PDA

Žiūrėti pilną versiją : Mangų vertimas į lietuvių kalbą

Sagenas
2009-12-29, 21:05
Sveiki,
gal norėtų kas nors prisidėti prie mangų vertimų į lietuvių kalbą? Mangos neretai laikomos geresnės nei anime, o Lietuvoje tikrai ne daug žmonių skaito mangas, palyginus su anime. Tai va, gal kas norėtumėte prisidėti? Reikalingi tiek žmonės nusimanantys kalbose, tiek mokantys naudotis photoshop'u (arba kokia kita alternatyva). :)

Bardakas
2009-12-29, 21:10
Sveiki,
gal norėtų kas nors prisidėti prie mangų vertimų į lietuvių kalbą? Mangos neretai laikomos geresnės nei anime, o Lietuvoje tikrai ne daug žmonių skaito mangas, palyginus su anime. Tai va, gal kas norėtumėte prisidėti? Reikalingi tiek žmonės nusimanantys kalbose, tiek mokantys naudotis photoshop'u (arba kokia kita alternatyva). :)

Šituo labai rimtai užsiima Anime Enctro chebra man rodos. Žinau, kad jie daugiau manga aprašymų sukuria negu AZ vartotojai ir taipogi verčia jas. Vienaip ar kitaip sukontaktuok su MPlius jei įdomu, jis ten tvarką daro.

Sagenas
2009-12-29, 21:13
AC aš žinau. Dar yra jų mangų tinklapis. Ten miręs reikalas, jau senai nieko nevyksta, apart to, kad į metus keli savanoriai išverčia ir įdeda, kaip AC mangą. :) Aš ir pats šiek tiek apsiėmęs jau esu ir verčiu, ir jau išverstų yra, mano mažame tinklapiuke, bet tiesiog viskas ten nelabai rimtai, nes žmonių mažai ir susirinkę mes "lodariai" :D tiesiog norėčiau padaryti rimtesnę grupę, kad būtų galima rimčiau apsiimti kokia ilgesne manga, kurią neseniai pradėjo leisti ar panašiai, nes dabar dažniausiai oneshot'ai verčiami pas mus arba tik kelių skyrelių mangos.

Blizzard
2009-12-31, 13:22
šita aš jau senai sugalvojas buvau su vienu draugu, tačiau paaiškėjo kad šitas reikalas nėra visiškai legalus, todėl nusprendėm nerizikuot

Sagenas
2009-12-31, 14:47
Blizzard, o kas šiais laikais legalu? Siųstis visokius ripintus, licencijuotus anime irgi nėra labai legalu. :) P.s. tai tie vertimai jau senai vyksta, tiesiog reikėtų kaip rimčiau apsiimti. :))

Aramis
2009-12-31, 15:00
Blizzard, o kas šiais laikais legalu? Siųstis visokius ripintus, licencijuotus anime irgi nėra labai legalu. :) P.s. tai tie vertimai jau senai vyksta, tiesiog reikėtų kaip rimčiau apsiimti. :))

Paprastai tai tiesa, tačiau, esu tik už Lietuvoje nelicenzijuotų/nesančių prekyboje anime/mangų vertimus, ripinimus, nes kitu atveju apiplėšiami autoriai (autoriai apiplėšiami bet kuriuo atveju, tik tiek, kad jei negaliu jiems užsimokėti už darbą, ar man pavedimas kainuos daugiau už produktą, tai >.<).
Blizzard kalbamuoju atveju kalba ėjo apie "Naruto", kurį Lietuvoje licenzijavo AL.
Dėl kitų... Nesu nei už, nei prieš, jei yra anime fansuberių grupės, tai ir vertėjai mangoms praverstų.

Sagenas
2009-12-31, 15:42
Sek, verčiu aš greitai, bet retai verčiu, nes mažai būnu prie pc, dažnai turiu problemų dėl ko nors, ir dar programuoju, šefuoju ir t.t. :DDD

Pilkasis Kardinolas, būtent. Aš ir kalbu apie Lietuvoje neleidžiamų mangų. Jei jau išleido Lietuvoj, tai kam veltui vargti? Juk yra dar begalės, kurios neišverstos. :)

vaidginas1
2011-04-21, 11:49
galėčiau versti iš rusų ir anglų kalbų, jeigu domina prašom į email'ą parašyti.

Kyousuke
2011-04-21, 15:28
Gal ir as prisideciau jeigu butu imanoma, nezinau .. Parasyk y pm, pasnekesim ;)

Vertėja
2013-07-17, 10:10
Blizzard, o ar bent girdėjai ,kad kas nors už tai lietuvoj nubaustas būtų? Kažkodėl nemanau...

Draconica
2013-07-17, 10:17
Tikriausiai nėra nubaustų todėl, kad tai dar nėra masinė karštligė. Jei reikalai "įsisiautėtų" tai jau tikrai, kad Lietuvėlės seimūnai ramiai nesėdėtų kai išeina užsidirbti.

Šituo labai rimtai užsiima Anime Enctro chebra man rodos. Žinau, kad jie daugiau manga aprašymų sukuria negu AZ vartotojai ir taipogi verčia jas.
OMG, jau buvau net pamiršusi, kad priklausiau manga vertėjų grupei ten. Kokie seni laikai. . .

Vertėja
2013-07-17, 10:51
Ups.. ir aš nepastebėjau, kad chat'as toks senas... :malda:

Draconica
2013-07-17, 10:56
Aš tą iš kart pastebėjau, bet maniau tau ši tema aktuali :D
O šiaip ir turėtų būti, jei kažkas nori tuo imtis.

Sagenas
2013-11-09, 20:15
Labas visiems!

Kadangi viską, kas labai seniai seniai buvo išversta Aniki grupės, aš esu išsaugojęs, tai pasidalinsiu. Gal bus bent vienam žmogui įdomu: https://dl.dropboxusercontent.com/u/4382181/Manga_vertimai.rar

Atsiprašau už kokybines klaidas, viskas buvo labai seniai daryta. :)