PDA

Žiūrėti pilną versiją : nowJapan'09 Saga: The Afterparty

Puslapiai : [1] 2

D1e
2009-11-04, 01:44
The Afterparty

http://www.nowjapan.lt/assets/images/afterparty.jpg

Turbūt manai, kad hikikomoriai nešvenčia savaitgalių? Spėk dar kartą.
Tu laukei ir tai įvyks! Jau šį šeštadienį, Lapkričio 7-ą dieną - vakaras, kupinas nowJapan'09 ištraukų, akimirkų ir prisiminimų – The Afterparty!!!

Programoje:
Šokiai ir muzika su mieląja DJ ~ITO+NAO~ (http://www.myspace.com/darawidtmann) (j-rock, j-pop);
Likusios nowJapan’09 nominacijos;
Konkursai, prizai-striptizai;
Aukcionas II;
Geriausios festivalio nuotraukos ir video rinkimai;
Slaptasis interviu su vienu iš KOI narių;
Subalansuotos animėšnikui, bet tinkančios ir žmogui paskaitos apie pasaulį, visatą, cosplay ir viską-viską;

Šis vakaras - ašarą spaudžiantis paminėjimas to, kas vyko. Tad nepamiršk nusiprausti ir atitinkamai pasipuošti - Visual Kei, miniskirts, kawaiiness, catears ir kitokia fignia. Jame dalyvaus ypatingi KOI bei festivalio draugai, AZ veteranai ir kita animėšnikų grietinėlė.
Įspėjimas: necenzūruota vakaro programa skirta tvirtų nervų savininkams, galintiems ištverti daug nuogybių.

Data ir laikas:
2009.11.07 šeštadienis,
20:00 atidaromos durys,
21:00 startuoja vakaro programa,
tūsas iki paryčių, ūliavoja visi!

Vieta: Route66 Bar (http://www.route66.lt/),
Konstitucijos pr. 12, Vilnius (http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&abauth=f9ae42e7:nW_zvBD95q839No6pXLd5vYXiBM&output=html&q=konstitucijos+prospektas++12+vilnius&zoom=1) (netoli PC “Europa”, “CUP”)

Įėjimas: 10 Lt
Pirmieji 30 užsiregistravusių gauna staigmeną!~

Dėmėsio: Į vakarėlį įleidžiami ir nepilnamečiai. Pilnamečiai, turėkite su savimi amžių įrodantį dokumentą.

Savųjų gėrimų prašome nesinešti, kadangi baras pigus kaip piratiniai filmai. Ir šiaip - elkitės protingai ir atsakingai.

Vietų skaičius LABAI ribotas, tad registruokis iš anksto DABAR. Tai galima padaryti parašius į reg@cosplay.lt savo vardą, pavardę ir telefono numerį. Būtume LABAI dėkingi, jeigu registruotumeisi tik GALUTINAI apsisprendęs.

... Šis vakaras - tarytum pusiau sudėliota Dieviška delionė. Būk jos dalimi!
Lauksime Jūsų!

- KOI

riyo
2009-11-04, 01:58
Ė, Dai, kodėl mano fotkę be leidimo naudoji?

[ChildishGirl]
2009-11-04, 08:49
šakės,kaip noriu!!!! :nepalikit: bet tikriausiai busiu ne į temą,nes nebuvau NowJapan...:baime:.

Beprotis :P
2009-11-04, 09:42
JEGA!!! Maldauju tevu kad isleistu ir pinigu duotu :DD LAUKIT MANES!!!

Airiz
2009-11-04, 10:14
Nors Imk ir persiplesk

Cukrina*
2009-11-04, 11:37
Jeigu bus smagiau arba taip pat smagu kaip praeita karta, tada lbj noriu. x///~~

Dark-Tarou
2009-11-04, 11:38
Must...resist...the temptation...

P.s: jūsu ta staigmena lb gasdinančiai skamba xD

Bardakas
2009-11-04, 11:45
Šį savaitgalį daugiau visko nei per Vėlines. Tikrai, nors imk ir persiplėšk.

bushwacka
2009-11-04, 13:26
Taiii kaiii siautuliukų siautuliukai,,, ;]]

Lax..
2009-11-04, 13:30
Ale jūs visad stringat su tais after-after-afteriais. Po mėnesių, ar po dviejų darot. Anyway, baisiai brangus entrance-fee.

Mao
2009-11-04, 13:33
hmm. Abejoju ar eisiu. Muzika bus crappy j-stuff arba techno, kaip visuose faking tūsuose. Rinksis probably vien kvailos keturiolikmetės dancios ir d1e fangirlės. Kiaurą naktį prasėdėt kitam mieste su būriu weeaboo ir fyfinų kažkaip nevilioja. Ir apskritai nekenčiu animetardų.xD Count me out.

riyo
2009-11-04, 14:19
Ale jūs visad stringat su tais after-after-afteriais. Po mėnesių, ar po dviejų darot. Anyway, baisiai brangus entrance-fee.

Nū tai neik, proaktyvus forumų jaunuoli :) Aš irgi mielai praleisčiau šeštadienio vakarą namie su šiltom tapkėm ir jūtubu. Bet ką jau čia - teks tūsintis su puikiausiais žmonėm Pasaulyje :(

Nana_
2009-11-04, 14:24
Kaip isversti "i vakarine dali ileidziami ir nepilnameciai"? Tai kada ta vakarine dalis baigiasi?;DDD
Mielai apsilankyciau ;)

Ats:
Pataisyta, į vakarėlį*. Įleidžiami nuo saulėlydžio iki saulėtekio.

dyrikaas
2009-11-04, 14:46
hmm. Abejoju ar eisiu. Muzika bus crappy j-stuff arba techno, kaip visuose faking tūsuose. Rinksis probably vien kvailos keturiolikmetės dancios ir d1e fangirlės. Kiaurą naktį prasėdėt kitam mieste su būriu weeaboo ir fyfinų kažkaip nevilioja. Ir apskritai nekenčiu animetardų.xD Count me out.

meh... vaziuosim bl ;D

SataNa
2009-11-04, 15:29
Reik atvaryt.. Kaunas, Šiauliai, Klaipėda, Čikaga atvarykit :) ir kiti žmogai, kuriuos virtualiai bent pažįstų iš kitų miestų xD

karolisvis
2009-11-04, 15:32
Reisk nulekt jei pavyks istrukt , bet jei bus techno tai...hmmm....

mindzze
2009-11-04, 15:32
Party ; afterparty; the afterparty party. Nahh.... Aš jau per senas tam.

suigetsu
2009-11-04, 15:34
WoW kaip kietai!! =^-^=:D
bet ateit negalesiu sorry!!:malda:
neleis tad pasistenkit tusintis!!:w00t:
ir dar, o kada kitas CosPlay ar NowJapan??:fifi:

radament666
2009-11-04, 15:42
Noriu varyt, bet dar neradau bendrakeleiviu. Tai dar miglotai biski, bet daug sancu, kad varau.

VaniLLa
2009-11-04, 15:45
na o as varysiu.. nezinau ar labai ar nelabai idomus bus, bet patikrint reikia :cat6:

SataNa
2009-11-04, 15:47
Party ; afterparty; the afterparty party. Nahh.... Aš jau per senas tam.

bliam, nestūmk Mindzze xD seniai mačiau tave. Puiki proga ir dėl nakvynės galvos sukt nereikia

Sekirei
2009-11-04, 15:47
Pasnekesiu snd su tevais, turetu isleisti.

Derogatory`
2009-11-04, 16:03
Nebūsim, kažkaip... nesinori.
Ir nelabai originalus "plakato" šūkis. xD

Yumenator
2009-11-04, 16:19
Eh.Negalesiu~ Gaila....>.<...

mariux9998
2009-11-04, 16:23
Ačiū Dievui negalėsiu :D

SataNa
2009-11-04, 16:25
Ačiū Dievui negalėsiu :D

nesupratau taves. Jei būtum galėjęs, būtum ant prievartos ėjęs?

Jin
2009-11-04, 16:27
Norėčiau, bet negaliu :/ Debatai... Neprisigerkit. :)

Aramis
2009-11-04, 16:36
Norėčiau, bet negaliu :/ Debatai... Neprisigerkit. :)
Į renginį bus įleidžiami nepilnamečiai. Koks dar prisigėrimas?:stop:

Jimmy
2009-11-04, 17:20
tyngiu kazkur eiti :fifi:

Sekirei
2009-11-04, 18:24
na ka man leido.. ehh tikiuos bus gera kompanija ir linksma.. tiesa sakant po ano afterparcio buvau biskiuka nuliudus nes teko is pat ryto trenktis autais namo... vos neuzmigau ir sedejau salia bobutes gal 2 h.. grr..... o salta kaip buvo is ryto pareit . nu nk si karta silciau apsirengsiu tad is manes turbut nelabai bus visokiu miniskirt.. too cold.

Squalleh
2009-11-04, 18:24
kazkas man sako kad as vel tik ziuresiu fotkes po viso renginio T____T

Airiz
2009-11-04, 18:40
ne viskas taip baisu, bet dėl kai kuriu dalykų negaliu nesutikti :rukau:

Lucion666
2009-11-04, 19:29
Ateisiu, pažiūrėsiu kas ten gero, jei bus š*das(pilna vaikų, retaardų ir noobų / šnekės vien tik apie anime) - išeisiu. Vienaip ar kitaip - nusigersiu; bandysiu ką nors nuveikt nesvarumo būklėj, ir paryčiais grįšiu namo. Anyway - rezervuokit man vietą(emailą siunčiau kažkokį);]

Red_Elf
2009-11-04, 19:48
šiaip nežinau, faina būtų nuvaryt, bet kaip paprastai laikas nelabai tikęs... jau imu galvot, kad čia prakeiksmas :isbegokraujas:

unitas
2009-11-04, 20:09
labai nelaiku padarėt :D verčiat rinktis tarp spički bixuose ir afterio route66...

Airiz
2009-11-04, 20:19
Jo, realiai galėtumėt (Organizatoriai) paaukoti staigmenos efektą ir bent jau užuominą anonsuoti, kad būtų galima pasirinkti ir laiku susiorientuoti kur nueiti, nes dabar vieniems kalbėkis su tėvais kitiems kyla kitokios bėdos :/

neko_pari
2009-11-04, 20:20
idomu butu :cat20: tik reikia dar viena zmogu prikalbinti :cat18:

Integra
2009-11-04, 20:25
Damn. draugės gimtadienis, būtu gerai kad galėčiau persiplėšt.;/

mmyou
2009-11-04, 20:29
gal reiktu padaryt kokia mini apklausa kiek % megsta ta j rock pop per koi renginius ? itariu kad ne tiek daug kam jis ir patinka, tiesiog pasirinkimo nera ir tenka pagal tokia sokt ar ka ten.. :)

Deina555
2009-11-04, 20:39
visai nebloga ideja :-)

dyrikaas
2009-11-04, 21:15
Afteris visa nakty ar reiktu poto dar nakvyne susirast? :)

Airiz
2009-11-04, 21:19
jei norėsi pailsėti ryte, šiaip įtariu visa nakti

zeo
2009-11-04, 21:22
bet jau plakato sukis kaip pigaus striptizo baro reklama......:huh:

FantasyBeast
2009-11-04, 22:39
Hmnnr.. Ką žinau..galvojau į orientacinį marijampolėje lėkt...bet norėčiau ir į afterparty,nes kai kurie draugai planuoja važiout ten...tai jei išeis gal į abu suspėsiu,bet kažkaip čia netaip gaunasi su ta data,bet pagal svarbą kažkaip pirmenybę teikiu orientaciniam,nes jis pirmiau buvo paskelbtas.ech.tikiuosi neatsitiks blogiausiai ir teks namie sedėt..

Izzo
2009-11-05, 02:34
Fantasybeast, jei nevarai, ryt spirsiu į galvą kurokawoj :D

didiana
2009-11-05, 10:19
Hmm, butu neblogai prasiblaskyti :hmm: bet vienai eiti kazkaip nejauku :neisitiki

shiroi_syaoran
2009-11-05, 12:05
Siaip, visai butu idomu nuvykt ir paziuret kas ten vyks. :laimingas: Bet deja, man irgi renginio data nekokia, yra reikalu kuriuos butina padaryt.. :sorry:

Mger
2009-11-05, 16:23
Einam,kaip merginos spyriojasi... Manau bus linksma chebra. Ką čia ir kalbėt,susitiksime tenais...

Bardakas
2009-11-05, 18:27
Mano anas komentaras dėl neaiškių priežasčių buvo ištrintas, jame buvau užsiminęs apie chill-out zoną. Tai dabar tiesiai klausiu, ar ten bus viena salė, ar bus daugiau vietų kur būtų galima ramiai atsisėst ir pabendraut, ar tiesiog reik visą laiką stovėt, klausyt neaiškios muzikos bei trintis? Taip pat kada viskas baigiasi? Būtų ne jėga jei iki 1h nakties vyktų renginys, o po to be taksi nesigautų kaip kitaip grįžt.

riyo
2009-11-05, 19:24
Mano anas komentaras dėl neaiškių priežasčių buvo ištrintas, jame buvau užsiminęs apie chill-out zoną. Tai dabar tiesiai klausiu, ar ten bus viena salė, ar bus daugiau vietų kur būtų galima ramiai atsisėst ir pabendraut, ar tiesiog reik visą laiką stovėt, klausyt neaiškios muzikos bei trintis? Taip pat kada viskas baigiasi? Būtų ne jėga jei iki 1h nakties vyktų renginys, o po to be taksi nesigautų kaip kitaip grįžt.

O ką anam poste rašei? Čiūju ką nors netaip, jei Airiz ištrynė.

Bus atskira zona, bet ne tokia ir chillova - garsas persilies iš pagrindinės zonos. Vakaruška baigsis ~4-5.

sek0ne
2009-11-05, 19:48
o kodel nera j-rap, j-techno. vien j-crap muzika. nejuagi visi otakai crapa klauso? ale ayumi hamasaki, anime ostus ir x-japanus visokius
oi, as gi neisiu, bet siaip idomu, gi japonu muzikoj yra tikrai puikiu pavyzdziu ir tikrai geros muzikos, o ne anime related

Airiz
2009-11-05, 19:49
Kilo aistros, kuo toliau to karščiau, teko trint :)
O ta zona atvira? ne kitose patalpose?

sek0ne, gera mintis dėl techno o.O
dar kokio DNB .... neapsiribokit pliz vien popsu ir roku.

p.s. pažiūrėjau interjerą to baro... ghm...prie Cosplay temos jokiais galais nesiriša, maine salė neturi jokio jaukumo dėl to "kafelio" ant grindų, dar pačios nuotraukos nepalyginsi su Tarantino klubo nuotraukomis, bet čia jau antraeilis dalykas ...

arna
2009-11-05, 21:16
[SIZE="4"]
Konkursai, p[B]rizai-striptizai;
Įspėjimas: necenzūruota vakaro programa skirta tvirtų nervų savininkams, galintiems ištverti daug nuogybių.

Tikriausiai čia viskas juokų formoje? Nes kažkaip nepilnamečiai ir prizai-striptizai bei nuogybės kaip ir nelabai tarpusavyje dera, anonsuojant pusiau atvirą renginį.

Beja, niekaip nesupratau loginės šio sakinio struktūros:

Dėmėsio: Į vakarėlį įleidžiami ir nepilnamečiai. Pilnamečiai, turėkite su savimi amžių įrodantį dokumentą.

Nepilnamečiai įleidžiami paprastai,o kad įleisti Pilnametį jam reikia turėti dokumentą? Jei galvojate taip apsidrausti pardavinėdami alkoholį, tai labai stipriai rizikuojate nusvilti manydami, kad nepilnamečiai nevartos alkoholio. Turėsite blogą reputaciją (ir nemalonumų),jei per jūsų vakarėlį "netyčia" ar "slapta" prisigers kuris iš vaikų(nepilnamečių), o po to jam kas nors negerai atsitiks. Tad, manau, bloga mintis į a lia "peep'show" (apgal programos anonsus) leisti vaikus.

Ar ne geriau reikėjo daryti dieninį renginį vaikams-nepilnamečiams ir vakarinį/naktinį - pilnamečiams.

SataNa
2009-11-05, 21:25
shut arna. Ne visi nepilnamečiai saves nekontroliuoja. Kodėl pvz aš turėčiau kentėt dėl kelių kitų nepilnamečių jei ir prisidirbtų jie? Ir bus tvarka, pamatysi. Praeitame after party niex nieko "nepadegė" ir šiame niex nieko "nepadegs"

dubi
2009-11-05, 21:28
Nesigadinkit nuotaikos bandydami vienas kitam kažką įrodyt... Reikėjo galvot prieš organizuojant.

arna
2009-11-05, 21:33
Ir bus tvarka, pamatysi. Praeitame after party niex nieko "nepadegė" ir šiame niex nieko "nepadegs"
- taip, jei dar "netyčia" neapsirūkys.

shut arna. Ne visi nepilnamečiai saves nekontroliuoja. Kodėl pvz aš turėčiau kentėt dėl kelių kitų nepilnamečių jei ir prisidirbtų jie?
- o aš niekaip nesuprantu, kam jums PILNAMEČIAMS reikalingi naktiniams vakarėliams NEPILNAMEČIAI? Čia tik šiaip, toks retorinis klausimas, pastebėjimas.
- ("baro" apyvartą galvojate tai padidins, ar dar kas nors?)

Reikia skirti vakarėlius, kurie skirti vaikams, jaunimui ir tuos, kurie atviri bet kuriai amžiaus grupei. Jei norite "tūsintis" su alkoholiu, žolyte ir prizais-striptizais bei nuogybėmis, tada, - VAIKAMS tokiame renginyje NE VIETA!

Dancia
2009-11-05, 21:36
"vaikų(nepilnamečių)".. prikolistas atsirado.
P.S. Su lietuvių kalbos gramatika tau nekas, tai galbūt tiesiog nesugebėjai teisingai minčių išreikšti.. ;)

arna
2009-11-05, 21:36
Atsakau už Satana renginyje...

jei būčiau tame renginyje ir pamatyčiau, kad girdote ar duodate parūkyti ko nereikia VAIKUI, už save tikrai neatsakyčiau.

SataNa
2009-11-05, 21:40
- o aš niekaip nesuprantu, kam jums PILNAMEČIAMS reikalingi naktiniams vakarėliams NEPILNAMEČIAI? Čia tik šiaip, toks retorinis klausimas, pastebėjimas.
- ("baro" apyvartą galvojate tai padidins, ar dar kas nors?)

Reikia skirti vakarėlius, kurie skirti vaikams, jaunimui ir tuos, kurie atviri bet kuriai amžiaus grupei. Jei norite "tūsintis" su alkoholiu, žolyte ir prizais-striptizais bei nuogybėmis, tada, - VAIKAMS tokiame renginyje NE VIETA!

ką čia knisi protą. Aš varau ten su žmonėm susitikt, pabendraut, kurių seniai nemačiau kaip pvz Izzo. Čia viena iš priežasčių dėl ko ten ir varysiu, kad pasižmonėt.

dubi
2009-11-05, 21:41
jei būčiau tame renginyje ir pamatyčiau, kad girdote ar duodate parūkyti ko nereikia VAIKUI, už save tikrai neatsakyčiau.

Kalbėjau rimtai.

arna
2009-11-05, 21:51
ką čia knisi protą. Aš varau ten su žmonėm susitikt, pabendraut, kurių seniai nemačiau kaip pvz Izzo. Čia viena iš priežasčių dėl ko ten ir varysiu, kad pasižmonėt.

Esi vyrukas, kuris ir išgeria, ir parūko ko nereikia ir dar "pastumdo" tą prekę. Tai suaugusių pasaulis ir vaikams, šalia tokių ne vieta ir ne laikas. Kaip to nesuprantate.

Man vaikas ir nepilnametis yra vienas ir tas pats. Jei renginio organizatoriai tokie kaip "olandai" tolerantiški ir vienodai siūlo tas pačias pramogas(gėrimai, a lia striptizai) ir suaugusiam ir vaikui, tada - gaila. Tai rodo, kad nemokate skirti tam tikrų pramogų įvairioms amžiaus grupėms. Norėčiau pamatyti, kaip šalia pilnamečių "tūsinasi" iki paryčių dvylikamečiai ir vienuolikamečiai ir dar tiems kuriems 10metų..

Jei renginys būtų tik PILNAMEČIAMS, viso to, ką čia dabar parašiau - nerašyčiau.

Kalbėjau rimtai. - ir aš.

nepykit, bet per tokius naktinius renginius yra nemaža rizika vaikus, nepilnamečius, kurie ten malasi, "patupdyti ant adatos". yra ir kitokios rizikos..
Daugelis jūsų šito nežinote ir neįvertinate arba net neįsivaizduojate, kad taip gali būti.

Galiausiai esu kategoriškai prieš tai, kad į pilnamečiams skirtą programą rinktusi vaikai. Va šito niekaip nesuprantu, kam organizatoriai nedarė jokio amžiaus cenzo, kai vakarėlis nusimato su alkoholiu ir nuogybėmis.

Tad dar kartą leiskite paklausti: kam jums tokiame renginyje reikalingi NEPILNAMEČIAI?

SataNa
2009-11-05, 22:02
atsibodo man jau tokie kaip tu, kurie tik ir nori apriboti nepilnamečius. Ir nekalbėk nesamonių apie mane, kai nieko nežinai apie mane, ok? Dėl sporto seniausiai tų dalykų nebedarau. Aj, bet wtw, gerai kad tokio senio žodžiai nieko nepakeis šioje situacijoje

arna
2009-11-05, 22:08
atsibodo man jau tokie kaip tu, kurie tik ir nori apriboti nepilnamečius. Ir nekalbėk nesamonių apie mane, kai nieko nežinai apie mane, ok? Dėl sporto seniausiai tų dalykų nebedarau. Aj, bet wtw, gerai kad tokio senio žodžiai nieko nepakeis šioje situacijoje

- įsivaizduok, "netyčia" vaikai jūsų naktiniame vakarėlyje prisigeria, apsirūko ar dar kitaip apsisvaigina. Ir vieno tokio vaiko mama iš vaikų apsaugos teisių institucijos užsuks dėl visa ko pasižiūrėti, kaip sekasi jos nepilnamečiui. O jeigu dar vakarėlyje ir dėdžių taip netyčia tokių lipšnių ten sėdi..
- dabar suprantate, ką jums noriu pasakyti?

P.s.: beja, SataNa, tavo gana įdomus požiūris į nepilnamečius. Tave iš viso forumo geriausiai įsidėmejau ir kažkodėl prisimenu dėl tų dalykų, apie kuriuos sakai, kad jau nebedarai. gal pats nebedarai, bet gal kitiems siūlai tai pabandyti padaryti?

Jei renginys būtų tik PILNAMEČIAMS, viso to, ką čia dabar parašiau - nerašyčiau

Dancia
2009-11-05, 22:11
Taip, dėde arna, visi nepilnamečiai bėga nusigert ir apsirūkyt.

Dark-Tarou
2009-11-05, 22:16
Nepilnametis nepilanečiui nelygus (ypač žinant kad į šitą tarpą įeina žmonės keliais metais jaunesni. Ir vėlgi, kurie mentalitetu neatsilieka nuo tų šlovinamųjų pilnamečių ). Suprantu, kad vaikai ir tokia naktinai tūsai ir VAIKAI nesurišami, bet Niekas apie VAIKUS ir nekalba. Koks tėvas mažą vaiką išleis naktį po vakarėlį bastytis? Jau tam tinkamas amžius turi būt. Tik nesujaudink, 10mčių - ten 12mečių ten nematysi...
Ir vėlgi, čia ne šiaip sau naktinis tūsas, o atsiminti cosplay tūsas, o jaunesni cosplay dalyviai lieka nuošalyje... Neveltui į naktinius su pažymėjimais įleidžia, o čia gi otakų susirinkimas.. Tokia proga, nk nepadarysi.

Dėl gėrimo tas pats, vieni geria - kiti ne. Ir db negerentys turi kentėt, nes stereotipinis nepinametis prisigeria iki žemės graibymo....

Ir jeigu TAU nepatinka nepilnamečių kompanija, tai žinodamas jog tokia bus susirinkus, kam ten eit ir kelt čia debatus? Visvien bus banga prieš...

dubi
2009-11-05, 22:18
arna, mastai teisingai, rūpestingumas kelia pagarbą..Bet noris ar atvirkščiai kai kam, kad būtų ar ne tų "paaugliukų" dabar vėlu keist kažką kai registracija jau įpusėjo ir lieka tik 2 dienos. Teliks draugiškai globot vieni kitus ir nieko čia nebeprikursi..

SataNa
2009-11-05, 22:18
- įsivaizduok, "netyčia" vaikai jūsų naktiniame vakarėlyje prisigeria, apsirūko ar dar kitaip apsisvaigina. Ir vieno tokio vaiko mama iš vaikų apsaugos teisių institucijos užsuks dėl visa ko pasižiūrėti, kaip sekasi jos nepilnamečiui. O jeigu dar vakarėlyje ir dėdžių taip netyčia tokių lipšnių ten sėdi..

P.s.: beja, SataNa, tavo gana įdomus požiūris į nepilnamečius. Tave iš viso forumo geriausiai įsidėmejau ir kažkodėl prisimenu dėl tų dalykų, apie kuriuos sakai, kad jau nebedarai. gal pats nebedarai, bet gal kitiems siūlai tai pabandyti padaryti?

taip dėdė arnai, įtraukiu visus po juodoju debesiu, o pats gyvenu sveiką gyvenimą ir žvengiu iš jų :) jau geriau arnai tylėtum ar bent jau pagristai kalbėtum. Geras, mane dealer'iu laiko xD

goja101
2009-11-05, 22:48
Na pagrysti tai tikrai reikėtų.

mmyou
2009-11-06, 01:03
arna, Teliks draugiškai globot vieni kitus ir nieko čia nebeprikursi..

labai geras sakinys :) jei visi busim draugiski, vieni kitais rupinsimes ir globosim, viskas bus labai smagu ! su tokiu nusiteikimu reikia ir ateit :) o kartais globot reikia ir pilnamecius... ;)

ps: seip nemanau kad bent vienas dabartinis didysis pilnametis buvo sventas, prisiminkit save jaunus..bent jau as tokiu sventu nepazinojau... anyway, bukim draugiski

Airiz
2009-11-06, 08:55

P.s.: beje, SataNa, tavo gana įdomus požiūris į nepilnamečius. Tave iš viso forumo geriausiai įsidėmėjau ir kažkodėl prisimenu dėl tų dalykų, apie kuriuos sakai, kad jau nebedarai. gal pats nebedarai, bet gal kitiems siūlai tai pabandyti padaryti?

arna, prasideda asmeniškumai? paspręskit problemas private ok?
Nors skelbimui trūksta logikos - tai yra pramoginio renginio afiša, nereikia kiekviena žodį suprasti tiesiogiai. Praeita afterį kiek pamenu irgi buvo žadėta kažkas panašaus, bet jisai visai linksmai praėjo (buvo pikantiškų momentų, bet nieko iš to kuo mus gasdini) ir nemačiau nei apsinešusiu nei prigėrusiu žmonių, o vaikščiojau ir mačiau pakankamai.
Nesuprantu kelių dalykų: tavo uber rimtas renginių kuriuose tu nedalyvauji kritikavimas ( mean realiai tu nežinai kaip tas ar anas renginys praejo ir negali spręsti iš patirties)
ir antra, tas tavo jau trečias ar ketvirtas lipšnių dėdžių minėjimas (Pedobearas matyti jau patapo nemirtingų ir populiarių tarp dėdžių)... renginiai uždari, liaudies ne į tema ten dar nebuvo.
Nemanau kad KOI suinteresuotas apturėti nemalonumų, vis dėlto kol kas jie stambiausi renginių organizatoriai ir monopolijos bei reputacijos prarasti visai nenori. Tad gėriau jau rašyti dalyvaujant nei atvirkščiai.

Krad
2009-11-06, 11:24
Gerai, kad baigtųsi visi pykčiai - http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=341282
Ištrauka iš įstatymo:
3 straipsnis. Įstatymo įsigaliojimas
Šis įstatymas įsigalioja 2009 m. 09. 01. d.
Gerų apmąstymų ;) Diskusijos šia ta tema ir turėtų baigtis.

Izzo
2009-11-06, 11:28
Gerai, kad baigtųsi visi pykčiai - http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=341282
Ištrauka iš įstatymo:
Taigi pavasarį dar buvo galima tai daryti ką dabar organizatoriai nori daryti - dabar tai yra įstatymo pažeidimas. Gerų apmąstymų ;) Diskusijos šia ta tema ir turėtų baigtis.

Manau ten ta nepilnametystė automatiškai apsiribos 16-17 metų amžiaus riba. Kodėl, jeigu nepilnametis, jau būtinai galvojama apie gakius. 17 metų irgi dar nepilnametystė, o kaip sako įstatymas: asmenys iki 16 metų turi turėti tėvų sutikimą.

O arnai galiu pasakyt, kad tikrai, pirma sudalyvauk, po to šakokis ;) Na bet jau Airiz viską pasakė.

Krad
2009-11-06, 11:51
Taip, Izzo, visada galima apeiti, išsisukti ir kitko prigalvoti. Nežadu su kuo ginčytis ir kažkam įrodinėti kažką. Tiesiog kam reikia gal pasiskaitys. Tik bendram išprusimui čia ;)

ResuEmanon
2009-11-06, 12:12
O kaip bus zinot ar registracijos patvirtinos? nebus taip, kad nuvaziavus man i Vilniu, pasakys jog nebuvau uzregistruotas ir neileis? :/

riyo
2009-11-06, 12:53
arna,

Striptizas ir nuogybės - gal tai tiesiog reklaminis triukas? ;)

Geras Tavo klausimas: kam pilnamečiams reikalingi nepilnamečiai? Nū nežinau, kodėl taip jau susiklostė, kad pusė cosplayerių - nepilnamečiai, pusė - pilnamečiai, ir visi yra labai didelė šeima. Kodėl pilnamečiai tūsina su nepilnamečiais nuoširdžiai ir man - mįslė. Some things we are not ment to know.

Suprantu ir Tavo poziciją, arna - anoks čia juokas nepilnametis ir alkoholis.

Visgi vakarėlį darome anime mylėtojams, kurie yra įvairaus amžiaus. Mūsų politika - visi arba nė vieno. Visais būdais stengiamės atriboti nepilnamečius nuo jiems žalingų veiksmų. Kiekvienas įėjęs gauna apsauginę apyrankę: pilnamečiai - vienos spalvos, leidžiančią siaubti barą, nepilnamečiai gi - kitos spalvos, neleidžiančią pirkti alkoholio. Yra prižiūrintys asmenys.

Kiek buvo vakaruškų, bendrom pajėgom visgi išvengiame gašlių dėdžių (mano ateitis) žvilgsnių, apskritai girtų ar apsinešusių žmonių. Nepamiršk - tai labai glaudi Anime bendruomenė, kuri moka linksmintis be alkoholio. O ir vakaro turinys yra įtraukiantis.

Man visi šie aukščiau išvardinti dalykai atrodo akivaizdūs. Gerai, kad išsaiškinome.

Taip pat, nūkadjaubūtųlabai viskas aišku:
Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti išgėrusių ar agresyvių asmenų.
Organizatoriai pasilieka teisę išlydėti iš renginio neadekvačiai besielgiančius dalyvius.
Organizatoriai atidžiai stėbės dalyvius vakaro metu.
Organizatoriai pasilieka visais teises ir yra vakaro valdovai, tad you better don't mess with the wrong people.

See You soon. Liko 7 laisvos vietos vakaruškai.

arna
2009-11-06, 13:09
KOI - didelė Jums pagarba už renginių organizavimą, iniciatyvumą ir augantį profesionalumą.

tai, ką rašiau ankstesniuose komentaruose, priimkite kaip prevenciją galimai galintiems nutikti nemalonumams. Suprantu, kad į tokius renginius renkasi tikslinė, normali publika. Jūsų renginiai turi didelį populiarumą ir pasisekimą. Dėl ko labai džiaugiuosi ir žinau, kad šis jūsų didėjantis kūrybinis ir organizacinis potencialas atneš daug naudos jūsų ateities renginiams.

Būtent dėl to ir rašiau savo pastebėjimus. Žinau, kad jūs (ir aš tuo pačiu metu) netikite, kad gali kas nors atsitikti (animešnikai geri, šviesūs, nepiktybiški ir kūrybingi žmogeliukai); bet rengdami tokius naktinius vakarėlius (alkoholis, nepilnamečiai), turite į viską atsižvelgti ir įvertinti. Būtent šiame siaurame naktinės pramogos kontekste ir noriu į kai ką atkreipti jūsų dėmesį. Suprantu, kad galimybė gal būt tik 1\1000, bet apsidrausti turite. Juk patys suprantate, kaip greitai į žiniasklaidą papuola įvykiai kai alkoholiu ar dar kuo apsinuodija nepilnamečiai.

Bet kuriuo atveju KOI linkiu kuo geriausios kloties. Jūs mokate sukurti kiekvienam neužmirštamą šventę.

Airiui
P.s.: Airiz, čia nėra jokių asmeniškumų. Nuomonę, kurią išsakiau, susidariau perskaitydamas AZ forumo narių pasisakymus. Būtent kažkada, viešai šiame forume išsakytos mintys stipriai mane nustebino (blogaja prasme). Suprantu, kad niekas iš jūsų į tai neatkreipė dėmesio ir viską pamiršote, o gal ir ištrynėte. bet patikėkit, tokiame forume, kur didžioji dalis auditorijos yra vaikai, kai kažkas giriasi kad pastoviai rūko ko nereikia(ir kas draudžiama įstatymu) ir tame nieko blogo nemato ir net nesupranta tame poelgyje blogumo (ypač kai mintys išsakomos viešoje erdvėje) - turi sukelti tam tikrą susirūpinimą.Jei tai vyktų kokiame kitokiame specializuotame forume, nieko "blogo" tame nematyčiau

Izzo
2009-11-06, 13:12
Taip, Izzo, visada galima apeiti, išsisukti ir kitko prigalvoti. Nežadu su kuo ginčytis ir kažkam įrodinėti kažką. Tiesiog kam reikia gal pasiskaitys. Tik bendram išprusimui čia ;)

Aš ir nesakau, kad turi ginčytis ar įrodinėti, my point was, kad jeigu išgirsta žodį nepilnametis, pirma mintis vaikas 16-. Iš to iškart kyla problemos ir bereikalingi ginčai, nes nieks nepagalvoja apie žmones, kurie, kad ir 17. Pažįstu ne vieną tokį atsakingą ir rimtą asmenį.

Airiz
2009-11-06, 13:23
Arna, o šis forumas nespecializuotas? :)
One.lt žinok žiauresnė vieta. Kai auditorija kaip sakai vaikai tai rūpiniesi bendrų forumo įvaizdžių, o ne tuo kas ką veikia už jo ribų. Galu gale kai kuriais atvejais kvailystė neišgydoma, arba tenka galvoti kad žmogus pasimokys iš savo klaidų. Mes negalime ir nenorime bandyti kontroliuoti žmonių už forumo ribų, mes ne prseudodemokratinė valstybė, o bendruomenė kad ir internetinė su savo taisyklėmis, joks propogavimas, atviras niekinimas kitų nusistovėjusiųjų gyvenime įprastų idealų nėra toleruojamas, bet negalime visai užčiaupti burnas kad ir kaip mums norėtųsi. Taip, paauglystės problemos aktualios, bet patirtis sako kad forume iš jų aptarimų mažai naudos. Čia kaip tik tas atvejis kuris ir buvo kažkada ištrintas, nes prasidėjo aiški 2jų pusių konfrontacija, kurioje nei vienai nei kitai priešo argumentai neturi jokios vertės. Tad kokia nauda iš tokio aptarimo? Galu gale didesnė forumo lankytojų dalis nuteikia optimistiškai, nes totalus loxai, žmonės su patologine savimeile čia ilgai negyvena.
O kas vėl dėl tu nuogybių, gi reklama, marketingas, "pardavimų skatinimas", vadink kaip nori. Aš asmeniškai nenusiteikės kad išvisiu ten nepilnametes striptizo šokėjas.

SataNa
2009-11-06, 13:48
P.s.: Airiz, čia nėra jokių asmeniškumų. Nuomonę, kurią išsakiau, susidariau perskaitydamas AZ forumo narių pasisakymus. Būtent kažkada, viešai šiame forume išsakytos mintys stipriai mane nustebino (blogaja prasme). Suprantu, kad niekas iš jūsų į tai neatkreipė dėmesio ir viską pamiršote, o gal ir ištrynėte. bet patikėkit, tokiame forume, kur didžioji dalis auditorijos yra vaikai, kai kažkas giriasi kad pastoviai rūko ko nereikia(ir kas draudžiama įstatymu) ir tame nieko blogo nemato ir net nesupranta tame poelgyje blogumo (ypač kai mintys išsakomos viešoje erdvėje) - turi sukelti tam tikrą susirūpinimą.Jei tai vyktų kokiame kitokiame specializuotame forume, nieko "blogo" tame nematyčiau

kas buvo, tas pražuvo. Ir nereikia čia primindinėti. Pats žinau šį "blogį", bet jo daugiau nera jei į mane čia badai pirštais

Hanami
2009-11-06, 14:14
Rimtai, kada bus atsiųsti registracijos patvirtinimai? Nes negalima sužinoti ar liko vietų, ar ne. -_-"

D1e
2009-11-06, 17:58
Registracija pasibaigė!!
Papildoma info:

Užsiregistravusiems:
Šįvakar visi užsiregistravusieji gaus patvirtinimą el. paštu. Jeigu negausite - Jūs blogai užsiregistravote.
Primename, jog pirmieji 30 užsiregistravusiųjų gauna staigmenėlę~
Taip pat nuo 20:00 iki 20:30 užsiregistravusieji turės pirmenybę įėjimui.

Esatę neužsiregistravę?
Dun worry, neužsiregistravusieji irgi galės patekti į vakarėlį ^^ Tad drąsiai žygiuokite!

Iki susitikimo :3

Airiz
2009-11-06, 20:34
Padiskutuosit per afteri. Užtenka jau.

Dark-Tarou
2009-11-06, 22:42
Ateisiu~

Juodojisesuo
2009-11-07, 09:46
gal ir ateisiu jei netingesiu ir jei padarysiu visus darbus :D tik vat viena hmm tikrai tingesiu eit :haha::fifi:

Ewie^^
2009-11-07, 11:44
Ateisiu butinai ;]]

Sekirei
2009-11-07, 12:02
oh blm guys gal ir per velai rasau , bet va turiu klausima ar bus ryte vaziuojanciu autiku i kauna?! O_O
nes seip mane arba tevas pasiims arba viena vaziuosiu..priklauso nuo aplinkybiu..
tai va jei viena vaziuociau tai kazkaip bent linksmiau butu pasneket su kuo nors apie afteri anime ir t.t negu miegot autike ir bendraut paciai su savim XDDD

dubi
2009-11-08, 04:39
Buvo smagu, sutikau daug įdomių žmonių ;] tik vienas minusas pačiam. Velniškai ilgas kelias namo buvo:geriu:

TecHnoBOY
2009-11-08, 08:56
Jo tikrai, buvo linksma ir visai kietai laikas praejo, tie kas nebuvo turetu gailetis :D

Jullara
2009-11-08, 11:54
Nors man buvo gan smagu,bet buvo ir tokiu (gan daug) kurie visa laik prasedejo.Sakysit ju beda ,bet manau tai buvo dalinas ir organizatoriu neapdairumas,truko kazkokio papildomo veiksmo....
All in all,man afteris patiko, bet praeitas buvo daug geresnis:s

Jin
2009-11-08, 12:00
Laukiam foto. :)

Semashke
2009-11-08, 12:33
Buvau, labai patiko! :) Linksma, draugiski zmones, vyravo tvarka, buvo pora nusigerusiu zmoniu, kuriuos apsauga palydejo iki isejimo ^_^ dalyvavau pirma karta afterpartyje todel negaliu lygint su praejusiu. Labiausiai patiko klipas su D1e (zude sitos frazes : "<...> zaliuzes, "jus nezinot ka reiskia buti emo", " as su jumis niekuom nesidalinsiu" *verkia*;" Ryo ir Wishmasteris yra *PYP* PYP* *PYP*, vagia mano duona ir alu", "DIDELES AKYS O_O", "grazaus sudejimo" (apie Ryo), ir daug kitu xD); Wishmasterio paskaita apie cosplay rengima, AUKCIONAS!!! Nepatiko gal tik ta VIP zona, siek tiek per didelis garsas (dar dabar esu uzkimus nuo rekimo ir apkurtus) xD apie 2h pabodo muzika nes pradejo leisti labai vienodus bumcikus ar kaip juos ten pavadinus..

Atejusios su draugem pacioje pradzioje pagalvojom kad nera jokiu colu ir sprite'u bare nusipirkt, nes ju ten aplamai nesimate, isvarem i lauka, turejom savo upside'o ir haribo guminuku-braskiu, gryzusios buvom apkaltintos alkoholio nesimusi i renginius paties Wishmasterio (liepe dar kuprines parodyt) :haha: O siaip tai JOY!!! dazniau tokiu renginiu! ACIU organizatoriams :malda: :w00t:

Mger
2009-11-08, 13:08
Jo,buvo beveik viskas linksma,ypac aukcionas.Minusas - Muzika buvo labai bloga,monotonija vyravo,manau,kad muzika ejo vieno atlikejo ir daugiau nieko neturejo. Tai man ypac nepatiko,prisimenu tik viena gabala ,kuris man patiko ir buvo visu zinoma . Beat Crusaders - Hit in the USA ! - su sia daina ish kart visa publika pradejo sokt,deja, po jos vel ejom "sedet" ,geriau sios grupes butu leide visas dainas,tikrai geros visos. Nors sokti galima normaliai... Buvau pirmakart afterparteryje,tad lyginti negaliu...

Bardakas
2009-11-08, 13:34
Tik dabar išteko atsigauti. Buvo... įdomu. Nemokami popkornai labai nušvietė nuotaiką kuri pradžioje buvo tikrai ne kokia pamačius viena didelę erdvę ir žinant, kad triukšmo nesigirdės tik lauke. Bet renginiui įsivažiuojant viskas atrodo ėjo geryn. Paskaita kaip surengti cosplay buvo labai informatyvi ir švietėjiška ir be jokių sarkazmų, paminėtų patarimų klausykitės ;)
Labai juokingai atrodė šokantis Airiz, bemaž gal ir pirmą kartą teko tokį vaizdą pamatyt. Nuogybės, pošlybės atmosferoje visą laiką tvyrojo (aliuzija į ryio laimės akimirką). Baigiantis paskutiniams pinigams išgelbėjo Olego šotai ir ne viena surūkyta cigaretė lauke bei žinoma D1e taksi iki namų.
Taip tariant lengvą žodį gal prieikime minusus.
Kaip ir keletas žmonių jau minėjo, didžiausias minusas buvo muzika. Pradžioje niekam lyg ir nemaišė ir iš esmės man netrukdė taip pat, bet kuo toliau tuo labiau ėmė užknisti jos monotonija ir apskritai pats stilius. Kiek prisimenu ta pati mergaitė prie laptopo ir praeitą afterparty leido muziką... na, pastebėjimas iš mano pusės, kad reikėtų paįvairint muzikinį racioną renginiuose, kad prierašas "J" prie žanro nėra didžiausias faktorius ir tebūnie atitinka jis temą, bet pilnoms linksmybėms norėtųsi įvairovės.
Erdvė - vietos atrodo lyg ir daug buvo, bet erzino tai, jog visiems grūstis reikėjo vienoj patalpoj, persimuša muzika, nelabai jauku. Man norėjosi kažkokios chillout zonos, kad būtų įmanoma pakalbėt su draugais ar panašiai, tiesiog buvo labai sunku susišnekėt ir tokią vieta gavosi laukas.
Barmenas atrodė labai piktas ir nemandagus, užtat jo kolega įdomus vyrukas, visą laiką su šypsena veide atliko savo darbus.
Vėlavimai ir panašiai... na, kaip visada, būtų per nuobodu jau minėt tuos pačius dalykus kurie paminimi po kiekvieno renginio.

Bendras įspūdis neblogas susidarė, man buvo linksma, gerai praleidau laiką ir be esminių erdvės ir muzikos minusų kažkas neužkabino per daug. Sulyginti su praeitu afteriu būtų sunkoka, nes "Baltuose Drambliuose" su patalpom viskas puiku buvo, bet iš emocinio potyrio gal būt šį kartą geriau bare "Route 66".
Beje ar minėjau, kad popkornai buvo nemokami? :)

Luna.
2009-11-08, 13:36
O man muzika patiko. Tik vėliau, rodos nuo 2 valandos pradėjo leisti nuobodžią ir vienodą muziką. O šiaip patiko viskas, buvo tikrai linksma. Labai patiko 'interviu su D1e'. Juokingas. Pirmam afterparty nebuvau, tad negaliu palygint...

Integra
2009-11-08, 13:59
+
Pradžioje buvo gera muzika.
-
Vėliau ji visiškai nusivažiavo ir buvo nebeįdomu šokt ir panašiai.

Juokinga buvo kai tas barmenas laimėjo Garos maiša už suplėšitus batus, kaip jis džiaugės galvojau aplinkui visas stiklines išdaužys.
Nepatiko kai ant scenos mergina nusirenginėjo ir šoko. Daugelis manau iš merginų mano, kad ji padarė sau gėda.
Patalpos galėjo būt didesnės ir koks polsio kambariukas kuriame nesigirdėtų muziką sklindanti iš kito kambario, nes dauguma tiesiog ėjo į lauką atsikvėpt ar pailsėt nuo garsios muzikos. :negirdziu:

Pralinksmino pradžioje D1e'jaus video. Labiausiai įstrigo.
-Ką jūs galėtumet pasakyt apie Riyo ir Wishmaster ?
-Jie vagys. Jie vagia iš manęs alu,vagia duoną, viską vagia!! "pypt" "pypt" "pypt"

Tikiuos greitu metu patalpint video ir nuotraukų.

Bėje dėkoju jums Koi, už renginį kuris aišku turėjo pliusų ir minisų, bet visada nugali pliusai. AČIŪ.:cat22:

karolisvis
2009-11-08, 14:12
Asmenikai man "gal" ir patiko , tik muzika , muzika , muzika....gerai groja j-rock , j-pop, nu ne tai yra negerai nes nebuvo didelio noro taškytis , kai paklausem Dj-blablabla ar koks ten "Ar veliau paleisit ka nors normalaus?" ji atsake ne...JEGA....Na teko naudoytis savo "imagination" pasitaskiau kai reikalas dar db skauda kakla , vietos trukumas nebuvo nei vienos ramios vietos išskyrus lauką, BEEEEEE pražiopsojau valgymo konkursą!! :rofl: Na šeip per interviu su D1e iš jo beveik pasišaipe... "Ką jus manote apie savo komandos narius ryio ir wishmasteri?" atsake turiu pasakyti labai orginaliai "Jie pyyyyyp vagys pyyyyp vagia iš manęs viską pyyyyyp mano alų pyyyyyyp mano duoną pyyyyp!!!!" Tai jo orginalumas man patiko.

P.S. Grojo J-ROCK!!!! O kai paprašėm pagrot "SATSUGAI" atsakymas "neturim" Jėėėėėėga!!! O apskritai pavyko neblogai.

P.P.S. Daug nepaminėjau , bet tai jau paminėta pas poną Bardaką.

Narya
2009-11-08, 15:02
Buvo smagu, pasibuvom su draugais, susipažinom su naujais žmonėmis :]
Kliuvo tas pats, kaip ir visiems - mažokai erdvės, nėra ramaus kampelio, tik lauke, o juk šalta pakankamai buvo, ilgai neprabūsi. Rezultatas - prarėktas balsas bandant susikalbėt :D Na, dėl muzikos, tai į galą man visos dainos vienodai pradėjo skambėt xD Bet minusus visada lengviau pabaksnot, nei pliusus. Trumpai tariant, tie minusiukai vakaro nesugadino :]
Paskaita ir interviu = epic win :D gerų perliukų išgirdom
Aukcionas buvo juokingai graudžiai isteriškai begėdiškai įdomiai.... juokingas xD
Kaip ir tada, kai mus apkaltino gėrimu už kampo... Aš taip ir nesupratau ar mumis patikėjo, ar pamanė, kad meluojam... Upside ne alkoholinis gėrimas! xD

Hanami
2009-11-08, 15:26
Visu pirma, noriu labai padėkoti KOI už šitą after'į, nes nepaisant visų trūkumų buvo labai faina ir begalo lauksiu panašių tūsų su bendraminčiais. ^^"
Susipažinau su daug naujų žmonių, geriau susibendravau su ir taip pažystamais.
Ilgai mes kaulyjom DJ'os kad paleistų GazettE ir galų gale pasiekėm savo, skambėjo 3 jų dainos. : D
O aš pasikartosiu: (XDD)
Buvo per daug popso, tck, elektro ir pan., tai sakau nes norėčiau kad į tai būtų atsižvelgta kitą kartą. ; D
O man tai užteko ir lauko, kaip ramios "patalpos". Ten buvo ramu, vėsu galima buvo trumpam pailsėt. : 3
Taigi ačiū labai visiems kurie buvo šito nuostabaus įvikio dalimi !!! :laimingas:

ResuEmanon
2009-11-08, 15:29
AaAaa, raumenis skauda, galva skauda, noriu miego... O siaip tai buvo ganetinai smagu, taip, kad artimiausiu metu koki The Afterparty 2 darykit ar dar ka.

Kritika ir pagirimai.. na Bardako postas ganetinai gerai apibudina situacija. Gal dar seip galejot kokiu daugiau akciju-atrakciju prigalvot...

O tas reikalas su Satsugai nebuvimu, tai sunkiai atleidziamas!!

Dark-Tarou
2009-11-08, 15:37
Na ką, jaučiuosi kaip po pagirių, nors gėriau tiktais spraitą x] Skauda galvą, skauda kaklą...

Ooooo reginys tai nerealus xD Aišku, visus minusus paminėjo Bardakas, tai aš minėsiu pliusus xD

Per šį renginį padariau viską ką galima ten buvo įmanoma nuveikt: ir spėjau pabendraut su draugais (nors tai daryt buvo ypač sunku, prarėkiau balsą...), prisišokau, pažaidžiau kortom, dalyvavau aukcione (laimėjau 6 mangas, iš kurių pasilikau tiktais vieną x>)

Šiaip noriu padėkoti visai nostabiai kompanijai kuri supo mane, ty mūsų galiniam staliukui su vyriškąją kompanija, kur buvau maloniai "diskriminuojama" xDD xD U guyz rock! (šiaip tikrai pažįstamų man panelių buvo mažai...)

Noriu padėkot mano nuostabiems šokių partneriams: Izzo ir ypač Bitutei ir Airiui xD Ir visiem kitiem su kuo teko pašokt :D Niekad gyvenime tiek nešokau~

Išėjom visi beveik paskutiniai, pusę 5 mždg, kai pradėjo grot kažkoks tai biesas (pagal kurį smagiai šoko Rio xD) (muzika per visą renginį tikrai buvo monotoniška ~__~)