PDA

Žiūrėti pilną versiją : Fairy Tail (ongoing)

Dri3er
2009-10-14, 15:13
Taigi laikas nauja anime spoilinti.

Topic starts now:

Kaip jum pirma serija?

winry3
2009-10-14, 15:42
Fanai.plz ant manęs labai nepykit,bet man pirma serija nepatiko.Nu aš tai kaip visad KAŽKO tikėjaus,o sulaukiau daug rožinės spalvos,zuikučių,gėlyčių ir pan. (čia apie ending'ą.kuris galutinai mane pribaigė :isbegokraujas:).Ir piešimas kažkoks keistas...Lucy ne kaip Lucy atrodo...TIKIUOSI ateity šie minusai bus pataisyti

Red_Elf
2009-10-14, 15:49
Man patiko, ko tikėjausi - tą ir gavau:) nuotykiai, gera intriga, magija:love: kol kas charakteriai visai nieko atrodo (neskaičiau mangos), bet kažkaip tikėjausi, kad piešimo stilius panašesnis į One Piece bus, bet man patiko koks yra:D

angellus
2009-10-14, 15:55
aš irgi visai normaliai priėmiau. tie ratai magijos biški lėvi, bet šiaip, viskas ore. tik nepatinka šita gija, gal bent minimalų aprašymą sukurpk?

Red_Elf
2009-10-14, 16:03
nepatinka šita gija, gal bent minimalų aprašymą sukurpk?

tikrai, labai "nuogai" jau atrodo, bent ką įmest reiktų, porą picų nepamaišytų...

amidau
2009-10-14, 16:29
Dri3er padaryk bent minimal7 apra6ym1 su nuorodom, coveriu ir screenais, nes ne kiekvienas žino kas per padaras tas Fairy Tail.

O apie pati anime pasakysiu taip: Nusivyliau, tikėjausi kažko įspūdingo,su gražiu piešimu daug veiksmo ir daug daug originalumo, bet gavau gaidišką piešima kuris tip top sužneša į kitą tos pačios studijos darbą Rave (http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=125), pažiūrėkit merginų aprangos sutampa, bent jau sijonas ir diržas tokie patys, skraidantį pliušini katiną (ar kas ten buvo). Vien žodžiu nieko gero iš šio anime nebesitikiu, bet vistiek bandysiu antrą ep'ą žiūrėt

Izzo
2009-10-14, 16:40
FAIRY FAIL galiu pasakyt. Nudžiugau sužinojęs apie mangos ekranizaciją ir tikrai laukiau Fairy Tailų nuotykių, bet tai ką gavau nuvylė ir papiktino. Visų pirma piešimas. Veikėjai į save napanašūs, One piece piešimo stiliaus, kuris vyrauja mangoj čia nė su žiburiu nėra. Fake salamanderio net veido forma ne taip nupiešta. Antra: Balsai. WTF? jie padarė su Happiu? Tas katinas tikrai puikus ir juokingas personažas, o čia kaip amidau sakė, kažkoks pliušinis žaislas tapo. Natsu balsas irgi visiškai nedera. Apie Liusę jau net nekalbu. Jos net papai nepanašūs >.> Dar ir openingas kažkoks nevykęs, užteko vien pamatyt kaip mieląją Erzą ten nupiešė. Apie endingą geriau patylėsiu. Dar iš kažkur kažkokie magic circles atsirado, kurių tikrai nebūna. Trumpai tariant, tai kas turėjo būt smagiu action fantasy virto dar vienu Doraemonu.

Aeval
2009-10-14, 16:52
Patiko. Tikejausi daugiau, bet nieko. Kolkas vienas is labiausiai nenuvyliu anime is ka tik pasirodziusiuju. Natsu balsas ir kalbejimo maniera man primena Ichigo is Bleach.

vrblitz
2009-10-14, 17:21
o kuriu suberiu db geriausias pasirinkimas?

mariux9998
2009-10-14, 17:46
o kuriu suberiu db geriausias pasirinkimas?

Arba CrunchyRolle žiūri, arba HorribleSubs imi, daugiau nieks nevers.

Izzo
2009-10-14, 18:29
Arba CrunchyRolle žiūri, arba HorribleSubs imi, daugiau nieks nevers.

Klysti, I eat manga team'as, leidžiantis Fairy Tail mangos scanlations, sakė imsis vertimo. Bent jau mangos credituos minėjo, kad žada imtis.

mariux9998
2009-10-14, 18:38
Klysti, I eat manga team'as, leidžiantis Fairy Tail mangos scanlations, sakė imsis vertimo. Bent jau mangos credituos minėjo, kad žada imtis.
Nu ir kad paims, juos Crunchyrollas nuhuntins, HorribleSubs tai rippina iš CR, tai kažko jų niekada nepaima.

Izzo
2009-10-14, 18:57
Nu ir kad paims, juos Crunchyrollas nuhuntins, HorribleSubs tai rippina iš CR, tai kažko jų niekada nepaima.

W/e, esmė, kad be jų dar subina kažkas.

inkognito
2009-10-14, 19:57
Izzo pasakė praktiškai vienas prie vieno ką aš galvoju apie šią ekranizacija. Net nežinau ar galima ką nors daugiau pridurti. Kūrėjai nepadarė nieko kas jau nuo pat pirmųjų minučių prikaustytų dėmesį. Tikrai tikėjausi šiek tiek daugiau nei gavau . Nežinau ar verta tęsti žiūrėti toliau. Happy garsintoja mane tiesiog žudo, kiekvienas ištartas žodis peilis i paširdžius .

Dark-Tarou
2009-10-14, 20:05
Šiaip šitame anime labai daug ftw momentų xD Įvyksta daug paradoksų, netikėtumų. Bet kas man nepatiko - tai visos tos magijos parodymas, kažkaip neįtiko man, bet manau, tai pripratimo dalykas... Na ir scenarinė eiga - nuspėjama, bet čia jau pristatomūsų epų nuodėmė, nieko nepadarysi... Tipiškumas tas daug kur pasireiškia, tikiuosi tai nesitęs per visą anime (kaip d.gray mane..)

Nesakau, kad veikėjai kol kas sužavėjo (juk tik pirmas epas), bet kol kas iš pagrindinių kuriuos rodė favoritų nesusiradau.

Išvada: einu skaityt mangos - čia protingiausias dalykas, nes nuojauta kužda, kad ji daug geresnė už tą anime.

Medinukas
2009-10-14, 20:15
mane tai nuvylė, o tikėjausi daug... :| galvojau bus rimtas anime kaip pvz FMA, bet čia skystalas kažkoks gavos ... na bet nepasiduosiu dar

SaimonasSako
2009-10-15, 00:32
šlamštas:haha:- puikus žodis apibūdint šita anime:haha: Na man manga irgi niekad per daug nepatiko, ir tik dabar sužinojau kad Natsu plaukai rožiniai... Dėl dievo meilės:hmm:

mariux9998
2009-10-15, 06:23
šlamštas:haha:- puikus žodis apibūdint šita anime:haha: Na man manga irgi niekad per daug nepatiko, ir tik dabar sužinojau kad Natsu plaukai rožiniai... Dėl dievo meilės:hmm:

Lol, rimtai nežinojai? Aš neskaitydamas mangos žinojau :D
O šiaip, man ta pirma serija nei šilta, nei šalta buvo. Kadangi nieko gero nesitikėjau, tai dar nustebino truputį, ir kiek girdėjau pagal mangą eina, nu tai ir susižiūrės. Tik aišku, piešimo truputį geresnio norėtųsi.

Sable
2009-10-15, 10:06
Normalus tas piešimas, kaip shounenui. Tik magijoms pavaizduot naudojama CG bado akis kaip ir paminėti nesami mangoj magic spell circles, tuo labiau tas drakonas skrendantis fone Natsu atakos metu. O ausis bado Natsu balsas - too damn macho fer someone who's supposed to be a comic character. Katinas tvarkoj imho, nepasakyčiau kad super skiriasi nuo mangos.

Btw, su Rave sutapimų dar tikrai nemažai bus. Well, mėgsta autorius savo herojus kai kuriuos ir tiek, i wouldn't bitch about that.
Bet kokiu atveju dar palauksiu kitų veikėjų pristatymo ir daugiau kovų. Didžiausias nerimas lieka tas pats atakų CG ir kai kurių veikėjų garsinimas.

P.S.: jei artimu metu nieks nesuveiks aprašymo gijai, pats kažką sumeistrinsiu.

winry3
2009-10-15, 17:56
Didžiausias nerimas lieka tas pats atakų CG ir kai kurių veikėjų garsinimas.

Va čia tai tiesa.Žiūrėdama kaip Salor Moon'e pasijutau.Tie intro šokiai,metamorfozės ir pan...fe :isbegokraujas: o apskritai,nežinau kaip kiti,bet aš tai Natsu Kakaroto balsu įsivaizdavau (na bent jau panašiu).Mano manymu puikiai tiktų jam kažkas tokio.

Alex Sugar
2009-11-02, 21:30
OMG man patinka su igarsinimu ziuret, taip fainai igarsina ;D Kiek prisizvengiau ;DDD O del anime, tai pirma serija patiko, ziuresim kas bus next ^^

sagara sanosuke
2009-11-16, 15:29
siap visai neblogas anime tik man per daug bairiu ir per mazai veiksmo bet siaip visai smagiai ziurisi

sagara sanosuke
2009-11-18, 17:54
Jo...Siuzeto nereikia.Svarbu veiksmas...

siuzetas reikalingas bet man bent jau kolkas sitame anime labiausiai truksta veiksmo

154N45
2010-01-01, 14:57
Na nezinau ko cia visi taip peikiat ji... Man tai neblogas pasirode,tik aisku kaip jau nevienas minejo uz manga kiek prastesnis (manga skaiciau paziurejas kelis ep'us anime'o xD)
O del piesimo tai kaip jau Sable minejo - cia shonen'as,kazkuo ispudingo ir nereik tiketis. Tik va Erza galejo kiek ir dailiau nupiest, Natsu balsas ir kalbos stilius pats manau atspindi puikiai jo brutalu charakteri. xD Pries Gray nieko neturiu,juokina iki asaru kaip ir mangoj. Lucy gal ir neatrodo tokia sugoii kawaii kaip per manga,taciau pakenciamai. O kas cia minejo kad Happy balsas "zudantis" tai nezinau... Kokio gi balso is tokio personazo reik tiketis? Manau palyginus su kitais shonen'ais tikrai neblogas. :)

Lota :D
2010-03-17, 21:24
Nu nevarykit ant Fairy Tail, žmonės, nėra jis labai blogas anime, pavyzdžiui man jis patinka :cat22: Galbūt piešimas nėra toks geras, kokio norėtųsi, tačiau visa istorija ir t.t. tikrai nėra bloga :) Bent jau tokia mano nuomonė :) Iki šiol pažiūrėjau 22 serijas ir esu patenkinta :cat16: Bet tai tik mano nuomonė...

daimonass
2010-07-27, 00:01
Turbūt dauguma mane už kritikuosit.. Bet negaliu susilaikyti nepasisakęs.
Pradėjau žiūrėti FT prieš kokius ~2mėn.. Prieš žiūrėdamas pasiskaičiau komentarus kuriu dauguma atsiliepimu buvo labai teigiami, netgi kai kurie lygindavo su One Piece.. Tad čiupau šita anime tikėdamasis tikrai kažko įspūdingo / naujo / nepakartojamo kaip ir OP.

O pamačiau visiška atsiprašant "šlamšta".
Juokeliai" jau tokie kvaili kad net nejuokinga, o graudu, bent jau dažniausia būdavo. Dažnai net nevietoj jie įkišti.

Veikėju charakteris (Natsu ir Gray) gal ir priimtinas pasirodė, dvi visiškos priešingybės.. O Erza tokia perviduri kuri mėgstanti kad būtų tvarka. (nors dabartinės serijos tai tfu tfu..)
Lusy kažkaip aš ja nelabai pernešu.. Gal tiesiog jos tie eiliniai "graudenimai" jau atsibodo.
Happy - nu ką galiu pasakyti.. Net nežinau kam jinai skirta xD (nelabai patiko)

Įgarsinimas tai vienas prasčiausiu man kokius esu girdėjęs..
Natsu kai rimtai kalba tai viskas gerai, bet kaip juokais pradeda kalbėti ir pasikeičia tas jo balsas, tai nors pasikark.
Gray neturiu jokiu priekaištų kaip ir Lusy, Erza (panoms gal ir tinka toks balsas xD). Happy nu man per švelnus pasirodė, ir taip kaip koks nors nuvalkiotas katinas pavaisduotas yra..

Kai kurios epizodo vietos tai grynai kopija iš kitų animių. (bent jau man taip pasirodė)
Kažkaip nieko naujo nemačiau aš joje ko nesu mates kitur. Siužetas nuvalkiotas kaip niekad. Ateiną į kova čiuvas , po kelių minučių žiūrėk jau laimėjo, dar ne vienos kovos nemačiau kuri sukeltu nors puse tiek emocijų kaip iš OP bent jau kelios pagrindinės pirmosios kovos.
Pačios kovos trunka vos kelias minutes, galėtu nors labiau kažkaip ištęsti veiksmą, būtų įdomiau, gal mažiau kalbėtu niekus.. Negano to, gal sakau šitas anime skirtas iki ~16metu, kad kraujo nematyti, ne vieno sužeidimo nemačiau nors turėtu būti gerai įkirsta, tiesiog is oro griūna jau jie.

Piešimas pakankamai neblogas sakyciau, bet jau Lucy „papai“ per daug jau išreikšti ^^
Kaip ten bebūtų žiūrėsiu ir tikėsiuosi kad ateinančios serijos pasiūlys kažko ko tikrai norėtų mano akis.

Apskritai, gal mano tokia prasta nuomonė dėl to kad lyginau su kažkuo, tuo labiau su tokiu grandu kaip One Piece.. Kadangi mangos neskaitau, tad tikrai realiai nežinau kaip čia yra, bet sako žmones kad manga įdomesnė.

Mei-chan
2010-10-30, 17:25
Na ką žinau. Labai daug pritariu 'daimonass' , bet kažkaip, fairy tail'ą žiūriu iki dabar. Kas man Ft patinka? Tikriausiai labiausiai prajuokina kai Gray išsirengia, ir tas juokingas balsas 'wou' xD
Dar labai mielas Happy. Nors gal PER DAUG MIELAS.
Šiaip... Atrodo žiūri action anime, ir vot blyn įsikiša toks Happy "and then" nu ir visa nuotaika sugadina. Bet tai dar nieko, palyginus tikrai, kaip sake 'daimonass' ta verkšlenanti Lucy jau įkyrėjo, ji ištisai "slepiasi" už Gray, Natsu ir kitų FT narių, o tai jiems kelia problemų... Manau galėtų ji į kokia kelionę su Happy išvykt ir grįžt tik į paskutinį ep xD
O šiaip, sueis man jis, kai norisi kažko tokio lengvo užkrimst, šitas sulenda. ^^
Duodu 6/10

Ai, ir dar. Anime piešimas per daug sweet, ir tai užknisa >.<

kenz01
2010-11-01, 18:07
Aš jau apie penkiasdešimt serijų pražiūrėjau pradžia ne kokia buvo bet paskui maždaug po 20 serijos pradeda ryškėti siužeto linija o apie 50 serija jau žinai kad yra viena siužeto linija su ir vienas ilgas nuotykis turintis tarpais trumpesniu istorijų bet kiek mačiau dauguma serijų yra susietos viena su kita.

Ozis
2010-11-01, 19:40
Tik nestukim ant FT lygindami ji su One Piece. Abu kencia del tu paciu problemu (pvz. papai arbuziski ir ten ir ten, Lucy bent jau liemuo atrodo patvaresnis nei Nami ar Robin), taciau vieno jau pasirode 500 epu, o kito tik 50. Naturalu, kad tuose 500 idomumo yra daugiau nei kada galetu buti per 50.

FT nebeziuriu - mangoje daug idomiau ir greiciau viskas darosi, o ir nera kai kuriu nesamoniu, kurios yra anime. One Piece sparciai vejuosi - kaip neprisivysi, kai prasuki apie 70-80% (pristabdyti verta nebent tik ten kur jau kova su final bosu ar pristatomas naujas personazas).

Kibernetika
2010-11-04, 19:01
Labai geras, kadangi esu tokių anime kaip Naruto, Bleach gerbėja, šis pasirodė tikras perliukas. Daug veiksmo, magijos + juntamas geras humoro jausmas = viskas ko reikia gerai nuotaikai :geriu:

daimonass
2010-11-09, 20:29
One Piece sparciai vejuosi - kaip neprisivysi, kai prasi apie 70-80% (pristabdyti verta nebent tik ten kur jau kova su final bosu ar pristatomas naujas personazas).

Vat del va tokio prasukimu ir nepamatai kodel yra OP gerokai geresne anime nei FT. Taip kovos OP labai gerai pateikiamos, bet cia tik puse grazumo, kita puse sudaro tai visu veikeju bendravimas tarpusavi bei keliones i kitas salas, juokingiausia tai kaip jie keliauja, kokios ju svajones, kaip prastume laika keliaujant.

BabyCakes
2010-11-29, 20:10
Ziuriu ta FT ir nesiskundziu(pradzioj tai kazko truko, poto jau viskas i geraja puse palinko) kai kurias klaidas jau istaise kurios buvo pradzioje. Dabar dar normaliau ziurisi :) Ypatingai patinka kovos, gerai padarytos.

Puny
2010-11-29, 20:17
Pradžioj buvo geriau - gal dėl to, kad dar siužetas buvo daugiau mažiau naujas... dabar jau aišku, kas ir kaip bus ( Fairy Tail + draugus gerai aplamdys...tada visi pradės tikėt savo jėgom, tada vėl gerai aplamdys, kažkas bus ant mirties slenksčio, vėl iš kažkur atsiras jėgų, aišku Salamander gerai pasirodys... na aišku galiausiai "gerieji" laimės ir dar koks nors blogasis supras, kad blogai darė ir pereis į gerųjų pusę ir t.t.). Taip sakant, darosi panašu į Naruto ir laikui bėgant, manau, ši tendencija tik stiprės... Bet kol kas dar žiūriu :)

dfsafsaf
2010-11-29, 20:21
Kolkas labai patinka, tik aiškų gaila, jog nėra per kovos jokio kraujo ir pnš. Labiausiai patinka tai kovos su tomis visomis jų galiomis, o kai dar nupiešta gerai tai išvis. Pačios istorijos visai nieko, asmeniškai man, tai buvo momentu, kai, kai kurieveikėjai nervino su savo sprendimais, bet be tų pasirinkimų viskas būtų kitaip. Patiko ir menkutės romantikos užuomazgos.
Dar labai patinka kaip būna nupiešti veikėjų veidai, kai jie supykę, įniršę ir pnš (ypač Natsu veidas ir jo bruožai).
Aišku nesusilaikęs pradėjau manga skaityt, tai dabar nežinau ar bus taip pat įdomų, kaip iki šiol.

Anime!
2011-01-03, 19:47
Keista po kiek seriju natsu susitiks su savo meistru drakonu :D laukiu 61 serijos

Anime!
2011-01-03, 19:58
gerai kad nepasiduodi medinukas nes bus labai cool jei nori pasiziuret kas bus veliau tai eik ziuret manga

nemesis
2011-01-18, 14:49
Galetu greiciau Salamanderis ta dragona isaukt:nepalikit:

P.S. kiek pastebejau animq sparciai vejasi manga, tai manau netrukus sulauksim fileriu:hmm:

Dreanix
2011-08-23, 21:33
gaila kad as uzsispyres lbj tj mangos skaityt negl bet seip anime geras kaip kaskas minejo veidai gerai piesti emocijos visos ypac Pyktis ir ipac pas Natsu paskutintoj serijoj jo veidas man sukele " oh fuck im dead " siurpuliukus jai suprantat ka as cia turiu omeny ;/

GreenEye
2012-01-13, 16:42
Šeip jau kai pradėjau žiūrėti šį anime buvo berods apie 50 serijų jau išėję ir iš tikrųjų pirmosios serijos pritraukė. Viskas vyko greitai, įvairūs questai , netikėtumai, dar neatskleistos veikėjų istorijos ir pan.. bet dabar .. vakar peržiūrėjau 112 seriją ir ką galiu pasakyti.. sunkiai sekėsi man ją žiūrėt. kaip ir jau minėjo vienas žmogus - viskas labai nuspėjama.. Kovos su tais pačiais priešais vyksta ilgai ir nuobodžiai nors rezultatas ir taip aiškus.. Asmeniškai nemėgstu tokių užsitęsusių kovų , kur daugmaž 10 serijų sukasi apie tą patį.. Bet čia kaip kam žinoma.

Genjutsu
2012-04-07, 21:49
Tikejaus kasko daugiau. Kartais tie personazai pradeda erzinti.

nemesis
2012-04-08, 10:50
chebra prasideda fileriai :)

taven
2012-04-08, 11:58
chebra prasideda fileriai :)

Blogiau nei fileriai 126 epo pristatymas nuzude "bigbutt gangs" WTF:eek:

Demonic
2012-04-10, 17:56
Blogiau nei fileriai 126 epo pristatymas nuzude "bigbutt gangs" WTF:eek:
LOL. Matai, cia jie yra is Fairy Tail kurejo preitos mangos RAVE tos subines

TheNote
2012-11-26, 14:55
Mane asmeniškai labai užkabino Fairy tail, tiesiog laukiu šeštadienio, kad pažiūrėti šį lengvą, bet įdomų anime. Jis man kartais geriausias "chill'inimo aparatas" tampa :D. Ir man asmeniškai labai patiko kaip veikėjai per ne lyg OP tapo padarė ta time leap. Galėtu taip ir kituose anime daryti kur main veikėjai beveik armijas vieni išmuša.

iApple
2012-12-15, 10:19
Sveiki, norejau paklausti, ar verta vytis si anime? Girdejau, kad neblogas, bet visgi 160 seriju...

nemesis
2012-12-16, 10:03
Sveiki, norejau paklausti, ar verta vytis si anime? Girdejau, kad neblogas, bet visgi 160 seriju...

verta jeigu megsti geras kovas, kurios nera per daug gilios ar turincios daug prasmes :D Story line pakenciamas, nors kartais buna veikejai kvailu sprendimu padaro :D. O siaip tipinis shonenas, su fan serveriu, kai bleacho reitingai buvo krite pretendavo i top shonen 3( cia manga), dabar jauciu su hit men reborn 4-5 vietas dalinas :D

nemesis
2013-03-05, 19:57
Fairy Tail atsaukiamas, kovo 30 bus paskutine serija.

ANN confirmed that Kodansha's TV Magazine announced on Friday that the Fairy Tail anime's television broadcast run will end on March 30.

Pilna naujiena (angliskai) (http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-03-02/fairy-tail-anime-tv-run-to-end-on-march-30)

Taigi serialas baiksis net nepabaigias sios arcos. Uzuojauta tik anime ziurovams.

mattusha
2013-03-05, 20:34
Reiks pradėt naujausią arca šita proga ,gan įdomių mangoj buvo kovų. Paguodžianti žinia ,kad jau galima parsisiūst filmą (http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=409676) prasta kokybe . Ir ova's pratęsė :/

daimonass
2013-03-05, 20:36
Na kazkokio praradimo tikrai nebus didziulio xD

Miesto_Druidas
2013-03-05, 20:50
Jei tikrai užbaigia, tada reiks mėginti gal pažiūrėti, atmetus filler'ius. Bet per ANN rašė, kad mangos autorius pranešė, jog laukia kol galės pranešti gerų naujienų. Jei jis glaudžiai dirba su anime staff'u, tai gal visgi bus antras sezonas?

nemesis
2013-03-05, 21:06
Siaip labai jau daug daugiasezoniu koviniu shonenu atsaukia pastaruoju liakotarpiu Bleach, Beelzebub, Gintama ir dabar Fairy Tail. Idomu kode?Gal krite reitingai ar kitos priezastys?. Del kito sezono tai nezinau, laukimas toks bergzdes dalykas, History's Strongest Disciple Kenichi irgi buvo nutrauktas pansaei, o fanai dar iki sio nesulaukia 2 sezono, nors reitingai tikrai nebuvo plogi, o ir mangos i valias tesiniams.

Miesto_Druidas
2013-03-05, 21:21
Siaip labai jau daug daugiasezoniu koviniu shonenu atsaukia pastaruoju liakotarpiu Bleach, Beelzebub, Gintama ir dabar Fairy Tail. Idomu kode?Gal krite reitingai ar kitos priezastys?. Del kito sezono tai nezinau, laukimas toks bergzdes dalykas, History's Strongest Disciple Kenichi irgi buvo nutrauktas pansaei, o fanai dar iki sio nesulaukia 2 sezono, nors reitingai tikrai nebuvo plogi, o ir mangos i valias tesiniams.

Kiek aš pastebėdavau, tai Fairy Tail DVD pardavimai buvo itin prasti. O ir į TV reitingų top'us jis nebepatenka (bent aš per ANN juos check'indamas lyg ir nebesutinku Fairy Tail), tad iš to sprendžiant galima matyt daryti išvada, jog anime nebesugrįš (na jei ne tos mangos autoriaus tariamai džiugios naujienos). Gal filler'iai, gal dar kas dėl to kaltas. Koks One Piece dar ir dabar džiaugiasi puikiu TV reitingu, kuriam gal tik Detective Conan iš tokių shounen'ų priešinasi.
O anime atšaukimo priežastis pagrinde ir bus, arba TV reitingo sumažėjimas (daugiausiai aktualus daugiaserijiniams, nes nuo to ir mangos pirkimas priklauso matyt labiau) arba DVD/BD kopijų pardavimo smukimas. Gali source material'o ir daug būti, bet jei anime neneša pinigų, nėra tikslo dėt į jį pastangas.

nemesis
2013-03-05, 21:34
As ir Ft senai topose temaciu, bet ka ten visokie SAO ir teniso princai su princesemis veikia, tai neturiu zalio supratimo, geriausiu atveju vidutiniai darbai. Na gal SAO nors aisku fan base turi.

Miesto_Druidas
2013-03-05, 21:44
As ir Ft senai topose temaciu, bet ka ten visokie SAO ir teniso princai su princesemis veikia, tai neturiu zalio supratimo, geriausiu atveju vidutiniai darbai. Na gal SAO nors aisku fan base turi.
Tu stebiesi :)? Stiprus fanbase'as ir bus matyt svarbiausia priežastis daugeliui serialų, jei manga ar novelės parsiduoda gerai, tikėtina, kad ir anime parsiduos gerai, nors tai ir nevisada pasiteisina (berods irgi FT atvejis tiktų kaip toks atvirkščias pavyzdys). Na aišku visada būna siurprizų, kartais nesupaisysi tų japonų. Bet aišku, tik tai, kad tikrai rimtesnis ir geras darbas labai retai beprasiskverbia kur aukščiau šiais laikais. Na čia jau nekalbant apie FT, pats jo dar nemačiau, neina palyginti su daugiau hype'o sulaukusiais darbais.