PDA

Žiūrėti pilną versiją : Anime TV serialas. Per kiek laiko suvalgomas?

Eisas Kuperis
2010-03-11, 17:36
Paprastai anime TV serijų gali būti apie 24, esant dviems sezonams dvigubai tiek. Atmetus nežiūrimus endingus ir openingus tai 8-16-22 valandų gryno žiūrėjimo.
Taigi, mielieji otakai, kaip jūs "valgot" tv serialus. Iš karto viską? Ar dar net ir OVAs tuo pačiu prisėdimu? Ar lėtai, po viena kelias serija per diena?

Jei anime užkabina, mielai sužiūriu viską iš karto, serija po serijos, laukti visai nesinori, kantrybės neturiu ir pan, ir jei dėl to liksiu vieną naktį nemiegojęs, tai yra dzin, bet va turiu pripažinti po tikrai gero ilgo tv serialo vienu kąsniu, dar ilgai lieku apdujęs ir nelabai gaudausi kuriame pasaulyje randuosi. Ne koks efektas darbe.
Tuo pačiu turiu pastebėjimą jog žiūrint serialą po vieną ar dvi serijas per dieną, jis man atrodo ilgiau trunkantis smagumas, ir pats anime labiau įsimena ir atrodo geroka ilgesnis.

Minazuki_
2010-03-11, 17:40
dažniausiai, tai priklauso nuo laisvo laiko. Jeigu jo turiu tai galiu nors ir visą naktį žiūrėti, bet patogiausia ~5 ep. per dieną :) (asmeninė nuomonė :p)

zeke
2010-03-11, 17:50
dazniausiai sulaukiu kol turiu laiko visa is karto sukramtyt (jei anime iki 50 seriju) :)
bet jei anime nekabina tai po truputi ziurint kaip laiko randu.

Evil_of_Darknesz
2010-03-11, 17:51
:mad: Aš panašiai kaip ir Eisas žiūriu, jeigu geras anime tai sužiūriu per vieną dieną, jeigu mažiau užkabina, tuomet užtrukti galiu nuo kelių dienų iki kelių mėnesiu. Dabartiniu metu labai retas atvėjis, kad visą anime serijalą peržiūrėčiau per vieną dieną, nes beveik visi nauji anime "mala šūdą" :mad:

Lota :D
2010-03-11, 18:18
Man neužtektų kantrybės žiūrėti tik po vieną seriją į dieną... IŠPROTĖČIAU!!! :o-ne: Taigi žiūriu tiek, kiek galiu, t.y. kartais viską vienu prisėdimu, kartais vos porą serijų, nes yra čia po vienu stogu žmonių, neleidžiančių visą laiką sedėt prie kompo... :cat23:

avarice
2010-03-11, 18:42
Prieš kelis metus anime TV serialus(~24 epai) stengdavausi sukramtyti per vieną ar dvi dienas, o dabar jei per vieną dieną pažiūriu bent 2 epus, tai čia labai jau daug XD Nors dabar jei ir rasčiau kokį užkabinantį anime tai jį peržiūrėčiau tik per kelis mėnesius, tad šiuo metu renkuosi labiau filmus nei serialus.

Red_Elf
2010-03-11, 19:01
na jei labai užkabina - sužiūriu vienu prisėdimu, pirmą Skip Beat epą pažiūrėjau vakare (klaida), tai taip ir variau kaip zombe i paskaitas nei bluosto nesudėjus... bet šiaip retai taip pasitaiko, net su labai geru serialu stengiuosi visad peržiūrėti visas išėjusias ongoingų serijas, nes vėliau nusimeta, prisikaupia:hmm: šiaip stengiuosi viską per pora dienų suvalgyt, nemėgstu tempt intrigos :)

Kuroi Tsubasa
2010-03-11, 19:06
Pastaruoju metu 24 serijas žiūriu kažkur mėnesį ar ilgiau, tiesa tuo pat metu žiūriu kažkur 4-6 skirtingus anime. Vieno to paties galiu pažiūrėt kokias 3 serijas per vieną kartą, o jei labai geras tai ir mažiau. Trumpiau tariant, mėgstu ištemt malonumą:D bei kaitalioti įvairius žanrus. Per vieną kartą pažiūrėjus visą anime, mano galvoje tikriausiai liktų visiška košė, anyway tiek ir laiko neturiu:)
O dar geriau jei pasitaiko geras ongoing`as - tada visą savaitę lauki naujo epo. Et, seni geri laikai, kai anime žiūrėdavau tik per tv.:)
Iš ankstesnių pasisakymų sprendžiu, kad mano žiūrėjimo stilius kitiems būtų tikras kankinimas:D

SecreT
2010-03-11, 19:27
Aš kadangi esu "labai didelė anime žiūrėtoja" tai jei pažiūriu 3 ep per diena šokinėju iš laimės : DD Todėl prieš savaitę sumasčiau kad geriau žiūrėsiu OVA : DD

NanaChan_
2010-03-11, 19:38
hm tokia iš manęs žiūrėtoja bet.. :D manau daugiausia nuo laiko priklauso. o šeip žiūriu tiek kiek norisi. jei jau užkabina - neduok Dieve neatitrauksi. kartais pažiūriu du ep. nors ir įdomu, mėnesį, dvi savaites net nesijungiu. pastėbėsiu, galiu pradėti žiūrėti nauja anime tik ypatingoj (kaip abibūdint nežinau) nuotaikoj. prastoj ar šeip kažkokioj nuotaikoj negaliu žiūrėt. :D :D

fasian
2010-03-11, 20:21
Priklausomai koks anime tiesa sakant :) Pvz death note suziurejau per 2 dienas berods ;D bt cia buvo vienas is pirmuju anime o seip dabar tai i savaite paziuriu 4-5 ep.
btw Op ir endingus laaaabai retai ziuriu irgi :)

Hikari_
2010-03-11, 21:04
Priklausomai nuo anime, jeigu labai idomus, tai pvz CodeGeass suziurejau abu sezonus per kelias dienas, visa diena sedejau ir ziurejau. O jei nelabai anime idomus, bet ir ne toks nuobodus kad mesciau, tai po kelias serijas per diena. Mazdaug 3 ar 5.

LurkDog
2010-03-11, 21:43
Tikrai daug nuo anime priklauso. Pvz Berser ziurejau po ~3serijas per diena, Death Note ir Code Geass po ~7=/
Ghost Hound po 1 serija vakare,( specialei,kadilgesniam laikui pakaktu, bet tam tenka laisva laika dar kazka "valgyt" )

RayYuka
2010-03-11, 21:54
Šiandien sukirtau 25 episodus po 24 min.... (wow)(na kadangi laisvadienis) ~~ buvo labai įdomu , bet gailiuosi... nes plyšta galva... rytoj atsikėlusi su plyštančia galva ir raudonuojančiom akim galvosiu: "daugiau taip niekada nedarysiu... daugiau niekada nežiūrėsiu anime..."... šiaip užtenka pilnai 2~4 ep. per dieną...:baime:

AnimeFreak
2010-03-11, 21:56
Toks kaip 24 episodu, jei labai idomus, per 2 dienas tikrai sueina. Jei nelabai gal savaite ar 2.
Bet siaip neziuriu keliu anime vienu metu ir stengiuos neuztempt. :D

kaukollius
2010-03-11, 22:02
Hmm Nu jeigu 13-26 epu serialas tai paprastai vienu prisedimu suryjamas buna
jeigu uzkabina zinoma ;D
is LM buvau parsiputes visa Gundam dideli packa ten buvo 8 paros gryno ziurejimo tai suejo tas packas man per 10-12 paru apytiksliai
laiko marios kisenese vejai svilpauja tai nera daugiau ka veikt :)
lieka tik kompas :)

aKi
2010-03-11, 22:29
Dažniausiai net jei animas įdomus žiūriu po 4-6 ep į dieną. Na nebent pasitaiko labai labai įdomus, tada gal 10 kokių ištempčiau.

witkus
2010-03-11, 23:33
as katik baigiau spice and the wolf antra sezona ziuret, o perziurejau per sia diena. jeigu buna nuotaika bei ziuriu idomu anime, tai ji perziuriu per diena, jei 12 ar panasiai ep. turi, o jei 24 tai per pusantros dienos... viskas priklauso nuo nusiteikimo pvz.: kartais 24 ep. anime ziuriu istisa savaite, nes jis nebuna labai idomus ar tiesiog nera nuotaikos... nors buvo keli atvejai kada 26 ep anime per diena perziurejau, anksti ryte pradejau, velai vakare baigiau:cat21::cat7:

mishan
2010-03-11, 23:52
Per kiek laiko yra, o jo kaip visada mažai... :sorry:
Tai dažniausiai išeina po 5 epizodus per diena, suryju juos kartu su maistu :p

Misterx
2010-03-12, 00:18
Et, pasisekė tiems, kurie turi laiko žiūrėt nors ir po kelis epizodus per dieną. Man tai to laiko oi kaip trūksta, tad žiūriu vos po 3-4 epizodus per savaitę. Bet man netgi įdomiau biškį patempt, jeigu anime geras. O to, kas "neužkabina", nežiūriu išvis.:)

witkus
2010-03-12, 00:46
Et, pasisekė tiems, kurie turi laiko žiūrėt nors ir po kelis epizodus per dieną. Man tai to laiko oi kaip trūksta, tad žiūriu vos po 3-4 epizodus per savaitę. Bet man netgi įdomiau biškį patempt, jeigu anime geras. O to, kas "neužkabina", nežiūriu išvis.:)

as darbo dienom per studijas laisvo laiko praktiskai neturiu, na gal tik velai vakare truputi, tai atsigriebiu savaitgali, tada tai jau ziuriu nonstop... taciau vistiek gaunas taip kad suziuriu maziau negu parsisiunciu tai anime dabar turiu metam i prieki

torrneto
2010-03-12, 07:47
24 ep. anime maždaug per 5-7 dienas, įdomesnį kartais greičiau, nuobodesnį ilgiau...

black_leja
2010-03-12, 09:44
labau priklauso nuo animes jeigu gera tai "suvalgau" kuo greiciau jei ne tai ir velkuosi su ta naime kaip sraoge ^^

sesilily
2010-03-12, 10:10
Pirmiausia priklauso nuo to koks anime. Jeigu randu kažką tikrai užkabinančio peržiūriu greitai, bet kadangi tokių mažą(arba mano skonis labai išrankus)... Dažniausiai jei labai patinka užtenka dienos(12 serijų su pertraukomis) , dviejų(24 serijų su pertraukomis). Nors po to kaltini save, kad per greitai peržiūrėjai ir malonumo nepasilikai ilgesniam laiko tarpui. Kažkada teko ir visą naktį žiūrėti. Daugiau tokios klaidos nebekartosiu, nes pamokose miegojau. Ir kas tada man užėjo. Be to visas šitas reikalas vartojamas ganėtinai nesaikingai ir surija didžiają laisvalaikio dalį, bet tai matyt vyksta dėl to, kad dabar vis dar žiemiški orai, o jei ir kartais pasirodo saulė vistiek šalta ir laukas bei draugai visai netraukia, taip tingysi kur nors eiti, ar ką nors daryti..

Alex Sugar
2010-03-14, 10:40
Nezinau, man gaila laiko visa anime per 1 diena ziuret ;D dar + megstu istempt malonuma ^^ taigi iseina po 1 serija per diena, o jeigu pasiseks, tai ir 5 kokias. Dazniausiai maisau anime, ziuriu kelis iskart + ongoing'ai dar, nu krc va taip va ir gaunas :DDD

Gecas
2010-03-14, 12:47
na priklauso nuo paties anime , ir nuo laiko. šiaip dažniausiai 24 epų peržiūrių per 4-5 dienas, (jeigu neįsijungčiau skype būtų greičiau :D ) , na o jeigu per išeigines tai peržiūriu per 1-3 dienas.

HellKid
2010-03-14, 13:06
Dazniausiai ziuriu ongoing'us tai uzsitempe..

Driezius
2010-03-14, 13:55
Ankščiau galėdavau net po 25 epizodus į dieną sužiūrėt ir norėti dar. O dabar ir 2 - 3 epizodų per dieną į akis. Daug kas priklauso nuo užimtumo lygio.

ciombiukas
2010-03-14, 16:15
Jei serjalas 12-13 seriju per viena diena, jei 24-26 dvi dienos, o jei daugiau, tai ilgiau laiko uzima.

slezas
2010-03-14, 16:28
Jei geras anime šiaip man būna gaila žiūrėti jį,tada bandau susirasti daugiau anime kad vieną greitai neperžiūrėčiau,bet vistiek taip būna kad atsisėdi ant anime ir praziūri kol laisvo laiko yra :)

ewlds
2010-03-14, 17:46
as tai jei labai geras anime tai 12 ep per viena diena 24 per dvi (dar priklauso nuo laiko turejimo). Daugiausiai tai kiek pamenu esu 15ep vienu prisedimu paziurejes Eurekos 7. Siuo metu tai tik per menesi koki viena anime paziureti, nes laiko visai nera ... mokslai, sportas ir t.t.

Aivaras
2010-03-14, 19:22
Pamenu ef a tale of melodies, ir puse darker than black pražiūrėjau per dieną, bet taip buvo nuo ryto iki nakties ; D žiauru kai pagalvoji, visą dieną sėdi ir stebi spalvotus japoniškai kalbančius žmogeliukus, grynas brainwashing : D

Lucy*
2010-03-20, 14:25
na jai anime uzkabina tai stengiuos kuo daugiau per viena diena paziureti,o jai ne tai ieskau idomesnio ;]

Augis24
2010-06-08, 21:40
Na aš darau šitaip: nelabai mėgstu persimesti į ongoingus, nes tyngiu laukti kol jie baigsis, tai tiesiog žiūriu jau pabaigtus. Taigi visa žiūrėjimo schema: parsisiunčiu anime (su ova'om, filmais ir t.t., jei tik išvis tokių yra) ir vos tik atsilaisvinu žiūriu tik su kelių minučių pertraukom (wc, maistas ir vanduo, aišku kai jau nebeatlaikau- tenka eiti miegot). Galiausiai pabaigiu anime ir ieškau kito, kuri galėčiau pažiūrėt nonstop, be jokių trukdžių :banana:

Mifil
2010-06-08, 21:56
As pan. kaip ir Augis24 , ziuriu anime nonstop
maksimum ziuriu 2dienas is eiles arba jeigu visai ner laiko tai savaite.
nemiegstu anime kuris turi daugiau negu 2 sezonus,ir net neziuriu tokiu,
na bent labai jau fainas.

Riesas
2010-06-15, 16:56
Žinokit mėgstu save pakankinti ir dažnai palieku 1 ar 2 paskutines serijas kitai dienai mmm toks skanus kąsnelis būna :) O siaip jeigu įdomus tai per savaite dažniausiai peržiūriu.

Eman
2010-06-16, 16:46
Jei anime kabina, tai negaliu laukti, todėl žiūriu viską iš karto. Net jei neturiu laiko ir turiu eit kur nors, tai vis galvoju, kad reik grįšt greičiau, kad pažiūrėt toliau (žiauru tikrai). Tai tuos trumpesnius per dieną pažiūriu, jeigu užkabina, o tuos ilgus visokius narutus ir panašius, tai kasdien maždaug po dešimt valandų žiūriu. O jei pažiūrėjus pirmą seriją manęs neužkabina, tai ir nebesistengiu net žiūrėt, nes laiko gaila (jaučiu ir neblogų anime jau esu taip praleidus pažiūrėt).
Anksčiau galvodavau, kad čia labai nenormalu taip žiūrėt visą dieną vien anime ir vaikščiot apdujus ir įsitraukus į anime, o ne į realų gyvenimą, bet žiūriu, kad čia daugumai taip:)))
Ai, o tuos filmus visokius ir kitus pratęsimus, tai pažiūriu dažniausiai atskirai, nes man jie būna nebe tokie įdomus, kadangi nebeįsitraukia į bendrą anime, tai nuvilia beveik visą laiką pažiūrėjus. O paskui kokį mėnesį laukiu, kada praeis skraidymai dėl to anime peržiūrėto, nes sunku būna kitą pradėt ir norisi kokio irgi panašaus anime su panašiais veikėjais ¦-/

Nismo
2010-06-17, 15:32
dazniausiai per savaite ar dvi ir baigiu, bet kaip ir kiti sako jei geras anime galiu ir trumpiau nei per savaite pabaigti :D