PDA

Žiūrėti pilną versiją : Futuristine manga

KazE
2005-02-08, 20:56
Na gal apsvieskit kas nors gera futuristine manga?

Kolkas mano skaitytos:
Yukito Kishiro: Battle Angel Alita (skaiciau tik 5 volumus, bet labai patiko ^^), (Battle Angel Alita: Last Order zinau ir skaitysiu kai visa paprasta Alita perskaitysiu ^^')
Tsutomu Nihei: Noise ir Blame! (abu perskaiciau ir labai labai patiko x]]~), dabar kaip tik ruosiuos pradeti jo Biomega (tipo veiksmas po Blame! ^^)

na ir noriu daugiau panasaus velnio ^^ jei nesunku parasykit ka panasaus skaitet ^^

DJ
2005-02-09, 20:59
man atrodo klausimas būtu ar išvis kasnors dar, be KazEs manga skaito?

balkis
2005-02-09, 21:49
Nu skaita kartais ir kiti http://www.animezona.net/forum/images/icons/icon10.gif (Tiesa, as greiciau spec uzsakymu ta manga bandau uzsiverst, nes apart blame!, gantz ir koi kaze nieka nezadu daugiau skaityt :p )
O siaip - galima bandyt pagal anime ir mangus pasirinkt :) Daug juk ju pagal mangas pagamyta yra... Uzmetei aki i koki anime sarasa ir turi kandidatu skaitymui.

Tarp kitka - gantz cia futuristika ar cyberpunkis?

zio
2005-02-10, 18:35
tausi reikias aka dark futuristines mangos ?

KazE
2005-02-10, 19:17
tausi reikias aka dark futuristines mangos ?
na turbut ;]] ne kosmines ;]]
ka nors panasaus i mano vardintas ^^

DUNNOS
2006-05-19, 19:11
nebloga skaiciau Fuyumi Soryo (ES) - Eternal Sabbath..deja tik 3 vol.

Sable
2006-06-07, 21:27
Hehe, isigijes dbr pora voliumu tos futuristines, dementines cyberpunko mangos Blame ;) Visai fun skatoma, nepaisant to kad sneka is pradziu labai nedaug. Herojus nera kazkoks super duper nenugalimas teisinguma propaguojantis warrioras, o tik siaip turi zshbs' ginkla ir bekeliaudamas daugeli sutiktu zmoniu taip smagiai vienu shuviu nunesha i dausas. Nu geris zodziu manga, ypac kai ant popieriaus :)

KoBalt
2008-05-01, 15:19
Digimortal irgi geras kurynis taipat tuo paties autoriaus kaip Blame! tik gaila kad tik1 vol. radau:( o siaip Biomega irgi super valio Tsutomu Nihei:cat6: :cat22: