PDA

Žiūrėti pilną versiją : AKROSS Con 2009

Puslapiai : [1] 2

Squalleh
2009-09-19, 23:33
Taigi mielieji. Prasidejo vienas didziausiu amv konursu, ir aisku mano klausimas butu... kas dalyvaus?
http://www.akross.ru/pics/contests/2009/ac2009_250.gif

Reshef
2009-09-19, 23:37
hoo, across con started ^^
ir kiek gi laiko duota amv kurimui?
Ar tu Squall, pats ketini dalyvauti?

Squalleh
2009-09-19, 23:42
na galvoju, siaip ideju turiu. kol kas manau jeigu spesiu isbandyti nauja ideja iki registracijos pabaigos tai butinai dalyvausiu. jei ne, tai ne. registracija prasidejo rugsejo 15-ta ir baigsis spalio 15. klipa reik parodyt iki lapkricio 15-osios.
http://www.akross.ru/index.cgi?sec=contest;l=e ---- pagrindines taisykles.

Reshef
2009-09-19, 23:51
na galvoju, siaip ideju turiu. kol kas manau jeigu spesiu isbandyti nauja ideja iki registracijos pabaigos tai butinai dalyvausiu. jei ne, tai ne. registracija prasidejo rugsejo 15-ta ir baigsis spalio 15. klipa reik parodyt iki lapkricio 15-osios.
http://www.akross.ru/index.cgi?sec=contest;l=e ---- pagrindines taisykles.

Tai sekmes tau :cat22: ir tikiuosi atsiras daugiau lietuviu amv makeriu ilendanciu i tokio masto konkursus.
as pats gal praskipinsiu ir be idejos ten nelysiu geriau :D

Squalleh
2009-09-19, 23:59
argh. aciu aisku. bet butu malonu jei kas dalyvautu dar. nes praeita karta is LT dalyvavo trys zmones: as, mano draugas/sort-of-mokinys ir drauge is visagino >.> tai daba platinu, gal sikart daugiau zmoniu bus? nemegstu aisku kalbet konkreciai apie kazka, bet manau kad mdgzmustang, Lucion, Alexiukas ir aKi laisvai galetu pabandyti.

Lucion666
2009-09-20, 06:38
i've lost the spirit of creating... Šį skipinsiu, nes net nėra noro, o ir šeip turiu ką nuveikt daug;

Alex Sugar
2009-09-20, 09:06
Reikia dalyvaut ir pyp kokia vieta uzimsiu ;DD

Lucion666
2009-09-20, 09:30
Norint užimt gerą vietą reikia kurt kažką neįprasto.. mždg vat tokio, tik in anime style(N-18):
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8K3R2_kp07Y&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8K3R2_kp07Y&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
;DDDDD

-----------
hhmmm.. sheip turiu ideja ziauriai kieta, bet tik nera laiko sukurt... per 3 dienas nesukursiu viso amv....

Jin
2009-09-20, 09:32
Linkiu Squall sėkmes. Garsink Lietuvą otaku tarpe. :)

Reshef
2009-09-20, 09:50
Norint užimt gerą vietą reikia kurt kažką neįprasto.. mždg vat tokio, tik in anime style(N-18):
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8K3R2_kp07Y&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8K3R2_kp07Y&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
;DDDDD

-----------
hhmmm.. sheip turiu ideja ziauriai kieta, bet tik nera laiko sukurt... per 3 dienas nesukursiu viso amv....
Yeah Lucion, thats exactly kind of stuff which is needed for across :hmm:

aKi
2009-09-20, 12:51
Manau sudalyvausiu, šiaip nė velnio nemanau, kad galėčiau ten kokią vietą užimt, bet pabandyt tikrai norisi. :)

Squalleh
2009-09-20, 20:24
negalvojot kartu MEP daryt?

Lucion666
2009-09-21, 19:18
negalvojot kartu MEP daryt?
Žymiai skirsis lygis, nebent paskuj su after effect's apdirbtum;

Squalleh
2009-09-21, 23:24
na nemanau. siaip daugmaz jus vieno lygio. tik kazkas issiskiria kokioje nors sferoje: PVZ mdgzmustang su masks, tu su effektais o aKi viska klijuoja. nesakau kad butinai taip turi buti, bet tiesiog manau kad musiskiam reikia irgi bandyt laime ^^

karolisvis
2009-09-22, 15:12
i've lost the spirit of creating... Šį skipinsiu, nes net nėra noro, o ir šeip turiu ką nuveikt daug;

Damn you!

Lucion666
2009-09-22, 16:52
na nemanau. siaip daugmaz jus vieno lygio. tik kazkas issiskiria kokioje nors sferoje: PVZ mdgzmustang su masks, tu su effektais o aKi viska klijuoja. nesakau kad butinai taip turi buti, bet tiesiog manau kad musiskiam reikia irgi bandyt laime ^^
count me in next year ;D

fasian
2009-09-22, 18:15
Sekmes Squall.
SEip speju prizines vietas pasidalija rusai visada ?

Squalleh
2009-09-22, 20:30
fasian, na ne, praeita karta antra vieta uzeme Nostromo (prancuzas). nezinau kaip jis ten atsidure (t.y. tuoj vietoj). ir nuo praeitu metu konkursas jau oficialiai paskelbtas intenational. ir beje, siaip del informacijos, as irgi rusas.

Squalleh
2009-09-26, 23:44
heh, na dalyviu sarasas pildosi po turputi (; tik kad musiskiu nesimato kol kas O_o

Integra
2009-09-26, 23:55
Squall zinau, kad tau pasiseks.;D
Linkiu 1vietos.;]

Reshef
2009-09-27, 00:09
Squall zinau, kad tau pasiseks.;D
Linkiu 1vietos.;]

Uz Squall, vadinasi uz LIetuva :cat22:

Jau trinu rankomis, kada gi galesiu pamatyti 09 metu best amv's nes 08 tai tikrai buvo ispudingi.
Squall, Nostromo uzeme sakei 2 vieta, tj kas gi 1 and 3?
beje kiek ten nominaciju buna? nemanau, kad tokio masto contestas apsiena tik 1,2,3 vietomis.

Alex Sugar
2009-09-27, 09:32
Buvo daug visokiu nominaciju, man labiausiai patiko best comedy, ten tai ciuvas gera ideja sugalvojo ;D

Reshef
2009-09-27, 10:26
Buvo daug visokiu nominaciju, man labiausiai patiko best comedy, ten tai ciuvas gera ideja sugalvojo ;D

Pasakyk amv pav, nes ten daug "ciuvu" dalyvavo ir bent jau as tai nesuprantu apie kuri amv sneki.

Lucion666
2009-09-27, 11:43
Uz Squall, vadinasi uz LIetuva :cat22:

Jau trinu rankomis, kada gi galesiu pamatyti 09 metu best amv's nes 08 tai tikrai buvo ispudingi.
Squall, Nostromo uzeme sakei 2 vieta, tj kas gi 1 and 3?
beje kiek ten nominaciju buna? nemanau, kad tokio masto contestas apsiena tik 1,2,3 vietomis.
1 berods paeme tas kur su need for speedu klipukus naudojo... modnight carnival klipas ir atlikejas "de29v101l". o siaip tai realiai buvo ir sheip kietu darbu tik gaila, kad jie net 1-5 vieta neueme.. gal net 1-10...

Squalleh
2009-09-27, 22:02
Reshef, code ecchi jeigu neklystu paeme best comedy. 1-a vieta paeme Midnight Carnival, 2-a Running man o 3-ia uzeme Gidra, klipo pavadinima neatsimenu. isvis yra apie 11-13 nominaciju. kadangi nevisada susirenka reikiamas klipu kiekis tam tikrajai nominacijai tai ja gali nuimti.
O siaip siulau tau lankytis kiekviena diena Akross'e konkurso metu. nes kartais buno tokie darbai, kurie yra ne visu suprantami, bet vistiek geri ir pasilieka B grupeje = neskaitomi geriausiais 09-uju amv.

geriau linkekit speti darba pabaigti ir bent i finala patekt ;D

fasian
2009-09-28, 12:41
Reshef, code ecchi jeigu neklystu paeme best comedy. 1-a vieta paeme Midnight Carnival, 2-a Running man o 3-ia uzeme Gidra, klipo pavadinima neatsimenu. isvis yra apie 11-13 nominaciju. kadangi nevisada susirenka reikiamas klipu kiekis tam tikrajai nominacijai tai ja gali nuimti.
O siaip siulau tau lankytis kiekviena diena Akross'e konkurso metu. nes kartais buno tokie darbai, kurie yra ne visu suprantami, bet vistiek geri ir pasilieka B grupeje = neskaitomi geriausiais 09-uju amv.

geriau linkekit speti darba pabaigti ir bent i finala patekt ;D

Numesk link i laimetoju video jei gali :)

Moni@
2009-09-28, 12:53
Butinai meginsiu sudalyvaut!........ jeigu spesiu susitaisyt pc, nes jis dabar streikuoja.
:nepalikit:

Squalleh
2009-09-28, 17:11
Fasian, geriausi 08-to Akross darbai ---> http://akross.ru/index.cgi?sec=contest;id=195;l=e

Jin
2009-09-28, 17:29
Dabar taip šovė klausimas kol žiūrėjau amv. O kas rinks best of the best? Tam skirti teisėjai ar publika?

Squalleh
2009-09-28, 17:35
visada renka dalyviai, kurie patenka i finala. jie gauna anketa, kurioje jie turi sudeti visus darbus pagal savo nuomone, mazejimo tvarka. tada skaiciuojami balsai ir viskas (:

Jin
2009-09-28, 17:36
visada renka dalyviai, kurie patenka i finala. jie gauna anketa, kurioje jie turi sudeti visus darbus pagal savo nuomone, mazejimo tvarka. tada skaiciuojami balsai ir viskas (:

A, supratau. :)
P.s Kaip sekas su amv?

Squalleh
2009-09-28, 17:50
kol kas turiu sukarpyta muzika ir keleta kadru >.> daug darbo zdz. butu gerai kokiu atostogu..

Alex Sugar
2009-09-29, 21:54
kol kas turiu sukarpyta muzika ir keleta kadru >.> daug darbo zdz. butu gerai kokiu atostogu..

vo vo, atostogos nepamaisytu ;D Reikia dar nepamirst iki 15 dienos uzsiregint i ta konkursa... Ten jau 4 zmones is LT uzsiregino, visi is skirtinkgu miestu ;D greit bus ir Vilnius ^^

Squalleh
2009-10-02, 16:27
w00t! we're in this sh*t together ^^v taigi is LT kiek pamaciau dalyvauja mdgzmustang, Alexiukas, Odino4Ka ir as. kas dar tie 2? Speju aKi ir dar kazkas?

Alex Sugar
2009-10-03, 21:57
Pyp'ec kiek dalyviu, jau 170 ir dar ne pabaiga... omg, taigi beveik neimanoma i finala prasimust, speju tik Squall ir prasimus ;D na bet man vis tiek idomu sudalyvaut, ka zinai, gal kokiu fuksu prasimusi, nors, kaip jau sakiau - maza tikimybe ;D

Pradejau kurt su DN (Death Note) - meciau... ne mano tai(anime , tai kietas, bet ne mano stilius, dauguma jau zino, kad megstu comedy/ fun ir panasiai), nebent kartu daryt koki Mep ir bla bla, so sekmes kolegos, we gonna win ;DD ^^:dausuose:

Whitex
2009-10-04, 17:57
Praeitais metais Nostromo prasove, pasirinkdamas running man. Auriga butu buves geresnis pasirinkimas, ka parode ir amv.org rinkimai.

Squalleh
2009-10-04, 20:48
Whitex, nemanau kad buvo protinga sakyti kazka apie tai, ko nezinai.
amv.org palyginus su akross'u laimi tik populiarumu. jis turi daug nereikalingu nominaciju, ir nereikalauja autoriu darbo konkursui. ir beje, yra tokiu ziniu kad VCA uzsilenks ir Akross Con taps paciu didziausiu ir laukiamu amv konkursu worldwide.
Palyginti? Prasom:
Akross reikalauja kad autorius dirbtu, dalyvautu ir kad ji jaudintu konkurso procesas. Jis reikalauja kad klipas butu premierinis, niekada nebutu rodomas internete iki konkurso. Tai elementarus pagarbos rodymas organizatoriu link.
VCA gali dalyvauti klipai kurie kazkada buvo padaryti. netgi as buvau itrauktas i processa, pats to nezinojes. man draugai po VCA pasake kad buvau 3 nominaciju sarase. tai normalu? nemanau. tipinis uzsenieciu issi*pisimas padaryti pop'sova konkursa. Nominaciju kiekis tai ne tas pats kaip nominaciju kokybe ir reikalingumas. pvz: geriausias debiutantas, geriausias debiutanto klipas, geriausias amv.org reklamotuojas, geriausias amv.org remejas ir t.t.
tai taaaaaip visiems idomu.
o griztant prie Nostromo, tai jam paciam (ir ne tik jam jau) labiau patinka akross negu visi kiti amv saitai.

Lucion666
2009-10-04, 20:58
amv org skirta labiau paziureti kitu amv... ir dazniausiai dar lb liewus - fuflo.. akross con sumesta tik konkursiniai.. net ir tie kurie uzima kokia ~20 vieta yra gan geri darbai ir matosi kad ideta pastangu.

P.S. nezinau ar dalyvauja jis bet namanau kad akrose, taciau pasigestu kartais tokiu amv kaip sis
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gK_bcAg2tP4&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gK_bcAg2tP4&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Alex Sugar
2009-10-04, 22:16
Lucion666, uu kaip priminei dbz... nostalgija ;D

wow! is Vilniaus jau 3 zmones, kas dar 2? ;D Lucion666, gal tu? ^^

Squalleh
2009-11-04, 19:15
awkay, siandien i kova eina Alexiukas (:

Jin
2009-11-04, 20:06
awkay, siandien i kova eina Alexiukas (:

Prasidėjo jau viskas? Paaiškink neišmanančiam. :)

aKi
2009-11-04, 20:43
Ne, tik jo AMV idėjo:
http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=1244;l=e

Alex Sugar
2009-11-04, 21:24
:DDD nu pyp, linksmi ten zmones, man patinka ;D bet su klipu tikrai prasoviau, daug kas nemate DMC, nesupranta, na ir pats nusivaziavau siek tiek ;DD

Nu blemba kaip apmaudu, kad tokia ideja neseniai sugalvojau, bet per velai, buciau TOKI klipa sukures!

Na nieko, dabar turiu 3 different ideas ;D

vote for Alexiukas! Reikia taisyt padeti xD

Jin
2009-11-04, 21:25
:DDD nu pyp, linksmi ten zmones, man patinka ;D bet su klipu tikrai prasoviau, daug kas nemate DMC, nesupranta, na ir pats nusivaziavau siek tiek ;DD

Nu blemba kaip apmaudu, kad tokia ideja neseniai sugalvojau, bet per velai, buciau TOKI klipa sukures!

Na nieko, dabar turiu 3 different ideas ;D

vote for Alexiukas! Reikia taisyt padeti xD

Man tai patiko, bet kartojas kai kur. Sėkmės. :)

Alex Sugar
2009-11-04, 21:35
Jin, thanks! Kartojas? Strange... na nesvarbu ;D

Laukiam Moni, Squall ir Aki klipuku! Turit prasimust! ^^

Jin
2009-11-04, 21:39
Jin, thanks! Kartojas? Strange... na nesvarbu ;D

Laukiam Moni, Squall ir Aki klipuku! Turit prasimust! ^^

Nežinau, gal ir ne bet pasirodė, kad kažkur kartojas. Nwm pradžia best bent man, vėliau daros nuobodžiau. Beje pikačių ownz. :)

Alex Sugar
2009-11-04, 21:46
Specialiai pikaciu parinkau, kad ne i tema butu ;D presingybe DMC ^^ BLAAARG!~ xD

Nu va, siandien jau aKi eina i kova ^^

Squalleh
2009-11-07, 11:13
na galiu pasakyt tikrai kad aKi darbas patiko labiau uz Alexiuka (sorry). zmogus jau turejo kazkokia ideja ir bande ja parodyti, tik jeigu nebutu aprasymo, nesuprasciau apie ka klipas. pasistenk kita karta aiskiau rodyti (;

beje, kas 3-ias is Klaipedos?

Alex Sugar
2009-11-07, 14:18
na galiu pasakyt tikrai kad aKi darbas patiko labiau uz Alexiuka (sorry). zmogus jau turejo kazkokia ideja ir bande ja parodyti, tik jeigu nebutu aprasymo, nesuprasciau apie ka klipas. pasistenk kita karta aiskiau rodyti (;

beje, kas 3-ias is Klaipedos?

Tai aisku, kad jo klipas geresnis ;D mokausi is savo klaidu ^^ tai tik dar labiau traukia i prieki.

O aKi klipas man labai patiko ir manau, kad bent jau kolkas jis tikrai geriausias. 10 points :)

aKi
2009-11-07, 14:47
Tai aisku, kad jo klipas geresnis ;D mokausi is savo klaidu ^^ tai tik dar labiau traukia i prieki.

O aKi klipas man labai patiko ir manau, kad bent jau kolkas jis tikrai geriausias. 10 points :)

Mano darbas irgi ne auksinis, dabar pasižiūrėjęs matau taisytinų vietų, o ir su istorija galėjau labiau pasistengt, kaip Squall ir sakė. :)
Beje, Squall, kada pamatysim tavąjį?

Squalleh
2009-11-07, 22:15
aKi, na as dar neissiunciau (; jeigu mano partnere nefailins mane, tai spesiu.

Miyata
2009-11-08, 12:26
Man tai sitas patiko http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=1159;l=e - tik galejo ant pusantros minutes trumpiau padaryt, nes iki vidurio buvo labai kietas bet poto mazdaug 30sec - 1min kaip ir random buvo, rode drama o muzika visai atvirksciai buvo. Bet poto vel viskas gerai buvo bet gale dar karta taip nutiko. Ir siaip nezinau, ar ta ideja su titrais buvo gera.. Kai kur patiko, bet daugeliuose vietuose atrode nereikalingi.

Squalleh
2009-11-08, 12:59
Miyata, na man jis patiko tik del dainos, nes as D'Ray fan. daugmaz.. jeigu nebutu uzrasu, tai jau butu daug geriau.

Jin
2009-11-08, 13:05
Squall, laukiu tavo AMV greit nusiųsi? :)

Squalleh
2009-11-08, 19:07
Jin, atidarysiu tau maaaaza paslapti. jis dar nepradetas.

Jin
2009-11-08, 19:11
Jin, atidarysiu tau maaaaza paslapti. jis dar nepradetas.

Nūūūūū joooo. :) Spėsi?

Squalleh
2009-11-08, 19:15
Jin, as dabar tokioje situacijoje, kai mano klipas pirmame jo etape priklauso nuo kito zmogaus. verdict: reikia pradeti darba tik su tuo, kuri/s tikrai nores pabaigti darba.

Alex Sugar
2009-11-08, 19:46
Spes jis, dar pilna laiko iki Gruodzio 1, jauciu jie dar gali prailgint ;DD

Squalleh
2009-11-08, 19:58
dar neilgins tikrai.

Squalleh
2009-11-15, 21:59
pasirode mdgzmustang. mano nuomone pasilieka, kad aKi darbas geriausias is musiskiu.

Alex Sugar
2009-11-15, 22:05
pasirode mdgzmustang. mano nuomone pasilieka, kad aKi darbas geriausias is musiskiu.

O mano pats blogiausias is musiskiu ;DD blemba, kad galeciau pakeist ji...dar speciau sukurt nauja :stresas:

Jin
2009-11-15, 22:38
O mano pats blogiausias is musiskiu ;DD blemba, kad galeciau pakeist ji...dar speciau sukurt nauja :stresas:

Varyk kitu nicku :D

Squalleh
2009-11-15, 22:43
Alexiukas, nesijausk sureiksmintas. as nesakiau kad tavo blogiausias ( ; kiti musiskiu darbai daugmaz vieno lygio.

P.S is manes nelaukit nieko ypatingo *being serious* nes konkurse dalyvaus chibi versija. jeigu iseis taip, kaip norisi, bus full versija.

Alex Sugar
2009-11-15, 22:46
Varyk kitu nicku :D

Gera ideja, tik reikia kito zmogaus arba Squall nespes sukurt ir as vietoj jo ;DDD bet tikekimes jis spes :piktas::cat18:

Jin
2009-11-15, 22:48
Alexiukas, nesijausk sureiksmintas. as nesakiau kad tavo blogiausias ( ; kiti musiskiu darbai daugmaz vieno lygio.

P.S is manes nelaukit nieko ypatingo *being serious* nes konkurse dalyvaus chibi versija. jeigu iseis taip, kaip norisi, bus full versija.

Nu Squall žiūrėk tu man .. :) Bene labiausiai aš tavo darbo laukiau. :)

Squalleh
2009-11-15, 22:56
arba Squall nespes sukurt ir as vietoj jo ;DDD

..Dieve, jeigu tu esi, padek man speti x.x

Alex Sugar
2009-11-15, 23:08
..Dieve, jeigu tu esi, padek man speti x.x

Pirma karta perskaites galvojau, kad as esu Dievas ;D Tuoj prisisnekesi, kad susirgsi ir laimingas darysi klipa namie(bet uztat spetum ;D).

Na jeigu ka visada lieka dar du variantai:
1. Pasiust akross nax. ^^
2. Vietoj taves sukursiu as, bet nusiusim tik jeigu tau tikrai patiks ;DDD

P.S na cia jau visai nesamones rasau... chu chu vaziuoja ;D labanakt ^^

Squalleh
2009-12-02, 17:16
na as zaidime (:

fasian
2009-12-02, 17:58
na as zaidime (:

tai numeskit video linkus parodykit ka sukuret kas dalyvauja :fifi:

Alex Sugar
2009-12-02, 18:54
tai numeskit video linkus parodykit ka sukuret kas dalyvauja :fifi:

Here you go:

aKi - http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=1242
Mdgzmustang - http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=1281
liuce - http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=1249
Alexiukas - http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=1244

Cia is Lietuvos kas dalyvavo ^^
P.S. Squall amv dar nera.

Squalleh
2009-12-02, 21:35
nera, nes negaliu ikelt. kazkoks bug su ftp turbut. kazin. tiesiog dziaugiuosi kad pabaigiau ~__~

aKi
2009-12-02, 22:19
nera, nes negaliu ikelt. kazkoks bug su ftp turbut. kazin. tiesiog dziaugiuosi kad pabaigiau ~__~

Tai kad video įkėlimo deadline buvo vakar berods.

Alex Sugar
2009-12-02, 22:29
Ten buvo paskutine diena del informacijos apie klipa. Kas nespejo ivest, tiems game over ;D left only 177 EDITORS. Na Squall liko tarp dalyviu, taigi viskas gerai ^^

Hellsing_lover
2009-12-02, 22:43
Na, asmeniškai suėjo tik pirmas klipas. Kiti kažkaip keistokai žiūrėjos, neišlaikė dėmesio iki galo x} Nors antras irgi neblogas, bet gal kiek per daug monotonijos pasijuto, mat į galą toks kartojimosi efektas įkyrėjo :)

Squalleh
2009-12-03, 21:04
aKi, viskas ok. ten kazkoks fail su ftp buvo. kaip sake moderatorius, kazkas isibrove i ftp ir istryne klipus ;D ir mano taip pat. bet dabar viskas gerai, ir as jau pazymetas dalyviu sarase kaip dalyvis kuris ikele savo darba. dabar reikia tik laukti "technines apziuros" rezultatus (; siaip turi buti viskas gerai.

aKi
2009-12-03, 21:27
aKi, viskas ok. ten kazkoks fail su ftp buvo. kaip sake moderatorius, kazkas isibrove i ftp ir istryne klipus ;D ir mano taip pat. bet dabar viskas gerai, ir as jau pazymetas dalyviu sarase kaip dalyvis kuris ikele savo darba. dabar reikia tik laukti "technines apziuros" rezultatus (; siaip turi buti viskas gerai.

Jo, jie kažkaip įdomiai tą FTP laikė. Prisijungęs matydavau kitų darbus, galėjau ir ištrint. Nenuostabu kad kažkas pasilinksmino. :>

Alex Sugar
2009-12-03, 22:04
Jo, jie kažkaip įdomiai tą FTP laikė. Prisijungęs matydavau kitų darbus, galėjau ir ištrint. Nenuostabu kad kažkas pasilinksmino. :>

Jo, as maciau tavo klipa ir dar pora kitu, idejau ten savo ir reikejo pavadinima pataisyt, kazka ten suparinau ir pataisiau ne savo klipo pavadinima, o kazkurio kito ;DDD gerai, kad viskas gerai baigesi ;D

Lucion666
2009-12-06, 12:26
Kada baigsis visas konkursas? noriu klipus pamatyt xD

Squalleh
2009-12-06, 16:04
Lucion666, tai ziurek (: didzioji dalis klipu jau yra.

Alex Sugar
2009-12-06, 18:17
Dabar prasideda pats idomumas ^^ Greit jau ir Squall klipa isvysim ten, manau be jokiu problemu i finala pateks ;D

Lucion666
2009-12-06, 19:12
Lucion666, tai ziurek (: didzioji dalis klipu jau yra.
link me there

Alex Sugar
2009-12-06, 20:57
link me there

Visus amv gali rasti cia: http://www.akross.ru/index.cgi?sec=contest;id=206;l=e

Squalleh
2009-12-10, 17:36
w00t! mes finale (;

Reshef
2009-12-10, 17:54
w00t! mes finale (;

Squall, gal galetai pasidalinti su mumis kaip tavo amv vadinasi? nes as ten tavo originaliuoju niku nieko nerandu. Esi tikriausiai kitaip isivardines :p

Alex Sugar
2009-12-10, 18:38
Squall, gal galetai pasidalinti su mumis kaip tavo amv vadinasi? nes as ten tavo originaliuoju niku nieko nerandu. Esi tikriausiai kitaip isivardines :p

Tai man atrodo Squall amv dar neidejo ten, geriausia pabaigai paliko :D

Squalleh
2009-12-10, 19:33
Resh, mano darbo dar nerode. Mano nick ten nelb skiriasi: Squall(c).
Alexiukas, na nezinau ant kiek geriausia, bet tiek to, bus matyt. paziurekim kaip toliau mums su aKi seksis ^^

Reshef
2009-12-10, 21:14
Resh, mano darbo dar nerode. Mano nick ten nelb skiriasi: Squall(c).
Alexiukas, na nezinau ant kiek geriausia, bet tiek to, bus matyt. paziurekim kaip toliau mums su aKi seksis ^^

tai kas ten tuomet renka tuos FINALO amv? jei tavo net neina perziuret amv o jis finale :confused:

Squalleh
2009-12-10, 23:00
organizatoriai issirenka finalistus iki perziuros pabaigos. tiesiog taip jie taupo laika.

Alex Sugar
2009-12-15, 17:48
woohoo! ;D pagaliau ir Squall stojo i kova ;D http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=1425

Squalleh
2009-12-15, 21:00
na turbut ne tai, ko visi lauke, bet tiek to (:

Alex Sugar
2009-12-15, 22:35
Na bent jau man labai patiko: viskas taip profesionaliai, tarsi koki filmo traileri ziureciau ^^

Squalleh
2009-12-25, 11:55
zodziu as soke. rezultatai sikart tiesiog too random. as nekalbu jau apie savo nominacija, kurioje uz pirma vieta kovojasi OPENING ir Trailer >.> D-ON! turejo buti penketuke minimum, tas pats liecia ir 5W1H. DenLeon action'e turejo buti auksciau o Derisor 20-oje vietoje "Geriausiame klipe" tai isvis. ir kaip pasake vienas labai protingas zmogus...:
"Good job everyone." Gaurry (c)
http://i140.photobucket.com/albums/r35/Gaurry/lol.gif

Alex Sugar
2009-12-25, 12:22
As irgi soke... D-ON man vis tiek bus geriausias klipas konkurse... jeigu laimes MEP tai vapse ppc... uz ji tikriausiai ir balsuoja visi kas ji dare ;DDD

Squalleh
2009-12-25, 12:28
Alexiukas,
1. uz save balsuoti negalima.
2. balsuoti gali tik 1 zmogus: MEP'o koordinatorius.

mano manymu cia kitas atvejas. zmones mano, kad paskutinis klipas, demonstruotas konkurse = geriausias. 70% atveju taip ir yra. bet sikart tai tie 30%.

Alex Sugar
2009-12-25, 12:37
Nu gerai, kad jiems bent jau neleido uz save balsuot, nors skirtumo nera... vis vien jie turi pilna draugu ten ir iseina taip: '' as ji zinau, va jam 10''. O kure MEP'a ne vienas zmogus, o ~10 ju ten...

Squalleh
2009-12-25, 15:06
Alexiukas, ne draugysteje ten reikalas. tiesiog kad popsas ir autoriu populiarumas jau ir AKROSS'e pradejo daryt savo 'reikalus'

aKi
2009-12-25, 15:37
Užmečiau ir aš akį į rezultatus, labiausiai užkliuvo Best Action - nu jau negi tas random efektų prikimštas De29v101L darbas yra geresnis nei Reddish ar Las Piranhas? Hah.O kas dėl geriausio - nubalsavau už Gidra darbą - matau jame mintį, matau gražią realizaciją. Gal ir ne geriausias konkurso darbas, bet man susižūrėjo labai labai gerai.

Alex Sugar
2009-12-25, 15:45
Squall, tai tapati ir parasiau...

Squalleh
2009-12-25, 16:37
pas mane trejetukas buvo:
1. D-ON!
2. 5W1H
3. Hell's Gate

slicKrox
2009-12-25, 17:13
Aš dar nemačiau visų darbų / finalistų / tpoų ir t.t., bet atsižvelgiant į tai, kad praėjusiais metais geriausias buvo pirpažintas AMV iš žaidimo Need For Speed, daug ką tai pasako.