PDA

Žiūrėti pilną versiją : nowJapan'09 atsiliepimai

Puslapiai : [1] 2 3 4

Wishmaster
2009-08-29, 23:14
Ok, go for it!

WingedSheep
2009-08-29, 23:32
Taigi katik gryzau is ‘ Konvento parodijos’…. Pirma kilusi mintis grazinkite pinigus? Kas per nesamone?
1- Ekranas? Tikriausiai dar mazesnio rasti nesugebejote…
2- Garsas kaip ir per cosplay 3 buwo apgailetinas… geresnis taciau … nemokejimas ji reguliuoti….?
3- Cosplayeriu pasirodymai ant scenos… suprantu kad dalyvauti gali visi.. bet common darykit atrankas.. Kodel as turiu traumuotis del vaiku?
4- Cosband? Gal aiskiau paaiskinkite zmones kas tai yra?
5- Truko veiklos… jei as nenorejau kazko ziureti kaip pvz kitu zmoniu ispudziu klausytis… tai ka turejau daryt? Kai viska aplaksciau per pirmas 10min atejus I rengini.
6- Beje wtf su amv? laimejo amv kuris dalyvavo Amv Fresh meate, o taisyklese manau buvo aiskiai parasyta...Korupcija? xD
7- Jus FAIL net cosplay 3 buwo geriau negu tas cirkas kury siandien maciau.
8- Jums pavyko bent vienas dalykas parodyti kaip nereikia daryti konveto.
Konvento parodija!!!!

Visom keturiom pritariam.! Mes apskritai, kėlėmės, neršėm ir viską taip tvarkingai. Atvažiavom kažkur 10 min prieš 11 val., o kada įėjom.? Po 12. (Be to ant programėlės parašyta 'durys atidaromos 10:00 VAL. tai... WTF.?!). Aišku, jau įprasta, kad KOI vėluoja +/- 1 val. (Be to, įėjus dar vyko paruošiamieji darbai). Anyway, įėjom. Ir... KAS PER APŠVIETIMAS?
Dėl menko 'antro levelio' apšvietimo, normaliai fotkint tik su blykste buvo galima. Kaip jau buvo minėjama, tikrai norėjosi daugiau, nes jau taaaaaaip išgarsinta, išaukštinta čia buvo viskas. Į tai atsižvelgiant reikėjo ir patalpas erdvesnes padaryt. Nes palei tą amfiteatrą prie visų stendų, krautuvių buvo tiek žmonių, kad tikrai visas noras kur nors slankiot praėjo. Žodž, neiškentėm mes ten, nes dauguma cosplayerių tiesiog ir sedėjo toj salėj.! (O neturėtų jie būti foto objektais.? Kam tuos kostiumus siuvosi tuomet.? Pasėdėt ir su močiutės chalatu galima.) Taigi, išėjom. Ne mes vienos tokios buvom, sutikom mieste panašių. Nusprendėm grįžti, nes pagal programą, turėjo prasidėti paskaita 'Japonija mano akimis' (14:00 val.) Aišku, dėl vėlavimo atėjom 'anksčiau' (Atėjom 14:00 val., o tuomet vyko 13:00 valandos programa.) Atsibodo. Dar šiek tiek pašliaužiojom, nes prasidėjo pietų pertrauka (vėlavusi, žinoma, valandą) ir nusprendėm pafotografuoti išeinančius arba bešmirinėjančius cosplayerius. Irrr.. tuom ir baigėsi mūsų buvimas tame CON. (Norėjom ir į eiseną, bet jau net ir nebeaišku ar ji vyko, ir kada, nes lijo ir panašiai. Jau nebesidomėjom.)

P.S. Rimtai žmonės, suprantu, kad jum Naruto (daugumai) nepatinka, bet omg. Final Fantasy kiek jau.? 20 dalių.? Ir kažkaip tuom tai nesiskundžiat (iš plojimų sprendžiu kai atėjo iš "Naruto" personažas ir kai iš "FF".

P.P.S. 3 KOI cosplay buvo tikrai geresnis. (Mokykitės, taisykitės. Tikimės antra diena taip nenuvils.)

P.P.P.S. Su mumis kartu irgi žmonės šalinosi. Kažkaip ne taip, žmonės. Tikrai ne taip.

kwoon
2009-08-29, 23:48
Nelabai, nelabai su kokybe buvo.. Labiausias papeikimas tai turbut garsistui butu ir isvis visiems kas ten prie pulto ir power pointo sedejo... Kaip jau sake iejus dar reikejo laukt begales laiko kol viskas bus sutvarkyta ir paruosta ir tai tikrai erzino. Suprantu, visad dideliuose renginiuose buna kazkoks delay, bet cia atrodo, kad tas kas turejo rupintis sales dekoracijom,apsvietimais ir t.t. uzgere nakti pries ir atejo kai renginys turejo but pradetas. Galima daug negeru dalyku pilt ziurint is salies ir nesuprantant vargo, bet jeigu jau rengiamas tokio masto ir taip isreklamuotas eventas, tai reiktu siektiek daugiau pastangu ideti ir galbut daugiau zmoniu kurie ismano savo darba pasitelkti ^^

Na o + tai aisku vedejas :blob: ir siaip nepaisant visu situ nesusipratimu tvyrojusi ganetinai gera ir draugiska nuotaika :]

Hikari_
2009-08-30, 00:37
Man tai ten viskas buvo gerai ir net geriau ir idomiau uz praeita... Nes buvo erdvesne sale ir daugiau visko pardavinejo ir apskritai visko buvo daugiau..zodziu nesiskundziu nei kiek :)
tik gal galit pasakyt kas laimejo geriausio cosplayerio pirma vieta?

sek0ne
2009-08-30, 07:32
tai FAILconas nepavyko?

aKi
2009-08-30, 08:32
Pirmoji diena buvo visai nieko, galiu skųstis nebent tvankiomis patalpomis ir mažu ekranu - sėdint salės vidury labai jau sunkiai skaitėsi kas ten buvo parašyta. O šiaip - faina, gal pilnaverčiu con`u to ir nepavadinčiau tačiau tikrai ir ne paprastu kosplėjumi. :3

aKi: O būtina buvo mano vardu kitų žmonių postus surašyt? :haha:
---------------------------------------------------------

Dziaugiuosi labai gerai pasisekusia pirma festivalio diena! labiausiai man patiko draugiski zmones, kurie leidosi buti musami , apkabinami, nufotkinami ir pan xD ACIU visiems KOI zmonems, organizatriams ir dalyviams uz sukurta tikrai jaukia atmosfera xD :sup: :cat20:

P.S. as buvau Lavi su huge plaktuku tai sory jei kam uzvaziavau nematydama per galwa O___o
P.S.2 Jei kas turi fotkiu su manim , dekit! labai noriu atsisiust :)

o gal galit pasakyt kas laimejo pirma vieta geriausiame cosplay ? :)

Va viena foto, idesiu poto daugiau :]

http://img82.imageshack.us/img82/9073/nowjapan.th.jpg (http://img82.imageshack.us/i/nowjapan.jpg/)

Man tai ten viskas buvo gerai ir net geriau ir idomiau uz praeita... Nes buvo erdvesne sale ir daugiau visko pardavinejo ir apskritai visko buvo daugiau..zodziu nesiskundziu nei kiek :)
tik gal galit pasakyt kas laimejo geriausio cosplayerio pirma vieta?

Laimeo tas kuris buvo Death The Kid :33

Laimejo Death the Kid is Soul eater

Jin
2009-08-30, 08:39
Ekranas buvo permazas.. daugiau man viskas tiko. Vedejas buvo super!!! ^^

Yumenator
2009-08-30, 08:44
O man siap cosplay patiko prima diena \
Tik labai tvanku salei buvo ir karsta :cat24: na su mano paltu tai aisku XD
dar nepatiko kad man nedave mikrafo as visa savaite galvojau kaipp prisistatyti DX
o siap man svarbu tik gera nuotaika ir geri draugai tikuosi kita karta rasiu daugiau:333
Dar vedejas patiko :33 SO KAWAII! :kawaii:

Tack1
2009-08-30, 08:51
Siaip buvo viskas normaliai, organizatoriai dar jauni, reik jiem patirties pasisemt, visas ju personalas atrode sudarytas is pazistamu, kurie mazdaug ismano savo darba, taigi tiek ir su ta kokybe . Nepamirskit kad 1 diena buvo "ziurejimo" , taigi daug ka veikt ir neturejo but, kaip supratau. 2 diena turetu but aktivesne. Kas nuliudino tai, kad daug cosplayeriu iseje i scena te pasako varda ir anime, jei jau ant scenos esi tai bent pavaidink savo veikeja... vedejo komentarai isgelbejo ta dali. Etiudai buvo tokie kvailoki, bet turbut idomiausia dalis.

KolaJ
2009-08-30, 09:01
Išsimiegojau po pirmos dienos, dabar iškeliu viena video tiems kam labai įdomu kas ten buvo ir vėl i con važiot :D

http://www.youtube.com/watch?v=Cjzafg1ICt4

Tabeko
2009-08-30, 09:13
Bet varšgas vedėjas.XD Gerai, kad jo bent 'palikta ant ledo nuotaka' nepamiršo.XD Nelabai kas ranką spaust norėjoo..... O man, viskas patiko, atmosfera tikrai jauki ir visa kita. Baisiai dėkinga esu tiem žmonėm, kurie pasidalino gėrimais and so on.:3 Ir nedėkit po krūmu, kad trečias buvo geresnis, šitas man labiau patiko.;] Taigi, laukiam day.No.2 and dar daugiau įspūdžių!
P.S. Mano fotikas atsisakė fotografuot po šitokių linksmybių.XD

Cere
2009-08-30, 09:33
Man patiko :) ;) ;) :love:
Vedejai saunus [like always] ;D~
scena>>> Big paliginus su praitu kartu :stresas:
Aisku del ekrano visi jau piktinosi...

Kostiumai saunus!!!
Labiausei man patiko 1 vieta moterisko personazo (taip ir toliau Julia! :rolleyes: :banana: )
Aisku man patiko dar Death Kid :w00t: :rolleyes:

Kas mane sokiravo, tai kad su draugu atvaziavome pirmi 09:34 (tada net i laikrodi paziurejom XD)
Ir mus nei is to sio pradejo koki 20min filmuot is Delfi ;] :cat24:
Bet ikels i delfi.lt!!!! Jie pazadejo XD
Banzai ;D :dausuose:

Taip, man labai dar patiko etiudas/shokis (kuris kazkodel uzeme 3 vieta...)
That was like>> Look, Sasuke, I have Ur Panties!! :haha: :haha:

BY The Way>> Buvau Ciel Phantomhive ;)
Dabar skrisime i 2 diena In Japan,
tai susitiksime ten ^_~
Cere.

BarbieJupiter
2009-08-30, 12:01
labai patiko ir siandien noriu vaziuoti bet ismeciau ta apyranke, tai ka nepateksiu su bilietu? man nepasake kad ja butina iki siandien islaikyt

mariux9998
2009-08-30, 13:18
Jo, pirma diena šiaip pilna nesklandumų buvo...
Ekranas - gosh, net mano kompo ekranas didesnis...
Pati vieta buvo gera, bet taaaaaip tvanku buvo.
Cosplayeriai mldc, bent jie pralinksmino su savo etiudais :D
Vedėjas irgi jėga. Jis tikriausiai buvo tas žmogus, kuris traukė šitą šou iš atmatų duobės.
Duuudes, vėluojam? Vėlavot 1h 30min su grafiku. C'mon now. Tikiuosi kitą kartą būsit iš savo klaidų pasimokę.
P.S. Žaidimų zona buvo some awesome shit :D

Baka
2009-08-30, 15:42
Kolegos, galbut reiksti savo nuomones kaip nebuves renginyj ir nelabai galeciau, bet is postu susidaro ispudis, jog scenoj cosplejaus pasirodymai buvo "nelabai". Ar nebutu gera mintis ivesti tokia taisykle, jog visi dalyvausiantys cosplejaus renginyj (nezinau kaip jus juos daba vadinsit nuo siol, nowJapan 2010 ar koi 4 or whatever) sudalyvautu parengiamajame renginuke kaip kad buvo siais metais, kur chibi koiai renge, kaip sakant surengti priverstine repeticija.

Juk visgi zmones ejo paziuret cosplayaus o ne sou vedejo.

mariux9998
2009-08-30, 16:01
Kolegos, galbut reiksti savo nuomones kaip nebuves renginyj ir nelabai galeciau, bet is postu susidaro ispudis, jog scenoj cosplejaus pasirodymai buvo "nelabai". Ar nebutu gera mintis ivesti tokia taisykle, jog visi dalyvausiantys cosplejaus renginyj (nezinau kaip jus juos daba vadinsit nuo siol, nowJapan 2010 ar koi 4 or whatever) sudalyvautu parengiamajame renginuke kaip kad buvo siais metais, kur chibi koiai renge, kaip sakant surengti priverstine repeticija.

Jo, kai kurie net video medžiagos neturėjo, ir muzikinį pasirodymą perkėlė, kad dalyviai geriau "pasiruoštų". C'mon, juk buvo laiko pasiruošti, galėjo ir sakyti, kad "nespėjam, tai perkeliam".

Exeas
2009-08-30, 16:37
Minusai: Pirmiausia tai velavimas antra rengini is eiles jau tikrai uznervavo. Konkursus i kita diena kai kuriuos nukelt teko net (o jei kiti zmoens tik pirma diena norejo but ir ruosesi tam ilgai ir sunkiai?). Ir isvis labai su laiku problemos pas jus.
Patalpa buvo total fail. Karsta,tamsu,nera vietos-pragaras. :cat24:
Cia skaitos buvo ekranas didelis pas jus ? Ten net telefono kokybe butu superine ant tokio ekrano :cat3:
Jei jau taip trokstat pinigu tai su daugiau maisto didesni bizni padarysit (food fail).
Kaina neverta renginio. Isvis as tarkim esu dalyvis, tai kodel as turiu moket uz tai kad kiti i mane paziuretu ? Del tokios kainos as girdejau kad tikrai nemazai praradot dalyviu. Kiti suvaziavo is kitu miestu Vilniui pabut negu i con eit.

Pliusai:
Nemokama foto ar 5lt ekvivalentas registruotiems.
Rubine,wc,kedes. :cat3:
Gal dar kazkas ir buvo gero...mase zmoniu...amv klipai...pasirodymai...nzn nieko ypatingo negaliu isskirt.

Asmeniskai man koi cos 2 buvo geriausias. Nu dar koi cos 3 irgi buvo neblogas...
Bet sitas....... :cat9:

VampireBlood
2009-08-30, 17:19

Nemanau, kad tai butu igivendinama. Nepamirsk, kad zmones atvaziuoja ir is tolimesniu miestu.
Pavyzdziui, butu neteisinga jog zmones is Klaipedos turetu paaukoti papildomus 50-70lt vien kelionei i repeticija, nes kitu atveju, jie negaletu dalyvauti programoje.
Juk kai kurie isleidzia 300lt vien kostiumui. Vadinasi, jiems ji gaminant reiketu pataupyti, o tokiu atveju padidetu kostiumu kokybes atotrukis tarp Vilniaus ir tolesniu miestu gyventoju.
Be to, nemanau, kad butu didelis smagumas viska kartot ANTRA karta :cat10:
Zodziu, ideja geranoriska, bet neapgalvota:cat4::laimingas:

jau radau: http://www.youtube.com/watch?v=WCQhgUH_CXk
nuzude fraze: "ir kaip tau cia patinka?" "visai idomu, graziai cia viskas" :kraujas::cat8:
look around: http://www.youtube.com/watch?v=Cjzafg1ICt4

sek0ne
2009-08-30, 18:18
nu nesupykit, bet juokingi zmones, "esu mecha..." :D

usakou
2009-08-30, 18:43
is jusu komentaru,zmones ,tai cosplay buvo nekoks... hmm. nebuvau,siek tiek maciau is video ir is foto. nelabai ka zinau. ^^ well, :rolleyes: nemaniau ,kad visiem pasirode taip blogai,o paciam nowjapan puslapy,viskas skambejo labai smagiai ir gundanciai,bet kaip supratau taip nebuvo.zinoma,as irgi pasipiktinciau,nes zmones turbut daug geriau tikejos,atvaziave is toli ir tiek planave. logiskai :sick:

Helas
2009-08-30, 18:43
Festivalis buvo visai nieko,tik labai programa ,kaip visada atsiliko,patalpos buvo mazos,bei daug techniniu nesklandumu:cat18: o seip renginys,buvo visai nieko,nors koi 3palyginti buvo geresnis,bet visdelto aciu koi komanda uz rengini:klavatura:

Cere
2009-08-30, 18:51
Festivalis buvo visai nieko,tik labai programa ,kaip visada atsiliko,patalpos buvo mazos,bei daug techniniu nesklandumu:cat18: o seip renginys,buvo visai nieko,nors koi 3palyginti buvo geresnis,bet visdelto aciu koi komanda uz rengini:klavatura:

Man atrodo, kad ten buvo 1 didele patalpa ir pozeminis perejimas su toletais ir mini bariuku :)
Bet paliginus su Koicosplay:3 sutinku...
:sup:
Vis Del To Aciuu ^^

Helas
2009-08-30, 18:57
Man atrodo, kad ten buvo 1 didele patalpa ir pozeminis perejimas su toletais ir mini bariuku :)
Bet paliginus su Koicosplay:3 sutinku...
:sup:
Vis Del To Aciuu ^^
cere pripazink prie scenos kur buvo shopai nebuvo vietos praeit kaip,visi zmones grudos:stresas:

sketchas
2009-08-30, 18:58
Katik namo grizau is Vilniaus ir ziauriai pavargau :isbegokraujas: man asmeniskai labai nepatiko pirmoji diena, jautesi tokia izoliacija ir tas sedejimas vos ne priverstitnis, nes tas rusiukas( pozeminis aukstas kur yra iejimas) buvo tuscias, visi cosplayeriai tik sedejo ir nebuvo galima kanors kvailo ir linksmo padaryt, ... O sonuose esantys stendai ir shopai buvo uzgrusti minios zmoniu+ BUVO FREAKING KARSTA NET SU PLONU KIMONO :cat24: Ir aisku programos velavimas ~2h, per kuri nevyko eisena.. Tisiog nebuvo tokios aktyvios veiklos ir organizuotumo kaip noretus is tokio masto renginio. Antra diena buvo zymiai geresne, patiko workshop'ai, buvo vesiau, zmones netik sedejo bet ir kazka veike. Gal tik butu buve galima workshop'us padaryt atskiroje patalpoje... Antra diena pataise nuotaika :sup:

Mano nuomone Koi 3 buvo geresnis, siam truko organizuotumo.

P.S. Restorano "Osaka" maistas buvo unreal skanus~! :dausuose:

Helas
2009-08-30, 19:01
Katik namo grizau is Vilniaus ir ziauriai pavargau :isbegokraujas: man asmeniskai labai nepatiko pirmoji diena, jautesi tokia izoliacija ir tas sedejimas vos ne priverstitnis, nes tas rusiukas( pozeminis aukstas kur yra iejimas) buvo tuscias, visi cosplayeriai tik sedejo ir nebuvo galima kanors kvailo ir linksmo padaryt, ... O sonuose esantys stendai ir shopai buvo uzgrusti minios zmoniu+ BUVO FREAKING KARSTA NET SU PLONU KIMONO :cat24: Ir aisku programos velavimas ~2h, per kuri nevyko eisena.. Tisiog nebuvo tokios aktyvios veiklos ir organizuotumo kaip noretus is tokio masto renginio. Antra diena buvo zymiai geresne, patiko workshop'ai, buvo vesiau, zmones netik sedejo bet ir kazka veike. Gal tik butu buve galima workshop'us padaryt atskiroje patalpoje... Antra diena pataise nuotaika :sup:

Pritariu restoranas "Osaka"buvo awesome!:sup:

Cere
2009-08-30, 19:11
cere pripazink prie scenos kur buvo shopai nebuvo vietos praeit kaip,visi zmones grudos:stresas:

o praeita karta nesigrudo? ;D :rolleyes:

pavidziu kad buvai su plonu kimono...
mano kostiumas vos ne skirtas aliaskoje sedet... T^T
dar pirma diena buvau su kepure, tai is vis judet sunku buvo...

eisena>>> dar oras buvo Shu**nas, del to nelabai man rodos eitumeme (atleiskite uz zodi nekoki^^")

antra diena>> super, LABIAUSIAI kai visi norejo nemokamo ramen ar vistos ar ko ten XD
juk begome i scena kad pavalgyt duotu nemokamai :D

Be to, del pirmos ir antros dienos..
Nesiskuskit kad 1 diena buvo blogesne jog visi buvome kjp priklijuoti prie kedziu, juk buvo diena "Kai dabar mes visi ZIURESIME ir vertinsime"
tai reiskia sedesime~ ir stebesime vaiksciojancius persirengelius scenoje.
O 2 diena "Jus Galesite Daryti, Dalyvauti ir t.t."
Siaip jeigu klausyti nors KARTA XD vedeju, tai kampa koki nors pagausime (;

Toks offtopic post: Luzau kai beveik visi prie to hairthingy stendo sauke: " yuri, yuri, yuri!" xD Keistas toks pavadinimas.. *kech*

P.S. Kas nezino: Yuri reiskia lesbiete(s)...

kai skaiceu internete kad bus toks salonas, tiesiog raiciausi kambaryje is is dalies nelemto pavadinimo ;D
mama man pasiule dar pamiegoti (nes buvau tik ka atsikelus) joa,.. svarbiausia isrinkti japoniska pavadinima. o po to forumuose issiaiskint, kad tai yra ne kokia gelyciu rinktuve ar roziu krepselis ;D

Tack1
2009-08-30, 19:19
Jo 2 diena buvo ZYMIAI geresne, buvo labai daug ka veikt, vos tik iejus iskart radau veiklos. Turnyrai, stalo zaidimai, yuri salonas, workshopas, SUMO ir pagrindine scena, visur kazkas idomaus vyko. Ramen valgymo konkurso nekomentuosiu :cat22: .

P.S.

Latviu cosplayeriai palyginus su musiskais atrode tikri profai :sorry:

Airiz
2009-08-30, 19:23
Gal nieko naujo nepasakysiu
Velavimai su tvarkarasciu :/
Tvankumas. Ispudis kad ventiliacijos nera. zmoniu daug, jie juda, kvepuoja, pripranti, bet tenka vaiksciuoti i WC kad nuprausti veida.
Apsvietimas, bet kur fotografuoti be blykstes neimanoma, kadangi paprasto naudojimo vengiu ir nevisada galima kitaip, kadrai gavosi visokie. Arba vedzioti zmones prie apshvietimo. Sunervino lempa prie Bonsai....gi medziai zali, ir per gelsvai-raudona spalva neisheina normaliai juos apziureti.
GameZone uzstojo fotostudija, neprasibrausi pro geimerius :/ teko virsuje tupeti ir ziuret.
Garsas ir PowerPointas. Biski sufailino. Vis kazkas ne taip. Gal ateityje to nebus.
Cosplayeriai. Kazkas sake atranka ir t.t...baikit, kas kaip moka taip ir soka. Tai didelio masto renginys, dalyvauja visi norintys. Uztenka afterio n-18.
Cosband reishkinys. Man atrodo tai grupe zmoniu, sujungti viena ideja, vienu anime, vienu pristatymu (kovos, shokiai ir etc.)Kitaip tariant grupe turinti savo maza paruoshta Cosplay programa.
Del veiklos trukumo, antra diena lygtais pilnai to veiklos buvo. Jei niekas netinka tai nzn, galima hole galu gale pasedeti ant grindu, tureti fotoaparata, popieriaus, flomasteriu..mezgti galu gale. Kas norejo tas veikla rasdavo.
Del amv taisykliu mazai ka zinau, nekomentuosiu.
Antra diena man patiko. Labiausiai aplynka gyvino YURI Studija :) jei tik nereiketu i darba eiti :D
Kai kam pasiketimai manau tik i nauda :D Patiko Aikido pasirodymai, patiko muzikine programa. Labai gaila kad nepasirode DMC:/ o taip laukiau... Mazas ekranas, kazka su tuo reikia daryti, nes tokio dydzio ekranai jau ne tokio masto renginiui ir patalpai.
Leliu paroda patiko, artful originalios mangos, o staliniams zaidimams truko shviesos ( vel ta pati nelemta lempa),chibiai.
Last Frame studio, nors jie atrode labai uzimti.
Reziume...asmeniskai atidaviau 32 lt...pagalvojus - vienas apsilankymas Maximoje, prasiblaskiau, susipazynau, sorry jei ko neatpazinau :)
Organizatoriai moka suorganizuoti, bet vis suklumpa ties tech. dalyku, smulkmenu. O siaip tuo paciu metu gerai kai nesi prikaustytas vienoje vietoje ir stebedamas chibiu pieshima girdi kas vyksta scenoje. Toks shventinis chaotiskumas ;)
Vedejui Zaciot, gelbejo padeti.
Savaitgalis pavyko.

sketchas
2009-08-30, 19:26
Toks offtopic post: Luzau kai beveik visi prie to hairthingy stendo sauke: " yuri, yuri, yuri!" xD Keistas toks pavadinimas.. *kech*

Airiz
2009-08-30, 19:34

Like somebody cares...tai leido padaryti man neblogu naujo pobudzio kadru. Ir as tuo patenkintas.:rukau:

sketchas
2009-08-30, 19:36
Siaip kito con ar cosplay noreciau ziema, per ziemos atostogas :geriu:

Firo
2009-08-30, 19:45
Greičiau post'inkit fotografijas... lolis, preferably... :rukau:

:'D

Buffia
2009-08-30, 19:49
savaitgalis tikrai saunus :laimingas:
buvo nesklandumu, bet nereikia taip stipriai juos akcentuoti. Buvo tiek daug idomybiu, tikrai kiekvienas galejo sau rasti kazka idomaus. O nepatenkintu visada buna. Dazniausiai tai zmones, kurie tik gali peikti, o patys nieko nesugeba organizuoti. :kraujas:

Olegai, Sergejau ir Eugenijau, ACIU JUMS ir visai Jusu sauniai komandai :cat5: :malda:

Cere
2009-08-30, 19:54
Greičiau post'inkit fotografijas... lolis, preferably... :rukau:

:'D

Omg...
foto :rolleyes:
Tik pabando neikelti ;D
yeah, foto yra vienas is geriausiu + in cosplay

SardonicSamurai
2009-08-30, 19:59
Labai patiko man :blob: nors tik buvau ziurovas. Saunuoliai cosplayeriai :laimingas: faina atmosfera buvo ir uzgoze tuos techninius nesklandumus :sup:

Beje, su draugu per antraja diena sukurem Cida ^^ ---> http://img255.imageshack.us/img255/4711/img0036g.jpg

sketchas
2009-08-30, 20:02
Labai patiko man :blob: nors tik buvau ziurovas. Saunuoliai cosplayeriai :laimingas: faina atmosfera buvo ir uzgoze tuos techninius nesklandumus :sup:

Beje, su draugu per antraja diena sukurem Cida ^^ ---> http://img255.imageshack.us/img255/4711/img0036g.jpg

+5! :rofl: Geras tas Cidas xD

Naktigonė
2009-08-30, 20:03
Minusų jau nebeminėsiu, visi jau išvardinti. Bet šiaip, manau ne veltui išleidau 32lt. Patiko 3 cosplayerių komandos pasirodymas ( dolce and gabbana :D ), o antra diena buvo geresnė už pirmąją jau vien savo judėjimu. Gaila buvo Yuri salono meistrų, kurie ten darbavosi liežuvius iškišę... Tikiuosi didesnio cosplayerių aktyvumo ir kruopštesnio darbo kitą kartą.

SardonicSamurai
2009-08-30, 20:09

Na va, irodem su draugu, kad galima is siuksliu rastu ant grindu padaryt idomiu dalyku :cat16:

karolisvis
2009-08-30, 20:09
Pirma diena buvo beveik FAIL!!!!Nes:Ekranas per mažas(visi tai sako) , visa programa vėlavo apie 1h 30min , apšvietimas "buvo tamsu" , garsai, tas kas sėdėjo prie akustikos jį reik nušaut už tuos aidus...(Antroi dienoi buvo gana neblogai :) ) , Ai ki do... to mokytojo žodžiai išvertė publika iš koto tikrąją tų žodžių prasme buvo taip nuobodu , kad dauguma sėdėjo užkulsiuos(ėjo pietaut) toliau paskaita apie Japonija iš ten buvusiu žmonių hmmmm.... Boring! aš beveik užmigau tuo metu. Žaidimu kampelis buvo gana "kietas" , Bonsai medeliai man lb patiko buvo tiesiog nuostabus :geriu: , vandens kainos buvo like :stresas: tai yra 5LT užmažą buteliuka vandens...Apiplėšimas!!!Na , bet kaškas gerai užsidirbo ^^. Mangos ir action man"ai buvo faini :) . Antra diena buvo daug "kietesnė" buvo "Sumo" tai buvo jėga :D stalo žaidimai na man asmeniškai nuobodus , bet buvo daug mėgėju , OST konkursai buvo FUN!!! O valgymo konkursą beveik laimejau , nes buvau labai alkanas man truko tik pirmam išsiurbčiot sriubą , bet nespėjau , svečiai iš Latvijos atrodė labai gerai bent taip maniau kol nesužinojau , kad jų kostiumai pirkti eBay...Manau , kad jeigu jie butu pasidarę patys tuos kostiumus bučiau jautęs daugiau pagarbos... Buvo sečias iš baltarusijos su kuriuo susipažinau renginį ir jis filmavo ir fotografavo beveik visą renginį.Gali buti , kad baltarusijoje tai pat domisi anime ir galbūt nori surengti kaika panašaus , nes jo žodžiais jis atvyko pažiūrėti kaip atrodo lietuvškas cosplay. Tai va tokia mano nuomonė ir tikrai manau , renginys neįskaitant kelių trukumų buvo labai pasisekęs.

P.S. Aš buvau Takatsugi Shinsuke iš Gintamos cosband (mane atpazintumėt is colorfull kimono ir užbintuotos kairios akies) Laukiu foto :)

Jin
2009-08-30, 20:10
Antra diean buvo super gaila negalejau pabut iki galo... Paskutinis traukinys 15:30 isvyksta teko iseit gan anksti ;( O seip man patiko merginu Cosplay man visos tokios kawaii pasirodo :)
P.s. Yuri , yuri,... :D tirkai pakele nuotaika.
P.s.s. prifotkinau ir prifilmavau daug, bet kokybe yra laaaabai prasta. Todel negadinsiu jum nervu su tais vidoe :)

Mao
2009-08-30, 20:28
Alright. Visų pirma - this was fun. Seniai kažkur taip pasisėdėjau.

Taigi, pradedam nuo to, nuo ko viskas ir prasidėjo. Kelionės traukiniu. Būtų buvę awesome, bet teko sėdėt šalia klykaujančių pradedančiųjų (matosi) animetardžių, kalbančių apie agurkėlius, 'nya'-inančių and stuff. Ehem, anime nemanau, kad daugiau žiūrėsiu.xD Nuvažiavus tai viskas buvo okay, šįkart mano navigacinė sistema neapvylė ir greit nusigavau 'į vietą' ir susitikau su savais. W00t.

Pirma Con diena: Pretty awesome. Buvo daug fun momentų, nemažai neblogų cosplay (personally, King Kittan, Simon (TTGL), Yuna (FFX), ummm... Jei teisingai atspėjau, Sadako (Gantz) owned the most). Buvo aišku pora ir laaame, bet nestumsiu, nes per gera nuotaika.^^ Lots of kawaii girls. And lots of free hugs. Pasirodymai buvo fun, nežinau ką ir besakyti. The one man show owned. Extras, t.y. visi tie priedai kaip žaidimų zona ir t.t. labai smarkiai nesudomino, tikriausiai todėl, kad per žmonių kiekį buvo truputį nepatogu ten nusigaut. Narutardų kaip visad daug, nuo tų goddamn headbandų man jau bloga, bet nieko baisaus, nes buvo pakankamai daug 'real' cosplay. ;p Btw, Gu. owns.xDD

Antra Con diena: yaaay even moar hugs! Na, ši diena buvo a looot kitokia negu pirma, taigi, turiu pasakyt, kad ši buvo truputį superior, bet pirma vistiek kinda fun. Mostly because of all the hugs. Aaaa... back prie temos, taigi, buvo įdomu karaoke stebėt (too bad niekas smarkiai nenusidainavo :/) OST konkursai buvo kinda interesting, kiti nelabai sudomino.. Bet tos imtynės 'fatsuit'uose' buvo epic win. Be jų nebūtų taip fun. Kągi, manau antroj dienoj vienam nebūtų labai įdomu, kadangi dabar nei pasirodymų nei kažko panašaus (išskyrus dance'us kaip ir) nebuvo, bet lots of other fun stuff. BTW, Tie Yury bičai truputį per daug dėmesio reikalavo, nors ir taip ten belekiek žmonių stovėjo. I'm sorry, bet kas dvi minutes išgirst 'PLOJIMAI YURY!!' iš bičo su ostapenko veidu nėra labai malonu. Bet ši diena buvo jėga. Tik truputį greitai prabėgo. :/

Overall, šitas renginys buvo complete win. Įsėdęs į traukinį suvokiau, kad net nesinorėjo grįžt į Kauną.xD Na, sekančio Koi renginio be abejo laukiu.

P.S. Fantasybeast, you had my vote. Now where is my money?

Oh shit, pamiršau pakomentuot problemas. Uuuuhhh... Nu, kay, problemų buvo daaaaaaaaaaaaaug. Garsas, ekranas, vėlavimas, daug techninių problemų, ostapenko, powerpointas, per mažai dėmesio kitiems dalykams apart anime, ir jei būčiau vienas, būtų boring.

P.P.S. Gaila nebuvo poros tam tikrų žmogų, būtų dar smagiau ://

Shikutokachika
2009-08-30, 20:32
Laaaabai patiko!!! Nežinau, kaip jums su ta pirma diena. Tikrai užjaučiu, kad taip ten išėjo, nes buvau tik antroj.. :o-ne: Tikrai džiaugiuosi,kad pavyko bent į antrą dalį atvažiuot... Jūs visi buvot tiesiog nuostabūs ir nepaprastai gražūs!!! :cat5: Ir be galo draugiški, kas man yra labai keista...:cat8:
Tiesiog net nežinau, kaip išreikšti dėkingumą... Ir kam... XDDD
Dėkoju jums visiems!!! Kada kitas renginys?? :cat20:

Alex Sugar
2009-08-30, 20:34
Na man patiko! Aisku ekranas galejo but ir didesnis, o cosplayeriai/es tikrai saunuoliai, ypac merginos :kraujas: tokios kawaii ! :dausuose: Tas bananas(kaip as ji vadinu) buvo cool. Gaila mano amv su Skip Beat nieko neparove, bent jau linksmiausias buvo :haha: Tai va, etiudai visi saunus! Super! ^^ ''Emo king'', tas su gelyte xD Zaidimai irgi faini, vardas japoniskai, su japonu pasnekejau... oj dabar net visko neprisiminsiu kas buvo ^^

P.S tai va, sveikinu nugaletojus! Sekmes! ^^

Cere
2009-08-30, 20:34

5/5 :cat3: :haha::haha: :)

SardonicSamurai
2009-08-30, 20:36
Alright. Visų pirma - this was fun. Seniai kažkur taip pasisėdėjau.

Taigi, pradedam nuo to, nuo ko viskas ir prasidėjo. Kelionės traukiniu. Būtų buvę awesome, bet teko sėdėt šalia klykaujančių pradedančiųjų (matosi) animetardžių, kalbančių apie agurkėlius, 'nya'-inančių and stuff. Ehem, anime nemanau, kad daugiau žiūrėsiu.xD Nuvažiavus tai viskas buvo okay, šįkart mano navigacinė sistema neapvylė ir greit nusigavau 'į vietą' ir susitikau su savais. W00t.

Pirma Con diena: Pretty awesome. Buvo daug fun momentų, nemažai neblogų cosplay (personally, King Kittan, Simon (TTGL), Yuna (FFX), ummm... Jei teisingai atspėjau, Sadako (Gantz) owned the most). Buvo aišku pora ir laaame, bet nestumsiu, nes per gera nuotaika.^^ Lots of kawaii girls. And lots of free hugs. Pasirodymai buvo fun, nežinau ką ir besakyti. The one man show owned. Extras, t.y. visi tie priedai kaip žaidimų zona ir t.t. labai smarkiai nesudomino, tikriausiai todėl, kad per žmonių kiekį buvo truputį nepatogu ten nusigaut. Narutardų kaip visad daug, nuo tų goddamn headbandų man jau bloga, bet nieko baisaus, nes buvo pakankamai daug 'real' cosplay. ;p Btw, Gu. owns.xDD

Antra Con diena: yaaay even moar hugs! Na, ši diena buvo a looot kitokia negu pirma, taigi, turiu pasakyt, kad ši buvo truputį inferior, bet vistiek really fun. Mostly because of all the hugs. Aaaa... back prie temos, taigi, buvo įdomu karaoke stebėt (too bad niekas smarkiai nenusidainavo :/) OST konkursai buvo kinda interesting, kiti nelabai sudomino.. Bet tos imtynės 'fatsuit'uose' buvo epic win. Be jų nebūtų taip fun. Kągi, manau antroj dienoj vienam nebūtų labai įdomu, kadangi dabar nei pasirodymų nei kažko panašaus (išskyrus dance'us kaip ir) nebuvo, bet lots of other fun stuff. BTW, Tie Yury bičai truputį per daug dėmesio reikalavo, nors ir taip ten belekiek žmonių stovėjo. I'm sorry, bet kas dvi minutes išgirst 'PLOJIMAI YURY!!' iš bičo su ostapenko veidu nėra labai malonu. Bet ši diena buvo jėga. Tik truputį greitai prabėgo. :/

Overall, šitas renginys buvo complete win. Įsėdęs į traukinį suvokiau, kad net nesinorėjo grįžt į Kauną.xD Na, sekančio Koi renginio be abejo laukiu.

P.S. Fantasybeast, you had my vote. Now where is my money?

,,iš bičo su ostapenko veidu nėra labai malonu.,,
LOL ta paty sakiau draugui :rofl:

Airiz
2009-08-30, 20:38
Skamba taip lygtais tas bicas sake tai asmeniskai musu Mao...

Mao
2009-08-30, 20:41
Naaah. Tiesiog man jis nepatiko. *glare* fyfa kažkoks.

Pamiršau paminėti, man AMV visiškai nepatiko. Buvo fcuk!ng boring net sėdint su draugais.

KolaJ
2009-08-30, 20:46
Taip, antra diena buvo geriau.

Salonas tas buvo Yury vadinamos, taigi pasakysim kad čia skirtingi dalykai.

Veiklos buvo daug, ipac patiko kad galima buvo pažaisti games, stumdytis Sumoisto kostiumais ir net pašauti is lanko nemokamai.

Kad viskas buvo venoj patalpoj man labai patyko. Kai neįdomu tau vykstantis konkursas galima buvo pavaikščioti bet visada žinai kas vyksta ant scenos ir gali laiku grižt. O kaip jums?

Shopai šita karta buvo pilni priekiu taigi tikiosim kad visi norintis sau figūreliu jų pirko :) Bet kažkaip tai prie anime DVD buvo labai mazai žmoniu, įdomu kodėl :neisitiki

Taigi geras buvo renginys, bet labai daug nesklandumu :( Kaina man šita ne visai ne didele ir gera bet renginio kokybei ne labai atitinka... Visi workship ir atrakcijos (good parts) buvo padaryti su skirtingu žmoniu pagalba. O ten kur turejo eit pinigai: patalpa, scena, garsas, video, pasirodinimu koordinavimas, konkursai - daug ko ne pavyko :(
Cosplayers kaip kažkas pasake kaip kas moka taip ir šoka, jiems tik reikia ne maišyti. Tam reikėjo tik laiku įjungti audio ir šviesas. Jai jus tik galėtum kažka išmokyti tai daryt tai butu jau DAUG geriau renginys :) Tikiosim kad liks truputi pinigu nuo šito renginio ir jos atsidės į šaly kitam renginiui padaryti geriau.

Ir dar - RESPECT Latvijos cosplay team! Kaip ten Sakura vs Ino Sumo kostiumais kovojosi, va tokie ir turi but Naruto fights. :D Labai draugiški ir linksmi žmones.

Doommuks
2009-08-30, 20:49
Na štai jau ir Lietuvos vidurys iš Vilniaus gryžo :geriu: Taigi, kaip pastebėjau iš komentarų pirma diena buvo nekokia. Tačiau antra diena, Horay ^^ Ir ką nuveikti buvo, ir su kuo ką nuveikti buvo, kompanija draugiška, tiesiog nuostabu. Labai patiko "Yuri" salonas kirpėjai malonūs, draugiški žaismingi. Žaidimų zona, kaip žaidimų zona, pažaidėm ^^ scena nebloga, sėdėjimo vietų daug, rungtys taip pat geros, vedėjas nuostabus ^^ Dar vienas nuostabus dalykas buvo "restoranas" (nors kainos palyginus šiek tiek didelės) tačiau nebėda. Kitas taip pat patikęs dalykas tai kad tasai japonas "rašė" heroglifais ką ik paprašai ^^ puikus suvenyras........ So what.... PASS, keep on the good work guys :cat22:

SardonicSamurai
2009-08-30, 20:50
O norejau paklausti kas ten per balioneliai su vandeniu buvo? (juos turejo kas antras) :cat3:
Ir dar vienas dalykas. kur galiu paziureti tuos amv? :geriu:

Doommuks
2009-08-30, 20:52
Ten tie balionėliai tai kaip ir prizas, prie ryžių popieriaus pririštas buvo kabliukas ir iš vandens reikėjo išsitraukt

Jin
2009-08-30, 20:55
Is game.exe nusipirkau piesiny kuris dabar kabo ant sienos. Ir dar + gavau parasa :) Pastebejau renginys buvo gerai isreklamuotas saunuoliai. Tik nepavydziu tiems kas duris saugojo. Nieko gero taip nenuveike. Na bet jie buvo susigalvoje savo pramogu. Saunuoliai visi organizatoriai! Lenkiuosi pries jus.
P.s. Gal kas galetumet idet Etitiudus ir Karoke jei kas turit. :)

Semashke
2009-08-30, 20:57
OK, pirmos 4 nuotraukos xD
http://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/Atvaizd004.jpg http://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/Atvaizd006.jpg[/IMG] http://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/Atvaizd007.jpg [IMG]http://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke

nuotraukos ne pacios geriausios kokybes bet tiems kurie laukia tikiuosi ir sitos tiks xD :w00t:

Beje, buvo labai linksma, ACIU VISIEMS xD

Luna-chan
2009-08-30, 21:00
O norejau paklausti kas ten per balioneliai su vandeniu buvo? (juos turejo kas antras) :cat3:
Ir dar vienas dalykas. kur galiu paziureti tuos amv? :geriu:

Ten tipo buvo toks žaidimas. Kas jį žaidžia, dovanų gauna balionėlį. Jie labai mieli ir buvo galima išsitraukti kokios nori spalvos. O dėl amv tai turbūt turėtų būti cosplay.lt puslapy. Jei dabar nėra, tai tikrai greičiausiu laiku bus :}

Anywayz. Renginys buvo visai nieko. Šiaip nieko geresnio ir nesitikėjau, nes tiesiog nemaniau, kad dar geriau gali būti. O dėl nesusipratimų tai jų yra, buvo ir bus ir nieko čia nepadarysi. ^^

Paskendus
2009-08-30, 21:05
Va, grįžau :)
POirmas mano Coplay'us, todėl negaliu lygint, bet visgi pirma diena buvo praktiškai vieni techniniai nesklandumai, pradedant vėlavimu ir baigiant garsu bei apšvietimu. labiausiai pirmąją dieną suerzino, kad VISKAS vėlavo... Žmonės jau sėdi salėj, o apšvietimas iki galo nesutvarkytas, kas čia per velnias??
Šiaipm būtų buvę smagu, jei Cosplayer'iai būtų atsakingiau pažiūrėję į prisitatymus, bet pati išvis nedalyvavau rinkimuose todėl daug nekomentuosiu, tiesiog, dugelis jų greit pasimiršo :) Na, bet tikrai buvo smagu pamatyt tiek entuziastų :)
antroji duiena labai patiko, buvo daug judėjimo, nors žmonės tokie apsnūdę truputuką buvo XD bet tikrai atsirado, ką veikti, daug geriau nei pirmą dieną, kai beveik visą laiką teko sėdėti. Labai smagius chibiukus panelės piešė XD Pagarba jom, talentai visos :)
Labai didėlis dėkui oraganizatoriam, tikrai manau,kad kitą kart bus dar geriau :)
p.s. Labai fainas vedėjas XD ir svečiai iš Latvijos irgi patiko ypač Kamina ir Yoko :)

SardonicSamurai
2009-08-30, 21:05
Ten tipo buvo toks žaidimas. Kas jį žaidžia, dovanų gauna balionėlį. Jie labai mieli ir buvo galima išsitraukti kokios nori spalvos. O dėl amv tai turbūt turėtų būti cosplay.lt puslapy. Jei dabar nėra, tai tikrai greičiausiu laiku bus :}

Anywayz. Renginys buvo visai nieko. Šiaip nieko geresnio ir nesitikėjau, nes tiesiog nemaniau, kad dar geriau gali būti. O dėl nesusipratimų tai jų yra, buvo ir bus ir nieko čia nepadarysi. ^^

Aciu :laimingas:

SaimonasSako
2009-08-30, 21:09
Kaip už tokią kaina tai renginukas nekoks... Aišku lengva sėdėt ir pirštu rodyt į kitų klaidas, bet COME ON... minusų daaaaaug buvo, ir visus jau išvardinot. Toks jausmas kad šykart organizatoriai net nesistengė.
Kas man patiko tai sumo:malda: linksmas dalykėlis:) Žinoma labai draugiski žmonės ir naujos pažintys yra didžiausias nowJapan pliusas. (vienintelis man nepatikes žmogus iš viso renginio buvo tokia pana kuri paėmus mikrafoną labai garsiais ir ilgai rėke, kažką apie kiaušinius ten paistė...)
Ačiu visoms panelės už free hugs:love:

P.s. Gal kas video turit etiudų, sugebėjau pražiopsot juos:cry:

radament666
2009-08-30, 21:13
Hmm na trukumu buvo, man tiko ekranas, kad nematot jus kalti patys, buvo galima ir arciau prieiti, negavo didelio nu negavo.
Garsas buvo padorus, irgi neturiu kuom skustis, na gal kartais kokybe geresne galejo buti.
Delto kad antra diena idomesne buvo uz pirma tiesiog yra taip, kad ideju jiem buvo perdaug vienai dienai, bet permazai dviem bent as taip manau.(manau geriau padaryti pirma diena super, o antra jau biski silpniau negu atvirksciai, bet cia tiesiog as)
Kaina tai tokia nemaza gan palyginus su KoiCos 3 (bet siaip nesigailiu kad tiek isleidau). :cat13:
Vietos trukumas buvo problema, truko tos teritorijos laisvam judesiui pagrindinei salei.
------------
Dar vienas svarbus dalykas yra tas, jog jusu informacija apie rengini klaidino kitus zmones, nes renginyje buvo japonijos kulturos taciau pagrindas vistiek buvo cosplay(bent daugeliui). Cosplayeriai ateja zinojo kur eina, o mirtingieji (pvz Sensei mano) tikejosi daugiau pamatyti tos japonijos kulturos, tai manyciau kitma kartui arba daugiau japonijos kulturos idekit arba keiskit reklama. :rukau:
-----------
Skaiciau jog kiti siule padaryti draudima jog prastesni cosplay negaletu pasirodyti arba maziau pasiruose negaletu dalyvauti konkursuose.... nesvaikit, jus ne i madu sou atvaziavot gi ir dar del daugelio moraliniu dalyku tai butu blogai.
----------------
O siaip tai man ziauriai patiko, nes cia buvo pirmas mano cosplay ir siaip px man ant tu trukumu :cat4: viskas man labai patiko (pirma diena buvau gyvas tik ant dveju baranku kurias suvalgiau 7 ryto lol :banana: )
----
Klaipeda. "Umi no Suna" Dark. :geriu:
Cos - Hisagi Shuhei.

P.S.
Labai laukiu foto is cosplay.+

Sekirei
2009-08-30, 21:15
Na.. mane labai nuliudino kad visa sale zmoniu sedejo... :sorry: kas jums darosi? -.- .. norit sedet tj sedekit namie god damn it... nuo tu sedetoju uzsikrest galima tingejimu.. visi cosplayeriai irgi sedejo va vos keli tokie gyvi buvo... nzn kdl.
na manau geriau butu jejgu veiksmas [fotosesijos] vyktu lauke , apsvietimas geras ir ne taip karsta .
Ir seip manau puse konkursu reiktu atsisakyt ir palikt populereusius ir gereusius. ir pamegint sutalpint viska kas pritraukia daugiau demesio i viena diena. tada butu tiesiog SUPER!.

[ nu pvz programa , ten pvz best female, male, game , ir cosplayer rinkimai ,-- sokiu , karaoke ir etiudas best rinkimai -- 2 kartus valgymo konkursas ir 2 ost] ir viska sukist i 1 diena , su pertrauka ir pns. .. uzsiemimai ne annt scenos - nemanau kad kasnors labai domejosi aikido ir bonsais. tad siulyciau palikti tik yuri salona , geimerius ir koishopa.] na bent jau daugiausia demesio sulaukia...

AS NEKRITIKUOJU NES PATI TO NEDARAU IR TURBUT NEPADARYCIAU.
bet seip jau kazkas sake ir as 100% pritariu kad KOI COSPLAY VOL 2 buvo theee beest!! :cat22:
[ is manes fotkes bus veliau , video ikelsiu i youtube veliau]

Jin
2009-08-30, 21:21
Kaip už tokią kaina tai renginukas nekoks... Aišku lengva sėdėt ir pirštu rodyt į kitų klaidas, bet COME ON... minusų daaaaaug buvo, ir visus jau išvardinot. Toks jausmas kad šykart organizatoriai net nesistengė.
Kas man patiko tai sumo:malda: linksmas dalykėlis:) Žinoma labai draugiski žmonės ir naujos pažintys yra didžiausias nowJapan pliusas. (vienintelis man nepatikes žmogus iš viso renginio buvo tokia pana kuri paėmus mikrafoną labai garsiais ir ilgai rėke, kažką apie kiaušinius ten paistė...)
Ačiu visoms panelės už free hugs:love:

P.s. Gal kas video turit etiudų, sugebėjau pražiopsot juos:cry:

Visu pirma tos klaidos tikrai negadino nuotaikos, nebent jus isviso niurzgos ir tik skustis temokat, dziaukites, kad zmones aukojo laika, kuri galejo panaudoti kitaip. Antra ta mergina visai gerai viska atliko, ji reke todel, kad tas characteris kuri ji cosplayino dare ta paty. Ir manau ji gan gerai isiligono i characterio asmenybe. ( lyg ir nemaciau to anime negaliu tiksliai pasakyti.) Plius buvo zmoniu kurie seip rekavo taip sakant ,,is oro''.

Na.. mane labai nuliudino kad visa sale zmoniu sedejo... :sorry: kas jums darosi? -.- .. norit sedet tj sedekit namie god damn it... nuo tu sedetoju uzsikrest galima tingejimu.. visi cosplayeriai irgi sedejo va vos keli tokie gyvi buvo... nzn kdl.
na manau geriau butu jejgu veiksmas [fotosesijos] vyktu lauke , apsvietimas geras ir ne taip karsta .
Ir seip manau puse konkursu reiktu atsisakyt ir palikt populereusius ir gereusius. ir pamegint sutalpint viska kas pritraukia daugiau demesio i viena diena. tada butu tiesiog SUPER!.

[ nu pvz programa , ten pvz best female, male, game , ir cosplayer rinkimai ,-- sokiu , karaoke ir etiudas best rinkimai -- 2 kartus valgymo konkursas ir 2 ost] ir viska sukist i 1 diena , su pertrauka ir pns. .. uzsiemimai ne annt scenos - nemanau kad kasnors labai domejosi aikido ir bonsais. tad siulyciau palikti tik yuri salona , geimerius ir koishopa.] na bent jau daugiausia demesio sulaukia...

AS NEKRITIKUOJU NES PATI TO NEDARAU IR TURBUT NEPADARYCIAU.
bet seip jau kazkas sake ir as 100% pritariu kad KOI COSPLAY VOL 2 buvo theee beest!! :cat22:
[ is manes fotkes bus veliau , video ikelsiu i youtube veliau]

Kodel issimt kaip tik palikt gi zmones ne visi vienodi didesne dalis domejuosi ten games ir panasiai. Mazesne dalis kuri irgi yra renginio ziurovai taip pat zmones jiem gal patinka labiau kiti dalykai. Plius manau prie bonsu buvo mazai todel kad juos apeini apziuri ir viskas. Gi nestovesi ten po 10min netaip kaip prie kito stuffo.

Shary
2009-08-30, 21:31
Kritikuot nekritikuosiu, tik pasakysiu, kad buvo ir geresnių Koi renginių.

Čia buvo pirmasis conas (svarbu, kad ne paskutinis), o didelių nesklandumų nebuvo. Įdomūs žmonės, visoki prisistatymai ir kt. buvo šioks toks pasiekimas, o latviai mums parodė kaip tai reikia daryti (o ne paskutines sekundes prieš prisistatymą sugalvot ką darysi, kaip aš -.-).

Įdomu kaip last day cosplayeriai susitvarkė su "tipiškais lietuvaičiais" katedros aikštėj.

GO TO DMC :banana:

Cere
2009-08-30, 21:35
Kada bus nuotraukos, daug nuotrauku ;D?
Be to, pati ikelsiu greit kelias nuotraukas (;
tai, kad, kas narsys iki kokiu 00:00 tj tikrai Dievas leis jiems pamatyti nuotraukas :DDDD

Semashke
2009-08-30, 21:35
va dar siek tiek, p.s. idesiu balionus =]
http://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/th_Atvaizd021.jpghttp://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/th_Atvaizd023.jpg (http://s700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/?action=view&current=Atvaizd023.jpg) http://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/th_Atvaizd025.jpg (http://s700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/?action=view&current=Atvaizd025.jpg) http://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/th_Atvaizd027.jpghttp://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/th_Atvaizd040.jpg

paskutine nuotrauka, tai FMA komanda is RYGOS, pagal mane tai nugaletojai:)AND THEY ROCKED THE STAGE!! :sup::cat20:

Jin
2009-08-30, 21:36
Taip ir neisisaiksinau ar buvo eisena ar ne? Nes mes kai isejom lijo lietus tai nusprendem patraukt namo.

Shary
2009-08-30, 21:38
Taip ir neisisaiksinau ar buvo eisena ar ne? Nes mes kai isejom lijo lietus tai nusprendem patraukt namo.

Eisena buvo ir per lietų (jei kelių žmonių ėjimą į Mc donaldą galima taip pavadinti...), bet didžioji dauguma išsiskirstė, kad neištirptų nuo lietaus >.> . Normali eisena, buvo šiandien, taip ir nesužinojau kaip baigėsi su tais forsiukais :hmm:....

Derogatory`
2009-08-30, 21:39
Taip, nestumkite ant mūsų DONDAKE teamo Tae'ės. Jin viską rėkavo labai į temą, o jeigu norite įsitikinti pažiūrėkite Gintamą. :D

Taigis atėjo ir Dero eilė tarti žodį.
Kaip visada, tai kas vyksta smagiai ir yra gerai, greit prabėga. Visiškai nesigailiu, kad buvau nowJapan, tempura ir bandeles valgiau, vandenį ir arbatą gėriau, smagiai laiką leidau.
DONDAKEEE!!!
Pirma sakysiu kritikėlę, o tada gerumus, kad kritika nebūtų pagrindinis posto akcentas.
Ekranas mažokas kaip ir visi sakė. Bei vėlavimas. Jis visada žudo, kai lauki lauke ir kepi ant saulės. Ir tikėjausi kondicionierių viduje. Ir apšvietimo trūko, ypač piešėjams, kurie akis gadinosi tamsoje...

O šiaip viskas labai smagu ir nerealu. x3 Džiaugiuosi, kad mūsų cosbandas buvo rimtai pasiruošęs, tad ačiū jiems. Ir smagu buvo laimėti du apdovanojimus. ^^ Taip pat fainai buvo sutikti pažįstamus žmones, draugus, susipažinti su dar kitais asmenimis. Taip pat pirmąją dieną pageiminti ir malonu buvo. Mat azartas pagavo. :D Antrą dieną piešėm chibiukus! Ačiū kas juos pirko ir rėmė mūsų savanorių meno alėją. :3 Kitą kartą būsim dar rimčiau pasiruošę! Ačiū už bendradarbiavimą, piešėjai! Šiaip gerai, kad renginy buvo visko, kas susiję su Japonija, pavyzdžiui, daili bonsai paroda. Arba smagus tas sumo. :D Derogatory vs Japonė; 3:0. 8D
Ir kostiumai dailūs, net labai! Tad smagu! Ir gerai, kad narutardų mažiau ir sasūkių... ;]

TAD AČIŪ KOI CHEBRAI IR VISIEMS ŠIAIP! :3

Nuotraukos bus vėliau~

P.S. Latviai pavarė. x3 Gražiai pasiruošę.
O...

TENGEN TOPPA GURREN LAGANN!!!!!!

Sekirei
2009-08-30, 21:40
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/czYdHArtJss&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/czYdHArtJss&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

sokiu konkursas

dyrikaas
2009-08-30, 21:41
Con'as buvo fun, bet toks vat klausimas: Kas gryzo namo ne su savo kedais ? :D prasau pm parasykit.

Lucion666
2009-08-30, 21:46
tipo, as kokia nors vieta amv uzemiau? :D

Jin
2009-08-30, 21:50
He, gaila turejau taip staigiai isvykt ir nespejau padovanot ziedelio kuriai nors is Cosplayinanciu merginiu.. :) Laukiu ju foto :P

karolisvis
2009-08-30, 21:51
tipo, as kokia nors vieta amv uzemiau? :D

Hmmmm... Tu nedalyvavai :hmm: bet tavo AMV kaškodėl vistiek rodė :confused:

Integra
2009-08-30, 21:52
Nu va idesiu ir as viena nuotrauka.;D
http://img40.imageshack.us/img40/2274/img9664z.th.jpg (http://img40.imageshack.us/i/img9664z.jpg/)

SardonicSamurai
2009-08-30, 21:53
kieno buvo pats pirmas amv? neatsimenu koks anime ;D ,bet tokia technucha grojo

Jin
2009-08-30, 21:56
Tikiuos organizatoriai kitais metais darys dar didesni ir ispudingesni rengini.. Taip pat nebekartos savo mazyciu klaideliu :P

svajone
2009-08-30, 22:02
Norėčiau ir aš pasireikšti apie šį renginį. Jis tikrai buvo pilnas pliusų ir minusų, bet buvo gana neblogas. Bet KOI 3 tikrai buvo geresnis - ten nors ir buvo daug visko visko, negalėjai spėt visur, nes daug kas vyko vienu metu, bet nors turėjai ką veikt, nes šį kartą buvo žiauriai nuobodu. Didžioji dalis cosplay'eių vėlgi sedėjo salėj ir nelabai noriai palikinėjo savo vietas. Fotkinti cosplay'erius apšvietimas tikrai buvo baisus - reikėjo fotkint su blicu, nes be jo nieko nesimato. Be to per mažai erdvės vaiksčiot.
Patiko cosplay'erių gausa. šį kartą nebuvo tiek narutardų, bet buvo daug final fantastų:cat8:. Nemačiau nė vieno labai prasto cosplay, buvo daug paprastų cosplay, kur pakankamai lengvi drabužiai ir tt, bet prastų šį kartą nebuvo. (Mano pačios kostiumas nebuvo labai tobulas, bet aš tikrai stengiausi ir buvau kažkiek panaši xD ) O tikrai puikių cosplayeų, kurie tobuli (mačiau tiek 'gyvų' anime viekėjų!) buvo tikrai daug.
Renginiai buvo panašūs į KOI 3, visos alėjos irgi, tik visa tai pekelta per 2 dienas (geriau jau buvo, kai viskas buvo vieną dieną). CON'as tikrai sukvietė nemažai visokių atstovų į alėją, o tai labai puiku.
Pats NowJapan buvo labai jau išreklamuotas (šaunuoliai, reklama tikrai puiki:sup:), bet neapsimokėjo mokėt 40lt už tą patį kaip ir KOI 3, tik tiek kas KOI 3 buvo ir pigesnis ir labiau vykęs. Pirmos dienos vedėjas neblogai tvarkėsi su publika, bet buvo gana lengvai suvartomas, nes vietomis nusišnekėjo (per daug šnekėti be tikslo yra blogai).
Sekantį kartą reikia didesnio ekrano, nes per tą miniatiūrinį nieko nesimatė.

Išvada: renginys buvo tikrai pusėtinas - kaina irgi galėtų būti skelta pusiau - 20lt. Mano nuotaika renginio metu buvo gera tik todėl, kad susitikau daug senų draugų ir susiradau naujų bei nusifotkinau su FMA kariuomenės atstovais. Koi komanda kaip visada vėlavo, bet tai jau graži tradicija. Bet po viso šito vis dėlto norėčiau pasakyti didelį AČIŪ KOI už renginį, ir už tai, kad po visų negražių komentarų vis dar tęsiate rengti renginius, stengiatės taisytis ir tobulėti.

Firo
2009-08-30, 22:02
Tikiuos organizatoriai kitais metais darys dar didesni ir ispudingesni rengini.. Taip pat nebekartos savo mazyciu klaideliu :P

Ir dar brangesnį. :>

karolisvis
2009-08-30, 22:06
Btw , niekad nemaniau , kad kauniečiai tokie draugiški ir faini žmonės :sup:

Cere
2009-08-30, 22:15
Ir dar brangesnį. :>

Joa..
nenustebsiu jei po 5 ar daugiau metu nuvaryti i cp kainuos tiek pat kiek ir i LP arba Limp Bizkit koncerta ;D :cat9:

SaimonasSako
2009-08-30, 22:20
Visu pirma tos klaidos tikrai negadino nuotaikos, nebent jus isviso niurzgos ir tik skustis temokat, dziaukites, kad zmones aukojo laika, kuri galejo panaudoti kitaip. Antra ta mergina visai gerai viska atliko, ji reke todel, kad tas characteris kuri ji cosplayino dare ta paty. Ir manau ji gan gerai isiligono i characterio asmenybe. ( lyg ir nemaciau to anime negaliu tiksliai pasakyti.) Plius buvo zmoniu kurie seip rekavo taip sakant ,,is oro''.

Manau daug kas sumanim sutiks kad renginys nevisai pavykęs buvo. Nusijim rožinius akinius;) As nesiskundžiu, o sakau kaip buvo. Nuotaika klaidos gadino, nes jos buvo tokos pačios kaip ir 3 cosplay (reikia klaidas taisyt, kai žmonės tiek už bilietą susimoka).
As tikiu kad ta pana gerai viska atliko, bet minios tai nesužavėjo:haha:

Jin
2009-08-30, 22:26
As tai siulau jums pamirst tas klaidas ir dziaugtis gerais prisiminimais.

Aivei
2009-08-30, 22:27
Na ka gi, visu pirma aciu KOI komandai uz dideles pastangas :)
Gaila, kad sikart kosplejinti neteko, bet uztat pripaparacinau kaip reikiant.
Tiesa, prastas apsvietimas - neblogas isbandymas mano fotoaparatui, taciau jis ji islaike :)
Geriausias nuotraukas imeciau stai cia http://www.efoto.lt/node/270750 - kas netingit - uzsiregistruokit, balsa atiduokit, nepasikuklinkit... :)
Turiu dar mazdaug 800 nuotrauku, bet visu tikrai nekelsiu del suprantamos priezasties xD
Taigi, jei kas noretu daugiau savo ar draugo ar kaimyno ar bet kokio kito asmens nuotrauku - drasiai rasykit i private :)

P.S. Zavejausi Dokuro Chan :)

Derogatory`
2009-08-30, 22:31
Pirmos dienos nuotraukos~
Dėl apšvietimo "gausos" nuotraukų kokybė krito, tuo pačiu, atrinkau tik geriausiai susifokusavusias... Ir dar kažkas, kam daviau saugot fotiką, bišk per meniu numažino rezoliuciją, kokybę nuotraukų. Na, aišku, netyčia, bet still, aš baka nepatikrinau prieš fotkindama. Tad kokybiškų nuotraukų iš manęs iš esmės nėra, technine prasme. :< :sorry:
Bet aišku, svarbiausia įamžintos akimirkos!

http://thumbnails6.imagebam.com/4723/bb116a47229149.gif (http://www.imagebam.com/image/bb116a47229149) http://thumbnails9.imagebam.com/4723/371bda47229156.gif (http://www.imagebam.com/image/371bda47229156) http://thumbnails7.imagebam.com/4723/3bc39847229162.gif (http://www.imagebam.com/image/3bc39847229162) http://thumbnails15.imagebam.com/4723/cf047647229168.gif (http://www.imagebam.com/image/cf047647229168) http://thumbnails5.imagebam.com/4723/6ba97a47229173.gif (http://www.imagebam.com/image/6ba97a47229173) http://thumbnails5.imagebam.com/4723/e05daf47229175.gif (http://www.imagebam.com/image/e05daf47229175) http://thumbnails9.imagebam.com/4723/2c5a8a47229177.gif (http://www.imagebam.com/image/2c5a8a47229177) http://thumbnails15.imagebam.com/4723/a9555e47229181.gif (http://www.imagebam.com/image/a9555e47229181) http://thumbnails6.imagebam.com/4723/5c558e47229185.gif (http://www.imagebam.com/image/5c558e47229185) http://thumbnails5.imagebam.com/4723/19637547229191.gif (http://www.imagebam.com/image/19637547229191) http://thumbnails11.imagebam.com/4723/c141ae47229193.gif (http://www.imagebam.com/image/c141ae47229193) http://thumbnails18.imagebam.com/4723/6f0b8b47229196.gif (http://www.imagebam.com/image/6f0b8b47229196) http://thumbnails18.imagebam.com/4723/3f30a947229198.gif (http://www.imagebam.com/image/3f30a947229198) http://thumbnails14.imagebam.com/4723/6c1f9647229201.gif (http://www.imagebam.com/image/6c1f9647229201) http://thumbnails6.imagebam.com/4723/04d13847229205.gif (http://www.imagebam.com/image/04d13847229205) http://thumbnails6.imagebam.com/4723/053f5f47229207.gif (http://www.imagebam.com/image/053f5f47229207) http://thumbnails5.imagebam.com/4723/c65cde47229211.gif (http://www.imagebam.com/image/c65cde47229211) http://thumbnails14.imagebam.com/4723/a5622a47229213.gif (http://www.imagebam.com/image/a5622a47229213) http://thumbnails7.imagebam.com/4723/295ef047229217.gif (http://www.imagebam.com/image/295ef047229217) http://thumbnails9.imagebam.com/4723/0b063447229219.gif (http://www.imagebam.com/image/0b063447229219) http://thumbnails5.imagebam.com/4723/97fe6e47229221.gif (http://www.imagebam.com/image/97fe6e47229221) http://thumbnails18.imagebam.com/4723/4dd82f47229225.gif (http://www.imagebam.com/image/4dd82f47229225) http://thumbnails5.imagebam.com/4723/af8b9f47229228.gif (http://www.imagebam.com/image/af8b9f47229228) http://thumbnails18.imagebam.com/4723/cd80f647229232.gif (http://www.imagebam.com/image/cd80f647229232) http://thumbnails11.imagebam.com/4723/ddbdd447229236.gif (http://www.imagebam.com/image/ddbdd447229236) http://thumbnails7.imagebam.com/4723/ddbdd447229240.gif (http://www.imagebam.com/image/ddbdd447229240) http://thumbnails7.imagebam.com/4723/31971647229241.gif (http://www.imagebam.com/image/31971647229241) http://thumbnails14.imagebam.com/4723/c647c547229242.gif (http://www.imagebam.com/image/c647c547229242) http://thumbnails11.imagebam.com/4723/6c4bb647229243.gif (http://www.imagebam.com/image/6c4bb647229243) http://thumbnails6.imagebam.com/4723/1b977b47229244.gif (http://www.imagebam.com/image/1b977b47229244)http://thumbnails9.imagebam.com/4724/ca451e47230427.gif (http://www.imagebam.com/image/ca451e47230427) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/8eba5047230430.gif (http://www.imagebam.com/image/8eba5047230430) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/e0145e47230432.gif (http://www.imagebam.com/image/e0145e47230432) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/0da97f47230433.gif (http://www.imagebam.com/image/0da97f47230433) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/15aba247230434.gif (http://www.imagebam.com/image/15aba247230434) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/258ecc47230435.gif (http://www.imagebam.com/image/258ecc47230435) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/c0e20447230436.gif (http://www.imagebam.com/image/c0e20447230436) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/a3162b47230438.gif (http://www.imagebam.com/image/a3162b47230438) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/7b7c4747230439.gif (http://www.imagebam.com/image/7b7c4747230439) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/27e5ad47230441.gif (http://www.imagebam.com/image/27e5ad47230441) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/b1b64047230443.gif (http://www.imagebam.com/image/b1b64047230443) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/186acb47230444.gif (http://www.imagebam.com/image/186acb47230444) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/1d30bc47230445.gif (http://www.imagebam.com/image/1d30bc47230445) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/4754a947230447.gif (http://www.imagebam.com/image/4754a947230447) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/78d13047230451.gif (http://www.imagebam.com/image/78d13047230451) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/dbf3b047230452.gif (http://www.imagebam.com/image/dbf3b047230452) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/75b2b747230453.gif (http://www.imagebam.com/image/75b2b747230453) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/25d40d47230454.gif (http://www.imagebam.com/image/25d40d47230454) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/bcc92d47230456.gif (http://www.imagebam.com/image/bcc92d47230456) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/f1507b47230457.gif (http://www.imagebam.com/image/f1507b47230457) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/f2666447230459.gif (http://www.imagebam.com/image/f2666447230459) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/37ef2647230461.gif (http://www.imagebam.com/image/37ef2647230461) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/019fb347230462.gif (http://www.imagebam.com/image/019fb347230462) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/cea76247230463.gif (http://www.imagebam.com/image/cea76247230463) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/ce4fa147230465.gif (http://www.imagebam.com/image/ce4fa147230465) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/1febab47230467.gif (http://www.imagebam.com/image/1febab47230467) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/e93e5b47230469.gif (http://www.imagebam.com/image/e93e5b47230469) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/2946a947230470.gif (http://www.imagebam.com/image/2946a947230470) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/d48d4847230471.gif (http://www.imagebam.com/image/d48d4847230471) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/ac421847230472.gif (http://www.imagebam.com/image/ac421847230472) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/9a356047230473.gif (http://www.imagebam.com/image/9a356047230473) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/6118b747230478.gif (http://www.imagebam.com/image/6118b747230478) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/9b164a47230481.gif (http://www.imagebam.com/image/9b164a47230481) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/34300a47230486.gif (http://www.imagebam.com/image/34300a47230486) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/239d9447230489.gif (http://www.imagebam.com/image/239d9447230489) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/e251a647230492.gif (http://www.imagebam.com/image/e251a647230492) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/0a735e47230495.gif (http://www.imagebam.com/image/0a735e47230495) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/3c46a347230498.gif (http://www.imagebam.com/image/3c46a347230498) http://thumbnails9.imagebam.com/4724/17ba3047230501.gif (http://www.imagebam.com/image/17ba3047230501)

Mion.
2009-08-30, 22:37
Kaip aš jums pavyyydžiu.......:sorry::sorry::sorry: Šakės.. Matos kad linksma buvo..:fifi:

amidau
2009-08-30, 22:40
http://i700.photobucket.com/albums/ww10/Semashke/Atvaizd006.jpg
Kas man durnam, nieko neraukiančiam ir šiame renginyje nebuvusiam paaiškins ką čia daro ta geltona amerikonų gamybos kartono dėžė? o_O

Shary
2009-08-30, 22:42
Kas man durnam, nieko neraukiančiam ir šiame renginyje nebuvusiam paaiškins ką čia daro ta geltona kartono dėžė? o_O

Its a box man. Yellow box man.

Airiz
2009-08-30, 22:45
Kas man durnam, nieko neraukiančiam ir šiame renginyje nebuvusiam paaiškins ką čia daro ta geltona amerikonų gamybos kartono dėžė? o_O
Labai didele pagunda turejau nuspirt, bet gal kita karta susiprotes, bent jau pokemonu apsirengs

SaimonasSako
2009-08-30, 22:59
Ta dėžė dar ir prizą paemė:haha:

Reshef
2009-08-30, 22:59

Buvo ir tokia nominacija kaip "geriausio NE anime veikejo cosplay"(or smthing like that), bet kad ir is betkurios puses beziuretum tj jis cia TOTAL ne i tema buvo...

Airiz
2009-08-30, 23:02
Ta dėžė dar ir prizą paemė:haha:
Na, kartais ju teisejavimas logiskai nepaaiskinamas ... u're a total Dork character - take a prize.

Shary
2009-08-30, 23:03
Kuo jums jis nepatiko? Jei yra tokia nominacija, juk reikia, kad ir kažkas joje dalyvautų. Box mans also can cosplay!

Airiz
2009-08-30, 23:05
As ne apie gali negali, o apie "kostiuma"
Tipo nera nieko originaliau tik deze uzsidet ? ..
Hm...reikia apsimest MArlBORO bloku...

Sekirei
2009-08-30, 23:06
man idomu buvo kur is tikruju pasibaige eisena.. kazkas sake kad eisena baigsis katedros aiksteje.. bet visa gvardija nuzygiavo toliau..
hm.. as su keliais draugais pasilikome nes jau eko vaziuoti...
tada prie manes pripuole gal 10 japonu turistu.. ir tada turejau gera fotosesija dar ir po cosplay... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gaila fotkiu negausiu

.yu-yu
2009-08-30, 23:13
Tipo nera nieko originaliau tik deze uzsidet ? ..
Hm...reikia apsimest MArlBORO bloku...
Tipo yra, bet jis taip nori, tai kiekvieno žmogaus reikalas kaip daryti savo cosplay.
Pabandik, bus įdomu į tai pažiūrėti. :laimingas:

Evexis
2009-08-30, 23:18
Tikrai buvo ne tai, ko visi tikėjomės. Trečiasis cosplay buvo daug kartų geresnis. O dar šito pabaiga... Aišku visas ėjimas per Vilnių buvo nerealus, bet baigėsi žiauriai liūdnai. Kai užklupo bėda (taip, ta bėda buvo tie "vaikinai", kurie išvadino mus Lietuvos gėda,) ne visiems pavyko ramiai pasišalinti. Man grėsė tikrai ne kokia dienos pabaiga... But thank you sooooooooooooo much Valentinai (Nilai) už tai ką padarei. Aš to tikrai nepamiršiu. Už tai, kad nepabijojai ir prikišai tos gaujos vadui peilį. Visa kita ką pamačiau buvo kaip jie tave nusivijo, o aš buvau jau nebesvarbus. Kiek pabėgę tave parvertė, o paskui... Tie prakeikti vilniečiai apsimetė, kad nemato. Bet tikrai, tu esi nerealus, aš tau kaip nors ir kada nors būtinai atsilyginsiu. Nilai, you are the best!

Airiz
2009-08-30, 23:19
Tipo yra, bet jis taip nori, tai kiekvieno žmogaus reikalas kaip daryti savo cosplay.
Pabandik, bus įdomu į tai pažiūrėti. :laimingas:
Matau nesupratot ka as norejau pasakyti...ok, nesvarbu.
Dristu manyti kad sugebeciau kazka labiau nei kopijuoti kvadratines formas.

Reshef
2009-08-30, 23:23
na ka galiu pasakyti apie pati rengini.
mazdaug ipusejus renginiui buvo galima ismesti ta broshiurele su programa, nes viskas vyko nelaiku ir netiek kiek privalejo. Smagu kad buvo galima pasijuokti ir tuo paciu pasistebeti kaikuriu cosplayeriu isradingumo(tol kol jie neatsibosdavo. Patarimas cosplayeriams: kas per daug- tas nesveika. Kaikurios grupes su savo etiudais galejo susiprastint). Antra diena kuri buvo skirta veikla buvo daug malonesne, tik visiems tiems workshopams, zaidimo zonoms, yury salonams buvo kazkaip per maza vietos palikta, visi sulipe vienas ant kito, praejus pro sona net nesuprasi kas ten vyksta... Na man paciam patiko konsoliu turnyrai(sveikinu GGXX nugaletojus), sumo imtynes ir kitos atrakcijos kuriuos sugeba praskaidrinti nuotaika. kadangi tai pirmas toks renginys kuriame dalyvavau, tai nelabai ir yra su kuo lygint, bet tikiuosi kitais metais shio renginio KAINOS ir KOKYBES santykis taps lygiavertis.

Shary
2009-08-30, 23:24
Be cos'failų nebūtų cosplay.

kwoon
2009-08-30, 23:27
Antra diena tikrai +99 uzskaityta :laimingas:
Patiko - maistas, freehugs ( aciu), consoles,visas show ir pati nuotaika nepaisant tvankumo :cat6:

Kas beje ten atsitiko katedros aiksteje?

Shary
2009-08-30, 23:32
Užsirovėm ant liaudiesm, o jų buvo keturgubai mažiau xD . Anyway, bent jau man tai buvo tik juokinga (juokis, juokis, tu stovi tarp žmonių su katanom...).

Bet čia dar nieko, kažkas pasakojo, kad iki policijos davedė cosplayerių susitikimas su "lietuva".

12345
2009-08-30, 23:32
Nedalyvavau, taciau taip pat noreciau placiau, apie kas nutiko Katedros aikstej. Kolkas kiek suprantu kazkokie forsai uzsipuole, ar tai buvo kokie skinai?