PDA

Žiūrėti pilną versiją : Susipažinkime ^^v

Puslapiai : [1] 2 3 4 5 6 7 8

KazE
2005-05-30, 08:25
Tema kur kiekvienas gali (pageidautina) prisistatyti. Galima (butu malonu), pamineti amziu, varda, gyvenamaja vieta, kaip susidomejot anime, kaip atradot animezona, ka seip veikiat, ka megstat valgyt, anime manga games top #1 visu kategoriju ir dar visoki velnia aka quirks.

P.S. galetu ir senesni forumo nariai pasisakyti ka nors apie save ^^v
P.P.S.
Viena taisyklė:
gijoje tik prisistatoma ir visiškai nediskutuojama, visos diskusijos trinamos be įspėjimo!

KazE
2005-05-30, 08:33
Tai busiu pirmasis -_-'
Vardas Domas, imigrantas, lokalizuojuos st. louise, vieta gali keistis (manau metu begyje tureciau persikelti i UK). Anime/manga/games taip rimtai domiuosi pora metu. Didziausias pasididziavimas, pastaruju kolekcija (na games beveik nera --'). Kaip atradau animezona nebepamenu, gal kas pakviete, gal irc uzmaciau. Meile panom didelem akim ir mazom burnom turiu jau nuo seno, is kur kilo nepamenu. Topuose: FLCL, GUNNM ir Guilty Gear. Megstamiausias maistas anyziniai sausaineliai.
o____Ov

Sable
2005-05-31, 18:23
Esu Andrej is Vilniaus. Po kokio menesio su trupuciu busiu 20 metu. Anime man yra gana naujas dalykas, nes realiai skoni pajutau pries pusmeti. Tiesiog staigiai uzejo pasiziuret koki kita dalyka nei standartiniai holivudiniai filmai. Pradejau nuo NGE. Topai: Berserk, FLCL, Texhnolyze, Bleach. Is esmes megstu Martial Arts zanra.

Kuom uzsiimu? :huh: Na anksciau labiau joga uzsiiminejau, dabar alpinizmu (na joks ten alpinizmas - laipau dirbtinem sienelem ir virvem po sporto sale karstausi). Kas ten dar? Na dar pabegiot ilgom distancijom megstu. Knygas irgi skaitau (fantastikos, mistikos ir siaubo).
Pasidomejau "per ta pati googla" ar yra koks lietuviskas forumas ir atsiradau cia, del ko labai dziaugiuos. :blob:

Valgau daug ka, bet mesos ne (cia nesupraskit neteisingai - jokie cia isitikinimai :malda: ar kas panasaus - tiesiog gyvenimo budas. :cool: Dar pamirsau uzsimint, kad i zygius varyt megstu ir apskritai gamta megstu.

Tai vat...nuo rytojaus vasara :cool: , su kuom visus ir sveikinu :blob: !!!

FreaK`aZ
2005-05-31, 21:01
Apudeit'u:

Amžius: 22
Lytis: Vyras
Vardas: Algis
Profesija: Architektas
Būdo bruožai: Storas, niūrus sociofobas.
Muzika: Shoegaze
Alus: Stout'as

Ruki
2005-06-01, 19:04
heh... Mano vardas Nijolė :) Neseniai sukakojo 17 metuku ^^ pati jaunystė kvailystė (*^_^*) Anime susidomejau taipogi ne per seniausiai, mazdaug pries metus. Saip anime domiuosi ne per seniausiai, o rimciau dometis pradejau ivedus interneta :neisitiki ir skirtingai neik daugelis, anime susidomejau per tv3 rodytais digimonais :sleep: .... atrodo, juos dar ir dabar rodo :confused: veliau perejau DB trilogijos >.<
Anime topai... Air tv, Flcl, Trigun... ir siaip, siunciu anime tik sukurtais nuo 2000+m. Aisq, buna isimciu. Dabar ziuriu Loveless ir IZUMO -Takeki Tsurugi no Senki- :P
Pomegiai... visada, kai reikia juos isvardyt visus ir pamirstu :) nu nzn... megstu skaityti, ypac fantastika... piesti... mm... labai myliu zirgus :cool: megstu linksmus zmones, su kuriais galiu pasijuokti, megstu linksmai praleisti laika :D Megstamiausias valgis... mano silpnybe: obuoliai :D
vsio siam kartui (*^_^*)~

P.S. anime zona radau per google ^^ ieskodama anime forumu...
EDIT: i topus pateko SaiKano!! :kiss:

Mukazala
2005-06-02, 12:07
Mjuoo.. Jaunyste kvailyste... tuo metu (pries 8 metus) pradejau ziureti pirmuosius anime per RTL2- Captain Tsubasa ir SailorMoon, DBZ. Kartais videokastes tekdavo pazet.. Loddos War patiko. Veliau emigravau i Vilniu ir apstojau, nes nebuvo is kur gauti. Sekantis susizavejimas buvo pamaciu geresnio piesimo pilnametrazi anime Escaflowne, tada ir atgijau is naujo ir pradejau siustis viska is eiles. :) Nera kazkokiu dideliu apribojimu- patinka etchi (Love Hina), action (Berserk, Trigun), parody (FlCL), Romance.. (kvaili pavadinimai ir neatsimenu) ir siaip fighing (Air Master, Tenjou Tenge). Mates Neon Genesis Evangelion visas, Rurouni kenshin OVA ir movie (OVA valdo), Wolf's Rain (geras ir), Grenadier, Green Green, Saikano, Programmer Shirase, X(movie ir TV), Blue Submarine, Cowboy bepop, Sprigan, Ghost in the shell ir t.t. Na taip sakant stazas nemazas. Vistik 8 metai kaip spoksau akis isvertes, jau ir barzda atsirado. Hentai kelis mates bet.. :/ a ten kazka vezancio matot? Geriau mergina gyvai taip pavaryt negu seiles varvint i piesta. :D

Antra liga... atsigimes geimeris, zaidziu tiek FPS, RPG, Race, Strategy, Adventure. Dauguma hitu prazaides. Nes mano posakis- nekritikuok, jei nesi pats to isbandes ir perejes iki galo. :P

Megstamiausias maistas- peilis skrandziui: Pica, CocaCola, Submarinai. Jei galima prie to irasyciau ir rytine kava su cigarete (pelenine kaip is Anine, beku prikrauta, nes nespeju nes lauk)... geriausias dienos momentas kai ryte taip iseini i balkona.

Ziuriu ir filmus....Na nera cia ka rasyt, domiuosi viskuo ka galima gauti per PC. :) Gyvenimu reikia dziaugtis.

I Anime forumus uzklydau ieskodamas lietuviu bendraminciu, o tiklsliau- ziurinejau ar yra LT informacijos apie Anime. Didelis pagyrimas chebrai us Bravo Girsl LT subtitrus... Tik kada bus galima sulaukti antro sezono is jusu? :D

P.S. Jei dar gerai atsimenu, tai Marium kartais i mane kreipiasi.

ForGetFul
2005-06-02, 21:00
nu jo, kaip naujokui tai net vos pastebejau kad cia gan naujas thread

zio
2005-06-03, 14:55
Rokas, 27m

gediminas
2005-06-05, 21:13
Oki ash irgi parashysiu apie savi, jau priesh keleta dienu buciau parashes, bet susibiesinau kai mano didele rashliava dingo luzinejant inetui tai ne nekilo ranka tai kartoti.
Esu Gediminas ish Kawno, metu 26, mokaus KTU teletabiu fakultete, dirbu su mechatronika susijusi darba :) tad mechos nelabai traukia :)))
Anime pradejau rinkti ir suzinojau kas tai yra gal priesh penketa metu, rimciau rinkti pradejau gal priesh pora ar tai trejeta metu. Uzsikreciau nuo klipa Wamdue project - King of my castle. Pamaciau ir pradejau ieskoti pagal ten pastatyta. Beieskodamas uzklydau i #anime kanala, ten suzinojau apie www.anime.lt kur buvo daug screenshotu ish skirtingu anime, radau jog ko ieskau yra GITS :) tad pradejau ieskoti kaip parsisiusti, ieskojau per ftp, vaiksciojau po mirc download kanalus visokius, aixsq gavau ish draugo ta anima, o rimciau pradejau siusti kai atsirado bitorrent ;)
niu tiek apie mani..
tiesa del maisto tai nesu ishrankus :) megstu miltinius kepinius ir mesa :}
ai dar del animezona atradimo :) viskas cia per #anime kanala ;)
P.s. niu ir priesh postinant padarom copy :]

Eglaya
2005-09-17, 09:49
Hmm.. Gal ir man ką leptelėt :D

Ką gi. Sveiki visi. Aš esu Eglė, man 19 metų (<--- viena vertus, labai mažai, kita vertus *faint*). Studijuoju VU. Esu beviltiška antrakursė, kuriai nusispjaut į savo profesiją, kuri nieko nesimoko ir šiaip, nežino, ką Vilniuj veikia. Mano originalią "lokalizaciją" galit matyt prie avataro.

Anime visuomet patiko (na, kuriai mergaitei gali nepatikt žmonės gražiom akim :p ), netgi tuomet, kai dar nežinojau, kas tai yra. Nesakau, kad labai daug apie ją išmanau. Nesu mačius nei Naruto, nei Yu Yu Hakusho, nei InuYashos ir dar ten visų tų top anime, bet žinau tikrai daugiau nei vidutinis LR pilietis :haha: Vasarą mane darbe tik "pokemonu" arba "songoku" ir tevadino.

Šiaip laisvalaikiu užsiimu paišymu: http://eglaya.deviantart.com
ir rašymu *rodo į parašą* ir t.t.

Va :)

Ozis
2005-09-17, 10:21
Sveiki, as Alius, man 18, studentas, fizikas :D truputi meginu rasyti, kartais papiesti, bet kolkas inete nieko neplatinau...
Anime dometis pradejau nuo DB ir Hellsingo (na siaip pirmasis mano anime buvo Speed Racer, bet dar tada buvau visai "mazas" ir neskyriau cartoon nuo anime). Pirmasis savarankiskai paziuretas anime Love Hina, gal todel dabar pagrinde ziuriu ecchius :love: na dar megstu dark (kaip Berserk ir Bastard!), pure (kaip Ragnarok The Animation ir Lodoss War), humor (Slayers siuo metu jau ipusejau 1 sezona) fantasy. Kartais jei ne per daug nulenda i liudnuma (kaip Saikano) megstu paziureti ir Romance (megstamiausias be abejo Onegai Teacher).

Lamb_of_God
2005-09-28, 11:24
hallo ir ash nusprendzhiau pasirahsyti... shaip esu Rokas, draugai vadina Arma,
anime nzn nuo kuriu laiku niekad ja laibai stipriai nesidomejau, ai beto man beveik 19m.
anime zhiuriu nuo KazE gyvevavimo laiku lietuvoje[kaze neysizheisk], shaip buvau nustojas zhireti kury laika anime zhiuredavau pastoviai ti kdvi animas LAIN ir FLCL, shaip esu studentas, fan artas neman pieshti nemoku, esu Kauno Anime fanų/megejų Klubo vienas pagrindiniu ykureju, grynas kawnietis, pomegiai gamedev, 3d art, ANIME....
turiu labai didelia ir grazhia svajone ishleisti pirmaja lietuvishka Manga[nors tai butu ne mano piehsta ir nemano rashyta]{nes ash studijuoju liedyba}, milimiusia yra tik viena anime :malda: LAIN.... ai dar shaip labai megstu mmuzika... xD
ai dar megstamiausias valgis... nzn gal dvigumas expreso su pieno puta ir dvigubas crapachino...
PS: KazE brolis.... xD

epas
2005-09-28, 18:37
:) parasykit man ir susipazinsim!

Audria
2005-09-28, 19:14
Hellow (._0)v As Audra,man 15metu,gimshe kovo25,kas pasveikinsit?xDD O siaip daug apie save papasakot negaliu,nes kokia as turi nuspresti zmones,kurie bendrauja su manim,o ne as pati :) Megstu per fizika piesti i sasiuvini anime,nes labai jau nuobodu buna xDD Uz tuos paisaliojimus mane ypac smerkia drauge,su kuria per fizika sedziu xDD Ipac kai gaunu ketvertus,penketus xDD Siaip dar siuo metu truputi mokinuos grot su gitara (kad galeciau pagrot Nirvanos kurinius) ir bandau piest manga (kolkas nelabai kaip sekasi,bet bandyti verta) Mmm megstamiausia grupe kaip ir Nirvana,o siaip dar visokio muzono paklausau,bet ypac megstu rock.Planuoju studijuot zurnalistika,kadangi megstu rasyti x) Anime pradejau dometis nuo kazkur 9-10m,labai patiko Digimonai xDD Dar atsimenu kaip su klasiokais (yeah,klasiokais,nes mergaites tokiu 'nesamoniu' neziuredavo xDD ) keiciaus visokiomis kortelemis,tazo ir pan xD Uhh,geri laikai buvo ^^" Po to ejo DZB manija :> Turejau piiiiilna tu lipduku xD Niu o visiskai uzkabliavo tai Hellsing,Kite and Mezzo Forte xD
O megstamiausi anime tai <cia ne eiles tvarka,tipo kad megstamiausi,o vardinu visus,kuriuos prisimenu>
1.Peace Maker
2.Elfen Lied
3.Kimi ga Nozomu Eien
4.Princess Mononoke
5.Spirited Away
6.Gravitation
7.Paradise Kiss
8.Fruits Basket
9.Ganz
10.Shakugan no Shana
11.Loveless
ir dar daaaaaug daug,nepamenu visu ^^

Balioniukas
2005-10-21, 00:14
Na ka vaikai, nustebinsiu as jus truputuka :D
As Migle is Kauno, sukakojo man 19 jau senokai :) Kodel nickas Balioniukas? O gi del to, kad mane taip draugai vadina, uztat ir pasivadinau taip. Anime susidomejau pries kokius 3 metus, viskas prasidejo nuo kazkokio per lrt apie futbola, net nepamenu pavadinimo, taip pat isgyvenau ta dbz perioda :D vieni is megiamiausiu anime siaip Speed Grapher, Hellsing, Vampire Hunter D ir panasiai. Be anime dar velniskai megstu muzika (heavy, speed, thrash, black ir doom metal), kaip sakant kuo sunkiau tuo geriau, taip pat piesiu, perpiesiu ir pan. :) ai, dar nepaminejau kur mokaus, ogi vdu menotyra :) na ka, tai tiek ;)

Foxsym
2005-10-29, 22:41
as foxsym is sun sity. megejes piesti anime. daugiau nepasakosiu apie sawe :p , kas nores tas susipazins, gal truputi ir pazins.anime domiuosi welns zina kada nuo, nebepamenu seniai. :dizzy: :neisitiki

Soramaro
2005-10-31, 11:43
Vardas: Andrius Gyvenamoji vieta: Wilnius Amzius: 14metu
Renku WISKA kas susije su anime, todel man apsilankymas uzsienio (Latvijos;Lenkijos) kioskeliuose yra tikra pramoga (Neisivaizduojate ko galima ten rasti!!!)
Seip megstu drakonus...kawaii...mmm...
Anime domiuosi senai..ir nevisai(ce kaip paziuresi =]) 2 metus...
o jei ko paklaust norit tai rasykit man Soramaro@one.lt
wa...

sielasekys
2005-11-04, 11:40
Titas, man 19, megstamiausi anime naruto, hellsing, samurai champloo, berserk.
groju elektra ( gitara ) tai tiek, foruma per google radau..

Jabatan
2005-11-14, 16:08
Justinas is Vilniaus ^^, turiu jau 20+ metu. Manga megejas, kartais randantis ir anime koki smagu, kartais, uf

tamagochi
2005-11-15, 10:40
sveiki kveiki :)

Andrius, 24
VU MIF

Anime susidomejau pries kokius 3 metus po pazinties su Mayazaki kuryba. Kazkuo primine senus gerus Disney multikus, kuriu siais laikais jau nebegamina. Anyway i anime ziuriu kaip i meno forma lygiaverchia meniniams filmams, knygoms etc.
DBZ periodo pas mane nebuvo :)

Nemanau, kad japonu kultura butu da best, ar kazkuo labai pranashesne uz musishke, bet manau, kad is ju galima butu nemazai ko pasimokyti.

Siuo metu dar studijuoju japonu kalba ir ketinu nuvaziuoti aplankyti sia sali gyvai ;)

pittass
2005-11-23, 20:13
Heh nu reik ir man prisirasyt i "black book'a" :haha:

Man 17 meteliu.... Bandysim siais metajs baigt vidurine... (nu ir nuskilo kad pirmas egas [matiekos] per 18 gimtadieni :cry: ) nu o po to jaj dievas leis - studijot "Computer Science" i Anglija :p
Turiu sioki toki polinki i gaminima, nu bet jis kazkajp sparciaj gesta, nors tvarkaw 1 privatu WoW serva... turbut populiariawsia lt....
Valgiuj lb isrankus esu... nieko imantraus man per prievarta neikisit, nors tiesa sakant is paprastu patiekalu irgi sunku pataikyt i mano diapazona..... vienintele iseitis - pries tai pakist pakankamai alaws :haha:

Heh... dar pries metus dauguma savo matytu anime maciaw per LNK :neisitiki nu bet Daan-sensej parode man "The ways of the force" ir tada prasidejo animes siuntimai, lankymasis #anime kanale ir galiawsiai atsiduriaw ir cia... sawo neilgos keliones metu mano dvd sarasas praturtejo netoli 1/4 TB animes :haha:
Pirmu Savo anime tai net pavadinimu neatsimenu, bo tai buvo pries 4*n/2 metu.... No o is labiawsiai patikusiu? nA kas cia db saus i galva.... Helsing (dar nuo neotakiniu laiku =) Mononoke hime, FF7:AV, Naruto .... nors apskritai daugiaw ziuriu ir nauju epu labiaw laukiu turbut is Scholl-life/drama/Love-romance.....

nu pradziaj tieknu pabaigai: esu lb idomus tipas, apie kuri dauguma pirmuju ispudziu sudaromi klaidingaj, niekada nepraleidziu progos pasilinxminti ir kazkajp sugebu issiverst be "priesu"... Megstu alu, gera kompanija ir vis pridirbu kazka ko is manes nesitikima...
jaj reiktu pasirinkti koki charakterio tipa, kuriuo tureciaw buti, tai buciaw kox Rogue, kuris naudojasi seseliais, stengiasi isvengti kovos irpriesinasi visom taisyklem, taciaw neapleidzia savo draugu ir benrazygiu...
BTW: esu naktinis padaras, kurio bent puse gyvenimo paremta visiska sekme, kuri padeda issisukti is betkokios situacijos :haha:

Katiuwa
2005-11-23, 20:31
Na va ... mano vardas Katia , esu is Klaipedos , 18 m. hm..... ka dar?!.... ;) apie saita suzinojau #anime kanale......(nors mirke ir nesedziu,idomiai cia gavo ;) :confused: ) daugiau info pazintys.lt nikas Katiuwa arba skype katiuwaa, pakolkas tiek... :fifi:

BlooDy
2005-11-23, 23:54
nu tej wa esu Giedrius is kawno 15metu .. anime pradejau rimtaj ziuret nuo hellsing .. db siunciu anime wos ne kaiura para :dizzy: megstamiausias anime My-Hime .. anime siunciu per bittorent .. wnz dwinu anime alu metalika ir asq MERGAS ;]

Sable
2005-11-30, 00:00
Jus gal is namu neislendat visai pirmas sniegas gal pries pusantros savaites buvo gi ar dar anksciau. Gerai prisimenu, nes basas po lauka begiojau po zygio per krikstynas priristas prie kruvos fux'u. Geras krikstynas jiem padare :haha:

Kadangi cia jau pradejo kai kas asmenines nuotraukas det, tai palaikysiu ir idesiu saves-zygeivio :cool: -didelio extremalo :mad: -pamiselio :dizzy: nuotrauka is tu krikstynu. >>http://img279.imageshack.us/img279/2559/dsc061741dw.jpg Nesu ten visu grazumu taip sakant, bet to ir nesiekiu parodyt :D

P.S.:sniego ten nematyt, bet tose zolese jis YRA - galit sprest is koju :sick:

Zio> po galais, pakaitykit priesh postindami, jis tas su raudonom kojom. Atsibodo kaskart trint jusu offtopicus

Lax..
2005-12-25, 20:30
Hallo...
Mmmm... Vardo nesakysiu, nes visi vadina mane nick'u.
Esu siaip pasineses fantastas, todel traukia anime.
Gyvenus as vln. Man 15. Myliu Vampire Hunteri.
Viskas prasidejo nuo DB, kurio dabar nekenciu visa sirdimi ir protu.
That's all...

Daan
2006-01-07, 23:43
Aš būti Danielius iš sostinės.
Anime susidomėjau ar tai pirmą kart mačiau, dar ~ nepriklausomybės pradžioje, te išnuomotoje video kasetės gale, buvo kažkokio anime epizodas, nuo tada mane tai sudomino .. žinoma rintas polinkis atsirado vėlaiu ... te kažkur ~1998 metais...
Kaip atradau animezona .... hmm, o gi niekaip, aš ją tiesiog sukuriau :)
Mėgstamiausiais edalas, gal kiaušiniai įvairiai paruošti [ ir alus ]
Patinkantis anime stilius ettchi su viskuom kas iš to išplaukia

ocard'a
2006-01-10, 19:08
As Dovile is Alytaus (skamba kazkaip lievai). Man 17. Anime suzavejo pries pora metu kai per LNK rode DB, bet rimtai ziureti anime ir skaityti manga pradejau tik pries pora menesiu, todel arsenalas skurdokas. Kolkas labiausiai patiko Bleach ir Angel Sanctuary (manga!). Dievinu juoda sokolada. Nemegstu lietuviu kalbos (...egzai arteja...). Si foruma suradau klaidziodama Google.

NonStop
2006-01-26, 22:28
as NonStop - NS - Kawayuki :) kaip pavadinsi nepagadinsi :) vilniuje dar kitaip vadina :) na is senu geru laiku :) varda mm nedauk kas zino o jei zino tai nepamena :) tad nesvarbu :)

miestas jei profili skaityti mokate kaip ir daugma kitokiu idomiu dalyku yra parasyti :)

apie anime mol kada susidomejau ir kokiu anime? heh
vat skaitineju neturedamas kas veikti tai ir stebiuosi DBZ DBZ do DBZ :) ir plem kodel dauguma panu is vln :) na ok apie tema :) nemanau kad dauk kas is jusu prisimena tuos bolsevikiskus laikus :) tada dar ir as buvau piplius :) o visgi bolsevikai per televizija zinojo ka parodyti :) zinot rembo terminatoriai i tag dali :) aij tiesa anime :) pavadinimo tikrai nepamenu bet zinau, kad pirmuju vienas buvo apie kosmosa viena baxura ir merga androide :) toliau seke batuoti katinai irgi topiniai turiu net dabar isirases lt varianta :)

tai va galima sakyti kaip ir anime veteranas cia :) nedauk kas uz mane seniau domisi :) ir abejoju, kad dauk uz mane yra maciusiu daugiau :) bet tam dar nevelu visgi nejaunyn :)
23 metai neuzilgo reiks apie seima galvoti tad ir animei laiko liks maziau :) bet pazadu kad ziuresiu :P

apie muzika? groja ir gerai :)

maistas? bile yra tai ir valgau :) na nevalgau tik 2 dalyku shoodo ir akmenu :) shoodas smirda o akmenys kieti :P

foruma atradau gerb. Daan :) deka :) visgi #Anime@irc.5ci.net rules :) ten dauguma senuju fanu ir susipazino :)

p.s.: DAMN AS NE OTAKAS ! IR SAKYKITE KA NORITE ! AS TIK PAPRASTAS FANAS :P

na tikekimes kazkas prates po manes :)

Neoner
2006-01-27, 07:50
na ka reikia ir man prisistatyti. Esu Jurgis is vilniaus, man 16 metu. Labai megstu valgyti ryzius ir domiuosiu rytu kultura. Anime susidomejau pries 4-5 metus kai paziurejau NGE, bet kadangi neturejau gero kompo, negalejau ziureti anime, nebent pas draugus. Na mano hobis yra, net nezinau, tikriausiai sience-fiction, bandau rashyti visokias istorijeles (paklkas parashiau tik viena ^^), o shiaip esu "Jack of all trades" (kas nori surasti reikshme, tegu paiesko per google), moku visko po truputi (tik knygas gerai skaitau, kai buvo hario poterio bumas, 5 knyga perskaiciau per 6 valandas neatstraukes). Mano megstmiausi anime yra GITS, FMA ir Banner of The Stars.

va pamirshau pasakyti kad nesu geras shokejas (moku shokti tik valsa), o valgyti tai skaniai darau, skaniai ir paprastai, nedarau viskoiu ten prancuzisku patiekalu, bet cepelinus tai laisvai . dar kepu konditerinius gaminius

Youka
2006-02-02, 17:26
Eva as.
Ziuriu jau gal treti metai. vadinasi, nuo 16.
Iki siol geresnio uz GITS nemaciau. zinoma yra ir tokiu pat geru, bet geresnio - nea:rolleyes:
patinka cyber punk ir martial arts. deja cp yra nedaug. kazkaip jauciuos visus pamacius. tenka pereit prie martial arts-historical (visgi neissemiamas zanras :p ).
per anime-mania pradejau mokytis japonu kalbos. uztat greitu laiku isvaziuoju i anglija test studiju.
pastaruoju metu ziuriu nedaug. nes man taip nuolat - per savaite suziuriu apie 3 serialus, o po to vis vangiau, vangiau..
tai dabar esu slump'e.. ghm.. niekaip neiveikiu geneshafto ir excel sagos.

kas dar..? dirbu. mokaus. nepatinka nei darbas, nei mokslas (nes japonu kalba tik vienas menkutis pasirenkamas dalykelis).
:kodama:

tai bent tiek, kad atradau animezona per google. ne taip nyku darbe dabar.

as esu as
2006-03-20, 22:20
na nezinau ka man apie save galima pasakyti :) esu liudas is jonavos man 16metu megstu dirbti su vaizdu ypac video toj uzsiimsiu walpaperiu kurimu :)anime domiuos jau labai seniai kai dar net nezinojau kas jis toks :) labai megstu gerus zaidimus, klipus , skaniai pavalgyti ir zinoma anime bei fantasy stiliu (turbut labiau nei anime). nemegstamiausi dalykai:
1. brolis
2. sese
3. tvarkyti kambari :)
4. gyventi neispudingai ir kasdieniskai

Augiszz
2006-03-24, 15:07
Sweiki, kaip ish nicko suprantate mano vardas Augis :) Draugai mane megsta vadint Ogiu :hmm: (atsirado ce blemba tarakonai)

Kox ash? Tox klausimas man ishkyla dazhnai bet atsakymo negaliu surasti... Tik tikri kvailiai gali pasakoti apie save tik remdamiesi savo nuomone, todel spreskite patys kox ash...

Amzius istikro nesvarbu, bet nieko slept nenoriu... Man 14 esu ish kauno... Jei galvojate kad ash kvailas nedaaugelis klystate. Visi mano draugai yra dvigubai vyresni uzh mane, aisq turiu ir bendraamzhiu, bet juos draugais negaleciau pavadint. Pats einu i 9 klase (manau kaip 14 neblogai). Ten man gana sunkiai sekasi, bet manau tai su laiku issitaisys. Sejp labai megstu pasisyldit picute, atsidaryt skardine coca-colos, atsisest i minkshta patogu kresla ir pazhiureti koki gera filma.

Sejp anime ash dar zhaliukas, bet visi mes mokomes :) Sejp megstu piesht (LABAJ MEGSTU). Nekenciu poros dalyku:
1. Ilgo uzsisiedejimo vienoj vietoj (aisq pailset ir patinginiaut ash megstu bet su saiku :D )
2. Fyfu (mane nuo ju vemt verchia)
3. Senu kvailu filmu :D

Na va, atrodo apie save viska parashiau. Aciu uzh demesi :)

*Michiyo*Yamahita
2006-03-24, 20:27
Koničiva
Zoa Šang Hao

mane galyt vadint MiYa arba MiYo tai yra mano niko trumpinis,koks mano vardas nesakysiu,nes turiu dauga vardu,realius tris vardus,o internete dar daugiau :P,siaip realybeje mane vadina Safyre C:

Jau beveik tris metai kaip žaviuosi anime C:

Esu baigus dailes mokykla (viena iš priežasčiu kodel domiuosi anime),mokausi 11-klaseje,žaviuosi tyksliaisiais mokslais(realiuke C: ),busima mano ateities specialybe bus architektūra-dizainas,arba animacija.

Pomegių turiu daug,:
dainavimas-choras(bandau kurt grupę),tapyba,koliažai,interjiero detaliu kurimas,juvelirika,knygų skaitymas,domejimasis Senoves civilizacijom,Rytų kultūra,lankau jau kaip metus "Karate",renginiu organizavimas ir t.t.
Galima mynet ir mynet,nes daug ka veikiu.

Gyvenu Vilniuje(Sostine C: )

Na galima sakyt,kad anime pakeite mano gyvenima,pradejau į viska kitaip žiūret C:

Myojin`
2006-03-28, 23:17
Konichiva! mano vardas:Paulius,draugai vadina Pablo. man 15+.
Mokausi 9klasei,uz metu baigsiu dailes mokykla:banana:,dar lankau Kung-Fu+th Box ir uzsiemineju Le Parkour.kita laika sueda pc ir draugai.Krc Sportuoju ir paisau bet nesimokau :D
Nemegstu aplink daug veidu surmuliu ir per daug demesio krc turgaus,dar nemegstu spaudimo darbo exprontu ,o labiausiai nekenciu melo:mad: .
Dievinu Anime:malda: nes jie zymei grazesni idomesni bei protingesni nei daugelis filmu.
Kaip atradau sy foruma nepamenu,bet nesenei.O Anime pradejau dometis nuo to apgailetino DB.

rockfeever
2006-04-07, 21:57
Hy you all carzy anime fans! :cool:
Gerai pradekim mano vardas Darius na o draugai taip ir vadina :D .
Anime domiuosiu jau gal kokius du metus . Nors jau 20 metu bet vis dar istikimas anime fanas :p . Kiek juo liksiu nzn turbut visa gyvenima :p .
Biski pasau dar reik daug tobulet kadangi manes nieks nemokino kiap piest , nei as dalies sulios lankiau bet seip prie meno.
Na zn kad dar kolkas tiek . i hope to make lots of firend here :cool:

ketou
2006-04-16, 19:34
na me yra ketou...esu is vln mishku..:blob: ...siaip esu shizofrenikas..bet cia neesme:D ..paishau fantasy ir furry'us..:p ...vaaat...ku cia dar papasakojus...na ziauriai pasineshes ant visokio xlamo..:hmm: ...religija?..as pagonis..:malda: :cool:

urahara_san
2006-04-19, 12:45
Nu zodziu.:hmm: Esu Radviliškietis :neisitiki (turbut tokio kaimo nezinot). Man 14m. Siaip kartais pasireuksht noriu (bet kai noriu tai nesamones pareishkiu), megst anime (kaip ir jus(bent jau man taip atrodo)), skeitint dar megstu. Siaip keversot gal pradesiu bishki.:hmm: (nors ir nesisek). Ir siaip dar galima sakyt esu jautrus:hmm: . (Nesu labai tikras del to)
Aj zodziu nesamones ash cia rasau.:hmm:

Evil_of_Darknesz
2006-05-02, 06:45
:mad: Esu Deividas, dabar man 16 metu, pirmieji anime matyti per tv buvo Digimon, Pokemon, Dragon Ball, Rurounin Kenshin... anime pradejau dometis nuo 2004 (nuo tada kai man ivede interneta) pirmasis parsisiustas anime buvo Ah! My Goddess ji parsipuciau is FTP, ieskojau berods DBZ o atradau sedevra... :D Megstamiausia pokolkas dabar muzikos grupe yra Maximum The Hormone, gyvenu radviliskio rajone dar tiksliau raudondvaryje... megstmiausiu anime top 10:
1.Eureka 7
2.Air Gear
3.Neon Genesis Evangelion
4.Fullmetal Alchemist
5.The Melanchly Of Haruhi Suzumiya
6.Samurai Champloo
7.Ergo Proxy
8.Elfen Lied
9.Ah! My Goddess
10.RahXephon

Megstamiausiu zaidimu top 3:
1.Metal Gear solid (visos dalys)
2.Max Payne(abi dalys)
3.Silent Hill(visos dalys)
4.Resident Evil(visos dalys)
5.Grand THeft Auto(visos dalys)
Tai tiek... :D :mad:

Ekgp97sl
2006-05-02, 13:15
Evaldas. Stuobrys, nieko doro dar niekad nenuveikęs, gal kada nors nuveiks.
Esu beviltiškas fotografas. Mėgstu futbolą. Esu gan beviltiškas žaidėjas, bet bent jau mėgstu žaisti. Nuolat kaip nors susižaloju pirštus. Be saiko geriu kavą. Nesugebu išsimiegoti. Bijau planuoti. Kramtau rašiklius. Mėgstu nepriimti kitų pagalbos. Sugebu dingti netikėčiausiais momentais. Galiu apsimesti idiotu. Dažnai voliojuos ant grindų. Stebiu žmones. Daugiau stebiu, nei darau ką nors kitą. Kaupiu visokį šlamštą. Negaliu racionaliai išnaudoti laiko. Nuolat darau apmaudžias klaidas. Žiūrėjimą vertikaliai mėgstu labiau nei žiūrėjimą horizontaliai. Kalbuosi su savimi. Nedaug trūksta, kad būčiau paranojikas. Kada nors užsiauginsiu didelę barzdą ir būsiu panašus į Basanavičių.
Mėgstu filmus. Kartais anime. Retai anime.
Neturiu supratimo, kaip atradau Animezoną.
Turiu katę. Jei auginsit kada kas vaiką ir norėsit, kad kada nors jis būtų kantrus, nupirkit jam katę ir prisaikdinkit nenaudoti prievartos.
Jei turit klausimų - klauskit. Kalbėti su kuo nors kitu nei savimi yra šiek tiek į naudą.

kita
2006-05-02, 20:30
marija, kaunas. I-asis anime - Mononoke Hime. mokausi, manau, tai visai neblogai.
juoda Earl Grey arbata (kartais su pienu, kartais be) - nieko geresnio už tai.
įsimintiniausi anime : Animatrica, Cowboy Bebop, Wolf's Rain, Beyond The Clouds[..]
laisvalaikį užima : visas mano laikas-laisvalaikis, taip ir užsiimu.
patinka: kinas, skaitymas, muzika, žmonės, plaukimas, ketvirtadienis[..]
filmai: Revolver. žanrai įvairūs, romantinių komedijų - ne. dokumentika, fantastika, sci-fi, dramos, kriminaliniai trileriai, kriminalinės komedijos - taip. parodijos - ne.
kačių taip ir nepamėgau, nors vieną turiu. šunys - patinka, paukščiai taip pat. vakarus dažniau leidžiu namie, geriau keliuosi anksti.
'o šiaip viskas ok'.

Tamsos_Elfe
2006-05-11, 11:43
Tei va... Esu Jurgita:p Vyresne nei 20m. Labai nustebau, kad nemazai zmoguciu yra is Rdv ar Siauliu. Mano vaikystes miestai. As juos labai myliu ir dievinu, ypac, Radviliski. Dabar gyvenu ir dirbu Vilniui. Esu rami ir tyli mergaicioke, bet jei kas iskaudina - pasisiausia kailiukas. Siaip man lengviau mintis ir emocijas destyti rastu nei jas issakyti. Nemoku pasakoti zodziu. :hmm:
Beto esu apgaulingos isvaizdos ir visi man duoda tik 16. Na po ilgo kartojimo ir pati emiau taip jaustis. Todel tapau Tamsos_Elfe - mistine butybe, kuri sedi seselyje ir nesensta ;) Nemanau, kad elfai yra blogi sutverimai, net jei jie ir Dark'ai ar nakties padarai :p
Kas cia dar? animezona aplankiau pastebejusi nuoroda mIRC'e #anime. Patiko :)
...
minciu trukumas - pietu pertrauka ;) veliau gal ka sugalvosiu dar

balta-kate
2006-05-11, 15:54
tai vat, jau kuri laika esu sio forumo seselis, perziuriu kai kurias temas, nieko neparasau... siaip ko gero esu viena jauniausiu forume 13metuku. mama pasakoja kad maza budama ziuredavau kendi kendi (per maza buvau kad pati atsiminciau :D ), paskui ledi lina, dragon ball'a, rurouni kenshin... tik pries kokius metukus suzinojau kad tai anime. ir dabar neesu ziauriai pasinesus kaip cia kazkurie nes is vis labiau megstu lakstyt po miskus ir jodinet, bet is to ka galima ziureti per TV arba kompa, manau tai yra geriausia. kadangi nuo mazumes megstu paisyti, tai ir anime stilium bandau (nelabai kas gaunasi :neisitiki ). charakteris kates ir manau labai daug kas tuo pasakyta. kaip ir viskas apie mane. kodel balta- kate? oda balta, plaukai sviesus.;) :)

Tsubasa fuju
2006-05-13, 11:48
tay sveiki... Esu tsubasa fuju... Nesu labai didele anime gerbeja... Verciau zirgu... Tay man atrodo beweik wiska ir pasako...

spacefox
2006-05-14, 12:28
As esu ketou broliukas:3 Anime beveik nebesidomiu, retai kada koki shizinuta pasiziuriu ir viskas. Dazniau mangas skaitau. Vo ir viskas berods o.O'

rezzzes
2006-06-20, 03:02
Yo esu Simas wisi wadina Simka, man 16, anime kas taj? nje jej rimtaj taj wisas kai po dalykas ANIME pradejo patikt del mano polinkio i mena... Esu mazhdawg banglo ir punko mishinys... esu kauketas zhmogus tajp lengwew bendrawjant :D nje nesu koks psicho, kauke tiesiog pakejche bendrawimo stiliu, ne pozhiuri i gywenima bej principus... esu lajswu pazhiuru, kad jus zhinotumet kokios jos lajswos :D Loshiu kashi... galiu pasakyt kashis kashis kashis :malda: esu geras kajp zhmogus nezhudaw skruzdeliu ir pan. megsstu sarkazma, megstu skejtus, megstu pajshyt, megstu tusintis naktimis su drawgajs, megstu martini :malda: , kartajs parukaw :p bet kadangi stengiuos augt man kashiui rejk taj nelabaj isimylejas rukyma beje mano ugis 188cm bjet she wasara dar paugsiu kokius 5cm ir tada mano ugis sustos:p :w00t: labaj wertinu draugyste, esu gan atwiras ir dazhnaj sakau ka galwoju taj su manim prasideda tik labaj poshlos mergos, nje nu prasideda wisokios bet su sawo pasiulymajs ejnam uzh krumu, arba kokia pas mane pujki lowa namie, ir minksta_ ishkart jas atbajdaw :D Myliu gywenima, lb myliu gywenima ir myliu ji ne del jo grozhio o del jo dwilypumo ir spalwu :love: a kartajs esu wisoks zhmogus, njet ir narcizas kartajs :w00t: :cry: ir odel ash jum wiska sakaw?:rolleyes: nu zhodzhiu esu koks esu ir man taj netrugdo, mane zhmones uzh taj lb myli ti wat

technotrach
2006-07-12, 17:39
esu Paulius man 24m ir esu is marijampoles. anime rimciau ziuret pradejau pries kokius nepilnus metukus, na tep sakant pasigydziau nuo visokiu pc geimu ir uzsiroviau ant anime ir jauciu kad gana ilgam, niu bet siaip ne taip moxlus baigiau tai viskas gerai.. is pradziu ziopsojau dbz, hellsing per telika... o dabar viska siunciuos is intero... jau seniai skaitau fantastika tai cia gana panasu... gal net geriau... :) dar patinka prie kompu knaisiotis... jei kox dar zmogeliukas is majamio domisi anime atsiliepkit bus smagu pasidalinti savo anime resursais :)

SinbadaZ
2006-07-13, 15:49
Nutariau ir as prisistatyti kaip naujas forumo lankytojas. Esu Laurynas, 17-likos metu, gyvenu salia Kauno, esu, megstu apelsinu sultis ir cepelinus, zaidziu lineage, domiuos ww2 istorija, anime ir hentais. :)

Televizorius - draugas nuo 7 metu, ziuredavau visus multikus is eiles: digimonus, dragonball trilogija, apie anime suzinojau tik gal pries kokius metus, pamates Hellsinga, pries tai net nezinojau ka reiskia zodis anime ir kas tai gali buti. Man iki kitu forumo dalyviu maciusiu tik po pora anime filmu toli kaip ligi menulio, kadangi neturiu gero interneto, nei prieejimo prie kokio ftp, ir nezinau nieko kas dometusi anime. :neisitiki Kol kas maciau nedaug televizijoj nerodytu serialu, iskyrus Naruto ir Last exile, taciau tikuos kad ateity ju bus daug daugiau. Anime patinka del to, kad ziauriai "veza" fantasy pasauliai ir grazios merginos. :love:

KenYoo
2006-07-15, 20:39
Pamaniau jog butu wisai shaunu atnaujint savo aprashyma. Taigi, mano vardas Tomas, as is Kauno, bla bla *prisistatymas* bla bla.
Man patinkantys dalykai (this could take a while): Medziai, lietus, maistas, kaktusai, anime, muzika (rock 'en shit), wesuma, zmones nemanantys kad yra uz kazka geresni, pieshtukai, mazi pliushiniai zaisliukai, kalkuliatoriai, sunys, kiti iwairus gywunai, draugai, fotografavimas, alus, antys, zongliravimas, anime+chan, 4chan, super klijai, didelis kiekis centu, geltona, zalia spalwos, ausines, skaicius 9, wynas, pelesinis suris, balti popieriaus lapai, saldziarugste sriuba, discovery kanalas ir wisos beweik jo laidos....
Nepatinkantys dalykai:bjauri ir negailestingai karshta vasaros saule, karshtis, praikaita, zmones kurie mano kad yra geresni uz kitus, forsai, treningai, fizines jegos naudojimas pries kita asmeni nepriimtinais man budais, arbuzai, kaikuriu rushiu rieshutai, zmones manatys kad zino pakankamai kad gali waldyt mane (aka tevai), galwos skausmas, smirdantys taksi wairuotojai,ar jau minejau karshti?, wiska beweik kas tipishka, nuspejama arba standartishka... :D, anonimiski alkoholishku zmoniu susitikimai.
Na wa, shi ta apie mane jau zinot. Dar kazkas, as tinginys, turu shuni, kilima, man 17 metu.
Gywenime wadowaujuosi gywenimo taisyklemis pagal Dzeisona Garfielda :

Gyvenimo taisyklės

Pagal Džeisoną Garfildą

1. Jei įeini į sritį, kuri yra mažesnė, nei ta, iš kurios išeini ir toje mažesnėje srityje yra žmonių, kurie akivaizdžiai nori išeiti, leisk pirmiau jiems išeiti, kad atsirastų vietos įsigauti vidun (liftai, automobiliai, furgonai, autobusai).
2. Niekada nekramtyk atvira burna ir stenkis sumažinti, kiek įmanoma vidinius kramtančios burnos garsus.
3. Niekada nevalgyk obuolio.
4. Jeigu susipainiojai, kur tu eini, pasiekęs laiptų maršo viršų, nenaudok tos srities apmąstymams, kur eisi toliau. Eik toliau, kol daugiau nebetrukdysi judėjimo srauto ir tada apmąstyk, ką per velnią tu veiki.
5. Taikyk sau tas pačias vairavimo taisykles, kai vaikštai. Laikykis šaligatvio dešinės, nebent esi Japonijoje ir palikdamas kambarį ar kokią kitą vietą siaurame koridoriuje, pasižiūrėk į abi puses prieš įsiliedamas į judėjimą.
6. Daryk tai, ką sakai, kad ketini daryti, ir daryk tai tada, kai sakai, kad ketini tai daryti. Ir, jei tu negali to padaryti, leisk pasikliaujančiam tavimi asmeniui sužinoti, kad tu negali to padaryti. Nebent leidimas jiems sužinoti, kad tu to negali padaryti ir yra to darymas, tada geriau padaryk tai.
7. Nesisnargliuok ir nesišnypšk nosies viešoje vietoje.
8. Jeigu tu kosti, neik į kiną.
9. Eskalatoriai taip pat gali būti panaudoti kaip laiptai.
10. Judantys takai taip pat gali būti panaudoti kaip grindys.
11. Jei kas nors paklaus tavęs krypties, bandyk pajusti, kada jis išgirdo pakankamai.
12. Jei kas nors yra pratimo įkarštyje, neklausk jo, kur rasti ledinukų automatą.
13. Pirmiausia pagalvok.
14. Pagalvok dar sykį.
15. Galvok.
16. Tu neprivalai visada kalbėti.
17. Kartais geriausias dalykas, kurį gali padaryti pokalbio, kurį pradėjai, metu, yra užsičiaupti ir eiti namo.
18. Tu gali padaryti laimingais begalę žmonių nekalbėdamas su jais.
19. Rūkyk namie.
20. Kosėk namie.
21. Nečiaudėk ant žmonių.
22. Neliesk nieko, su kuo nesi pažįstamas mažiausiai savaitę ir tai tik, jeigu tave palietė pirmą.
23. Valgyk kompleksinį maistą, turintį angliavandenių pusantros valandos tarpe prieš treniruotę.
24. Gerk proteino kokteilį pusvalandžio tarpe po treniruotės, kitaip tavo raumenys susitrauks.
25. Nenaudok nieko, ko nežinai, kaip naudoti.
26. Nesitikėk, kad kas nors ateis laiku, tačiau būk ten ir leisk jiems suprasti, kaip baisiai jie pavėlavo.
27. Viską aiškink ir peraiškink iki idiotiškumo lygio.
28. Niekada neleisk jokių pinigų.
29. Nusipirk maką.
30. Nelaikyk durų prieš nepažįstamąjį, jei jis yra bent dviejų metrų atstumu nuo tavęs.
31. Jei gydytojas kosti čiupinėdamas tavo sėklides, jam tikriausiai reikia lašų nuo kosulio.
32. Jei tavo tualetas neveikia, nenaudok tam reikalui kriauklės.
33. Jei pabundi ir jautiesi pavargęs, eik miegoti toliau.
34. Kėdė, esanti prieš tave lėktuve, buvo užimta žmogaus, sėdinčio joje. Tu turi tik teisę naudotis ištraukiamu staleliu ir kėdės kišenėmis, esančiomis už jos, iš visų jėgų stengiantis nesukelti jokių stumdymųsi ir baksnojimų į kėdės atlošą. Tu neturi jokios teisės naudoti kėdės pusiausvyros palaikymui, pasinaudoti ja stojantis ar sėdantis, praktikuoti savo bokso sugebėjimus, ar baksnoti kojomis tiesiog šiaip sau.

Taikyk sau šitas taisykles ir stenkis, kad kiti jas taikytų sau. Jei visi pradėsim tai daryti jau dabar, gali būti, kad mūsų provaikaičiai gyvens ramiame ir maloniame pasaulyje, kuriame niekas tau nespjaudys į veidą, nemindžios kojų ir nemėtys kiaušinių ant galvos iš šešto aukšto

na shtai, dabar zinot apie mane daugiau nei noreciau kad zinotumet. :)

Sasumi
2006-08-11, 19:37
as kajp amzinaj busiu paskutine :haha:
mano vardas Monika.man 14.esu is...mazejkiu...mano plaukaj tamsiai rudi sju sviesiom sruogelem (dazytom),ilgis iki peciu.akys gana dideles kajp anime :haha: ,pilkos spalvos...apie mano akis sako kad jos tipo sypsosi :hmm: nerejkia net burnos :haha: .esu zema,1.57 ar daugiau :) .megstu sokoladinius ledus,pistacijas ir sejp visokias nesamones(kas skanu ajsku),tajp pat megstu ir dar kajp sugebu nusisneket(galima sakyt esu nusisnekejimo profe...),susirasinet su draugajs per pc ir begalo megstu piesti anime...nepatinka kaj per prievarta mane kas nors kur nors tempia...
kajp piesimas atsirado mano gyvenime?na as jau nuo gimimo piesiu :) ,kaj kiti vajkaj makaliojo kleckus kuriuos vadino saulutem,as mokejau piesti mielas kiaulytes princeses :haha:,o dabar jau 3 metus lankau dailes mokykla,o pries ja lankiau 3 metus dajles bureli,na kiek privaloma buvo lankyt.anime susidomejau kaj pirma kart 8 metu pamaciau animacini filmuka Menulio Jureive.nuo tada ir pradejau piesti savo sukurtus "filmukus".tetis man is darbo parnesdavo tokio i armonika sulankstyto popieriaus,kuriame as ir piesiau savo "filmukus"...:)
taj tiek.jej norit suzinot daugiau apie mane ko nepaminejau,parasykit privacias zinutes ir as su mielu noru atsakysiu :)

setsu
2006-08-13, 16:08
amm.. sveiki as jaunius is vilniaus:w00t: man 18metu
anime susidomejau kai pradejo rodyt dragonball:malda:
rimtai susidomejau anime pamates per lnk hellsing'a:love:
radau anime skilty ftp serveryje ir jau metus laiks nuo laiko pasiziuriu draugu ir anidb rekomenduojamus anime
istojes y sia bendrumene tikiuosi praplatinti savo anime akiraty

jusu kawaii jaunius
siltai priimkite:blob:

dar is vaikystes patiko smugis, kendi kendi, sol bianca
dabar GITS,BECK,samurai champloo, kitu pav tingiu teisingu ieshkiot ^^

Nju`Liuci
2006-08-14, 17:43
Laba!
As esu is wln man 15metu. Anime susidomejau pamaciusi Samuraj X ir DragonBall mane i taj itempe drauge o as ansciau galwojau kad taj yra nesamone bet po anime elfen lied :malda: pradejau galwot kitap:) man anime pradejo lb patikti. taj wa

Shizuka
2006-08-19, 14:47
Ta proga, kad cia uzklydau tai parasysiu apie save. Man 15 gyvenu Druskininkuose (tai yra dzukijos pelkesna), daznai sapnuoju keistus sapnus (pvz, kad mama paskambina ir pasako, kad po triju dienu mirs :sick: ) Kalbu per miegus (dazniaisiai lietuviskai, bet pasitaiko ir En ir dar kitokiu kalbu, nepripazintu pasaulyje). Dievinu anime, svajoju bent biski suprasti japonu kalba. Mano hobis dauzyti galva i siena, o jei nera sienos tai i ka randu. Cia gryna teisybe. Megstamiausi anime: Fruits basket, Samurai Champloo, Bleach dar i sia sriti pretenduoja Utawarerumono ir keletas kitu kuriu dabar neatsimenu (perkeltine prasme man ankstyvoji skleroze :haha: )
Savoj kompanijoj esu linksma, pastoviai zvengiu ir t.t. bet kai tik isimaiso keli nepazystami zmones tai iskart tampu rimta, drovi, tyli. Nu nzn :hmm:
Patinka Stingas, B. Adamsas, Annie Lennox, Queen ir kiti panasaus pobudzio visuomenes veikejai (nesupraskit klaidingai, as nekalbu apie gejus (nu neslepsiu, kad patinka Elton John, George Michael ir Fredie Mercury)) Megstamiausi muzikos stiliai rokas, folkas :love: , popsui labai isranki, Celtikas, New age'as ir daug kitu normaliu. Neatsisakau Jazz (pvz Miles Davis ) ar metalo. Loreena McKennitt fan forever :love: ...
Neisgyvenciau be fantastikos, Star wars'u, o Dieve! LOTR ir Hobitas! Cia yra PACIOS NEREALIAUSIOS PASAULIO KNYGOS! fan forever too :love:
Seip megstu paisalioti, noriu buti prie meno :fifi: Nzn gal jau uztenka cia an saves varyt... tai tiek...

hanaretsu
2006-08-19, 18:26
Apie save dar gyvenime neteko rašyt, pabandysiu. Gimiau aš 1991 metais lapkričio mėnesį , iškar po o kai mirė Freddie Mercury tagi laikau save jo reinkarnacija:D Gyvenu Druskininkuose, kur beveik niekas nežino kas yra anime, apie manga nė kalbėt nereikia:hmm: mane čia atvedė Shizuka, bene labiausiai išprotėjęs žmogus koks gali būti Marijos žemėje(aš jai nenusileidžiu:) ).
nu va, pirmas anime DB ir DBZ. Paskui Blood+ ir t.t. Dabar mėgstamiausi Bleach ir FullMetal Alchemist, dar FruitsBasket. Kompas pilnas anime ir tiek:fifi:
Muzika... Enigma, Queen, Enya, Sting, B.Adams, In Flames, Dragonforce, Damien Rice, Annie Lennox , PINK FLOYD.... Šiaip mėgstu fantastinius irkitus gerus filmus, kaip LOTR(:malda: ), Star Wars, POTC, pamiršau...(diagnozės klaust pas Shizuka)

knyga #1 Lord Of The Rings. Tolkien forever:malda: . dar labai patiko Kopa.
Elgiuosi keistai, o kai ko nors atsikratyt noriu pradeu pasakot apie LOTR ,anime ir t.t. Efektas greitas. Šiaip esu ne tokia kaip visi...kaip čia pasakius? :fifi:
Daug juokiuosi (žvengiu:)) kai kam atrodo kad iš nieko, ypač kai prie PC sėdžiu:w00t: :w00t:
gal gana?

Likimo_Kalvis
2006-08-28, 01:31
Nu ka, i man reik nors biski pasireikst :D :D
Valdis, Siauliai, 16 m.
Ir tu viskas pasakyta :D :D :D :D

Nu tipo nusprendziau papildyt sava aprasima :D Jeigu ka ntr yra prie foto skilties, manga pradejau piest nezinodams kas tai per daikts, pradejau nuo DBZ, o kas tai per daikts pries kokius metus.

AZ atradau ieskodams LT informacijas apie manga.

Ce kaip pazinciu puslapi, tik skirtums tas ka jeigu butu susistikims butu apie ka kalbet :D :D
CE bisksi ne i tema buva :D

Daba toliau, valgau viska kas valgoma ir lend i gerkle :D
Knyga, vietoj swetimu minciu kuriu sawas :)
Filmai, ka as zn komedijas, kartais veiksma, fantastika, moksline fantastika :D
Asmenybes neapibudinsiu, tai NEIMANOMA :D :D

Jauciu bus tik tiek :D :D

Laimonas
2006-08-29, 18:04
vardas: Laimonas
nick: Laimonas, Laimonaz, Lemonas, L3m0ny :haha:
akiu spalva: Melynos
seima: sese, tevas, mama
Gyvunai: suo topsius ir ziurkenas dzheris :love:
megiamiausi valgiai: cepelinai, pica, o labiausiai ryziu blynai aplieti karstu sokoladu mmmm.......
pomegiai: anime, TV, kompiuteris
apie save: naujas blizgantis nedauzhtas kishkis ^^

Neko-ears
2006-09-03, 17:14
gabriele 17metu
anime pradejau dometis drauges deka,pas ja pamaciau pora seriju-patiko,taip ir "uzsikabinau"...
muzika:klausau labai ivairiai,priklauso nuo nuotaikos,bet pagrinde rock'as...
beveik visa laisvalaiki praleidziu su draugais,nes dienomis,kada einu i mokykla,ju beveik nematau...dar groju gitara,piesiu ir t.t.

that's all

moony
2006-09-12, 01:55
Esu moony, 25m (kadanors ir jums tiek bus :rant: )
Seip darau gyvenime ka noriu ir man nera jokiu tabu. Pirma anime pamaciau dar kai pirma kart parode per lietuvos tv Candy Candy. O veliau savaime kazkaip step by step emiau dometis.
Labiau megstu hentaju arba anime kur galima pamatyti bent viena angel.:)
Seip esu "pasikelusi ir labai ziauri ":mad: :p
O jei rimtai, esu angelas, (sparnus slepiu po storais megztiniais) ir su manim geriau nesipykti :)
Megstu saltais ziemos vakarais pasiurbcioti raudona vyna is butelio , bei pamirkti pilnoje vonioje putu.
that's it:hmm:

Di
2006-09-20, 09:11
Am, vakar dar buvau naujausia narė čia :) Taigi, aš Di. Ne Diana, ne dar kažkas, tiesiog - Di (pirmas mano vardo skiemuo, po to lieka dar dvi raidės). Anime/manga susidomėjau dar su Candy Candy ir kitais vaikystės filmukais. Neseniai dar radau savo pirmų mangų :D visai nieko, kaip vaikystėje piešus :D

Man 20. Gyvenu Vilniuj. Pašilaičiuose, jei ką ;)

Dabar patys gražiausi man kol kas lieka Bleach (ypač Kuchiki Rukia, į kurią atitinkamais momentais esu panaši :D ), Blood+, Samurai Champloo, Berserk, Final Fantasy 7, Naruto. Bet Bleach vis tiek lieka the best, ypač jo OST. Dievinu.

Dabar paišau mangą. Turėsiu greitai vienam projektui nupiešti bene 40 A4 formato lapų su manga. Reikia tikėtis, viskas bus gerai ir viskas puikiai pavyks.

Labai mėgstu j-rock. Šituo mane užkrėtė kursiokė. Nuo j-rock perėjau ant visiško rock, dar šiek tiek ska/jazz/punk ir t.t. Na, vienu žodžiu, mėgstu gyvą muziką. Bet Ghost in the Shell - Inner Universe irgi dievinu. Universali aš mergina :fifi:

Auginu katė ir žiurkę. Na, dar sesę, kuriai užsitęsusi paauglystė :D

Apie save sakau, kad esu katė, o kartais ir nemokantis lakti kačiukas :rolleyes: o dar kartais (žiemą žiemą) - driežiukas, kuriam nuolat trūksta saulės ir šilumos.

Beje, kažkada aš ir mano kursiokė Eglaya tranzuosim į Japoniją!!! :love: va čia tai bus :w00t: (lauktuves užsisakykit iš anksto)

Tai tiek apie vakar buvusią naujausią narę :fifi: Daugiau pamatysit, kai pradėsiu aktyviau čia bendrauti :fifi: :rolleyes:

SolidSnake
2006-09-21, 22:32
Sveiki as esu SolidSnake esu cia naujokas:fifi: . Apie save galiu pasakyti kat labai megstu kartais pakariaut , kaikurie turbut netgi mano kad ash pikciurna :p . Jaigu kas tai zinokit, ce ne as toks !!! ce gyvenimas toks !!! visada jusu SolidSnake!!! :rant: :rant: :rant:

Zaigetzu
2006-09-26, 16:10
nu... lankiaus ir lankaus ce daznai bet labai mazai rasau, daugiausia skaitau :) taj db apie save...
man 17, vilnietis. turiu katina kurio vardas katinas :D
megstamiausi valgiau tai tikriausiai butu lietuviu nacionaliniai na ir pica...
skaitau nemazai megstamiausios knygos kurias skaiciau tai buwo "Montesumos dukte" (sena lbj knyga), "Titanas", ir Stendalio "liusjenas Levenas" bei "Parmos vienuolynas". nu ir daug kitu knygu kur patiko, daug megiamu knygu... vnz skaitau daug :)

anime susidomejau kai pamaciau Hellsing per LNK.
megstamiausi anime matyti: Great Teacher Onizuka, Berserk, Trigun, Hellsing, Elfen Lied, Gungrave, Wolfs rain na ir daug kitu kurie paliko tikrai gera ispudi (tingiu tiesiog vardint)...
ce aciduriau ieshkodamas tiesiog lt forumo apie anime ir informacijos... :)

SETA
2006-10-01, 17:23
Nu as cia jau senokai prisijungusi be cia pasiskelbti sugalvojau tik dabar.Vardas Greta,man yra 14 nelaimingu metu, gyvenu Siauliuose, esu nepastovaus budo, neretai nusisneku, begalo megstu anime tik ne kodomo, megstu pc games, gyvenu svajodama, lankau dailes mokykla, megstu piesti tik nemoku , spardyti soksa. Mano skype nickas yra aktera666 elektroninis pastas aktera@one.lt nu jeigu ka pamirsau tai nepykite esu lb didele uzmirstuole.Tai va :neisitiki

arturikas
2006-10-05, 17:38
sveiki,
man 13 (zinau dauguma manisyt kad esu per jaunas ir nesuprasiu nieko apie anime, bet jus ziauriai klystat), as vardu arturas, apsistojes-Salcininku raj. (pirma karta girdit ? ), anime susidomejau per telika rodytais dbz, samuraix ir shaman king, si foruma atrodau visai netycia ziurinedamas google, megstamiausi anime: evangelion, dbz, wolfs rain, elfen lied, hellsing, kenshin, is zaidimu tai chaos legion ir final fantasy. lankau papildoma dailes mokykla (turbut suprantama kad anime man patinka, juk tai irgi dailes atsaka).megstgreita maista

ph0rest
2006-10-10, 10:32
Labas, malonu su visais susipazint :cool:

As Mantas is Kauno, man 19 metu. Anime siaip tai ne taip jau ir senai pradejau ziuret, todel megstamiausio pokolkas negaliu ivardinti...;) Vnz "uzsikabliaviau" per Rurouni Kenshin (Samurai X), Tantei Gakuen Q (Detective School Q) ir Hagane No Renkinjutsushi (Full Metal Alchemist) (sitie ir butu mano megstamiausi) =) Nemegstamiausiu savo irgi pokolkas negaliu isskirt ;) tiesiog neziuriu hentai :cool:

Peliukas
2006-10-20, 20:53
Sweiki. As Peliukas :) man 18 metu. Nors ir esu senis, bet atrodau gana jaunai. Daug kas mano, kad man 16 :rant: :rant: :rant:. Gyvenu Vln. ir esu tuo gan patenkintas ;) . Anime rimtai susidomejau, kai per LNK pasirode Helsing serijos... Siuo metu turiu du favoritus - tai Samurai Champloo ir VHD:bloodlust :banana: . Uzsiimineju breikdance :blob: , muzika man taip pat daug ka reiskia. Megstu tusofkes, bet ne per daznai ;) ir alu, irgi ne per daznai:D. Galiu pasigirti tuo, kad nerukau :cool: ... Siaip kiekviena diena einu i sule ir man amzinai truksta miego, todel kartais snaudziu per pamokas :sleep: zzz. Kompiuteris nera mano geriausias draugas, turiu ir geresniu :D , todel stengiuosi per ilgai prie jo nekiurksoti. Nesu didelis knygu megejas, bet retkarciais praverciu kelis puslapius :neisitiki .
Megstu gamta ir siaip gryna ora. Dievinu vasara, nes tada bunu aktyviausias (ziema paprastai jauciuosi apsnudes :bored:) . Na apie mane uzteks (sry baigesi rasalas :p )... Peace :cool:

Tsume200
2006-10-22, 15:11
mano vardas Jonas....susidomejau anime jau pries 2 metus kaip apzurejau Rurouni Kenshin OAV ir Vampire hunter D...hoooo iki dabar myliu anime lol:blob: ....ahaa beja man 15xD.....eeem megstu labai punk, rock, metal, j-rock.....NEAPKENCIU DANCE IR DISCO POLO!!!!:rant: beeeet siaip yra awesome lol....:)

voiceofdeath
2006-10-23, 22:51
Svieki as edmundas-draugu vadinamas edma;) .Man 20 metu.Siuometu niekur nesimokau,ir nedirbu tik namie grauziu istorijos vadovelius nes planuoju studinti teise:cool:.Inete pasirasineju voiceofdeath ir drinkordie nikais.

Anime susidomejau pries 4 metus Angel cop paziurejes,o pirmas matytas anime berods Speed reaser hmm o gal ir ne :) .Geriausi matyti anime 1.Angel sanctuary,2.Gits,3.Lunar legend:Tsukihime.

Megistamiausios muzikos grupes V>A>S>T,Nightwish,Cradle of Filth,Bathory,Bathory is lietuvisku patinka Xess,Fanarai,Shadowdance ir Diktatura.

Kiti pomegiai paintball'as,fantastika (knygos),kompiuteriai(hardware,spartinimas,tinklai ),dviraciu sportas (krosas).

random
2006-11-10, 17:18
sveiki, esu naujoke. Mano vardas Daiva, man 14.Zodiako zenklas-dvyniai. Esu dviveide, todel galiu sutarti su abim barikados pusem.Tikru draugu neturiu, nebent tik tuos kurie save tokiais laiko. Megstu vienatve.Esu gan pesimistiska.
Moksluose sekasi labai gerai, nors visai be pastangu.
Visi giria kad turiu lakia vaizduote, todel bandau ja pasitelgdama piesti ir rasyti.
Pomegiu daug neturiu, bet pagrindine vieta skiriu anime. Megstamiausi- lain-serial experiments, FLCL ir death note...Gal dar ir kitu yra, tik neatsimenu.
Tikiuos pritapsiu;)
Peace^_^V

Botaro
2006-11-10, 19:30
Esu Donatas,16 metu (tuoj bus 17) .Siuo metu randuosi in UK ,Southamptone,studijuoju koledze.Anime man ikisho drauge,tai pumpuoju dbr be perstojo.Anime zona radau kai per google ieshkojau anime puslapiu lietuvishkai.:malda:

O kas del floodinimo,tai ar jums rupuzes pirshtai sulush jei parashysit kanors i lieva ir pan tema? Jug nebutina taip kibt;)

SNcheZ
2006-11-18, 14:16
Hello, ash esu Tadas ish Panevezio ( nu zinot kur daug forsu :) ) man 17 metu, pats neesu forsas :) . Megstu paisyti , kartais rashyti, ziureti anime, losht su kompu, losht ir ziuret fule, dometis apie automobilius. Pagal kaikuriu lietuviu isitikinimus neesu lietuvis, nes man nepatinka Krepsinis :) . Pirmas mano anime buvo speed racer (rode laaabai senai per TV3 atrodo), rimtai uzsikabinau, kai pamaciau Hellsing :malda: . Pirmas anime kuri parsidownloadinau buvo Chrno Crusade, kuri dar ir dabar turiu savo anime folderyje :D.

P.S. I'm kinda strange :)

1616
2006-12-03, 15:10
Sweiki mano vardas Artiomas esu ish Palangos,man 20 metu rimtai susidomejau Anime kai pradejau kolekcionuot Anime ,dabar turiu mazhdaug 900 DVD kompaktiniu plokshteliu su Anime serialais.Megstu Japonishka kultura Anime megstu tik del to kad tai geri multikai nors mano amzhiuje ne tas turetu but galvoj .Viena diena pamacheu shitam forume viena gera straipsni apie Mokymasi Japonijoje ,mane tas labai suzhavejo nes tokia proga viena ish milijono .Jeigu ka jus mane galite visada rasti Parashe mane i skype (madafaka205)i shi nika ,lauksiu nauju pazhinchiu ,nes megstu bendrauti su idomiais zmonem

seijuri
2006-12-03, 17:52
sveiki, as akvile:) man 16 metu......gyvenu mieste kuris man nlb patinka.....bet tiek to.....
anime susidomejau po bayblade.....velokai, aisku.....:hmm: bet iki tol as net nezinojau kas ta anime.....animezona suradau per visagale google.....tiesiog netycia nuspaudziau" ieskoti puslapiuose lietuviu kalba".......
esu didele svajokle, todel galima sakyti kad gyvenu svajoniu pasaulyje.....:) deja kai griztu i realybe tai buna nekas.....gal del to, kad mano poziuris i gyvenima itin pesimistiskas......:bored: siaip atsidurusi tarp draugu tampu visai kitu zmogum.:blob: :banana:
esu uzsispyrusi ir visada ginu savo tiesa ,nors esu neteisi..........
lengvai susidraugauju su zmonem.....

Calyx Deuced
2006-12-08, 08:44
as Andrius, man 16 na tuoj 17, gyvenu vln, anime tai Dbz ir hellsing pradzia padejo, o top anime man mobile suit gundam wing:malda: ir shingetsutan tsukihime:w00t: , duomiuosi viskuo kas idomu, nemegstu forsu ir fyfu:mad: , megstu valgyt gamint ka manau pakaks, anime zona per google radau ieskodamas studiju japonijoj, geriausia ka janonai sukure su kompais:
1.Anime:malda:
2.Final fantasy:malda:
3.Devil May Cry3:w00t:

O tie kas megsta anime ir mato kad ten yra daugiau nei tik multikas tie yra zmones, gal net dievai kaip as:D :D

Temari
2006-12-08, 16:42
hau people ^_^ as Manda is Vln, man kol kas tik 14 :( mokausi mokykloj, kurioj reikia nesiot uniforma >.< pirmasis anime buvo 'Candy Candy' (kai buvau maza mane visi taip vadino ^_^) ir 'Hello Kitty' , po to aisku prasidejo digimonai, pokemonai ir panasios nesamones, po kiek laiko- ir DBZ (net tetis ziurejo). Pora metu buvau 'pasinesus' ant Yugioh -.- Dar ziurejau 'Hellsing', 'Shaman King', 'Sailor Moon', 'Mononoke Hime', 'Spirited Away'... Dabartine 'meile' - 'Naruto' ir 'Bleach' :) dabar jau tiek nebeziuriu, tik soundtracku klausau (mokykla zudo T_T)
Piesiu manga, noriu buti Manga-ka ^_^ idealas - 'Naruto'
Siaip 'animezonoj' nesu aktyvi, tik soundtrackus pakomentuoju kartais (Yoko Kanno is the best ^_^)
Kas labiausiai uzknisa mane, tai blondines ir 'fifos' (nezinau kaip rasosi! o.o), dar brolis (cia ir taip aisku), fizikos ir dailes mokytojos, hentai ir dar daugybe kvailu dalyku :D
O jei ka idomesnio apie save... na nezinau, siaip labai bijau voru, vandens, aukscio, nakti iskristi is lovos ir fizikos mokytojos o.o
Siais laikais turbut unusual, skaitau knygas (ne manga), daugiausiai sci-fi ir fantasy, bet kartais ir normalios :D megstamiausios - N. Gaiman 'American Gods' ir A. Burgess 'Clockwork Orange'
Stai kaip ir viskas o.o ai, tiesa, dar mokausi kaligrafijos :D savamoksle... -_-

Got Milk?
2006-12-09, 13:11
Hiya people!Esu Lina is Vilniaus,nete dazniausiai vadinuosi Got Milk?Turiu 13-lika metu,bet sausio 10 turesiu 14-lika! http://faccine.forumfree.net/camberman.gif sulej sekas neblogai,..dievinu anglu kalba,bei istorija su daile.O fizikai ir matematikai vieta tik krosnyje!http://faccine.forumfree.net/boxed3_h4h.gif lol ^^
kalbant apie anime esu animu fane jau 1,5 savaites http://faccine.forumfree.net/character051.gif,-domiuosi anime kurejais,piesimo technika ir panasiai ^^ aknsciau tai buvau nenuvaldoma DBZ fane:w00t: ,...bet isaugau.http://faccine.forumfree.net/buu.gif kolkas silpnybe jauciu 'Elfen Lied'(daug vilionce'o,horror'oir siiap ...),'Hellsing'ui'(daug horror'o.velionce'o ir vampyru...) ir 'Full Metal Panic'..(geras siuzetas,saunus veikejai..^^) bet silpnybes ateity jauciu keisis ^^
Hobiu turiu nedaug..-video games,menas,piesimas,geros knygos,siaubo filmai bei anime.:malda:

Asmodeus.1110
2006-12-11, 02:26
Sveiki visi ;) ,aš esu Aivaras Man 18 metu... gyvenu Druskininkuose bet deja ilgai negyvensiu :haha: .Anime susidomejau....kaip cia pasakius,aš net nežinojau kad tai
buvo anime nes susidomejau tuo pries beveik 2 metus. :p bet po kiek laiko sužinojau apie visa šia Otaku kultura :D .I anime zona atklydau todel,kad prasmego mano buves forumas :D tai yra hdd-anime.Uzsiimu mokslais ir jei konkreciau tai programavimu: paskalis (uh kaip as jo nekenciu :D ),HTML ,pradedu c++ .megstu kaip bebutu keista sveika maista :P nekenciu visokio sintetinio Š... .Tai tiek apie mane :fifi:

bachas
2006-12-11, 23:39
tikras vardas armantas.man 24.gyvenu londone.animais susidomejau pries 6 metus,bet kas tai is tiesu yra ir su kuo tai valgoma supratau tik pries metus kai isivedziau pirmaji interneta savo gyvenime :p pirmasis pamatytas animas buvo gunslingergirls, topai : ergo proxy,elfen lied , texnolyzi, wolfs rain. plius esu ultra ir dirbu barmenu :)

DarkNazi
2006-12-27, 04:49
Sveiki visi :)

mano vardas kestas Gyvenu netoli Kauno, man 18 metu. anime pradejau ziet jau seniai trubut nuo Candy Candy laiku dabar tiksliai ir neprisimenu veliau sekia Digimonai, pokemonai,Dragonbolai ir taip toliau. O rimciau susidomejau pamates Rurouni Kenshin berots rode ji uzpernai per lnk :confused: .Ivedus intika(kaskur pries 3 menesius) pradejau dometis platesne prasme ir rinkti viska apie animus nors pats maciau dar nelabai daug bet siuntimas vyksta 24h per para. :haha:

Pats esu draugiskas,gan rimtas,truputi filosoviskas,usidares,LABAI NERVINGAS :rant: zmogus
pomegiai ziureti anime,smagiai leist laika,piesti dar biski(anime nepiesiu nes neiseina).
labai patinka vilkai, menulis su giedru dangumi ir naktis
valgit mekstu mesa.
anime zona atradau ieskodamas informacijos apie animus.

brashkiuke
2006-12-27, 10:23
uuummmm.... eeee.... xexe :)

vat,naujas zmogeliukas busiu as cia pas jus.. tikiuos pritapsiu ^^ vat,nu bet cia nesvarbu :)
esu Greta is Radviliskio,beskaitynedama cia prisistatymus aptikau keleta pazistamu,labas jums ;) ir labas visiems kitiems ^^ vat,man 15 meteliu (su Kaledom jus ir artejanciais Naujaisiais ;) ) labai daug apie anime nezinau (tikiuos taip yra tik kol kas) ir labai daug nesu maciusi (veliau bus daugiau,viskas su laiku^^) aisku,prasidejo viskas nuo digimonu ir DB :D tada sensei Swiet dave keleta anime.. pasiziurejau.. patiko.. ir uzsikabliavau,kap sakant.. megstu labiau ecchi style ^^ vat,siaip apie mane.. muzikali asmenybe, groju smuiku,gitara,truputi pianinu,galbut kitamet mokysiuos ir bugnais :neisitiki siaip megstu skaityti,domiuos Shakespeare gyvenimu ir kuryba. bandau piesti,bet labiau grafinius darbus,kartais ir anime style papaisau,bet nekaip sekasi ^^ vat.. na,megstamiausi anime butu Chobits, Shingetsutan Tsukihime ir Maburaho.. cia is tu matytu ^^ na,dar DearS patiko ^^ vat,manau pakaks apie mane.. jeigu kas,lauksiu kokio laiskucio (nors turbut nesulauksiu ^^ ) beje,domiuos YGO,ne tik animu,bet ir zaidimu.. ^^

dekui uz demesi,
brashkiuke a.k.a. brashke,Kaguya

Surreal
2006-12-27, 10:43
Aš Marija, iš Kauno ir man 15 :D Pagrindiniai faktasi tokie. Anime kiek pamenu žavėjausi nuo kokių penkerių metų, būdavau beveik prilipusi prie tokio RTL kanalo per kurį rodydavo vien animus (tiesa, vaikiškus). Anime realaus gyvenimo man neatstoja, nesu mačius labai daug, nes tiesiog sėdėt prilipus prie vaizduoklio kai aplink verda gyvenimas - ne man... Bet vistiek anime yra vienas iš tų dalykų, kuriais labiausiai žaviuosi.
Dar esu apsigimusi humanitarė, dievinu knygas, filmus, koncertus, spektaklius, groju gitara, piešiu (lankau dailės mokyklą). Bendravimas - mano vertybė, todėl daug dėmesio skiriu draugams ar šiaip žmonėms su kuriais smagu leist laiką.

tomaz222
2006-12-31, 22:15
tomas gyvenu marijampolei 13 metu :D :D esu zalias kaip agurkas nors anime bandau piesti jau nuo 10 metu nes turiu nenormalu potrauki samuraijams ir visiems kitioems tokiems nzn gal anime pirmas dragon ball ar helsing :)

blueangel
2007-01-03, 18:35
nya!labas labas!^___^ watashi wa Rita...ir man 19...anime mane uzkrete drauge...gal pries kokius 3 metus...o gal net ir daugiau(as jau sena...tai neatsimenu -_-')...su ja jau nebendraujam,o vat su anime tai dar ir kaip!todel aciu jaj!horey horey!^__^...vat...begalo megstu piesti...todel netgi studijuoju grafini dizaina pirmam kurse(dievazi!tuojau sesija T_T)taipogi piesiu anime stiliumi...kartais ir manga uzeina nubraizyti b^__^d dievinu melina spalva...klausau Roko(taipogi ir J-roko^^')...myliu Mana(o kas jo nemyli?)))turiu megstama zodi...kuri jau ismoko visi mano draugai...net ir tie kurie nesidomi anime bej japonu kalba...tai zodis -KAWAII!!!)))labai daznai ji vartoju)))dar turiu viena vieninteli anime plakata kambary...is FF advent children...ir ji labai branginu^__^ svajoju nuvykti i japonija(bet ne gyventi tenais...)kur rasti 10 gabalu T_T ???megstu zemuogiu uogiene...ir zalia arbata^0^ o dar kates >^__^<
megstamiausi anime FF,Chobits,Helsing,Interstella...Kizuna,GRAVITATIO N!ir taip toliau^^'
vai...pamirsau...esu yaoi fane^___________^ YukiYukiYukiYuki!!!
o i animezona.net patekau jieskodama anime tinklalapiu lietuvoje!viskas,kas genialu,tas paprasta^^
atrodo viskas...^_______^

yohdawn
2007-01-04, 18:10
Labas,,,
As esu Jolanta,man 15,,,bet balandzio 6 bus 16,,,:) esu pusiau gote,pusiau metaliste,,
anime domiuosi nuo 5 metu,,pats pirmas mano matytas anime buvo DBZ,,,tada ant jo pasinesiau,,,:D,,pastoviai sokinedavau ir sukaudavau,,"Kamehame-ha!!",,tevai galvojo kad isprotejau,,
dabar zyziu visiems apie anime,,,man labai patinka dometis anime,,,todel pastoviai per neta arba skaitau arba ziuriu anime,,,
siaip labai megstu piesti anime,,(esu pati nupiesus dvi manga),,klausytis muzikos ir skaityti,,,

Otakonas
2007-01-06, 12:26
Sweiki nano wardas Ignas, man 13 metu ir ash esu zeurus otaku! Nesenei supratau, kad wisa mano kompo vieta (30 GB) uzema anime gallery, movies, episodes ir games. Mano megstamiausias anime zaidimas yra Guilty Gear X2. As paisau anime ir wisai neblogai iwaldziau shonen stiliu. Planuoju kadanors sukurti savo manga.

civer
2007-01-06, 15:08
Nu ka ir ash prisistatysiu...

ash Darius 20m, ish Kauno. Studijuoju KTU antram kurse...

Anime rimtai uzsikreciau pries kokius 3-4 metus. X TV kuris tada ir uzkrete visdar megstamiausias mano anime. Megstu tamsius anime, Dementia... Kartais paziuriu ir kokia viena kita geresne Drama (Somedays Dreamers, Haibane Renmei) ar komedija (FLCL, Excel Saga)

Pries koki menesi pradejau skaityt mangas, prasidejo tas nuo Gantz (anime pamatyt neuzteko), po to seke Death Note, Berserk, Blame!

Be anime ir mangos dar megstu klausyt muzikos (nuo Gothic Rock iki Death Metal)

Kurotani
2007-01-06, 21:36
Sveiki:D
Manau ne pro šal ir man prisistatyti:confused:
Kiek , tik save prisimenu domiuosi, žaviuosi rytų kultūra, tiksliau-Japonija..tiesiog "ryju" visa info apie šią šalį: samurajų budo, geišas, haiku.., kovos menus(vienu iš jų rimtai užsiimu) ir t.t. ..būtent to domėjimosi dėka aptikau tokį dalyką kaip anime ir baisingai ją pamėgau:love: Mano mėstamiausias anime forewer- Rurouni Kenshin, toliau sąraše Inuyasha, Fullmetal Alchemist, , Angel Sanctuary ir t.t. Stengiuosi gyventi tūriningą gyvenimą ir būti draugiška žmonėms:blob:
I believe in better tomorrow!

Lust
2007-01-07, 17:54
Prisidėsiu ir aš x))

Mano vardas Giedrė, esu iš Šiaulių, man 14 metų.
Kaip ir visi esu žmogus kuriam reikia anime. Laisvalaikiu pagrindinis užsiėmimas piešimas,draugai, mangu vertimas ir šiaip- žmonių užknisinėjimas. Dar mėgstu klausyt įvairios muzikos ir t.t.. (patingėjau rašyt). Anime susidomėjau neiskirtinai- kai buvau maža pamačiau SM ir nuo kokių septynerių geriau jau žiūrėdavau pokemonus ar DBZ (kažin kelintą kart kartojamus ir monotoniškus),bet ne įprastus "multikus" , kažkuo siaubingai patraukė jau nuo mažų dienų. Vėliau kai gavau galimybę ėmiau ieškotis info nete, pamačiau naujų anime, susidomėjau naujais žanrais. Paskutiniai žiūrėti anime Elfen Lied, Death Note (iki šiol labai tebelaukiamas), Inuyasha, Chobits (bet jie pabodo tai taip ir nebaigiau žiūrėt).

Na tai tiek x)~

Neko-ears
2007-01-09, 21:45
<Hello>
Na vadinkit mane Gabre.Man 16 metu;DGyvenu Vilniuje
Anime susidomejau "giliau" drauges pagalba,anksciau su malonumu ziuredavau DBZ,final fantasy ir pan. niekad negalvoju kokio tipo tai filmukai,bet drauge man uzkabino..;D viskas prasidejo nuo ChrnoXDDDDDDDDD...(blush),Loveless na toks mielas,elfen lead ir trinity;D
Na i animezona uzsukau netycia,ieskodama info apie anime,o pasirodo kad cia visai saunu;D
Siaip esu nepaprastai bjauraus charakterio;D lb nusisneku(iskart sorry);] tikiuosi cia susitikt idomiu zmoniu(na nepazinciu cia tarnyba,bet turiu omeny tokiu su kuriais idomu butu pasneket sia tema) ;Djey;]

tai tiek XD*

DarkSide
2007-01-10, 18:36
Na kagi laiks prisistatit:) As esu Gintaras, anime duomiuosi jau nuo labai senai... Megstamiau si anime tai butu DB, Elfen lied,Wolf's rain,Shingetsutan Tsukihime,Dears,Death Note,Helsing ir daug kitu... Anime suzadino nora ir troskima mokitis Japonu tai dabar tai ir ketinu darit:cool: Gyvenu pats LT sostineja, tiksliau priemesti nuosaam name:fifi: anime zona:malda: atradau kai draugas i pasta atsiunte linka su Youkos postu apie studijas Japonijoje... Tai tiek apie mane:D turbut spejot uzmigt beskaitidami:sleep: kagi sorry:D

Razielis
2007-01-25, 22:00
コンイチハ! Vardas mano Jonas, metukų 15 :/ gyvenu Šiauliuose. Anime susidomėjau am... net nežinau kodėl, bet jau nuo pirmo karto kai pamačiau, tai ir patinka lyg šiol. ^^
Ką mėgstu valgyt? Aišku cepelinus su daug grietienės. :>
Animezona atradau ieškodamas kažkokio velnio per google, po kiek tai laiko prisiminiau. :D
Mėgstu kodą rašyt, bet nelabai ką dar moku... RPG...
Anime daug nemačiau, bet labiausiai patiko Rurouni Kenshin, Full Metal Alchemist, Hellsingas(ypač muzika), Record of Lodoss War(OVA). Manga - Love Hina -=^.^=-

kakava
2007-01-30, 19:40
vardas jurgita.. balandzio gale sueis 17 metu. nuo mazu dienu pazedavau visus digimonu/pokemonus ir pans... jaunesne sese amzinai juokdavosi, kad berniokiskus multikus ziuriu... :D o rimciau anime susidomejau, kai klasioke parode berods alacardo is hellsing piesiny, o man nesupratus, kas ten do vienas nupiesta, visa biologija deste savo zinias apie anime.. cia visai neseniai buvo. taigi, gryzau namo ir pradejau dometis giliau..taip ir uzsikabinau. dabar jau nebeziuriu tu visokiu shaman kingu per tv, o per neta siuo metu ziuriu FMA bei death note.. ir koki filma nusigriebiu kartais.. o animezona tai per googeli radau.
beje, kaip pasirode visos mano klasiokes zinios ta pamoka ir apsiribojo.. net kas manga yra nezinojo, kai paklausiau... ;)

ai, tiesa.. ir man hellsingas labai patiko.. muzaika ir sautuvas ir siaip mielas vampyras.. laukiu nesulaukiu 3 ova :)

Nialas
2007-01-31, 20:11
na ash cyb3rpunk, tikras vardas Albertas. cyb3rpunk todel kad gits pirmas mano anime kuri paziurejes patapau otaku. buvau anksciau mates kelis kitus animus bet jie nepaliko tokio ispudzio po kurio patampama otaku :D esu 19y old. mokausi. tikslau meciau. mokiausi ktu informatikoj. dbr galvoju apie filosofijos arba astronomijos studijas.
matyti animai: gits iskaitant sac, nge, hellsing, mononoke ir dar keli. kolkas mazai nes otaku esu tik nuo siu metu. negaliu gyventi be muzikos, knygu, filmu ir aisq anime :) labiausi anime zanrai man sci-fi, cyberpunk, horror, fantasy.
gyvenu kaune. gyvensiu vilniuj. patinka ne tik anime bet apskritai visa japonijos kultura. apskritai megstu grozi kad ir kokioje formoje jis butu.
Mano muzika: system of a down, a perfect circle, nightwish, enigma, adiemus. siaip klausau ivairius stilius isskyrus pop.
Apie filmus: geriausi visu laiku filmai yra a beautiful mind, buffalo '66, cypher, matrix trilogy, memento, pi, sin city, zatoichi, house of flying daggers, crouching tiger hidden dragon, hero, happy times.
Knygos pagrinde ezoterijos, filosofijos ir astrofizikos.

vat toks aš buvau prieš metus :D
dabar esu daug maž panašus, tik nick'as skirtingas :)
kodėl nebe cyb3rpunk? todėl kad kuriam laikui buvau užmiršęs animezona (forgive me), paskui pamiršau password'ą, dar vėliau nutariau kad gal mano acc adminai ištrynė, tai po kiek laiko susikūriau nauja :)
kas per tuos metus įvyko? pasunkėjo muzika, gyvenu vis dar kaune bet gyvensiu nebe vilniuj bet tokijui :) , prie filmu reiketu prirašyti itchi the killer ir tetsuo, knygos pagrinde fantastikos, o po jų - visos kitos. ir vėl studijuoju! planavau astronomiją ir studijuoju fiziką vdu, be to mokausi japonų kalbos. per pusę metu nesugebėjau net katakanos padoriai išmokt, bet kadanors pradėsiu mokytis :)
kas dar naujo? priklausau kauno elitiniam anime klubui kurokawa :)

zim
2007-02-17, 23:27
labas :huh: vadina mane Tadu, kovo pabaigoj sueis 18 (baisu ir pagalvot kas tada desis :eek: )

anime rimciau pradejau dometis labai neseniai, megstamiausi butu FMA, Trigun, Samurai champloo.

siaip isbandziau kelis anime rpg kuriu isimintiniausias ir labiausiai patiko ragnarok online..

kaip ir viskas :huh:

Pheonixie
2007-02-19, 14:50
Mano vardas Sandra man... mažai metų... gyvenu Šiaula :) , Anime man pradėjo patikti kaip pasakius ... nuo dbz laikų ,bet šiaip tokia gerbėja pernelyg nesu ... mėgstu piešti anime kartais intike pažiūriu filmukų ,bet patinka man... Mačius anime esu nedaug mano visas listas:
1. Db
2. Dbz
3.Dbgt
4.Sailors moono sezonai ( nu ne tai kad patiko ,bet bent jau stebėt anime piešima galėjau :haha: )
5. Chobits (pirmasis normalus anime)
6.Elfen Lied
7.Puni Puni Poemi (tiesa dan nebaigiau visai :) )
8. Šiuo metu žiūriu Tsubasa Revoir Chronicle
Va... šiaip mokaus vidurinėj.. Einu į dailės mokyklą ir laisvalaikį praleidžiu prie kompo ir filmukų

bolie
2007-02-27, 11:58
tai vat ^^~ labadiena esu Gabija man yra beveik 14 (na 6-dieny bus) animeje beveik dar visai zalia esu ^ esu trenktas zmogus daug kas nedasyla... na gerai pusiau nedasyla xD esu is Vilniaus, klausau visual kei tiktai, megstu krauja, dir en grey klipus su daug kraujo ypac cage :^ ir dar gazette - No.[666] kaip grazu :> dar megstu nemiegoti naktimis.
ir siaip ^^

radament666
2007-02-27, 18:10
Noooo galvoju ir as apsiskelbsiu. Mano vardas Marius gyvenu klaipedoj arti vandens, megstu anime, kolekcionuoju kardus yyyyyyyyyr labai daug daug dalyku, kaskaip niekaip neapsistoju ties vienu, dabar mokinsiuos kaip metyti kunajus("kunai") ir siaip durklus :D
ILgai nemigu naktimis, vasara patinka viduri nakties iseit pasivaikscioti ypac jej ne vienas.
Per 3 men sukaupiau apie 100gb anime :D
Zodz keistas padaras esu.

Izzo
2007-03-11, 18:19
Hoy, my name is Airidas,man 18, anime susidomejau gal tik pries kokius 4 men todel dar nedaug esu mates ir regejes. db pumpuoju manga ir anime kuriuos esu mates per tv ar siaip kokius zymesnius kaip Naruto ar Berserk, ti va. tiek apie mane :D aj dar megstu pats piest manga.. ^^ ti va tiek ziniu laukiam, kito karto :D :D :D

Ledux
2007-03-11, 20:30
Na ka vardas Liudas 12 metu esu is zemaitijos uzkampio Skuodo lankau meno mokykla . Anime susidomejau pamates DB per LNK . Kieciausias anime FMA nors dar nedaug tu anime ir esu mates . Animezona radau perskaites straipsni cosmopolitan zurnale :) na tikslaiu mama parode ka cia kazkas su anime susije tai ir perskaiciau :haha:

N-26
2007-03-12, 12:15
laikas ir man cje paraslevot :D Sweiki :D mano vardas Elvinas kolkas man 16 bet neuzkalnu 17 :) anime domiuosi gal jau pora metu o sy tinklapy atsitiktinai radau ieskodamas aprasymu apie anime :)

Antonas
2007-03-12, 20:02
As Antox,givenu 30km nuo utenos. zaidus kiek turejau tiek perejau, o turejau tikrai daug. Man patinka juodos radaakes merginos del ju viska galeciau atiguoti. Animu susdomejau jau gan senokai pirmas anime ANGEL SANCTUARY. Anime zona man pasiule draugelis, sake kad ten bendraminciu dau yra. Beje man sesiolika meteliu :).

Di
2007-03-13, 21:06
Google užrašius "anime" pirmas išmestas linkas yra būtent Anime Zonos :D pati žurnalistė esu, tai puikiai žinau žurnalistinio "darbo" principus :D

Ok, tęsiam susipažinimą :)

Aš esu Di, jau kelis mėnesius - Bemiegis Angelas, nes nustojau miegoti dėl laiko trūkumo.

Esu žurnalistė, dirbu viename žurnale, taip pat naujienų portale ir dar IT paslaugas teikiančioje įmonėje.

Pirmasis anime buvo candy candy, vėliau - sendibelė ir t.t. Pats mėgstamiausias, vėl mane atvedęs į "teisingą" kelią, Bleach.

Dabar pati mokausi paišyti manga, bet paišau ne tik ją - esu grafikė, baigusi studijuoti žurnalistiką stosiu ir į garfikos studijas.

Dar be visų užsiėmimų recenzuoju knygas. Esu beprotiška skaitytoja. Labai greitai ir labai daug skaitau.

Mėgstu dainuoti. Žinoma, iki dainavimo japoniškai man dar toli. Tiesą sakant, japoniškai beveik nieko nesuprantu, todėl labai žaviuosi visais jumis, nes mokat daug daugiau nei aš.

Gyvenime esu idėjų generatorius ir perpetum mobile. Kažkada susilaukiau ir pavadinimo femme fatale, bet čia jau kita istorija. Dabar labiausiai norėčiau suburti žmonių, mokančių ir norinčių piešti manga, bendruomenę.

Esu žmogus driežas - man nuolat reikia šilumos. Ir žmogus energijos kaupiklis -nuolat įsielektrinu, o dar dažniau mane nukrato įvairiausi daiktai.

Na, avataras yra ir mano nuotrauka, tai susipažinimas labai jau išsamus.