PDA

Žiūrėti pilną versiją : OneManga puslapis užsidaro

Deadalus
2010-07-22, 13:21
http://forum.onemanga.com/showthread.php?t=86405

Na kaip antraštė skelbia OM nebeliks jau kitą savaitę. Didžiausias mangos portalas užsidaro. Kokia jūsų nuomonė apie tai?

Tabeko
2010-07-22, 13:25
Aišku, labai gaila. Bet panašu, kad nieko pakeisti jau nebegalim. OM patogiausia skaityti mangą, kiek skirtingų mangų puslapių teko išbandyti. Net tas pats Bleachexile'as ar Mangafox'as neprilygsta šitam. Oh well, ką padarysi. Teks atsisveikinti ir priprast prie prastesnių vietų mangos skaitymui.

Vanabis
2010-07-22, 13:32
Neabejoju, kad jie patys sukurs kažkokią alternatyvą (kaip pvz. 1000manga.com puslapis) :) visos surinktos mangos tikrai niekur nedings

dfsafsaf
2010-07-22, 13:33
Aisku gaila, bet tai man istikro tai dideles bedos nedaro, nes as per neta skaitau labai mazai mangu, man daug patogiau jas siustis i pc kazkaip, o webu iskur parsisiust dar belekiek yra :D

Aramis
2010-07-22, 13:33
MangaToshokan irgi išima koalicijos mangas, kaip ir mangaFox, kuri ten nežinia ką išdarinėja. Bet kuriuo atveju, tai nieko gero nežada.

P.s. Šiaip tai tokios temos su anime nelabai, tam yra "Manga skiltis"

Deadalus
2010-07-22, 13:43
MangaToshokan irgi išima koalicijos mangas, kaip ir mangaFox, kuri ten nežinia ką išdarinėja. Bet kuriuo atveju, tai nieko gero nežada.

P.s. Šiaip tai tokios temos su anime nelabai, tam yra "Manga skiltis"

Dabar žinosiu, kur kurti temas susijusias su manga. Gaila OM puslapio, nes jis buvo favoritas mangų, kurias aš skaitydavau. Kiek girdėjau ir MangaFox ilgai gali neišsilaikyti. :cry:

Tabeko
2010-07-22, 13:47
Neabejoju, kad jie patys sukurs kažkokią alternatyvą (kaip pvz. 1000manga.com puslapis) :) visos surinktos mangos tikrai niekur nedings

1000manga irgi bus uždaryta >///<

mariux9998
2010-07-22, 14:08
Oh, boohoo. Šiandien kaip tik užsimaniau Bakuman prisivyt, tai per tą savaitę laisvai prisivysiu ir tada jau gali užsidaryt dėl manęs >.<

Aramis
2010-07-22, 14:12
Oh, boohoo. Šiandien kaip tik užsimaniau Bakuman prisivyt, tai per tą savaitę laisvai prisivysiu ir tada jau gali užsidaryt dėl manęs >.<

O toliau kas? Kai pasivysi? MT,MF, OM užsidaro, su kitais readeriais dar neteko susidurti, bet teks matyt siųstis mangas ir tiek. Iki jų Lietuvon neveža, o iš užsienio kainos tokios, teks tenkintis siuntimusi ir tiek

druzokas
2010-07-22, 14:29
As tai labai labai nuliudau siryt apie tai suzinojas, kadangi onemanga buvo mano draugas tiek metu ir kai dirbu naktimis buna pats geriausias budas prastumti laika, kai nera darbo kompe garso plokstes. Ech. Uztat kaip jie vadina 'sister page' yra 1000manga.com, kur viskas beveik lygiai tas pats, tad melskimes kad ir to puslapio neuzdarytu. :)

fasian
2010-07-22, 15:31
o del kokios priezasties visos sitos manga bendruomenes/talpyklos uzsidaro?

aKi
2010-07-22, 18:45
Nes nemokamas mangų talpinimas tokiuose tinklapiuose pažeidžia autorių teises.

druzokas
2010-07-22, 22:00
Ir pries tai autoriai daug maz nesiskunde labai, bet dabar boycott'a pradejo... O tie onemanga.com kurejai kazkaip jau labai atsizvelgia i ju norus, tad ir is pagarbos jiems, uzsidaro. Ech, kilnus zmones.

Stigas
2010-07-22, 23:25
Gaila kad OM uždaro. Reikės kitur dabar manga skaityt.

1000manga irgi bus uždaryta >///<
Tikiuosi neuždarys. Nes noriu dar kelias manga pabaigt skaityt ten :D

Blizzard
2010-07-23, 09:20
Na kagi teks dažniau čia prisijunkt ir dalintis info kaip gaut kokią mangą :)

Miglaja
2010-07-23, 11:30
Anksčiau vien onemanga buvo mano dievukai, bet perėjau prie mangafox ir dar kelių tinklapių. Taip ir maniau, kad greit čia žlugs viskas, nes jei jau išimė daugelį mangų su tuo "kenksmingu" turiniu tj onemangoj beweik nebeliko nieko, todėl jiem nebeliko kitos išeities.
O va jei mangafox uždarytų tj būtų nemenka tragedija.

Vilius
2010-07-23, 13:52
http://forum.onemanga.com/showthread.php?t=86405

Na kaip antraštė skelbia OM nebeliks jau kitą savaitę. Didžiausias mangos portalas užsidaro. Kokia jūsų nuomonė apie tai?

Om tikrai nebuvo didžiausias(palyginimui MT turejo 3000 mangu, kai Om turejo 1000), bet buvo populiariausias. beje gal kas zinot koki online puslapi paskaityt mangoms, kuiame butu tokiu mangu, kaip Wolf guy wolfen crest, claymore, gantz, berserk ir kitos geros seinen mangos su visais isverstais skyriais.

Lota :D
2010-07-23, 17:12
Gaila, kad OneManga užsidarys, man labai patiko svetainės stilius ir ten patogiausia buvo skaityti... Teks kitomis svetainėmis tenkintis

O va jei mangafox uždarytų tj būtų nemenka tragedija.

Va čia tai tikrai būtų tragedija... :cat13: Aš ten skaitau TIEK daug mangų, kurių pavadinimų neprisimenu, tad jei ir MangaFox uždarytų, daug liktų nebaigtų mangų, nes ten bene daugiausiai jų iš viso ir yra. Oi, kad ir to neuždarytų...

Haruhi
2010-07-23, 18:21
ha ha va katik grizau is MangaFox, Bakuman paskaityt norejau. Stai kokia "dovanele" gavau :
http://img443.imageshack.us/img443/9306/mangafox.th.jpg (http://img443.imageshack.us/i/mangafox.jpg/)
teks letena laizyt, arba siustis '>.>

Aramis
2010-07-23, 18:28
http://www.animezona.net/forum/entry.php/52-Kaip-Galijotas-su-Dovydu-kovojo-arba-kur-dingo-mano-skaitomos-mangos pasidairykit kartais ir tinklaraščiuose, tai ne tik OM liečia

Lota :D
2010-07-23, 19:10
ha ha va katik grizau is MangaFox, Bakuman paskaityt norejau. Stai kokia "dovanele" gavau :
http://img443.imageshack.us/img443/9306/mangafox.th.jpg (http://img443.imageshack.us/i/mangafox.jpg/)
teks letena laizyt, arba siustis '>.>

Aš su nemažai mangų iš MangaFox taip atsisvekinau :cat19: Na gerai, neatsisveikinau, bet tikrai sukėlė nepatogumų, nes buvau priversta po kitas sveitaines ieškoti arba siųstis... Galėtų baigti tokias nesąmones daryt. Žiū mangos iš viso dings.

Driezius
2010-07-23, 23:03
Nu va viskas :( nebeturesiu ka skaityt.... einu pykt ant pasaulio :piktas:

Vanabis
2010-07-23, 23:13
tikrai bus kur skaityti. Tik puslapiai nebus tokie "oficialūs" :) pačiu pačiu blogiausiu atveju teks naudoti ahem*torrentą*ahem ;)

Aramis
2010-07-23, 23:16
Aš su nemažai mangų iš MangaFox taip atsisvekinau :cat19: Na gerai, neatsisveikinau, bet tikrai sukėlė nepatogumų, nes buvau priversta po kitas sveitaines ieškoti arba siųstis... Galėtų baigti tokias nesąmones daryt. Žiū mangos iš viso dings.
kai kas iš to gyvena, todėl turi teisę reikalauti,kad jo darbai nebūtų švaistomi į kairę ir dešnę, todėl nustojam skųstis ir džiaugiamės tuo, ką turim, kaip sakoma dovanotam, o šiuo atveju vogtam arkliui i dantis nežiūri. Kas kita dėl įsigijimo ribojimo, bet post'e nuskambėjo mintis, kad jie tam neturi teisės - jie ją turi, o mes gaila, bet ne.

Gecas
2010-07-23, 23:55
Tokia nesąmonė. Blyn užsieniečiams tai dar bent geriau mangų gali gauti knygynuose arba bibliotekose. O mums kas beliks, gerai kol dar galima rast bet kiek pastebėjau tai juos visus gerai šienauja. Šiandien užsinorėjau paskaityt Black lagoon tai beveik visuose "The series Black Lagoon has been licensed, it is not available". Gerai kad radau iš kur atsisiūst. Bet šiaip jeigu taip ir toliau visiems puslapiams galvas kapos beliks nebent taupyt ir pirkt mangas internetu.

Deadalus
2010-07-24, 10:50
Supranti jie orentuojasi tik į didžiasias rinkas (Amerika, D. Britanija ir pan.) O kad mažos šalys neturi iš kur gauti mangą jiems nerūpi.

xipzo
2010-07-26, 12:18
Supranti jie orentuojasi tik į didžiasias rinkas (Amerika, D. Britanija ir pan.) O kad mažos šalys neturi iš kur gauti mangą jiems nerūpi.

Jo... Damn... Mažas šalis ignoruoja, mano keli centai šen ten ai koks skirtumas... O mums tai didelis skirtumas... :S Sėdėsim be mangu jei visus puslapius uždarys... Na, vienaip ar kitaip rasim kaip parsisiūst, alų gale į torrentus sudės tas mangas riperiai ir bus ramu...

mariux9998
2010-07-26, 13:32
Animetake jau gan ilgą laiką siūlo ne tik nemokamai parsisiųsti naujas anime serijas, tačiau ir paskaityti manga online, ir kolkas jokių žinių apie jų išėmimą iš puslapio, taigi kam labai jau labai reikia, visada gali paskaityti ten.

Xenon
2010-08-01, 11:32
Nelabai suprantu viso šito verkšlenimo - skaityti mangas online nėra labai patogu, kaip ir tiesiogiai streaminti video, o kad parsisiūsti lieka dar dešimtys (o gal ir šimtai) puslapių.

Hellsing_lover
2010-08-01, 14:24
Vis tiek mangafox'ą naudoju :D Onemanga tik kurį laiką buvau naudojusi, o galiausiai, tai kol mangatraders yra, tol kažkaip vienodai šviečia ~_~

DIX
2010-08-01, 14:53
Susidoroje su didziaisiais online reading provideriais, manau prades ir download saitus klibint...

Cere
2010-08-01, 15:08
Jau kaip kelias dienas matau šitą giją ir galvojau, kad juokauja, bet kaip jau įsitikinau, kad nebegaliu skaityti kai kurių mangų, tai pasijaučiau be gaaaaalo nesmagiai.
OM buvo man toks nerealus, net neįsivaizduoju kaip toliau aš gyvensiu.. Nors ne taip dažnai skaitau mangas, bet tenka tenka.
Na nežinau, kokią nors išeitį surasiu, bet.i'll miss OM. ;/

Cere
2010-08-01, 15:18
Susidoroje su didziaisiais online reading provideriais, manau prades ir download saitus klibint...

Jo.ir gale mes liekame be mangų ir anime. ;//
grįšime prie old schoolninių laikų ir patapsime kokiais nors forsais or smthng..
Na ok. seriuosly. Taip progresuojant juk kadanors ateis laikai, kad galima bus mangas pirkti tik knygynuose.

Hikari_
2010-08-01, 15:40
Visi sako, kad onemanga uzsidare, bet as net dabar dar ten skaitau mangas o_o tai wtf :confused:

Cere
2010-08-01, 16:14
Visi sako, kad onemanga uzsidare, bet as net dabar dar ten skaitau mangas o_o tai wtf :confused:

bet pvz kai kuriu jau nebegalima skatyti. priklauso nuo to, ka skatai.
Greit uždarys, Nebijok

Xenon
2010-08-01, 16:27
Jau kaip kelias dienas matau šitą giją ir galvojau, kad juokauja, bet kaip jau įsitikinau, kad nebegaliu skaityti kai kurių mangų, tai pasijaučiau be gaaaaalo nesmagiai.
OM buvo man toks nerealus, net neįsivaizduoju kaip toliau aš gyvensiu..

Jobanij buterbrod, atrodo tarsi tos ten mangos buvo ekskliuzyvinės. Nueisi į mangatraders, prisireginsi ir parsisiūsi į kompą iš kurio ir skaitysi, kas čia tokio baisaus?

Taip progresuojant juk kadanors ateis laikai, kad galima bus mangas pirkti tik knygynuose.

Jei tokie laikai ateitų, būtų tikras rojus. Kas čia tokio blogo kad reikia daiktus pirkt?

DIX
2010-08-01, 16:57

Gijos pradžioj yra duotas šaltinis... pasiskaityt tereikia:
It pains me to announce that this is the last week of manga reading on One Manga (!!). Manga publishers have recently changed their stance on manga scanlations and made it clear that they no longer approve of it. We have decided to abide by their wishes, and remove all manga content (regardless of licensing status) from the site. The removal of content will happen gradually (so you can at least finish some of the outstanding reading you have), but we expect all content to be gone by early next week (RIP OM July '10).
And for some of you who were wondering, yes, 1000Manga will have its manga removed as well.

Jei tokie laikai ateitų, būtų tikras rojus. Kas čia tokio blogo kad reikia daiktus pirkt?

Kol lietuvoj knygyne rasi, ko tau reikia - ta manga jau oldschool bus :lol:

Yumenator
2010-08-01, 17:35
No fair...OM buvo patogiausias. Tikra nesamone ,kad uzsidaro. Curse those publishers!!

Kastetas
2010-08-01, 19:21
Na ka padarysi zinot kaip sakoma Easy come, Easy go..... Bet damm kur dabar No Bra skaityti? :(

Xenon
2010-08-01, 19:34
kur dabar No Bra skaityti? :(

http://www.mangatraders.com/manga/series/815

That will be twenty-five bucks.

Cere
2010-08-01, 19:53
Jobanij buterbrod, atrodo tarsi tos ten mangos buvo ekskliuzyvinės. Nueisi į mangatraders, prisireginsi ir parsisiūsi į kompą iš kurio ir skaitysi, kas čia tokio baisaus?

Jei tau patinka skaityti iš kompo, tai nereiškia, kad ir kitiems patiks :hmm:

Na nemanau, kad labai pigiai apsieis, jei dbr manga kainuoja 15 lt (su kažkokiom nuolaidom 5 lt). tai paskaičiuok, jei skaitai mangas, bent 10 knygučių tirkai turėtum būt nupirkęs, gaunasi nuo 50 lt iki 150 lt. Tai kodėl man reikia lesiti tokius pinigus, jei laisvai galėčiau paskaityti per netą nemokamai?
Na yra dar dėl kolekcionavimo, bet čia jau kitas reikalas.

Aramis
2010-08-01, 20:26
Na nemanau, kad labai pigiai apsieis, jei dbr manga kainuoja 15 lt (su kažkokiom nuolaidom 5 lt). tai paskaičiuok, jei skaitai mangas, bent 10 knygučių tirkai turėtum būt nupirkęs, gaunasi nuo 50 lt iki 150 lt. Tai kodėl man reikia lesiti tokius pinigus, jei laisvai galėčiau paskaityti per netą nemokamai?

Tolkien'o ar Rowling knygos kainuoja ~40 lt už vieną vienetą, niekas dėl to neverkia, tai ne duona ir ne vanduo, o jos leidžiamos kur kas didesniais tiražais nei grafinės novelės (Vien HP paskutinės dalies tiražas Lietuvoje buvo 30000 egzempliorių, o kaip žinia prireikė dar ir papildomų tiražų). Dabar palyginkime - mangos pop'sas Naruto buvo tiražuotas 7000 egzempliorių, kurie 12 dalyje nukrito iki 2500 vnt (per pusę?). Ir dabar Jūsų logika tokia - mangos turi kainuoti po penkis litus, nes jų mažai išleidžia. AL surizikavo su pop'su - Naruto, tačiau nesulaukė palaikymo (vieni internete nemokamai skaitė, kiti tiesiog nusispjovė, nes tai Naruto) o kas dabar? Svajojate apie rimtas serijas, tokias kaip DeathNote, Hellsing už penkis lietuviškus pinigus arba pasiimsite nemokamai. Kažkaip ne koks pasirinkimas leidėjams lieka, a? Jei būtų N pasiteisinęs, galėtumėme kažko tikėtis, bet kiek matau, čia visi tik ultimatumus kelti temoka - arba skųstis sunkia lemtimi ir užmiršta Japonijos Lietuva. Ebay Naruto irgi ne centus kainuoja (keturi angliški pinigai, nors tiražai jų n - kartų didesni nei mūsų).

Pamirškit. Iki tiražai nepakils, grafinės novelės turės atsipirkti - kainuos 10+ lietuviškų pinigų - arba jų čia visai nebus. Tokia realybė - ir dar vienas klausimas, kuo skiriasi skaitymas OM nuo skaitymo kompiutery iš HDD (išskyrus reklamų skaičių)? Jas matai tame pačiame vaizduoklyje.

Ką norėjau pasakyti - porą kartų tai jau minėjau - neimkite skųstis kaip Jums nepatogu dabar bus taip, arba iki kainos nekris, Jūs nieko nepirksite, tarsi turėtumėte teisę reikalauti kažko, nesutikdami už tai mokėti. Čia ne pasaka.

IMHO argumentas "kam man mokėti, jei galiu gauti nemokamai?" ne argumentas, nors tokio mąstymo vedini gretutinių teisių turėtojai ir ėmėsi drastiškų priemonių. Kaip sakant, sutapo auditorijos ir autorių požiūriai, ir to pasekoje turime uždaromas skaityklas. Pakeisime požiūrį - gal viskas susitvarkys ir grįš tos skaityklos - tai įtakos grafinių novelių tiražo kitimai (tiražai augs - teisių turėtojai manysis laimėję. Kris - pamatys, kad problema ne tame).

Beje, grįžtant prie uždarymo temos - HP and deadly Hollows pasirodė internete tuoj po savo leidimo Anglijoje. Skaičiau ir aš ją kompiuteryje, bet paskui nusipirkau. 0:1 teisių gynėjų drakoniškoms priemonėms, Rowling tiražo trūkumu nesiskundžia. Tas pat ir su grafinėmis novelėmis būtų, jei galų gale auditorija imtų žiūrėti į tai kitu kampu. (pamėginkite atsispausdinti mangos skyrių buitiniu spausdintuvu, įdomu kokia savikaina išeis, gal tada paaiškės kainodara)

Vermit
2010-08-01, 22:27
Kaip aš suprantu sudėtingiausia dalis bus žmonėms pereiti prie nemokėjimo prie mokėjimo. Galiu pasakyti tiems, kurie nesitiki niekada mokėti už kažką: pilieti lietuviško krašto, atėjas į "Maxima" nesideri, tad nesiderėk ir čia. Man išvis atrodo kvaila kai žmonės gauna kažka nemokamai ir skundžiasi. Tokioje situacijoje geriau parašykite i OM ir padėkokite už tai, ką jie jums padarė gero ir ruoškite pinigėlius mokėti už mokamus tinklapius, kurie perka manga.
Galiu net pamokymą pasakyti: kai mes maži buvome, nebuvo mangų, buvo tik "Donaldas ir kiti", na ir žinoma tie trys ar keturi litai vienam buvo daugoka, už ledams duotus pinigus pirkti, tad susimesdavome ir skaitydavome visi. Tai va, išmoks lietuviai dalintis, ko tikrai labai reikia :).
Reziumė: išmokite mokėti už paslaugas ir ieškome draugų, su kuriais susimesti ant mangų.
P.S. Kaip kažkas minėjo, niekas nemirs skaitydamas iš kompiuterio, o ne iš naršyklės. Juk yra flopikai, diskai, dvd, blu ray ir usb raktai. Manau nešiotis ir bet kur skaitytis šitame amžiuje nėra problema.

Xenon
2010-08-01, 23:54
AL surizikavo su pop'su - Naruto, tačiau nesulaukė palaikymo (vieni internete nemokamai skaitė, kiti tiesiog nusispjovė, nes tai Naruto) o kas dabar?

Nors sutinku su tavo postu, bet dėl šito tai privalau prisiknist - tipo reikėjo pirkt, kad palaikyti idėją nors ir nemėgsti tos serijos? Kažkaip ganėtinai kreivai tai skamba. Nors pats dar pradžioj bandžiau ir Drakono Kiaušius, Hellsingą ir Vampire Hunter D pirkt (kurio 3io volumo sūkos taip ir neišleido), bet galų gale atsisakiau tos idėjos, nes supratau kad man lietuviškai mangos tiesiog nesiskaito (linksniai prie japoniškų vardų sucks ass). Jau geriau sumokėsiu dukart daugiau ir iš ebay siūsiuos.

Aramis
2010-08-02, 00:08
Nors sutinku su tavo postu, bet dėl šito tai privalau prisiknist - tipo reikėjo pirkt, kad palaikyti idėją nors ir nemėgsti tos serijos? Kažkaip ganėtinai kreivai tai skamba. Nors pats dar pradžioj bandžiau ir Drakono Kiaušius, Hellsingą ir Vampire Hunter D pirkt (kurio 3io volumo sūkos taip ir neišleido), bet galų gale atsisakiau tos idėjos, nes supratau kad man lietuviškai mangos tiesiog nesiskaito (linksniai prie japoniškų vardų sucks ass). Jau geriau sumokėsiu dukart daugiau ir iš ebay siūsiuos.

Tai liečia tik asmenis, besidominčius serija "online".

Dėl vardų - otaku kultūra dar Lietuvoje taip neprigijusi, kad būtų galima rizikuoti ir palikinėti suf'ixus. Eiliniam tūlam lietuviui jie skambės kaip Tamstai sulietuvinti vardai. Beje, oficialiuose vertimuose kažin ar paliekami suffix'ai, kiek pamenu buvo ne Sayounara zetsubou sensei, o goodbay mr despair. Norint tikslesnio įspūdžio tik fan vertimai padės - jie verčia tokiems kaip jie patys, jau susidūrusiems su Japonijos kultūros pagrindais

Scarpo
2010-08-02, 11:55
Nu fsio OneManga puslapyje jusų pop'siskas naruto has been removed, vakar dar skaitinejau per psp, snd prisijungiu - page not found :hmm:

Mapicy
2010-09-17, 15:11
Gaila bet ka padarysi... Kas zino dar geru saitu manga paskaitinet? kur mazdaug apynormalis saitas butu parekomenduokit