PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kaip jus pristatote save kitiems?

karolisvis
2009-10-25, 09:00
Tai va , sukuriau šia temą norėdamas sužinoti kaip AZ žmonės nori pasirodyti prieš mažai pažystamus žmonęs , pvz. šiais metais perėjau į naują mokyklą ir man teko bendrauti su daugybę naujų žmonių , save norėjau jiems pateikti kaip įdomų daugybę dalykų besidomintį asmenį , na aš nedaugeliui pasirodžiau įdomus ,bet mano laimei susiradau keletą bendraminčių su kuriais dabar esame draugai.
Taigi norėčiau sužinoti kaip jūs save išreiškiate kitiems žmonės ir koki pirma įspudį norite padaryti? :)

P.S. Jei nerandate tinkamo varijanto skelbkite kaip komentą :)

Mao
2009-10-25, 09:19
"Nesistengiu per daug bendrauti su žmonėmis". Kiek nusivylęs aš daugeliu žmonių esu, tai labai retai kada kažkam ir tenka prisistatinėt.

Sharp_katana
2009-10-25, 09:27
Nežinau, antras nuo viršaus variantas gal :cat16:.. Man šiaip reikia kurį laiką iš šono pastebėti žmones, paanalizuoti juos ir tada mąstyti - leistis į ,,tolesnes draugystes" ar ne. Šiaip tai dažnai iš šono galiu pasirodyt linksma ( :dausuose: ), miela ( :kawaii: ) ir šiaip va tokia ----> :cat6: . Viduj panašiai tokia ir esu, tik ne visada tas linksmumas būna... O šiaip, patariu, būk tiesiog savim - nereikia, kad tave pamiltų VISI, užtenka ir kelių bendraminčių, su kuriais po paskaitų/pamokų galėtum smagiai pasitampyti po miestą :]

Tiek būtų iš mano varpinės :haha::rolleyes:

inge
2009-10-25, 09:31
Stengiuosi atrodyt įdomi

Futari
2009-10-25, 10:34
Pristatyt savęs kažkaip niekuomet nesiveržiu, o jeigu galiu to išvengt - išvis gerai. Niekados nelenkiu savęs kitų standartams, bet jeigu žmogus nori su manim bendrauti, įspėju, kad susideda su mažų mažiausiai savotišku žmogum. Šiaip aš esu tikrai palaida bala - rimta, atsakingai žiūrinti į ateitį, bet kartu ir visiškai nerūpestinga nutrūktgalvė.

mariux9998
2009-10-25, 10:37
Aš tai visiems linksmas ir nerūpestingas atrodau, nors I have no fraking idea why :D

Hikari_
2009-10-25, 11:17
Pasirinkau pries pries paskutini varianta. Nebandau zmonems saves kazkokios pristatinet, susibendraus ir pamatys kokia as, ir galu gale as labai drovi bunu, tai dazniausiai net neturiu jiems ka pasakyt, ir apie mane susidaro labai tylios asmenybes nuomone :haha: :sorry:

Dark-Tarou
2009-10-25, 11:31
Pasirinkau paskutinį variantą, nes aš nebandau sukelt kažkokių įspūdžių prisistatinėjant (nes aš negalvoju apie taip KAIP prisitatysiu, viskas įvyksta spontaniškai). Sunku save apibūdint, nes mano elgesys priklauso nuo nuotaikos, taip pat ir tas prisistatymas

Renata
2009-10-25, 11:41
Šiek tiek bijau žmonių, kai pažindinuosi būnu savimi - padebesiukais plasnojančia butybe :]

Aivaras
2009-10-25, 12:00
Dažniausiai tai nuo nuotaikos priklauso, nebus taip, jei man bloga, o aš prisistatinėdamas susipažindamas mėtysiu prikolus ir t.t.
Šiaip dažniausiai mano pirmas įvaizdis būna blogas, bet jei nepabėga žmogas tai viskas vėliau pasitaiso :]

sek0ne
2009-10-25, 12:03
zomg. kokia situacija taip ir reikia atrodut.

Bardakas
2009-10-25, 14:59
Neprisistatinėju, žmonės prisistatinėja man.

Miyuki-san
2009-10-25, 15:20
Rinkaus paskutini.
"Tokia, kokia esu" ...... Keista, todel mane sunku suprast ne tik tiems, kurie mane katik pazino, bet ir tiems, kurie "pazysta" mane visa gyvenima : )))

FantasyBeast
2009-10-25, 15:40
Prisistatau toks koks esu,bet dažniausiai mane pristatinėja draugai...taigi galima sakyt pagal jų nuotaiką ;DD

Red_Elf
2009-10-25, 16:01
na, šiaip iš prigimties esu linksma ir nerūpestinga (kambariokė iš kito kambario galo rėkia "pochuistė!!!"), per daug nesistengiu pasirodyti prieš kitus, o kam - juk vistiek išlys tikrasis aš, bet aišku yra situacijų, kuomet negali visiškai atsiskleisti ir užsidedi kaukę, pvz. prieš dėstytoją, negali jam viso gražiojo "aš" atverti :fifi:

Sagara
2009-10-25, 16:34
Rinkausi 'Tokį koks esu' , nes manęs neįrėminsi į kažkokius rėmus.

Sloth
2009-10-25, 17:08
Iš esmės netinka nei vienas variantas. Naujų pažinčių gatvėj ar mokykloj neužmezginėju, nes esu gan nedrąsus ir uždaras, bet jei vyksta koks tūsas, arba matau kokį nors nedrąsu ar nejaukiai besijaučiantį žmogų, tai visada užkalbinu pirmas. Įspūdžio nesistengiu kažkokio sudaryt, bet dažniausiai gaunasi taip, kad sukeliu arba labai pasikėlusio, arba labai labai linksmo ir faino įvaizdį, kartais "depresuoto barsuko" įvaizdį. Bet dažniausiai kaip taisyklė, sudarau klaidingą ir blogą įvaizdį. Taip yra dėl kelių priežąsčių : mano apranga visiškai neatspindi mano pomėgiu ( klausau metalo, bet namuose vaikštau su treningais, gatvėj šiaip džinsais ), beto, labai dažnai keičiasi nuotaika...

Aivaras
2009-10-25, 17:24
Man tai juokingiausia kai žmonės sprendžia apie kitus net su jais nebendravę, "va tas tai pasikėlęs belekaip" ir t.t.

Juodojisesuo
2009-10-25, 17:35
pasirinkau variantu tokia kokia esu... ir man tinka... bendrauju visa laika su zmonemis kaip moku... zinoma kai nepazysti zmogaus tai maziau bendrauji, bet po laipsniui paskui buna viskas ciki :) jug nereikia niekur skubeti... siaip as esu mielas zmogutis :kawaii:, bet kai kada ir :cat10: bet geriausiai susipazint ir patis pamatysit :cat20::cat5::sup:

P.S. jug posakis yra... zmogu reikia pazynti visa gyvenima ir tai dar neuzteks :cat11::cat19:

chibi_nemiga
2009-10-25, 18:04
"Tokią, kokia esu." Na kaip ten su mano prisistatymais būna... Kažkaip nedažnai tenka prisistatyt. Bet pirmam įspūdžiui sudaryt nesistengiu pult apie save pasakot ir pan. Tiesiog pakanka pasakyt vardą, nusišypsot ir tada pabandyt atrast ko nors bendro, kadangi dažniausiai susipažįstu ten, kur jau daugmaž renkas bendrų pomėgių žmonės. Arba būna visai random, kai to prisistatymo nelabai ir reik, ypač jei žmonės dar trenktesni už mane.: D

shigofumii
2009-10-25, 18:33
Pristatau save toki koks esu,nesiverziu saves pateikti ir itikti visiems ,svarbiausia nebut pastumdeliu ir tiek,buti tuo ko nori buti.

Eisas Kuperis
2009-10-25, 21:44
Priklausomai nuo situacijos. Rimtą kostiumuotą pilietį ofisui ir verslo reikalams arba visišką keistuolį. Ir nesuku galvos kaip reguos tie žmonės. Vis tiek su jais nebendrauju ir šiaip juos laikau labai įdiomiais exponatais.

Soulless
2009-10-25, 22:01
Apskritai vengiu kontaktų su homosapiens , niekad neprisistatinėju , "susidaryk įvaizdį" Bullshit , žmonės tave mato tokį kokį nori matyti.

Ru.
2009-10-26, 11:49
man pakanka pasakyti savo vardą ir tiek. Nemanau kad reikia pulti prisistatinėti ir išklot viską apie save. beto nesu linkusi užmegzt naujų pažinčių so vardo pasakymo ir gražios (kartais dirbtinės) šypsenos pakanka. bent man :)

Integra
2009-10-26, 13:12
Kaip tvarkingą , išauklėtą asmenį.
Ir
Stengiuosi atrodyt įdomus.

soshite
2009-10-26, 13:45
net nežinau... tikriausiai tokia kokia esu.. paplaukus, trenkta, linksma, mėgstanti juoktis ir aplamai... gal kam ir nepatinka tai, bet man gerai

usakou
2009-10-28, 17:24
tiesiog pristatau save kaip nerupestinga asmeni,nors aisku tu rupesciu visada iki kaklo ;O elgiuos ir bunu tokia,kokia noriu but,o ne kokia mane nori matyti kiti,ir dazniausiai mano elgesys nepriklauso nuo aplinkiniu,turiu savo nuoziura ir viskas :sup:

Rikka
2009-10-28, 18:02
Savęs niekaip aš nepateikinėju... Tiesiog mano elgesys labai priklauso nuo nuotaikos ir aplinkybių, taigi galiu būt bet kuo.:fifi:

Hanikka
2009-10-29, 10:58
Savęs niekaip aš nepateikinėju... Tiesiog mano elgesys labai priklauso nuo nuotaikos ir aplinkybių, taigi galiu būt bet kuo.:fifi:

Pritariu :) man priklauso ir nuo nuotaikos mano elgesys :laimingas: . Todėl pasirinkau paskutinį variantą .

fasian
2009-10-29, 15:06
Rinkausi Toki koks esu tai beveik atitinka Kaip į linksmą, nerūpestingą asmenį.

varnass
2009-10-29, 15:32
tinginis, manipuliuotojais kitais, bjauribe, melagis, pasiputelis, vagis, keikunas stai kaip pristatau save kitiems:cat22:

SiLeNcE...
2009-10-30, 21:34
Kazkaip kai zinau, jog yra naujas zmogus, kad jis manes visai nepazista, tik ir tegalvoju, kas jis per zmogus :nindzeskaito::D Pati stengiuos save pristatyti kuo sauniau, linksmiau, idomiau :) ankciau kazkaip retai kreipdavau i tai demesi, ka tam ar tam pasakysiu. Dabar visai kas kita galvoj :)

Sendokai
2009-11-04, 16:39
Na, stengiuos pateikti save tokį, koks esu, bet stengiuos tai padaryti įdomiai. Neatstumiu žmonių, kad, maždaug, "manęs nedomini, nebendrausiu", bet bandau užmegzt šiokį tokį ryšį. Aišku, būna atvejų, kai bendra kalba nesiriša, tai nelemta reiškias :)

stella
2009-11-04, 20:55
Well, šiaip jau nėra taip kad atsistoju ir pasipasakoju, tiesiog jei toje naujoje aplinkoje būni ir toliau, žmonės patys pamato, koks tu esi. Pvz šiais metais buvo nauja klasė, tai tiesiog savaime taip susiklostė, kad suartėjau su panašiais į mane žmonėmis, nereikėjo jokių išankstinių prisistatinėjimų, žmonės vis tiek jaučia, kur gimininga siela ^^

Nors jei LABAI LABAI reikia prisistatinėti (ko aš tikrai ne per labiausiai mėgstu daryti), tai pristatau kaip kiek savotišką žmogų. Tegul paskui patys aiškinasi, kuria čia prasme. ^^

silveris
2009-11-04, 21:11
Well, šiaip jau nėra taip kad atsistoju ir pasipasakoju, tiesiog jei toje naujoje aplinkoje būni ir toliau, žmonės patys pamato, koks tu esi.

Vava, be jokiu formalumų ir pas mane.
O jei labai labai reikia prisistatyt, pasakau savo vardą:D

Nana_
2009-11-05, 11:47
Prisistatau kaip iseina,eksprontu.niekad negalvoju kaip kokiam zmogui itikt ir panasiai ;DDD.Is pateiktu variantu nelabai kas tiktu,nes esu linksma ,bet ne nerupestinga,o ir liudna kartais galiu buti,seip stengiuosi rimtai ziureti i gyvenima rimtai,bet ne visose situacijose tai pavyksta.Tei vat ;D

Sendokai
2009-11-05, 11:51
Prisistatau kaip iseina,eksprontu.niekad negalvoju kaip kokiam zmogui itikt ir panasiai ;DDD.Is pateiktu variantu nelabai kas tiktu,nes esu linksma ,bet ne nerupestinga,o ir liudna kartais galiu buti,seip stengiuosi rimtai ziureti i gyvenima rimtai,bet ne visose situacijose tai pavyksta.Tei vat ;D

Kitaip pasakius: "Tokia kokia esi" :cat4:

Amount
2009-11-06, 01:50
Padarau keletą nekoordinuotų gestų ,mostų ir nutaisęs savo "cool face'ą" sakau "AŠ FLEIMAS!"

holms
2009-11-07, 03:22
Labas as Holmsas?

anyway nepristatau niekaip, jeigu jiems reikes tai patys prisistatys. Neturiu noro niekad pirmas pazydintis. Man nusisvilpt kas ka galvoja is shalies, Nestatau save dazniausei niekaip.. taigi gaunasi "Toks koks esu"

djmindziulis
2009-11-07, 10:42
Nutaisau rimta weida, istiesiu ranka, linkteleju galwa, ir rimtu balsu sakau MINDAUGAS.

Davie
2009-11-08, 17:57
Susibendrauji rasdamas kanors bendra.