PDA

Žiūrėti pilną versiją : Naruto RP lietuviškai

Algraud
2009-09-16, 20:45
Laba diena... Šiandien norėčiau jums pristatyti bei pasiūlyti Naruto forumo rp (roleplay aka vaidinimas su popieriumi ir pieštuku)

Šis forumas kol kas yra naujas, bet jame jau yra 3 atsidavę moderatoriai, statų sistema, bei keletas naujokų. Jame jus galėsite susikurti balansuotą veikėją (niekas nenori dievaičių), pasirinkti būti šelmių (missing) ar Leaf nindzę, Susikurti specialų klaną, komandą, organizacija ar ginklą. Galėsite sukurti, bet kokią techniką, kuri butų taip pat balansuotą.

Mes kalbame lietuviškai, su visom ą č ę ė. Tai naudinga nes pripranti lietuviškai rašyti. Plius tai pažadina kūrybinius sugebėjimus.

Linkas apačioje

http://narutonlltu.darkbb.com/forum.htm

fasian
2009-09-17, 06:21
Sekmes jums :)
btw. Headeris tai baisus lb :(

Izzo
2009-09-17, 08:43
Galiu pagirt tik už pratinimą rašyt lietuviškai. ;)

Algraud
2009-09-17, 09:07
Nei aš čia profesionalas, nei aš čia ką. Headerį padariau pats nieko nemokėdamas su photoshopų, o dėl paties forumo tai irgi ne koks, esmė, kad atkeliavo idėja ir pradėjau ją organizuoti. Tai nepulkit čia manęs per daug....

Dark-Tarou
2009-09-17, 09:43
Niekas ir nepuola. Bet aš jum pasakysiu kuo visa tai užsibaigs, kad rp kurs galop 2/4 žmonės. Kiek praktikos turėjo, visuomet taip būdavo... Dideles mases jungt labai sunku.

Raven
2009-09-17, 11:46
bus tu zmoniu :) naruto lietuvoj gerbeju daug, surast ta foruma :)

Tabeko
2009-09-17, 13:03
Nevisada tie gerbėjai ir sėdi tokiuose forumuose. Juos reikia mėgti tam, kad galėtum ilgai išbūt. O čia šiaip ateit, parašyt kelis postus ir dingt... Neverta, manau. Taigi, geriau ten rinkit tik rimtus RPG (Role Play Game) gerbėjus, o ne šiaip Naruto fanus.

O dėl Header'io, tai jis per daug ištemptas ir kažkaip kvailokai atrodo. Būtų geriau, jei patikėtum Header'io darymą kokiam žmogeliui, kuris labiau patyręs photoshop'e.:]

Sėkmės~

Algraud
2009-09-17, 15:01
Dėl nepatyrusių, aš siūlau jiems išbandyti, aš jau keletą taip su domėjau, tai nusprendžiau išmėgint, tuo labiau, kad šitie mano moderatoriai turi daug kantrybės, jie sugeba išmokyti kitus.

Dėl Headerio, bučiau paprašęs, jei pažinočiau nors vieną kuris pinigų neprašytų <.<

Augis24
2009-09-18, 11:29
Kas tas RP? Apšvieskit nežinanti... Jei dar galit, tai ir paaiškinkit šiek tiek...

Tabeko
2009-09-18, 13:17
Kas tas RP? Apšvieskit nežinanti... Jei dar galit, tai ir paaiškinkit šiek tiek...

A role-playing game (RPG; often roleplaying game) is a game in which the participants assume the roles of fictional characters. Participants determine the actions of their characters based on their characterization, and the actions succeed or fail according to a formal system of rules and guidelines. Within the rules, players have the freedom to improvise; their choices shape the direction and outcome of the game.

Trumpai tariant, pasirenki veikėją ir žaidi, bendrauji su kitais taip, kaip bendrautų tavo veikėjas.

Deipekas
2009-09-18, 15:27
Kam išradinėt dviratį, kuris jau išrastas?
http://naruto-arena.com/
Žaidėjų minimumas siekia 2500, o ką jau kalbėt apie vakarą, kai žmonės po darbų prisėda prie pc. Manau, jūsų projektas negyvens ilgai, paklausit kodėl? O gi todėl, kad jūs į tai ne rimtai žiūrit. Forumas pakurtas ant http://www.darkbb.com/ nemokamos sistemos, stilius kraupus, net akis paskausta, be to, ką jūs galit pasiūlyti geresnio už naruto-arena? Lt žaidimą ir bendruomene? Baikit... jau mieliau rinksiuos naruto-arena( Nereikia ten jokių super duper gebėjimų, kad galėtum žaisti pilnavertį žaidimą, pakanka minimalių anglų kalbos žinių.) nei jus, nes velniai žino kiek jūsų tas užsidegimas egzistuos

P.s jau iš svetainės lankytojas gali spręsti apie kūrėjo požiūrį į projektą. Bent pradžiai galėjot nusipirkt už 3-4lt hostingą(manau tikrai nedaug), o tik tada kažką galvoti. Duodu patarimą, bent šiek tiek investuokit į savo projektus, nes kitaip nieko nepasieksit, kalbu iš patirties ir žinau, ką rašau. Reklamai, samdykit laikinai postininkus, kurie užpildytų forumą, nes dabar ateini ir matai išmirusį forumą.

Algraud
2009-09-18, 15:36
Va ir užsipuolė, nepyk jei čia ne kiek vienas gali mėtyti pinigus hostams, jei galima nemokai, pasitvirtins tada ir pažiūrėsime.
Dėl tavo tos naruto arena tai ten kitoks žaidas ten paprasčiausias mmo browser geimas. RP tai ne naruto arena. Ar arenoj gali susikurti, bet kokio tipo veikėją? nemanau...

Nu va o šiaip nepulkit čia manęs perdaug, ne ginčytis atėjau.

Deipekas
2009-09-18, 15:45
Va ir užsipuolė, nepyk jei čia ne kiek vienas gali mėtyti pinigus hostams, jei galima nemokai, pasitvirtins tada ir pažiūrėsime.
Dėl tavo tos naruto arena tai ten kitoks žaidas ten paprasčiausias mmo browser geimas. RP tai ne naruto arena. Ar arenoj gali susikurti, bet kokio tipo veikėją? nemanau...

Nu va o šiaip nepulkit čia manęs perdaug, ne ginčytis atėjau.

Kodėl mėtyti pinigus? Jei nori pasisekusio projekto teks investuoti, nemanyk, jog kažką pasieksi gaudamas nemokamai. Kas dėl naruto arenos, taip ten negali kažkokių tai random veikėjų susikurti, bet... ten gali ir žaisti ir bendrauti su kitais bendraminčiais, bei daug daugiau. Savaime aišku yra rizikos, jog tavo planas tiesiog sudegs, kaip ir investuoti pinigai, bet nesurizikavęs, negersi šampano.

P.s sorry, kad taip užsipuoliau, tiesiog "išpyliau" visą savo kritiką. :blob:

Pavyzdžiui: Turiu planą, kaip užsidirbti papildomai litų, bet reikia investuoti norint sulaukti pasisekimo, tai investuosiu, bet užtat po kurio laiko man tai atsipirks, tas pats ir su šiuo projektu, nori sėkmingo projekto - investuok į reklamą ir į kitas smulkmenas :)

Algraud
2009-09-18, 16:18
Va tame ir esmė, aš tai darau ne dėl savęs, tik todėl, kad man tai patinka, jei pasirodys, kad yra žmonių kuriems taipat įdomus tokie forumai, tai taupysiu, rinksiu ir panašiai, jei pastebėsiu nors ir 15 aktyvių žmonių keletui mėnesių, tikrai mokėsiu pinigus.

Dejviz007
2010-03-05, 13:04
Užsukite į naują Naruto fanų puslapį http://www.naruto.av.lt

FlameHaze
2010-03-05, 16:06
Nevisada tie gerbėjai ir sėdi tokiuose forumuose. Juos reikia mėgti tam, kad galėtum ilgai išbūt. O čia šiaip ateit, parašyt kelis postus ir dingt... Neverta, manau. Taigi, geriau ten rinkit tik rimtus RPG (Role Play Game) gerbėjus, o ne šiaip Naruto fanus.

Nera sitam forume daug susidomejusiu rpg arba jie maskuojasi as siuliausi meistrauti naujokams dungeons and dragons (viena is populiauriausiu rpg sistemu) o ne kazkokia home brew ir nieko :D susidomejusiu vienetai..
siaip kiek turiu patirties tai foruminiai rpg arba turi but trumpi ir sklandus su nusiteikusiais zmonimis arba issitempia ir mirsta.. arba tampa tokiu masiniu maisalu kas net nelabai rpg bet kazkas pan.. teisa forume story telling tipo rpg labiau prigyja del ilgesniu postu ir nereikalavimo derinti su meistru.

trumpai tariant siulau apeliuoti i naruto fanus.. del naruto sistemos kiek teko pacam modifikuoti ar kurti sistemas ju balansavimas ir pan dalykai reikalauja ziauriai daug laiko ir pasisventimo.

Algraud
2010-12-05, 11:55
Sveiki, norėčiau pristatyti tokį, man labai patinkanti, Naruto rp forumą. Tikriausiai visi žinot kas yra naruto, o jei ir nežinot tai tokia anime (japoniški filmukai) apie nindzes. Jeigu iškyla klausimas, kas yra rp. Tai rolės prisiėmimas ir jos vaidinimas. Kitaip tariant, tu darytum taip, kaip daro tavo veikėjas. Nu o forumas pasako, kad kalbėsim apie rašymą.
Šis forumas kuria savo Naruto pasaulio istorija. Jokie naruto sasuke sakura ar akatsukiai neišliko. Viską kursime mes su jūsų pagalba. Kiekvienas galės turėti, kokį tik nori veikėja (tik adminai stengsis padaryti lygybę ir balansą). Įvykius klostysite patys, ar tai bus kova, kerštas, meilė, draugyste... Priklauso tik nuo jūsų.
Norint prisidėti, jums tereikia užsiregistruoti, ir susikurti savo veikėjo profilį. Tik neišsigąskite, pradžioje gali atrodyti, jog reikia daug rašyti. Bet aš tikiu, kad visi jūs sugebate parašyti daugiau nei kelis sakinius.
Tuo labiau, kad mūsų keli ištikimi nariai ir moderatoriai, jums su didžiausiu noru padės. Mūsų rp prasideda nuo 2010,12,13 iki 2011,01,01 kažkur tame tarpe. Tai galite užsiimti savo vietas ir susitarti su kitais nariais dar neprasidėjus. Pavėlavote? Nieko tokio, jūs vis tiek galite įsiterpti į rp. Tai maloniai kviečiame visus.

Forumo Administratorius "NNL LTU"
Algraud
http://narutonlltu.darkbb.com

Sorry kad iš naujo postinu, bet mes ir iš naujo pradedam