PDA

Žiūrėti pilną versiją : Mėgstamiausi manga autoriai

aistute
2009-11-03, 19:02
Neturejau ka weikt :sleep: tai sugalvojau pasidometi kokie jusu megsatamiausi manga autoriai(-es). :rolleyes:
Mano tokie:

1.Masashi Kishimoto (Naruto)
2.Mark Crilley (Miki Falls)
3.Akira Toriyama (Dragon ball) :haha:

dofkaw
2009-11-04, 12:04
Na šiaip jų vardų nežinau, bet kaip ir geriausias tai - Masashi Kishimoto

Vilius
2009-11-04, 12:19
nezinau kaip jums bet man mangoje piesimas vos ne svarbiau uz siuzeta, nes piesima pamatai tik atsivertes manga, o i siuzeta isitrauki perskaites kelis skyrius, taigi mano megstamiausias manga autorius butu Nihei Tsutomu, o kishimoto piesimas mane ziauriai uzknisa tai is zinomu manga autoriu, turbut jis butu paskutinis(ar bentjau gale)

Izzo
2009-11-04, 12:36
1. Eiichiro Oda
2. Kentarō Miura
3. Shirow Miwa
4. Harold Sakuishi
5. Tsugumi Oba + Takeshi Obata

winry3
2009-11-04, 12:47
Na aš tai tik vieną porą galiu išskirti (dabar kitų net nepamenu),nes man jų visi darbai labai patiko :You In - Wan + Yang Kyung - Il. Na dar gal Hiromu Arakawa.Apie kitus negaliu nieko sakyt,ne visus jų darbus žinau ar skaičiau,negaliu spręsti.

mcvegalt
2009-11-04, 18:02
Ta moteriškėm kuri piešė Angel Sanctuary ir t.t., man jos piešimas kadaise labai didelį įspūdį paliko. Akira Toriyama tai jau 'padefaultum' mano sąraše, nes klasika gi :]

goja101
2009-11-04, 21:24
Masashi Koshimoto.:)

Red_Elf
2009-11-04, 21:41
toks jausmas, kad pusė tik narutą tėra skaitę su savo Masashi Koshimotu priešaky... nors ką čia stebėtis... man labiausiai patiko kouta hirano ir norihiro yagi

Jin
2009-11-04, 21:44
Tsugumi Ohba ir Takeshi Obata.

aKi
2009-11-04, 22:21
Nesu ypatingai daug mangų skaitęs, bet šiaip ar taip labiausiai viskuo įsiminė CLAMP moteriškės.

Derogatory`
2009-11-04, 22:29
1. Shirow Miwa (DOGS!!!)
2. Tite Kubo ( dėl Zombie Powder)
3. Tsumomu Nihei (Blame!)

Mangų daug neskaičiau, bet čia išskyriau pačias pačiausias, kurios tikrai puikų įspūdį sukėlė.

technotrach
2009-11-05, 11:50
mėgstamų tikrai daug turiu, bet jei rinktis vieną - Shirow Masamune

winry3
2009-11-05, 13:53
Va va dar kouta hirano vertas prie You In - Wan + Yang Kyung - Il būti.Jo darbai irgi nuostabūs (čia neskaitant jo hentai mangų)

Yukari Murasaki
2009-11-05, 17:23
Ai Yazava (NANA ir Paradise Kiss)
Shirow Masamune (GitS)
Ookubo Atsushi (Soul Eater)
Tsumomu Nihei (Blame!)
Akino Matsuri (Pet Shop of Horros)

kaip ir..

NazguLL
2009-11-05, 21:45
Kentaro Miura (Berserk)
Naoki Urasawa (Monster, 20th Century Boys, PLUTO)
Tsutomu Nihei (Blame!, Biomega)
Takehiko Inoue (Vagabond, Slam Dunk)

RayYuka
2009-11-05, 21:58
Geriausiu laikau Masashi Koshimoto, nes jis labai gražiai piešė pirmasias dalis... ir kuria labai įdomias istorijas bei veikėjus...
Nors aisku daugiau be jo ir Akiros ne ka ir zinau ~~

goja101
2009-11-05, 22:54
Tsugumi Obha, Takehi Obata.:D

mcvegalt
2009-11-06, 03:22
Gainax dar giĄ (Furi Kuri, NGE etc.)! Gaila, kad dažnai nepasidomiu mangakom, bet tikrai daug jų labai gerų yra, o anime jau tik stiliaus bruožai išlikę būna.

Mikan
2009-11-27, 11:04
Ai Yazawa(nana)
Tachibana Haguchi (gakuen alice)

Kuroi Tsubasa
2009-11-27, 13:41
Kyujyo Kiyo(Trinity blood)
Hiromu Arakawa(Fullmetal Alchemist, A bat in a blue sky)
Naked ape(DOOLS)-tai kūrybinis duetas
Tsugumi Ohba ir Takeshi Obata(Death Note)

Narya
2009-11-27, 15:47
Pagal piešimą - Hiromu Arakawa ir Kazuya Minekura :]

Light
2009-11-27, 18:38
Niekas dar nepaminėjo Oku Hiroya gantz
autoriaus . Man jo piešimas gražus dailus tamsus. Istorija irgi jo gera su intriga.

nARKOMANe
2009-11-28, 07:27
Nihei Tsutomu *~*

Miglaja
2009-11-28, 11:17
Man vis dėlto mangoje labai svarbus piešimas. Nesuskaičiuosiu kiek jau drop'inau mangų dėl piešimo,todėl ir neskaičiau labai daug jų.
O mano mėgstamiausių autorių(dailininkų sąrašiukas nėra didelis):):
Fujisawa Tohru (Great Teacher Onizuka, Kamen Teacher)
Ikeda Akihisa (Rosario + Vampire)
Umezawa Haruto( Bremen)

Sharp_katana
2010-01-13, 15:31
Imponuoja Sang-Sung Park (Arc Angels, The Tarot Cafe). Na, tai Manhwa, bet man patinka jos piešimo stilius :]

Bagy
2010-01-15, 16:02
MIyamoto kano
Haruka Minami
YAMANE Ayano
Mylimiausi

Evil Mastermind
2010-01-19, 14:11
Daug kas jau minėjo, bet Ohba & Obata team'as xD Kol kas tik du jų projektai yra, bet death note - detektyvinis šedevras, o bakuman - labai geras slice of life žanro atstovas. Abu kūriniai tokie skirtingi, bet vis tiek vienodai aukštam lygy, kad šitą team'ą laikau geriausiais vien dėl to, jog, man rodos, kad ir ko jie imtųsi, vis tiek gerai padarys xDD

Antroj vietoj būtų Kentarō Miura (visi, kas skaito berserk supras, kodėl) ir Miyazakis (Nausicaa vienintelė jo normali manga, bet jos kokybė tai ohoho visom prasmėm).

Idechi
2010-02-22, 19:22
1- Asano, Inio. (Solanin, What a Wonderful World, Nijigahara Holograph)
2- Tsugumi Ohba ir Takeshi Obata. (Bakuman, Death note)

Lilele01
2010-05-30, 12:05
Harold Sakuishi
Nihei Tsutomu
CLAMP
Kaho Miyasaka(kare first love)

VaniLLa
2010-07-18, 22:15
I Ai Yazawa (Nana; Gokinjo Monogatari)
II Obha Tsugumi ir Obata Takeshi (Death Note; Bakuman)
III Ryuumon Ryou ir Megumi Kouji (Bloody Monday)

arc9944
2010-07-19, 20:33
Masashi Kishimoto

Del ko ?
-Moka temt guma :cat4:

:D

Yumenator
2010-12-30, 13:25
Tite Kubo - Pernelyg gražus personažų veido bruožų piešimas shonen mangai, kurio neturi nei Kishimoto, nei Eiichiro Oda.
Hidekaz Himaruya - Labai mielas ir švelnus piešimo stilius, humoras susilieja su rimtumu, todėl manga labai greitai skaitoma.
Yana Toboso - Personažų, jų drabužių ir aplinkos detalizavimas nustelbia visus manga autorius~

OpHiEll
2010-12-30, 14:32
Akira Toriyama už dragon ballz
Tite Kubo už bleach nors ten truputi ir yra apsurdiškumo ir minusu kurie kartais wtf. bet vistiek patinka man bleach.
Na ir žinoma Hoshino Katsura už d gray-man...:)

Shiki
2010-12-30, 14:44
Eiichiro Oda, Kentaro Miura, Naoki Urasawa, Harold Sakuishi, Tsugumi Ohba ir Takeshi Obata :) ju darbai man labiausiai patiko :)

juudiiiss
2010-12-30, 15:37
Katsura Hoshino
Toboso Yama
Morita Masanori
ir dar Oda Shizuka

denix2
2010-12-30, 15:55
Rei Hiroe, Eiichiro Oda ir Tite Kubo...visi šitie autoriai sukūrė mano mėgstamiausias mangas

chibi_nemiga
2011-01-06, 21:19
Junji Ito. nuo tada, kai draugas atsiuntė Uzumaki, tapau priklausoma nuo jo darbų. Labai priimtinas piešimo stilius, ir tai, kaip jis vaizduoja tuos visus kraupius dalykus:3 Kas liečia siužetą, Uzumaki sužavėjo, po to skaitytas Gyo irgi buvo wow, o toliau jau nebe tokie įspūdingi darbai (kaip dažniausiai ir būna), nors dar būtų galima išskirt Tomie.
Hmm.. manau šiuo metu tik tiek, bet visai neblogai būtų atrasti ką nors panašaus, tai updeitinsiu vėliau.:3

Zaigetzu
2011-02-26, 14:06
Inoue Takehiko <- už Slam Dunk ir Vagabond mangas kurių gerbėjas esu. Laukiu kiekvieno naujo Vagabond chapterio.
Eiichiro Oda <- už neišsenkanti ir neretai stebnanti fantazijos ir komedijos genijų One Piece :D (prisimenu kai pirmą kartą animėj pamačiau sraigę naudojamą kaip telefoną :) čiut nuo kėdės nenugriuvau...) idomu skaityti ir jo mangą ir po to pamatyti kaip tą jo fantastinį pasaulį ir idėjas atgaivina anime. :)
Yoshiyuki Okamura <- neturiu net ką daug ir pasakyt, na nebet Hokuto no Ken ir Sanctuary jo darbu sarase, o šie darbai kalba patys už save. :)

SataNa
2011-02-26, 15:25
žinoma Hiroya Oku(GANTZ) ir Norihiro Yagi(Angel Densetsu; Claymore) dalinai

Hikari_
2011-02-26, 22:52
Kaori Yuki ir Clamp. Nuostabus piesimas ir labai idomios istorijos :)

lialia
2011-02-27, 08:59
Dievinu Hiroya Oku ir Norihiro Yagi ir dar Masashis Kishimot'as neblogai piešia.

Kenčis-Himura
2011-05-06, 14:05
1. Kentaro Miura.
2. Masashi Kishimoto.
3. Akira Toriyama.

Mano geriausieji :cool:.

BlackDiamond
2012-02-19, 22:38
Yazawa Ai- Nuostabi rašytoja ir dailininkė ji parašė mano mėgstamiausią Manga NANA. Ši rašytoja gali sužavėti savo kuremų veikėjų charakterių spalvingumu ir tikrai įdiomiu siužetu, kuris priverčia tave virpeti iš noro skaityti toliau.
Ryu Geum Chel-Jo kūryba man patinka dėl, nes jis sugeba sukurti labai nuostabias kovos scenas, kuriose netrūksta nieko.Tai pogi jo kūriniai atrodo kad kalbetu apie senovės laikus, bet su labai moderniu 21a. priekoniu.
Ir yra dar daug rašytojų, kuriuos myliu, bet šie du vieni iš mano megstamiausių. :)

Demonic
2012-03-14, 13:38
Masakazu Katsura- uz zetman ir jo romcom'us (DNA^2 and others..)
Kentaro Miura uz Berserk'a (meno kurinys tikras)
Tsugumi Ohba/Takeshi Obata uz Death Note ir Bakuman( nuostabios mangos)

toma
2012-03-14, 20:19
Nakamura Yoshiki, nes kol nepamačiau Skip Beat! maniau, kad visos shoujo mangos per daug saldžios nesamonės.

青の狐 Ao no Kitsune
2012-03-14, 20:43
NEKOTA Yonezou, Abe Miyuki, Sakuraga Mei, Kim Se-Young, Yamane Ayano - uz tai, kad ju piesiniai yra tikras menas (mano idealas...)
Kim young Hee - nes kiekviena jos istorija yra verta vadintis sedevru
Soon Kki, Gangnengyi - uz visus tuos funy faces ir ie puiku scenariju

Nightwister
2012-03-14, 21:21
SAKURAKOJI Kanoko (Black Bird)
SHINJO Mayu (Kaikan Phrase)
Kayono (Royal Seventeen)
WATASE Yuu (Ayashi no Ceres)
SHINOHARA Chie (Red River)

Draconica
2013-07-01, 14:32
Oh! Great - Nes man patinka viskas, ką jis daro. Na, except for hentai stuff.
Junji Ito - Siaubo žanro meistras.
Eiji Otsuka - Siužetų genijus.
Kaori Yuki - Nes dauguma jos mangų man patinka.
Osutarou Hana - Nes patinka piešimo stilius.
Yuji Shiozaki - TIk dėl vienos mangos. Gaila, kad nėra daugiau.

aKi
2013-07-01, 20:09
Mintyse perkratęs savo skurdžią mangoteką apsistoju prie CLAMP - patiko daugmaž visi naujesni šitų moteriškių darbai, tik Gate 7 teko dropint dėl išprusimo japonų istorijoje stygiaus. :( Ir šalia CLAMP dedu Katsura Hoshino, už D. Gray Man.

Hikari_
2013-07-01, 20:29
Clamp ir dar kažkiek Kaori Yuki. Nelabai daugiau kažką ir skaitau : /

Draconica
2013-07-01, 21:47
Clamp ir dar kažkiek Kaori Yuki. Nelabai daugiau kažką ir skaitau : /

Avataras pasako apie dar vieną autorę ;)

mattusha
2013-07-02, 12:28
-Yagi, Norihiro už gilesnes shounen mangas.
-Kataoka Jinsei už Eureka7 mangos istorija ,nereikėjo kankintis su anime.
-Yoshikawa, Miki už gražų piešima ,bei gerą humoro jausmą ,bei pagalba kuriant Fairy tail.

Miesto_Druidas
2013-07-02, 13:03
Negalėčiau vadinti dar mėgstamiausiais, nes mangos skaityme esu tik naujokas, bet tris galiu įvardinti, kurių kūriniams teiksiu prioritetą plečiant skaitomų mangų diapazoną:
Inio Asano - labai patiko jo Solanin (http://www.mangaupdates.com/series.html?id=2833), net neabejoju, kad sužavės ir jo kita slice of life kūryba. Beje jo šedevru laikomas Oyasumi Punpun (http://www.mangaupdates.com/series.html?id=11346) jau baigsis žiemą (http://www.animenewsnetwork.co.uk/news/2013-07-01/inio-asano-oyasumi-punpun-manga-to-end), tad kas dvejojo skaityti dėl neužbaigtumo, gali nebedvejoti, taip žadu padaryti ir aš.
Shinobu Kaitani - už Liar Game (http://www.mangaupdates.com/series.html?id=3296), labai įdomus (tik su ilgom pertraukom leidžiamas), įtariu, kad taip apibūdinti galėsiu ir jo One Outs (http://www.mangaupdates.com/series.html?id=24507).
Norihiro Yagi - už Claymore (http://www.mangaupdates.com/series.html?id=1037).

Hikari_
2013-07-02, 16:12
Avataras pasako apie dar vieną autorę ;)

Neesu skaičius Vampire Knight mangos. Man tiesiog gražus šis paveikslėlis :)

Draconica
2013-07-02, 16:26
Neesu skaičius Vampire Knight mangos. Man tiesiog gražus šis paveikslėlis :)

Apšovei tada tu čia mane :D

JuusanKitsune
2015-03-23, 15:25
Dauguma mangakų pamėgstu dėl jų piešimo stiliaus ir istorijos pasakojimo manieros.
Tad mano mėgstamiausios, kol kas, yra šios:
Yuki Kaori (Ludwig Kakumei, God Child, Boys next door)
Hagio Moto (Thomas no Shinzou , Zankoku na Kami ga Shihai suru, Iguana no Musume)
Nakamura Asumiko (J no Subete, Long Along Alonging, I am a Piano)
Nishioka Kyoudai (Kami no Kodomo, Kono Sekai no Owari e no Tabi)
Tsukiji Nao (Adekan)

Naruman10
2015-03-28, 16:45
Eiichiro Oda [one piece]

Masashi Kishimoto [naruto-naruto shippuden]

ps.Naruto shippuden pasidarė nuobodus kai Narutas įveikė Pain.

juudiiiss
2015-03-28, 18:15
Paskutiniuosius trejus ar ketverius metus skaitau daug daugiau mangų nei žiūriu anime, ko pasekoje atradau kelis savo mėgiamiausius mangaka's :)

Yumeka Sumomo - neabejotinai lyderė. Atradau ją visiškai netikėtai, tačiau autorės darbai nepaprastai jausmingi. Mėgstu drama/tragedy žanrus, tad pirmoji jos skaityta manga užkabliavo iki pamėlynavimo. Ji nerealiai sugeba išreikšti žmogiškuosius jausmus, iki šiol nesuprantu kaip vis dar nėra populiari. Visos istorijos ne tik įdomios, jausmingos, bet ir nepaprastai gražiai nupieštos. (Darbai - Tetsugaku Letra, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Boku wa Sakana)
Ha Il-Kwon - korėjietiškų Manhwa autorius. Dar vienas nepaprastai talentingas ir mano nuomone kiek nuvertintas autorius. Piešimas, istorijos ir veikėjai - viskas nepaprastai aukšto lygio. (Darbai - Annarasumanara, 3 Level Combination, Sambong Barber Shop)
Nakamura Asumiko - tikriausiai merginoms ganėtinai neblogai žinoma autorė, nebijanti eksperimentuoti ir rašanti visokiais žanrais. (Darbai - J no subete, Sotsugyousei)
Takao Shigeru - dar viena nepaprastai apie paprastus dalykus rašanti autorė. (Darbai - Golden days, Teru Teru x Shounen)
Yamamori Mika - privertusi mane skaityti shoujo school life mangas. (Darbai - Hirunaka no Ryuusei, Sugars)

airidas20th
2015-03-31, 21:58
Ishida Sui (Tokyo Ghoul)
Katsura Masakazu(Zetman)
Abu jie parašė nuostabias mangas, kurių abejų anime adaptacijos buvo apgailėtinos ir visiškai neatitiko manga versijos.
Aš rimtai, jie yra top-tier writeriai, kurių darbai dėl tokio anime studijų nusikaltimo nesulaukia daugiau dėmesio. Piešimas abejų manguose irgi stebinantis. Esu skaitęs ir daugiau mangų, tačiau šie du darbai man paliko didžiausia įspūdį.