PDA

Žiūrėti pilną versiją : Nakvynė 2010

giedriusonline
2010-07-18, 20:48
Sveiki
Kadangi jau paaiškėjo nowJapan data, manau daugkam iškyla problemų su nakvyne, ne išimtis ir man.

Taigi prašau rašykit:
kas galit priimt žmones vienai, dviem ar trim naktim nakvynei ir kiek žmonių galit priimti;
kuriem reikia nakvynės vietos.

Kadangi AZ yra draugiškas kolektyvas manau atsiras kur ir pas ką nakvoti

Bardakas
2010-07-18, 21:03
Renginio metu sumastysiu priimt random mergaičių ir jei įdomus ir kietas bičelis atsiras tai nepagailėsiu taip pat vietos. Taip, kad nustebinkit.

VaniLLa
2010-07-18, 21:59
Aš ir dar mano draugė ieškom prieglobsčio. Tikimės apsilankyt visose dalyse, todėl būtu šaunu jei kas galėtų priimt kokiom 3 naktim. Daug vietos neužimam XD.
Gal čia ir offtopic, bet jei kas važiuotų iš Šiaulių galėtume važiuot kartu, juolab, kad nusimato transportas XD jei ką sudominau rašykit PM

Ačiū nakvynei vietų jau nebereikia ^_^

megan282
2010-07-19, 19:17
Aš ir dar mano 1-2 draugės taip pat ieškom nakvynės Vilniuj, kad ir vienai iš tų trijų nakčių. Būčiau labai dėkinga. Jei yra pasiūlymų, PM.

RyuMaster
2010-07-20, 22:58
O siaip, uz kiek Vilniuje galima issinuomoti patalpas 3-4 dienom? Jeigu 2 kabmariu susirast, 6-8 susimest, gali gautis visai pigiai ^^

Bardakas
2010-07-20, 23:18
O siaip, uz kiek Vilniuje galima issinuomoti patalpas 3-4 dienom? Jeigu 2 kabmariu susirast, 6-8 susimest, gali gautis visai pigiai ^^

http://www.europe-cities.com/lt/580/lithuania/vilnius/hotels/hostels/

RyuMaster
2010-07-20, 23:31
Hosteli brangiai nomuoti, o jeigu 1 kambari, tai daug smaros neleis i vidu. Reiks man "Noriu" pavartyti, kai buta nuomoji is privaciu asmenu keliom dienom, tai ten galima tiliai isikurt =) Mes Minske nuomavome 2 kambariu buta 7niese, gavosi po 15 litu i diena. Kas zin kokios dabar Vulniuje kainos.

Doommuks
2010-07-21, 09:24
Pritariu, jeigu kas ir nesiveržia į priekį, kad štai: aš turiu plotą, visi pažystami ir nepažystami ir dar porą žmonių varom pas mane. (čia kaip nevykęs pavyzdys) tai tada gal būtų smagiau tuos 4-5 žmones pasiimti pas save ir už bent jau simbolinę kainą, visiem išeitų tik į naudą. Beto ir pats saugiau jaustumeisi žinodamas, kad žmogus mokėjo pinigus, tai gal nenusiaubs mano namų. Būkim biedni, bet teisingi, nemokamo daug nerasi, o su pinigais šilčiau miegosi.

RyuMaster
2010-07-22, 01:47
Tai jo, jeigu kas gales sitoki plota organizuoti - rasykite. Galvoju, niekam nebutu gaila 15-20lt per diena sumest. Na ir, zinoma, pasus reikia palikti pas seimeninka. Ir siaip, kaskokia tai reputacija AZ tureti, nes vis vien zmones bijos beleka i namus leisti.

Bet rodos, teks man nakvot masynoje, na, vis pigiau, negu B&B ^^

ShoCho
2010-07-22, 09:38
Hmm, gera minti cia uzsukot! Reikia ta Bardako linka apmastyt. Bet cia be 100lt manau neissiversiu...

Contact
2010-07-22, 18:37
http://www.hospitalityclub.org/
http://www.couchsurfing.org/

Nanami
2010-07-22, 20:54
Gal kas uz minimalu mokesti priimitu dvi ar tris (dar tiksliai nzn) merginas toms trims naktims? :} butume labai dekingos ;]

Nebereikia :)

RyuMaster
2010-07-22, 22:15
Gal kas uz minimalu mokesti priimitu dvi ar tris (dar tiksliai nzn) merginas toms trims naktims? :} butume labai dekingos ;]

Galiu nemokamai priimt i masina ;) Vaziousim is Kauno ;)

Shikutokachika
2010-07-23, 00:45
Hey! Aš ir mano draugė ketiname atvykti, bet norėtume pabūti tas visas dienas, bet nei pažįstamų, nei giminių Vilniuj neturim.. Gal kas galėtų mudvi priimti? Būtume labai dėkingos!! xDD

Aramis
2010-07-23, 00:55
visai ėmiau mąstyti apie atvykimą, bet vat, kyla problema su nakvyne. Tačiau tikriausiai kardinolą greičiau į rojų priims, nei kad koks AZonietis į namus įsileis :D

Beprotis :P
2010-07-23, 09:28
2 vaikinai iesko kur butu Vilniuje galima pernakvoti, norime pabuti visas 4 dienas bet uzsibutume tik 2 dieneles :) nes po to gal but rastume kitur :) P.S. Mes Kaunieciai, jei kas nori gali su mumis vaziuoti :) Jei pasiulytumet prasom i PM :)

animegirl
2010-07-23, 22:38
As su drauge mastom is vis nemiegot,taip taupant pinigus ir kitu zmoniu nervus,tik kazi ar dvi nepilnametes naktiniam vilniuje bedos neprisisauks :DD

VampireBlood
2010-07-25, 13:15
Vaziuoju is Kretingos ir ieskau nakvynes 2 naktim (is ketvirtadienio i penktadieni ir is penktadienio i sestadieni)
Taip pat ieskau zmoniu turesianciu nuotaikos ir upo pasivaikscioti po naktini Vilniu nakti is sestadienio i sekmadieni ;D
Gal dar atsirastu vaziuojanciu kryptimi Klaipeda (ar Kretinga) --- Vilnius ir atgal?

Nebereikalinga

Squalleh
2010-07-25, 14:24
VampireBlood, na siaip musu komanda is Klaipedos vaziuos.

giedriusonline
2010-07-31, 16:01
sweiki
ieškau kas turi mašiną ir galėtu mane nuo geležinkelio stoties pavežėt iki renginio vietos šeštadienio rytą, nes su mano kostiumo gabaritais turėsiu problemų viešajam transporte

dar ieškau kas galėtu mane priimti pernakvoti iš šeštadienio į sekmadienį naktį

RyuMaster
2010-07-31, 16:52
http://www.couchsurfing.org - as sau per cia nakvine radau 3 dienom, laiko dar yra, kam reik, registruokites ir ieskokite ^^

ShoCho
2010-07-31, 18:21
As su drauge mastom is vis nemiegot,taip taupant pinigus ir kitu zmoniu nervus,tik kazi ar dvi nepilnametes naktiniam vilniuje bedos neprisisauks :DD

Wow, galvojau cia mes tokie vieninteliai, as ir pats mastau ta pati daryt :D Turetu idomu but.

Ah shit. Na ka, tebunie bemieges naktys!! Bastysiuos po Vilniu iki kitos renginio dienos. Tik vat kur bastytis..?

zeke
2010-07-31, 20:27
Pasibastyt nebloga mintis jei nerasiu kur pasilikt tai prisijunksiu :)

Futari
2010-08-02, 16:43
ShoCho, manau kadangi tokių bastūnėlių bus keletas, susidėsite į krūvą ir nuspręsite :)

ShoCho
2010-08-02, 17:15
Dar nezinia kiek ju bus, ir nezinia kaip nuo traukiniu stoties nusigaut reiks iki renginio vietos (kad ir kur ji butu). Uztat bus jega nulekt su traukiniu! Reiks begiot po vagonus ir klausinet ''Chebra, kur vaziuojat?''.

Yuuku
2010-08-06, 15:51
Taigi... iškilo problema dėl nakvynės. Mūsų yra penkios, būtų tiesiog tobula, jeigu priimtumėt visas. Taip pat gerai, jeigu vienas asmuo priimtų dvi, o kitas - tris merginas. Daug vietos neužimam, esam draugiškos, padėsime tvarkytis, gaminti maistą, tik priiiiiimkit :stresas:
Nakvynės reikėtų visoms naktims. Kitą rytą po nJ susikrautume daiktus ir išsinešdintume.
Jeigu galit priimti, rašykite man pm arba skype: matsuro.no.hime

AnBlok
2010-08-10, 20:12
Apmascius visas aplinkybes, mes taip pat nusprendeme, kad ir mum reiketu nakvynes :). Taigi, 2 arba 3 draugiski vaikinai noretu pas ka nors apsistoti tik vienai nakciai - is sestadienio i sekmadieni. Jokiu bardaku sveciuose nedarom, atsikele susitvarkytumem ir iseitume :)) Jeigu kasnors turi kokiu pasiulymu, rasykit man i PM arba i skype: blokas11 :))

ShoCho
2010-08-10, 21:35
Soriux kad ne prie temos rasau, bet man pasistojo klausimas- kiek is jusu cia esanciu planuojat sestadieni sokt i traukini ir lekti i Nowjapan? Idomu pasidare kiek zmoniu traukinyje susirinks, gal bus pazint galima! :cat17: Ir kitas klausimas- kas planuojat daryt bemieges naktis is sestadienio i sekmadieni? Nes as tai planuoju, kadangi nemanau kad vaikinus i nakvynes isskiestom rankom kviecia. :huh: Butu fainai daugiau tokiu, draugu Vilniuje neturinciu zmoniu surinkt, linksmiau butu. :cat16:

megan282
2010-08-11, 00:38
Gi iš šeštadienio į sekmadienį bus kino naktis, nemokama, tai galėsit ten ir pamiegot kino teatre. :DD

ShoCho
2010-08-11, 12:55
Gi iš šeštadienio į sekmadienį bus kino naktis, nemokama, tai galėsit ten ir pamiegot kino teatre. :DD

That's an idea! O amziaus ribojimas bus?

Doommuks
2010-08-11, 13:03
That's an idea! O amziaus ribojimas bus?

Na, filmai nėra n-18, alkoholio ar kokio nors kito vartojamo skyščio kurio gali nusipirkti būdamas aštuoniolikos o gerti tik dvidešimt vienerių taip pat abėjoju ar kas nors leis, tai manau kad amžiaus apribojimai neegzistuos.

zeke
2010-08-11, 21:57
TO ShoCho
Manau atsiras nemažai, reikia tik vieta sumastyt kur renkamės tad visi kas norėtu prisidėt žinotu kur eit - galima butų laukt iki sutartos valandos o tada judėt kur nors, kas nespės pats kaltas :D

ShoCho
2010-08-12, 16:30
TO ShoCho
Manau atsiras nemažai, reikia tik vieta sumastyt kur renkamės tad visi kas norėtu prisidėt žinotu kur eit - galima butų laukt iki sutartos valandos o tada judėt kur nors, kas nespės pats kaltas :D

Matau ne vien as nekvynes nerades! :D Na cia tai idea, reiketu apmastyt. Nes Vilniuje as mazai buves, tai nelabai ir zinociau kur eit.. Dar an kokios Vilniaus ''slabotkes'' uzsirauciau vienas. :D Is esmes manau kad butu linksma, visa nakti po degalines begiot ir kava gert. :D

Jin
2010-08-17, 00:01
Ieskau kompanionu/iu vykt ir ,,bastytis'' po vilniu/nJ. Vaziuoju vienas, todel nemanau, kad vienam taip linksma kaip keliese. Esu Kursenietis( Netoli siauliu) 17m, vaziuosiu traukiniu jei kas norit prisijunkt rasykit privacia zinute.

P.s sorry del visisko offtopicom bet nenorejau kur bereikalingu temu.

neko_pari
2010-08-19, 19:14
Ar atsirastu gerasis zmogus, kuris galetu priimti Vilniuje po savo stogu nakciai is sestadienio i sekmadieni? daug vietos neuzimciau 1x2m + tase(s), atsitempciau miegmaisi, issinesdinciau anksti ryte apie 7:00 - 7:30 :cat6:

Nebeieskau

fasian
2010-08-20, 11:29
Reiktu nakvynes 3arba 2 zmonems 1 panelei ir 2 vaikinams vietos daug neuzimam galetume sumoket minimamalu, simbolini koki mokesti.\
rasykit p.m. arba i tel 86142266
edited kogero nereikes viesbutis ftw ^^

Bardakas
2010-08-20, 12:23
Aš taip pagalvojau, čia visi taip siūlosi susimokėt simboliškai, kaži jei paimčiau kokius 10 žmonių gal ir šio mėnesio buto nuomą susimokėčiau :)

Miglaja
2010-08-20, 15:04
Aš taip pagalvojau, čia visi taip siūlosi susimokėt simboliškai, kaži jei paimčiau kokius 10 žmonių gal ir šio mėnesio buto nuomą susimokėčiau :)

Bardakai, davai priimk 4 žmones ;DD

Bardakas
2010-08-20, 15:09
Bardakai, davai priimk 4 žmones ;DD

Kalbant rimtai tai manau, kad pas mane ateis pažįstami kurie neturi kur nakvot vilniuj, o ir jei tikrai pas save tą naktį likčiau tai būtų šioks toks piktas baliukas ta proga. Na, bet jei visgi nebus tai ką išvardinau tai priimčiau nepažįstamų žmonių už minimalų mokestį :}

Airiz
2010-08-20, 15:15
Kalbant rimtai tai manau, kad pas mane ateis pažįstami kurie neturi kur nakvot vilniuj, o ir jei tikrai pas save tą naktį likčiau tai būtų šioks toks piktas baliukas ta proga. Na, bet jei visgi nebus tai ką išvardinau tai priimčiau nepažįstamų žmonių už minimalų mokestį :}
Piktas baliukas ... sounds fun :)

tamagochi
2010-08-20, 21:13
Galiu priimti 1-2 zmones. Gal ir daugiau jei miegmaisius turesit. Detales PM