PDA

Žiūrėti pilną versiją : Japonų post-rock grupės MONO koncertas Vilniuje

Gvauz
2010-03-10, 23:13
<table width=700><td><div align=justify>
http://img691.imageshack.us/img691/4955/virsus9546695.jpg

Kovo 31 dieną ore pasklis nuo Japonijos krantų dvelkiantys neoclassical bei instrumental/post rock garsai. Mono inspiracijų sąraše figūruoja ne tik muzikos atlikėjai, bet ir režisieriaus Lars Von Trier vardas, kas dar labiau praplečia japonų kūrybinius horizontus ir įrodo, kad Mono – kur kas daugiau nei vien tik muzika. Jų kompozicijos – tai garso takeliai išgalvotoms istorijoms ar dar nesukurtiems filmams. Mono muzika – tai tyra išjaustos emocijos forma, nuoširdaus atsakymo į egzistencinius klausimus ieškojimas, tikras, nesumeluotas jausmas.

Grupės gyvi pasirodymai – unikali ir sunkiai nupasakojama patirtis, pavergianti tiek indie, tiek klasikinės, tiek eksperimentinės muzikos mylėtojų širdis. Manau dauguma žino šią grupę ir norėtų nueit į šį retą koncertą. Jei nesat klausę post-rock, tai pats laikas bus išgirsti kitokią, nuostabią muziką, kuri atjungia nuo šio pasaulio...

Apšildanti grupė „Avaspo“ (LT)

Vieta: Menų laboratorija „Mulen Ružas“ (V. Mykolaičio-Putino g. 5, Vilnius)
Laikas: 2010-03-31 (trečiadienis)
Durys: 19.00, pradžia 19.30
Įėjimas: 35 Lt

daugiau info: http://www.charivari.lt/03-31/
http://www.mulenruzas.lt/
(šiokie tokie neaiškumai dėl koncerto pradžios)

<object width="400" height="247"><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="movie" value="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=9050511&amp;server=vimeo.com&amp;sho w_title=1&amp;show_byline=1&amp;show_portrait=0&amp;color=00AD EF&amp;fullscreen=1" /><embed src="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=9050511&amp;server=vimeo.com&amp;sho w_title=1&amp;show_byline=1&amp;show_portrait=0&amp;color=00AD EF&amp;fullscreen=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" width="680" height="300"></embed></object></div></td></table>

Gecas
2010-03-11, 00:16
geras, jų muzika tikrai labai įspūdinga. Manau būsiu šitam koncerte.

SecreT
2010-03-11, 08:47
Cool... Visai nieko tie MONO... O nežinot gal į Klaipėdą atvažiuos? :cat11:

Gvauz
2010-03-11, 09:00
Cool... Visai nieko tie MONO... O nežinot gal į Klaipėdą atvažiuos? :cat11:
Manai ne per gerai čia jau bus? reikia džiaugtis, kad išvis į Lietuvą atvažiuos

slezas
2010-03-11, 13:00
Atrodo jog klipas kurtas Lietuvoje,sprendžiu iš aplinkos ;D :dausuose:

amaeru
2010-03-11, 17:58
džiugu, kad ir Lietuvoje sugalvojo apsilankyti. planuoju būti. :myliumyliu

Hellsing_lover
2010-03-11, 18:52
Pasiklausius tos vienos dainos, tai įspūdis toks, kad įdomu, bet neįspūdinga. Man tai pernelyg jau įprasta filmų garso takelių muzika, kurios panašios galima girdėti išties daugelyje filmų. Įdomu tik tuo, kad visgi, ne taip dažnai čia pas mus tie japonai pakoncertuoti atvyksta :D

SecreT
2010-03-11, 20:44
Dėl atvykimo sutinku...Tikrai retai atvažiuoja. O į Klaipėdą - Uostą visai galėtų atvažiuoti jei jūra plauktu : DD

Gvauz
2010-03-11, 23:49
Pasiklausius tos vienos dainos, tai įspūdis toks, kad įdomu, bet neįspūdinga. Man tai pernelyg jau įprasta filmų garso takelių muzika, kurios panašios galima girdėti išties daugelyje filmų. Įdomu tik tuo, kad visgi, ne taip dažnai čia pas mus tie japonai pakoncertuoti atvyksta :D

būna tokių atvėjų dar kai žmonės klausos neturi. just saying...

Hellsing_lover
2010-03-12, 10:09
būna tokių atvėjų dar kai žmonės klausos neturi. just saying...
Nenoriu ginčų pradėt, bet dėl klausos nesiskundžiu. Be galo mėgstu klasikinę muziką, ir tai, ką jie atlieka (berods, tokia neoklasika) - man ne naujiena. O jei dar akivaizdžiau reikia, tai ir muzikos mokyklą atitinkamai baigusi esu. O ir čia, ne klausa gal, o muzikinis skonis dėtas? Bet ką, nelabai protingas tamstos komentaras man šitoks pasirodė :)

P.S. Plačiau paklausius kitų grupės dainų, tai geresni pasirodė nei čia pateiktasis.

CyberSatan
2010-03-12, 14:56
Na, jeigu viskas bus gerai su pinigais tai aš atvyksiu :)

Gvauz
2010-03-12, 15:50
Nenoriu ginčų pradėt, bet dėl klausos nesiskundžiu. Be galo mėgstu klasikinę muziką, ir tai, ką jie atlieka (berods, tokia neoklasika) - man ne naujiena. O jei dar akivaizdžiau reikia, tai ir muzikos mokyklą atitinkamai baigusi esu. O ir čia, ne klausa gal, o muzikinis skonis dėtas? Bet ką, nelabai protingas tamstos komentaras man šitoks pasirodė :)

P.S. Plačiau paklausius kitų grupės dainų, tai geresni pasirodė nei čia pateiktasis.

tavo irgi, bet šiaip čia jų vienintelis normalus PV. jų muzika turi panašumo į klasiką, bet ne tiek daug. čia ir galima symphonic metal lygint su klasika irgi LoL

žodžiu baigiam kalbėt apie tai.

Akira Kitami
2010-03-13, 01:19
Ramiai žmonės :D. Nelabai ką galima nuspręst apie grupę iš vienos dainos. Taip pat dėl to, kad čia pateikta daina tikrai ne jų geriausia tai sutinku. Didesnis malonumas apima klausant Ashes In The Snow Live. But that's not the point :D. Beje, gal kasnors žino plačiau ką dėl bilietų? Mulen Ružo site under construction, o kad bilietai bus parduodami vietoj tai nelabai atrodo, žmonių tikrai susirinks daugybę manau, o Mulen Ružas savo talpa nepasižymi :D. Rezervuojama kokiu būdu?

FreaK`aZ
2010-03-14, 11:33
Bilietai prie durų, durys atidaromos pusvalandį prieš koncertą. Tokia info buvo skelbta anksčiau, bilietai rods po 35 lietuviškus pinigus. O šiaip MONO bene žymiausia japonų post-rocko grupių, bet tikrai toli gražu ne pati originaliausia, vienok reikia džiaugtis kad gauname kažkokio bent kiek originalesnio užsieninio importo, nei vien tik mainstream'as.

Akira Kitami
2010-03-15, 21:01
Dėkui. Na, tikriausiai teks kažkaip greitai ten susisukti prie tų durų :D. O šiaip gal yra nevietinių žmogų kurie norėtų susimetę keliauti ;)?

Juodojisesuo
2010-03-16, 09:21
hmm na jei nieko neveiksiu sia diena ir atsiminsiu, tai tureciau nueit... pasiklausiciau su malonumu... reikia naudot proga kol yra, nes veliau nezinia ar bus progu :)

Jaciux
2010-03-18, 09:27
SUPER!!! jei wiskas bus ok tai tada tikrai warysiu!!! ;]

SeiSoraYu
2010-03-19, 18:23
omg.. perskaiciau ''post-punk'' tai taip nuliudau, nes ne gimtinej esu >_< bet pasirodo post-rock ir paklausius ne itin man patiko... Nors jei buciau Lietuvoj tai greiciausiai varyciau, o dar bilietas toks nebrangus ^_^

Bakisu
2010-03-23, 03:49
Na, tikrai ne kasdien pasitaiko proga nulekti y toki koncerta, ir dar uz prieinama kaina.. Manau turetu buti gan ispudingas reginys.. Jei tik busiu Vilniuje, reikes nulekti :)

Gvauz
2010-03-31, 22:46
nu va grįžau iš koncertos kupinas geros nuotaikos ir sužavėtas Mono atliekama muzika gyvai. kokie jūsų komentarai?

Egura
2010-03-31, 23:01
Buvo iš tiesų nepakartojama....
Grįžau pilna emocijų... Kažkas nerealaus...
Man ir šiaip jų naujausias albumas labai smagiai klausydavosi namie... bet laivu išgirsti išvis super...

Tiesa užkniso gerokai fangiorlos bemirksinčios fotoaparatais per visą live'ą, toks įspūdis susidarė, kad muzika joms ten mažiausiai įdomu... Įdomiau kokį kadrą su japoniuku nupleškins... :hmm: šiaip būčiau už tai kad šiame renginyje fotkinti draudžiama būtų buvę...

Beje merginos sėdėti ant scenos ir drabužius susikrauti ten labai jau nemandagu ir nepagarba atlikėjams...

Gvauz
2010-03-31, 23:05
Buvo iš tiesų nepakartojama....
Grįžau pilna emocijų... Kažkas nerealaus...
Man ir šiaip jų naujausias albumas labai smagiai klausydavosi namie... bet laivu išgirsti išvis super...

Tiesa užkniso gerokai fangiorlos bemirksinčios fotoaparatais per visą live'ą, toks įspūdis susidarė, kad muzika joms ten mažiausiai įdomu... Įdomiau kokį kadrą su japoniuku nupleškins... :hmm: šiaip būčiau už tai kad šiame renginyje fotkinti draudžiama būtų buvę...

Beje merginos sėdėti ant scenos ir drabužius susikrauti ten labai jau nemandagu ir nepagarba atlikėjams...

kurioj vietoj buvai tu? gal matei mane stovintį ant kėdės? XD ai dar viena man girias, kad vieno iš gitaristų mediatorių gavo

Egura
2010-04-01, 05:30
kurioj vietoj buvai tu? gal matei mane stovintį ant kėdės? XD ai dar viena man girias, kad vieno iš gitaristų mediatorių gavo

XDDD "Gavo" ... teisingiau nukniso nuo scenos po konco...teko tokį vaizdelį matyti, dar orgai vieną iš tokių įžūlių turėjo vyt iš scenos >.>
Aš dešiniame šone prie scenos... Tamstos deja nemačiau.

FreaK`aZ
2010-04-01, 07:09
Aš gavau sąžiningai mediatorių. ^.^ o šiaip koncertas neapsakomai nuostabus. Pasikroviau teigiamų emocijų. Gaila tik, kad encore'o nebuvo.
fangirlės su muilinėm tai užpiso negyvai. Pavogė mineralinio bonkę, pavogė mediatorių ir šiaip dar gadino koncertą.

Gvauz
2010-04-01, 07:48
tos fan girls irgi dešniam kampe buvo. jos iš j-music forumo, tai kartais užknisa, o šiaip stovėdamas ant kėdės mačiau visą sceną puikiai. beje kaip vienas facebooke rašė tai, kad keli sufailino plodami vidury dainos XD

Akira Kitami
2010-04-01, 11:05
Na neteko matyt kas ką vogė ir panašiai :D. Tačiau gale stovėję metalistai kurie daugiau nei per pusę koncerto kaip bobos šnekėjo neužsičiaupdami tai tikrai nervino. "Apšildanti grupė" yra mano tikrai nemėgstama tai buvo gan sunkoka per tuos džeržgimus :D. Šiaip tikrai nuostabu buvo, gyvai išgirsti tokią grupę yra tiesiog pasaka. Papasakot neįmanoma, reikia tai tiesiog išgirsti ;).

Mikua
2010-04-01, 17:52
Tikėjaus kad koncertas bus geras, bet kad tiek veš. . . :malda:
... Ahh, man tai prisikabint nėra prie ko.
Ir taip pritariu dėl "pleškintojų" :hmm:..

Gvauz
2010-04-01, 18:07
Tikėjaus kad koncertas bus geras, bet kad tiek veš. . . :malda:
... Ahh, man tai prisikabint nėra prie ko.
Ir taip pritariu dėl "pleškintojų" :hmm:..

jis ir buvo geras, o ne toks kur krūva bukapročių poginas (massive suprise butt secksim)

va dar kažkieno darytos foto: http://www.flickr.com/photos/laurynasm/sets/72157623746344264/

dar ką MONO grojo per koncą:

1.Ashes in the Snow
2.Burial at see
3.Kidnapper Bell
4.Pure as Snow
5.Sabbath
6.Yearning
7. Follow The Map
8.Halcyon(beautiful days)
9.Everlasting Light

Hanami
2010-04-01, 20:55
Manau, kad mano nuomonė apie koncą mažiausiai rūpi kažkam, nes esu viena iš "pakvaišusių fangirl'ių, kurios viską gadino".
Šiaip spėju, kad aš pagal jus ta, kur daugiausiai fotkino. Ir labai klystat jei manot, kad muzika mažiausiai rūpėjo. Be to, nefotkinau jau tiek nesveikai daug, bet jeigu kažkam labai trugdė, tai sorry.

Wishmaster
2010-04-05, 17:30
Tai o kiek žmonių at all buvo?

FreaK`aZ
2010-04-05, 21:00
nepergausiausiai. vizualiai manau iki 200

ShinigamiVivi
2010-04-05, 21:27
Esu ankščiau klausiusi šios grupės .
Bet nemaniau , kad jie čia atvažiuos..Šioks toks šokas :cat17:
Tikrai faina ir idomi , harmoninga muzika bei grupė :) Jei nesatė jos klausiusi , verta pasidomėti ir paklausyti " MONO" :nindzeskaito: :cat7:

holms
2010-08-24, 04:09
senai sitas koncertas buvo bet negaliu neparasyt savo ispudziu..

Grupe pries mono buvo tobulas apsilimas. I juos ziurejo kaip i teatra tiap ir reikejo =) man patiko kad atejo liaudis kurie tai supranta, ir nestovi kada jie groja. po tinkamo apsilimo ir tinkamos nuotaikos sudarymo ateina mono. gitaristas su dviem pedalbordais!!, dviem 4x4 cab' marshallo, o kitas su keliais fenderio kubais. kai prasidedavo tremolinimai antro gitaristo as teisiog gaudavau eargazma. buvo vietu kur tiesiog norejosi taskitis, bet kruva fagotu salia stovejusiu net negalvoja judet.. ir ramino mazdaug - netrugdyk. supratau kad atejo tikrai ne ta liaudis , kurie nesupranta kas yra post-rock ir jiems dzin iki to kas skamba. o jau to daugiau kaip skamba.. zmoniu buvo kazkur apie 150..

po koncerto uzejau pabendraut su grupe, suzinojau gitaru modelius, pamaciau pedalboarda (gaila kad konfiguracija nenufotkinau) visai geri jie yra, dave mailus. padeda po truputi su mano postrockiniais irasais =)