – (berods) ružava suknele ir lygiai tokiu pačiu peruku. Ji man pasirodė be galo graži ir tikra “japoniška” kawaii cospaly mergaitė. Kai tuo tarpu juodo triko mergaitė buvo ne tiek kawaii, kiek daugiau echii cosplay girl. Tad viena man buvo super kawaii girl, kita – super echii girl. Ir abi gražios kaip lėlytės.

Mačiau ir daugiau gražių personažų (tiek vaikinų, tiek merginų). Merginos ir vaikinai iš tiesų šį kartą labai pasistengė. Man ypač patiko grupelė merginų, kurios dėvėjo tuos baltus perukus. Jos labai gražiai atrodė.
Latviai pasirodė aukštumoje. Verta imti iš jų pavyzdį. Beveik visų jų kostiumai buvo parengti profesionaliai.

Labai juokingas vaidinimas-parodija su kortų žaidimu. Pagarba – gerai ir profesionaliai atlikote savo numerį. Kiekvienas jūsų puikiai suvaidinote. Ačiū.

Minusai:
- pirmiausia erdvės. Neišnaudojote holo milžiniškos erdvės: ateini o ten tuščia tuščia – be bilietų kontrolierių staliuko ir dviejų vienas priešais kitą stovinčių barų nieko daugiau kaip ir nėra. Pasigedau kažko, kas iš karto sukurtų šventinę nuotaiką tik įėjus į milžinišką kongresų rūmų holą.

- Informacija - informatyvumas. Funkcinis rūmų išplanavimas kiek painokas, tad kai čia yra nemažai erdvių, sunku iš karto susigaudyti kur kas vyksta (spėju, kad dalies renginių “mažosiose erdvėse” taip ir nepamačiau, nes nenuėjau iki jų, nes paprasčiausiai nežinojau kas ten vyksta). Pasigedau aiškios, logiškos ir paprastos informacijos apie viską kur kas ir kaip vyksta (tie ranka spalvinti A3 formato kelrodukai nesiskaito).
Visada kai vyksta tokio lygio renginiai, tam tikrose vietose (įėjimai, holai ir pan.) reikalinga patalpinti “žemėlapius” kuriuose matytusi visa renginių, veiksmo geografija.

Ir truko kažkokios info prie pačių Kongreso rūmų. jei nežinotum kad čia kažkas vyksta, tai ir praeitum pro šalį.

Labai norėjosi daugiau plakatų, afišų (ar kažko), kurios pridengtų plikas pilkas rūmų sienas ir erdves. Juk turite tiek gerų anime-menininkų, tai galėjote (tikriausiai) nupiešti kokių grandiozinių plakatų. Manau tai būtų net kiek geriau, nei tiems menininkams sėdėti už stalo ir kažką piešti – galėjo jie (kartu ar pavieniui) kurti kokį didelį darbą ant sienų. Norėjosi jausti šventinę atmosferą būnant viduje – ryškumo, originalumo (gal kokia popieriaus firma būtų pasponsoriavusi ir uždengusi dalį vidaus sienų popieriumi, ant kurio gali kurti didelius graffiti ar kitus anime/manga menus).

- Vedėjas gerai vedė Renginį – matėsi, kad nusimano šiame reikale. Protingas vyrukas. Jam tik palinkėčiau dar daugiau improvizuoti, juokauti, šmaikštauti ir būti labiau atspalaidavusiam (na, taip atrodyti) ir savimi pasitikinčiu. Vėdėjas viso to turėjo …po truputuką, bet norėtusi iš jo daugiau; kokių nors teminių juokelių, anekdotų ar vienokio ar kitokio dialogo tiek su publika, tiek su dalyviais. Visa tai t.p. buvo, bet vėl gi – norėtusi dar daugiau.. Vedėjui linkėčiau labiau spinduliuoti savaja charizma – tai stipriai įtakoja bendrą Renginio nuotaiką, atmosferą. Vedėjas turi būti (tą akimirką kai yra ant scenos) rock-pop žvaigžde, jis turi uždegti publiką. Tai sunkus, įpareigojatis ir atsakingas darbas.

- Cosplay kostiumai. Pastebėjau ne pas vieną, kad jų kostiumai, o tiksliau MEDŽIAGOS, yra visai nepritaikytos sceniniams pasirodymams. T.y. dalyviai neįvertina to, kaip jie atrodys pačioje scenoje. Tam juk ir kuriami specifiniai sceniniai rūbai iš tam tikrų medžiagų (kai kas iš dalyvių buvo iš tokių pasisiūvę sau kostiumus ar jų dalis). Paprasta medžiaga scenoje, prožektorių šviesoje, šešėliuose “sugeria” šviesą, t.y. spalva “nublanksta”, nebetampa tokia ryški, kokia atrodo kai ją laikai rankose. Todėl ir dingsta sceninio kostiumo įspūdis – atrodo, kad dalyvis vilki kasdienius savo neišvaizdžius rūbus.

- Nemažai dalyvių pilnai bandė įkūnyti savo personažą – nuo galvos iki kojų. Tikiuosi jie bus geras pavyzdys kitiems. Ir nedarykite klaidų, kai tik dalinai norite perteikti savo personažą (galvojate užteks šį bei tą užsidėti, susivelti plaukus..) – visa tai neatrodo įtaigiai. Jei norite visus įtikinti savo personažo tikrumu, tai ir būkite 100% juo – nuo galvos iki kojų. Rūpinkitės kiekviena smulkmena, galvokite kaip visa tai atrodys prožektorių šviesoje ant scenos. Ir ne kiekvienas turi tokius plaukus kaip anime veikėjas – tad drąsiai naudokite perukus ir veido makiažus (nes pas dažną dalyvį visi veidai buvo blankūs, be išraiškos; o tai t.p. neatsiejama personažo įvaizdžio dalis). Būkite RYŠKŪS.

- Cosplay – solo. Didžioji dalis vienetų pasirodymų atrodė be galo primityviai. Prisistatymo trukmė vos kelios minutės, tad reikia iš jų (tiksliau iš savęs) išspausti maksimumą, įtikinti visus žiūrovus savo personažo realumu ir autentiškimu. O dabar išeina į sceną: pasimaivo, pasikraipo, nosį pakrapšto ir …VISKAS. Taip ir nesupranti ką tuo norėjo pasakyti. Nepamirškite, kad vaidinate savo mini spektakliuką prieš publiką; tai būkite malonūs – sugalvokite ką nors originalaus ir įdomaus.

- Cosplay – group. Gražūs ir įdomūs buvo grupiniai prisistatymai ir vaidinimai. Labiausiai įsiminė viena merginų grupė, kuri atliko šokių programą; matėsi kad rimtai tam ruošėsi ir treniravosi. Būtent tai ir matosi scenoje – kas rimtai ruošėsi, atliko visus namų darbus. Net latviukių merginų duetas, kuris atliko trumputį vaidinimuką (su tuo linksmuoju paskutiniu nusilenkimu) padarė didesnį įspūdį nei visi kiti: nes viskas buvo suderinta iki smulkmenų: apranga, choreografija ir idėja. Latviukės per trumpą laiką sugebėjo aiškiai, įtaigiai save pristatyti.

- Choreografija. Pas dažną dalyvį ji buvo tragiška. Nepaisant ar tai buvo šokis, ar kovos imitacija, ar paprasčiausias ėjimas. Jūs ką, negi nesuprantate kad vaidinate scenoje prieš publiką ir tokių pasimaivymų, kuriuos darote namie prieš savo kambario ar vonios veidrodį pasileidę muzikytę, čia visai nereikia? Jei norite šokti, tai būkite geri pastudijuokite choreografiją, jos elementus ar pagrindus; jei atliekate kovos šou, tai pastudijuokite nors truputuką kovos menų ar pasižiūrėkite 1000kartų (ir pasistenkite TIKSLIAI) ir perteikite tai, ką matote per savo tv. Tiek real, tiek anime, tiek filmų kovos scenos būna ohoho kokios įtaigios, staigios ir gražios savo brutualumu ar puikia choreografija. Jei išėjote tik prasieiti scenoje, tai darykite tai kai aktorius, o ne kaip paprastas vaikis gatvėje. VAIDINKITE. Jūs juk kuriate MENĄ. Tad pasitenkite, kad jūsų kūriamas menas – kostiumas, vaidinimas būtų kuo originalesnis, įtaigesnis, išradingesnis, įdomesnis, įsimintinesnis.

tai tiek. dar kartelį ačiū visiems (organizatoriams, dalyviams ir žiūrovams) už šią šventę. be Jūsų nebūtų to, kas buvo.

Dreamer
2010-08-23, 11:06
Beje, jeigu kasnors nori pamatyt mano darytas nuotraukas is NJ eikit cia: http://www.facebook.com/album.php?aid=2076695&id=1261237123

Sumeciau ne visas, nemeciau prastu.

OOhmu
2010-08-23, 11:57
Sveiki :),

gal galėsite kas man padėti. Sekmadienį ryte kažkur netoli pagrindinio įėjmo (lauke arba viduje) pamečiau gražius rudus akinius :} ( išrito iš prasegtos kurinės kišenėlės). Jei kas radote/matėte ar rasite praneškite PM arba 860085998. Ačiū !!

P.S. cosplay'jus buvo tikrai įdomus.

Darameja
2010-08-23, 11:59
Tokie geri prisiminimai iš savaitgalio... Kaip praleistas magiškoj anime-game šaly. Taip sunku grįžti po to darban į ofisą... Kažkaip vis mintys grįžta ir norisi pakartot viską vėl :) Gal dar mažiau miegoti ir daugiau pabūti...

Cosplayeriai išties nuostabūs - faina buvo vien stovėti fojė ir žiūri kaip aplink vaikšto Dante, Kiba, Katsuya Jonouchi ir visi kiti. Dream world. Tikrai šaunūs kostiumai.

Man asmeniškai dar labai patiko Tekken varžybos (btw jei kas norėsit atsilošti kada - you are always welcome, Nina Williams ir Christie Montiero always ready to kick you ass :D) Nors champe ir nepatekau į finalą, bet off-champ buvo irgi smagu :cool:

Ir žinoma - didelid didelis ačiū KOI, be jūsų mes neturėtume to. :laimingas:

soshite
2010-08-23, 12:34
pasaka. tai buvo pasaka. tiesa kai 19d. žiūrėjom filmą taip negalvojau, nes kažkur puse filmo žmonės vaikščiojo, vieni vėlavo kitiem filmas nepatiko. bet 21-22 dienos atpirko viską. kostiumai šiemet buvo tikrai įspūdingi ir dydžiu ir originalumu, išbaiktumu. norėjosi visur bėgiot visur dalyvaut, stabdžių manyje nebuvo ir tai gali patvirtint skaudančios kojos nuo truputį mažų batų. fotkinaus su visais kuo galėjau todėl tikuosi daug foto. jei turit nuotraukųsu Ciel phantomhive DOLL rašykit į pm. labai ačiū.
koi jūs nuostabūs kad organizuojat tokius šaunius renginius.

FrozenNote
2010-08-23, 13:37
Beje, jeigu kasnors nori pamatyt mano darytas nuotraukas is NJ eikit cia: http://www.facebook.com/album.php?aid=2076695&id=1261237123

Sumeciau ne visas, nemeciau prastu.

Neatidaro tavo :/

Alex Sugar
2010-08-23, 14:00
O dabar visi atsistokit.. :D nyaaa^^

Kiek fainu kostiumu, draugisku zmoniu,kurie visada pasiruose nukirst tau galva! :D Isties saunus pasirodymai, braliukai latviai irgi saunuoliai! Naruto kietas :DDD

Butu viskas beveik puiku, jeigu vienas zmogelis paimtu prizine vieta. Taip daznai buna, kai kuri ka nors visus metus, idedi visa sirdi i darba, o tave nugali zmogus idejes maziau darbo bei pastangu...

Buvo malonu susipazint, pasifotkint ir siaip gerai praleist laika^^

Arigatou Organizatoriams ir visiems uz puikia atmosfera bei tiems, kas plojo ir tusinosi pagal daina, kai rode mano klipa :D

http://www.youtube.com/watch?v=8Atk7NJcllE
P.S. Sunku atsigaut dabar po NJ, that was fun!

Doommuks
2010-08-23, 14:08
Aš išvis zombis, nuo šeštadienio 8 valandos ryto, iki sekmadienio vienuoliktos, negavau nei 10min miego. Kava ir daugybė hugų kas palaikė mano gyvybinę energiją, dar ir dabar vos pasėdžiu prie pc. Bet buvo tikrai verta, naktinė filmų peržiūra buvo labai labai LABAI fainas dalykas, va ten buvo draugų ieškojimas, ir išvis apie daugų ieškojimą. Labai faina kai gali ateit prie visiškai random žmogaus iš festo ir sakyt: "labas mano vardas Domas, būsi mano draugas?", ir taip be perstojo, kol absoliučiai visi pasidarė bent kiek pažystami ar dėl bendravimo ar lašiuko vandens (negalėjimas jo atsinešti didelis minusas, bet jis priklauso Kongresų rūmam). Šiaip tai labai ačių visiems žmonėm/draugams :D

Jin
2010-08-23, 14:36
Vavavyva, niekad nepamirsiu nJ 2010. Iskarto atsiprasau tu kuriem mes su draugais trugdem tam balkone filma ziuret. :D Siaip ziauriai geras patiko nerealei. Laukiam kitu metu!!!!!!!

P.S. Alexiux sveikinu, ziauriai patobulejes esi saunuolis. Linkiu laiemt dar daug daug daug prizu.

Dreamer
2010-08-23, 14:41
Neatidaro tavo :/

Nu nezinau, padariau kad galetu ziureti visi, buti draugu liste nebutina (nebent norit komentuoti). Bet vistiek turetu bent atidaryti, pas mane atidaro, no idea kodel tau neatidaro.

Blm, dabar labai malonu butu kokia 1 dienele pachilling su visais ir paziuret pora kokiu nors filmu... Ech, gaila kad viskas baigesi, teks laukt kitu metu. Beje, kas laimejo Muzikanto apdovanojima?

P.S. Tas "dabar visi atsistokim" buvo didziausias troll of the day.

Cere
2010-08-23, 15:12
Kaip visada:
ačiū ačiūū koi team'ui, Japonijos ambasadai Lietuvoje ir kitiems kurie padėjo organizuoti šį renginį. <3

Na, o dabar aš rašysiu apie renginį :hmm:
4dienis, filmas 'After the Rain' buvo visai nieko, buvo įdomu pažiūrėti visas tas stovėsenas ir puolimus iš šono (o ne pačiam daryti, kaip tenka treniruotėse :D ). KAŽKAS labai 'gerai' priešais mane pasodino 2 metrų vyriškį ir per jį aš nieko nemačiau, bet į pagalbą atėjo už manęs sėdėjęs berniukas (vardu Nerijus) ir leido apsikeisti vietomis.yeeey. Kai baigėsi filmas dauguma tokie 'jau viskas?', ir taip nusistatę visi išėjo.
5dienis mano gimtadienis :DD, kai mes atėjome prie 'Pasakos' prie mūsų prikibo senelis dėl knygų apie renkornacijas ir savęs pažinimo (nu, cmon, galėjote ir dalyviams apsaugą dėl tokių užtikrinti..). Prasidėjus filmui mes sėdom į galą ir buvo viskas super, kol neatėjo kažkokie bernai ir nepradėjo groti gitara... Thank you, God, kad juos užtildė, nes, atsiprašau, mes kino teatre, o ne gatvėj. Ir labai labai didelis ačiū berniukui, kuris leido man trumpam išeiti iš kino salės (nors to negalima buvo daryti.hehehe). Filmas buvo visai nieko, tik supratau, kad japonai tarpusavyje nemoka normaliai bendrauti.. Keistai elgės, bet už šį filmą 3.5 iš 5 tik dėl meninio plaukimo. užrašas 'I <3 U' padarė savo : DD
Keli sakinukai organizatoriams: Kodėl po 4dienio filmo jūs negalėjote ateiti į sceną ir pasakyti 'filmas baigėsi, ačiū už jūsų dalyvavimą ir galite jau eiti namo, nes daugiau nieko šiandien nebus'? Tas pats dėl 5dienio, kur jus buvote dingę? Nei labas, nei ate. ;/
6dienis. 'veikimo diena'.Atsiprašau, pradėsiu nuo pat pradžių, KAS PER nesamonė, kad negalima savo maisto ir gėralų neštis? Kažkas minėjo, jog galima galima.. Mane patikrino ir sakė eiti, aš ir nuėjau. Tik sutikusi draugę, po 30 min grįžome prie durų ir man tik TADA užklijavo tą lipduką ant rankos. >_>
Pastebėjau, kad labai jau menkas pasirinkimas anime merchandise, tik daug daug naruto, bleach figurėlių ir truputis random. Pamenu aš, Semashke ir jos drauge ėjom daryti origami, tik kai suprato, kad reikia už tai užmokėti, pabėgo. Yey, man teko už jas užmokėti :<, bet nieko, 'šėmaškė' (haha, visada tave taip vadinsiu.haaa ;D) gražino pinigus už savo 3 lapes. Vaikštom vaikštom ir su drauge pristebdėm prie Lietuvos Kendo Asociacijos stendo, truputį persimetėm keliais sakiniais (na, lankius Ninjutsu, galima rasti kažkokią bendrą kalbą tarp kitų rytų kovos menų atšakų). Labai patiko menininkų stendai.. Atpažinau Džiro sesę iš piešinų, nors jai to nepasakiau, Yurlos darbai kaip visada super (sveikinu su laimėjimu ;]). Karaoke praėjo visai gerai, labai nustebau, kad Liana paėmė pirmą vietą (lauk fanių antplųdžio mokykloj :DD ). Futa-čian ir Yurla labai gerai sudainavot, tik arba per tylūs mikrafai, arba per garsi muzika. Bet labai patiko :)
ir napamirškime BAD APPLE.ąąąą.labai patiko, nors truputį nusidainavo, bet patiko.. ;D MIHRAUSE, mes tave mylim, 3 vietą paimti su tokia daina, super. Per Koi:3 norėjau dainuot tą dainą, bet persigalvojau. Bet iš antro aukšto mes rėkėm! Aozora no Namida (Hitomi Takahashi)
7dienis COSPLAY.yattaaaa <3
Na. organizatoriai, kas per nesamonė? 'PRIVALAI ATEITI 8h RYTO Į REPETICIJĄ'. Ha, špygą mum, repeticija prasidėjo po 9 valandos, jei ne pusę dešimt.
Tą dien aš beveik miegojau, tai nieko gero nepamenu, tik tai, kad nustebino mane.yu-yu (labai patiko), dar patiko Jurgos, Shary cosplay,Grikio Madara labai nustebino, toks labai neįpratas narutardiškas kostiumas, super. BLACKOUT, Silent Hill Barbie team, Touhou on Drugs <3
daug kas patiko, labausiai latviai (kaip visada), na, visi visi buvo super : DD
Dėl laimėtojų. Kodėl Giedrius niko nelaimėjo? Jo Piramid head'as buvo tobulas. Tik gaila, kad niekas nematė jo perv žviglsnių per tą 'metalinę' galvą.haha :D
Ir kiek kartų Okama buvo laimėjęs prizų? Geriausia 2 vieta žaidimo, best of the best, ir su Jack'u tas pats(nors jis man irgi patiko :D), bet kelis kartus ant scenos lipo, daug kas liko be šansų. Manau žiuri galėtų viską daryti taip, kad nesikartotų tie patys laimėtojai, nes aš TIKRAI mačiau geresnių cosplay ir aš manau, daug kas tuom nusivylė, nes vos kai tik išėjau iš salės, visi pažįstami 'žinai ką, jei man teks su organizatoriais susitikt, aš jiem tiesiai į veidą pasakysiu, ką aš TIKRAI MANAU APIE JUOS!'. Na rimtai, pripažinkit, buvo ir gerų cosplay. Ir dėl cosbandų 'minimum 5 žmonės cosbande', laimėjo 2 latviai.alioooo? Tikrai, labai 'protingai' pasielgėt. Žinote kaip lietuviai nusivylė? manau, galėtumėt tada kelis cosbandus į vieną vietą, t.y. ir lietuviai ir latviai dalintųsi kartu.
Na, berods daug parašiau.
p.s. Futa-tian, aciu uz OOGAMA_trumpas : D

foto foto fotojos greit bus.prižadu.kitame poste : DMe:
http://img801.imageshack.us/img801/2720/picnikcollage2.jpg

FrozenNote
2010-08-23, 15:13
Nu nezinau, padariau kad galetu ziureti visi, buti draugu liste nebutina (nebent norit komentuoti). Bet vistiek turetu bent atidaryti, pas mane atidaro, no idea kodel tau neatidaro.

Blm, dabar labai malonu butu kokia 1 dienele pachilling su visais ir paziuret pora kokiu nors filmu... Ech, gaila kad viskas baigesi, teks laukt kitu metu. Beje, kas laimejo Muzikanto apdovanojima?

P.S. Tas "dabar visi atsistokim" buvo didziausias troll of the day.

Man net tavo jokios info nerodo :/ o muzikanto apdovanojimą gavo dvi panelės su smuikais. Antras liko Cloude su gitara.

Dreamer
2010-08-23, 15:38
Man net tavo jokios info nerodo :/ o muzikanto apdovanojimą gavo dvi panelės su smuikais. Antras liko Cloude su gitara.

Taip tikrai, labai atsiprasau. Nezinojau kad FB neleidzia niekam ziureti mano info del to kad man nera 18 metu... Gimimo datos pakeisti neleidzia, todel arba teks laukti 2 menesius arba pakvieskit i draugus (paziureje nuotraukas galesit istrint) noredami pamatyti nuotraukas. Pasistengsiu kuo greiciau viska patvirtinti.

Butu gerai jeigu kasnors surinktu linkus i VISAS (absoliuciai visas) nuotraukas kurias zmones suuploadino kurnors.

P.S. Radau ir siame puslapyje albumu funkcija, bet dabar LABAI tingiu deliot is naujo nuotraukas. Veliau kanors padarysiu.

Sekirei
2010-08-23, 15:45
Na, man renginys tikrai patiko.
aisku 4 paras no sleep labai isvargino ir po eisenos nutrintos pedos nedziugina.. bet nieko.

Labiausiai renginyje man patiko vedejei!
Jus tiikrai saunuoliai1 :)))
Per visa savo renginiu istorija siame renginyje vedet geriausiai!

Cosplayeriai irgi gerai pasirode , buvo labai daug kositumu.

Bet, ar tik man taip pasirode, ar zmoniu buvo maziau nei pernai arba uzpernai?
Tiek cosplayeriu, tiek paciu zmoniu.

Jin
2010-08-23, 15:46
Klausimas: kas nufilmavot paskutiny vaidinima? Ir jei galti idekit linka. :)

Cere
2010-08-23, 15:51
Klausimas: kas nufilmavot paskutiny vaidinima? Ir jei galti idekit linka. :)
Vaidinimą ar cosplay personažo pasirodimą? V6 DAUPE ar A31 Vilčinskaitės? ;D
DAUPE

http://www.youtube.com/watch?v=jgxRyhTgc_4&feature=player_embedded
Drocell

http://www.youtube.com/watch?v=AMhpc4HcuCA&feature=player_embedded

.yu-yu
2010-08-23, 15:53
.iškart perspėju: NE, aš nepavydžiu. Tiesiog labai nusivyliau.

.kelias buvo ilgas ir sunkus, pirma diena buvau alkana, neišsimiegojusi, tačiau buvo įdomu, linksma.
.organizavimo lygis tikrai pasikėlė. Techninių klaidų, žmonių vienoj salej, karštų patalpų nebuvo. Tai labai pradžiugino.
.buvo labai patogu tai, kad viskas buvo viename koridoriuje – galima buvo išeiti iš salės, viską apeiti ir grįžti (tik kad iš kitos pusės). Man asmeniškai tai buvo labai patogu antrą dieną.
.nieko nenoriu įskaudinti. Tai mano nuomonė, mano skonis, tačiau per AMV tiesiog miegojau. Buvo kažkaip... Nelabai įdomu? Nieko naujo nepamačiau? Laukiau Squall‘o ir Alexliuko AMV. Keista. Squall labai daug pastangų, jėgų, laiko įdėjo į savo darbą. Net kai buvo tas didelis „nenoriu“, dirbo. Na kaip visada, žmonės, kurie tikrai daug darbo įdeda nepastebimi.
.ir dar labai patiko kainos. Nebuvo labai brangu.
.m... Daugiau nieko neprisimenu iš pirmos dienos. -__- Buvau labai pavargusi, bet patenkinta. :3 Ačiū.
.miegojau nedaug, tad antra diena nuo pat ryto buvau pavargusi.
.o turėjau visą dieną vaikščioti su: laaabai nepatogiais bateliais, kraujo buvo daug paskui; labai karstu, nepatogu, ilgu peruku; žiauriau sunkia suknele + krinolinas gana sunkus buvo ir dar pasijonis – vos stovėjau ant kojų. -
.vietų, kur daiktus galėčiau visiškai ramiai palinkti nebuvo, nors gerai, kad informacijoj leido palikti maišą. +
.esu labai dėkinga už repeticija – per pasirodimą kojos nedrebėjo, dariau viską kaip reikėjo, gana ramiai. +
.vėlavimas nebuvo didelis, kaip tik pailsėjau prie šaltų sienų – kostiume buvo žiauriai karšta. +
.kostiumai patiko, labiausiai Piramid Head, Belle, Jack Sparrow, Excalibur (nors jo galva nepavyko padaryti normaliai). +
.patiko Hetalia, Yuko ir Sakura. +
.pasirodimu metu salej buvau retai – su savo kostiumų niekur netilpdavau.
.buvo juokingas momentas, kai vedėjas paprašė visus atsistoti, paploti ir patrinti delnus. Pati tame „žaidime“ nedalyvavau. >.<
.visi labai draugiški. +
.man labai gaila, kad manęs nieks nepastebėjo, kostiumą savo daryti pradėjau dar prieš praeitą nJ’09. Labai daug jėgų ir laiko įdėjau. Ir nieko. Toliau jau tikrai neaugsiu – nėra kur jau. Ir noras dar dalyvauti cosplay „now Japan“ prapuolė. Tnx, daugiau nenoriu išlesti ~700+ Lt kostiumui, tiek daug laiko. Nors ką padarysiu, pati pirmiausi lipau į sceną. Ir dar tą gėlė... Daug vargo su ja buvo. Sorry, Squall, praradai laiką, padėdamas su ją.
.ir apie Best Cosplay. Žmonės, nejuokaukit. Matosi, kad kostiumas pirktas. Net profesionalų klausiau ar įmanoma savo rankom per mėnesį padaryti tokį – NE. Jei nebuvo tų bemiegių nakčių, kaip man, tikrai netikiu. Ir daug kas netiki. Bet jei ji tiktai padarė pati, tai ir mano perukas buvo mano rankom padarytas. Nors tos rožytės plaukuose padariau pati -__-
.tikrai norėjau, kad Best Cosplay būtų Jack Sparrow.
.žodžiu, savo kostiumą išmetu. Ačiū KOI Team, kad padėjot per cosplay.
.užtat pamačiau labai gražų berniuką. >ω<

Turiu viena prašymą organizatoriems. Gal galėtumėt įdėti komisijos balų rezultatus už visus pasirodymus.?;]
.ir aš juos norėčiau pamatyti

.so, daugiau .yu-yu cosplay nedalyvaus, nors jau norėjau naują suknelę daryti.

.hate,
.yu-yu