PDA

Žiūrėti pilną versiją : Pasiūlymai dėl Anime Nights 2010

Krad
2009-11-03, 23:39
Sveiki, maži ir dideli!

Ilgai galvojau ar kurti panašią temą ar ne ir galiausiai priėjau išvados, kad reiktų, taip ir padarom :)
Idėja kilo ši iš to, kad po ilgų apmąstymų, aplinkybių pasikeitimo ir kitų malonių faktorių, nusprendžiau dar ir kitais metais prisidėti prie renginio darymo :). Buvo ir yra dar daug nežinios dėl ateinančių metų renginio, nes turėsim tradicija jau tapusį renginį, kuris drebins visą Kauną pavasarį - KTU Festivalį 2010. Jei kas apie tokį nežinot, tai trumpai - jis vyksta kas 5 metus ir jo metu nevyksta jokių atstovybinių renginių... Ar AN bus jo dalimi ar ne dar neaišku, bet viena aišku, kad bet kuriuo atveju AN bus, bus kitoks, išskirtinis, bet ne apie tai čia pasisakyti noriu (bus laikas, vieta ir viskas bus atskleista).

Žinau + ir - šių metų renginio, šį rudenį teko sudalyvauti ir pasisemti patirties iš tikrai gerai suorganizuotų kitų atstovybių rengtų renginių, iš kurių kilo neblogų pastebėjimų ir organizacinio tipo idėjų :cool:. Aišku dar laiko yra, pats ką nors sugalvosiu irgi, bet...
O kogi norėčiau iš jūsų?
Tai būtų:
Žinau, kad čia lankosi daug žmonių su daug idėjų ir gerų minčių, tai kodėl nepasiklausus ką manote ir norite? ;) Jei turite idėjų, pastebėjimų ar šiaip kuo nors norite prisidėti prie renginio tobulinimo siūlau nepatingėti ir pasireikšti. Savo pasiūlymą ar kitą pastebėjimą siųskite el. paštu - infoshow.animenights@gmail.com SVARBU! El. laiško tema/antraštė (subject) turi būti "Pasiūlymas dėl AnimeNights 2010" (prašau laikytis tvarkos, nes taip lengviau bus kataloguoti jūsų atsakymus ir efektyviau sudaryti jūsų idėjų sąrašą. Prašau, rašyti pasiūlymus tik el. paštu, nes idėjų čia nenoriu nei vieno komentuoti, peikti ar kitaip kritikuoti. Į kiekvieną el. laišką pasistengsiu atsakyti per 1-3 darbo dienas. Geriausios idėjos bus surašytos ir aptartos per pirmąjį oficialų AN susirinkimą su atstovybės administracija. Idėjas galite siūlyti visi - nesvarbu iš kurio miesto bebūtumėt ar kiek jums būtų metelių. Ir galiausiai... Už šauniausią idėją/as statau alaus ;)
Atrodo tai tik šiam kartui, jei kas neaišku - klauskit :laimingas:

Krad
2009-11-10, 15:58
Primečiau dar galima būtų dėl vieno bendro reikalo padiskutuoti, nes email'u nelabai gautųsi. Ir tai būtų klausimas:

Ar reiktų Anime Day (dieninės dalies) ir kitų metų renginyje?

Iš mano pusės nuomonė būtų, kad nereiktų gal, nes aš daugiau randu - nei +. O jie būtų tokie:

++++Pliusai++++
1. Renginiu gali pasidžiaugti daugiau žmonių, kurie naktį nori miegoti savo lovoj :)
2. Džiaugsmas nepilnamečiams - nes tai jiems daugiausiai skirta renginio dalis.
3. Gali pasijuokti šiek tiek iš kai ko (nekomentuosiu toliau :D)
kaip ir viskas su pliusais :fifi:

----Minusai----
1. Esu savanaudis niekšas, bet... noriu miego...
Paaiškinimui pasakysiu tik tiek, kad koordinatorius renginio metu nemiega beveik 2,5 paros, kas padaro tave visiškai apatišką linksmiems ir šauniems žmogeliams, kurie susirenka renginio metu ir normaliom aplinkybėm pasilabintum ir pan.
2. Stresas + nemiga + apetito stoka = savijauta kaip sh -_-
3. Mažvaikiai.
4. Renginio vedėjas kaip ir koordinatorius negali būti online 2,5 paros ir būti žvalus ant scenos.
5. Blondinės efektas.
Tai labai erzinantis efektas pasireiškęs gal labiau naktinių dalių metu, bet buvo jaučiamas ir dieninės dalies metu :stresas:.
6. Naktinėm dalim pilnamečių nereikia kaip kokiam žandarui prižiūrėti - daugiau ar mažiau visi žmonės su galvom ant pečių, bet vaikai... Ko tik jie nesumasto, kokią nesąmonių nepridaro, jezau marija...

Galėjau ir daugiau ką prirašyti, bet užteks... Taip matau aš situaciją - kaip mąstot jūs? :rolleyes:

Aivaras
2009-11-10, 16:25
Ummm, nesitikiu alaus, bet siūlau padaryt balsavimą dėl rodomų anime?Nebent jau nusprendę tai esat :]
Dieninę dalį sakyčiau reiktų daryt, papildomi litai iš mažųjų juk nėr blogai, o galima ir kitus žmogeliukus paskirt viską prižiūrėt, ar ne?
Vienaip ar antraip, laukiamas renginys :]

akvarele
2009-11-10, 16:44
kiek be buvau Anime Nights man viskas patika nera prie ko priskabinti:cat5: bet manau rektu ko nors
skirto viresniai auditriai hmmm

Krad
2009-11-10, 17:44
Ummm, nesitikiu alaus, bet siūlau padaryt balsavimą dėl rodomų anime?Nebent jau nusprendę tai esat :]
Dieninę dalį sakyčiau reiktų daryt, papildomi litai iš mažųjų juk nėr blogai, o galima ir kitus žmogeliukus paskirt viską prižiūrėt, ar ne?
na dėl balsavimo tai sunkus dalykas, nes belekiek anime reiktų įtraukti. Paprastesnis variantas - turi idėjų ir pasiūlymų -> siunti email ir pasiūlymas bus užfiksuotas, įrašytas ir niekur nedings. Dėl nusprendimo - dar tikrai nieko nieko nėra, nes aš pats net neįsivaizduoju ką gero galima būtų parodyti, kad kas būtų nematę, smagu ir sueitu daugumai... Didžioji mįslė čia bus :)
O dėl kitų paskyrimo - jo galima, aš tikiuosi, kad pavyks ištreniruoti ir kitaip išauklėti žmogelius, kad jie darytų kaip reikia, nes ne visi turi tokio dalyko gyvenime kaip "suvokimas ir supratimas kaip elgtis reikia atitinkamoje situacijoje". Manau įvesim tokį dalyką kaip generalinė repeticija, gal dar kelias prieš tai padarysim ir susitvarkys ta problema (na bet čia labiau organizaciniai dalykai - jūs to nematysit ;)).

Na ir smagu, kad jums patinka šis renginys patinka ;) Nznau ar čia paskutiniai metai bus, kai nagus prikišiu prie šio renginio, bet dar yra kur tobulinti ir kažką įdomaus prigalvoti - įgyjam patirties, tobulėjam, kuriam kažką naujo ;)

Futari
2009-11-10, 17:52
Man AnimeDay asmeniškai vienas geriausiu Kauno anime-themed renginukų, pernykštis patiko nenusakomai. Ei, nenuimkit dieninės dalies, ką aš malalietka septyniolikinė tada darysiu? :eek:
Papildomi litai iš jaunesnių tikrai nepakenks, gi matot kokie laikai, kiekvienas litas svarbu. O be to labai smagu pacosplayinti AnimeDay metu, vieni geriausių mano turimų kadrų padaryti būtent per AnimeDay.

Izzo
2009-11-10, 18:24
Kradai, žiūrėk, kad nepilnamečių nenugirdytum ;)

Krad
2009-11-10, 18:34
Man AnimeDay asmeniškai vienas geriausiu Kauno anime-themed renginukų, pernykštis patiko nenusakomai. Ei, nenuimkit dieninės dalies, ką aš malalietka septyniolikinė tada darysiu?
Papildomi litai iš jaunesnių tikrai nepakenks, gi matot kokie laikai, kiekvienas litas svarbu. O be to labai smagu pacosplayinti AnimeDay metu, vieni geriausių mano turimų kadrų padaryti būtent per AnimeDay.
Smagu girdėti, kad patiko ;) Na sprendimą kokį ta tema reiks ieškoti, nes, jei 3 metus iš eilės reiks nemiegoti, persirengsiu zombiu ir gąsdinsiu žmones :haha:

Kradai, žiūrėk, kad nepilnamečių nenugirdytum ;)
tai, kad rimtai labai į tai žiūrim, tai sunkiai ten jiems būtų... be to kažkaip ir tai šiemet mažiau buvo daug gert norinčių prasinešti :) nors mano taip norėto havana club niekas ir neatsinešė, o taip norėjau... :haha:

Lucion666
2009-11-10, 18:39
Ummm, nesitikiu alaus,
Nėra alaus ir tu tokio renginio lauki? ;DD

sek0ne
2009-11-10, 18:49
kai ptik del to as te dar ne karto ir nebuvau

Aivaras
2009-11-10, 18:57
yra geresnių dalykų :cat10:like pot:cool:

Bardakas
2009-11-10, 19:06
Mano nuomone nereikia dieninės dalies. Nepraleidau nė vieno AN iki šiol ir buvo šaunu kai pirmą naktį peržiūri, pavargęs grįžti prigulti ir vakare ramiai vėl gali eit. Praėjusį kartą smegenai čiuožė ir net gailėjausi, kad ėjau į dieninę dalį, ko pasekoje vakare snūstelėjau vietomis per kelis neblogus kūrinius. Plius kaip ir Krad minėjo atmosfera dieninėj daly labai erzino, nedamiegoję dėdės iš po nakties turėjo klausytis pilnos salės nepilnamečių čirškėjimo...

Šiaip toks bendras pasiūlymas - būtų gal ir ne taip blogai tas alkoholis naktį, vis dėl to auditorija pilnamečiai, o laimėto alaus dėže pasitenkint gali tik keli ;)

mariux9998
2009-11-10, 19:26
kai ptik del to as te dar ne karto ir nebuvau
Toks jausmas, kad alus - svarbiausias dalykas pasaulyje. Jūs ką, atvažiuojat į renginius nusigert? Tam yra atitinkamos vietos, kaip, pavyzdžiui, barai.
O Anime Day būtų visai nieko, gal taip netyčia sugalvočiau atlėkt.

Futari
2009-11-10, 19:30
Reikia ieškot kažkokio kompromiso, kad ir rimti žiūrovai pailsėt galėtų po bemiegių naktų (nors, žinau iš asmeninės patirties, kai dvi paras nemiegi, ko tik neprisigalvoji žmogus, tokių prikolų nutinka) ir nepilnamečiai galėtų dieninėj daly pasilinksmint, nes jeigu paliekat tik naktines dalis, tai praktiškai jaunoji publikos dalis liktų su špyga panosėj.

O man tai alkoholis jokia akcija atrakcija... Negėriau, negeriu, negersiu :D
Dėl to ir einu į cosus kad ten žmonės turi proto nenusigert (šiaip per Kauno cosplay 2 tai buvau nuoširdžiai pakraupus nuo to ką mačiau) :D

amidau
2009-11-10, 19:36
Šiaip dieninė dalis bent jau mano mąstymu reikalinga, kadangi po naktinės dalie belaukiant antros nakties dalies, tiems kas iš kitų miestų nebus kur dėtis visą dieną, pvz kad ir man. Bet šiek tiek atmuša norus tos dieninės dalies prisiminus atsiliepimus apie pilną salė spygaujančių nepilnamečių... tada jau geriau tiesiog eit ant kokio suoliuko pamiegot geriau.

Izzo
2009-11-10, 19:36
Ne apie įsinešimą aš, esmė buvo:

Idėjas galite siūlyti visi - nesvarbu iš kurio miesto bebūtumėt ar kiek jums būtų metelių. Ir galiausiai... Už šauniausią idėją as statau alaus ;)

ast.
2009-11-10, 19:46
Šiaip dieninė dalis bent jau mano mąstymu reikalinga, kadangi po naktinės dalie belaukiant antros nakties dalies, tiems kas iš kitų miestų nebus kur dėtis visą dieną, pvz kad ir man.
Kaip tik rašiau kone tą patį :D tas pats galiotų ir man, kadangi ar taip, ar taip nelabai turiu tokių, pas kuriuos galėčiau kreiptis nakvynės. Tai būtų kur kas paprasčiau nusnaust kad ir labai trumpai per tą dieninę dalį, nei visą dieną bastytis po Kauną. Tiesa, dar nenusprendžiau kas labiau išvargintų: bastymasis po Kauną per šaltį ar tie spygaujantys balseliai...
Vis dėlto nusprendžiau, kad mieliau kentėčiau spygaujančius balselius, nei po tranzavimų ir bemiegės nakties vaikščiojimą kažkur po nepažįstamą miestą :D o tai dar pasiklysiu kur ir galėsiu kukuot :D

>>Futari iškėlė į viešumą mano kvailumą
FAIL :D:D:D einu dažytis plaukų :D

Futari
2009-11-10, 19:57
Kaip tik rašiau kone tą patį :D tas pats galiotų ir man, kadangi ar taip, ar taip sostinėj nelabai turiu tokių, pas kuriuos galėčiau kreiptis nakvynės. Tai būtų kur kas paprasčiau nusnaust kad ir labai trumpai per tą dieninę dalį, nei visą dieną bastytis po Vilnių. Tiesa, dar nenusprendžiau kas labiau išvargintų: bastymasis po Vilnių per šaltį ar tie spygaujantys balseliai...
Vis dėlto nusprendžiau, kad mieliau kentėčiau spygaujančius balselius, nei po tranzavimų ir bemiegės nakties vaikščiojimą kažkur po nepažįstamą miestą :D o tai dar pasiklysiu kur ir galėsiu kukuot :D

Umm... Tai kad šis renginys vyksta Kaune.

ciombiukas
2009-11-10, 20:39
Labai laukiamas renginys bet kada tiksliau jis bus?

Aivaras
2009-11-10, 20:39
balandžio 17-19d. kaip visada man atrodo.

Red_Elf
2009-11-10, 20:42
pritariu minčiai, kad dieninė dalis nereikalinga, buvo tikrai žiauru, kai po pirmosios nakties variau į dieninę dalį, td gal pamiegojus 2 valandas atgal lėkiau tęs linksmybių, bet jau dvasios nelabai buvo (per pirmą dalį daviausi, kad net dūmai rūko) ir par filmus kaimynui iš apačios vos ne atgalvos pasiremt teko, nes tik atsirėmus miegas imdavo... labiausiai gaila, kad normaliai taip ir neteko cosplay pamatyt, neištvėriau iki galo...:stresas:

keli pasiūlymai
1) labai nesinori praleisti dieninės dalies filmų, tai gal per ją galima rodyt bent kelis iš naktinės, kaip pvz Air Movie, jis vaikam nepakenktų
2) kažką cosplay tematika galima ir naktį paorganizuot, labai išjudintų
3) būtų neblogai velnio lašų pardavinėt, bet apsiribojant jų stiprumu iki koki 20 laipsnių, nes vėliau lūžimas tampa neišvengiamybe

ciombiukas
2009-11-10, 20:43
tai labai gerai ir dar plius netoli kaune:cat22:

3) būtų neblogai velnio lašų pardavinėt, bet apsiribojant jų stiprumu iki koki 20 laipsnių, nes vėliau lūžimas tampa neišvengiamybe

JO pritariu nes jei prasides labai stiprus gerimukai labai daug kas gali ir su sveiku protu atsisveikint kuriam laikui :)

1) labai nesinori praleisti dieninės dalies filmų, tai gal per ją galima rodyt bent kelis iš naktinės, kaip pvz Air Movie, jis vaikam nepakenktų

Del AIR movie kad vaikams rodyti nesutinku nes ne toks jis jau ir vaikiskas, pats ji neseniai ziurejau tai nelabai vaikiskas pasirode.

Deima-
2009-11-10, 21:18
Jeigu nenorit daryt dieninės dalies - truputį nusileiskite nepilnamečiams ir darykit naktines dalys n-16, nes kitaip prarandate daug auditorijos ir diskriminuojate nepilnamečius. Be to 16/17-mečiai yra truputi labiau susitupėję, todėl spygaujančių paauglių (gal) sumažėtų. Dėl nepilnamečių nusigėrimų, šiaip neleidimo, tai sekite neseniai vykusio Koi afterparty pavyzdžiu. Aišku čia didesnio masto renginys, tad viskas šiek tiek kitaip.

Aivaras
2009-11-10, 21:20
Jeigu nenorit daryt dieninės dalies - truputį nusileiskite nepilnamečiams ir darykit naktines dalys n-16, nes kitaip prarandate daug auditorijos ir diskriminuojate nepilnamečius. Be to 16/17-mečiai yra truputi labiau susitupėję, todėl spygaujančių paauglių (gal) sumažėtų.
Visiškai visiškai pritariu.

migliute
2009-11-10, 21:26
jo o kas prižiūrės tuos nepilnamečius naktį?

Shary
2009-11-10, 21:28
N-18 peržiūros naktį? Labiau primena 20+ privačius sleep'overius . Manau tie mažvaikiai kurie sugebėtų naktį anime žiūrėt, leidžiant mamytėms, nėra toki jau nesubrendėliai. >_>" Greitai toki renginiai vyks pencionate... Žodžiu - kam ta dieninė dalis, jei renginio širdį nebus daugiau nei pusės anime žiūrovų.

Eh, ir kur gi Hitleris, kai jo taip reikia?

Aivaras
2009-11-10, 21:28
galima padaryt, jog atsivestų jie atsakingą pilnametį ar pan. stuff, tik reik pagalvot.
arba tėvų koks raštiškas sutikimas ir asmens dokumento parodymas.

Shary
2009-11-10, 21:38
galima padaryt, jog atsivestų jie atsakingą pilnametį ar pan. stuff, tik reik pagalvot.

*atsineša faken pažymėjimą*

Šiaip geros idėjos.. Belieka laukt sprendimo ir dar daug ginčų.

bithuthe
2009-11-10, 21:42
žmonės, ne brandume tų nepilnamečių esmė čia. Yra toks dalykas kaip įstatymai. Jei kažką nepilnametis prisidirbs, tai oj ne kas bus.:hmm:

ciombiukas
2009-11-10, 21:47
jo o kas prižiūrės tuos nepilnamečius naktį?

Man pvz yra 16 metu ir nemanau kad mane butu sunku suvaldyti nors ir nepilnametis, nes as galvoju kad gerimas per tokius renginius nera svarbiausias dalykas man galetu to ir nebuti.

žmonės, ne brandume tų nepilnamečių esmė čia. Yra toks dalykas kaip įstatymai. Jei kažką nepilnametis prisidirbs, tai oj ne kas bus.:hmm:

Nebutinai nepilnametis prisidirbs daug vyresni gali padaryti daugiau zalos negu mes, bet cia as uz visus negarantuoju bet pats as tikrai nepridaryciau nemalonumu.

Va cia yra labai geras pasiulymas del tevu sutikimo. :)

Bardakas
2009-11-10, 21:56
Man rodos Koi afterio gijoj buvo Kradas buvo numetęs straipsnį patvirtintą 2009 metų rugsėjo mėnesį apie nepilnamečius. Ten buvo minimi jaunesni nei 16 metų žmonės kurie turi būt lydimi už juos atsakingų žmonių jei nori lankytis viešose vietose. 16 ir vyresniems tos sankcijos negalioja kaip supratau ar tada tokiu atveju reik raštiško patvirtinimo. Taip, kad pagal įstatymus 16 ir vyresni neturėtų purkštaut dėl viso šito, tiesiog alkoholio ir tabako gaminių negali vartot.
Ir Shary, nežinau, buvai nebuvai, bet naktinėj daly pilna salė būna (bent pirmą naktį), taip, kad nereikia lia lia ;)

Aivaras
2009-11-10, 22:14
Na tada jei įeit galima bus ir nuo 16 tai labai smagu, nes jau bijojau, kad ir įleidžiama bus 18, tada reiktų laukt dar kitų metų : D

Lax..
2009-11-11, 09:15
Kiek pamenu nepilnamečiams neparduodami alkoholiniai ir tabako gaminiai ir viešuose renginiuose neparduodami stipresni nei kažkiek laipsnių gėrimai (Lieka tik alus ir sidras, ir kartais koks silpnas vynas). Velnio lašų nebus, nes per šitą galima skaudžiai gauti, nepilnamečiams neparduoti ir išvis jų neleisti į naktinę dalį, o dieninį panaikinti. Žodžiu back to the roots.

Krad
2009-11-11, 09:16
Ne apie įsinešimą aš, esmė buvo:
velns, ne taip supratau, na bet whatever... :)

balandžio 17-19d. kaip visada man atrodo.
em, klystate kolega, nes kaip ir minėjau temos pradžioje kitų metų AN bus kitoks ir data irgi bus nebe ta. T.y. tikrai nebebus ji tokia - ir diena, ir mėnesis skirsis. Gal bus anksčiau... Dabar pasakyti negaliu, nes dar tinklelio renginių kol nėra, tai kažką prognozuoti būtų beprasmiška.

Apibendrinant kas buvo aukščiau parašyta tai:
dėl alkoholio - nelabai, manau, jog tai būtų geras sprendimas + mum didesnis vargas. Būčiau už, jei renginys truktų vieną dieną ir kitą jau galima atsigavinėti and so on, o dabar kai kelias dienas tai tikrai jų ištverti % nepadeda - patikėkit ;)
kas dėl nepilnamečių - taip buvau numetęs nuorodą į aktualią redakciją įstatymo pakeitimo, bet kol jos neišnagrinėjom, tai nuo tokių komentarų, kad "įleisim ir 16+ asmenis" susilaikysiu :) Kaip tik šį pusmetį teisę turiu, tai pasidomėsiu, o ir gal referatą kokį tą tema parašysiu, nes visgi reiks man :)

ciombiukas
2009-11-11, 10:30
Velnio lašų nebus, nes per šitą galima skaudžiai gauti, nepilnamečiams neparduoti ir išvis jų neleisti į naktinę dalį, o dieninį panaikinti. Žodžiu back to the roots.

dabar tu logiskai pagalvok ka pasakei nepilnameciu neileist ir dar dienine panaikint tai tik nuo 18 aane tu tai protas :hmm:

Lax..
2009-11-11, 12:36
dabar tu logiskai pagalvok ka pasakei nepilnameciu neileist ir dar dienine panaikint tai tik nuo 18 aane tu tai protas :hmm:

Man tai vienodai šviečia, su vaikais daug vargo, o ir be jų prisirinks pakankamai žmonių. Kaltinkit gimdytojus, kad taip vėlai susizgribo xD

Aivaras
2009-11-11, 12:37
Man tai vienodai šviečia, su vaikais daug vargo, o ir be jų prisirinks pakankamai žmonių. Kaltinkit gimdytojus, kad taip vėlai susizgribo xD
Absurdas:)

Alpha
2009-11-11, 12:43
Čia iš kai kurių postų šviečiasi, kad kai kurie jau gimę pilnamečiais. : )

Krad
2009-11-11, 15:29
na nedarykim čia ginčo dėl pilnamečių ir nepilnamečių... -_- ne tam ši tema skirta, ok? :) pasiūlymų ar pan čia laukiami :)

Jin
2009-11-11, 15:58
na nedarykim čia ginčo dėl pilnamečių ir nepilnamečių... -_- ne tam ši tema skirta, ok? :) pasiūlymų ar pan čia laukiami :)

Krad, pyk nepyk, bet tavo nuomonė dėl nepilnamečių... Idiotiška. Kiek pastebėjau kur tik gali taip ir išsisakai. Nepamiršk tu ir buvai jaunas ir jei pažysti kelis nepilnamečius idiotus, forsus ir panašiai nemanyk, kad visi žmonės tokie.
P.s. čia tik mano nuomonė nepradėkit šia tema diskutuot ir rietis.

kypshius
2009-11-11, 16:39
Dėl dieninės dalies galiu pasiūlyti praplėsti organizatorių gretas ir padaryti tarkim "divizija atsakinga už AnimeDay", kuri ir organizavimu, ir rengimu, ir tvarkymusi užsiims, o ir miego trūkumo nebus tokio naktiniams. Žinoma, čia su salyga, jog dieniniai neis į naktis arba bent jau į pirmąją.

ugnieska
2009-11-11, 18:43
Aš už dieninę dalį. :cat5:
Manau daugelis nepilnamečių kaip ir kiekvienais taip ir šiais metais laukia AnimeNight\Day, o dabar nebus dieninės dalies....:o-ne:

Krad
2009-11-11, 19:12
Aš už dieninę dalį. :cat5:
Manau daugelis nepilnamečių kaip ir kiekvienais taip ir šiais metais laukia AnimeNight\Day, o dabar nebus dieninės dalies....:o-ne:
niekas nesakė, kad nebus - čia tik diskusija, ar reikia, ar ne. Nes kiek pasiskaičiau jūsų komentarų - tai dauguma nieko prieš neturi. Na, jei yra poreikis - reiks daryti, niekur nedingsi, sugalvosim vis tiek kokią sistemą, kad palinksminti žmogelius ir padaryti gerą dieną :rolleyes:

Sendokai
2009-11-11, 21:16
Na, mano nuomone, dieninės dalies nereiktų. Nors dar nebuvau nei vienam Anime Nights, bet, pagal mane, anime smagiausia žiūrėt naktį, nes aš visada taip darau, taip pripratęs ir komforto jausmas būna. Dar daug kas kritikuoja alkoholinius gėrimus. Na, manau degtinės ar panašių dalykų, tai galėtumėt neleist, bet alus, tai tikrai tiktų tokiam renginiui. Sulčių negurkšnosi gi visą naktį, o alus labai skanu, kai žiūri šedevrą. :geriu:

Idechi
2009-11-11, 21:32
Geri vyrai geroj girioj gerą girą geria XD http://www.pasikeisk.lt/naujienos-2-moncula.html?id=11

Sendokai
2009-11-11, 21:55
Geri vyrai geroj girioj gerą girą geria XD http://www.pasikeisk.lt/naujienos-2-moncula.html?id=11

Lies! All lies!

Aivaras
2009-11-11, 21:56
Seniai žinoma, jog balta geriausia :]
Off topic.

Lucion666
2009-11-12, 18:07
girdysim moteriškas alum ;DD

Slater
2009-11-25, 21:53
Na, mano nuomone, dieninės dalies nereiktų. Nors dar nebuvau nei vienam Anime Nights, bet, pagal mane, anime smagiausia žiūrėt naktį, nes aš visada taip darau, taip pripratęs ir komforto jausmas būna. Dar daug kas kritikuoja alkoholinius gėrimus. Na, manau degtinės ar panašių dalykų, tai galėtumėt neleist, bet alus, tai tikrai tiktų tokiam renginiui. Sulčių negurkšnosi gi visą naktį, o alus labai skanu, kai žiūri šedevrą. :geriu:

Million thumbs up.

despair
2009-11-25, 22:17
Toks jausmas, kad alus - svarbiausias dalykas pasaulyje. Jūs ką, atvažiuojat į renginius nusigert? Tam yra atitinkamos vietos, kaip, pavyzdžiui, barai.

Alus man asmeniskai pavydziui skirtas atsigert, o nenusigert. O del anime day panaikinimo tai is dalies sutinku, kadangi dar neesu buves sitame renginyje, o renginio pavadinimas visgi "anime nights" :)

Flintas
2009-11-25, 22:45
Na siulyciau maziau mechu rodyti per viena vakara nes praeituose nightsuose pamenu buvo per viena ta seansa vadinama 3 mechos jei gerai pamenu . :) O seip "summer wars" dieninei daly butu galima parodyti manau . Daugiau pasiulymu nelabai turiu :)

meow
2009-11-27, 13:40
Dieninės dalies reikia.Tik per ją reiktų geresnius anime rodyt.Pvz. Kodėl nebūtų galima parodyt detroit metal city?Nėra ilgas ir manau ne tokie jau maži vaikai renkasi toj dieninėj daly ;))))

Red_Elf
2009-11-27, 15:25
Dieninės dalies reikia.Tik per ją reiktų geresnius anime rodyt.Pvz. Kodėl nebūtų galima parodyt detroit metal city?Nėra ilgas ir manau ne tokie jau maži vaikai renkasi toj dieninėj daly ;))))

DMC vaikams rodyt :confused: tai gal nesikuklinam, parodom hentai, juk kiekvienas pirmokas žino kas kur ir kaip:isbegokraujas:
reikia neužmiršti, kad į dieninę dalį eina ne tik visko matę šio tinklalapio lankytojai, bet ir "paprasti mirtingieji", mama atsivedus savo mažąjį stebuklą į sensą nemanau, kad liks patenkinta išgirdus apie ką ten dainelėse suokiama :hmm:

1616
2009-11-27, 16:23
Romance drama ,school shoujo ai would be really nice .

arna
2009-11-29, 15:38
Dieninės dalies " Anime Nights 2010" manau būtinai reikia. Tik gal reikėtų atitinkamą repertuarą parengti:
- anime tik vaikams (kokie nors a lia sailor moon ir pan. geresnės kokybės animai);
- anime visai šeimai (rimtesni anime, prie anime klasikos, kažkas panašaus, ką rodo "Otaka 2009");

Manau yra gerai išskirti tikslines žiūrovų auditorijas ir tuo pačiu jiems rodomus anime. Vargu ar daug ateis suaugusių į naktinę programą, kur pagrindiniai žiūrovai moksleiviai ir studentai; galiausiai dar reikia įvertinti aplinką ir atmosferą tvyrojančią tuo metu.

Dieninė Dalis tikrai papildytų visą repertuarą ir patenkintų įvairaus amžiaus žiūrovo skonį ir poreikius. Tad ir siūlau, pvz.:
- ryte rodyti anime programą mažiausiems (programoje nurodant, kad tai vaikams);
- vidurdienį ar antroje dienos dalyje anime visai šeimai (programoje nurodant, kad tai filmas visai šeimai);
- ir vakarinė-naktinė programa naktinėjančiam jaunimėliui.

Sfinksaslt
2009-11-29, 15:41
Na taippat manau kad dieninė dalis reikalinga, bet jei pradės rodyt Sailor moon ar kažką panašaus tai kąžn, nesiruošiu eiti... Juk į dieninę dalį eis netik darželinukai, eis visi iki 18, tai jūs nemanau kad koks šešiolikmetis žiūrės vaikišką anime...

Ar gal aš kažko nedaskaičiau? Į vakarinę visus leis? ar vėl nuo 18?

Krad
2009-11-29, 16:35
Na kas dėl naktinės dalies įleidimo, tai žiūrėsim kaip ten tiksliai tas naujas įstatymo pakeitimas "sukasi" dėl nepilnamečių buvimo viešose vietose vakare ir galimas daiktas, kad bus galima ir 16+ jau amžiaus žmogelius įleisti į naktinę dalį. O jaunesni kaip visada - turės laukti dieninės dalies arba namie ilsėtis ;)
Žinau jau beveik datas kada bus AN kitais metais, bet, sakykim, dar pakonservuosiu tą info ir pateiksim viską kai bus daugiau ko žinoma, o dabar jau darbai vyksta - cool, ar ne? ;)

Sfinksaslt
2009-11-29, 17:08
Taip :D labiausiai Cool, kad 16+ galima bus eiti :D nes galvojau dar metus turėsiu laukt >.< Uch~ va daba jau galima laukti ^^

Aivaras
2009-11-29, 17:16
Taip :D labiausiai Cool, kad 16+ galima bus eiti :D nes galvojau dar metus turėsiu laukt >.< Uch~ va daba jau galima laukti ^^
Visiškai pritariu ;DDD nusimato įdomybės:)

Lucion666
2009-12-17, 23:08
ALUS SVARBIAUSIA!!!! XDDDD

Nemu
2009-12-17, 23:57
Na:
-manau ,kad nakti tikrai butu galima ileist 16+, nebe tokie jau mes kvaili ;]
-del alkoholio, na ji jau ir nusprestumet leist, tai manau nieko stipriau uz alu ar sidra, nes su stipresniais tikrai gali pasibaigt blogai.
-del dienines dalies, na net nezinau... is dalies gal butu visai nieko, turetume kur per diena but, nereiktu po miesta be darbo bastytis. Bet siektiek gasdina tas chaosas, triuksmas kuris butu... jei renginys vyktu tada kai jau silta, tai neproblema ir kur ant suoliuko numigt, tada nereik ir dienines dalies, bet jei kai salta, tai gal geriau jau pakentet ta triuksma?? juk galima kazka sugalvot, del tu organizatoriu, galima gal pasidalint i dvi pamainas ar kazka tokio? ar pwz kad tie kurie bus pirmojoj nakti, galetu diena padet viska patvarkyt, kazka priziuret? juk norint viska galima susiorganizuot, ir nemanau kad turetu but sunku padet ;]

Krad
2009-12-18, 01:01
Na alkoholio tikrai nebus renginio metu - čia faktas ;)
Dabar galiu pasakyti, kad tikrai daug žinau jau kaip ir koks renginys nusimato kitais metais (turėjom daug jau diskusijų ir darbai vyksta ta tema). Ką paminėsiu, kad vyks anksčiau nei standartiškai vykdavo; bus kaip atskiras renginys; bus ilgesnis ir didesnis; sugalvojom šiemet daryti naują konkursėlį susijusį su cosplay, kuris vyks dar kelis mėnesius prieš renginį, tad ruoškitės :]]
Ir ir šiaip daugelis org. problemų išsisprendė, nes daug žmoniškųjų išteklių turėsim :)

Izzo
2009-12-18, 01:07
Siūlau neapsiribot vieno žanro anime. Kad organizatoriai mėgsta mecha ar CGI, dar nereiškia, kad likusioji kino salės dalis, taip pat mėgaujasi šiais žanrais. Per 2008 metų AN buvo Appleseedai ir Vexillas, taip pat KARAS, per 2009 dominavo mecha. ĮVAIROVĖS!

Krad
2009-12-18, 01:17
Siūlau neapsiribot vieno žanro anime. Kad organizatoriai mėgsta mecha ar CGI, dar nereiškia, kad likusioji kino salės dalis, taip pat mėgaujasi šiais žanrais. Per 2008 metų AN buvo Appleseedai ir Vexillas, taip pat KARAS, per 2009 dominavo mecha. ĮVAIROVĖS!
šiandien per susirinkimą būtent tą ir aptarinėjom :) realiai visi esam už įvairovę ir už kuo daugiau linksmesnių anime.

Naktigonė
2009-12-25, 14:22
Manau, kad dienine dalis turi buti del keliu priezasciu:
1. Pilnameciais niekas negime. Pagalvokit ir apie kitu, ne tik savo interesus. Poch***mas baigia prazudyti. ( Jei kam kyla klausimas, tai ne, as nesu nepilnamete).
2. Manau bus bent truputeli didesne tvarka, o ne armija jaunesniu, norinciu kazkaip nelegaliu budu patekti i naktine dali.
Ir as taip pat uz ivairove. Noretusi pamatyti koki horror ar ecchi, kazka is psichologiniu anime...zdz, daugiau pagalvokim ir apie kitus, ne tik apie save.
P.S. Sorry, kad be LT raidziu.

Aivaras
2009-12-25, 14:26
Jo, į naktinę dalį įmeskit ecchio : D
O šiaip, kas girdėt?

Krad
2009-12-26, 11:10
Jo, į naktinę dalį įmeskit ecchio : D
O šiaip, kas girdėt?
:D joa... ecchi... ;DDD
O kas nuo mūsų naujo, tai visų pirma - sveikinimai didžiausi nuo Anime Nights komandos ir asmeniškai nuo manęs jums visiems su šventėmis ;)
Dar galiu pasakyti, kad turėsim atskirą AN puslapi, kurio dizaino darbai kaip ir baigti, tai tikimės, kad iki naujųjų sukarpys jį ir padarys; taip pat nuo naujųjų pradės veikti AN puslapis facebooke, kuris daugmaž jau padarytas irgi. Ir šiaip konkursai bus paskelbti ir šiaip daugiau info po naujųjų (jau greitai ;)). Sekit naujienas ;).

Aivaras
2009-12-26, 14:25
Cool :) Tik kuo greičiau patikslinkit kaip ten ar n16 ar n18 ;D

Toxiz
2010-01-01, 21:53
blm jus tai geri , kadangi didesniai daliai 18 ir pns tai jau dienines dalies nereik ane? :D ziuriu galvojat tik apie save...

Krad
2010-01-02, 10:38
Dieninė dalis bus. Tiesą sakant bus net kelios jos... :) Oi ilgas savaitgalis nusimato...

Izzo
2010-01-02, 10:47
Ecchis čiulpia... jei jau mest, tai geriau iškart hentajų

Bardakas
2010-01-02, 15:17
Ecchis čiulpia... jei jau mest, tai geriau iškart hentajų

O tai tu ten masinę orgiją nori pamatyt ar kaip? Dauguma hentajų yra labai prastos piešimo kokybės ir bukais scenarijais, ką išskirt galima tai Kite ir Mezzo Forte, daugiau nežinau kitų vertų dėmesio hentajų. O ir pats vaizdas atrodytų tragiškai, kai pas kas antrą čiuvą palapinė kelnėse pasistatytu.

Toxiz
2010-01-02, 16:07
nu nzn nebuvau tuose as renginiuose bet manau kad galetu rodyt dieninej daly kazka panasaus kaip Kannagi :D pats neseniai perziurejau ir patiko labai :) jo dw imeskit dar ecchio arba hentai belekas bus tada :D visi ziures laimingi ir grj bus...kaip bardakas sake palapines puse ciuvu prades statyt :D

Krad
2010-01-02, 20:38
nu nzn nebuvau tuose as renginiuose bet manau kad galetu rodyt dieninej daly kazka panasaus kaip Kannagi :D pats neseniai perziurejau ir patiko labai :) jo dw imeskit dar ecchio arba hentai belekas bus tada :D visi ziures laimingi ir grj bus...kaip bardakas sake palapines puse ciuvu prades statyt :D
gal ne - dėkui. jūsų pasiūlymas dėl visokių hentai ir pan atmestas.

Toxiz
2010-01-02, 21:13
sakydamas jo dw idekit ecchio ar hentai norejau pajuokait gal netaip kanors parasiau...ir taip aisku kad jo niekas neides...
EDIT: gal bukas truputi esu :D bet ar galit mazdaug aprasyt i pm kas vyksta renginiuose ? :D

fasian
2010-01-02, 21:37
Turiu tik du pasiulimus
pirmas ir pats svarbiausias N-16
ir antras kad butu isvis tik naktine dalis prasideda paie 8 tarkim ar 9 ir per nakty tada butu tikros anime nights ;)

Toxiz
2010-01-02, 21:53
Turiu tik du pasiulimus
pirmas ir pats svarbiausias N-16
ir antras kad butu isvis tik naktine dalis prasideda paie 8 tarkim ar 9 ir per nakty tada butu tikros anime nights ;)

o tai tipo jei bus dienine dalis tai jau ne anime nights ane? :D jei nenori dienines dalies neik, Kradas sake kad bus dienine dalis...

Sagenas
2010-01-02, 22:34
Pirmas klausimas. Tai jei nebus alkoholio, kaip Krad alaus pastatys? :D Ir šiaip "abydna", kad jei aš pasiūlyčiau ką gero, bet esu nepilnametis :D Ok, juokauju. ;]]
Visų pirma, tai dieninės dalies tikrai reikia, nes niekas negimė pilnametis. :)
Pačiam renginiui pasiūlymus gal vėliau parašysiu, o dabar anime pasiūlysiu:
Balder Force EXE
Ninja Scroll (Movie)
Honoo no Labyrinth
I''s
Rurouni Kenshin: Seisouhen
Rurouni Kenshin: Ishinshishi e no Requiem
Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen
The Animatrix

Toxiz
2010-01-02, 22:41
seip jei tikrai bus dienine dalis kiek Kradas sake tai gerai pasistengciau ateit :D nes tikrai yra forume jaunesniu nei 16 metu ir manau kaikurie noretu ateit :)

Ayami
2010-01-02, 22:42
As ir manau kad geriau butu N-16. Nes tikrai daukas praleis toki rengini vien tik del to kad truksta vienu metu iki 18 :P

holms
2010-01-05, 07:48
uzpraetu metu programa buvo tobula. ko maziau narutardisko anime. butu gerai isvyst

battle programmer shirase - galima butu pakarpyt serija ir padaryt vientisa gera movie. cia bet kokiam geekui must see
cowboy bebop the movie - must see visiems
Ki no tabi - the movie - http://www.anime-planet.com/anime/kinos-journey-life-goes-on
Place Promised In Our Early Days - SkyCrawlers ir 5cm_per_sec kurejai.. shedevras

appleseed, akira, armitage... legendiniai oldschooliniai scifi kas ju dar nemates =)

is movie as jau nieko nesugalvoju, gal kazka ko is ghibli nieks nemates..
jeigu vdrug sumastytu kas serialus rodyt tai vardant to kad neuzmygt ir must see butu:

Genshiken
Great teacher onizuka
cowboy bebop
daughter of twenty faces
speedgrapher

pora dramu:
Whisper of the Heart
Piano no Mori

trumpametraziniai - piesimo shedevra ir ne kaip kitaip :
Iblard Jikan
Pale Cocoon
5 Centimeters per Seconds
Voices of a Distant Star

reikia ziuret tai ko dar nemateme ir tai ka reikia pamatyt. o mazai zinomu anime kurie butu verti 10 balu dar OJ kAIP DAFIGA =)

Bardakas
2010-01-05, 08:48
uzpraetu metu programa buvo tobula. ko maziau narutardisko anime. butu gerai isvyst

battle programmer shirase - galima butu pakarpyt serija ir padaryt vientisa gera movie. cia bet kokiam geekui must see
cowboy bebop the movie - must see visiems
Ki no tabi - the movie - http://www.anime-planet.com/anime/kinos-journey-life-goes-on
Place Promised In Our Early Days - SkyCrawlers ir 5cm_per_sec kurejai.. shedevras

appleseed, akira, armitage... legendiniai oldschooliniai scifi kas ju dar nemates =)

is movie as jau nieko nesugalvoju, gal kazka ko is ghibli nieks nemates..
jeigu vdrug sumastytu kas serialus rodyt tai vardant to kad neuzmygt ir must see butu:

Genshiken
Great teacher onizuka
cowboy bebop
daughter of twenty faces
speedgrapher

pora dramu:
Whisper of the Heart
Piano no Mori

trumpametraziniai - piesimo shedevra ir ne kaip kitaip :
Iblard Jikan
Pale Cocoon
5 Centimeters per Seconds
Voices of a Distant Star

reikia ziuret tai ko dar nemateme ir tai ka reikia pamatyt. o mazai zinomu anime kurie butu verti 10 balu dar OJ kAIP DAFIGA =)

Daugiau nei ~pusė tavo sąrašo jau rodė per naime nights (ar bent per didesnes peržiūras), o apie serialus kalbant tai kvailystė mano nuomone būtų rodyt. Pamenu per pirmuosius AN Tsukihime rodė, o per antruosius kažkokį ecchį, nelabai ten kam prilipo, tiesiog užkniso iš eilės tokį maratoną žiūrėt, brainwashas kažkoks (ypač jeigu jau matęs, o tavo pavardinti tikrai daug kam matyti manau).

holms
2010-01-06, 09:32
Daugiau nei ~pusė tavo sąrašo jau rodė per naime nights (ar bent per didesnes peržiūras), o apie serialus kalbant tai kvailystė mano nuomone būtų rodyt. Pamenu per pirmuosius AN Tsukihime rodė, o per antruosius kažkokį ecchį, nelabai ten kam prilipo, tiesiog užkniso iš eilės tokį maratoną žiūrėt, brainwashas kažkoks (ypač jeigu jau matęs, o tavo pavardinti tikrai daug kam matyti manau).

as lyg ir buvau visose iskirus viena, ir nebuvo nei vieno mano pasiulyto,[ nebent 5cm ] =)
o kas liecia "visi mate" cia priklauso nuo tave supanciu bendraminciu, tarkim per koi perziuras paiskejo kad puse net hellsingo nemate.. o ka jau kalbet tada apie situs grandus?
gal pazystu ir nedaug zmoniu bet kiek teko bendraut per cosplayjus, per perziuras, ir netgi meetose tai sakyckau kad 90% situ nieks nemate TIKRAI =))

cia tik pasiulymas gal KRAD susidomes... gal jisai pats kazko nemate, gal sitie pasiulymai pateks i jo sarasa ir aptars su savo bendraminciai ka verta rodyt liaudziai...

Bardakai butu malonu jeigu pasiulytum ir savo rekomendacijom [atsizvelgiant i tavo pazystamu rata.. kaip suprantu pas tave true otaku kompanijoj, tad sarasiukas turetu but idomus]

Krad
2010-01-06, 09:49
Dėkui už pasiūlymus, holms :) Turėsiu omenyje tavo pasiūlytus anime. Kas dėl rodymo - tai joa, kaip Bardakas minėjo, kad buvo keli rodyti, bet ne visi :) Na aš ir čia daug nematęs... Tai sunku man komentuoti - reiks pažiūrėti :)

Izzo
2010-01-06, 10:08
Manau būtų galima Batman: Gotham Knight parodyt, nemanau, kad plačioji masė jį žiūrėjo. Atmetė vien dėl to, kad Betmenas, nors anime daug daugiau negu vykęs + būtų kiek lengvesnis žiūralas. Taip pat Neo Tokyo - gan rimtas, įdomus ir pamąstymus sukeliantis darbas.
Dar Steamboy - ilgas, bet didžiąjam ekrane įspūdingai atrodantis filmas.
The Cockpit - 3 OVOS apie 2-ą pasaulinį karą, tik kad visiškai skirtingos istorijos.
Iš comedy būtų galima USAVICH

kol kas tiek sugalvojau iš retesnių ir geresnių darbų.

Alice~effect`
2010-01-10, 16:35
Manau būtų galima Batman: Gotham Knight parodyt, nemanau, kad plačioji masė jį žiūrėjo. Atmetė vien dėl to, kad Betmenas, nors anime daug daugiau negu vykęs + būtų kiek lengvesnis žiūralas. Taip pat Neo Tokyo - gan rimtas, įdomus ir pamąstymus sukeliantis darbas.
Dar Steamboy - ilgas, bet didžiąjam ekrane įspūdingai atrodantis filmas.
The Cockpit - 3 OVOS apie 2-ą pasaulinį karą, tik kad visiškai skirtingos istorijos.

kol kas tiek sugalvojau iš retesnių ir geresnių darbų.

Oh, Batman ! Juk galima parodyti ir nelabai japoniškų dalykų >;D Visai sutinku, vien tik dėl to, kad Batman'as tikrai neblogas anime . Gūd, priimkit ir jį~

Futari
2010-01-12, 17:45
.

Šitas kokių smulkių pertraukėlių metu būtų WIN. Labai smagiai susižiūrėjo, aš už.

Lucion666
2010-01-12, 19:00
Būtų gerai Cat soup pažiūrėt. Anime labai rimtas, psichologinis ir t.t. Gliučintas anime, tai smagu būtų visiems susėst ir pažiūrėt xD

Bardakas
2010-01-12, 19:59
Būtų gerai Cat soup pažiūrėt. Anime labai rimtas, psichologinis ir t.t. Gliučintas anime, tai smagu būtų visiems susėst ir pažiūrėt xD

Buvo per pirmą ar antrą AN jau Cat Soup ;)

neblogai butu interstela 555

Taipogi buvo užpernai per AN...

giedriusonline
2010-01-12, 21:20

Krad
2010-01-12, 21:55
irgi turėjom, per Anime Nights 2008 :)

catbuster
2010-01-12, 21:58
colorful butu visai nk paziureti :D

Izanagi
2010-01-12, 23:46
Pasiūlyčiau parodyti ką nors iš Satoshi Kon darbų. Tokyo Godfathers, Millenium Actress, Perfect Blue.

Dar Sword of the Stranger pridečiau. Nematęs, bet atrodo geras.

Izzo
2010-01-13, 00:35
Sword of the Stranger 08 buvo, anie jau rodyti per Otaką, tai net neįdomu.

Nors Perfect Blue gal ir nerodė.

baltas_tigras
2010-01-24, 18:27
Niekad nebuvau AN, tai turbut tradicija tesiu ir toliau, bet bent jau pasiulyt manau galima, ne?

So:
Summer Wars http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6249
Afro Samurai Resurection http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6063
Denpa Teki na Kanojo http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6322
Genius Party Beyond http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6037
Switch http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6044
Eve no Jikan http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5132
Detroit Metal City http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5587
Toshi Densetsu Monogatari Hikiko http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6268

Tiesa pasakius jei is nauju, tai ner net ka normalaus ir siulyt, nes pastarieji metai buvo visiskas "gav**"

giedriusonline
2010-01-24, 18:48
steam boy
straight jacket
ka nors iš gundam
appleseed ir appleseed ex machina
paprika
angent vexille 2077

Aivaras
2010-01-24, 19:00
tik nedėkit konors panašaus kaip praeitais metais apie kažkokį čiupakabrą žalią varlę xD more fighting scenes pls!

Krad
2010-01-24, 19:16
tik nedėkit konors panašaus kaip praeitais metais apie kažkokį čiupakabrą žalią varlę xD more fighting scenes pls!
kurį čia turi omenyje? :D

Niekad nebuvau AN, tai turbut tradicija tesiu ir toliau, bet bent jau pasiulyt manau galima, ne?
smagu girdėti, nes tikriausiai būtų keista tave ten pamatyti :)
p.s.: ačiū už anime listą ;)

Futari
2010-01-24, 19:29

"Kappa no Coo to Natsuyasumi" buvo visai įdomus ir mielas, visiem patiko, tau vienam regis ne. :hmm:

neko_pari
2010-01-24, 19:49
oi jei del rodomu anine listo, tai gal galima kazka ivairesnio imesti, ne vien mechas? :cat6: nes praeitais metais lb jau daug mechu buvo, tiesiog noretusi ivairoves, nes ziuri ziuri mecha, uzsnusti prabudus vel mecha pries nosi, kitas anime vel mecha :cat21: ka nors tokio kaip koki, shoujo, comedy, romance, horror, drama, action be mechu :nepalikit:
siulyciau koki Bleach movie, nes jie tikrai graziai turetu ziuretis dideliam ekrane:cat18: