PDA

Žiūrėti pilną versiją : Ar imituojate savo mėgstama anime veikėją

shigofumii
2009-11-22, 13:45
Tai va atsirado tokia mintis ,kadangi cia labai daug anime megeju ,tai pasakykite pokomentuokite ,ar jus sugebate pritaikyti kokias nors elgesio manieras situacijas,charakteri,kokio nors personazo,paimto is anime realiame gyvenime ,ar galvojate apie anime kaip apie pramoga ir laisvo laiko praleidima.

P.S moderatoriai jei si gija bus kaip floodas galit istrint .:D

Bardakas
2009-11-22, 13:54
Na, aš imituoju tik save nebent. Bet labai pykstu ir klaikiai nervina visi fan-boy'ai ir fan-girls'es kurie bando imituot viską ką pamato animėj. Dažniausias imitavimas matosi pas merginas, kurios bando save pavaizduot moe ar šiaip kawaii, nepaisant to, kad dauguma apkūnios ar neįsiterpia į tą terpę ir tai labai liūdina, žmogus atrodo be individualybės.
p.s. patarimas merginoms - kačių ausytės realiam gyvenime nebemadinga ;)

chibi_nemiga
2009-11-22, 14:17
Kačių ausytės netik kad nebemandinga, bet ir šleikščiai banalu. Prie to dar pridedu kalbėjimą apie save trečiu asmeniu, jei jo per daug. Apie -sama naudojimą kalbant apie save išvis patylėsiu. Nors man jau visas tas fangirlių 'mielumas' lenda per gerklę, tad atsiprašau, merginos.

Taip, anksčiau truputį perimdavau. Kažkiek japoniškų žodžių įplaukė į mano kasdieninę kalbą, iš mėgiamų anime char semdavaus stiliaus idėjų. 'Semdavaus' nereiškia, kad puoliau kopijuot. Na ir dabar pagalvoju, kad iš vieno veikėjo reiktų išmokt šaltakraujiškumo, iš kito - požiūrio į pasaulį... Susidaro unikalus derinys, jei nepamirštu savęs pačios. Nors tai manau ir nėra imitavimas, nes jį aš suprantu kaip bandymą viską daryt nenatūraliai, kad būtum kuo panašesnis į savo idolą. Cha.

Hellsing_lover
2009-11-22, 14:27
Savo mėgstamo - ne (nors... gal kada reiktų pamėginti Alucard'ą imituot... būtų smagu visų rekcijas stebėt :D). Bet šiaip, viena mano draugė (Bleach'o'holikė) man tvirtina, kad esu tikra Uraharos Kisukės kopija... Bet čia daugiau komentuot ir nebeišeina, ji geriau pasakytų :D

Airiz
2009-11-22, 15:09
imitavimas yra nelabai tikslus išsireiškimas, vėrčiau mėgdžiojimas.
Anime yra ne tiek jau ir daug vertu tokio dėmesio personažų pagal mane, kadangi tai vis dėl to ne gyvenimo mokykla. Ir kaip sakė Bardakas labai lengva prarasti savo individualybę. Todėl gėriau jau būti savimi, nes kiek mėgstamu anime - tiek mėgstamu charakterių tarp kurių lengva pasimest.

Sasumi
2009-11-22, 15:11
Hmmm. Šiaip aplamai neimituoju. Kartais būna,kad net nesuvokdama kažką nevalingai anime'iško darau.Tarkim vietoj pritariamo "taip,aha" klausasydamasi draugo likčioju galva ir "hmm..."/"unn",arba vietoj "taip" nuveliu "haai~",arba papūtus lūpas ir iškėlus ranką šaukiu "aaaš~" xD Žodžiu,tokie nevalingi judesiai ir garsai įsiskiepyję bežiūrint anime :3 Vos valdausi nenusilenkusi žmogui,su kiuriuo sveikinuosi ar dėkoju xDD Kartais ko nesupratusi sumikčioju..Šiaip aš nemikčioju,bet na...Matyt paveikė beskaitant mangas :D

Yumenator
2009-11-22, 15:17
Megstamiausia veikeja ne-imitouju , bet jo seiyu tai kai kada~
Teisiog uzeina kai kada pakallbet japoniskai panasiu i Daisuke Namikawa arba kito seiyu(teisiog Namikawa-san yra labai lengvai imituojamas) balsu~

mariux9998
2009-11-22, 15:41
Neimituoju. Velniop. Tiesiog esu, koks esu ir viskas.

axborn
2009-11-22, 15:48
Gal kazkiek... peremiau truputi japonisku zodziu i kasdienine kalba ir megstu paimt koki daikta kaip L'as :D

Zx-Shade
2009-11-22, 15:48
kai buvau kokiu 10 metu, visada vaizduodavau eda iš fma xD

Kalavijas
2009-11-22, 16:24
kartais ;D :D

Narya
2009-11-22, 17:11
Imitacija gal per stipriai pasakyta? Perskaičius pasigalvoja, kad vaikščioja žmogus ir vaidina tam tikrą veikėją :D
Šiaip, pagalvojus, tai gal ir prilipo koks vienas kitas bruožas. Bet įvardint sunku būtų. Man pačiai smagiau būna rast kokių nuosavų būdo ir/ar elgesio bruožų sutampančių su kokiu nors personažu (žinoma, pliusas, jei tas veikėjas dar ir patinka) :]

Anita
2009-11-22, 17:25
et.. tychia niekad neimituoju.. bet jei pamatau koky faina , na bet toky anime , kuris tikrai ysirezhia y atminty ar veikeja koky, kazhkaip savaime kartais isheina, bet pastebiu tik veliau, galvoju: koky velnia ash chia darau .. :haha: matyt kartais netychia taip isheina, kad anime vaizduojama situacija ar kazhkoks jausmas persiduoda.. gi jei istorija liudna tai priverchia shiektiek nuliust ta diena ir atv.. taip ir kaikurie veikeju gestai ar zhodzhiai.. (speju dauguma kai buvo mazgiai irgi turejo savo "didvyrius" y kuriuos norejo but panashus ) zhodzhiu perdaug ysijauchiu, bet greit praeina , tai nekenkia.. :D dirbtinai kazhka pamegdzhiot.. kam to reikia? (turejau galvoj real life ne cosplay). o del stiliaus ir kates ausychiu minetu, ar dar kazhko, kam patinka, tegu neshioja..
ishtikruju.. he.. zhmones gyvenime irgi apsimetineja.. pvz draugais.. :haha:
o sheip manau klausimas buvo apie pritaikyma.. turbut ish pachio anime galima daug ko ishmokt.. kaip yveikt sunkias situacijas ir panashiai.. gi tai ne vien pieshinukai, o taip perteiktos autoriaus mintys.. tai ish vieno personazho pasimokom ramumo ir kito drasos , ish kito dar konors turbut..

RayYuka
2009-11-22, 17:27
Turiu daug panašumu su vienu anime veikėju, kurio dabar geriau čia neminėsiu...
Bet šiaip man visai nepatinka nei ką imituot, nei matyt kad kas imituoja... ypatingai merginos... kam dar iš to veikėjo parodija daryt? :cat12:

VampireBlood
2009-11-22, 17:30
Mano kalboj atsirado nemažai japoniškų žodžių, o tai būna problema, kai kalbu su japoniškai nemokančiu žmogum, nes tada tenka versti. ^^,
Bet, visų kalbų žodžiai man tėra tik garsai, padedantys išreikšti mintis, tad kalbėdama maišau ne vien japonų, bet ir anglų, rusų, taip pat šiek tiek ispanų, vokiečių bei prancūzų kalbas. ^^,
Na, o dėl judesių, tai dažniausiai viskas taip pat gaunasi atsitiktinai ^^,
Pavyzdžiui - ko nors nesuprasdama, pakreipiu galvą į šoną ir ištariu "Na-ni?". Jei kažko nenoriu pasakoti, padarau kaip Mikuru Asahina http://i181.photobucket.com/albums/x210/turdman17/MikuruAsahina.jpg Tik ji sako "that's classified", o aš - "that's a secret".
O šiaip, daugumos atvejų net nepastebiu. Tik kartą bekalbėdama su drauge, atkreipiau dėmesį, kad miniu save trečiu asmeniu ir net ne tikru vardu - Aurelija, o pseudonimu - Yuuki. ^^,
Tačiau viso šito nelaikau imitavimu. Nežinau kaip likusi žmonijos dalis, bet aš iš visų aplinkinių, gyvų ir nupieštų, perimu po mažytę dalelę jų esybės. Nemanau, kad tai galima pavadinti "nebuvimu savimi".
Žodžiu, užteks čia mano monologo ;D
Sėkmės visiems!
:laimingas:

shigofumii
2009-11-22, 18:12
As asmeniskai pats neimituoju irgi ne vieno ,bet kartais pasitaiko ,kad pasielgiu panasiai kaip anime ,bet siaip stengiuos islikti savimi.

winry3
2009-11-22, 18:21
Nu baisiausias dalykas ką padariau,tai kad ausis prasivėriau kaip Winry iš fma.Tiesiog labai patiko,nei per daug,nei per mažai apkaustyta.Vėriausi pati beje.Nesigailiu.Kitos panos mačiau savo auskariukus išsiėmusios,klasikinėj vietoj tik palikusios,o aš jau kelinti metai išdidžiai tokį stilių nešioju:p Na ir dar iš kažkurio anime nemirtingai pasakyta BAKAAAAAAA kartais pritaikau.
Imituoti anime herojų - absurdas.Savo individualybės neturėjimas ir naujos ieškojimas kaip suprantu,kitaip to imitavimo paaiškint negaliu.

djmindziulis
2009-11-22, 18:41
na, visu pirma as neturiu tokio labai megiamo veikejo, o antra, bandyt elgtis kaip anime veikejui tikrai nesamone...

zeo
2009-11-22, 18:42
Na, aš imituoju tik save nebent. Bet labai pykstu ir klaikiai nervina visi fan-boy'ai ir fan-girls'es kurie bando imituot viską ką pamato animėj. Dažniausias imitavimas matosi pas merginas, kurios bando save pavaizduot moe ar šiaip kawaii, nepaisant to, kad dauguma apkūnios ar neįsiterpia į tą terpę ir tai labai liūdina, žmogus atrodo be individualybės.
p.s. patarimas merginoms - kačių ausytės realiam gyvenime nebemadinga ;)

tu neimk visko i sirdi, o tai dziova susirgsi :D nematau prasmes nervintis del kitu, stuobriu buti irgi nemadinga, aiskinti kitiems negrazu, man kazkaip netenka sutikti nei primetanciu moe ar kawai, o atvirksciai, matau daug individualiu ir idomiu. jei nezinojai, freakizmas ne nuo lyties, o zmogaus priklauso :D drakonu kovas imituojanciu man po langais daug daugiau girdziu ir matau :D pagal tave tau visos apkunios merginos ir vaikinai soka i akis su kiskio ausim ir liudina tave :D

Kuroi Tsubasa
2009-11-22, 19:17
Kad man įmituot nelabai ir išeitų, net per cosplay šeip sau sekės:(...
Bet tam tikras poveikis tikrai yra jaučiamas: keletas japoniškų žodelių (kita vertus kitos kalbos mane veikia panašiai, pvz. turiu keistą įprotį vietoj "ka?" sakyt "was?", parėjus namo "hallo, meine geliebt familie".t.t), kiek anksčiau vis linkčiojau pasisveikindama, ir pan. Tikrai kad neperimu kažkokių personažų bruožų, bet mimika, kurios stoka ir taip nesiskundžiau, praturtėjo dar:cat7:

Futari
2009-11-22, 19:30
Turiu savo individualybę, su kuria bėdos man ir taip užtenka. Aišku, kartais išsprūsta kas nors japoniškai, jau to nebesuvaldai ir nebepastebi... Nors vieną bruožą turiu - nuo Death Note veikėjo Matt kažkaip labai užsiliko aistra horizontaliai dryžuotiems drabužiams. Kitas, ryškus vos ne kas penkias minutes - mobiliuoju žinutes rašau abiem rankom. Įsivaizduoju, kad ten ne mobilus, o konsolės pultelis. Irgi iš Matt, kadangi tas užkietėjęs geimeris. :neisitiki

Renata
2009-11-22, 19:45
Man pakanka ir nuosavų keistenybių, kad žmonės į mane kreivai žiūrėtų, nors kartais netyčiom pamėgžioju L, dar pradėjau vartoti chu~ , o šiaip turiu keletą charakterio panašumu su vienu charu, bet iš esmės žmonės mato tai ką nori matyti, vieni labiau į tai atkreipia dėmesio, kiti - ne.

Sashiri
2009-11-22, 20:30
kartais as irgi netycion pamegdzioju L, nors siaip tai ir taip esu grynas flegma ir melancholikas, bei kalbu kiek per tyliai, kas kitus taipogi erzina visus be isimties, apskritai visai savo klasei jau lipu ant nervo. :cat7:

bronzine
2009-11-22, 20:58
as bandydavau ten megdzioti kazkokius veikejus bet... man niekada neiseidavo tad meciau sita dalyka nes galiu buti isskirtine ir be to darymo ;DDD

karolisvis
2009-11-22, 21:04
Teko , mano favoritas gats is berserko buvo situacija -mustynes... Na visko nlb noriu pasakot bet del merginos buvau gan ziaurokai sumustas ir vis keliausi pargriuves, mastydamas , kad elgiuosi kaip Gats.Stupid ane ?Bet man kaskodel patiko nepasiduot ir dar ir kiek gauciau atsistot atgal.

P.S. nekartokit to nes tai labai skausminga.

Mao
2009-11-22, 22:40
I'm too unique to copy someone. Then again... Irvine'o iš FF8 savybės manyje pastebimos.

zeke
2009-11-23, 15:31
Na esu toks koks esu nieko nesistengiu nei kopijuoti nei megdzioti, bet kartais pats pastebiu kad kaikas is anime ir pasireiskia realybeje(bent paciam taip atrodo :))

Dejviz007
2009-11-23, 15:51
Tai, kad mane "imituoja", o ne aš juos. :D

Hikari_
2009-11-23, 19:18
Realiai tai nieko neimituoju, tik kartais siaip prikolinu ir ka nors pavaidinu :D

Evil Mastermind
2009-11-24, 14:47
Kartais elgiuosi panašiai kaip grafas Lloyd'as is code geass, na, su visom gestikuliacijom ir keistu jumoru (nežinau, gerai čia ar blogai, tikriausiai nelabai :D), o kalbant apie tikrą imitavimą, nusižiūrėjau sėdėseną prie kompo nuo L, bo labai jau patogu :D

shigofumii
2009-11-25, 10:17
Imituoti anime veikeja manau yra per sumku ,nes juk mes visi turime atskira charakteri ir paziuras,bet yra tokiu kurie megdzioja anime characterius ir tai pradeda uzknist ,reikia gyventi savo gyvenima o ne imaginitive personazo.

silveris
2009-11-25, 10:59
Jau ir taip keists esu. pradėčiau imituot kokį anime veikėją - į belangę pasodintų. :sick:
Imitavimo dar išviso nesu matęs, bet mano buvusi klasiokė animiškas kalbėjimo manieras buvo perėmusi iš bala žino kokio anime'o. Graži, simpatiška panelė, bet tos manieros netiko vapšie. I say, palikim anime ir viską kas su juo susiję už ekranų (:

PaperAngel
2009-11-25, 11:25
Kartais elgiuosi panašiai kaip grafas Lloyd'as is code geass, na, su visom gestikuliacijom ir keistu jumoru (nežinau, gerai čia ar blogai, tikriausiai nelabai :D), o kalbant apie tikrą imitavimą, nusižiūrėjau sėdėseną prie kompo nuo L, bo labai jau patogu :D
Va čia tai rimtas dalykas po D.N. aš irgi sėdžiu kaip L, būna kojos nutiprsta :neisitiki
Šeip aš neįmituoju nieko, nebent evil smirkus visokius, va jie tai man praeina :cat8: Tuo ir pasibaigia mano megdžiojimas.

enjutsu
2009-11-25, 17:55
kai daug anime pamatai tada turetum suprasti kad galiausiai visada ka nors imituoji.

Gvauz
2009-11-26, 09:31
kartais surekiu Love and Peace kaip, kad Vash is Trigun XD

Sharp_katana
2009-11-26, 09:40
Po Death Note man buvo totali L manija (net truputį gėda, kai prisimenu :) ). Sedėdavau, telefoną imdavau kaip jis, Užsiauginau ilgus kirpčius, šiaušiau tokią emo šukuoseną, rengiausi kaip jis, net batus tokius panašius radau :cat18: Na, toks maniakiškas buvo pas mane kopijavimas..
Dabar.. Net nežinau, draugas mane apibūdina kaip visokių anime veikėjų persmelktą personą. Imu net mąstyti, kiek tikrosios savasties beturiu.. :cat11:
Anyway, visai smagu yra taip - pakosplėjinant - gyvent :]

Gvauz
2009-11-26, 09:53
kodel butent L? ir saldumynus ryjai nonstop?

Dark-Tarou
2009-11-26, 09:58
Yra žmonių tipas (kuriam priklausau) kurie yra linkę mėgdžioti net to nepastebėdami. Aš nekalbu vien apie anime, bet apie viską kas sieja mane aplinkui. Jei grįžtant anime tema tai aš galiu panaudot kalboje kokią įstrigusią frazę, pastebėjau, kad pagaunu būtent kalbėjo intonaciją, manierą... Bet japoniškai kaip nekalbu tai intonacijas pagaunu iš kitur, net pažystamų, draugų... Sakau, tas mėgdžiojimas yra arba dirbtinis arba jau įgimtas... Bet būdo, elgesio tikrai ne, nebent per cosplay kai reik įksikūnyt į personažą.

svajone
2009-11-28, 20:33
Buvo laikotarpis, kai apie save trečiuoju asmeniu kalbėjau... Įvardindavau save anglišku žodeliu 'me'...... Būdavo labai juokinga, kai pasakodavau kažką apie save, o manęs klausdavo, kas ta 'me' ... Be to dar iki šiol kartais kalbu apie save ne tik trečiu asmeniu, bet dar ir vyriška gimine:cat19:

Prisipažinsiu, kartais tikrai norisi kokio nors veikėjo būdo bruožo - bet vien tik tam, kad pagerinčiau savo vidų nesuardydama individualumo.

Gvauz
2009-11-29, 10:28
Buvo laikotarpis, kai apie save trečiuoju asmeniu kalbėjau... Įvardindavau save anglišku žodeliu 'me'...... Būdavo labai juokinga, kai pasakodavau kažką apie save, o manęs klausdavo, kas ta 'me' ... Be to dar iki šiol kartais kalbu apie save ne tik trečiu asmeniu, bet dar ir vyriška gimine:cat19:

Prisipažinsiu, kartais tikrai norisi kokio nors veikėjo būdo bruožo - bet vien tik tam, kad pagerinčiau savo vidų nesuardydama individualumo.
OMG I LoL'd XDD

Nismo
2009-12-04, 18:13
Nu kiek zinau neimituoju kolkas dar jokio veikejo bet ka cia gali zinoti

torrneto
2009-12-04, 19:28
Žiūriu visiems patiko L, man priešingai, Light tarsi koks herojus, galbūt dėl to kad jo charakteris kiek panašus į mano, bet iš kitos pusės visiškai kitoks... O dėl mėgdžiojimo tai būna kartais pagalvoju: "va reiktu panaudot šį bruožą ar charakterio savybę savyje" bet viskas tuom ir baigias, tiesiog pasimiršta, na nebent bežiūrint ta charakterio savybė įsirėžia, bet kolkas nieko panašaus nepastebėjau, nors kartais norėtus :neisitiki

shigofumii
2009-12-06, 15:13
Matau death note veikejai dominuoja pas daugeliu ,man asmeniskai tai neuzkibo ne kek.

Szubskin
2009-12-06, 15:25
Man jie uzkibo dar ir kaip. ;D Sedejau kaip L dar ir pries pamatydamas DN. O siaip kazkiek aromato persismelke nuo visu DN pag. veikeju...

DoubleR
2009-12-06, 16:01
Idomu tai kad as nemates DN sedejau kaip L... ir sedziu kaip L net dbr... na kai prie PC...

niekšas
2009-12-06, 16:26
aha, vaikai, dar pradekite anime veikejus imituot :D neuztenka dar mums songoku ir animacijos suzalotu psichiku. nu tiesa buvo laikai kada sedes uz vairo biski Takumi is Initial D imituodavau :D bet su nauja tacke neberizikuoju, brangi.

Kastetas
2009-12-06, 19:53
Nu tiems kas imituojate tai patriu tada varyti i koki cosplay. :D o ne gatvese vaikscioti XD

shigofumii
2009-12-09, 21:09
Nagi zmones aktyviau ne jau bijot prisipazinti ar aju laikote save per daug izdidziais kad kalbetumet .

ddeiviss
2009-12-09, 21:33
As tai imituoju is dragon ball veikeja Tau-paipaju ar kaip ten jis man labai patiko ir seip vardas idomus ..... ai dar is hellsingo alucard seip kiets

ciombiukas
2009-12-09, 21:47
Na nezinau ar megstama veikeja galima imituoti, pas mus nelabai zmones supranta ka turi omeny kai persirengi ar seip ka darai, nes Lietuvoj anime nera labai populiari, tik nedidele dalis (kuriai ir as priklausau ir esu otaku nerealus) ja domisi.

destiny
2009-12-10, 15:56
Noreciau, bet siek tiek nerimauji del to kaip kiti gali sureguot...

shigofumii
2009-12-15, 17:20
Visikai tau pritariu del kitu poziurio negali buti arba imituoti ka nori.

Immortal
2009-12-26, 00:21
Tycia neimituoju.Bet kartais net pati nepastebedama panauduoju kokia jo fraze ="3

Pixelle
2009-12-26, 12:24
Pasitaiko.Daznai sedziu kaip Ryuzaki,ne del to,kad megdziociau,bet
man taip patogu.Gal nuo 6 metu taip sedziu.Aisku ne klaseje.Buvo
toks atvejis kaip tiesiog "tupejau" ant kedes,laikiau ranka suspausta
i kumsti prie burnos ir ziurejau i viena taska...Jo..Awkward...>_>

sesilily
2010-01-06, 17:55
Pati neįmituoju, bet turiu drauge, kuri tiesiog pamišusi dėl anime ir kol pati nepradėjau domėtis nesupratau kokius ten ji žodžius vapalioja kartais ar kodėl taip keistai elgiasi, dabar suprantu, ji stengiesi būti kawaii, o tai taip kniso:mad:

Toxiz
2010-01-06, 18:16
neimituoju, ir net nepazystu kas imituotu :D pas mus lietuva atsilikus yra, kai japonai vaiksto su tuo savo harajuku stilium tai lietuviai savo stiliu pagave , vaiksto forsai ir banglai daugiau nk nerasi :D

hanaretsu
2010-01-07, 20:44
o tu ką, nori, kad pas mus visi kaip iš harajuku vaikščiotų? ;DD
aš tai visada imituoju savo mėgstamiausiaus veikėjus, užsiimu alchemija ir gyvenu Soul Society :)

Toxiz
2010-01-07, 20:48
nenoriu :D tik noriu kad nebutu forsu ir banglu...

Esquisse
2010-01-08, 15:29
Neimituoju, man tai neįmanoma, tiesiog būnu savimi;)
Kam apsimetinėti...

Nikas
2010-01-09, 23:39
Nemoėgdžioju. Gal tik vaikystėja, kai tai visi darydavo ir tai budavo priimtina (songokai ir t.t). Nors su kaikuriais veikėjais panašumu yra (saves neišskiriu visi, mes esame bent truputi panašus į vieną ar kitą anime veikėja).

Izzo
2010-01-10, 00:54
jo, lakstau su katana ir dūchinu marozus ;]

Evil_of_Darknesz
2010-01-10, 00:59
:mad: O aš lakstau su chalatu, prievartauju merkšias ir renku jas į savo haremą... Blemba spintoj vietos nebeliko :cry: kur man sutalpinti likusias mergas :confused: :mad:

SataNa
2010-01-10, 01:51
turiu atrodo Kamina šypseną. Nors ją turėjau dar kai jo nemačiau berods... Niam niam... O šiaip imitaciją palieku cosplay'iams x)

SiLeNcE...
2010-01-11, 16:24
Šiaip kažko neįmituoju, kadangi dažniausiai išvaizdoje trūksta smulkmenėlės iki tobulybės, o elgesys atrodo pusiau vieno herojaus, pusiau kito :huh:

Alicce
2010-03-12, 15:24
Na, kartais imituoju Itačį, tada būnu rimta, "šalta" :)

Akira Kitami
2010-03-15, 20:27
Na imituot tikriausiai nieko neimituoju :D. Tiktai kartais iš įpročio kai anime perteklius būna truputį gadina kalbą :D. Pavyzdžiui dažnai vietoj lietuviško "ei!" šūkteliu "oi!" norėdamas atkreipti kienonors dėmesį ir visiems itin keistai atrodo :D. O kas liečia išvaizdą manau absurdiška imituot kokį veikėja tikrovėj (išškyrus cosplay :D). Aišku smulkių idėjų galima pasisemti (galbūt plaukų spalva, ar auskarai ir pnš...), bet su saiku :D.

magus
2010-04-12, 09:12
imituot nesistengiu bet kaip gaunas taip

Lota :D
2010-04-12, 13:13
Nemanau, kad ką nors imituoju (nors nežinau, man iš šono sunku į save žiūrėti...), bet vat vis tiek šalutinių efektų nuo anime yra, ir vienas labai didelis - per vokiečių kalbos pamokas labai painiotis su japonų kalba imu: reikia vokiškai 'bet', o galvoje - 'demo', reikia 'nežinau', o galvoje - 'wakaranai'... ir panašiai... ir taip visą laiką...

FlameHaze
2010-04-12, 22:14
hmm zinau nemazai anime personazu kurie imituoja mane o ne as juos.. hehehe :D

Red_Elf
2010-04-12, 22:54
Vienintelis dalykas, kurį perėmiau - japoniški žodžiai :) visi jau suprato, ką reiškia, kuomet pamačius mielą šuniuką šaukiu ne "koks meilutis", bet "kawai" ir pan. :D

Skirmish
2010-07-12, 11:11
Na taip, japoniški žodžiai - užkrečiama : D
himistu vietoj paslaptis, nani vietoj ką ir panašiai : D
Su klaisoku abu buvom japonmanija užsikrėtę, tai ryte ateinam į mokykla "ohayo gozaimas" arba "Ohayo" ir nusilenki : D
Visi kiti žiūri kaip į dundukus nesupratę, o mes išsišiepę :}
Šiaip būna, kad netyčia "užmeti" kažką netyčia, net nenorėdamas pasakyti ar padaryti... Tiksliai nepasakysiu kokie būna dalyai, nes dabar "gydau" save nuo viso to : D

Mefisto
2010-07-12, 15:34
Kažkaip labai neteko, bet dažniausiai juokais, o taip tai Justice iš Afro Samurai frazes mėgstu atkartoti, pvz, "This is unfortunately what you have saw this, boy" :D O šiaip, kam kažką imituoti, individualios asmenybės esame, tegu mūs kopijuoja :P

Konata
2010-07-12, 15:41
Specialiai neimituoju.Bet daznai net pati nepastebiu,kaip sakau "nya","arigato" vietoj "aciu","ohayo" vietoj "labas rytas" ir t.t. =3
Dar buna pradedu elgtis kaip Haruhi Sudzumya (na,neklausau ka man sako kiti,manau kad tik mano nuomone teisinga ir t.t).Arba kazka darau pirstais,kaip Hinata kada sutinka Naruto xDD